Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-23, 15:24   #4021
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy któraś z Was przedłużała włosy w tym salonie?


Chcę przedłużyć i ten salon ma dziwnie niskie ceny, zastanawiam się czy dobrze to robi?
Zrobiłam sobie makijaż perm brwi na ursynoiwie w super taniej cenie bo 400 zł i wszystko było super do momentu mniej więcej pół roku od makijażu -- > zaczął mi się robić rudy ... ;/ pani obiecywała że napewno rudy nie bedzie bo ona ma dobre kosmetyki, a jak zadzwonilam do niej z reklamacja to powiedziala ze jest rudy bo to moja wina taki mam najwidoczniej typ skory ;/


PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW WŁOSAMI MARKI ANNA HAIR: 100 pasemek ( średnia najczęściej zakładana ilość) - 500 zł,

http://www.annahair.pl/
Anna Hair
ul. Modlińska 129 lok. U21, 3 piętro
03-186 Warszawa
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 09:47   #4022
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej dziewczyny, kogo polecacie w Milek Design do ombre?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 17:04   #4023
0ffka
Przyczajenie
 
Avatar 0ffka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam,
Szukam dobrego fryzjera na Jelonkach (Bemowo), który poradzi sobie np z asymetrycznym bobem, albo krótką fryzurką np na jeża.
0ffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 18:29   #4024
Bannan7
Przyczajenie
 
Avatar Bannan7
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Moim zdaniem świetny jest salon fryzjerski Berendowicz i Kublin na Tamka 49. Szczególnie Pan Emil świetnie wykonuje swoją robotę. Korzystałam już dość wiele razy i polecam każdemu jak tylko mam okazję
__________________
W chwili, kiedy zastanawiasz się czy kogoś kochasz, przestałeś go już kochać na zawsze.
Bannan7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 15:53   #4025
Kurka_Paulina
Raczkowanie
 
Avatar Kurka_Paulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny bardzo proszę o pomoc Szukam fryzjera, który ładnie ostrzyże na tzw. "messy bob", mam lekko kręcące się włosy. Cena ma drugorzędne znaczenie.

Chodzi mi o coś w tym rodzaju:

http://www.short-haircut.com/wp-cont...tyles-2014.jpg

http://www.prettydesigns.com/wp-cont...ob-haircut.jpg

http://cdn2.stylecraze.com/wp-conten...essy-Waves.jpg

http://noglitternoglory.com/wp-conte...1_500kopie.jpg
Kurka_Paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 20:01   #4026
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Polecicie fryzjera u którego jest szansa zostać przyjętym jutro w niedzielę na farbowanie?
Ewentualnie poniedzialek do 13.00?

Moja kolezanka w piatek miala dekoloryzacje z brazu na blond, bo w ten poniedzialek ma miec pzredluzane wlosy blond. Niestety jej fryzjerka zrobila jej brazowe odrosty, ponizej rude, ponizej cieply blond i koncowki chlodny blond... potrzebny fryzjer ktory zrobi jednolity blond.

Niestety jej fryzjerka nie ma czasu, a kolezance zalezy by w pon przedluzyc (tam tylko przedluzaja, nie farbuja).

Obojetnie jaka dizelnica.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 18:56   #4027
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A kogo poleciłybyście jeśli ja nie wiem za bardzo czego szukam?

Mam włosy długie, wysokoporowate. Zawsze cięłam je po prostu w literę V, nigdy nie farbowałam i dramatyczną zmianę koloru odrzucam, ale zastanawiam się, czy można z nimi zrobić coś więcej. Warunek taki, że musi wyjść elegancko, czyli nic mocno rewolucyjnego na głowie, bo taka praca, i nowości na głowie nie mogą być zbyt czasochłonne na codzień.

Poradzicie kogoś? Wiadomo, że wolę zapłacić mniej niż więcej, ale przede wszystkim nie chcę zapłacić za coś kiepskiego - że dobry specjalista kosztuje jestem w stanie zrozumieć.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 11:08   #4028
Ligatura
Raczkowanie
 
Avatar Ligatura
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 188
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Podbijam pytania (których nie było wiele) o Bielany/Żoliborz/Tarchomin. Any1? Ktokolwiek godny polecenia?

