Moja dziewczyna mnie okłamała - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-08, 17:04   #31
Mikolaj84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 8
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Pocisnalem ja dzisiaj jeszcze troche i sie przyznala, ze w 2015 z nim flirtowala. Ale zaraz pozniej miala to skonczyc i powiedziec mu, ze chce byc tylko przyjaciolmi. No i caly czas twierdzi, ze nie puscila sie z nim ani nie miala zamiaru.

Wiem, ze mnie skrytykujecie, ze jej nie zostawiam natychamist ale tak jak mowie, jestesmy ze soba ponad 6 lat i nie chce konczyc takiego zwiazku przez jeden blad.
Mikolaj84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 17:13   #32
morbidesse
Rozeznanie
 
Avatar morbidesse
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 874
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Skoro chcesz być dalej rogaczem to bądź z nią dalej. Ale prawdopodobieństwo ze nagle laska zerwie z nim znajomość ( po tym jak do niego poleciała mimo ze mieli byc tylko przyjaciolmi !!!! ) jest prawie zerowe.
__________________







„Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.”
Winston Churchill

morbidesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 17:21   #33
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Cytat:
Napisane przez Mikolaj84 Pokaż wiadomość
Pocisnalem ja dzisiaj jeszcze troche i sie przyznala, ze w 2015 z nim flirtowala. Ale zaraz pozniej miala to skonczyc i powiedziec mu, ze chce byc tylko przyjaciolmi. No i caly czas twierdzi, ze nie puscila sie z nim ani nie miala zamiaru.

Wiem, ze mnie skrytykujecie, ze jej nie zostawiam natychamist ale tak jak mowie, jestesmy ze soba ponad 6 lat i nie chce konczyc takiego zwiazku przez jeden blad.
tak pięknie ją tłumaczysz że ona właściwie nie musi

''jeden błąd''
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 17:23   #34
Mikolaj84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 8
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Naprawde zadne z was nie probowaloby tego naprawic? Tylko zostawic i zyc dalej?
Mikolaj84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 17:23   #35
morbidesse
Rozeznanie
 
Avatar morbidesse
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 874
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Cytat:
Napisane przez HealthOne Pokaż wiadomość
tak pięknie ją tłumaczysz że ona właściwie nie musi

''jeden błąd''
Dziewczyna go od roku okłamuje, flirtuje z innym, po czym leci do niego i najprawdopodobniej z nim śpi. Dla mnie jest to niewyobrażalne
__________________







„Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.”
Winston Churchill

morbidesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 17:34   #36
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

za każdym razem jak chcę napisać na wizażu to musi być troll, nie ma tak naiwnych ludzi, przypomina mi się, że znam takiego człowieka, który potrafi wytłumaczyć swoją dziewczynę w każdy możliwy sposób

nie tylko kobiety potrafią być wykorzystywane, ten mój kumpel jest totalnie głuchy na to co mu mówimy, zawsze ma jakiś argument
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 17:39   #37
Fajtlapka33
Raczkowanie
 
Avatar Fajtlapka33
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Albo jesteś trollem albo jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Człowieku i co z tego, że byliście 6 lat? Jak chcesz być z puszczalska to już Twój problem. Jak to się mówi tego kwiatu jest pół światu. Poza tym gdzie Tym masz szacunek dla siebie?
Fajtlapka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-08, 17:40   #38
morbidesse
Rozeznanie
 
Avatar morbidesse
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 874
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Cytat:
Napisane przez Mikolaj84 Pokaż wiadomość
Naprawde zadne z was nie probowaloby tego naprawic? Tylko zostawic i zyc dalej?
A umiesz jej zaufać ? Bo ja takiemu facetowi bym nie umiała. Poza tym, jak się z kimś jest to jest się tylko z tą osobą a nie z innymi na boku.
Laska Cię robi w bambuko.
__________________







„Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.”
Winston Churchill

morbidesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 17:42   #39
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Cytat:
Napisane przez Mikolaj84 Pokaż wiadomość
Naprawde zadne z was nie probowaloby tego naprawic? Tylko zostawic i zyc dalej?
Ale co tu naprawiać? Masz dziewczynę oszustke, kłamce i manipulatorke, do tego zdesperowana żeby poznać faceta innego niż ty. Lol.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 17:43   #40
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

rób sobie co chcesz. to nie my będziemy się ciągle zastanawiać, czy przypadkiem tym razem jest szczera. czy nie zdradza, nie romansuje z kolesiami z neta. 6 lat to jest nic, ale jak chcesz żyć z kimś, kto kłamie ci patrząc prosto w oczy to twój wybór. gdyby to był tylko kolega/wirtualny przyjaciel, z którym się dobrze dogaduje to chciałaby, żebyście się poznali. ale nie zostałeś zabrany, bo pewnie byś mocno wadził w czasie ich tańców godowych.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 17:44   #41
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Cytat:
Napisane przez Mikolaj84 Pokaż wiadomość
Naprawde zadne z was nie probowaloby tego naprawic? Tylko zostawic i zyc dalej?

