Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-13, 18:10   #451
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Ok, wreszcie się zebrałam, żeby wrzucić moją pierwszą kolekcję naturalnych. Obecnie mam już troszkę więcej, ale jeszcze nie zdążyłam dobrze przetestować.

Na zdjęciu:

1. Dr. Scheller - Przeciwzmarszczkowy krem na noc z olejem arganowym ---> polecony przez Korah, sprawuje się świetnie. Cudownie się wchłania, ale pozostawia uczucie natłuszczenia, co bardzo sobie cenię. Poza tym ma fantastyczny zapach i nakładanie go jest czystą przyjemnością. Efektu przeciwzmarszczkowego na razie nie widzę i pewnie przez dobrych parę miesięcy nie zobaczę, jeśli w ogóle. Ale nie w tym celu go kupiłam. Miał nawilżać i pielęgnować moją buzię i właśnie to robi.

2. Lavera - seria Basis Sensitive Żel do kąpieli i pod prysznic ---> Dosyć wydajny jak na bardzo żadką konsystencję służył mi pod prysznicem przez ok. 2 miesiące. Ma bardzo ładny, lekko cytrynowy zapach i świetnie nawilża skórę. Niestety bardzo mało się pieni i dlatego potrzeba go dość dużo, żeby uzyskać efekt napienienia.

3. Lavera - Szampon Repair Mleczko Różane do włosów przesuszonych i zniszczonych ---> mój pierwszy organiczny szampon i od razu strzał w 10! Doskonale się pieni, świetnie oczyszcza włosy, wspaniale pachnie i co najważniejsze dla mnie - wcale nie plącze włosów, jest dla nich tak gładki jakby zawierał silikon. Coś fantastycznego po prostu. Oczywiście, jak to Lavera, jest dość drogi, ale na pewno jeszcze do niego powrócę. Acha, wydajność to w moim przypadku 2 miesiące używania co drugi, trzeci dzień.

4. Lavera - seria Baby & Kinder Neutral Żel pod prysznic i do włosów dla dzieci ---> Cudny produkt dla mojego synka do dzisiaj sprawdza się wspaniale. Świetnie się pieni, super nawilża i jest w przypadku takiego maluszka (17 m-cy) bardzo wydajny. Używamy go 2 miesiące około 2 razy w tygodniu i jeszcze dużo nam zostało.

ETA: Ok, jeszcze muszę dojść jak tu wrzucić zdjęcie, tak żeby się wyświetliło...
ETA2: Ok, poszło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kwiecień '2011 003.jpg (51,3 KB, 93 załadowań)
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60

Edytowane przez seige
Czas edycji: 2011-04-13 o 18:15
seige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 18:23   #452
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ten balsam kosztowal chyba 5.50 wiec tanio

i mam tez ten krem na dzien! kupilam dzisiaj


korah czy ten maly szampn z ross, nie ma silikonow? bo tak sie na niego patrzylam patrzylam zaczelam to czytac.. i zwariowalam i nie wzielam

Trzeba bylo brać razem z odżywką, nie mają żadnych silikonów, żadnych paści.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 18:23   #453
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
dziekuje Ci, bo ja czytalam i tam byla taka nazwa 3 wyrazowa Sodium L cos tam S i to mi zabrzmialo jak silikony ;P
pewnie Sodium Coco Sulfate To detergent czyli substancja myjąca
Silikony są wypisane np tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235025
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 18:31   #454
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

dzięki kochane
jeszcze powklejam zdjęcia mojego całego naturalnego zbioru

Proszę podajcie mi wasze sprawdzone sklepy naturalne, bo może ja coś w nich fajnego znajdę

Seige, piękny zbiór
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2011-04-13 o 18:33
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 18:32   #455
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

to kupie z odzyweczka
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 18:36   #456
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
Ok, wreszcie się zebrałam, żeby wrzucić moją pierwszą kolekcję naturalnych. Obecnie mam już troszkę więcej, ale jeszcze nie zdążyłam dobrze przetestować.

Na zdjęciu:

1. Dr. Scheller - Przeciwzmarszczkowy krem na noc z olejem arganowym ---> polecony przez Korah, sprawuje się świetnie. Cudownie się wchłania, ale pozostawia uczucie natłuszczenia, co bardzo sobie cenię. Poza tym ma fantastyczny zapach i nakładanie go jest czystą przyjemnością. Efektu przeciwzmarszczkowego na razie nie widzę i pewnie przez dobrych parę miesięcy nie zobaczę, jeśli w ogóle. Ale nie w tym celu go kupiłam. Miał nawilżać i pielęgnować moją buzię i właśnie to robi.

