7 tyg ciazy i brak objawow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-04, 12:40   #1
mleczkowtubce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 101

7 tyg ciazy i brak objawow


?

Edytowane przez mleczkowtubce
Czas edycji: 2012-01-31 o 11:10
mleczkowtubce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 12:56   #2
ewus992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ze Śląska
Wiadomości: 10
GG do ewus992 Send a message via Skype™ to ewus992
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

To dopiero 7 tydzien, spokojnie :p Ja sie dobrze czułam przez całą ciążę. Żadnych bólów piersi, wymiotów, omdleń Ciesz się ciążą a nie szukaj fizycznego cierpienia, bo może go poznasz dopiero podczas porodu
ewus992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 13:13   #3
IrkaIrka
Zakorzenienie
 
Avatar IrkaIrka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 364
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

Wiesz wiele kobiet doznaje szoku jak się dowiaduje że są 2-3 miesiącu ciąży najwidoczniej też nie mają żadnych objawów)...a tak na poważnie to Kochana mam nadzieję, że byłaś u lekarza? i że powiedział Ci że wszystko rozwija się prawidłowo. bo rozumiem, ze martisz się o dzidziusia?...on jeszcze da Ci we znaki) dbaj o siebie, jedz kwas foliowy i ciesz się
__________________



Wykop Coś dla Siebie


IrkaIrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 13:18   #4
mleczkowtubce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 101
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

mam kwas a do gina dopiero na 12 mam tyle sie na czytalam ze sie boje
mleczkowtubce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 13:35   #5
AnQś
Zadomowienie
 
Avatar AnQś
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 109
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

Ja też nie miałam żadnych objawów. Dbaj o siebie i staraj się nie denerwować. Porozpieszczaj się jakimiś drobiazgami (coś dobrego do jedzenia , fajny film). Myśl pozytywnie.
__________________
Kiedy podchodzę do dziecka, wzbudza ono we mnie dwa rodzaje uczuć: czułość wobec tego, kim jest i szacunek dla tego, kim może się stać.
Maryniu
Niania Ogg zwykle kładła się spać wcześnie. W końcu miała już swoje lata. Czasami szła do łóżka nawet o szóstej rano.
AnQś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 15:10   #6
prostadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar prostadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 200
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

Oj oj nie tęsknij tak za tymi objawami. Ja też do 7 tygodnia mówiłam kolezankom, że żadnych objawów nie mam. Aż na poczatku 8 tygodnia się zaczęło : piersi bolały na maksa, wymioty, nudności, senność. Ciesz się póki możesz
prostadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 15:18   #7
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

Cytat:
Napisane przez prostadziewczyna Pokaż wiadomość
Oj oj nie tęsknij tak za tymi objawami. Ja też do 7 tygodnia mówiłam kolezankom, że żadnych objawów nie mam. Aż na poczatku 8 tygodnia się zaczęło : piersi bolały na maksa, wymioty, nudności, senność. Ciesz się póki możesz
Ja miałam identycznie najpierw nic, nic, a potem jak się zaczęło... Oby Ciebie to ominęło poczekaj spokojnie na wizytę u gina, jeśli dobrze się czujesz chyba oznacza to, że wszystko jest dobrze. Dbaj o siebie
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-04, 18:10   #8
karolus17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 127
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