Nie.

Szanuję samą siebie. Polecam spróbować
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-08, 17:49   #42
Minui
Raczkowanie
 
Avatar Minui
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 450
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
za każdym razem jak chcę napisać na wizażu to musi być troll, nie ma tak naiwnych ludzi
Btw, ostatnio się namnożyło sporo tego typu wątków, jak choćby mój faworyt: o facecie prowadzącym drugie życie z inną kobietą w innym mieście, gdzie Autorka nie chce od niego odchodzić, tylko naciska na terapię małżeńską

Drogi Autorze! To, co odwaliła Twoja ukochana, to nie jest "błąd". Błędem można byłoby nazwać sam flirt na fejsie, chociaż każdy ma jakieś swoje granice i niektórzy takiego flirtu też by nie wybaczyli. Natomiast czuję się w obowiązku przypomnieć Ci, że ona do tego kolesia poleciała, wciskając Ci, że chodzi o koleżankę, potem o kolegę ze studiów i jego dziewczynę, a potem jeszcze o kolegę ze studiów bez dziewczyny To nie jest żaden argument, że jesteście razem 6 lat. Na tym nie zbudujesz niczego konkretnego. No, ale jak dajesz sobą pomiatać, to nie dziw się proszę, że jesteś pomiatany.
__________________
Cytat:
Napisane przez Szybkobiegacz
To nic takiego, może po prostu w twoim mieszkaniu są wrota do piekła.

- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer.
Minui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 17:55   #43
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Cytat:
Napisane przez Minui Pokaż wiadomość
Btw, ostatnio się namnożyło sporo tego typu wątków, jak choćby mój faworyt: o facecie prowadzącym drugie życie z inną kobietą w innym mieście, gdzie Autorka nie chce od niego odchodzić, tylko naciska na terapię małżeńską
znam podobny przykład z życia.
związek się rozpadł dopiero kilka lat później.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 18:10   #44
kotschrodingera
Raczkowanie
 
Avatar kotschrodingera
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 112
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Cytat:
Napisane przez Mikolaj84 Pokaż wiadomość
przez jeden blad.
Bosz... spójrz na siebie!

Ale skąd wiesz, że jeden? Potrafiła ukryć roczny romans, to równie dobrze mogła zaliczyć w tym czasie kilku gachów.

Nie chcę robić z Twojej dziewczyny największej zdziry osiedla, ale fakty są takie - nie można kogoś "troszkę" zdradzić, dać się "troszkę" przerżnąć, tak i nie można komuś "troszkę" ufać. To zawsze takie same zasabotowanie związku, a jeśli ktoś raz ten związek zasabotuje, to nie dzieje się to bez przyczyny i ufać to jej już nigdy nie możesz.

Oczywiście możesz grać na czas, sztucznie reanimować trupa który i tak skazany jest na agonię. Albo ona odejdzie kiedyś do innego, albo wykończy Was niemożność zaufania sobie.

P.S Pewnie akurat troll, zdawkowość na to wskazuje. Ale może wątek przyda się komuś w przyszłości ^^

Edytowane przez kotschrodingera
Czas edycji: 2016-05-08 o 18:12
kotschrodingera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 20:21   #45
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała


Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2016-06-07 o 19:10
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 05:42   #46
Mikolaj84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 8
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Zdecydowalem sie to zakonczyc.

Poszlismy wczoraj razem wieczorem na dlugi spacer i duzo rozmawialismy o tym co sie stalo. Rozmowa ukladala sie dobrze, stwierdzilem, ze moge jej to wybaczyc jezeli faktycznie do wszystkiego mi sie juz przyznala i zdrade jakakolwiek wykluczyla.
Na koniec poszlismy do knajpki na kieliszek wina i w milej atmosferze wracalismy do domu.

Jakie bylo moje zdziwnie, gdy pierwsza rzecz jaka zrobila po powrocie do domu, to bylo wejscie na fesja i napisanie do tego kolesia, ze zrobilem jej "wyklad" o wybaczaniu, ludzkich bledach, ze walcze o nia, ze ja przepraszalem (co jest nieprawda bo nie mam za co!!!) i ze nie ma na to sily.

Gdy powiedzialem, zeby sie wyprowadzila, to jedynie co sie spytala to czy moze zostac jeszcze 1.5mc (data jakiegos jej egzaminu), gdy odpowiedzialem, ze nie, to jedynie troche pochlipala i zaczela sie pakowac.