2. Lavera - seria Basis Sensitive Żel do kąpieli i pod prysznic ---> Dosyć wydajny jak na bardzo żadką konsystencję służył mi pod prysznicem przez ok. 2 miesiące. Ma bardzo ładny, lekko cytrynowy zapach i świetnie nawilża skórę. Niestety bardzo mało się pieni i dlatego potrzeba go dość dużo, żeby uzyskać efekt napienienia.

3. Lavera - Szampon Repair Mleczko Różane do włosów przesuszonych i zniszczonych ---> mój pierwszy organiczny szampon i od razu strzał w 10! Doskonale się pieni, świetnie oczyszcza włosy, wspaniale pachnie i co najważniejsze dla mnie - wcale nie plącze włosów, jest dla nich tak gładki jakby zawierał silikon. Coś fantastycznego po prostu. Oczywiście, jak to Lavera, jest dość drogi, ale na pewno jeszcze do niego powrócę. Acha, wydajność to w moim przypadku 2 miesiące używania co drugi, trzeci dzień.

4. Lavera - seria Baby & Kinder Neutral Żel pod prysznic i do włosów dla dzieci ---> Cudny produkt dla mojego synka do dzisiaj sprawdza się wspaniale. Świetnie się pieni, super nawilża i jest w przypadku takiego maluszka (17 m-cy) bardzo wydajny. Używamy go 2 miesiące około 2 razy w tygodniu i jeszcze dużo nam zostało.

ETA: Ok, jeszcze muszę dojść jak tu wrzucić zdjęcie, tak żeby się wyświetliło...
ETA2: Ok, poszło


Cieszę się, że dobrze się ten kremik spisuje, sama mam na niego chrapkę niesamowitą. Zainteresowalaś mnie tym żelem dla dzieci, mój syn zasluguje na coś innego też przecież, nie tylko babydreamy, co nie?

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
dzięki kochane
jeszcze powklejam zdjęcia mojego całego naturalnego zbioru

Proszę podajcie mi wasze sprawdzone sklepy naturalne, bo może ja coś w nich fajnego znajdę

Seige, piękny zbiór

Biolander
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 19:36   #457
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Przez Was zbankrutuje . Tyle nowych rzeczy, wszystko chciałabym mieć. Dziś kupiłam dwa kremy do rąk w Naturze. Bardzo fajnie się wchłaniają i co najważniejsze bardzo delikatnie pachną.
Zapomniałam jeszcze się pochwalić naturalnymi kosmetykami dla mojego synka z serii: earth friendly baby
- Naturalny Krem na Odparzenia z Czerwoną Koniczyną - rewelacyjny na wszelkie niespodzianki,
-Organiczny Lawendowy Szampon do Włosów i Ciałka - rewelacyjnie się pieni, pachnie bosko i świetnie nawilża małe i duże ciało
Zdjęcia zrobię później.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 19:39   #458
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

a ja mam tego Schellera ale pod oczy i powiem ze sie maże zle sie wchlania
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 22:22   #459
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Cieszę się, że dobrze się ten kremik spisuje, sama mam na niego chrapkę niesamowitą. Zainteresowalaś mnie tym żelem dla dzieci, mój syn zasluguje na coś innego też przecież, nie tylko babydreamy, co nie?
Toć ba My używamy tej Lavery właśnie na zmianę z Babydream'em - płynem do kąpieli mieszanym z oliwką. Kupiłam też małemu Lotion z Babydream i całe szczęście, że nie zamówiłam nic z Lavery, bo jak na razie Lotion służy tylko mojej buzi, z racji braku współpracy przy balsamowaniu, jaki wykazuje mój crazy chłopczyk Dotychczas jedynym członkiem rodziny, który nie doznał jeszcze uzdrawiającej mocy kosmetyków naturalnych jest mój TŻ. TŻ trwa na placu boju wykańczając cały ten szajs, który skompletowałam w ostatnich miesiącach. Staram się mu wpajać mądre nauki, ale jak na razie idzie mi miernie

