Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-09, 13:54   #1981
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

ja dwa dni temu zakupiłam benefit hoola a pozbylam sie ziemie egipskiej bi-kor ,procz benefitu mam jeszcze

estee lauder bornze godness od orku minitaturke i zuzycie niewielkie
szachownice clinique golden bronze ale tego raczej używam tylko na kości policzkowe
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 14:06   #1982
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Pomóżcie zieleniakowi w wyprawie po brązer

Mi się terracoty nie podobają. Nie wiem czemu nie podobała mi się klasyczna, za to na pewno ta nowa to czysty pomarańcz. Jak masz jasną karnację, to niestety najlepiej iść i samemu potestować. Poprosić o nałożenie na twarz i wtedy ocenisz efekt. Brązerów Chanela nie znam.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.

Edytowane przez Arwena84
Czas edycji: 2010-04-09 o 14:14
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 14:09   #1983
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Pomóżcie zieleniakowi w wyprawie po brązer

A może brązery Diora? Są fajne i na KWC mają dobre opinie. Są w wersjach typowo matowych i delikatnie drobinkowych (ale drobinki naprawdę delikatne, sama mam cerę mieszaną i taki drobinkowy brązer Diora i sprawuje się bardzo dobrze).
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 14:36   #1984
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Pomóżcie zieleniakowi w wyprawie po brązer

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
bronzer musi być ciemniejszy o 2tony niż twoja karnacja
A skad takie informacje? Dla mnie to bzdura.

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez odee Pokaż wiadomość
Chcę kupić pierwszy brązer z wysokiej pólki a nie zarabiam jeszcze tyle żeby pozwolić sobie na strzał w ciemno. Oglądałam wszystko w wątku o brązerach forumowiczki napisały dużo, ale ja zastanawiam się nad Terracotta Guerlain 00 bardzo jasny i chyba trochę wpada w żółć a moja cera zimą też ma tę tendencję (na zdjęciu troche widać). Drugi kandydat to Chanel Desert Corail też jasny ale nie znalazłam opinii o nim- o Terracotta piszecie dobrze. Noi trzeci puder YSL ale kiedy o niego pytam konsultantki mówią że nie ma go w ofercie (w Kosmetyku Wszechczasów) jest opisany jako oferta stała nie limitowana. I jeszcze nowa limitowana Terracotta Blondes tylko, że ta wysaje mi się wpadająca w jakś pomarańczę. Najbardziej się obawiam że brązer da taki plackowaty nianaturalny efekt. Pomożecie?


Ze swojej strony moge polecic Givenchy pryzmy Sun Mango. Sa jednak o wiele jasniejsze niz zwykle bronzery a nie wiem jaka masz karnacje.
Terracotte 00 mam i niezbyt mi sie podoba i jest torche za ciemna.. Na mojej skorze daje zbyt pomaranczowy efekt. Wszystko zalezy od karnacji. Jednym pasuja brazy, innym kolory herbatniko-podobne a jeszcze innym wlasnie pomarancze.
Przejdz sie do SEphory czy Douglasa i poogladaj bronzery. Nie sugeruj sie az tak KWC. Twoje zdjecie jest bardzo slabej jakosci i niewiele na nim widac. Zobacz, co najbardziej Ci pasuje "na zywo". Nie sugeruj sie Paniami z perfumerii.

edit: zerknij jeszcze na najnowszy bronzer z Guerlain (to ten) . Moze akurat Ci przypasuje.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-04-09 o 14:40
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 14:53   #1985
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Pomóżcie zieleniakowi w wyprawie po brązer

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18464417]A skad takie informacje? Dla mnie to bzdura.

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------





Ze swojej strony moge polecic Givenchy pryzmy Sun Mango. Sa jednak o wiele jasniejsze niz zwykle bronzery a nie wiem jaka masz karnacje.
Terracotte 00 mam i niezbyt mi sie podoba i jest torche za ciemna.. Na mojej skorze daje zbyt pomaranczowy efekt. Wszystko zalezy od karnacji. Jednym pasuja brazy, innym kolory herbatniko-podobne a jeszcze innym wlasnie pomarancze.
Przejdz sie do SEphory czy Douglasa i poogladaj bronzery. Nie sugeruj sie az tak KWC. Twoje zdjecie jest bardzo slabej jakosci i niewiele na nim widac. Zobacz, co najbardziej Ci pasuje "na zywo". Nie sugeruj sie Paniami z perfumerii.

edit: zerknij jeszcze na najnowszy bronzer z Guerlain (to ten) . Moze akurat Ci przypasuje.[/QUOTE]

tak mnie uczono na zajęciach..
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 10:24   #1986
odee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: tam gdzie udaje się zatrzymać czas
Wiadomości: 15
Dot.: Pomóżcie zieleniakowi w wyprawie po brązer

Dziękuję za wszystkie rady
Wiem, że zdjęcie avatar jest małe i trudno coś doradzić, iestety aparat mam daleko od siebie teraz - zostaje komórka
Najważniejsze, że już kupiłam swoje cudo brązujące. Zdecydowałam się jednak na Terracottę 00. Nowa limitowana poczwórna w wersji Blondes była jednak zbyt ciemna i na mnie wpada w jakiś pomarańcz. Tyle fajnych brązerów i czuję że to nie jest ostatni mój zakup- teraz zachorowałam na Meteorites Mythic jednak to już nie w temacie.
Z brązerów zaciekawiły mnie Mineralne Brązery Lancome, ale konsultantka jakoś ich nie zachwalała, mało o nich potrafiła powiedzieć. Ale ciekawość pozostała Może któraś z forumowiczek ma to mineralne brązujące cudo i zechce opisać/
odee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 18:55   #1987
voodnika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Pomóżcie zieleniakowi w wyprawie po brązer

