Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-05, 09:49   #2491
agata maria
Zadomowienie
 
Avatar agata maria
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 036
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez B l a i r Pokaż wiadomość
Na iperfumy bywa ten zapach, ale chwilowo nie jest dostępny. Jedynie 50ml.
dziękuję, będę polować
__________________
Szukam mililitrów/czekam na rozbiórkę: Iris Nazarena, Feminite du Bois, Marni Marni.
wymiana perfumy i kosmetyki
ciuchy i inne
książki
agata maria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 17:29   #2492
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Macie kod rabatowy do iperfumy?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 18:31   #2493
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Wie ktoś coś o perfumerii inmilo?
Znalazłam na wątku tylko jedną opinię.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 10:16   #2494
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Mam pytanie do wizażanek, które kupują perfumy na e-glamour. Czy miałyście jakieś problemy z kurierem (widzę, że tylko jedna firma kurierska dostarcza paczki, a trochę poczytałam o nich i teraz mam wątpliwości czy zamawiać)?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 10:21   #2495
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Treść usunięta

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2016-02-08 o 10:22
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 10:25   #2496
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez agata maria Pokaż wiadomość
dziękuję, będę polować
Jakby co zamówiłam Lolkę z perfumy-net i wszystko ok
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 10:29   #2497
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Niestety już nie Jeszcze rok temu miałam je dosłownie pod nosem. Zawsze zamawiałam z dolce, ale w tej chwili nie mają u siebie wersji 50 ml zapachu, który mnie interesuje i nie wiadomo kiedy będzie

Tak się zastanawiam czy nie wybrać opcji płatność przy odbiorze, może to byłby bezpieczniejszy wybór. Strasznie kusi mnie ze względu na cenę zapachu i wysyłki za 1 zł
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2016-02-08 o 12:06
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-09, 10:12   #2498
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Niestety już nie Jeszcze rok temu miałam je dosłownie pod nosem. Zawsze zamawiałam z dolce, ale w tej chwili nie mają u siebie wersji 50 ml zapachu, który mnie interesuje i nie wiadomo kiedy będzie

Tak się zastanawiam czy nie wybrać opcji płatność przy odbiorze, może to byłby bezpieczniejszy wybór. Strasznie kusi mnie ze względu na cenę zapachu i wysyłki za 1 zł
Lady, chodzi o e-glamour, tak? To zanim pojawila sie opcja paczkomatow, zamawialam kurierem i nigdy nie zdarzyla mi sie wpadka. Do pracy mi przynosil. Ale mnie DPD dobrze sie kojarzy
A jesli istnieje opcja platnosci za pobraniem i wysylka za 1zl no to kupuj! Kurier wtedy bedzie sie musial bardziej starac
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 09:07   #2499
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Lancome - La vie est belle - gdzie kupić oryginał?

Dziewczyny, mam problem z tymi perfumami.
Ok. 2 lata temu dostałam w prezencie 30ml, zakupione zostały w Douglasie. Byłam nimi zachwycona: intensywny zapach, z "ogonem", słodki - taki, jak lubię, utrzymywały się spokojnie 8h, osoby postronne pytały mnie, czym tak pięknie pachnę.
Ale w końcu skończyły mi się i udałam się do Douglasa po następną butelkę. Tylko że wąchając testery stwierdziłam, że to nie jest ten sam zapach Byłam w Sephorze, Douglasie i Superpharm i wszędzie jest to samo: prawie nie czuć zapachu, jest bardziej cierpki i wytrzymuje na mnie ledwie 2h, podczas gdy te pierwsze utrzymywały się spokojnie 8h. Gdyby nie to, że nie znam "lepszych" perfumerii, powiedziałabym, że to zwyczajna podróba...
Czy coś się zmieniło od tego czasu z tym zapachem? Bo chyba te perfumerie nie sprzedają podróbek... I gdzie mogłabym kupić te perfumy takie, jak kiedyś: słodkie, ogoniaste, intensywne i trwałe?
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 09:37   #2500
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Lancome - La vie est belle - gdzie kupić oryginał?