Opowiem wam swoja historie. ostatni okres mialam regularnie 13.08 czyli po 24 dniach bo baralam tabletke jednak to osttanie opakowanie to byla masakra i nie bylam zabezpieczona. mialam plamienie tydz przed planowanym okresem jednak w dniu spodziewanej miesiaczki plamienie zniknelo. robilam testy co prawda po poludniu ale byly negatywne, bylam u dwoch lekarzy jeden powiedzial, ze za wczesnie na usg i kazal brac kwas foliowy drugi zrobil usg dopochwowe i nie bylo nic widac.. do dzis okresu nie mam, lekarka kazala odstawic tabletki, wiec moze dlatego tego okresu nie ma, ale moje piersi sie powiekszyly sa wrazliwe pobolewa mnie brzuch, zauwazylam pewnego dnia galaretowaty sluz i no powiem otwarcie kiedys moje wargi zromowe nie byly tak do siebie 'przyklejone' a ostatnio narzeczony nawet zauwazyl ze musial je 'rozdzielac' jesli wiecie o co chodzi.. on powtarza, ze nie jestem w ciazy a ja mysle ze usg moglo nie wykazac.. dzis bylby 7 tydz czyli 5 od zaplodnienia .. wszystkie stposunki zapisuje i jak liczylam w necei na kalkulatorze wyszlo mi, ze dzien zaplodnienia wypadl na 23,08 a ja wtedy mialam stosunek.. nie wiem czy robic test z krwi czy koljeny normlany ciazowy czy isc jeszcze raz do lekarza
karolus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 19:52   #9
IrkaIrka
Zakorzenienie
 
Avatar IrkaIrka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 364
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

Na pewno nie zaszkodzi Ci pójście do ginekologa, jeśli jesteś w 7 tyg to na bank wyjdzie na usg. zrobisz test- wyjdzie negatywny- a i tak nie uwierzysz po co tracić czas i nerwy.ja bym szła do ginekologa.
__________________



Wykop Coś dla Siebie


IrkaIrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 20:35   #10
prostadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar prostadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 200
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

Cytat:
Napisane przez karolus17 Pokaż wiadomość
Opowiem wam swoja historie. ostatni okres mialam regularnie 13.08 czyli po 24 dniach bo baralam tabletke jednak to osttanie opakowanie to byla masakra i nie bylam zabezpieczona. mialam plamienie tydz przed planowanym okresem jednak w dniu spodziewanej miesiaczki plamienie zniknelo. robilam testy co prawda po poludniu ale byly negatywne, bylam u dwoch lekarzy jeden powiedzial, ze za wczesnie na usg i kazal brac kwas foliowy drugi zrobil usg dopochwowe i nie bylo nic widac.. do dzis okresu nie mam, lekarka kazala odstawic tabletki, wiec moze dlatego tego okresu nie ma, ale moje piersi sie powiekszyly sa wrazliwe pobolewa mnie brzuch, zauwazylam pewnego dnia galaretowaty sluz i no powiem otwarcie kiedys moje wargi zromowe nie byly tak do siebie 'przyklejone' a ostatnio narzeczony nawet zauwazyl ze musial je 'rozdzielac' jesli wiecie o co chodzi.. on powtarza, ze nie jestem w ciazy a ja mysle ze usg moglo nie wykazac.. dzis bylby 7 tydz czyli 5 od zaplodnienia .. wszystkie stposunki zapisuje i jak liczylam w necei na kalkulatorze wyszlo mi, ze dzien zaplodnienia wypadl na 23,08 a ja wtedy mialam stosunek.. nie wiem czy robic test z krwi czy koljeny normlany ciazowy czy isc jeszcze raz do lekarza
jak ja nie lubie takich postów. Co my mamy tu decyzje za Ciebie podjąć ??
prostadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 20:40   #11
karolus17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 127
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

a ja nie lubie takich osob, chyba forum jest od tego, zeby pomagac radzic i kierowac mniej wiecej, mi tylko o to chodzilo co wy byscie zrobily na moim miejscu moze ja po prostu swiruje, ale okresu nie bylo w trakcie brania tabletek czyli tego krwawienia z odstawienia i nie ma do teraz a zaraz mina2 miesiace od ostatniej miesiaczki
karolus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-04, 20:50   #12
prostadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar prostadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 200
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

