rozterki początkującej (co?gdzie?jak?)-wątki zebrane - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-10, 10:49   #361
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: rozterki początkującej (co?gdzie?jak?)-wątki zebrane

Cytat:
Napisane przez Awenturyn Pokaż wiadomość

Mam problem
mam linke 0,6mm (ale na moje oko to 0,8mm) i robie naszyjnik.Powiedzcie czym najlepiej zakończyć - chodzi mi o rozmiar kulek zaciskowych - bo te co mam są za małe i linka przez nie nie chce przejść
na pewno nie kulką
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 21:31   #362
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: rozterki początkującej (co?gdzie?jak?)-wątki zebrane

Jeśli się nie dysponuje większą sumą pieniędzy to moim zdaniem (oprócz koralików oczywiście) wystarczy żyłka, cieniutki drucik czy nawet igła z nitką a wychodzą naprawde cuda
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 11:18   #363
dariczka
Przyczajenie
 
Avatar dariczka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 6
Question [B]Biżuteria - Początki[/B]

Hej dziewczyny. Nie wiem, co mnie napadło, ale postanowiłam pobawić się w artystkę i zacząć robić te sliczności... Zawsze mnie pociągały takie rzeczy, ale jakoś tylko myslałam o tym a nie wzięłam się za to... Sytuację życiową mam nie zaciekawą więc to będzie wielkie artystyczne odreagowanie... Tak więc mam 'malutki' problem... Przegladałam kilkadziesiąt wątków związanych z początkami, ale tak naprawdę to przez to mam jeden wielki mętlik w głowie... wiem tylko jedno... mianowicie jakie narzędzie kupić... co prawda jeszcze ich nie mam ale to bedzie mój pierwszy zakup... Problem w tym, GDZIE kupić półfabrykaty...
Wiem, że pisałyście w wielu watkach o tym, ale ja już się pogubiłam... i chciałabym żebyście podały mi SPRAWDZONE stronki czy też osoby na All. u których można sie zaopatrzyć... Jestem uczulona na nikiel więc jak się wprawię, to zacznę robić w srebrze... bo wiem, że wiele dziewczyn jest uczulonych na to chUolerstwo sic!Zrobiłam sobie "MAŁĄ" listę zakupów... jednak boję się czy zamówione rzeczy będą dobrej jakości...i ile poszczególnych rzeczy zamówić.... Dlatego PROSZĘ WAS O POMOC... podajcie takie sprawdzone stronki, na których można kupić tanio a dobrze a! i jakie korale itp na początek radzicie kupić?
Czekam na Waszą pomoc dziewczyny.... POZDRAWIAM...

Edytowane przez dariczka
Czas edycji: 2009-03-28 o 11:24
dariczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 11:36   #364
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: [B]Biżuteria - Początki[/B]

Jest i na górze wątek dla początkujących, i wątek o sklepach, i wątek o opiniach na temat sklepów/produktów.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 11:43   #365
dariczka
Przyczajenie
 
Avatar dariczka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 6
Dot.: Biżuteria - Początki

wiem... wieeem.....przeglądam te wątki od paru dni... i mam mętlik...
chodzi mi raczej o pare konkretnych sklepów czy też osób na All... a nie tysiące...
dariczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 16:19   #366
nyla89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 122
co kupic dla poczatkujacej?

witam,chce robic biżuterie ale nie wiem co kupić? haczyki i gwoździe tyle wiem;p;p w temacie dla zielonych linki wygasly w wiekszosci
nyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 16:52   #367
Rusa48
Wtajemniczenie
 
Avatar Rusa48
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 001
Dot.: co kupic dla poczatkujacej?