Cytat:
Napisane przez Mircalla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem z tymi perfumami.
Ok. 2 lata temu dostałam w prezencie 30ml, zakupione zostały w Douglasie. Byłam nimi zachwycona: intensywny zapach, z "ogonem", słodki - taki, jak lubię, utrzymywały się spokojnie 8h, osoby postronne pytały mnie, czym tak pięknie pachnę.
Ale w końcu skończyły mi się i udałam się do Douglasa po następną butelkę. Tylko że wąchając testery stwierdziłam, że to nie jest ten sam zapach Byłam w Sephorze, Douglasie i Superpharm i wszędzie jest to samo: prawie nie czuć zapachu, jest bardziej cierpki i wytrzymuje na mnie ledwie 2h, podczas gdy te pierwsze utrzymywały się spokojnie 8h. Gdyby nie to, że nie znam "lepszych" perfumerii, powiedziałabym, że to zwyczajna podróba...
Czy coś się zmieniło od tego czasu z tym zapachem? Bo chyba te perfumerie nie sprzedają podróbek... I gdzie mogłabym kupić te perfumy takie, jak kiedyś: słodkie, ogoniaste, intensywne i trwałe?
Akurat tym zapachem sie nie interesuje, bo to nie moja bajka, ale....kupowalas 2 lata temu, czy zapach nie przeszedl reformulacji? Bo ze detale na butelce to wiem, ze sie zmienily.
Testery w Douglasie czy Sephorze moga byc tez popsute. Mnie sie tak kilka razy zdarzylo, gdy wachalam i testowalam, a znalam dokladnie zapach. Oczywiscie owe perfumerie sprzedaja oryginaly.
Mamy 2 podwieszone watki, wiarygodne perfumerie i wiarygodni sprzedawcy allegro lista nickow. Tam kupisz oryginal. A to czy perfumy nadal beda pachniec tak jak je zapamietalas, to ja juz nie wiem.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 10:30   #2501
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: Lancome - La vie est belle - gdzie kupić oryginał?

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Akurat tym zapachem sie nie interesuje, bo to nie moja bajka, ale....kupowalas 2 lata temu, czy zapach nie przeszedl reformulacji? Bo ze detale na butelce to wiem, ze sie zmienily.
Testery w Douglasie czy Sephorze moga byc tez popsute. Mnie sie tak kilka razy zdarzylo, gdy wachalam i testowalam, a znalam dokladnie zapach. Oczywiscie owe perfumerie sprzedaja oryginaly.
Mamy 2 podwieszone watki, wiarygodne perfumerie i wiarygodni sprzedawcy allegro lista nickow. Tam kupisz oryginal. A to czy perfumy nadal beda pachniec tak jak je zapamietalas, to ja juz nie wiem.
Dzięki za odpowiedź.
Jeszcze nie dopisałam, że w międzyczasie kupiłam 30ml na iperfumy.pl (jest na liście wiarygodnych) i wyrzuciłam, bo "pachnie" tak samo, jak te nieszczęsne testery w Douglasie i Sephorze
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 11:28   #2502
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Lancome - La vie est belle - gdzie kupić oryginał?

Cytat:
Napisane przez Mircalla Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź.
Jeszcze nie dopisałam, że w międzyczasie kupiłam 30ml na iperfumy.pl (jest na liście wiarygodnych) i wyrzuciłam, bo "pachnie" tak samo, jak te nieszczęsne testery w Douglasie i Sephorze
Moze ph skory ci sie zmienilo i dlatego inaczej pachna, nie wiem moze inaczej teraz odbierasz zapachy? Nie pomoge, musialyby sie wypowiedziec dziewczyny, ktore maja ten zapach i napisac czy sie zmienil na przestrzeni 2 lat.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 10:04   #2503
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Lancome - La vie est belle - gdzie kupić oryginał?

Dziewczyny, chce zamowic perfumy ze strony Pachnidelko. Wybieram opcje paczka w ruchu, bo maja wysylke gratis i z gory narzucaja mi 3 punkty, a 4 opcja gdzie sama wybieram punkt ruchu jest dla mnie niedostepna. Nie da sie samemu okreslic, w ktorym punkcie chcemy odebrac, tak jak w przypadku paczkomatow?
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 10:22   #2504
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Lancome - La vie est belle - gdzie kupić oryginał?

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chce zamowic perfumy ze strony Pachnidelko. Wybieram opcje paczka w ruchu, bo maja wysylke gratis i z gory narzucaja mi 3 punkty, a 4 opcja gdzie sama wybieram punkt ruchu jest dla mnie niedostepna. Nie da sie samemu okreslic, w ktorym punkcie chcemy odebrac, tak jak w przypadku paczkomatow?
Nie da się, bo i nie wszystkie ruchy przyjmują te paczki, tylko wyznaczone. W Krakowie są np. też tylko trzy punkty.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 10:33   #2505
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Lancome - La vie est belle - gdzie kupić oryginał?

