Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-15, 21:23   #2401
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć czyli Matte ma dużo świecących drobinek, Intensive mniej. czy zatem Semi-Matte ma ich jeszcze więcej niż Matte, a Original Glo jeszcze więcej niż Semi-Matte?
Domyślam się że Ty Lorri nie miałaś 2 pozostałych formuł, więc bardzo proszę o wypowiedź kogoś kto je miał
Ja się nie zgadzam że matte nie jest matowa.
OG jest rozświetlający, SM jest pomiędzy matem a rozświetleniem, M to mat, a na intensive się nie znam.

Aha, według mnie te trzy formuły nie matują skóry w sensie pochłaniania sebum, nie wiem jak intensive.
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-15 o 21:28
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 21:28   #2402
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Ja się nie zgadzam że matte nie jest matowa.
OG jest rozświetlający, SM jest pomiędzy matem a rozświetleniem, M to mat, a na intensive się nie znam.

na mojej skórze wychodzi podobnie, a intensive to intensywne krycie i lekkie ściągnie;
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 22:09   #2403
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Hmm... kazdy widzi to inaczej.
Rocki znam Dermacol 211 i mysle, ze mozesz celowac w Ivory i wyzej (Sandy Fair i Cool Fair za jasne). Ivory mial dla mnie wyrazne rozowe tony ale do wytrzymania.
Formuly:
- o-glo daje gladki blysk i srednie krycie
- semi-matte to u mnie srednie krycie i potworna maka, tapeciarsko na mnie wyglada
- intensive to srednie do mocnego krycie i gladkie, bardzo lekkie rozswietlenie
Co do matowienia i ograniczania sebum nie mam pojecia, mnie nic nie zatluszcza.

Roz proponuje Pink Ribbon ale uwaga, zawiera drobinki. Soft Touch jest matowy ale mimo iz w pudelku jest chlodny, to na skorze ociepla sie i wpada w neutralne tony.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-01-15 o 22:11
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 22:28   #2404
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość

Jeśli Dermacol 211 nie jest dla Ciebie za ciemny, to Sandy Fair na pewno (a Cool Fair prawdopodobnie - tego nie testowałam) będzie za jasny. No chyba że odpowiada Ci efekt takiej mocno rozjaśnionej skóry. Na mnie to nieciekawie wyglądało.
Dermacol nie jest za ciemny, dlatego go uzywam jako korektora. Czyli jednak Sandy Fair nie dla mnie.

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Mysle, ze dobre kolory wybrałaś.
Cool fair wpada w róż, ale delikatnie, polecam Ci na spróbowanie, to taki śliczny chłodny kolor, Buff ivory jest idealnie neutralny, nie ma w nim przewagi różu, ani żółci (jeden z moich ulubionych) co do Sandy fair mam podobne odzczucia jak do ivory, (mój drugi ulubiony), a trzeci ulubiony to olive fair, z tym, ze on ma "biszkoptowy" odcień jak to mówi pewna przemiła Wizażanka ( )
Korektor będzie na pewno dobry, tylko on na mojej buzi ciemnieje jesli nakladam go palcem (pędzelkiem nic takiego sie nie dzieje)
a z różu soft touch bedziesz zadowolona i jeśli masz niewprawioną ręke to łatwo bedzie Ci sie nim umalowac

Mam te wszystkie kolorki i szczerze Ci polecam
Troche sie jednak przestraszylam ich jasnoscia. Dzieki za odpowiedzi, teraz juz mniej wiecej wiem, co zamowic. I chyba jednak zdecyduje sie Buff Ivory, Beige Sunkissed i Cool Fair Medium (jesli tylko on nie jest jakos bardzo rozowy)

EDIT:

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Hmm... kazdy widzi to inaczej.
Rocki znam Dermacol 211 i mysle, ze mozesz celowac w Ivory i wyzej (Sandy Fair i Cool Fair za jasne). Ivory mial dla mnie wyrazne rozowe tony ale do wytrzymania.
Formuly:
- o-glo daje gladki blysk i srednie krycie
- semi-matte to u mnie srednie krycie i potworna maka, tapeciarsko na mnie wyglada
- intensive to srednie do mocnego krycie i gladkie, bardzo lekkie rozswietlenie
Co do matowienia i ograniczania sebum nie mam pojecia, mnie nic nie zatluszcza.

