coś co by ułatwiło by nam życie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-12, 12:54   #31
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Mądra naklejka - wklepujesz na komputerze notatki z uczelni, drukujesz specjalną naklejkę drukarką, naklejasz na ramię i wiedza przechodzi przez skórę do mózgu Tadam! I już wszystko umiesz
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 12:54   #32
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Kilka dodoatkowych godzin w dobie, żeby mieć więcej czasu dla siebie.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 13:02   #33
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Moje życie stałoby się piękniejsze gdyby ktoś stworzył puder do twarzyidealnie matujący na 24 h, cienie trzymające się powiek 24 h i lakier do włosów utrwalający na jakieś 2 dni.
A z takich bardziej ekstremalnych to jakiś rozładowywacz korków i tramwaje pędzące 100 km/h
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 13:31   #34
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Teleport
Naukowcy juz dokonuja teleportacji, na razie na poziomie molekulow.

Osobiscie rozwalilo mnie to, ze oprocz faktycznie uzytecznych rzeczy, jako wielkie ulatwienia zycia zostaly wymienione puder dluzej trzymajacy czy blyszczyk zmieniajacy kolor Faktycznie przelom dla cywilizacji
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 13:32   #35
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Naukowcy juz dokonuja teleportacji, na razie na poziomie molekulow.

Osobiscie rozwalilo mnie to, ze oprocz faktycznie uzytecznych rzeczy, jako wielkie ulatwienia zycia zostaly wymienione puder dluzej trzymajacy czy blyszczyk zmieniajacy kolor Faktycznie przelom dla cywilizacji
A czy tytuł wątku brzmi przełomy cywilizacji?
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 13:34   #36
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Są takie zmywacze z gąbeczką.

oo nie wiedziałam poszukałam ic os tam znalazłam choć jakoś cięzko mi sobie to wyobrazić wkładam palec do tego słoiczka tam jest gąbka i ona mi zmyje lakier z paznokcia? tak?

poczytałam też opinie - przeróżne...
ale obawiam się że w moim przypadku lakier, nieraz z brokatem, drobinkami, ozdobami nie dało by rady...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 13:46   #37
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Naukowcy juz dokonuja teleportacji, na razie na poziomie molekulow.

Osobiscie rozwalilo mnie to, ze oprocz faktycznie uzytecznych rzeczy, jako wielkie ulatwienia zycia zostaly wymienione puder dluzej trzymajacy czy blyszczyk zmieniajacy kolor Faktycznie przelom dla cywilizacji
W wątku wpisują się głównie kobiety które puszczają wodze fantazji, czego ty się spodziewałeś? Że zaczniemy sypać nowinkami technicznymi? To nie ma być przełom dla cywilizacji tylko wątek żeby się uśmiechnąć nie podoba się to <papa>
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 13:51   #38
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja byłam z nich zadowolona.
a z ktorego konkretnie? Ja kupilam kiedys jakis noname w drogerii chyba firlit na Szewskiej.
Cytat:
Napisane przez wanda164 Pokaż wiadomość
Rena, pralkosuszarke mam i nie jestem zadowolona... Żre prąd jak smok, produkuje parę i upał w łazience, a rzeczy wygniecione że masakra... Jakby zaprasowane na gorąco w pozycji zgniecionej (Nie mówię o delikatnych, których w ogóle nie wolno tak suszyć, tylko nawet byle szmaty... ) A często i tak niedosuszone, zwłaszcza na krótszych programach. Suszę klasycznie na sznurku.
slyszalam rozne opinie. Ale koniecznie podaj MODEL - bede uwazac. Na razie i tak jeszcze szukam mieszkania i nie wiem co bedzie na wyposazeniu, bo chce kupowac w rynku wtornym.
Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Naukowcy juz dokonuja teleportacji, na razie na poziomie molekulow.