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Przez Was zbankrutuje . Tyle nowych rzeczy, wszystko chciałabym mieć. Dziś kupiłam dwa kremy do rąk w Naturze. Bardzo fajnie się wchłaniają i co najważniejsze bardzo delikatnie pachną.
Zapomniałam jeszcze się pochwalić naturalnymi kosmetykami dla mojego synka z serii: earth friendly baby
- Naturalny Krem na Odparzenia z Czerwoną Koniczyną - rewelacyjny na wszelkie niespodzianki,
-Organiczny Lawendowy Szampon do Włosów i Ciałka - rewelacyjnie się pieni, pachnie bosko i świetnie nawilża małe i duże ciało
Zdjęcia zrobię później.
Nic mi nie mów! Moje ostatnie zamówienia internetowe pozbawiły mnie znaczącej ilości papierków z portfela... A lista na kolejny miesiąc jest równie wyczerpująca, tyle że tym razem zabieram się za kolorówkę Gdzie zamawiasz/kupujesz tę Earth Friendly Baby serię?
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60

Edytowane przez seige
Czas edycji: 2011-04-13 o 22:24
seige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 06:45   #460
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

seige, Earth Friendly Baby kupuje w pieluszkarni - w sklepie internetowym. Jakiś czas temu otworzyli również sklep stacjonarny w Warszawie. Zaopatrywałam się tam w pieluszki i kupiłam z ciekawości kosmetyki dla maluszka i.... się zakochałam
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 07:21   #461
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Wklejam mój zbiór naturalnych kosmetyków
Jednak to nie wszystkie zdobycze, bo sporo już zużyłam (np. Weleda krem z irysa mini 10 ml i Weleda krem z migdałem mini 10 ml), a nie uwieczniłam ich na zdjęciach niestety


Eco cosmetics, VENUS krem do twarzy z owocem Non, 50 ml. Cena w promocji 25,20 zł z 59,28 zl

Lavera Podkład 01 Porcelana, podkład do twarzy, 30 ml. Cena 51 zł

Lavera
Szampon Mleczko różane, 250 zł, Cena 30 zł

Martina Gebhardt
, Krem masło shea, 50 ml, Cena 50 zł

L'Occitane, kremy do rąk - różne zapachy (wanilia, shea butter, kwiat pomarańczy, kwiat wiśni)

DermOrganic, szampon do włosów 1000 ml, za ok. 90 zł na promocji (zakupiłam na strawberrynet.com)

Natessance, biooliwka ze słodkich migdałów, 50 ml, Cena 35 zł

Martina Gebhardt krem różany 50 ml (to już drugi słoiczek i kocham ten krem) Cena 50 zł

Logona Krem do twarzy na dzień z bio-oczarem wirginijskim, 40 ml, Cena 56 zł

Lauro Mydło na blizny i przebarwienia - 2 sztuki 50 zł (ponoć ma pomóc na moje blizny na kolanach)

Sante Zmywacz do paznokc, cena 15,60 zł (W końcu zmywacz, który pachnie )

Sante NB Krem nawilżający Sanddorn na lato 50 ml za 17 zł na promocji
plus - Aż 36 sztuk różnych próbek kremów do twarzy i kilka próbek szamponu do włosów róża

Balm Balm 100% Organic Hand Balm - Rose Geranium 30ml

Balm Balm
100% Organic Face Balm - Fragrance Free 30ml

Z Balm Balm jeszcze miałam
Balm Balm 100% Organic Face Balm - Tea Tree 30ml
Balm Balm kupiłam w zagranicznym sklepie na promocjach za ok. 20 zł (już z wysyłką gratis)
http://www.feelunique.com/brands/balm-balm/balms
Korah, po analizie ich składu napisała, że to samo dobro

Korah, jak widzisz twoja praca przy analizach nie idzie na marne i co pochwalasz najczęściej jest kupowane

Na zdjęciach widać też mnóstwo gratisów, które dostaję przy każdych zakupach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosmetykiEKO1.jpg (98,8 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetykiEKO2.jpg (95,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg NaturaBeauty1.jpg (117,1 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg NaturaBeauty2.jpg (129,2 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biooliwka.jpg (23,9 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DermOrganic.jpg (141,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LOccitane-zestaw.jpg (143,4 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kremyLOccitane.jpg (114,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BalmBalm-kremy.jpg (92,7 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KosmetykiNaturalne.jpg (136,7 KB, 63 załadowań)
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2011-04-14 o 08:52
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 07:34   #462
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Beets jak się sprawuję podkład Lavera?można go porównać do jakiegoś perfumeryjnego?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 07:46   #463
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez bossy162 Pokaż wiadomość
Szatanka , powiedz dokładnie czym zmywasz makijaż z Baby ..? Bo szukam czegoś na gwałt ! I napisz proszę jak sprawują się te kosmetyki z Natury -Natuderm - później,bo wydają się być interesujące - w ogóle do jakiej cery jest ten olejek i jakie ma zastosowanie ?
Przecieram twarz wodą.Rozprowadzam w rękach Baby....uniwersalny(jedną pompkę)i myję nią twarz i jużnie wysusza,nie podrażnia,cud miód