Roz proponuje Pink Ribbon ale uwaga, zawiera drobinki. Soft Touch jest matowy ale mimo iz w pudelku jest chlodny, to na skorze ociepla sie i wpada w neutralne tony.
Dobra, to juz teraz jestem pewna, co zamowic (tzn. jak jasny). Dzieki

A Ivory jest rozowawy? Bo z opisu wynikalo, ze on wlasnie juz powinien lekko wchodzic w zolty?

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2009-01-15 o 22:32
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 23:00   #2405
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ale produkujecie nie nadążam z czytaniem

Mam paczkę Zestaw mini z podkładami w 3 kolorach i puderki ryżowy i kaolinowy.Do tego próbki i bibułki matujące.Gratis mam 3 cienie i róż.Muszę koniecznie dokupić pędzli Już wiem czemu Nanomi ich tyle zamówiła Zdecydowanie z jedną parą nie wyrabiam.

Czy miałyście to cudeńko w pudełeczku cosmetic buds?Czy te pacynki są suche zwykłe czy nasączone czymś?
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 07:51   #2406
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Ale produkujecie nie nadążam z czytaniem

Mam paczkę Zestaw mini z podkładami w 3 kolorach i puderki ryżowy i kaolinowy.Do tego próbki i bibułki matujące.Gratis mam 3 cienie i róż.Muszę koniecznie dokupić pędzli Już wiem czemu Nanomi ich tyle zamówiła Zdecydowanie z jedną parą nie wyrabiam.

Czy miałyście to cudeńko w pudełeczku cosmetic buds?Czy te pacynki są suche zwykłe czy nasączone czymś?
wrzucisz zdjęcia?
zadowolona jesteś z gratisów?
róż jest uroczy, ale cienie wzbudzają kontrowersje. Ja je polubilam

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Dobra, to juz teraz jestem pewna, co zamowic (tzn. jak jasny). Dzieki

A Ivory jest rozowawy? Bo z opisu wynikalo, ze on wlasnie juz powinien lekko wchodzic w zolty?
Ivory w formule intensive i matte w porównaniu do sandy fair i fair neutral wpada dla mnie w róż.
Tutaj są moje małe swatche, ale poszukaj też innych!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1085

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-01-16 o 07:55
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 09:47   #2407
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Porownanie EDM z Buff'd
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=180
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 10:25   #2408
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nie chcąc zaśmiecać wątku mam pytanie, czy któraś zechciałaby na PW przeprowadzić mnie przez początek zamówień z tą firmą pomagając mi z kolorem i tym wszystkim innym o czym piszecie (jakieś formuły), a z czego nic nie rozumiem Poza tym jak zamówić itp?
Rozumiem, że to wszystko jest już na wątku, ale to jest tyyyyle stron, że musiałabym poświęcić kilka dni
Pozdrawiam
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 10:27   #2409
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Nie chcąc zaśmiecać wątku mam pytanie, czy któraś zechciałaby na PW przeprowadzić mnie przez początek zamówień z tą firmą pomagając mi z kolorem i tym wszystkim innym o czym piszecie (jakieś formuły), a z czego nic nie rozumiem Poza tym jak zamówić itp?
Rozumiem, że to wszystko jest już na wątku, ale to jest tyyyyle stron, że musiałabym poświęcić kilka dni
Pozdrawiam
--> post 1. i 2.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 11:04   #2410
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

To fotki mojego zamówienia, bez pędzla (zam. z 2 stycznia)

Wszystko w swietle dziennym

Druga fotka to moja ręka z naciapanymi kolorkami (3 podklady, korektor, roz i cień).