Najpierw szczypce- do loopów, do zaciskania, obcinacze....
Zależy co chcesz najpierw robić: na pewno trochę koralików Ci się przyda. Gwoździ i szpilek też trochę, małe kuleczki. Najlepiej jakieś 2 długości na początek: 3,5; 5 cm. Na krótsze zawsze można obciąć, a z czasem zrobisz zestaw takich, jakich najczęściej używasz. Na pewno też jakieś przekładki i nakładki się przydadzą, baza.. W miarę prób samo wyjdzie co potrzebne... jak będziesz używała linki jubilerskiej to na pewno zaciski, łapaczki (ja wolę dziewczynki) kółeczka i zapięcia... Oczywiście nie srebrne bo do nauki szkoda. Na srebro przejdziesz, jak już nabierzesz wprawy. To tak trochę i w skrócie
Rusa48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 01:46   #368
makbecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 42
Drut jubilerski?

Witam także i ja.

Mój problem nazywa się "drut jubilerski" a dokładnie posrebrzany. Na próbę kupiłam 0,6 i 0,4 w empiku jednak nie jestem z nich do końca zadowolona. Cieńszy jeszcze daje radę ale 0,6 to niemalże katastrofa. Używam go jako "stelażu" do bardziej powykręcanych baz kolczyków. Jest bardzo plastyczny, nie utrzymuje formy pod rękami i właściwie jeden niefortunny ruch i kilkugodzinna praca przepada. Mój skromny zapas chyli się ku końcowi więc chciałam się dopytać "stare" wrapowiczki w jakie rozmiary drutów winnam się zaopatrzyć (ew. twardy/miękki? - czym się one wogóle różnią?). Wdzięczna też bym była za ewentualne podsunięcie mi jakiegoś sklepu z rozsądną ceną drutu (zależy mi wyłącznie na nim) bo z tego co się orientuję to na allegro większy wybór ma tylko jeden człowiek ale jeszcze nie przeczytałam żadnej pozytywnej opinii o kupnie u tego sprzedawcy więc trochę się obawiam.

Muszę przyznać też, iż zakochałam się bez wzajemności w tych ślicznych kuleczkach na końcu drucików (pożyczam sobie zdjęcie jednego takiego cuda przez wielkie "C")
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1265279589
Zdradziłby mi ktoś jak się je robi i czy jest nadzieja na taki duet z drutem posrebrzanym?
makbecik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 07:21   #369
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Drut jubilerski?

Cytat:
Napisane przez makbecik Pokaż wiadomość
Witam także i ja.

Mój problem nazywa się "drut jubilerski" a dokładnie posrebrzany. Na próbę kupiłam 0,6 i 0,4 w empiku jednak nie jestem z nich do końca zadowolona. Cieńszy jeszcze daje radę ale 0,6 to niemalże katastrofa. Używam go jako "stelażu" do bardziej powykręcanych baz kolczyków. Jest bardzo plastyczny, nie utrzymuje formy pod rękami i właściwie jeden niefortunny ruch i kilkugodzinna praca przepada. Mój skromny zapas chyli się ku końcowi więc chciałam się dopytać "stare" wrapowiczki w jakie rozmiary drutów winnam się zaopatrzyć (ew. twardy/miękki? - czym się one wogóle różnią?). Wdzięczna też bym była za ewentualne podsunięcie mi jakiegoś sklepu z rozsądną ceną drutu (zależy mi wyłącznie na nim) bo z tego co się orientuję to na allegro większy wybór ma tylko jeden człowiek ale jeszcze nie przeczytałam żadnej pozytywnej opinii o kupnie u tego sprzedawcy więc trochę się obawiam.

Muszę przyznać też, iż zakochałam się bez wzajemności w tych ślicznych kuleczkach na końcu drucików (pożyczam sobie zdjęcie jednego takiego cuda przez wielkie "C")
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1265279589
Zdradziłby mi ktoś jak się je robi i czy jest nadzieja na taki duet z drutem posrebrzanym?
No tak, posrebrzany 0,6 mm jest za cienki jako podstawa ;] Ja używałam 0,8 mm i sprawdzał się bardzo dobrze. Do owijania zawsze brałam 0,25 mm ( 0,4 mm posrebrzany był za twardy dla mnie, ale może teraz jest jakiś miękki). Właśnie - odnośnie twardości i miękkości - na postawę/ stelaż musisz brać drut twardy, a cienki, którym będziesz owijać powinien być miękki, żeby się łatwo z nim pracowało.