Osobiscie rozwalilo mnie to, ze oprocz faktycznie uzytecznych rzeczy, jako wielkie ulatwienia zycia zostaly wymienione puder dluzej trzymajacy czy blyszczyk zmieniajacy kolor Faktycznie przelom dla cywilizacji
no ale my jestesmy troche wieksi niz molekuly

Wyrak nie doceniasz potencjalu rynku kosmetycznego. Jakos loreal nie upadl z powodu kryzysu
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 14:01   #39
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Cytat:
Napisane przez Ewakuacja69 Pokaż wiadomość
czasopodwajacz! ;D
Zdecydowanie!
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 14:09   #40
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
A czy tytuł wątku brzmi przełomy cywilizacji?
A czy mowie ze brzmi? "Przelomy dla cywilizacji" oczywiscie w kontekscie ulatwiania zycia. Ironie w tym stwierdzeniu widze ciezko wylapac.

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
W wątku wpisują się głównie kobiety które puszczają wodze fantazji, czego ty się spodziewałeś? Że zaczniemy sypać nowinkami technicznymi? To nie ma być przełom dla cywilizacji tylko wątek żeby się uśmiechnąć nie podoba się to <papa>
Skad Ci sie zalegl w glowie wniosek, ze to dla kobiet takie ulatwienie i priorytet ? Bo sa rozne jednostki, nie widze sensu sprowadzania kobiet do tego, ze poza kosmetykami ich nic nie intersuje, czy nie maja nic do powiedzenia na inne tematy.

Papa to wiesz, mozesz sobie mowic na swoim prywatnym forum. Jak Ci sie nie podoba, to nie czytaj zamiast sadzic takie komentarze. No i znowu widze wypowiadasz sie za ogol kobiet

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
a z ktorego konkretnie? Ja kupilam kiedys jakis noname w drogerii chyba firlit na Szewskiej.

slyszalam rozne opinie. Ale koniecznie podaj MODEL - bede uwazac. Na razie i tak jeszcze szukam mieszkania i nie wiem co bedzie na wyposazeniu, bo chce kupowac w rynku wtornym.

no ale my jestesmy troche wieksi niz molekuly

Wyrak nie doceniasz potencjalu rynku kosmetycznego. Jakos loreal nie upadl z powodu kryzysu
Troche Chodzilo mi oczywiscie o to, ze to nie jest jeno sfera s-f.

Aj tam od razu nie doceniam
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.

Edytowane przez Wyrak
Czas edycji: 2009-11-12 o 14:13
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 14:12   #41
whatIthink
Raczkowanie
 
Avatar whatIthink
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 409
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

zdecydowanie teleportacja, żeby nie wlec się w pociągu co tydzień, a już zwłaszcza przydałoby się na trasie Warszawa-Gdańsk dla mnie to 5,5 h koszmar.
poza tym ubrania, które same się dobierają, wskakują na człowieka i dopasowują się do ciała
no i coś, żeby wiedza szybko wchodziła do głowy.
No i wirtualne biblioteki, żeby wszystkie książki były na jednym portalu
__________________
Człowiek zawsze dla siebie stanowi 100%, choćby dla innych był kimś zupełnie obojętnym.

06.06.2013 r. - Piotruś
whatIthink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 14:16   #42
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Cytat:
Skad Ci sie zalegl w glowie wniosek, ze to dla kobiet takie ulatwienie i priorytet ? Bo sa rozne jednostki, nie widze sensu sprowadzania kobiet do tego, ze poza kosmetykami ich nic nie intersuje, czy nie maja nic do powiedzenia na inne tematy.
Czy ty masz jakieś problemy emocjonalne? A może misję od Boga, żeby naprawiać świat?
Dziewczyna wypowiada się za siebie "bardzo chciałabym żeby wynaleźli błyszczyk zmieniający kolor" a nie "KOBIETY CAŁEGO ŚWIATA MUSZĄ MIEĆ BŁYSZCZYK ZMIENIAJĄCY KOLOR, BO INACZEJ TO KONIEC ŚWIATA"
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze



Edytowane przez rapifen
Czas edycji: 2009-11-12 o 14:18
rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 14:54   #43
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Cytat:
Napisane przez whatIthink Pokaż wiadomość
zdecydowanie teleportacja, żeby nie wlec się w pociągu co tydzień, a już zwłaszcza przydałoby się na trasie Warszawa-Gdańsk dla mnie to 5,5 h koszmar.
poza tym ubrania, które same się dobierają, wskakują na człowieka i dopasowują się do ciała
no i coś, żeby wiedza szybko wchodziła do głowy.
No i wirtualne biblioteki, żeby wszystkie książki były na jednym portalu
To akurat bardziej problem z polska trakcja/taborem/przewoznikiem. W innych krajach kursuja przeciez pociagi, ktore by ta trase zrobily w mniej wiecej 2h

