Avene TriAcneal - następca Diacnealu - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-30, 14:27   #511
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Witam Dzisiaj kupiłam Triacneal i zaczynam kurację Trochę boję się łuszczenia, ale mam nadzieję, że będzie dobrze.
Myślicie, że do nawilżenia przesuszonej skóry po Tria żel aloesowy z flos-leku będzie ok? Czy przyda się coś "mocniejszego"?
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 15:10   #512
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Ja uzywam kilka dni Tri i dzis zauwazylam, ze mam troche "nadprogramowych" syfkow - tj. na brodzie gdzie raczej nie mialam tego problemu i u gory policzkow. Moze to efekt Tri ?
I posmarowalam sie dzis Cicalfate ( boki twarzy) i ciesze sie, bo ma fajna konsystencje - moge uzywac go jako normalnego nawilzacza. A slynnych wlasciwosciach regenerujacych nie moge jeszcze nic powiedziec. Jedynie, ze fajnie sie wchlania i nawilza.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 15:33   #513
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nie Dam Ci link do forum na wizazu gdzie wszystko jest super wytłumaczone,a ja nie chcę czegoś przeoczyć
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=437723
ach to OCM

ja bym z chęcią spróuwała tylko jakos nie ma do tego głowy :P
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 15:56   #514
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Ja juz na dwa dni odstawilam Tri bo buzka stala sie taka szara i bardzo wrazliwa, i postawiłam na nawilzanie. Ohhh jak pomogło, buzia o wiele ladniejsza, dziś też jeszcze nawilże i mam nadzieje ze znow bede mogla wrocic do Tri

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy na taką zastrupiałą rankę mogę wieczorem nałożyć T?
Oczywiscie ze tak! ja tez tak robie, mija kilka dni i prawie nie ma śladu
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 17:45   #515
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Dziękuję za rozwiązanie wszelkich moich wątpliwości

a swoją drogą..pisałam ostatnio, że miałam ogromny ślad po pryszczu, taki, jakiego w życiu nie miałam, 5 dni smaruję tam T. ( bo akurat tyle ma blizna) i faktycznie goi się, choć z drugiej strony mimo iż mam delikatną cerę i wrażliwą, to jakimś cudem ślady po pryszczach raczej same mi znikały
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 18:07   #516
ThirstyX3
Raczkowanie
 
Avatar ThirstyX3
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Hades
Wiadomości: 56
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Dziś dokładnie 15 dzień i po nałożeniu wyglądałam jak burak, skóra czerwona, gorąco. Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale może to dlatego, że nie odczekałam wystarczająco po tym jak umyłam buzie i możliwe że było lekko wilgotna...no nie wiem. W sumie dalej wyglądam strasznie :P
ThirstyX3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 18:16   #517
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
Witam Dzisiaj kupiłam Triacneal i zaczynam kurację Trochę boję się łuszczenia, ale mam nadzieję, że będzie dobrze.
Myślicie, że do nawilżenia przesuszonej skóry po Tria żel aloesowy z flos-leku będzie ok? Czy przyda się coś "mocniejszego"?
ten żel krzywdy ci nie zrobi, ale sama z doświadczenia wiem, że jest zdecydowanie za słaby
nawet w wątku z analizą dziewczyny pisały, że on jest bardzo leciutki, wchłania sie po chwili do matu
to zdecydowanie za mało przy T.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez ThirstyX3 Pokaż wiadomość
Dziś dokładnie 15 dzień i po nałożeniu wyglądałam jak burak, skóra czerwona, gorąco. Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale może to dlatego, że nie odczekałam wystarczająco po tym jak umyłam buzie i możliwe że było lekko wilgotna...no nie wiem. W sumie dalej wyglądam strasznie :P
to źle, podrażnił Cię
zadbaj teraz o nawilżenie i odstaw na jakiś czas T. dopóki wszystko się nie unormuję
Dziewczyny chwalą Cicalfe czy jakoś tak to się pisze, krem z avene, bardzo dobry na podrażnienia, ale nie można z nim przesadzić, bo może zapchać
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-01, 19:58   #518
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
ten żel krzywdy ci nie zrobi, ale sama z doświadczenia wiem, że jest zdecydowanie za słaby
nawet w wątku z analizą dziewczyny pisały, że on jest bardzo leciutki, wchłania sie po chwili do matu
to zdecydowanie za mało przy T.
racja lest lciutki bardzi i wchlania sie do matu
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 08:05   #519
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
ten żel krzywdy ci nie zrobi, ale sama z doświadczenia wiem, że jest zdecydowanie za słaby
nawet w wątku z analizą dziewczyny pisały, że on jest bardzo leciutki, wchłania sie po chwili do matu
to zdecydowanie za mało przy T.
Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
racja lest lciutki bardzi i wchlania sie do matu
dzięki za odpowiedzi!
hmm, to zobaczę czy rzeczywiście tak mnie przesuszy; jak na razie mam w zapasie krem bambino ochronny, wit. E i jakąś maść jeszcze, może nie będzie tak źle
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 08:22   #520
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedzi!
hmm, to zobaczę czy rzeczywiście tak mnie przesuszy; jak na razie mam w zapasie krem bambino ochronny, wit. E i jakąś maść jeszcze, może nie będzie tak źle