Potrzebuję tylko ludzkiego przycięcia końcówek, kogoś, kto rozumie, że 2 cm to nie 10 cm i będzie mniej niż 50 zł.
Ligatura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 15:02   #4029
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Ligatura Pokaż wiadomość
Podbijam pytania (których nie było wiele) o Bielany/Żoliborz/Tarchomin. Any1? Ktokolwiek godny polecenia?

Potrzebuję tylko ludzkiego przycięcia końcówek, kogoś, kto rozumie, że 2 cm to nie 10 cm i będzie mniej niż 50 zł.
Jak ktoś godny polecenia to na pewno weźmie o wiele więcej niż 50 zł.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 13:57   #4030
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Kurna, jestem taka zła. Byłam w końcu u fryzjera, wydałam ponad 100 zł - samo ścięcie, bez farbowania.

Pierwsze wrażenie po ścięciu - koszmar. Po prostu dużo za dużo ścięła. Drugie wrażenie - po 20 minutach jej układania moich włosów - jest naprawdę ok.

Teraz widzę, że nie jest. Znaczy pewnie byłoby gdybym była w stanie ułożyć tak jak ona to zrobiła (nie mam takich umiejętności), inwestować codziennie rano godzinę w mycie włosów i układanie i niszczyć sobie codziennie włosy silnym utrwalaczem (wczoraj fryzura rozpadła się po 3 godzinach), ale w dłuższych włosach wyglądam ok bez takich cudów wianków, wystarczy, że są umyte.

Jestem wściekła

Edytowane przez 201703060948
Czas edycji: 2016-06-19 o 14:08
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 08:02   #4031
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Ligatura Pokaż wiadomość
Podbijam pytania (których nie było wiele) o Bielany/Żoliborz/Tarchomin. Any1? Ktokolwiek godny polecenia?

Potrzebuję tylko ludzkiego przycięcia końcówek, kogoś, kto rozumie, że 2 cm to nie 10 cm i będzie mniej niż 50 zł.
Do podcięcia moją fryzjerkę śmiało polecę, Ania Jarosz z Efektowni, ale to bardziej Wola niż Zoliborz. Ja do niej jade 15 min a mieszkam na zoliborzu.

Ja zawsze mowie ze ma byc 2 cm nie wiecej bo zapuszczam i prosze raz jeszcze: NIE WIĘCEJ. Zawsze mi scina tyle ile chcę dokładnie.


Ale moja mama ostatnio do niej poszla, mama miala zly nastroj i chciala cos zmienic, to poprosila o podciecie. Ania pyta czy tak jest okej czy scinamy wiecej, a mama ze w sumie mozemy i troche wiecej. Weic sciela jej mocno. Mama moja jest zla ze tak eduzo sciela i wogole lament ze co teraz. Ale sama sie prosila

Tu ceny - ale warto PRZED wizyta zapytać ile dokładnie podcięcie będzie kosztowało:
http://efektownia.waw.pl/index.php/cennik

Ja rudości robienia u p. Ani nie polecam (z blondu.)
Farbowania na blond i brązy polecam.

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
Kurna, jestem taka zła. Byłam w końcu u fryzjera, wydałam ponad 100 zł - samo ścięcie, bez farbowania.

Pierwsze wrażenie po ścięciu - koszmar. Po prostu dużo za dużo ścięła. Drugie wrażenie - po 20 minutach jej układania moich włosów - jest naprawdę ok.

Teraz widzę, że nie jest. Znaczy pewnie byłoby gdybym była w stanie ułożyć tak jak ona to zrobiła (nie mam takich umiejętności), inwestować codziennie rano godzinę w mycie włosów i układanie i niszczyć sobie codziennie włosy silnym utrwalaczem (wczoraj fryzura rozpadła się po 3 godzinach), ale w dłuższych włosach wyglądam ok bez takich cudów wianków, wystarczy, że są umyte.