Jak ktos wymyli suszarke do prania, ktora prasuje przy okazji, to dajcie znac, pisze sie na to
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 14:58   #44
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Układanie włosów na pilota- czerwony: dzisiaj będę miała loki, zielony- teraz mam chęć na proste + taki największy ,,dowolny przyrost włosów z turbodoładowaniem"
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 14:59   #45
whatIthink
Raczkowanie
 
Avatar whatIthink
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 409
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
To akurat bardziej problem z polska trakcja/taborem/przewoznikiem. W innych krajach kursuja przeciez pociagi, ktore by ta trase zrobily w mniej wiecej 2h

Jak ktos wymyli suszarke do prania, ktora prasuje przy okazji, to dajcie znac, pisze sie na to
zdaję sobie z tego sprawę, niestety
__________________
Człowiek zawsze dla siebie stanowi 100%, choćby dla innych był kimś zupełnie obojętnym.

06.06.2013 r. - Piotruś
whatIthink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 15:10   #46
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Cytat:
Napisane przez whatIthink Pokaż wiadomość
zdaję sobie z tego sprawę, niestety
Wiesz co, to juz nie problem z PKP nawet, tylko trasa jakas ciulowa. Gdy bylem ostanio w Polsce, jechalem IC na trasie W-wa - Krk i jakos tak kojarzylem, ze bylo duzo krocej. Sprawdzilem odleglosci i pociagi kursujace na obydwu trasach i:

W-wa - Gdansk - 277km, najszybsze polaczenie 5:05h
W-wa - Krk - 253km, najszybsze polaczenie 2:51h

__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 15:25   #47
whatIthink
Raczkowanie
 
Avatar whatIthink
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 409
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Wiesz co, to juz nie problem z PKP nawet, tylko trasa jakas ciulowa. Gdy bylem ostanio w Polsce, jechalem IC na trasie W-wa - Krk i jakos tak kojarzylem, ze bylo duzo krocej. Sprawdzilem odleglosci i pociagi kursujace na obydwu trasach i:

W-wa - Gdansk - 277km, najszybsze polaczenie 5:05h
W-wa - Krk - 253km, najszybsze polaczenie 2:51h

nic tylko harakiri chyba zaraz popełnię...

totalny absurd
__________________
Człowiek zawsze dla siebie stanowi 100%, choćby dla innych był kimś zupełnie obojętnym.

06.06.2013 r. - Piotruś
whatIthink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 15:27   #48
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
pralek rozwieszajacych ubrania jeszcze nie ma, ale sa pralkosuszarki. Ja planuje taki zakup, jak bede urzadzac wlasne mieszkanie. Podobno nie mozna w tym wszystkiego suszyc, ale co tam najgorsza jest drobizna taka jak majtki czy skarpetki, a temu zadna suszara nie zaszkodzi

Mialam kiedys suchy szampon i tez nie trafilam najlepiej, ale moze sa jakies dobre?

Co do moich pomyslow to marzylam kiedys o parasolu ktory by siegal do ziemi ale oczywiscie bylby przezroczysty by wszystko bylo widac.

Marzy mi sie balsam do ciala w sprayu - niby nivea juz cos takiego miala, ale wycofali a inne to widzialam tylko od slonca. Chodzi o specyfik, ze spryskuje sie nie musze nic wcierac i juz jestem nabalsamowana No nie lubie wklepywac tych balsamow, a mam sucha skore i na codzien to robie

Jeszcze mialam kilka pomyslow, jak sobie przypomne to napisze. Moze jacys producenci tu zajrza
Ja uzywam tego , dla mnie rewelacyjny
http://images.google.com/imgres?imgu...a%3DN%26um%3D1
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 15:36   #49
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Gdzie go można dostać?

Dobra, znalazłam na allegro :P

ten, si?
http://allegro.pl/item810524172_troc...y_w_2_min.html
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 15:52   #50
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Gdzie go można dostać?