Cytat:
Napisane przez karolus17 Pokaż wiadomość
a ja nie lubie takich osob, chyba forum jest od tego, zeby pomagac radzic i kierowac mniej wiecej, mi tylko o to chodzilo co wy byscie zrobily na moim miejscu moze ja po prostu swiruje, ale okresu nie bylo w trakcie brania tabletek czyli tego krwawienia z odstawienia i nie ma do teraz a zaraz mina2 miesiace od ostatniej miesiaczki
a co bysmy miały zrobić ?? chyba jestes dorosła ?? z takimi rzeczami idzie się do gina a nie na forum ?? i jeszcze to stwierdzenie, że chłopak uważa, że nie jesteś w ciąży na bank. Piszesz jak mega panikara. To oczywiste, że powinno się z tym iść do gina, albo zrobić kolejny test.
prostadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 20:53   #13
karolus17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 127
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

bylam juz raz u gina dwa tyg temu i po prostu zastanawiam sie czy mozliwe zeby dopochwowe usg nic nie wykazalo 3 tyg po zaplodnieniu
karolus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 20:59   #14
prostadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar prostadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 200
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

Cytat:
Napisane przez karolus17 Pokaż wiadomość
bylam juz raz u gina dwa tyg temu i po prostu zastanawiam sie czy mozliwe zeby dopochwowe usg nic nie wykazalo 3 tyg po zaplodnieniu
tak jest to możliwe,jak najbardziej. A tak własciwie to nigdy nie możesz być na 100% pewna dnia zapłodnienia. Plemniki mogą żyć dłużej w kobiecym organiźmie. Ja byłam na usg , gdy ciąża miała 5 tyg i 4 dni, gin mi powiedział, że jakies dwa dni wcześniej usg by nic nie wykazało. Najskuteczniejszy jest test z krwi. A masz jakies objawy ciążowe?? A może to samoistne poronienie?? a moze owulacja??
prostadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 21:07   #15
karolus17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 127
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

nie mam okresu od prawie dwoch miesiecy. nie mialam ostatnio po braniu nieregularnie tabl lekarka kazala odstawic tabl i nie ma okresu nadal. piersi mnie bola od 2-3 tyg tak ze masakra jak nie mam stanika to mam wrazenie ze ciagna w dol w dodatku dzis zauwazylam na jednym z nich wielka ciemna zyle na brodawce prowadzaca do sutka pobolewa mnie brzuch, zawsze lubilam pasztet z pomidorami tydzien temu wywalilam cala bulke bo mi nie smakowal. moglabym spac non stop w dzien a w nocy nie moge zasnac, za kazdym razem jak spie z odkrytymi nogami i sie potem zakryje biegne siku tak samo mam jak puszcze wode w kranie albo z balkonu wejde do pokoju nigdy tak nie mialam. nie wiem czy mozna tak powiedziec ale glowe mam goraca czuje jak jest goraca ale goraczki nie mialam nie wiem jak teraz.

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

dodatkowo czasami mnie mdli ale o roznych porach dnia. najbardziej przejmuje sie tymi piersiami bola mocniej niz na okres a go ciagle nie ma
karolus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 21:09   #16
prostadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar prostadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 200
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

Cytat:
Napisane przez karolus17 Pokaż wiadomość
nie mam okresu od prawie dwoch miesiecy. nie mialam ostatnio po braniu nieregularnie tabl lekarka kazala odstawic tabl i nie ma okresu nadal. piersi mnie bola od 2-3 tyg tak ze masakra jak nie mam stanika to mam wrazenie ze ciagna w dol w dodatku dzis zauwazylam na jednym z nich wielka ciemna zyle na brodawce prowadzaca do sutka pobolewa mnie brzuch, zawsze lubilam pasztet z pomidorami tydzien temu wywalilam cala bulke bo mi nie smakowal. moglabym spac non stop w dzien a w nocy nie moge zasnac, za kazdym razem jak spie z odkrytymi nogami i sie potem zakryje biegne siku tak samo mam jak puszcze wode w kranie albo z balkonu wejde do pokoju nigdy tak nie mialam. nie wiem czy mozna tak powiedziec ale glowe mam goraca czuje jak jest goraca ale goraczki nie mialam nie wiem jak teraz.
przyczyny moga byc różne :
może to być rzeczywiście ciąża . A boli Cię jeszcze brzuch ?? takie skurcze w brzuchu??
może to być opóźniająca się miesiączka i paranoja ze stresu
ale mogą to być powikłania po poronieniu, idx jutro do gina. Teraz na pewno by wykrył ciąże.
prostadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 21:12   #17
karolus17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 127
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

