12 kosmetyków na przebarwienia! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-09-16, 13:10   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

12 kosmetyków na przebarwienia!


Przebarwienia to jedna z ?pamiątek?, które zostawia na skórze mocne, letnie słońce. Sprawdź jakie kosmetyki warto zastosować, by wygrać z przebarwieniami i cieszyć się gładką skórą o jednolitym kolorycie. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 07:46   #2
innesska
Raczkowanie
 
Avatar innesska
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 45
Dot.: 12 kosmetyków na przebarwienia!

Najważniejsze to używać bardzo dobrych kremów z filtrami, a jak ktoś ma skłonności do przebarwień, to blokery. Mi pomogła w walce z przebarwieniami mikrodermabrazja trochę. Teraz bez wysokich filtrów nie wychodzę z domu, zimą również.
innesska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 11:26   #3
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: 12 kosmetyków na przebarwienia!

Bielenda i jej seria kosmetyczna chyba jest zbyt nwa żeby tu sie znależć, powstała na początku roku..cóz, teraz serum tej firmy bije rekordy sprzedazy , ale to produkt który działa i nie ma sie co dziwić i jest plski a tu polskich nie lubia. Polecam serum bielendy na niedoskonałosci, efekt w postaci jasnej buzi i brak piegów gwarantowany a przy okazji mniej zaskórników i zmniejszone pory.
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 13:10   #4
Ania Min66
Przyczajenie
 
Avatar Ania Min66
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: 12 kosmetyków na przebarwienia!

Hej Dziewczyny!
Jako młoda dziewczyna uwielbiałam się opalać co niestety teraz dopiero widać. Moja twarz ma bardzo wiele pieprzyków i przejaśnień. Problem w tych wszytskich kosmetykach jest taki, że one rozjaśniają cerę a ja lubię być opalona. Od długiego czasu używam bronzery do twarzy (na zmianę z samopalaczami)i polecam to wszystkim, które lubią być nieco "muśnięte słońcem". Konkretnego kosmetyku polecać nie będę bo chyba nie mogę ale kupuje często w sklepie internetowym Suntan. Mają duży wybór. pozdrawiam, Ania
__________________
www.awidzisz.pl
Zabijamy nudę zawodowo!
Ania Min66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 14:24   #5
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: 12 kosmetyków na przebarwienia!

Koleżanka ma podobno bardzo dobry, domowy sposób na przebarwienia a jest to maseczka z mleka i aspiryny. Podobno w przypadku nowych przebarwień radzi sobie bardzo szybko. Nie próbowałam, bo takowych nie posiadam ale może komuś się przyda
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 14:26   #6
Ekonova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: 12 kosmetyków na przebarwienia!

Rzeczywiście, przebarwieniom najlepiej zapobiegać, filtry, filtry i jeszcze raz filtry. A fankom pielęgnacji naturalnej, które borykają się z przebarwieniami, polecam żele lawendowy i szałwiowy z Nobilis Tilii, są lżejsze niż krem, pięlnie, ziołowo pachną, no i działają
Ekonova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 18:00   #7
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: 12 kosmetyków na przebarwienia!

Mi jakoś nic nie pomagało za specjalnie z kosmetyków dostępnych na rynku. Dopiero po usuwaniu przebarwień w przychodni widać jakieś różnice
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 19:45   #8
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: 12 kosmetyków na przebarwienia!

Cytat:
Napisane przez annajustyna Pokaż wiadomość
Bielenda i jej seria kosmetyczna chyba jest zbyt nwa żeby tu sie znależć, powstała na początku roku..cóz, teraz serum tej firmy bije rekordy sprzedazy , ale to produkt który działa i nie ma sie co dziwić i jest plski a tu polskich nie lubia. Polecam serum bielendy na niedoskonałosci, efekt w postaci jasnej buzi i brak piegów gwarantowany a przy okazji mniej zaskórników i zmniejszone pory.
O której serii Bielendy mówisz?
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 20:10   #9
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: 12 kosmetyków na przebarwienia!

Cytat:
Napisane przez Mircalla Pokaż wiadomość
O której serii Bielendy mówisz?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ezo-serum.html to serum i ta seria
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 18:55   #10
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: 12 kosmetyków na przebarwienia!

i z tym się zgodzę. Po zabiegu dostałam wskazówki jak profilaktycznie traktować skórę różnego rodzaju kremami i maściami
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 20:38   #11
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: 12 kosmetyków na przebarwienia!

