Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-16, 08:25   #4441
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dłużej odmaczaj paznokcie ja kompresy trzymam min 15min

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:31   #4442
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Kochane szukam pięknego żółtego neonu, takiej prawdziwej żarówy. Na MM szkoda mi kasy bo wiadomo że żółty będzie używany sporadycznie na poszczególne paznokcie.
Co polecacie? Chyba że ktoś ma z MM i może zrobić mi odlewkę?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 14:26   #4443
jusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar jusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: mały, ciepły domek :)
Wiadomości: 3 408
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Witam się i ja, poczatkujaca hybrydomaniaczka robilam sobie paznokcie drugi raz dopiero i ogolnie nie mam z tym wiekszych problemow, ale jedno spedza mi sen z powiek... Nie wiem, czy to kwestia wycwiczenia, czy po prostu sie do tego nie nadaje ale nie potrafie ladnie pomalowac powierzchni przy skorkach, nie zalewam ich, ale tez nie potrafie tam rowno i ladnie pomalowac... Maluje lakierami semilac, moze powinnam dokupic osobno pedzelek? Bardziej plaski?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
26.12.2008
29.04.2014

25.08.2015
jusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 14:43   #4444
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

"dopychaj" pędzelkiem jak najbliżej skórek i staraj się to robić jak najrówniej. Ćwiczenie czyni mistrza i wszystko przyjdzie z czasem
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 15:45   #4445
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
"dopychaj" pędzelkiem jak najbliżej skórek i staraj się to robić jak najrówniej. Ćwiczenie czyni mistrza i wszystko przyjdzie z czasem
Dokladnie, rob tak jak Czuszka napisala. Mialam taki sam problem jak Ty, a teraz malowalam chyba juz z 8 raz i wyszlo mi najladniej, jeszcze pol roku temu bym nie uwierzyla, ze bede potrafila tak,ladnie pomalowac przy skorkach, no nie sa zalane i tak zaokraglony lakier jest jak skorki, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ja robie z 5 mm przed skorkami kropke lakierem i wtedy staram sie dopychac, najpierw na samym srodku a potem po bokach zawijam

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 18:13   #4446
jusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar jusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: mały, ciepły domek :)
Wiadomości: 3 408
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Czyli jest jeszcze dla mnie jakas nadzieja? bardzo wam dziekuje w takim razie jeszcze jedno pytanie: malujecie tymi pedzelkami z buteleczek czy moze macie jakies swoje specjalne pedzelki?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
26.12.2008
29.04.2014

25.08.2015
jusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 18:21   #4447
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja już po pierwszym mani. Zrobiłam mnóstwo błędów. Mam nadzieję, że będzie lepiej z każdym kolejnym razem. Robiłam Semilac'iem. Fajny pędzelek (ja mam szeroką płytkę) i lakier jest gęsty. Ale muszę zobaczyć jak będzie mi się pracować z rzadszym.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 18:29   #4448
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja maluję pedzelkiem z lakieru ,tym co w środku siedzi 😉
Dolczi nabieraj mniej lakieru na pędzelek bo zalewasz skórki i boki .Lepiej zrobić kilka cienkich warstw niż 2 grube.

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 19:34   #4449
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Ja maluję pedzelkiem z lakieru ,tym co w środku siedzi 😉
Dolczi nabieraj mniej lakieru na pędzelek bo zalewasz skórki i boki .Lepiej zrobić kilka cienkich warstw niż 2 grube.

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Wiem. Poprawię się następnym razem.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 07:49   #4450
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Dokladnie, rob tak jak Czuszka napisala. Mialam taki sam problem jak Ty, a teraz malowalam chyba juz z 8 raz i wyszlo mi najladniej, jeszcze pol roku temu bym nie uwierzyla, ze bede potrafila tak,ladnie pomalowac przy skorkach, no nie sa zalane i tak zaokraglony lakier jest jak skorki, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ja robie z 5 mm przed skorkami kropke lakierem i wtedy staram sie dopychac, najpierw na samym srodku a potem po bokach zawijam

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Może i ja się tak nauczę. Ja zrobiłam pierwszy raz i zalałam. Ty robisz tę kropkę po pomalowaniu wolnego brzegu i maziasz do okolic skórek?