Jestem wściekła
Strasznie mi przykro

wiem jak to jest miec za duzo sciete wlosy, 3 lata temu mi tak fryzjerka zrobila a wlosy musialy odrastac rok zeby byly w takiej dlugosci jak lubię.

Ale to mówiłaś wprost ile trzeba podciąć? Moze bardzo zniszczone byly i Cię fryzjer namawiał żeby jednak troche dłużej?

Jakie to miejsce?

Eh...

A to moze postosuj jakies sposoby na przyspieszenie porostu?
(jest wątek o tym, ja ze swojej strony polecam wcierac lotion seboradin czerwony albo kozieradkę)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 20:11   #4032
natii86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 672
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Kurka_Paulina Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo proszę o pomoc Szukam fryzjera, który ładnie ostrzyże na tzw. "messy bob", mam lekko kręcące się włosy. Cena ma drugorzędne znaczenie.

Chodzi mi o coś w tym rodzaju:

http://www.short-haircut.com/wp-cont...tyles-2014.jpg

http://www.prettydesigns.com/wp-cont...ob-haircut.jpg

http://cdn2.stylecraze.com/wp-conten...essy-Waves.jpg

http://noglitternoglory.com/wp-conte...1_500kopie.jpg
znalazłaś kogoś może?
ja też szukam fryzjera do takiej fryzury
__________________

natii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 10:03   #4033
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja bym chciała znaleźć fryzjera, który potrafi obciąć grzywkę
Kurna, moja fryzjerka poszła na macierzyński i od tej pory wyglądam jak siedem nieszczęść
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 10:23   #4034
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Ligatura Pokaż wiadomość
Podbijam pytania (których nie było wiele) o Bielany/Żoliborz/Tarchomin. Any1? Ktokolwiek godny polecenia?

Potrzebuję tylko ludzkiego przycięcia końcówek, kogoś, kto rozumie, że 2 cm to nie 10 cm i będzie mniej niż 50 zł.
warto się wybrać gdzieś pod Warszawę. Ja za same końcówki płacę 40zł. Zwykła fryzjerka, nie żadna stylistka
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 19:11   #4035
zuzala33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć. Chciałam tylko ostrzec przez bob&twister na pańskiej w Warszawie. Poszłam zrobić ombre a teraz mam zielone włosy i spalone końcówki moje włosy są w fatalnej kondycji i po dwóch latach zapuszczania muszę je ściąć. także tak nie polecam się wybierać
zuzala33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 19:43   #4036
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość

Strasznie mi przykro

wiem jak to jest miec za duzo sciete wlosy, 3 lata temu mi tak fryzjerka zrobila a wlosy musialy odrastac rok zeby byly w takiej dlugosci jak lubię.

Ale to mówiłaś wprost ile trzeba podciąć? Moze bardzo zniszczone byly i Cię fryzjer namawiał żeby jednak troche dłużej?

Jakie to miejsce?

Eh...

A to moze postosuj jakies sposoby na przyspieszenie porostu?
(jest wątek o tym, ja ze swojej strony polecam wcierac lotion seboradin czerwony albo kozieradkę)
Stosuję 4long lashes - serum na porost włosów. Z tym, że efektów jakiś super nie widzę. Inna sprawa, że nie daję rady stosować tego 2 razy dziennie tak jak każą... Na to to chyba tylko osoby niepracujące mogą sobie pozwolić.

Ona najpierw zaproponowała swoją wizję (mocne ścięcie) i przekonywała mnie do niej. Ja odmówiłam i niby poszłyśmy na kompromis, powiedziała, że nie zetnie tak dużo, potem pytała, czy może jeszcze trochę tylko z przodu...

Wyszło jak wyszło.

Milek Design.