Hehe nie trafilam kompletnie z light olive wydawalo sie dosc jasne a to jest tak żółte ze szok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080469.jpg (79,3 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg reka.jpg (81,8 KB, 245 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-01-16 o 11:08
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 11:06   #2411
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dzięki uprzejmności Pastereczki będę miała okazję za jakiś czas wypróbować kosmetyki EDM ) (jeszcze raz dziekuję Pastereczko!).
Tak na przyszłość założyłam sobie konto na www.everydayminerals.com i nie wiem co tam gdzie trzeba wpisać :/ O co chodzi z tym shipping adress? To adres wysyłki? Jak w ogóle wpisujecie adres żeby żadnych problemów nie było?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc!
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 11:08   #2412
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Kosmetyki Everyday Minerals

napisalam do EDM pytanie kiedy wyslali zamowionko ( skladalam 23.12).Napisali ze paczuszka wyszla od nich 26.12 i zeby sie nie martwiec bo do Europy zwykle paczki ida 2-3 tyg ale mam byc z nimi w kontakcie...
Echhh..juz nie moge usiedziec na miejscu.chcialabym zaczac porownywac..

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Dzięki uprzejmności Pastereczki będę miała okazję za jakiś czas wypróbować kosmetyki EDM ) (jeszcze raz dziekuję Pastereczko!).
Tak na przyszłość założyłam sobie konto na www.everydayminerals.com i nie wiem co tam gdzie trzeba wpisać :/ O co chodzi z tym shipping adress? To adres wysyłki? Jak w ogóle wpisujecie adres żeby żadnych problemów nie było?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc!
shipping adress to wlasnie adres do wysylki
Jak masz polskie litery to lepiej np zamiast "ł " wpisuj "l" .Panie na poczcie sobie z tym radza i nie musisz sie bac ze bez polskich liter nikt nie bedzie wiedzial gdzie dostarczyc paczke..
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-02-01 o 09:46 Powód: post pod postem
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 11:15   #2413
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
shipping adress to wlasnie adres do wysylki
Jak masz polskie litery to lepiej np zamiast "ł " wpisuj "l" .Panie na poczcie sobie z tym radza i nie musisz sie bac ze bez polskich liter nikt nie bedzie wiedzial gdzie dostarczyc paczke..
Dokładnie, nawet paczki do Lodzi dochodzą bez problemu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 12:37   #2414
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziękuję Wam bardzo A shipping nickname? Wpisać swój nick czy imie i nazwisko?
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 13:05   #2415
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Rozwielitko już wklejam cudeńka Z testów dziś nici bo pędzle mi nie wyschły Koniecznie musze zamówić kolejne Próbowałam róż i cenie na apce.Róż fajny mimo brzydkiego kolorku w pudełeczku Cienie takie sobie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg barti styczeń 09 031.jpg (46,6 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg barti styczeń 09 033.jpg (49,4 KB, 154 załadowań)
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 13:36   #2416
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Gołąbek a którym mówisz,że brzydki w pudełku jingle bells czy ten drugi róż? Długo czekałaś na przesyłkę?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 14:05   #2417
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
Gołąbek a którym mówisz,że brzydki w pudełku jingle bells czy ten drugi róż? Długo czekałaś na przesyłkę?
Tak chodziło mi o ten jungle Wydaje się taki bardzo jasny beż .A na ręce wychodzi bardzo ładny ciepły lekko brązowy Zamawiałam 23grudnia.Sprawdziłam i wysłane miałam też 23grudnia.Szybko
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 14:13   #2418
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