Cytat:
Napisane przez annajustyna Pokaż wiadomość
Namowilas mnie Dzis kupilam serum i krem
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.

Edytowane przez Mircalla
Czas edycji: 2014-09-19 o 11:01
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-19, 12:56   #12
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: 12 kosmetyków na przebarwienia!

Cytat:
Napisane przez Ania Min66 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Jako młoda dziewczyna uwielbiałam się opalać co niestety teraz dopiero widać. Moja twarz ma bardzo wiele pieprzyków i przejaśnień. Problem w tych wszytskich kosmetykach jest taki, że one rozjaśniają cerę a ja lubię być opalona. Od długiego czasu używam bronzery do twarzy (na zmianę z samopalaczami)i polecam to wszystkim, które lubią być nieco "muśnięte słońcem". Konkretnego kosmetyku polecać nie będę bo chyba nie mogę ale kupuje często w sklepie internetowym Suntan. Mają duży wybór. pozdrawiam, Ania
co to są przejaśnienia?

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Mircalla Pokaż wiadomość
Namowilas mnie Dzis kupilam serum i krem
ciesze się, mam nadzieje że sie sprawdzą, pewnie na jednym serum sie nie skończy...ja mam juz trzecie
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 13:37   #13
sylwusbdg
Raczkowanie
 
Avatar sylwusbdg
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 291
Dot.: 12 kosmetyków na przebarwienia!

Cytat:
Napisane przez annajustyna Pokaż wiadomość
co to są przejaśnienia?

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------


ciesze się, mam nadzieje że sie sprawdzą, pewnie na jednym serum sie nie skończy...ja mam juz trzecie
Tez zamowilam jak nie pomoże pójdę na laser
sylwusbdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 16:29   #14
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: 12 kosmetyków na przebarwienia!

Cytat:
Napisane przez sylwusbdg Pokaż wiadomość
Tez zamowilam jak nie pomoże pójdę na laser
ja na laser nie dam sie namówić, bo po zabiegu słońce zaswieci i piegi sie pojawią znowu więc wole powoli kwasami likwidować t plamki, mam chęc na preparat bielendy z 20 lub 30% kwasem glikolowym
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 17:50   #15
sylwusbdg
Raczkowanie
 
Avatar sylwusbdg
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 291
Dot.: 12 kosmetyków na przebarwienia!

Cytat:
Napisane przez annajustyna Pokaż wiadomość
ja na laser nie dam sie namówić, bo po zabiegu słońce zaswieci i piegi sie pojawią znowu więc wole powoli kwasami likwidować t plamki, mam chęc na preparat bielendy z 20 lub 30% kwasem glikolowym
No nie ma sensu się laserowac i później wystawiać na słońce. Ja od przyszłego lata się nie opalam. Co mi da ze się opale, będę opalona 3 tyg a później same szkody. .. juz kupiłam kapelusz
sylwusbdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 18:10   #16
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: 12 kosmetyków na przebarwienia!

Paulina Krupińska - kurkuma zmniejsza przebarwienia skóry
Jest składnikiem mieszanki curry, stanowi tradycyjny dodatek indyjskich dań - to powszechna wiedza na temat kurkumy. Występująca w "Klinice urody" Paulina Krupińska podpowiada, że przyprawa ta pomaga też zmniejszyć przebarwienia skóry.
"Najpierw do miseczki wrzucam dwie łyżki kurkumy. Później dodaję odrobiny miodu, który odżywia skórę. Przyda się też odrobina maślanki - zawiera kwas mlekowy, działający nawilżająco. Wszystko ze sobie mieszam, wreszcie nakładam tę miksturę na twarz. Maseczkę pozostawiam na skórze przez około 30 minut. Powinna poprawić koloryt skóry, wygładzić ją, no i co najważniejsze, przebarwienia blaknął po około tygodniu" - powiedziała Krupińska.

ciekawe nieprawdaz

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwusbdg Pokaż wiadomość
No nie ma sensu się laserowac i później wystawiać na słońce. Ja od przyszłego lata się nie opalam. Co mi da ze się opale, będę opalona 3 tyg a później same szkody. .. juz kupiłam kapelusz
ja się nie opalam tylko wychodze w dni słoneczne tak samo jak w pochmurne, używam minerałów i piegi mam czasem tez nakładam filtr; słonce jest też w cieniu i tam mozna sie nawet opalić;
postanowiłam na przyszły rok nakładac filtr codziennie razem z minerałami, muszę tylko znaleźć matujący-vichy lub avene athelios. zobaczymy czy piegi będa czy nie.
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 18:11   #17
sylwusbdg
Raczkowanie
 
Avatar sylwusbdg
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 291
Dot.: 12 kosmetyków na przebarwienia!

