Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-10, 20:24   #4531
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez violet_oleander Pokaż wiadomość
Mam to samo odczucie. Kolor Buff to zupełnie inna bajka niż przed zmianą. Poza tym jest mniej trwały niż kiedyś.[COLOR="Silver"]
Też nie polubiłam tej nowej wersji. Wolałam starą, bo była bardziej kryjąca i trwała. Dla mnie ten nowy Revlon w ogóle już nie był ani ciężki czy jakoś wybitnie trwały i kryjący Zastanawiam się więc, jak wygląda najnowsza odsłona podkładu. Jeśli jest jeszcze bardziej wodnisty i mniej kryjący, to Revlon już totalnie zepsuł ten podkład. Nie wiem po co zmienili formułę, jeśli lekki jest Photoready i Nearly Naked
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 00:54   #4532
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Zawsze muszą coś pokombinować tylko czemu na niekorzyść - o to jest pytanie 😈

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 11:32   #4533
alabio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ewiczka1990 Pokaż wiadomość
według mnie mayballine superstay 24h właśnie taki jest, świetnie matuje i nie mam efektu maski
to akurat moge potwerdzić ! jest kilka bazowych kolorow, od light baige po fawn , dobierasz mniejw iecej kolor, a na twarzy dopasowuje się perfekcyjnie do Twojego odcienia
alabio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 12:41   #4534
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

a jaka to marka?
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 14:43   #4535
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja swojego czasu najbardziej lubilam MIRACLE TOUCH LIQUID ILLUSION od maxfactor, ale po jakimś czasie zauważyłam, że strasznie zapycha. Porobiły mi się różne nieciekawe rzeczy na twarzy. Przerzuciłam się na emani. Wydaje więcej, ale widzę różnice na mojej skórze. Próbowałam jeszcze kiedyś isadory, ale też jest dla mnie za ciężki
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 18:08   #4536
Marmu
Raczkowanie
 
Avatar Marmu
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 152
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
Może ktoś poleci mi jakiś dobry podkład? Nie mogę trafić na taki, który by maskował niedoskonałości, nie był zbyt lejący (żeby nie łuszczył skóry), długo się utrzymywał (nie zmywał się po 2 godzinach). Może ktoś doradzi jakąś dobrą markę? Myślałam nad revlonem albo rimmel ale nie wiem, które lepsze. Może jest jakaś lepsza? Jestem kompletnie w tym zielona... Używam obecnie z firmy bell, ale niestety jest bardzo nietrwały i zaczął mnie denerwować. Zazwyczaj jeśli chodzi o barwy to wybieram coś w jasnych kolorach beżu Pomocy!
Naparwdę trwały jest SuperStay24, nie zostawia mi nawet śladu na koszuli, serio.

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez alabio Pokaż wiadomość
to akurat moge potwerdzić ! jest kilka bazowych kolorow, od light baige po fawn , dobierasz mniejw iecej kolor, a na twarzy dopasowuje się perfekcyjnie do Twojego odcienia
Z tym doborem mniej więcj to bym nie przesadzała. Każdy odcień trzeba dobrać DOBRZE. Nie może być mniej więcej. Kolor się dopasuje ale bez cudów moje drogie. Trzeba trochę poświęcić swojej energii albo skończycie jak tapeciary
__________________
Zapuszczam włosy 45 ->>> 65
Marmu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 18:25   #4537
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Marmu Pokaż wiadomość
Naparwdę trwały jest SuperStay24, nie zostawia mi nawet śladu na koszuli, serio.

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------


Z tym doborem mniej więcj to bym nie przesadzała. Każdy odcień trzeba dobrać DOBRZE. Nie może być mniej więcej. Kolor się dopasuje ale bez cudów moje drogie. Trzeba trochę poświęcić swojej energii albo skończycie jak tapeciary
Dzięki, na pewno poszukam
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 12:47   #4538
ehardstyle
Raczkowanie
 