porządne tłuściochy krem bambino to chyba straszny zapychacz

wiesz co mi pomogło, taki kremik alantan dermoline do skóry podrażnionej, kosztuje niecałe 10 zł, tyle, że on tez może zapchać, ale wg mnie i tak jest lepszy od bambino
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 09:06   #521
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
porządne tłuściochy krem bambino to chyba straszny zapychacz

wiesz co mi pomogło, taki kremik alantan dermoline do skóry podrażnionej, kosztuje niecałe 10 zł, tyle, że on tez może zapchać, ale wg mnie i tak jest lepszy od bambino
właśnie widziałam dużo opinii, że ochronny nie zapycha [w przeciwieństwie do pielęgnacyjnego], także zobaczę jak to będzie, majątku nie kosztował najwyżej wypróbuję ten alantan albo żel aloesowy

dzisiaj druga aplikacja tracnealu, boję sięęęę!
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 09:59   #522
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Tak Kochane to już trzeci tydzień z Triacneal'em. Moje początkowe obawy były niepotrzebne. Moja wrażliwa skóra reaguje nadzwyczaj dobrze. W prawdzie od kilku dni jest lekko podrażniona i jakby cieńsza, ale można to znieść Wyskakuje mi też więcej bardziej konkretnych niespodzianek. Jednak zauważyłam zmniejszenie porów i rozjaśnienie plam. I to bardzo Po pierwszym tygodniu troszkę się łuszczyła, teraz jest to praktycznie niewidoczne. Niepotrzebnie panikowałam w pierwszych dniach używania - zaczęłam używać kremu z parafiną (od dłuższego czasu używam kosmetyków naturalnych). Ale grzecznie wróciłam do dr.Hauschki i widzę, że efekty są. Skóra byłaby zdecydowanie lepsza, gdyby tylko przestało mnie wysypywać
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 15:21   #523
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Witam wszystkich.Stosuję triacneal już tydzień.dziś rano po umyciu twarzy żelem babydream i ptrzetarciu tonikiem z Urody, posmarowałam buzię kremem Garniera do suchej i wrażliwej skóry.Zapiekło mnie strasznie, twarz niemiłosiernie szczypała i stała się czerwona, więc to zmyłam. teraz mam na brodzie i częsci policzka straszne podrażnienie, skóra jest czerwona mocno i jakby poparzona.nie wiem, co robić.Piecze mnie nawet, jak posmarowałam Cetaphilem. Doradźcie błagam, jestem naprawdę przestraszona.rok temu stosowałam długo Effaclar k i nic takiego się nie wydarzyło. czym mogę moją buzię ukoić? Proszę o pomoc...
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 21:46   #524
ThirstyX3
Raczkowanie
 
