Ostatnio obejrzane filmy cz. IV - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-20, 10:21   #1141
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Szefowie i wrogowie... naprawdę fajny film do luźnego obejrzenia
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 13:26   #1142
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

My ostatnio oglądaliśmy "Powrót do Garden State", bardzo fajny film, przyjemny, klimatyczny, zabawny. Nie rewelacyjny, ale fajny
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 15:51   #1143
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

W kinie- "Alvin 3 i wiewiórki" z moim facetem. Fajny film, moim zdaniem, świetnie mogą się bawić na nim także dorosłi. Super piosenki, zabawne wiewiórki, śmieszne ich teksty i ciągle coś się dzieje, nie ma nudy. Polecam.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 16:23   #1144
jelonek1985
Zakorzenienie
 
Avatar jelonek1985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ~Noord Holland~
Wiadomości: 62 381
GG do jelonek1985
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

A ja dzisiaj przeniosłam się w czasie oglądając "O północy w Paryżu"
Jednym z wniosków nasuwających się po obejrzeniu filmu jest to, że nigdy nie jesteśmy zadowoleni z czasów w których żyjemy.
Dla mnie film czarujący, pełen uroku i bardzo pozytywny. Świetna obsada, genialna muzyka, niezwykła fabuła, o samym miejscu akcji już nawet nie wspominając

8/10
__________________


"Idź własną drogą

Bo w tym cały sens istnienia
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia
Bez niepotrzebnych niespełnienia
Myśli złych
"



22.10 - 4.11
jelonek1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 17:34   #1145
marta987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Witam. Chciałam Wam polecic dwa filmy, które ostatnio obejrzałam i mogę stwierdzic , że będą długo nalezały do moich ulubionych. Pierwszy z nich to Warrior film opowiada o walkach MMA, skomplikowanych relacjach rodzinnych między głównymi bohaterami. Re-we-la-cy-jny Tom Hardy jest jego najjaśniejszym punktem. Drugi film to Drive z kolejnym fantastycznym aktorem młodego pokolenia Ryanem Goslingiem. Główną postacią jest tajemniczy Driver, do końca nie znamy jego imienia. Facet jest kaskaderem a w nocy jest kierowcą mafii. Jego życie komlplikuje się gdy poznaje sąsiadkę i jej synka. Genialna muzyka i klimat filmu w którym w pewnych momentach zbędne sa jakiekolwiek słowa. Oba filmy oceniam na 10/10 i Koniecznie namawiam Was do oglądania. Pozdrawiam!!!!
marta987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 20:30   #1146
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Dziewczyny, byłam wczoraj wieczorem na nowym filmie Polańskiego "Rzeź" - fantastyczny wyobraźcie sobie, że w filmie występują wyłącznie cztery osoby, a akcja odbywa sie w praktycznie jednym pokoju, a jest tak zabawny, śmieszny i komiczny, że film szybko zleciał, nawet nie wiem kiedy. Gra aktorska znakomita, fabuła też jest bardzo ciekawa no i dialogi - kolejny świetny film Polańskiego
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 21:31   #1147
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

wyjazd integracyjny - dla mnie żenada, bardzo słaby film, nie miałam się w ogóle z czego śmiać
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 23:52   #1148
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

mam pytanie do tych, którzy oglądali Dziewczynę z tatuażem, jak oceniacie muzykę w filmie? ja właśnie słucham soundtracku i jestem zachwycona, ale jak zawsze mało obiektywnie oceniam bo akurat Trent Reznor to mój ulubiony artysta jeśli chodzi o muzykę, a muzyka do tego filmu bardzo przypomina mi NIN więc tym bardziej mi się podoba, ale jak wy oceniacie? Współgra z filmem, jego atmosferą? Nie byłam na filmie, bardzo chciałabym zobaczyć ale nie wiem czy się uda załapać na seans w kinie, jeśli nie to pewnie na DVD
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 14:53   #1149
swetrowa
Rozeznanie
 
Avatar swetrowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 690
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Nasza Klasa -mocny dramat, daję 9/10 i polecam osobom lubiącym taki gatunek filmu
__________________
wymiana styczeń'12
wishlista

-dbam o włosy
-ćwiczę każdego wieczora
-szlifuję angielski

;-)
swetrowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 15:25   #1150
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Naznaczony"- horror po krótce opowiadający o chłopcu, który zapada w śpiączke,po czym jego dusza udaję sie w "podróże astralne". Dla mnie 7/10.
Dość ciekawy,trzymający w napięciu,końcówka nawet zaskakująca.