Olejek zmieszałam z kremem z rokitnika z Avy i rano skóra fajna ale w porównaniu z olejkami z BU czy Mazidłach to wydaje mi się mniej tłusty

Krem do stóp fajny ale wole gęstszą konsystencjęmoże dodanie mocznika go wzmocni.
Reszty nie używałam jeszcze
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 07:48   #464
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

a polecacie jakies balsamy do ust? mam bardzo wysuszone usta, a chyba te pomadki wszystkie tylko jeszcze bardziej je wysuszaja
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 07:51   #465
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Zdecydowanie Tisane
Nie dam głowy czy on jest w 95% naturalny, ale skuteczny jak najbardziej
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 07:54   #466
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Beets jak się sprawuję podkład Lavera?można go porównać do jakiegoś perfumeryjnego?

anakazar, jestem bardzo zadowolona z tego podkładu Ma piękny zapach, nie ciemnieje w ciągu dnia, jest dość gęsty (nie jak woda np. jak Lancome Teint Miracle). Mi gęsty podkład bardzo odpowiada.
Kryje średnio np. jak Estee Lauder Double Wear Light.
Nie robi maski jak np. Krylon. czy nawet jak Estee Lauder Double Wear.
Ja mam cerę bezproblemową i do takich cer bym go poleciła. Jeśli masz coś do zakrycia, to raczej ten podkład się nie sprawdzi.
Jednak warty przetestowania.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 07:56   #467
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a polecacie jakies balsamy do ust? mam bardzo wysuszone usta, a chyba te pomadki wszystkie tylko jeszcze bardziej je wysuszaja
Alterra lub Neutrogena
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 08:22   #468
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Beeets, gdzie najczęściej robisz zakupy i w jakich sklepach dają takie próbki W matique dają ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 08:32   #469
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Beeets, gdzie najczęściej robisz zakupy i w jakich sklepach dają takie próbki W matique dają ?
Klocia,
kupuję w dwóch sklepach internetowych z kosmetykami naturalnym. Jeśli czegoś nie ma w pierwszym, to zaglądam do drugiego i na odwrót. Jestem bardzo zadowolona z tych sklepów.

http://www.natural-beauty.pl/
w tym dają stos próbek gratis nawet do malutkiego zamówienia za 30-50 zł

http://www.sklepnaturalny.pl/
w tym jest napisane, że tylko teraz dodają pakiet próbek, ale tak naprawdę zawsze dodają próbki i często mają jakieś promocje typu do zamówienie od np. 100 zł pomadka gratis itp.

Jedynie Balm Balm i szampon DermOrganic kupiłam w zagranicznych sklepach.
A L'Occitane w ich sklepie stacjonarnym.

Klocia
, wejść na stronę wstecz to tam zobaczysz moje wczorajsze zakupy i ile dostałam próbek
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2011-04-14 o 08:33
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 08:36   #470
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
anakazar, jestem bardzo zadowolona z tego podkładu Ma piękny zapach, nie ciemnieje w ciągu dnia, jest dość gęsty (nie jak woda np. jak Lancome Teint Miracle). Mi gęsty podkład bardzo odpowiada.
Kryje średnio np. jak Estee Lauder Double Wear Light.
Nie robi maski jak np. Krylon. czy nawet jak Estee Lauder Double Wear.
Ja mam cerę bezproblemową i do takich cer bym go poleciła. Jeśli masz coś do zakrycia, to raczej ten podkład się nie sprawdzi.
Jednak warty przetestowania.
ELD to koszmar wszystkich koszmarów brrrr.Tynk na twarz
Też mam cerę bezproblemową,mam tylko 3 przebarwienia,które ładnie znikają.
Nie wiem sama,bo ja od długiego już czas używam almosta i tak się czaję na naturalny fluid-tylko nie wiem czy będzie mi pasowała nie kompaktowa "konsystencja":rolley es:
Dziękuje za odpowiedz
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Beeets, gdzie najczęściej robisz zakupy i w jakich sklepach dają takie próbki W matique dają ?
Beets wczoraj dała namiary na wcześniejszej stronie.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 08:41   #471
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ELD to koszmar wszystkich koszmarów brrrr.Tynk na twarz
Też mam cerę bezproblemową,mam tylko 3 przebarwienia,które ładnie znikają.
Nie wiem sama,bo ja od długiego już czas używam almosta i tak się czaję na naturalny fluid-tylko nie wiem czy będzie mi pasowała nie kompaktowa "konsystencja"
Dziękuje za odpowiedz