Jestem zdruzgotany. Ale dzieki za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.
Mikolaj.
Mikolaj84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 06:11   #47
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Cytat:
Napisane przez Mikolaj84 Pokaż wiadomość
Zdecydowalem sie to zakonczyc.

Poszlismy wczoraj razem wieczorem na dlugi spacer i duzo rozmawialismy o tym co sie stalo. Rozmowa ukladala sie dobrze, stwierdzilem, ze moge jej to wybaczyc jezeli faktycznie do wszystkiego mi sie juz przyznala i zdrade jakakolwiek wykluczyla.
Na koniec poszlismy do knajpki na kieliszek wina i w milej atmosferze wracalismy do domu.

Jakie bylo moje zdziwnie, gdy pierwsza rzecz jaka zrobila po powrocie do domu, to bylo wejscie na fesja i napisanie do tego kolesia, ze zrobilem jej "wyklad" o wybaczaniu, ludzkich bledach, ze walcze o nia, ze ja przepraszalem (co jest nieprawda bo nie mam za co!!!) i ze nie ma na to sily.

Gdy powiedzialem, zeby sie wyprowadzila, to jedynie co sie spytala to czy moze zostac jeszcze 1.5mc (data jakiegos jej egzaminu), gdy odpowiedzialem, ze nie, to jedynie troche pochlipala i zaczela sie pakowac.

Jestem zdruzgotany. Ale dzieki za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.
Mikolaj.
Yyyy? To ona jest tak głupia, że po takiej wpadce wciąż słała mu wiadomości przez fb?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 07:55   #48
ronin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 6
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Miałem podobną sytuację w czasie studiów, moja dziewczyna zaczęła flirtować z innym facetem i to po 4 latach bycia razem. Zakończyłem to. Powód był jeden- zaufanie, jeśli coś takiego zdarzyło się raz nigdy nie będziesz miał pewności, że się nie powtórzy. I to wystarczy. Po tak długim czasie będzie Ci trudno o niej zapomnieć z dnia na dzień, ale jesteś facetem i musisz być konsekwentny, nie dzwoń, nie szukaj kontaktu, nie daj się namówić na jakieś "szczere rozmowy", unikaj miejsc gdzie ona bywa. Jeżeli Postąpisz inaczej to Sprawisz tylko tyle, że będzie bardziej bolało i trwało wieki zanim dojdziesz do siebie. Nie wiem jak to u Ciebie by wyglądało ale ja popełniłem jeden błąd, szukałem dziewczyny "na siłę", żeby o tym wszystkim zapomnieć i dopiero po czasie i to dość długim zrozumiałem, że nie byłem wtedy gotowy na żaden związek. Bardzo łatwo jest kogoś skrzywdzić i to też nie poprawi Twojego samopoczucia. Zrobiłeś dobrze i zawsze o tym pamiętaj, a czas to najlepsze lekarstwo na takie przypadłości, Znajdź sobie tyle zajęć Żebyś nie miał czasu nawet na sen- to działa. Z reguły jest tak, że tę samą osobę kocha się najmocniej na początku i na końcu związku. Bądź silny, my faceci też czasem musimy się wspierać.
ronin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 08:24   #49
Mikolaj84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 8
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Yyyy? To ona jest tak głupia, że po takiej wpadce wciąż słała mu wiadomości przez fb?
Po konfrontacji, zmienila haslo i szybko kasuje bardziej niewygodne fragmenty rozmowy ale mam sposob na przechwytywanie tego.