Dobra, znalazłam na allegro :P

ten, si?
http://allegro.pl/item810524172_troc...y_w_2_min.html

Ja mieszkam za granica i kupuje go w rossmanie , ale na allegro sa dostepne tez.
Tak to ten
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 16:58   #51
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Skad Ci sie zalegl w glowie wniosek, ze to dla kobiet takie ulatwienie i priorytet ? Bo sa rozne jednostki, nie widze sensu sprowadzania kobiet do tego, ze poza kosmetykami ich nic nie intersuje, czy nie maja nic do powiedzenia na inne tematy.
Nie popadajcie w skrajnosci. Przeciez nie bede jako kobieta udawac, ze mnie kosmetyki nie interesuja, w lazience mam tylko mydlo i paste do zebow i ogolnie pelna asceza, co by ktos czasem nie pomyslal, zem nieinteligetna. To dopiero byloby splycanie.
Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Troche Chodzilo mi oczywiscie o to, ze to nie jest jeno sfera s-f.

Aj tam od razu nie doceniam
s-f ma sie dobrze i widocznie jest na to zapotrzebowanie. Nie kazdy rozumie i interesuje sie fizyka jadrowa.
Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
To akurat bardziej problem z polska trakcja/taborem/przewoznikiem. W innych krajach kursuja przeciez pociagi, ktore by ta trase zrobily w mniej wiecej 2h

Jak ktos wymyli suszarke do prania, ktora prasuje przy okazji, to dajcie znac, pisze sie na to
Faktycznie miedzy Krakowem a Warszawa IC jedzie niecale 3 godziny.
Wyrak, a moze kupisz sobie jakis mini domowy magiel? Ja generalnie nie kupuje ubran, ktore trzeba prasowac. To tez jest jakis sposob.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 17:14   #52
memorize
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 619
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Cytat:
Napisane przez Ewakuacja69 Pokaż wiadomość
czasopodwajacz! ;D
najlepiej zeby doba trwala 48h albo i nawet 72 oczywiscie szkola/praca zajmowalyby tyle samo czasu

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Gdzie go można dostać?

Dobra, znalazłam na allegro :P

ten, si?
http://allegro.pl/item810524172_troc...y_w_2_min.html
O tym suchym szamponie slysze 1-wszy raz moze kiedys wyprobuje
Ja bym chciala taki maly komputerek ze wpisywalabym dane jakiejs osoby i pokazywaloby mi co w tym momencie robi ( z tym ze ja bylabym ''niedostepna'')
__________________
Musisz brać za siebie odpowiedzialność. Nie mozesz zmienić okoliczności, pór roku, ani wiatru, ale możesz zmienić siebie. To jest coś, nad czym masz władzę.
memorize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 20:37   #53
ChilliRed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 177
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Jakas mala nieszkodliwa tableteczka ktory neutralizuje wszystkie kalorie ze slodkosci i fast foodow;P
__________________
Stąpam po ostrzu miecza.
To nie odwaga.
To równowaga.
ChilliRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 20:47   #54
Ejli
Zadomowienie
 
Avatar Ejli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 842
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
To akurat bardziej problem z polska trakcja/taborem/przewoznikiem. W innych krajach kursuja przeciez pociagi, ktore by ta trase zrobily w mniej wiecej 2h

Jak ktos wymyli suszarke do prania, ktora prasuje przy okazji, to dajcie znac, pisze sie na to
Są takie parowe żelazka, zakładasz ciuch na wieszak a para go od środka rozprostowuje - a że jest gorąca, pewnie też suszy. Czytałam gdzieś o tym, ale nie jest to ogólnodostępne, tanie urządzenie. A szkoda . Może się rozpowszechni^^.

Oo albo urządzenia agd drobne, których nie trzeba myć

Meble, na których nie osiada kurz.

Delikatny środek do demakijażu, który zmywa tusz perfekcyjnie w 2 sekundy (demakijaż oczu to dla mnie horror ).