ja baaardzo lubię ten róż.
obawiam się,że kompletnie wtopiłam ze swoim zamówieniem i wzięłam za ciemne odcienie podkładów.m.in.beige medium neutral,light olive .i jeszcze zamisat wziąć najjaśniejszy brązer wzięłam średni. Najwyżej dokupię coś jasnego i domieszam żeby rozjaśnić hmmm
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 14:30   #2419
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Sama sie zastanawiam jak to jest
Ja po kilku uzyciach formuly intensive mialam wrazenie, ze widze tendencje do zapychania, drobna kaszka, jakies rozowe gule podskorne, ktore potem same z siebie znikaly, itp (cera byla wtedy w bardzo dobrym stanie, wiec zauwazylam roznice na minus). Odstawilam i uzywalam tylko sporadycznie. Dwa tygodnie temu zaczelam uzywac podkladu intensive codziennie i nagle wszystko sie uspokoilo, cera utrzymuje dobra kondycje, zobaczymy co bedzie dalej...
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Mi po pół roku z minerałami skóra poprawiła się na tyle, że poważnie myślę o zejściu z formuły intensive do lżejszej, mniej kryjącej - shocking!

Czyli mnie pocieszyłyście nie poddam się tak łatwo i jeszcze będę używać, mam kilka dni wolnego to nawet spróbuję ten intensive mimo że za ciemny i do ludzi tak nie wyjdę a uczulenie to raczej nie jest bo u mnie uczulenia znacznie gorzej wyglądają, a poza tym żadna formuła mi nie przesusza policzków co jest prawie regułą w tradycyjnych podkładach dla cer mieszanych więc może coś się uda poradzic na to czoło i skronie
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 15:10   #2420
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Rozwielitko już wklejam cudeńka Z testów dziś nici bo pędzle mi nie wyschły Koniecznie musze zamówić kolejne Próbowałam róż i cenie na apce.Róż fajny mimo brzydkiego kolorku w pudełeczku Cienie takie sobie.
ja myję pędzle rano tuż po użyciu, ale wczoraj nie miałam czasu i umyłam wieczorem i do rana wyschły w naturalnych warunkach, nie na kaloryferze.
A jingle bells rzeczywiście wygląda uroczo na policzkach

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
Czyli mnie pocieszyłyście nie poddam się tak łatwo i jeszcze będę używać, mam kilka dni wolnego to nawet spróbuję ten intensive mimo że za ciemny i do ludzi tak nie wyjdę a uczulenie to raczej nie jest bo u mnie uczulenia znacznie gorzej wyglądają, a poza tym żadna formuła mi nie przesusza policzków co jest prawie regułą w tradycyjnych podkładach dla cer mieszanych więc może coś się uda poradzic na to czoło i skronie
używałam intensive przez jakiś czas i miałam na początku lekką "kaszkę" na twarzy, szybko zeszła, wiele dziewczyn o tym pisze- więc nie ma co panikować.
Zawsze możesz zejść do matte.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 15:14   #2421
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Roz proponuje Pink Ribbon ale uwaga, zawiera drobinki. Soft Touch jest matowy ale mimo iz w pudelku jest chlodny, to na skorze ociepla sie i wpada w neutralne tony.
A czy jest jakis mily, chlodny roz bez drobinek? Jesli nie, to jednak bedzie musial byc pink ribbon

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Ivory w formule intensive i matte w porównaniu do sandy fair i fair neutral wp
Tutaj są moje małe swatche, ale poszukaj też innych!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1085
Faktycznie jest troche rozowawy. Jednak ogladanie zdjec tylko ze strony nie jest dobrym pomyslem

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Hehe nie trafilam kompletnie z light olive wydawalo sie dosc jasne a to jest tak żółte ze szok
Jaki on jest cieply i zolty a ja sie nad nim przez chwile zastanawialam...
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 18:41   #2422
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja myję pędzle rano tuż po użyciu, ale wczoraj nie miałam czasu i umyłam wieczorem i do rana wyschły w naturalnych warunkach, nie na kaloryferze.
Nie susz pędzli na kaloryferze. Flat Top szybko schnie gdy się go postawi na rozczapirzonym włosiu - pionowo.