Kuleczki na końcu drutu da się wytopić na srebrze, z posrebrzanym drutem niestety nie da rady Ewentualnie mogę Ci podsunąć pomysł Sweet Candy Dreams ( na wizażu nick sweetnuka ), która na końcówki naklejała po prostu kuleczki.
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 11:19   #370
makbecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 42
Dot.: rozterki początkującej (co?gdzie?jak?)-wątki zebrane

Dzięki wielkie. Z rady skorzystam A mam jeszcze jedno pytanie, czy to normalne, że elementy posrebrzane żółkną na powietrzu? Zostawiłam na szkatułce 2 pary kolczyków i po tygodniu zżółkły niemiłosiernie
__________________
"Odpowiedzialność to coś, co przychodzi z wiekiem... jak żylaki"

T. Pratchett

makbecik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 12:30   #371
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: rozterki początkującej (co?gdzie?jak?)-wątki zebrane

Cytat:
Napisane przez makbecik Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie. Z rady skorzystam A mam jeszcze jedno pytanie, czy to normalne, że elementy posrebrzane żółkną na powietrzu? Zostawiłam na szkatułce 2 pary kolczyków i po tygodniu zżółkły niemiłosiernie
Niestety ale to normalne. Srebro ( w tym przyadku warstwa srebra) się utlenia. Dlatego biżutki należy trzymać w zamkniętych woreczkach ( np w woreczkch strunowych). Jeśli masz ściereczkę polerską to możesz biżuterię delikatnie przetrzeć powinno pomóc. Mi się nawet udało odświeżyć lekko zżółknięte kolczyki przecierając zwykłą, bawełnianą szmatką ( a raczej rękawem "domowej" bluzki ).

Jednak półfabrykaty posrebrzane mają to do siebie, że w trakcie noszenia warstwa srebra schodzi i przebija miedź. Wtedy zostaje już tylko wymiana półfabrykatów...
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 13:19   #372
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: rozterki początkującej (co?gdzie?jak?)-wątki zebrane

w empiku jest drut 0.8 posrebrzany- na baze w sam raz.

ten nalot z zolknietych posrebrzanych polfabrykatow szybko schodzi, wystarczy przetrzec chusteczka. zostawilam kiedys caly zwoj drutu na wierzchu, przetarlam i znowu byl srebrny
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 10:04   #373
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: rozterki początkującej (co?gdzie?jak?)-wątki zebrane

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
w empiku jest drut 0.8 posrebrzany- na baze w sam raz.

W empiku jest dużo fajnych rzeczy, ale niestety trochę drogo.
Polecałabym allegro(rękodzieło, półfabrykaty), linki, srebrne podstawy kolczyków, koraliki, i inne cuda, o których szczerze nawet nie miałam pojęcia... za grosze. Tyle, że przesyłka koło 6-7 zł. Ale to i tak wychodzi dużo taniej, zawsze można zamówić z kimś i podzielić się przesyłką.
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 22:21   #374
zainteresowana123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Exclamation Tworzenie wlasnej bizuterii od zera POMOCY PROSZE

Witajcie !

Ostatnio ogladalam swietna bizuterie na stronie internetowej - wlasno recznie robiona.

Chciala bym cos takiego sama stworzyc

Tylko zastanawiam sie gdzie mozna kupic materialy do tego potrzebne? Sprawdzone i zaufane sklepy oczywiscie (lancuszki, karabinczyki, krawatki, kamienie kolorowe itp.