Jestem pewna, że gdybym była w stanie robić sobie włosy tak, jak ona mi zrobiła to byłabym zadowolona. Ale tak jak piszę, ona mi je układała naprawdę długo, przy użyciu różnych preparatów, zawijała na okrągłą szczotkę, wyszedł ładny bob do ramion (wcześniej miałam włosy do dolnej części piersi)... Próbowałam w tym tygodniu, nakupowałam jakiś dodatkowych preparatów oraz szczotek, miałam nadzieję, że to pomoże, ale ja nie jestem w stanie tak się tym bawić, mi to nie wychodzi.

Mówiłam jej na samym początku wizyty, że dużo pracuję i ma być coś prostego.

Ogólnie, rezultat jak od znacznie tańszego fryzjera i już raczej nie będę się bawiła w drogie salony.

Edytowane przez 201703060948
Czas edycji: 2016-06-25 o 21:21
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 23:46   #4037
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez zuzala33 Pokaż wiadomość
Cześć. Chciałam tylko ostrzec przez bob&twister na pańskiej w Warszawie. Poszłam zrobić ombre a teraz mam zielone włosy i spalone końcówki moje włosy są w fatalnej kondycji i po dwóch latach zapuszczania muszę je ściąć. także tak nie polecam się wybierać
Rozumiem, że złożyłaś reklamację. Co oni na to?
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 10:05   #4038
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ostatnio spotkałam swoją znajomą na ulicy i zdziwiłam się że ma włosy w kolorze ciemnej czekolady. A ona na to, że jej fryzjer się pomylił... Nie mogłam w to uwierzyć ... Dodam tylko ze była jasną blondynką
Co za ludzie.... Zdziwił mnie najbardziej jej spokój , wcale nie była zła. Stwierdziła że ważne ze ma włosy i nie jest zielona. Ma szczęście ten fryzjer ze trafił na taką opanowaną klientkę, ze mną nie miał by tak miło...
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 11:12   #4039
aaada77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, poszukuję fryzjera, który strzyże maszynką. Interesuje mnie takie cięcie na boba, razem z podcięciem grzywki.

Wcześniej chodziłam do Pani Kasi do salonu Denique w Arkadii, ale od jakiegoś roku nie mogę znaleźć żadnego kontaktu, osoby z salonu też nie chcą nic przekazać.

Czy możecie kogoś polecić?
aaada77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 12:18   #4040
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez aaada77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poszukuję fryzjera, który strzyże maszynką. Interesuje mnie takie cięcie na boba, razem z podcięciem grzywki.

Wcześniej chodziłam do Pani Kasi do salonu Denique w Arkadii, ale od jakiegoś roku nie mogę znaleźć żadnego kontaktu, osoby z salonu też nie chcą nic przekazać.

Czy możecie kogoś polecić?
ola oleczek robiła mi boba maszynką. grzywkę tez mi robiła, a potem podcinała kilka razy i zawsze było perfekcyjnie. jesli się zdecydujesz, musisz sie przygotować na długi termin oczekiwania, no i cenowo to też jest raczej wyższa półka (nie wiem jakie sa ceny w denique).moim zdaniem jednak warto
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 12:48   #4041
natii86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 672
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez iamblue Pokaż wiadomość
ola oleczek robiła mi boba maszynką. grzywkę tez mi robiła, a potem podcinała kilka razy i zawsze było perfekcyjnie. jesli się zdecydujesz, musisz sie przygotować na długi termin oczekiwania, no i cenowo to też jest raczej wyższa półka (nie wiem jakie sa ceny w denique).moim zdaniem jednak warto
ile czekałaś na termin?
__________________

natii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 11:42   #4042
kayamaa
Raczkowanie
 
Avatar kayamaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej. Szukam bardzo dobrego fryzjera-stylisty w Warszawie. Natrafiłam na informację o Oli Oleczek, czy ktoś wie czy do niej trzeba się umawiać do domu czy pracuje w jakimś salonie? Bo na stronie na FB nie ma informacji o miejscu pracy jest tylko adres zdaje się domowy i telefon stacjonarny. Ile kosztuje fryzura + farbowanie?
kayamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 12:33   #4043
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez natii86 Pokaż wiadomość
ile czekałaś na termin?
ja jestem stałą klientką, chodzę do niej regularnie co 1,5-2 miesiące, więc zawsze mnie gdzieś wcisnie. jak bylam jakiś miesiąc temu, to terminy "z ulicy" były na wrzesień (zapisywałam kogoś znajomego). najlepiej zadzwonić i zapytać w salonie.