anakazar
, ja też dziwię się dziewczynom, że nakładają Estee lauder Double Wear. Nie cierpię takich podkładów tynkujących
Oj, nie. Daleko jej do kompaktowej Naprawdę jest lekki w tej swojej gęstości Zawsze możesz gdzieś zdobyć próbkę i przetestować, np. od miłej wizażanki
Ja ci polecam, tym bardziej że masz cerę super.
A clinique nie ma za dobrego składu
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2011-04-14 o 08:42
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 08:44   #472
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

O matko, przepraszam Was. A czytałam te posty i nie załapałam że to Beeets pisała
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 08:52   #473
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Wklejam mój zbiór naturalnych kosmetyków
Jednak to nie wszystkie zdobycze, bo sporo już zużyłam a nie uwieczniłam ich na zdjęciach niestety


Eco cosmetics, VENUS krem do twarzy z owocem Non, 50 ml. Cena w promocji 25,20 zł z 59,28 zl

Lavera Podkład 01 Porcelana, podkład do twarzy, 30 ml. Cena 51 zł

Lavera
Szampon Mleczko różane, 250 zł, Cena 30 zł

Martina Gebhardt
, Krem masło shea, 50 ml, Cena 50 zł

L'Occitane, kremy do rąk - różne zapachy (wanilia, shea butter, kwiat pomarańczy, kwiat wiśni)

DermOrganic, szampon do włosów 1000 ml, za ok. 90 zł na promocji (zakupiłam na strawberrynet.com)

Natessance, biooliwka ze słodkich migdałów, 50 ml, Cena 35 zł

Martina Gebhardt krem różany 50 ml (to już drugi słoiczek i kocham ten krem) Cena 50 zł

Logona Krem do twarzy na dzień z bio-oczarem wirginijskim, 40 ml, Cena 56 zł

Lauro Mydło na blizny i przebarwienia - 2 sztuki 50 zł (ponoć ma pomóc na moje blizny na kolanach)

Sante Zmywacz do paznokc, cena 15,60 zł (W końcu zmywacz, który pachnie )

Sante NB Krem nawilżający Sanddorn na lato 50 ml za 17 zł na promocji
plus - Aż 36 sztuk różnych próbek kremów do twarzy i kilka próbek szamponu do włosów róża

Balm Balm 100% Organic Hand Balm - Rose Geranium 30ml

Balm Balm
100% Organic Face Balm - Fragrance Free 30ml

Z Balm Balm jeszcze miałam
Balm Balm 100% Organic Face Balm - Tea Tree 30ml
Balm Balm kupiłam w zagranicznym sklepie na promocjach za ok. 20 zł (już z wysyłką gratis)
http://www.feelunique.com/brands/balm-balm/balms
Korah, po analizie ich składu napisała, że to samo dobro

Korah, jak widzisz twoja praca przy analizach nie idzie na marne i co pochwalasz najczęściej jest kupowane

Na zdjęciach widać też mnóstwo gratisów, które dostaję przy każdych zakupach.

Powinnaś te wszystkie cuda trzymać w sejfie jakimś, mam ochotę na wlamanie
No i jak ten szampon 1000ml sie spisuje. Warto bylo czy nie bardzo?

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a polecacie jakies balsamy do ust? mam bardzo wysuszone usta, a chyba te pomadki wszystkie tylko jeszcze bardziej je wysuszaja


Alterra albo Sylveco.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 08:55   #474
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
anakazar, ja też dziwię się dziewczynom, że nakładają Estee lauder Double Wear. Nie cierpię takich podkładów tynkujących
Oj, nie. Daleko jej do kompaktowej Naprawdę jest lekki w tej swojej gęstości Zawsze możesz gdzieś zdobyć próbkę i przetestować, np. od miłej wizażanki
Ja ci polecam, tym bardziej że masz cerę super.
A clinique nie ma za dobrego składu
Wiem,że nie ma fajnego składu-korah mi wywaliła kawę na ławę
Tylko ja już tyle przetestowałam i żaden absolutnie nie wywołuje u mnie efektu takiego photoshopa-mazne się almostem i gęba jak z okładki-uwielbiam go
Może daliby próbki podkładów przy zakupach u nich?dostałaś może jakaś wśród tego ogromu próbek.Ja siedzę na tych stronach i się zastanawiam co by tu wziąć
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 09:00   #475
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Powinnaś te wszystkie cuda trzymać w sejfie jakimś, mam ochotę na wlamanie
No i jak ten szampon 1000ml sie spisuje. Warto bylo czy nie bardzo?
moja szafa przepastna to prawie jak sejf, bo często sama nie mogę w niej znaleźć to co chcę