Pomocy
zainteresowana123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 22:31   #375
ResurrectionOfHappiness
Rozeznanie
 
Avatar ResurrectionOfHappiness
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 767
Dot.: Tworzenie wlasnej bizuterii od zera POMOCY PROSZE

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=372707
ResurrectionOfHappiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 22:37   #376
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Tworzenie wlasnej bizuterii od zera POMOCY PROSZE

Wszystko już jest na forum! Wątek dla zielonych na samej górze ( zawierający informacje co kupić na początek, itp), wątek o sklepach internetowych, wątek o sprzedawcach na allegro, wątek o wire wrappingu, wątek o lutowaniu i inne. Wystarczy ruszyć trochę główką i poszukać.
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 23:14   #377
niewidzialna24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 31
Dot.: Tworzenie wlasnej bizuterii od zera POMOCY PROSZE

dokładnie. wystarczy czytać, czytać, czytać i jeszcze raz czytać. tym bardziej, że jest co
miłej lektury życzę.
niewidzialna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 23:28   #378
zainteresowana123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Thumbs up Dot.: Tworzenie wlasnej bizuterii od zera POMOCY PROSZE

No tak, ta bizuteria mnie zaslepila
Czytania jest na 2 lata
Zanim to przeczytam i sie poducze minie jeszcze kolejne 2
Hehe to za 4 lata zobaczycie moje rezultaty

Zamykam watek
zainteresowana123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 08:58   #379
Letike
Rozeznanie
 
Avatar Letike
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 961
GG do Letike
Dot.: Tworzenie wlasnej bizuterii od zera POMOCY PROSZE

Pocieszę Cię Ja czytałam dwa dni W wątku dla zielonych wciąż powtarza się to samo. Tak samo w pozostałych. A wątek o wire i lutowaniu możesz zostawić sobie na później powodzenia! I jak coś już stworzysz to zachęcam do pokazywania pomożemy, doradzimy. Pozdrawiam!
__________________
Letike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 17:45   #380
niewidzialna24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 31
Dot.: Tworzenie wlasnej bizuterii od zera POMOCY PROSZE

No właśnie
ja spędziłam tu kilka dni. czytałam tylko to najważniejsze w wątku dla zielonych jest wszystko co początkujący wiedzieć powinien w miarę tworzenia będziesz nabywać nowych informacji
wystarczy czytać i ćwiczyć. i efekty będą znacznie szybciej niż za 4 lata
niewidzialna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 20:48   #381
lilusia5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10
Dot.: Tworzenie wlasnej bizuterii od zera POMOCY PROSZE

Jak na starcie nie masz cierpliwości to proponuję zrezygnuj od razu...nic nie ma za darmo. ..Wątek jest bardzo przejrzysty...ja spróbowałam stworzyć coś swojego ( drucik, koralik, przekładka i lopik) po przeczytaniu pierwszych 60 str... świetna lektura... potem ćwiczenie czyni mistrza...powodzenia!
lilusia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 09:23   #382
thename
Zakorzenienie
 
Avatar thename
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 519
Od czego zacząć?

Witam! Mam pytanie, do osób, które "siedzą" w robieniu kolczyków. Od czego zacząć? Mam części (koraliki, bigle, żyłki, druciki itd.), kiedyś trochę składałam i mam tego z 20 par. Część się rozeszła po znajomych. Gdzie można je wystawić? Czy istnieje jakaś strona? (oczywiście oprócz allegro) i czy jest jakiekolwiek zainteresowanie? Pozdrawiam.
thename jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 09:44   #383
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Od czego zacząć?

Zacząć od przeszukania forum. Jest temat o galeriach.
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 10:41   #384
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: Od czego zacząć?