Avatar ThirstyX3
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Hades
Wiadomości: 56
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.Stosuję triacneal już tydzień.dziś rano po umyciu twarzy żelem babydream i ptrzetarciu tonikiem z Urody, posmarowałam buzię kremem Garniera do suchej i wrażliwej skóry.Zapiekło mnie strasznie, twarz niemiłosiernie szczypała i stała się czerwona, więc to zmyłam. teraz mam na brodzie i częsci policzka straszne podrażnienie, skóra jest czerwona mocno i jakby poparzona.nie wiem, co robić.Piecze mnie nawet, jak posmarowałam Cetaphilem. Doradźcie błagam, jestem naprawdę przestraszona.rok temu stosowałam długo Effaclar k i nic takiego się nie wydarzyło. czym mogę moją buzię ukoić? Proszę o pomoc...
Ja mam teraz dokladnie to samo, nawet jak kłade buzie na poduszke to mnie szczypie i piecze Tyle, że ja nic nie robiłam. masakra już trzeci dzień. Dziś rano było najgorzej, w pracy myśleli że jestm chora. PORAŻKA!!!
A poza tym moja cera niegdy nie była w takim złym stanie jak teraz a działo się już sporo na mojej twarzy. Mam tylko nadzieję że to przejściowe i będzie lepiej(nadzieja matka glupich) no nic narazie sie wstrzymuję z Tri, poczekam aż się wszystko unormuje i zacznę stosować znowu,a dodam, że używałam go ponad 2tygodnie.
ThirstyX3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 11:23   #525
Rollergirl
Raczkowanie
 
Avatar Rollergirl
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 320
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Ja uzywam juz okolo 3 miesiecy i jest super roznica. Najwazniejsze, ze cera sie wygladzila, nie mam juz malutkich krosteczek. Obylo sie u mnie bez zadnych efektow ubocznych.
Rollergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 13:18   #526
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Ja jestem po 3 aplikacjach - i już mi się skóra lekko łuszczy na nosie. To możliwe, że cera zaczęła się oczyszczać już teraz? Bo wyskoczył mi nieprzyjaciel na czole
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 15:26   #527
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
Ja jestem po 3 aplikacjach - i już mi się skóra lekko łuszczy na nosie. To możliwe, że cera zaczęła się oczyszczać już teraz? Bo wyskoczył mi nieprzyjaciel na czole
pewnie jedni muszą czekać na to kilka tygodni, a inni kilka dni.
Ale jeśli nawet łuszczenie nie występuję, to nie znaczy, że nie działa.

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez ThirstyX3 Pokaż wiadomość
Ja mam teraz dokladnie to samo, nawet jak kłade buzie na poduszke to mnie szczypie i piecze Tyle, że ja nic nie robiłam. masakra już trzeci dzień. Dziś rano było najgorzej, w pracy myśleli że jestm chora. PORAŻKA!!!
A poza tym moja cera niegdy nie była w takim złym stanie jak teraz a działo się już sporo na mojej twarzy. Mam tylko nadzieję że to przejściowe i będzie lepiej(nadzieja matka glupich) no nic narazie sie wstrzymuję z Tri, poczekam aż się wszystko unormuje i zacznę stosować znowu,a dodam, że używałam go ponad 2tygodnie.

Mnie nie szczypało tylko i wyłącznie po żelu aloesowym, ale niestety on jest bardzo delikatne i przy takim podrażnieniu to było dużo za mało.
Ciągle szukam jakiegoś porządnego nawilżacza,który nie będzie zapychał. Czaję się na kremik nawilżający z flos leku z serii be eco..
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 16:47   #528
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.Stosuję triacneal już tydzień.dziś rano po umyciu twarzy żelem babydream i ptrzetarciu tonikiem z Urody, posmarowałam buzię kremem Garniera do suchej i wrażliwej skóry.Zapiekło mnie strasznie, twarz niemiłosiernie szczypała i stała się czerwona, więc to zmyłam. teraz mam na brodzie i częsci policzka straszne podrażnienie, skóra jest czerwona mocno i jakby poparzona.nie wiem, co robić.Piecze mnie nawet, jak posmarowałam Cetaphilem. Doradźcie błagam, jestem naprawdę przestraszona.rok temu stosowałam długo Effaclar k i nic takiego się nie wydarzyło. czym mogę moją buzię ukoić? Proszę o pomoc...
No niestety podrażnilaś. Odstaw i tonik z Urody a przede wszystkim krem Garniera. Wystarczy żel Babydreama i Cetaphil. A i dlaczego nie ma filtra w Twojej pielęgnacji?
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 18:46   #529
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Narzekałam,że stosowanie Tri nie przyniosło mi żadnych efektów,że nie miałam żadnych skutków ubocznych itd.,a tu w piątek zupełnie niespodziewanie "wysypało" mnie i jestem zadowolona bo to znak,że działa Szkoda tylko,że zaczął tak późno działać
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 19:13   #530
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
No niestety podrażnilaś. Odstaw i tonik z Urody a przede wszystkim krem Garniera. Wystarczy żel Babydreama i Cetaphil. A i dlaczego nie ma filtra w Twojej pielęgnacji?
używam tylko Babydream od tego czasu i Biodermy - micela, widzę poprawę. Kupiłam dziś krem dla dzieci Johnson's jako nawilżacz.Filtrów nie stosuję, panicznie boję się zapychania, ogólnie zaden mi nie podpasował. Tak, wiem, zaraz posypią się gromy.Chociaz po tym doświadczeniu zastanawiam się nad zakupem. Najbardziej mnie martwi takie czerwone przebarwienie w okolicach żuchwy.Ogromnie dziękuję za rady
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 20:28   #531
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