"Nieznajoma" -Giuseppe Tornatore- 9/10. Bardzo,bardzo dobry film psychologiczny,a zarazem dramat.
Wciągający,pełny tajemnic,czasem szokujący,dużo niespodziewanych zwrotów akcji aż chce się oglądać.Świetna gra aktorska, muzyka Ennio Morricone. Polecam z czystym sumieniem.
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 16:12   #1151
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Idy marcowe 9/10
Świetnie poprowadzona intryga za kulisami wyborów. Film trzyma w napięciu do ostatniej sceny.
Ryan Gosling nie mogę być obiektywna

The caller 2/10 - horror
Z ciekawostek, to główną rolę gra aktorka ze Zmierzchu (Victoria). Poza tym - żenada. Rozwiedziona kobieta wprowadza sie do taniego mieszkania. Zaczyna odbierać telefony od nieznajomej kobiety, która jak się okazuje, żyła w mieszkaniu przed nowowprowadzoną. Zaczyna poznawać ludzi, którzy... no właśnie. Dalej nie kończę.
Wszystko w tym filmie jest kiepskie.
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 16:18   #1152
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Jeden dzień - 10/10
Przypomniałaś mi, ze chciałam to obejrzeć, słyszałam dużo pozytywnych opinii

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Idy marcowe - 7/10, Film bardzo prosty, nie wymaga wielkiej koncentracji i skupienia, jednak podchodziłam do niego dwa razy - początek nie był w stanie mnie zaciekawić.
Zgadzam się z Twoją oceną i z tym, że początek filmu jest nudny (ja usypiałam aż do chwili, gdy ta stażystka powiedziała, ze jest w ciąży). Ale zdecydowanie nie zgadzam sie, że to taki prosty i leciutki film. Myślę, że jest interesujący głównie jako portret psychologiczny głównego bohatera, który przechodzi sporą przemianę.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 20:35   #1153
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

The Mechanic (2011) - takie filmy albo się kocha, albo nienawidzi. Ja kocham, a może raczej zakochałam się. Mocny (przez duże "M") film akcji z elementami thrillera. Kilka wątków można było bardziej rozwinąć, ale co tam - nie ma się co tu doszukiwać głębi psychologicznej postaci. Dla mnie jeden z lepszych filmów ze Stathamem w roli głównej. Polecam.

Możliwe spoilery:
Hesher (2010) - film w rodzaju (to chyba jakaś nowa moda wśród twórców zza Oceanu, szczególnie tych "niezależnych") szaro-burych (tak to określam - chodzi o beznadziejność sytuacji w jakiej się znaleźli bohaterowie i sposób przestawiania świata jaki ich otacza), depresyjnych i lekko udziwnionych historii. Nie zrozumcie mnie źle - to dzieło ma coś w sobie, obejrzałam je z wielkim zaciekawieniem, ale czy prawie każdy amerykański "niezależny" dramat musi opowiadać o rozpadzie rodziny (lub przynajmniej jej osłabieniu), o jakiejś traumie i zawierać jakiś jeden dziwny element (w tym przypadku to tytułowy Hesher i wszystko co z nim związane), a na końcu zawierać mimo wszystko optymistyczne przesłanie? Jedyny zarzut: fatalnie, moim zdaniem, obsadzona Natalie Portman. Nie kupuję tego, że ktoś wyglądający tak inteligentnie i elegancko (mimo wszystko), jak ona, może tak cienko prząść w życiu. Gra bardzo dobrze, w końcu to profesjonalistka, ale mnie to kogo gra, zupełnie nie przekonało. Film polecam - głównie z powodu gry aktorskiej i tego, że mimo wszystko chyba jest jakaś nadzieja na lepsze jutro.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2012-01-22 o 20:38
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 07:39   #1154
shapeofmyheart1
Zadomowienie
 
Avatar shapeofmyheart1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 567
GG do shapeofmyheart1
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Bardzo współgra z filmem Jeżeli widziałaś trailer to mniej więcej tak dobrze się to też zgrywa w filmie.
Sam film jak dla mnie rewelacja, dużo lepszy niższwedzka ekranizacja, gdzie wszystko właściwie było 1:1
Lisbeth-genialna w tej wersji, Craig też interesujący (no i śmieszny w swojej czapie i kurtce puchówce


Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
mam pytanie do tych, którzy oglądali Dziewczynę z tatuażem, jak oceniacie muzykę w filmie? ja właśnie słucham soundtracku i jestem zachwycona, ale jak zawsze mało obiektywnie oceniam bo akurat Trent Reznor to mój ulubiony artysta jeśli chodzi o muzykę, a muzyka do tego filmu bardzo przypomina mi NIN więc tym bardziej mi się podoba, ale jak wy oceniacie? Współgra z filmem, jego atmosferą? Nie byłam na filmie, bardzo chciałabym zobaczyć ale nie wiem czy się uda załapać na seans w kinie, jeśli nie to pewnie na DVD