Ciężko jest sprzedać coś na allegro, czy dostać się do jakiejś 'lepszej' (znanej ludziom) galerii. Najlepszy pomysł to rozprowadzanie po znajomych, znajomych znajomych, pracy rodziców. Jeśli oczywiście chodzi o taką prostą biżuterię. Ja tak robię z moimi kolczykami, których nie noszę a tylko gracą mi mieszkanie.
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 20:21   #385
senemine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 106
Dot.: Od czego zacząć?

na allegro jest dość trudno bo ludzie wystawiają dużo i często po zaniżonych kosztach
zanim się rozwiniesz ze sprzedażą połaź po naszych wątkach o działalności gospodarczej i innych formach legalizacji sprzedaży,

sprzedając po znajomych i znajomych znajomych można sobie kasę fiskalną darować ale jeżeli zaczynasz współpracę z galerią wartobyłoby choćby zawierać umowę- zlecenie lub umowę o dzieło
senemine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 19:19   #386
OlaskaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20
Dot.: Pytanie o wlasnoreczne kolczyki - prosze odpiszcie mi szybciutko!!!!bede wdziec

Dziewczyny, potrzebuje pomocy. Ide na bal, chcialam zalozyc dluuugie kolczyki z kamieni swarovski bicone o wym. 2,5 4 5 6 8 mm uzylam do ich zrobienia zylki 0,25mm innej nie moge, poniewaz otwor w koralikach jest za maly no i kolczyki zamiast pieknie luzno zwisac, to sa wygiete w luk nie upychalam tych koralikow na sile, mozna powiedziec ze sa luzno na siebie ulozone, czy mozecie mi poradzic co mam zrobic by kolczyki zwisaly luzno bez wygiec??
OlaskaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 20:10   #387
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: rozterki początkującej (co?gdzie?jak?)-wątki zebrane

Użyć drutu . Ale co te dziurki takie małe ?

Edytowane przez viktorej
Czas edycji: 2010-11-08 o 20:12
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 21:40   #388
Uniqalna_Art
Rozeznanie
 
Avatar Uniqalna_Art
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 659
Dot.: rozterki początkującej (co?gdzie?jak?)-wątki zebrane

Nooo, cos nie tak z tymi dziurkami
Mnie bicone bez problemu się nawlekały na drucik, no bo jak mają prosto dyndać, to tylko drut i nic więcej
__________________

Uniqalna_Art jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 21:55   #389
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: rozterki początkującej (co?gdzie?jak?)-wątki zebrane

No dobra, ale pozostaje pytanie jakiej szerokości drut? Mi na szpilki 0,7 wchodziły więc nie wiem czemu na żyłkę inną niż o,25 nie chciały.
A wygięły się dlatego, że bicony są zbyt lekkie, a lekkie koraliki nie prezentują się zbyt dobrze na żyłkach i linkach. I żyłka, która wcześniej była pewnie zwinięta, nie rozprostowała się pod ich ciężarem.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 17:55   #390
Cytrusska
Raczkowanie
 
Avatar Cytrusska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków .
Wiadomości: 57
Co Waszym zdaniem kupić ??

Jak myślicie co mam kupić, do stworzenia ładnej, ale nie tak strasznie drogiej biżuterii (Chodzi mi o to, co ja mma kupić) ??
Bigle, szpilki mam..
Pare dodadków też..

Chodzi mi o koraliki, druciki, elementy ozdobne .
Jeżeli był taki temet, to przepraszam, ale nie jestem w stanie przeczytać wszystkich postów na forum..[COLOR="Silver"]

A, zapomniałam :
Proszę o linki produktów na www.qnszt.pl (Tam będę robić zakupy).

Jeszcze chciałabym usłyszeć wasze opinie o tym :
Czy coś się opłaca lub nie i dlaczego ??
http://qnszt.pl/catalog/11/614.html
http://qnszt.pl/catalog/15/1987.html
http://qnszt.pl/catalog/15/1988.html
http://qnszt.pl/catalog/111/2257.html
http://qnszt.pl/catalog/156/2499.html
http://qnszt.pl/catalog/425/6071.html
http://qnszt.pl/catalog/824/7751.
http://qnszt.pl/catalog/824/7756.html.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=498418
^^ Moje kolczyki .
Cytrusska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.