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ronin Pokaż wiadomość
Miałem podobną sytuację w czasie studiów, moja dziewczyna zaczęła flirtować z innym facetem i to po 4 latach bycia razem. Zakończyłem to. Powód był jeden- zaufanie, jeśli coś takiego zdarzyło się raz nigdy nie będziesz miał pewności, że się nie powtórzy. I to wystarczy. Po tak długim czasie będzie Ci trudno o niej zapomnieć z dnia na dzień, ale jesteś facetem i musisz być konsekwentny, nie dzwoń, nie szukaj kontaktu, nie daj się namówić na jakieś "szczere rozmowy", unikaj miejsc gdzie ona bywa. Jeżeli Postąpisz inaczej to Sprawisz tylko tyle, że będzie bardziej bolało i trwało wieki zanim dojdziesz do siebie. Nie wiem jak to u Ciebie by wyglądało ale ja popełniłem jeden błąd, szukałem dziewczyny "na siłę", żeby o tym wszystkim zapomnieć i dopiero po czasie i to dość długim zrozumiałem, że nie byłem wtedy gotowy na żaden związek. Bardzo łatwo jest kogoś skrzywdzić i to też nie poprawi Twojego samopoczucia. Zrobiłeś dobrze i zawsze o tym pamiętaj, a czas to najlepsze lekarstwo na takie przypadłości, Znajdź sobie tyle zajęć Żebyś nie miał czasu nawet na sen- to działa. Z reguły jest tak, że tę samą osobę kocha się najmocniej na początku i na końcu związku. Bądź silny, my faceci też czasem musimy się wspierać.
Dzieki. Jade dzis wieczorem do domu pobyc troche z rodzina.
Mikolaj84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 08:47   #50
promekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 18
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Założycielu wątku, miałem podobną sytuacje, tylko że nasz staż w związku był o wiele krótszy. Po roku dziewczyna zaczełą flirtować z innym, okłamała mnie ze nie idzie z nim na impreze, marudziła mu jaki to jestem zły. Przeprosiła, ponoć zrozumiała swój błąd, chciała sie pogodzić, zgodziłem sie na powrót, bolało mnie to przez kolejne 6 miesięcy, gdy juz udało jej sie odbudować zaufanie, to słysze ze musimy sie rozstać, powodem jest kolejny chłopak, który ma lepsze wykształcenie itd itd...
Cięzko ci jej będzie teraz zaufać, nie wiem czy ludzie sie zmieniają czy nie, moja sie nie zmieniła i poleciała do innego... Życze ci duzo szczęścia
promekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 09:01   #51
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

a Ty zawsze "przechwytywałeś" jej wiadomości i grzebałeś gdzie się da?
jeśli tak, to oducz się tego przed wejściem w kolejny związek.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 09:05   #52
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Czyli regularnie naruszasz tajemnice korespondencji?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 09:07   #53
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
a Ty zawsze "przechwytywałeś" jej wiadomości i grzebałeś gdzie się da?


jeśli tak, to oducz się tego przed wejściem w kolejny związek.

Nooo. Chore
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 09:08   #54
Mikolaj84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 8
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Nigdy wczesniej tego nie robilem, dopiero po wyzej opisanej sytuacji.
Mikolaj84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 09:12   #55
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

To nie ma znaczenia. Jeszcze masz mało dowodów, że musisz się uciekać do takich sposobów?

Albo troll jednak. Bo, naprawdę, chwalić się nie ma czym
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 09:35   #56
tereska21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań, Swarzędz
Wiadomości: 94
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Nie rozumiem. Ma chłopaka - poznała innego przez grę na fb - okłamała Cie że pojechała do koleżanki a była u niego - skoro nie zna chłopaka to po co do niego pojechała?? Do obcego zupełnie faceta..coś mi tu nie gra.
tereska21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 09:44   #57
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Cytat:
Napisane przez tereska21 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem. Ma chłopaka - poznała innego przez grę na fb - okłamała Cie że pojechała do koleżanki a była u niego - skoro nie zna chłopaka to po co do niego pojechała?? Do obcego zupełnie faceta..coś mi tu nie gra.
Akurat takie akcje mnie nie dziwią. Znam dwie dziewczyny - dzieciate, mężate, a kiedy tylko nadarzy się okazja (na przykład wypad do klubu), to przyprawiają swoim chłopom rogi aż przykro. A tak to niewiniątka, wzorowe matki polki
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 10:43   #58
vvaleczny1
Przyczajenie
 
Avatar vvaleczny1
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 14
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Akurat takie akcje mnie nie dziwią. Znam dwie dziewczyny - dzieciate, mężate, a kiedy tylko nadarzy się okazja (na przykład wypad do klubu), to przyprawiają swoim chłopom rogi aż przykro. A tak to niewiniątka, wzorowe matki polki
To "niezłe" masz znajome...
A ich zachowanie chore..
__________________
"Niech jedzenie będzie twoim lekarstwem, a lekarstwo jedzeniem" Hipokrates
vvaleczny1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 10:45   #59
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Akurat takie akcje mnie nie dziwią. Znam dwie dziewczyny - dzieciate, mężate, a kiedy tylko nadarzy się okazja (na przykład wypad do klubu), to przyprawiają swoim chłopom rogi aż przykro. A tak to niewiniątka, wzorowe matki polki
a skąd ty wiesz ze przyprawiaja te rogi materacem jesteś?
zawsze mnie takie teksty rozwalaja
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 10:51   #60
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Moja dziewczyna mnie okłamała

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
To nie ma znaczenia. Jeszcze masz mało dowodów, że musisz się uciekać do takich sposobów?

Albo troll jednak. Bo, naprawdę, chwalić się nie ma czym
Dokładnie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-09 23:18:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.