Cudowny, naturalny, nieszkodliwy i nieuzależniający środek, dzięki któremu człowiekowi się chce, ma siłę i cieszy się życiem .

ale ze mnie leeeeń
__________________
Ogrody opuściły swoje drzewa

I'm going slightly mad
Ejli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 21:04   #55
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Cytat:
Napisane przez Ejli Pokaż wiadomość
Są takie parowe żelazka, zakładasz ciuch na wieszak a para go od środka rozprostowuje - a że jest gorąca, pewnie też suszy. Czytałam gdzieś o tym, ale nie jest to ogólnodostępne, tanie urządzenie. A szkoda . Może się rozpowszechni^^.

Oo albo urządzenia agd drobne, których nie trzeba myć

Meble, na których nie osiada kurz.

Delikatny środek do demakijażu, który zmywa tusz perfekcyjnie w 2 sekundy (demakijaż oczu to dla mnie horror ).

Cudowny, naturalny, nieszkodliwy i nieuzależniający środek, dzięki któremu człowiekowi się chce, ma siłę i cieszy się życiem .

ale ze mnie leeeeń
Oczywiscie, ze cos takiego jest, znajomy mi nawet o tym opowiadal, ale wylecialo z glowy ! Dzieki
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 21:53   #56
Harmonia
Raczkowanie
 
Avatar Harmonia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 114
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

zdecydowanie najbardziej w życiu brakuje mi czasowstrzymywacza
__________________
Rzekłem do drzewa migdałowca:
„Siostro, powiadaj mi o Bogu”.
I migdałowiec pokrył się kwieciem.

Nikos Kazantzakis "Biedaczyna z Asyżu"
Harmonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 22:11   #57
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Życie ulatwilaby mi:

- lepsza organizacja instytucji zdrowotnych- za duże kolejki, za duzo czekania, rejestracja rano od 7 do 8 i tylko przy okienku osobiscie, a lekarz od 11 przyjmuje. Do tego.. czesto lekarze nie sa w godzinach takich jakich powinni byc, tylko jak ludzi nie ma to sobie ida do domu. Np. ma taki jeden siedziec w gabinecie do 16, a jest 15 i wychodzi. I nie wazne ze ja przyjde o 15:30, on nie mial ludzi i sobie poszedl.. U mnie tak to mniej wiecej wyglada.

-niepsujące się samochody, do tego z tworzywa, które gwarantowaloby bezpieczenstwo pasazerom nawet przy czolowym zderzeniu. Szybkie pociagi pokonujace 500km w godzine

-albo np. abonament na poczcie polskiej- placisz na rok 100 złotych i możesz korzystać do woli - fajne by to bylo bo duzo zamawiam na allegro, a koszt paczki jest duzy... Taki abonamencik ulatwilby mi baaardzo sprawe

-wszystkie sklepy odzieżowe z profesjonalnymi osobami, które wiedza komu w czym dobrze i wszystkim radza za darmo oczywiscie tak jak Trinny i Susannach z tvn style ( takie osoby powinno sie dobrze wynagradzac, a one powinny byc profesjonalne - moznaby bylo nawet otworzyc dla nich studia- wtedy moze wiekszy prestiz zyskalby zawod sprzedawcy)

- zamiast latania do sklepu za maka, cukrem itp- zakupy przez internet- zamawiasz i przywoza ci- oczywiscie wszystko w tej samej cenie jakbys sam poszedl i kupil
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 22:30   #58
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
pralek rozwieszajacych ubrania jeszcze nie ma, ale sa pralkosuszarki. Ja planuje taki zakup, jak bede urzadzac wlasne mieszkanie. Podobno nie mozna w tym wszystkiego suszyc, ale co tam najgorsza jest drobizna taka jak majtki czy skarpetki, a temu zadna suszara nie zaszkodzi


Marzy mi sie balsam do ciala w sprayu - niby nivea juz cos takiego miala, ale wycofali a inne to widzialam tylko od slonca. Chodzi o specyfik, ze spryskuje sie nie musze nic wcierac i juz jestem nabalsamowana No nie lubie wklepywac tych balsamow, a mam sucha skore i na codzien to robie

Jeszcze mialam kilka pomyslow, jak sobie przypomne to napisze. Moze jacys producenci tu zajrza
pralkosuszarki nie polecam...i tak trzeba wszystko suszyc, bo jest gorace i wilgotne, nie nadaje sie ani do noszenia, ani do wlozenia do szafy...(modelu nie pamietam)....

a co do balsamu w sprayu...moze mgielki/wody do ciala?