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Nie da się, bo i nie wszystkie ruchy przyjmują te paczki, tylko wyznaczone. W Krakowie są np. też tylko trzy punkty.
To troche dziwne, bo mam rzut beretem inny ruch, w ktorym tez odbieram paczki, czy to perfumy czy to ksiazki itp A tutaj nie moge tego ruchu wybrac. Co najdziwniejsze, kiedy wchodze na dodatkowe informacje dotyczace owej paczki w ruchu to wyswietla mi sie glowna strona Paczka w RUCHu i tam ten bliski punkt jest na mapce, ze przyjmuja paczuchy.
Wiec nie rozumiem, dlaczego Pachnidelko nie daje tej mozliwosci.
No mniejsza z tym, zamowilam juz w tym dalszym punkcie

Dziekuje ci za odpowiedz
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 10:59   #2506
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Lancome - La vie est belle - gdzie kupić oryginał?

Czy któraś z was miała do czynienia ze sklepem Redcoon? Wyszukiwarka pokazuje mi tylko dwa pytania, zero odpowiedzi Może ktoś jednak zamawiał tam perfumy i może powiedzieć, czy wszystko ok?
chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 11:28   #2507
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Lancome - La vie est belle - gdzie kupić oryginał?

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Czy któraś z was miała do czynienia ze sklepem Redcoon? Wyszukiwarka pokazuje mi tylko dwa pytania, zero odpowiedzi Może ktoś jednak zamawiał tam perfumy i może powiedzieć, czy wszystko ok?
No niestety, ja nie perfumy, a telewizor Ale to ze 3 lata temu? Nie pamietam, w ktorym roku. Tv oczywiscie oryginalny , dziala do dzis bez zarzutu (odpukac).
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 11:54   #2508
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Lancome - La vie est belle - gdzie kupić oryginał?

Treść usunięta

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2016-02-13 o 11:56
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 12:17   #2509
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Lancome - La vie est belle - gdzie kupić oryginał?

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mnie od razu przyporzadkowalo ruch w moim miescie, jak sie rejestrowalam na stronie pachnidelka. Moze napisze @, ze jakby sie dalo to prosilabym o blizszy odbior
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 12:24   #2510
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Lancome - La vie est belle - gdzie kupić oryginał?

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 12:32   #2511
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Lancome - La vie est belle - gdzie kupić oryginał?

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Napisalam @ Tylko i tak jakby sie cos mialo dziac to w poniedzialek, bo z tego co widze, to nie pracuja w weekendy
No coz, chcesz czlowieku wysylke za darmoche to zdzieraj fleki lub nie skąp na benzynie
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 12:41   #2512
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Lancome - La vie est belle - gdzie kupić oryginał?

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
No niestety, ja nie perfumy, a telewizor Ale to ze 3 lata temu? Nie pamietam, w ktorym roku. Tv oczywiscie oryginalny , dziala do dzis bez zarzutu (odpukac).
Dzięki za odpowiedź Zaryzykowałam i wzięłam za pobraniem, bo znalazłam opinie, że nie zawsze sprzedają to, co mają na stanie poza tym obawiam się, czy na pewno przyślą to co jest w opisie. Napisałam do nich maila i niby potwierdzili, że to to.. zobaczymy... jak wszystko będzie ok to dam znać, że sprawdzone miejsce
chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 12:46   #2513
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Lancome - La vie est belle - gdzie kupić oryginał?

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Zaryzykowałam i wzięłam za pobraniem, bo znalazłam opinie, że nie zawsze sprzedają to, co mają na stanie poza tym obawiam się, czy na pewno przyślą to co jest w opisie. Napisałam do nich maila i niby potwierdzili, że to to.. zobaczymy... jak wszystko będzie ok to dam znać, że sprawdzone miejsce
Czyżby chodziło o Fleur de Corail ?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 12:46   #2514
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Lancome - La vie est belle - gdzie kupić oryginał?

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Zaryzykowałam i wzięłam za pobraniem, bo znalazłam opinie, że nie zawsze sprzedają to, co mają na stanie poza tym obawiam się, czy na pewno przyślą to co jest w opisie. Napisałam do nich maila i niby potwierdzili, że to to.. zobaczymy... jak wszystko będzie ok to dam znać, że sprawdzone miejsce
Redcoon ma tego samego wlasciciela co Media Markt i Saturn
Pierwsze slysze, ze tam perfumy maja, musze obadac, moze ceny beda atrakcyjne
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 13:34   #2515
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Lancome - La vie est belle - gdzie kupić oryginał?

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Czyżby chodziło o Fleur de Corail ?
Nad nimi też się zastanawiałam, ale znalazłam u nich L, w całkiem miłej cenie i to właśnie eLkę zamówiłam, tylko obawiam się, że napiszą mi, że jednak nie mają w magazynie albo przyślą jakąś inną Lolitę
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Redcoon ma tego samego wlasciciela co Media Markt i Saturn
Pierwsze slysze, ze tam perfumy maja, musze obadac, moze ceny beda atrakcyjne
Taką informację znalazłam Mają trochę perfum, tak jak przejrzałam to ceny wydają się być ok i duża część ma darmową wysyłkę do paczkomatu.