mi też się porobiły przebarwienia na policzkach od T. tak mi się wydaje, bo nigdy wcześniej nie miałam takich. Filtr nakładam z lrp ale tylko 15, wiem, że za słaby, a i tak nie mogę nakładać codziennie, nie daję rady, czuję go na twarzy, nie pasuje mi ten kremik, ale muszę zużyć, bo szkoda pieniędzy.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 08:46   #532
mademoiselle83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
błagam pomocy TriAcneal pod oczami wysuszył

Błagam dziewczyny powiedzcie mi co mam zrobic, uzywam Avene TriAcneal od jakiś 2 miesięcy na twarzy i jestem super zadowolona. Ostatnio wyczytalam ze ma on również dzialanie przeciwzmarszczkowe i niektorzy stosują go pod oczy. Posmarowałam się wiec JEDEN JEDYNY RAZ i rano wstałam stasza o 10 lat. Skóra nie jest podrażniona ale jest tak bardzo wysuszona że widać na niej same zarszczki i siateczki. Smaruje, już drugi dzień, co 10 minut kapsułkami z wit A,E i F z rossmana i nawilżającym z avene ale nic to nie daje, skora wypija wszystko ale dalej wyglada tragicznie. Drobne zmarszczki które mialam to teraz ogromne zamry starej babci. Jestem naprawde załamana. Czytałam o tym ze tak moze sie zdażyć, o efekcie tzw "staruszki" ale słyszeć a widzeć to co innego... Moje pytanie jest następujące. Czy to minie? Kiedy? Czy moja skóra wróci do normalnego stanu? Boje się posmarować jeszcze raz tym kremem, choć złuszczenie tej skóry teraz jest chyba konieczne...nie wiem co robić. Strasznie żałuje że posmarowalam pod oczami... Pomocy, prosze.
mademoiselle83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 08:59   #533
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: błagam pomocy TriAcneal pod oczami wysuszył

To minie na pewno. Poczekaj kilka dni, za tydzień [albo mniej] powinno nie być śladu. Nawilżaj bardzo dużo, może żelem aloesowym, możesz też używać jakiegoś oleju i jak pisałaś kapsułki z wit. e.
Ja miałam tak po toniku z cytryny i musiałam poczekać aż ta żółwia skóra mi się złuszczy, później było ok.
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 10:41   #534
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
No niestety podrażnilaś. Odstaw i tonik z Urody a przede wszystkim krem Garniera. Wystarczy żel Babydreama i Cetaphil. A i dlaczego nie ma filtra w Twojej pielęgnacji?
Garnier to zlo!
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 11:26   #535
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Z racji ze ostatnio mialam strasznie przesuszona cere, zmienilam swoja taktyke, wieczorem po umyciu twarzy zelem cleanance, smaruje tonikiem hydrabio z Biodermy i nakladam krem nawizlający z LRP a zaraz potem miejscowo na blizny Tri.. no i musze Wam powiedziec ze slady po bliznach sa na dzień dzisiejszy malusieńkie, jeju sama jakos nie moge w to uwierzyc! W dzień gdy naloze podklad to juz prawie nic nie widac

Ostatnio tak zachwalałyscie Cicalfe ze poczytalam o nim i naprawde ma super opinie! wiec zdecydowalam się go zamowić (oczywiscie z apteki słonik bo jak zawsze taniocha), ciekawe jak u mnie bedzie sie spisywał

A co do garniera... to nigdy nigdy wiecej produktów tej firmy!! To od niego zaczely sie moje problemy z cera!
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 12:33   #536
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

cicalfe faktycznie ma dobre opinie, choć podobno niezły z niego tłuścioch, na dzień się nie nada. W wątku o składach kosmetyków dziewczyny go nie polecały, ale tam z reguły to co nie jest w 100% naturalne to się nie nadaje choć ja sama staram się dążyć do tego, aby moja pielęgnacja była w 95% naturalna.