Avatar ehardstyle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 109
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny, próbowałam już wielu podkładów, ale żaden nie zdał egzaminu nawet w 75%. Mam skórę naczynkowa, raczej niewiele niedoskonałości (poza zaczerwienieniem przy linii ust - efekt uczulenia na niektóre pokarmy), ale mam dość tłustą, świecąca się cerę. Potrzebuję podkładu który zmatowi moja skórę, będzie trwały i dość kryjacy, by ukryć zaczerwienienia (przy wyższej lub niższej temperaturze moja buzia staje się nieco zbyt rozowa, zwłaszcza na nosie i policzkach) i utrzyma się przez cały dzień. Macie jakieś propozycje?
ehardstyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 21:54   #4539
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ehardstyle Pokaż wiadomość
Dziewczyny, próbowałam już wielu podkładów, ale żaden nie zdał egzaminu nawet w 75%. Mam skórę naczynkowa, raczej niewiele niedoskonałości (poza zaczerwienieniem przy linii ust - efekt uczulenia na niektóre pokarmy), ale mam dość tłustą, świecąca się cerę. Potrzebuję podkładu który zmatowi moja skórę, będzie trwały i dość kryjacy, by ukryć zaczerwienienia (przy wyższej lub niższej temperaturze moja buzia staje się nieco zbyt rozowa, zwłaszcza na nosie i policzkach) i utrzyma się przez cały dzień. Macie jakieś propozycje?
Mnie od razu przychodzi do głowy Estee Lauder Double Wear.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-14, 14:58   #4540
narCOMAnka_23
Raczkowanie
 
Avatar narCOMAnka_23
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 169
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny jestem pod wrażeniem Waszej wiedzy Już kiedyś prosiłam Was o poradę i byłam zadowolona z polecanego podkładu
Z biegiem czasu udało mi się zaleczyć trądzik i moja cera potrzebuje zupełnie czegoś innego. Mam blado-ziemistą karnację, pełno przebarwień i blizn, rozszerzone pory, typ raczej normalny.
Szukam lekkiego podkładu, który:
- ma średnie, lekkie krycie (mam sporo blizn i przebarwień, ale nie lubię mocnego krycia=maski),
- jest rozświetlający i ożywi moja ziemistą cerę,
- nie wchodzi w pory, blizny,
- i przede wszystkim nie jest pomarańczowy
Myślałam nad: bourjois healthy mix lub rimmel wake me up. Co o nich sądzicie?
narCOMAnka_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-14, 15:53   #4541
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez narCOMAnka_23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem pod wrażeniem Waszej wiedzy Już kiedyś prosiłam Was o poradę i byłam zadowolona z polecanego podkładu
Z biegiem czasu udało mi się zaleczyć trądzik i moja cera potrzebuje zupełnie czegoś innego. Mam blado-ziemistą karnację, pełno przebarwień i blizn, rozszerzone pory, typ raczej normalny.
Szukam lekkiego podkładu, który:
- ma średnie, lekkie krycie (mam sporo blizn i przebarwień, ale nie lubię mocnego krycia=maski),
- jest rozświetlający i ożywi moja ziemistą cerę,
- nie wchodzi w pory, blizny,
- i przede wszystkim nie jest pomarańczowy
Myślałam nad: bourjois healthy mix lub rimmel wake me up. Co o nich sądzicie?
Rimmel może Ci się nie spodobać, bo odcień 010 jest mocno różowy, a 100 pomarańczowy. Zatem jeśli masz jasną cerę i niektóre podkłady Ci oksydowały to Rimmel zrobi to samo choć faktem jest, że Rimmel Wake Me Up jest fajny jeśli chodzi o konsystencję i ogólnie rozświetlenie, ale kolory w moim odczuciu są zupełnie nietrafione.

Bourjois Healthly Mix jest bardzo fajnym podkładem i kolor 51 jest jasny, ale lepiej go jakoś wcześniej przetestować, bo może oksydować. Jeśli u Ciebie nie będzie mocno oksydował to będzie prawdopodobnie spełniał Twoje oczekiwania w pełni
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-14, 16:37   #4542
narCOMAnka_23
Raczkowanie
 
Avatar narCOMAnka_23
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 169
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Kori_Yoitama dzięki za odzew

Myślisz, że kolor 51 będzie nadawał się na lato? Nie opalam się zbyt mocno, no ale wiadomo słońce trochę chwyci
narCOMAnka_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-14, 17:11   #4543
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez narCOMAnka_23 Pokaż wiadomość
Kori_Yoitama dzięki za odzew

Myślisz, że kolor 51 będzie nadawał się na lato? Nie opalam się zbyt mocno, no ale wiadomo słońce trochę chwyci
Szczerze mówiąc to nie wiem jaki odcień Ci polecić bo nie mam pojęcia jakie inne podkłady stosowałaś i Ci pasowały kolorystycznie. Uczulałam tylko na to, że wymienione przez Ciebie podkłady mogą oksydować Przy czym Rimmel i bez oksydacji jest dość ciemny.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-14, 21:03   #4544
narCOMAnka_23
Raczkowanie
 