Ja to widzę, że ze skórkami nie umiem postępować. Ogladałam filmiki ze zwykłym manicure youtube dziewczyny nie maja praktycznie skórek - usuwają ostające zadziorki ze skóry wokół paznokcia i ew. na paznokciu. Mi skórki strasznie rosną. Za dwa tygodnie (zakładam, że tyle mi wytrzyma hybryda) ja będę miała skórki do conajmniej 1/3 paznokcia. Mam je patyczkiem po zmiekczeniu wepchnąć tak jakby do nasady? Bo one nie miały czego wpychać i tego nie robiły.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2015-07-17 o 08:39
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 09:03   #4451
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

też mam beznadziejne skórki. Kup sobie płyn Kozmetika Afrodita, odsuwaj po nim skórki a nadmiar wycinaj. Po kilkunastu takich razach skórki będa narastać mniejsze. Do tego stosuj dużo kremów i oliwek do skórek. Jak ja sobie przypomnę swoje skórki sprzed dwóch lat to jest niebo a ziemia
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-17, 09:09   #4452
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ï
Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
też mam beznadziejne skórki. Kup sobie płyn Kozmetika Afrodita, odsuwaj po nim skórki a nadmiar wycinaj. Po kilkunastu takich razach skórki będa narastać mniejsze. Do tego stosuj dużo kremów i oliwek do skórek. Jak ja sobie przypomnę swoje skórki sprzed dwóch lat to jest niebo a ziemia
Mam italian nails (taki mi polecili w hurtowni z semilac'ami). I jedna kobieta ten brała. Chciałam Sally Hansen, ale nigdzie nie było. Czyli mam posmarować płynem, poczekać jakieś 15 minut, odsunąć, to co odstaje podwadzić patyczkiem/kopytkiem i wyciąć? Jutro czeka mnie walka ze skórkami chłopaka. On ma hardcory, bo wycina pazury max jak się da (zabroniłam i nie bd tego robił) i wielkie skóry na pół pazura (nigdy nie wycinane).
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2015-07-17 o 09:11
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 14:31   #4453
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

dokładnie tak tylko odczekujesz jakies 2 min a nie 15
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 15:31   #4454
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
dokładnie tak tylko odczekujesz jakies 2 min a nie 15
Dzięki. Nie mogę doczekać się aż zdejmę hybrydę by wypróbować. Ale to conajmniej za 2 tygodnie (chyba, że wcześniej zacznie odskakiwać, bo przy jednym kciuku powietrze ma dostęp).
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 15:53   #4455
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Dzięki. Nie mogę doczekać się aż zdejmę hybrydę by wypróbować. Ale to conajmniej za 2 tygodnie (chyba, że wcześniej zacznie odskakiwać, bo przy jednym kciuku powietrze ma dostęp).
Przy tak zalaznych skórkach nie wiem czy dotrzymają 2 tyg Kwestia wprawy i będzie na pewno tylko lepiej
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 17:33   #4456
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

raczej nie dotrzymają będą odłazić jak naklejka od wału
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 17:38   #4457
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
raczej nie dotrzymają będą odłazić jak naklejka od wału






Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Przy tak zalaznych skórkach nie wiem czy dotrzymają 2 tyg Kwestia wprawy i będzie na pewno tylko lepiej
W sumie to dobrze. Szybciej zmienię i może zrobię lepiej. Teraz będę kłaść bardzo cienko. Jak wczoraj kładłam to myślałam, że mało nabrałam, a w trakcie nakładania okazało się, że za dużo. Także Semilac jest wydajny.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 06:43   #4458
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
też mam beznadziejne skórki. Kup sobie płyn Kozmetika Afrodita, odsuwaj po nim skórki a nadmiar wycinaj. Po kilkunastu takich razach skórki będa narastać mniejsze. Do tego stosuj dużo kremów i oliwek do skórek. Jak ja sobie przypomnę swoje skórki sprzed dwóch lat to jest niebo a ziemia
A powiem ci ze czasami bywa na odwrót. Ja ile bym nie wyciela to będą rosnąć jeszcze bardziej. Na początku robienia hybrydowych wydawało mi się ze trzeba ale było coraz gorzej. Postawiłam za to na nawilżanie.