Moje wrażenia po T., dziś przyjrzałam się porządnie twarzy i załamałam się, pomijąjąc 3 okropne ropniaki, cała buzia w zaskórnikach, kaszce podskórnej, wągrach i grudkach. To pewnie też dlatego, że nie wyciskam w ogóle, a przynajmniej bardzo się staram. Dziwi mnie, że juz 3 tygodnie używania, a T. w ogóle tego nie ruszył, a mam wrażenie, że spotęgował.

vouge13, pokaż ten kremik bambino, bo mnie ciekawi wchłania się do matu?
zapewne ma glicerynę w składzie..?
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 14:05   #537
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
cicalfe faktycznie ma dobre opinie, choć podobno niezły z niego tłuścioch, na dzień się nie nada. W wątku o składach kosmetyków dziewczyny go nie polecały, ale tam z reguły to co nie jest w 100% naturalne to się nie nadaje choć ja sama staram się dążyć do tego, aby moja pielęgnacja była w 95% naturalna.

Moje wrażenia po T., dziś przyjrzałam się porządnie twarzy i załamałam się, pomijąjąc 3 okropne ropniaki, cała buzia w zaskórnikach, kaszce podskórnej, wągrach i grudkach. To pewnie też dlatego, że nie wyciskam w ogóle, a przynajmniej bardzo się staram. Dziwi mnie, że juz 3 tygodnie używania, a T. w ogóle tego nie ruszył, a mam wrażenie, że spotęgował.

vouge13, pokaż ten kremik bambino, bo mnie ciekawi wchłania się do matu?
zapewne ma glicerynę w składzie..?

jesli mowicie o cicalfate avene to ja wcale go nie uwazam za tlusciocha (mialam do czynienia z prawdziwymi tlustymi kremami, to ten to jest przyzwoity) Moge spokojnie posmarowac sie nim na dzien, bo jest lekki i dobrze sie wchlania. Fakt nie mozna go zbyt duzo nakladac, ale za to fajna tresciwa konsytencje.

Ja zrezygnowalam z kremow dla dzieci - dorosla skora ma inne zapotrzebowanie na skladniki niz ta dziecieca. Pewnie krzywdy nie zrobia, ale moge nie polepszyc stanu skory. Ale jak kto uwaza

Edytowane przez fossa
Czas edycji: 2011-12-05 o 14:06
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 15:40   #538
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Tłusty czy nie tłusty, wazne aby nie zapychal, bo i tak bede stosowac go tylko na noc. Na dzień nie moglabym, tym bardziej ze codziennie klade podklad i nie chcialabym aby mi wszystko splynelo.. Dlatego coraz rzadziej stosuje filtry na dzien ;/ Wiem ze to mój błąd i postaram sie poprawic chyba ze znalazlabym jakis ktory by sie calkowicie wchłonał w skóre ahhh marzenia.

Vanilia1985 nie poddawaj sie i glowa do gory! jak ja przypomne sobie pierwsze tygodnie z Tri ... wole nawet o tym nie myslec... w każdym badz razie wygądalam tragicznie Dopiero pod koniec drugiego miesiąca zauzwazylam calkowitą poprawe i od tamtej pory jest juz tylko lepiej. Takze badz cierpliwa. I staraj sie nie wyduszac (choc wiem ze bardzo ciezko sie oprzec!) Ja wlasnie przez te wyduszania mam paskudne blizny. Dlatego jak tyle juz wytrzymalas bez duszenia to 3mam kciuki abys dalej w tym wytwala
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 16:52   #539
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
To minie na pewno. Poczekaj kilka dni, za tydzień [albo mniej] powinno nie być śladu. Nawilżaj bardzo dużo, może żelem aloesowym, możesz też używać jakiegoś oleju i jak pisałaś kapsułki z wit. e.
Ja miałam tak po toniku z cytryny i musiałam poczekać aż ta żółwia skóra mi się złuszczy, później było ok.

jak zrobiłaś ten tonik, i skóra od razu ci sie zaczela zluszczac?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 10:53   #540
ThirstyX3
Raczkowanie
 
Avatar ThirstyX3
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Hades
Wiadomości: 56
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

U mnie już OK, nic nie piecze, nie szczypie i się nie łuszczy tak więc ostrożnie wracam do T.
ThirstyX3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-14 17:00:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.