Avatar narCOMAnka_23
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 169
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Zawsze wybierałam coś w kolorze nude, piasku, light beige itp. Kolory typu ivory były zbyt blade. Ale chyba skuszę się na ten 51... zawsze mogę go zmieszać z kapką czegoś ciemniejszego lub ocieplić twarz bronzerem
narCOMAnka_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 08:51   #4545
wiremia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 111
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej!
Czy któraś z Was używała skin79 intense classic balm? Jak opinie?
wiremia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 12:11   #4546
chochliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 136
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Zdecydowałam sie na podklad Estee Lauder, Double Wear, tylko teraz kwestia koloru, ktory przypomina najbardziej Maybelline light porcelan? podpowie ktos ? Nie chce tyle kasy w bloto wydac
chochliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 17:58   #4547
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

najlepiej isc do perfumerii i samemu poogladac. Jak nie masz takiej mozliwosci , na Allegro mozna kupic malenkie lane probki - sa tanie
odp sobie na pytanie na poczatek jaki masz odcien cery? czy cieply (W), zimny (C), neutralny (N).
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2016-05-15 o 17:59
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 18:12   #4548
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Któraś z Was próbowała może podkładu, który pojawił się w Biedronce Lirene Be matt? Nie wiem czy to jakaś nowość czy tylko zmienione opakowanie City Matt
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 09:37   #4549
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez narCOMAnka_23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem pod wrażeniem Waszej wiedzy Już kiedyś prosiłam Was o poradę i byłam zadowolona z polecanego podkładu
Z biegiem czasu udało mi się zaleczyć trądzik i moja cera potrzebuje zupełnie czegoś innego. Mam blado-ziemistą karnację, pełno przebarwień i blizn, rozszerzone pory, typ raczej normalny.
Szukam lekkiego podkładu, który:
- ma średnie, lekkie krycie (mam sporo blizn i przebarwień, ale nie lubię mocnego krycia=maski),
- jest rozświetlający i ożywi moja ziemistą cerę,
- nie wchodzi w pory, blizny,
- i przede wszystkim nie jest pomarańczowy
Myślałam nad: bourjois healthy mix lub rimmel wake me up. Co o nich sądzicie?

Patrząc na to czego potrzebujesz ja polecam emani. Jak pisałam wyżej, jakiś czas temu zaczęłam go używać i jestem naprawdę mega zadowolona. Krycie jest raczej lekkie, jest rozświetlający, nie jest pomarańczowy! Najważniejsze jednak, że skoro masz blizny i przebarwienia to jest to przede wszystkim podkład pielęgnujący. Mega składniki, które naprawdę działają cuda.
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-17, 09:02   #4550
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny a ktory podklad polecicie z wykonczeniem MATOWYM ladnym,zeby tez nie wysuszal,dla skory tlustej wrazliwej ?
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 09:11   #4551
eliza44
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej dziewczyny, a jakie doświadczenie macie z Revlonem Color Stay do cery tłustej i mieszanej? Ja właśnie zaczełam go używać, na razie jest ok, ale troszkę ciężki się wydaje..
eliza44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 09:17   #4552
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez eliza44 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, a jakie doświadczenie macie z Revlonem Color Stay do cery tłustej i mieszanej? Ja właśnie zaczełam go używać, na razie jest ok, ale troszkę ciężki się wydaje..
O cs była mowa chyba już wszędzie wystarczy użyć wyszukiwarki

Wysłano z
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 09:35   #4553
alabio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Marmu Pokaż wiadomość
Z tym doborem mniej więcj to bym nie przesadzała. Każdy odcień trzeba dobrać DOBRZE. Nie może być mniej więcej. Kolor się dopasuje ale bez cudów moje drogie. Trzeba trochę poświęcić swojej energii albo skończycie jak tapeciary
Nie wiem kim jest dla Ciebie tapieciara, ale to chyba logoczne,że do śniadej skóry nie kupisz Ivory? Miałam na myśli ,że kolor sie lekko dopasowuje , nie odznaczy się,jeżei wybierzesz Ivory, a powinnaś ,np pastelle