nabazgrane w notatniku

---------- Dopisano o 05:43 ---------- Poprzedni post napisano o 05:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
W sumie to dobrze. Szybciej zmienię i może zrobię lepiej. Teraz będę kłaść bardzo cienko. Jak wczoraj kładłam to myślałam, że mało nabrałam, a w trakcie nakładania okazało się, że za dużo. Także Semilac jest wydajny.
Hehhe jak bym czytala siebie z przed pół roku. Najważniejsze to robić i się nie zniechęcać. Nauczysz się. Nawet ja antytalent plastyczny i ślepa kura daje rade ;p

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 09:52   #4459
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Z tym malowaniem to sama prawda. Ja od ostatnich dwóch razy zauważyłam, że nawet prawa ręka wygląda już świetnie i elegancko. Zawsze można w pogotowiu mieć patyczek czy pędzelek i zmyć delikatnie to co zalało zanim sie włoży do lampy
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 09:57   #4460
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Z tym malowaniem to sama prawda. Ja od ostatnich dwóch razy zauważyłam, że nawet prawa ręka wygląda już świetnie i elegancko. Zawsze można w pogotowiu mieć patyczek czy pędzelek i zmyć delikatnie to co zalało zanim sie włoży do lampy
No na początku to mimo tych zabiegów te wychodziła kaszanka. Ważne samemu opracować metodę

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 11:30   #4461
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Z tym malowaniem to sama prawda. Ja od ostatnich dwóch razy zauważyłam, że nawet prawa ręka wygląda już świetnie i elegancko. Zawsze można w pogotowiu mieć patyczek czy pędzelek i zmyć delikatnie to co zalało zanim sie włoży do lampy
Jeśli wyjadę na skórki i boki to namoczyć pędzelek w acetonie i zmyć?
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 11:47   #4462
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

kup sobie zmywacz w pisaku
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 12:07   #4463
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Muszę poszukać w hurtowni.


Edit
Tż już po 1 części operacji "Dbamy o paznokcie". Trochę krwi poleciało z 1 paznokcia, ale teraz będę mu te skórki tylko wpychać.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2015-07-18 o 14:29
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 15:53   #4464
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Może i ja się tak nauczę. Ja zrobiłam pierwszy raz i zalałam. Ty robisz tę kropkę po pomalowaniu wolnego brzegu i maziasz do okolic skórek?

Ja to widzę, że ze skórkami nie umiem postępować. Ogladałam filmiki ze zwykłym manicure youtube dziewczyny nie maja praktycznie skórek - usuwają ostające zadziorki ze skóry wokół paznokcia i ew. na paznokciu. Mi skórki strasznie rosną. Za dwa tygodnie (zakładam, że tyle mi wytrzyma hybryda) ja będę miała skórki do conajmniej 1/3 paznokcia. Mam je patyczkiem po zmiekczeniu wepchnąć tak jakby do nasady? Bo one nie miały czego wpychać i tego nie robiły.
Ja na samym poczatku jak zaczynam malowac to robie kropke z lakieru z pol cm od,skorek na srodku, potem dopycham pedzelkiem do skorek, robie taki pasek przez srodek paznokcia, potem jeden po boku i drugi po drugim boku, jak cos jeszcze nie jest pomalowane to poprawiam i potem maluje troche pod paznokciem, ten wolny brzeg, a,na samym koncu przejezdam jeszcze pedzelkiem zeby na wolnym brzegu nie,bylo za grubo lakieru.

Jak odduszasz o butelke jedna str pedzelka lakieru to pamietaj, ze po kilku sekundach lakier i tak spywa w dol i wtedy lakieru robi sie wiecej, dlatego po chwili trzeba jeszcze raz wytrzec.

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
też mam beznadziejne skórki. Kup sobie płyn Kozmetika Afrodita, odsuwaj po nim skórki a nadmiar wycinaj. Po kilkunastu takich razach skórki będa narastać mniejsze. Do tego stosuj dużo kremów i oliwek do skórek. Jak ja sobie przypomnę swoje skórki sprzed dwóch lat to jest niebo a ziemia
Ten plyn jest lepszy od,sally hansen?
Wczesniej wszyscy mowili, zeby tylko,odsuwac no i tak robilam, ale,dla,mnie bylo to za,malo, bo,skorki mialam spore i bylo grubo tak,przy koncu paznokcia i zawsze sie dziwilam? Ze dziewczyny maja tak ladnie przy paznokciu, czysciutko. W koncu sie wkurzylam, kupilam cazki i to co,odsunelam to wycielam i jest duuuuza roznica dawno trzeba bylo tak zrobic teraz oliwki i jest super, samym paznokciem mozna odsunac, a dopiero pierwszy raz wycinalam. Teraz nie mam czasu na oliwkowanie i ich stan jest gorszy, ale jak wroce do domu, to bedzie lux
Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Ï