Tak, szampon spisuje się dobrze, choć jeszcze muszę wykończyć szampon L'Occitane i wtedy będę testować już na dobre DermOrganic

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Wiem,że nie ma fajnego składu-korah mi wywaliła kawę na ławę
Tylko ja już tyle przetestowałam i żaden absolutnie nie wywołuje u mnie efektu takiego photoshopa-mazne się almostem i gęba jak z okładki-uwielbiam go
Może daliby próbki podkładów przy zakupach u nich?dostałaś może jakaś wśród tego ogromu próbek.Ja siedzę na tych stronach i się zastanawiam co by tu wziąć
tak, mam próbkę tego podkładu.
Wystarczy też do nich napisać po złożeniu zamówienia, że bardzo prosić o też próbkę podkładu do swojego kompletu próbek, bo zastanawiasz się nad jego kupnem i w 100% ci dołożą
Kontakt z nimi jest świetny, szczególnie z Nature-beauty. Pani w ciągu 2 godzin odpisuje. Sklepnaturalny odpisuje w ciągu 1 dnia.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 09:05   #476
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[QUOTE=Sicilia;26129018] Przy okazji a propos body shopu ( mały off top z wątku kosmetyki naturalne)- odzywka babanowa może być, choć nie jest to w pełni naturalny kosmetyk. Wprowadzili niedawno żele pod prysznic bez SLS (chwalą się tym) i mają jedną serię do twarzy z ecocert (krem na dzień, na noc, pod oczy, serum). Miałam krem na dzień i pod oczy – dobre nawilżające, dla Ciebie będą odpowiednie, ja wolę coś mocniejszego (z racji wieku). QUOTE]

A to mam do Ciebie pytanie, właśnie z racji wieku , czy mogłabyś polecić mi jakiś dobry krem pod oczy? Sama od niedawna stosuje kosmetyki ekologiczne i nabyłam właśnie rzeczony krem pod oczy Body Shop. Ogólnie jestem zadowolona, gdyz mam bardzo wrażliwą skórę wokół oczu i dotychczas WSZYSTKO mnie podrażniało, a ten krem to pierwszy specyfik od wielu lat, na który nie reaguję podrażnieniem. Z tym, że odnoszę takie samo wrażenie jak Ty że po 30tce przydałoby się coś mocniejszego. Pozwoliłam sobie zajrzeć do Twojego albumu i widzę, że stosujesz krem pod oczy dr. Hauschka, jak się sprawuje?
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 09:12   #477
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Korah dzieki kolejny zakup ktry bardz chce

ja tez uzywam raczej zlego podkladu (sklad..) poza tym suzkam idealu pdkladoweg.. i tutaj jednak dla mnie wazne jest przede wsyztskim zeby wygladal idealnie na mojej buzi..

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

kotwilka - jak ta odzywka z Natury? bo zastanawiam sie albo nad nia albo nad bananowa z the body shop

musze jesczze dorwac jakies maselko do ciala dzisiaj ah znowu mam duza liste zakupow
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 09:19   #478
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Korah dzieki kolejny zakup ktry bardz chce

ja tez uzywam raczej zlego podkladu (sklad..) poza tym suzkam idealu pdkladoweg.. i tutaj jednak dla mnie wazne jest przede wsyztskim zeby wygladal idealnie na mojej buzi..


ckin2u
, jakiego teraz używasz?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 09:28   #479
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

teraz najbardziej pasuje mi Lancome teint miracle - ale nie mam w sumie zadnego pelnego podkladu - wsyztskiego uzywam z probek mam do nich dobry dostep wiec szkoda wydac mi tyle kasy na podklad ktory nie jest tym idelanym... moze kiedys go znajde
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 09:33   #480
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
teraz najbardziej pasuje mi Lancome teint miracle - ale nie mam w sumie zadnego pelnego podkladu - wsyztskiego uzywam z probek mam do nich dobry dostep wiec szkoda wydac mi tyle kasy na podklad ktory nie jest tym idelanym... moze kiedys go znajde

ckin2u, jaki to sposób na taki dostęp do darmowych próbek?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.