Cytat:
Napisane przez ehardstyle Pokaż wiadomość
Dziewczyny, próbowałam już wielu podkładów, ale żaden nie zdał egzaminu nawet w 75%. Mam skórę naczynkowa, raczej niewiele niedoskonałości (poza zaczerwienieniem przy linii ust - efekt uczulenia na niektóre pokarmy), ale mam dość tłustą, świecąca się cerę. Potrzebuję podkładu który zmatowi moja skórę, będzie trwały i dość kryjacy, by ukryć zaczerwienienia (przy wyższej lub niższej temperaturze moja buzia staje się nieco zbyt rozowa, zwłaszcza na nosie i policzkach) i utrzyma się przez cały dzień. Msacie jakieś propozycje?
a mi przychodzi do głowy właśnie SuperStay24. Ja mam sporo naczynek pod nosem[efekt wiecznej alergii] a skóre wrażliwą jednocześnie bardziej tłustą w strefie T. Ten podkład posiada krzemionkę więc wyciągnie sebum, a mocne krycie załatwi sprawę naczynek. Poza tym nie wysuszy Cie



Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ktory podklad polecicie z wykonczeniem MATOWYM ladnym,zeby tez nie wysuszal,dla skory tlustej wrazliwej ?
po raz kolejny matowy , niewysuszający plus krycie- > nowy superStay24. spróbuj , chociaż próbkę, i daj znać ,czy nie miałam racji ? :P
alabio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 10:44   #4554
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A ktoras uzywala testowala nowy podklad CLINIQUE BEYOND PERFECTING? czyli podklad+korektor w jednym.
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 10:48   #4555
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

dziewczyny! A czy któras z Was probowała mieszać revlon colourstay z krem bb np. garniera? jakie efekty, ładnie się łaczy? z góry dzięki za odp
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 11:37   #4556
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez maalinkaa90 Pokaż wiadomość
dziewczyny! A czy któras z Was probowała mieszać revlon colourstay z krem bb np. garniera? jakie efekty, ładnie się łaczy? z góry dzięki za odp
ja mieszam revlon z podkładem manhatanu, a zimą jeszcze z dermacolem --> świetnie się łączy i jest bardziej trwaly. Jeszcze bardziej

Zero zacieków, zero zmazywania, zero maski więc spróbuj sobie zrobić test z bb
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 15:00   #4557
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez alabio Pokaż wiadomość
po raz kolejny matowy , niewysuszający plus krycie- > nowy superStay24. spróbuj , chociaż próbkę, i daj znać ,czy nie miałam racji ? :P
Dla Perłowe Włosy będzie prawdopodobnie za ciemny i za ciepły, z tego co zdążyłam wywnioskować. Potrzebny jest zimny porcelanowy beż i coś się znaleźć nie może.




Wysłano z
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 16:17   #4558
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Dla Perłowe Włosy będzie prawdopodobnie za ciemny i za ciepły, z tego co zdążyłam wywnioskować. Potrzebny jest zimny porcelanowy beż i coś się znaleźć nie może.




Wysłano z
Czyli rozumiem ze alabaster odcien tez bylby za ciemny i zbyt cieply do bladej-jasniutkiej neutralnej karnacji w kierunku chlodnej(rozowo-zaczerwieniono(podraznion a)-szarawa) TLUSTA/Wrazliwa ,wiec(ktory podklad/odcien) co w takim razie na codzien,zeby nie pozapychac nie pogarszac stanu skory /nie wysuszac?A moze Loreal mat 24 (60zl)? czy lepiej dolozyc i zainwestowac w 200zl w podklad-- MARC JACOBS liquid,albo wersja w musie?
ps. dodam jeszcze tak chwalony Estee Lauder wyglada na mnie sztucznie sucho, wydobywa bardziej nierownosci skory i zeby go na codzien stosowac-meczyc nim skore,to za duzo...
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2016-05-17 o 16:21
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 19:54   #4559
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Nie lepiej pochodzić po drogeriach i potestować? na dobrą sprawę nikt ci tu nie dobierze koloru i nie będzie wiedział, czy dany produkt zrobi ci krzywdę. Radziałabym darować poszukiwania w rossach i naturach, bo tam białego podkładu z superwłaściwościami raczej nie uświadczysz. Chyba, że chciałoby ci się bawić w rozjaśnianie kropelkami z tbs lub chromatic mixem.

Co do diora w spreju, o którego pytałaś w oddzielnym wątku - skojarzyło mi się, że Jefree Star go chwalił w swoich filmikach. Tam możesz podpatrzeć, jak mniej więcej wygląda.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 20:48   #4560
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Bylam dzis w drogeri i nasmarowalam reke podkladem loreal inf.matt24 po czym wyszlam na dwor i w tym miejscu gdzie posmarowalm reke tym podkladem odcieniem: vanilia i rose oba wygladaly na mojej skorze jak pomarancze...
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.