Cytat:
Napisane przez annajustyna Pokaż wiadomość
Paulina Krupińska - kurkuma zmniejsza przebarwienia skóry
Jest składnikiem mieszanki curry, stanowi tradycyjny dodatek indyjskich dań - to powszechna wiedza na temat kurkumy. Występująca w "Klinice urody" Paulina Krupińska podpowiada, że przyprawa ta pomaga też zmniejszyć przebarwienia skóry.
"Najpierw do miseczki wrzucam dwie łyżki kurkumy. Później dodaję odrobiny miodu, który odżywia skórę. Przyda się też odrobina maślanki - zawiera kwas mlekowy, działający nawilżająco. Wszystko ze sobie mieszam, wreszcie nakładam tę miksturę na twarz. Maseczkę pozostawiam na skórze przez około 30 minut. Powinna poprawić koloryt skóry, wygładzić ją, no i co najważniejsze, przebarwienia blaknął po około tygodniu" - powiedziała Krupińska.

ciekawe nieprawdaz

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------


ja się nie opalam tylko wychodze w dni słoneczne tak samo jak w pochmurne, używam minerałów i piegi mam czasem tez nakładam filtr; słonce jest też w cieniu i tam mozna sie nawet opalić;
postanowiłam na przyszły rok nakładac filtr codziennie razem z minerałami, muszę tylko znaleźć matujący-vichy lub avene athelios. zobaczymy czy piegi będa czy nie.
Rozumiem no ja też tak zamierzam
sylwusbdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 21:22   #18
miv
Przyczajenie
 
Avatar miv
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 16
Dot.: 12 kosmetyków na przebarwienia!

Kiedyś o to nie dbałam, teraz bez filtra na twarzy z domu się nie ruszam, w duże słońce jest to zawsze 50+, a na pochmurne dni używam podkładu z filtrem. Fakt faktem twarz odbiega kolorem od reszty ciała, ale wierzę w to, że za dobrych pare lat będę mogła samej sobie za to podziękowac.
miv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 07:21   #19
sylwusbdg
Raczkowanie
 
Avatar sylwusbdg
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 291
Dot.: 12 kosmetyków na przebarwienia!

Cytat:
Napisane przez miv Pokaż wiadomość
Kiedyś o to nie dbałam, teraz bez filtra na twarzy z domu się nie ruszam, w duże słońce jest to zawsze 50+, a na pochmurne dni używam podkładu z filtrem. Fakt faktem twarz odbiega kolorem od reszty ciała, ale wierzę w to, że za dobrych pare lat będę mogła samej sobie za to podziękowac.
Ja to samo! Oj podziękujęmy sobie za to na pewno ja jestem pokoleniem solarium gdzie biegalio się ciągle a teraz 2 lata mnie tam nie widziano z czego jestem bardzo dumna
sylwusbdg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-29, 10:17   #20
gosiunia63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: 12 kosmetyków na przebarwienia!

Cytat:
Napisane przez Kolorowa_Kredka87 Pokaż wiadomość
Mi jakoś nic nie pomagało za specjalnie z kosmetyków dostępnych na rynku. Dopiero po usuwaniu przebarwień w przychodni widać jakieś różnice
Ja miałam podobne problemy ,żadne kosmetyki nie pomagały.Dopiero ne forum wyczytałam o takim magicznym urządzeniu ( elos ) Znalazłam dwa takie w Szczecinie. wybrałam ten: http://www.cosmedica.szczecin.pl/zab...e-przebarwien/
na facebooku ma tysiące pozytywów. Mnie pomogło w 90 %
gosiunia63 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 17:38   #21
Miętka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: 12 kosmetyków na przebarwienia!

Witam, sprzedam pół opakowania Dermamelanu2, osobę zainteresowaną proszę o kontakt na kom. 668 13 97 62
Miętka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 12:40   #22
ReadyElisaReady
Ready Elisa
 
Avatar ReadyElisaReady
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 20
Dot.: 12 kosmetyków na przebarwienia!

Kupię krem lub żel Melora Derm D4 (creme despigmentante) oraz Zorac 0,05%. sharon19805@gmail.com
ReadyElisaReady jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-01 13:40:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.