Nienawidzę suchych, odstajacych skórek na twarzy .
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 18:43   #2423
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Nie susz pędzli na kaloryferze. Flat Top szybko schnie gdy się go postawi na rozczapirzonym włosiu - pionowo.
Nienawidzę suchych, odstajacych skórek na twarzy .

Nanomi,
podkreśliłam że nie suszę ich na kaloryferze żeby zobrazować szybkość schnięcia w temperaturze pokojowej. Ale dzięki za troskę
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:02   #2424
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość

Nienawidzę suchych, odstajacych skórek na twarzy .

Właśnie ! też się z nimi męczę, nie chce robić codziennie peelingu a i tak nawet peeling na to nie pomaga.

A najbardziej nie lubię jak rano skóra jest ok a wciągu dnia zaczynają pojawiać się suche skórki

Ma ktoś jakiś pomysł na to ?
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:05   #2425
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość

A najbardziej nie lubię jak rano skóra jest ok a wciągu dnia zaczynają pojawiać się suche skórki

Ma ktoś jakiś pomysł na to ?
Nie Jesli ktos go poda (bo mi tez wlasnie wylaza w ciagu dnia , a nie rano, kiedy jeszcze w domu moglabym cos z tym zrobic), to bede glosowac za nagroda Nobla dla niego
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:11   #2426
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A jak się minerały mają do skórek ? Też je uwydatniają ?
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:13   #2427
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
A jak się minerały mają do skórek ? Też je uwydatniają ?
mi skórki uwydatnił jeden podkład, i był to shiseido. z minerałami nie miałam takich problemów.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-01-16 o 19:14
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:13   #2428
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Właśnie ! też się z nimi męczę, nie chce robić codziennie peelingu a i tak nawet peeling na to nie pomaga.

A najbardziej nie lubię jak rano skóra jest ok a wciągu dnia zaczynają pojawiać się suche skórki

Ma ktoś jakiś pomysł na to ?
Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Nie Jesli ktos go poda (bo mi tez wlasnie wylaza w ciagu dnia , a nie rano, kiedy jeszcze w domu moglabym cos z tym zrobic), to bede glosowac za nagroda Nobla dla niego
Ja swój mam, ale to nie znaczy że pomoże on innym.

Ale poza tym dziewczyny, to ten wątek nie dotyczy sposobów na suche skórki.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:29   #2429
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziś wieczorem odebrałam z poczty przesyłkę z 2. stycznia . Jutro sprawdzę czy trafiłam z kolorami
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 09:49   #2430
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

Nanomi,
podkreśliłam że nie suszę ich na kaloryferze żeby zobrazować szybkość schnięcia w temperaturze pokojowej. Ale dzięki za troskę
Aha, to źle zrozumiałam, przepraszam

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Właśnie ! też się z nimi męczę, nie chce robić codziennie peelingu a i tak nawet peeling na to nie pomaga.

A najbardziej nie lubię jak rano skóra jest ok a wciągu dnia zaczynają pojawiać się suche skórki

Ma ktoś jakiś pomysł na to ?
Oliwka Hipp, wczoraj wieczorem przed wyjściem postawnowiłam zrobic mikjaż od nowa, umyłam twarz (błąd) i nałożyłam start to finish (kolejny błąd). Suche skórki nie lubią STF. Zmyłam delikatnie puder, nałożyłam oliwkę Hipp - w tym momencie skórki zniknęły, na to podkład i dopiero odrobina STF.

Peeling zbyt często tylko pogarsza sprawę bo wysusza (przynajmniej mi) skórę. Raz na tydzień jest ok.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja swój mam, ale to nie znaczy że pomoże on innym.

Ale poza tym dziewczyny, to ten wątek nie dotyczy sposobów na suche skórki.
Troszeczkę dotyczy bo STF ryżowy nie lubi się ze skrórkami co opisałam wyżej
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.