Mam italian nails (taki mi polecili w hurtowni z semilac'ami). I jedna kobieta ten brała. Chciałam Sally Hansen, ale nigdzie nie było. Czyli mam posmarować płynem, poczekać jakieś 15 minut, odsunąć, to co odstaje podwadzić patyczkiem/kopytkiem i wyciąć? Jutro czeka mnie walka ze skórkami chłopaka. On ma hardcory, bo wycina pazury max jak się da (zabroniłam i nie bd tego robił) i wielkie skóry na pół pazura (nigdy nie wycinane).
Sally hansen jest nawet w rossmanie

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 15:57   #4465
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Kozmetika Afrodita jest lepsza od SH. Ja co się da to odsuwam a czego jest za dużo to wycinam. Skórki mam absolutnie fantastyczne w porównaniu z tym co miałam wcześniej
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 16:37   #4466
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Ja na samym poczatku jak zaczynam malowac to robie kropke z lakieru z pol cm od,skorek na srodku, potem dopycham pedzelkiem do skorek, robie taki pasek przez srodek paznokcia, potem jeden po boku i drugi po drugim boku, jak cos jeszcze nie jest pomalowane to poprawiam i potem maluje troche pod paznokciem, ten wolny brzeg, a,na samym koncu przejezdam jeszcze pedzelkiem zeby na wolnym brzegu nie,bylo za grubo lakieru.

Jak odduszasz o butelke jedna str pedzelka lakieru to pamietaj, ze po kilku sekundach lakier i tak spywa w dol i wtedy lakieru robi sie wiecej, dlatego po chwili trzeba jeszcze raz wytrzec.



Ten plyn jest lepszy od,sally hansen?
Wczesniej wszyscy mowili, zeby tylko,odsuwac no i tak robilam, ale,dla,mnie bylo to za,malo, bo,skorki mialam spore i bylo grubo tak,przy koncu paznokcia i zawsze sie dziwilam? Ze dziewczyny maja tak ladnie przy paznokciu, czysciutko. W koncu sie wkurzylam, kupilam cazki i to co,odsunelam to wycielam i jest duuuuza roznica dawno trzeba bylo tak zrobic teraz oliwki i jest super, samym paznokciem mozna odsunac, a dopiero pierwszy raz wycinalam. Teraz nie mam czasu na oliwkowanie i ich stan jest gorszy, ale jak wroce do domu, to bedzie lux

Sally hansen jest nawet w rossmanie

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Ok. Niestety SH w moim Rossmanie nie było.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 19:38   #4467
Anastazja :-)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 64
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny dzięki za pomoc Postaram się zastosować do waszych rad i mam nadzieję, że będzie lepiej. Ja jak maluje i wyjadę na skórki to sondą objeżdżam dookoła paznokcia wzdłuż skórek. Sondę mam malutką i akurat ładnie i równo wychodzi. Natomiast mam hybrydy Cz, ale są dosyć rzadkie i chciałabym spróbować kolor z semilaca i tak się zastanawiam, czy na bazie z CZ, kolor z semilac będzie się gorzej odmaczać niż kolor z CZ na tej samej bazie?
Anastazja :-) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 20:30   #4468
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Jeśli wyjadę na skórki i boki to namoczyć pędzelek w acetonie i zmyć?
Mozna zanurzyć pedzelek w cleanerze 😉i przejechać dookoła paznokcia

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 21:00   #4469
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Kozmetika Afrodita jest lepsza od SH. Ja co się da to odsuwam a czego jest za dużo to wycinam. Skórki mam absolutnie fantastyczne w porównaniu z tym co miałam wcześniej
A gdzie,to mozna kupic?? Ja odsuwam juz,moze z rok, 2 lata a teraz pierwszy raz wycielam wlasnie bo kupilam cazki i widze ofromna roznice juz po pierwszym razie

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 06:15   #4470
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

musisz poszukać w internecie. Stacjonarnie tego nie widziałam.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.