Cytat:
Napisane przez oOGloRiAaOo Pokaż wiadomość
o ile się orientuje takie cos istnieje
a jaki to odkurzacz sam odkurza po wlaczeniu do kontaktu... ja taki chce....

Cytat:
Napisane przez ChilliRed Pokaż wiadomość
Jakas mala nieszkodliwa tableteczka ktory neutralizuje wszystkie kalorie ze slodkosci i fast foodow;P
nawet gdyby cos takiego istnialo, to firmy farmaceutyczne produkujace wszelkie 'wspomagacze odchudzania' zrobia wszystko, zeby ta cudna pigulka nie weszla na rynek...buuuuu

Cytat:
Napisane przez Ejli Pokaż wiadomość
Są takie parowe żelazka, zakładasz ciuch na wieszak a para go od środka rozprostowuje - a że jest gorąca, pewnie też suszy. Czytałam gdzieś o tym, ale nie jest to ogólnodostępne, tanie urządzenie. A szkoda . Może się rozpowszechni^^.
sa ogolnie dostepne, widzialam kiedys w saturnie...koszt ok 1 000zl...

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Życie ulatwilaby mi:

- lepsza organizacja instytucji zdrowotnych- za duże kolejki, za duzo czekania, rejestracja rano od 7 do 8 i tylko przy okienku osobiscie, a lekarz od 11 przyjmuje. Do tego.. czesto lekarze nie sa w godzinach takich jakich powinni byc, tylko jak ludzi nie ma to sobie ida do domu. Np. ma taki jeden siedziec w gabinecie do 16, a jest 15 i wychodzi. I nie wazne ze ja przyjde o 15:30, on nie mial ludzi i sobie poszedl.. U mnie tak to mniej wiecej wyglada.

-niepsujące się samochody, do tego z tworzywa, które gwarantowaloby bezpieczenstwo pasazerom nawet przy czolowym zderzeniu. Szybkie pociagi pokonujace 500km w godzine

-albo np. abonament na poczcie polskiej- placisz na rok 100 złotych i możesz korzystać do woli - fajne by to bylo bo duzo zamawiam na allegro, a koszt paczki jest duzy... Taki abonamencik ulatwilby mi baaardzo sprawe

-wszystkie sklepy odzieżowe z profesjonalnymi osobami, które wiedza komu w czym dobrze i wszystkim radza za darmo oczywiscie tak jak Trinny i Susannach z tvn style ( takie osoby powinno sie dobrze wynagradzac, a one powinny byc profesjonalne - moznaby bylo nawet otworzyc dla nich studia- wtedy moze wiekszy prestiz zyskalby zawod sprzedawcy)

- zamiast latania do sklepu za maka, cukrem itp- zakupy przez internet- zamawiasz i przywoza ci- oczywiscie wszystko w tej samej cenie jakbys sam poszedl i kupil
co do sklepu z ciuchami, juz taki jest - 2B

a spozywcze zakupy tez juz mozna robic przez internet...np. w Almie
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 22:35   #59
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
co do sklepu z ciuchami, juz taki jest - 2B

a spozywcze zakupy tez juz mozna robic przez internet...np. w Almie
Ale zeby wszystkie takie byly, a nie pojedyncze
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 23:27   #60
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: coś co by ułatwiło by nam życie

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
oo nie wiedziałam poszukałam ic os tam znalazłam choć jakoś cięzko mi sobie to wyobrazić wkładam palec do tego słoiczka tam jest gąbka i ona mi zmyje lakier z paznokcia? tak?

poczytałam też opinie - przeróżne...
ale obawiam się że w moim przypadku lakier, nieraz z brokatem, drobinkami, ozdobami nie dało by rady...
Wkładasz, kręcisz, wyjmujesz. Spróbować warto.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
a z ktorego konkretnie? Ja kupilam kiedys jakis noname w drogerii chyba firlit na Szewskiej.
One są właśnie jakieś takie bezfirmowe, tylko takie widziałam.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.