Cytat:
Napisane przez kayamaa Pokaż wiadomość
Hej. Szukam bardzo dobrego fryzjera-stylisty w Warszawie. Natrafiłam na informację o Oli Oleczek, czy ktoś wie czy do niej trzeba się umawiać do domu czy pracuje w jakimś salonie? Bo na stronie na FB nie ma informacji o miejscu pracy jest tylko adres zdaje się domowy i telefon stacjonarny. Ile kosztuje fryzura + farbowanie?
ma swój salon, na al. rzeczpospolitej. telefon stacjonarny to telefon do salonu. ja za cięcie + farbę płacę 270. jak nie robię cięcia akurat, to tyle samo.
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 12:35   #4044
natii86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 672
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez iamblue Pokaż wiadomość
ja jestem stałą klientką, chodzę do niej regularnie co 1,5-2 miesiące, więc zawsze mnie gdzieś wcisnie. jak bylam jakiś miesiąc temu, to terminy "z ulicy" były na wrzesień (zapisywałam kogoś znajomego). najlepiej zadzwonić i zapytać w salonie.



ma swój salon, na al. rzeczpospolitej. telefon stacjonarny to telefon do salonu. ja za cięcie + farbę płacę 270. jak nie robię cięcia akurat, to tyle samo.
Dzieki ! Troche sie czeka.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________

natii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 15:50   #4045
kayamaa
Raczkowanie
 
Avatar kayamaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez iamblue Pokaż wiadomość
j

ma swój salon, na al. rzeczpospolitej. telefon stacjonarny to telefon do salonu. ja za cięcie + farbę płacę 270. jak nie robię cięcia akurat, to tyle samo.
Iamblue dzięki! A jesteś zadowolona z fryzury i koloru? Ja muszę zmienić fryzurę, ale noszę długie włosy i chcę przy nich pozostać. A też chciała bym dobrać w końcu odpowiedni dla mnie odcień blondu, bo te żółcienie są fatalne, a z kolei jak chcę chłodny blond to też jakiś taki zgaszony wychodzi, jakby wymyty więc mam problem. W żadnym kolorze się sobie nie podobam. Czyli potrzebuję odmiany
kayamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 13:05   #4046
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kayamaa Pokaż wiadomość
Iamblue dzięki! A jesteś zadowolona z fryzury i koloru? Ja muszę zmienić fryzurę, ale noszę długie włosy i chcę przy nich pozostać. A też chciała bym dobrać w końcu odpowiedni dla mnie odcień blondu, bo te żółcienie są fatalne, a z kolei jak chcę chłodny blond to też jakiś taki zgaszony wychodzi, jakby wymyty więc mam problem. W żadnym kolorze się sobie nie podobam. Czyli potrzebuję odmiany
tak, jestem bardzo zadowolona. tylko to pozwala mi przełknąć jakoś tą cenę raz na 2 miesiące
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 20:50   #4047
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała znaleźć fryzjera, który potrafi obciąć grzywkę
Kurna, moja fryzjerka poszła na macierzyński i od tej pory wyglądam jak siedem nieszczęść

Pani Inga z salonu expert w GM. Poleciła mi ją koleżanka i będę jej wdzięczna przez długie lata
Ostatnio już do niej jednak nie jeżdżę bo się przeprowadziłam i mam kawał drogi i na podcięcie grzywki 0.5 cm szkoda mi tyle czasu
Ale jak jestem tam na zakupach to zawsze wstąpię.

Tylko zadzwoń wcześniej czy będzie akurat w tym dniu i w tych godzinach które Ci pasują .