---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Mi też się bardzo podobał, cudowny klimat
w mojej skali mial 10/10

Cytat:
Napisane przez jelonek1985 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj przeniosłam się w czasie oglądając "O północy w Paryżu"
Jednym z wniosków nasuwających się po obejrzeniu filmu jest to, że nigdy nie jesteśmy zadowoleni z czasów w których żyjemy.
Dla mnie film czarujący, pełen uroku i bardzo pozytywny. Świetna obsada, genialna muzyka, niezwykła fabuła, o samym miejscu akcji już nawet nie wspominając

8/10
__________________
Kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post54177794


odpisz u mnie inaczej nie odpowiem
shapeofmyheart1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 08:21   #1155
AmazeMe
Wtajemniczenie
 
Avatar AmazeMe
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 758
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Na pewno 2011?
2001 oczywiście ;p
AmazeMe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 09:43   #1156
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"X-Men Geneza: Wolverine" - 4/10,, cudów się nie spodziewałam, a najwyżej rozrywki. Ale na tle innych X-Manów po prostu wieje nudą.

"Blade - Wieczny łowca" - sama nie wiem ile dać punktów, ni to fabuły, nie efektów, ni w sumie niczego. Ale jest coś zabawnego w zobaczeniu krwawej jatki z wampirami sprzed jakby nie było już 14 lat. I sam Blade - bohater kina akcji w stylu lat 90 niczym Terminator, kule ani wampirze zęby się go nie imają.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 10:08   #1157
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

wczoraj obejrzalam "Uwiklanie". nie byl najgorszy, ale zapewne ksiazka byla lepsza. w kazdym razie, na nude w niedzielne popoludnie ten kryminal mozna polecic .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 13:16   #1158
hanna_f
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 671
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Ilu miałaś facetów? 8/10 - ok, od razu muszę zaznaczyć, że bardzo lubię wszelkie komedie romantyczne, dlatego moja ocena może wydawać się niektórym nieco naciągnięta. Wzięłam się za oglądaniem tego filmu po przeczytaniu pozytywnej opinii jednej z dziewczyn (owa dziewczyna dodała, że w filmie można się napatrzeć na 'ciacho', co tym bardziej mnie przekonała by zobaczyć ten film). Włączyłam i...nie zawiodłam się. Ok, film przewidywalny. Od razu wiadomo z kim zwiąże się główna bohaterka. Jednak perypetie, która przeżywa są usiane dobrym humorem, fajnym żartami i taką ludzką postawą. Nie jest to słodka, romantyczna paplanina. Pokochałam główną bohaterkę, która mój chłopak określił (stety, niestety?) podobną do mnie. Uśmiałam się z niej niesamowicie. Bardzo przyjemny film na odreagowanie ciężkiego tygodnia. Poprawi humor - zapewniam. Film długi, ale bardzo dobrze się ogląda. Polecam.
hanna_f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:33   #1159
AmazeMe
Wtajemniczenie
 
Avatar AmazeMe
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 758
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Edward Nożycoręki- Film nie najnowszy, bo pochodzący z roku 1990. Komizm, który wcale nie śmieszy, sztuczna krew i Winona Ryder, której rola kompletnie mnie nie przekonała. Film ratuje wyłącznie Johnny Depp.

Moja ocena: 6,5/10
AmazeMe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 17:41   #1160
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Ostatnio ogladnelam komedie z Jonah Hillem "The sitter" - 10/10, nie spodziewalam sie,ze po filmie trwajacym 80 minut i 3 dzieciakami w scripcie,mozna zrobic taka zakrecona komedie Jest tzw dorosly humor i masa przeklenstw.
Akcje non stop, film dotyka rowniez problemow nastolatkow i jest czasami z tym zaskakujacy..
Naprawde swietnie sie na tym filmie bawilam, polecam!!
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:45   #1161
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość

Zgadzam się z Twoją oceną i z tym, że początek filmu jest nudny (ja usypiałam aż do chwili, gdy ta stażystka powiedziała, ze jest w ciąży). Ale zdecydowanie nie zgadzam sie, że to taki prosty i leciutki film. Myślę, że jest interesujący głównie jako portret psychologiczny głównego bohatera, który przechodzi sporą przemianę.
Dla mnie był prosty, w porównaniu np do Incepcji, gdzie musiałam na maksa cały czas się skupiac i nie rozpraszać
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 09:29   #1162
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Kret" - 8/10, trzymający w napięciu polski film. Paweł (Borys Szyc) jest synem solidarnościowego przywódcy strajku w kopalni, jego żona córką górnika, który w tym strajku zginął. Sprawa się komplikuje, kiedy na ojca Pawła - Zygmunta padają podejrzenia o współpracę z SB.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 12:50   #1163
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Byłam wczoraj w kinie na Underworld Awakening 3D - świetne, jak każdy Underworld, a może ja jestem zbyt zakochana w tej sadze