Edit: jeszcze raz chciałam zerknąć na stronę przedmiotu i już mi nie znalazło normanej L, jest tylko Fleur de Corail

Edytowane przez chouette_
Czas edycji: 2016-02-13 o 13:44
chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 15:51   #2516
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Lancome - La vie est belle - gdzie kupić oryginał?

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
To troche dziwne, bo mam rzut beretem inny ruch, w ktorym tez odbieram paczki, czy to perfumy czy to ksiazki itp A tutaj nie moge tego ruchu wybrac. Co najdziwniejsze, kiedy wchodze na dodatkowe informacje dotyczace owej paczki w ruchu to wyswietla mi sie glowna strona Paczka w RUCHu i tam ten bliski punkt jest na mapce, ze przyjmuja paczuchy.
Wiec nie rozumiem, dlaczego Pachnidelko nie daje tej mozliwosci.
No mniejsza z tym, zamowilam juz w tym dalszym punkcie

Dziekuje ci za odpowiedz
Może po prostu kioski nie podpisują umowy z każdym serwisem żeby nie być zawalone paczkami i każdy sklep może wybrać sobie tylko trzy?
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 11:20   #2517
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Lancome - La vie est belle - gdzie kupić oryginał?

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Może po prostu kioski nie podpisują umowy z każdym serwisem żeby nie być zawalone paczkami i każdy sklep może wybrać sobie tylko trzy?
Zmienili mi punkt odbioru Zadzwonila do mnie przed chwila Pani z Pachnidelka wlasnie z informacja o zmianie punktu dostawy wg mojego @. Dodatkowo przyszedl @ z informacja na ten temat oraz z nr przesylki. Tylko mam tez @ z godziny 10 rowniez z ym innnumerem przesylki z adnotacja, ze jest juz zaawizowana do PwR, wiec mysle, ze to anuluja zeby sie balagan nie zrobil.

Za to e-glamour nie spieszy sie z wysylka. Zamowilam tylko jedna flaszka tuz po 13-tej w piatek, a do teraz zadnego linku z numerem przesylki, widnieje tylko status realizowane. Oj,bo sie pogniewam

W Pachnidelku zamowilam w sobote i prosze, rachu - ciachu, szybko sie uwineli
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 12:30   #2518
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Lancome - La vie est belle - gdzie kupić oryginał?

Otrzymałam przesyłkę z Redcoon. Perfumy są oryginalne, były dobrze zapakowane Wysyłka darmowa do paczkomatu, żadnych próbek nie dorzucają. Pod tym względem mogę ich polecić. Ale oczywiście tak jak się obawiałam przysłali mi LL Fleur de Corail. Napisałam do nich i czekam na odpowiedź.
chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 14:23   #2519
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Lancome - La vie est belle - gdzie kupić oryginał?

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Otrzymałam przesyłkę z Redcoon. Perfumy są oryginalne, były dobrze zapakowane Wysyłka darmowa do paczkomatu, żadnych próbek nie dorzucają. Pod tym względem mogę ich polecić. Ale oczywiście tak jak się obawiałam przysłali mi LL Fleur de Corail. Napisałam do nich i czekam na odpowiedź.
I co teraz? Bedziesz odsylac? Bo podejrzewam, ze nie maja tej, ktorej chcialas, a jako ze nie siedza w perfumach to i pewnie nie znaja sie na L.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 15:09   #2520
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Lancome - La vie est belle - gdzie kupić oryginał?

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
I co teraz? Bedziesz odsylac? Bo podejrzewam, ze nie maja tej, ktorej chcialas, a jako ze nie siedza w perfumach to i pewnie nie znaja sie na L.
Też tak podejrzewam, zwłaszcza że zaraz po moim zamówieniu L zniknęła z oferty. Generalnie podejrzewam, że gdzieś nastąpiła pomyłka i ktoś kto to pakował mógł nawet nie zauważyć, że wysyła złe perfumy - na naklejkach z kodami itd oznaczone są jako L, a na dodatek naklejki zasłaniają napis na kartoniku.
Żałuję, że nie dostałam tego, co chciałam, ale nie będę się bawić w odsyłanie. I tak kiedyś się czaiłam na tą wersję ewentualnie jak mi nie podejdzie to sprzedam, oddam albo wymienię. Stanęło na tym, że sklep zwróci mi różnicę w cenie.
chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.