to nie sa skurcze na poczatku tak zaczynaly sie nad brzuchem schodzily w dol i koniec tak co jakis czas a teraz ten bol jest po prostu nie przyjemny taki zblizony do okresy, ale zawsze bylo tak, ze ze bolal mnie brzuch i na nastepny dzie okres a teraz po 3 tyg nic. nie ma mnie w domu wyjechalam na studia wiec bede mogla pojsc dopiero w pon bo pewnie nie zalapie sie na kase chorych
karolus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 21:16   #18
prostadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar prostadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 200
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

Cytat:
Napisane przez karolus17 Pokaż wiadomość
to nie sa skurcze na poczatku tak zaczynaly sie nad brzuchem schodzily w dol i koniec tak co jakis czas a teraz ten bol jest po prostu nie przyjemny taki zblizony do okresy, ale zawsze bylo tak, ze ze bolal mnie brzuch i na nastepny dzie okres a teraz po 3 tyg nic. nie ma mnie w domu wyjechalam na studia wiec bede mogla pojsc dopiero w pon bo pewnie nie zalapie sie na kase chorych
obdzwoń wszystkich z nfz, czasem zdarza się, że przyjmują. Albo idź do szpitala. Powiedz, ze bardzo boli Cię brzuch, a okresu nie masz, muszą Cię przyjąć. Zapiszą Ci przynajmniej tabletki na wywołanie okresu, jesli to nie ciąża.
Ja na swoim przykładzie podm Ci przykłady z mojego 7 tyg. 7 tydzień to był czas, podczas którego dopiero pojawiały się dolegliwości. W 5 tyg ciazy , to co mnie zaniepokoiło to skurcze brzucha, takie charakterystyczne, inne niż na okres. Później doszedł obrzęk piersi, promieniujacy aż pod pachy. Mdłości, straszne.
prostadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 21:20   #19
karolus17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 127
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

moze masz racje, albo chociaz zrobie test z krwi w innym miescie latwiej, nikt mnie nie zna a nie tak jak w malym miasteczku.. ja takie skurcze mialam dokladnie 2 tyg temu.. potem to sie zmienilo w taki inny bol to moze nie bol nawet ale czuje jakby cos tam byli albo ciagle czuje jak mi sie w jelitach kreci takie dzwieki dziwne masakra to akurat wiem, ze nie objaw ciazy, ale to dziwne mimo wszystko.zastanawiam sie czy to ciaza bo jelsi nie to cos jest ze mna nie tak
karolus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 12:05   #20
mleczkowtubce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 101
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

nie na temat mi tu piszecie dzieki a ty jak masz problem to zaluz swoje forum a nie mi tu zasmiecasz
mleczkowtubce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 23:25   #21
karolus17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 127
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

nie moja wina, ze masz problemy psychiczne skoro o forum jestes zazdrosna, ze tobie nie odp a mi tak, takie cos sie leczy.
karolus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 23:30   #22
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

Właśnie, nie każda ma objawy no i one nie przychodzą tak Od razu chop siup..
Ja sie dowiedziałam o ciązy w 8 tygodniu. a dopiero kolo 10/11 miałam objawy jakieś mdłości słabo mi było bolały piersi... gdyby nie brak okresu to bym nie wiedziala sie nie domyslila ze jestem w ciazy.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 18:41   #23
mleczkowtubce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 101
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

Cytat:
Napisane przez karolus17 Pokaż wiadomość
nie moja wina, ze masz problemy psychiczne skoro o forum jestes zazdrosna, ze tobie nie odp a mi tak, takie cos sie leczy.
lecz sie dziecko na łep a jak masz problem z bekartem to soboe zaluz swoj watek ale pewnie nie potrafisz pajacu
mleczkowtubce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 18:52   #24
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: 7 tyg ciazy i brak objawow

kultura zobowiazuje, masz byc matka ale o innym dziecku juz mowisz bekart??
hope01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.