9/10, bo nie było Majkela
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 18:08   #1164
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez maszToCoChcesz Pokaż wiadomość
wyjazd integracyjny - dla mnie żenada, bardzo słaby film, nie miałam się w ogóle z czego śmiać
Takie są niestety polskie komedie
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 19:04   #1165
iwa2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

A ja dopiero teraz zobaczyłam "Incepcję"... Lepiej później, niż wcale. Dobrze, że od stycznia jest na hbo. I przyznam się, że bardzo mi sie podobał. Świetna fabuła. Myślę, że to będzie taki sam kultowy film jak np. Matrix.
iwa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 06:54   #1166
amg88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 2 257
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Wczoraj oglądałam film 1408 i za bardzo nie wiem o co chodzi heh dziwnie się zakończył, o co kaman?
amg88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 09:59   #1167
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Buntownik bez powodu: stare filmy są niesamowite, nie muszą być nawet arcydziełami pod względem fabuły... i tak zwyczajną opowiastkę o nastolatku oglądałam z przyjemnością. James Dean jak zawsze uroczy, a Natalie Wood idealnie dopełnia obrazek pełen papierosowego dymu i uczniów amerykańskich szkół.
ale szum wywołany tym filmem pozwolił mi oczekiwać czegoś więcej i nie ukrywam, że trochę się rozczarowałam.

Przerwana lekcja muzyki: a tu z kolei spodziewałam się czegoś słabszego, tematu potraktowanego pobieżne i generalnie filmu raczej nastolatkowego (sama jestem nastolatką mam na myśli określony typ kina adresowany do młodzieży, który nie ma, delikatnie mówiąc, zbyt dużej wartości). Angelina Jolie prześwietnie zagrała rolę socjopatki.
nie przesadzając w drugą stronę, film nie jest arcydziełem, ma swoje minusy, np. zakończenie jest aż za bardzo banalne i przewidywalne. na mnie mimo wszystko zrobił duże wrażenie i 3/4 filmu po prostu przepłakałam, ale to raczej przez fakt, że to chyba nie jest odpowiedni czas na oglądanie przeze mnie takich filmów.
__________________

poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 10:13   #1168
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez poppy seed Pokaż wiadomość


Przerwana lekcja muzyki: a tu z kolei spodziewałam się czegoś słabszego, tematu potraktowanego pobieżne i generalnie filmu raczej nastolatkowego (sama jestem nastolatką mam na myśli określony typ kina adresowany do młodzieży, który nie ma, delikatnie mówiąc, zbyt dużej wartości). Angelina Jolie prześwietnie zagrała rolę socjopatki.
nie przesadzając w drugą stronę, film nie jest arcydziełem, ma swoje minusy, np. zakończenie jest aż za bardzo banalne i przewidywalne. na mnie mimo wszystko zrobił duże wrażenie i 3/4 filmu po prostu przepłakałam, ale to raczej przez fakt, że to chyba nie jest odpowiedni czas na oglądanie przeze mnie takich filmów.
jak byłam na dziennym oddziale, to pokazywali nam ten film, z tego,co wiem, zawsze pokazują (no ,stuknięta trochę jestem)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 11:40   #1169
wiedzma_com_pl
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma_com_pl
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 559
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Wczoraj obejrzałam Idy marcowe i Drive. Coś jest takiego w Goslingu, że przyjemnie się go ogląda. Dwa dobre filmy, dwie ciekawe fabuły.
__________________
"cokolwiek wymyślę, okazuje się szczytem głupoty, cokolwiek uczynię, szczyty te przekracza"!

robisz mi nieporządek w chaosie...

2012:
książki: 11/52
filmy: 36/104
wiedzma_com_pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 15:54   #1170
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Obłęd - 8/10 . Bardzo dobry thriller ze świetna obsadą: Adrien Brody(którego osobiście uwielbiam), Keira Knightley i Daniel Craig.
Film o byłym żołnierzu,skazanego za morderstwo którego nie popełnił. Za kare wysyłaja go do szpitala psychiatrycznego, gdzie jest strasznie traktowany ale dzieki temu odkrywa w sobie umiejetnośc poruszania sie w czasie.

Bardzo dobra gra aktorska, cudna muzyka i dużo momentów tzw." wyciskaczy łez".

Warto obejrzec
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.