Cytat:
Napisane przez aaada77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poszukuję fryzjera, który strzyże maszynką. Interesuje mnie takie cięcie na boba, razem z podcięciem grzywki.

Wcześniej chodziłam do Pani Kasi do salonu Denique w Arkadii, ale od jakiegoś roku nie mogę znaleźć żadnego kontaktu, osoby z salonu też nie chcą nic przekazać.

Czy możecie kogoś polecić?
Podcinałam ostatnio grzywkę w Jean Louis David na Nowy Świecie. Nie pamiętam jak nazywała się dziewczyna która podcinała mi grzywkę, ale robiła to maszynką. Podejrzewam że szkolą ich, żeby fryzjerzy używali maszynek bo pamiętam jak kilka lat temu byłam w ich salonie w innym mieście to włosy ścinali mi maszynką.
Ja osobiście nie lubię takiego efektu.
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 08:00   #4048
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Pani Inga z salonu expert w GM. Poleciła mi ją koleżanka i będę jej wdzięczna przez długie lata
Ostatnio już do niej jednak nie jeżdżę bo się przeprowadziłam i mam kawał drogi i na podcięcie grzywki 0.5 cm szkoda mi tyle czasu
Ale jak jestem tam na zakupach to zawsze wstąpię.

Tylko zadzwoń wcześniej czy będzie akurat w tym dniu i w tych godzinach które Ci pasują .
Dla mnie to też drugi koniec miasta ale dziękuję, zapamiętam sobie

Po tym, jak Marzenka poszła na macierzyński przetestowałam:
- ten sam salon, tylko inną fryzjerkę. Stwierdzono, ze wyglądam jak Elvis po usunięciu żelu/pomady a po podpięciu spinkami w zasadzie identycznie. Tylko mi baczków brakowało.
- ok, odczekałam jakieś cztery miesiące, poszłam się obciąć "całościowo" w salonie u siebie, gdzie efekty pracy fryzjerki widziałam na ludziach i podobały mi się. Niestety, nie na mnie.
- na początku lipca poszłam do fryzjerki u siebie w biurowcu. No, mam tej grzywki mniej, ale kształt to bym sobie lepszy nadała nożyczkami do paznokci....

Nie wiedziałam, ze to jest taka filozofia - obciąć grzywkę tak, żeby miała kształt, nie tylko skrócić
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 08:06   #4049
kayamaa
Raczkowanie
 
Avatar kayamaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez iamblue Pokaż wiadomość
tak, jestem bardzo zadowolona. tylko to pozwala mi przełknąć jakoś tą cenę raz na 2 miesiące
A jeszcze mam pytanie o terminy, ile wcześniej trzeba się zapisywać?
kayamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 09:28   #4050
aaada77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Pani Inga z salonu expert w GM. Poleciła mi ją koleżanka i będę jej wdzięczna przez długie lata
Ostatnio już do niej jednak nie jeżdżę bo się przeprowadziłam i mam kawał drogi i na podcięcie grzywki 0.5 cm szkoda mi tyle czasu
Ale jak jestem tam na zakupach to zawsze wstąpię.

Tylko zadzwoń wcześniej czy będzie akurat w tym dniu i w tych godzinach które Ci pasują .



Podcinałam ostatnio grzywkę w Jean Louis David na Nowy Świecie. Nie pamiętam jak nazywała się dziewczyna która podcinała mi grzywkę, ale robiła to maszynką. Podejrzewam że szkolą ich, żeby fryzjerzy używali maszynek bo pamiętam jak kilka lat temu byłam w ich salonie w innym mieście to włosy ścinali mi maszynką.
Ja osobiście nie lubię takiego efektu.
Dziękuję za pomoc. Faktycznie Pani Kasia pracowała w jednym z salonów JLD więc może faktycznie są odpowiednio przeszkoleni z takiego cięcia.

Czy macie może sprawdzonego fryzjera z salonów Jean Louis David?
aaada77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.