Odee przypominasz trochę Adrianę Limę brazylisjką modelkę.
Co do brązera przepiękny efekt dają paskowe- Shimmer Copper Dior, Brązery Sephory, wszystkie takie gdzie mat łączy się z opalizującym pudrem.
Nie wiem czy mozna kupić czysto matowy brązer i jak jest z jego ciemnieniem na cerze tłustej heh.
Przeciez pudry jasne na niej ciemnieją to czy z brązera nie wydobywa się inna nuta jakaś pomarańcz albo żółć?
voodnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 15:23   #1988
odee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: tam gdzie udaje się zatrzymać czas
Wiadomości: 15
Dot.: Pomóżcie zieleniakowi w wyprawie po brązer

Rozczarowałam się trochę moją Terracottą. Jest jasna 00 ale teraz w słńcu mam wrażenie, że trochę za jasna. Nie wygląda jak brązujący puder tylko jak dzienny
Nadaje promienności ale nie opala. Wiem że to głupio brzmi, ale za pierwszym i drugim użyciem wydawał mi się, że wygladam na opaloną. A teraz nawet pytałam koleżankę i twierdzi, że nie widać nic. Dodam, że nie jestem entuzjastką pomarańczowej oplenizny, chodziło mi o muśnięcie słońcem. Nie mam teraz pomysły jak wzmocnić efekt- może na kości policzkowe nałożyć coś oten to- dwa ciemnijeszego?
odee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 16:11   #1989
medzik90
Rozeznanie
 
Avatar medzik90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 531
Smile Perełki brązujące

Hey Dziewczyny, czy ktoras z Was miala juz moze perełki brązujace z Avonu lub Oriflame? jakie sa? Jak mysliscie ktore lepsze?
medzik90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 18:12   #1990
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Pomóżcie zieleniakowi w wyprawie po brązer

A ja sie zastanawiam nad tym rozświetlaczem revlona http://www.allegro.pl/item995967282_...ajaca_360.html

Ale nie ma go w kwc i zastnawiam sie czy to jest fajne... może któraś coś moglaby mi powiedzieć o nim? albo coś poradzić, odradzić ...hm...
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 18:44   #1991
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Perełki brązujące

tu https://wizaz.pl/kosmetyki/ poszukaj
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 18:51   #1992
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Perełki brązujące

ja mam są świetne ładnie wyglądają na twarzy, bardzo wydajne mam je kilka ładnych lat i wciąż ich nie ubywa
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 19:03   #1993
gula1708
Rozeznanie
 
Avatar gula1708
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 663
Dot.: Perełki brązujące

Ja mam z avonu. Bardzo fajne, ładnie sie nimi podkresla kosci policzkowe. Bardzo wydajne
__________________

Mój haft krzyżykowy

south beach

cel I: 5 z przodu - osiągnięty
cel II: 55 kg -
cel III: 52-53 kg -
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...48c82197f3.png

gula1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 20:23   #1994
medzik90
Rozeznanie
 
Avatar medzik90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 531
Dot.: Perełki brązujące

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
ja mam są świetne ładnie wyglądają na twarzy, bardzo wydajne mam je kilka ładnych lat i wciąż ich nie ubywa
a masz te perelki z firmy avon czy oriflame?
medzik90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 20:30   #1995
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Perełki brązujące

Cytat:
Napisane przez medzik90 Pokaż wiadomość
a masz te perelki z firmy avon czy oriflame?
avonu
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 12:52   #1996
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Perełki brązujące

Puder Avonu w kulkach miały i oceniły 332 osoby:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-w-kulkach.htm

Puder Oriflame'u miało i oceniło 181 osób:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-5...-w-kulkach.htm

Oriflame ma średnią 4,02/5, a Avon 3,71/5.

KWC ISTNIEJE I ZOSTAŁO STWORZONE PO TO, ŻEBY NIE POWSTAWAŁY TAKIE WŁAŚNIE WĄTKI.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 20:56   #1997
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Perełki brązujące

Miałam te z Oriflame, były bardzo wydajne i generalnie byłam zadowolona, ładnie brązowiły a nie miały zbyt dużych, tandetnych drobinek
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 10:07   #1998
odee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: tam gdzie udaje się zatrzymać czas
Wiadomości: 15
Dot.: Pomóżcie zieleniakowi w wyprawie po brązer

Podobno brązer Bamboo ma pojawić się znowu w letniej kolekcji. Kusi mnie bo na wielu stronach watku pojawiały się pozytywne opinie o nim.
Terracotta 00 nie była strzałem w 10. Nie wiem teraz czy czekać na Bamboo i kiedy ta kolekcja się pojawi czy kupić już teraz coś co przyciemniłoby jakoś efekt Terracotty - oczywiście nie po całości twarzy tylko na kościach policzkowych.
odee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 11:09   #1999
Tam Dao
Raczkowanie
 
Avatar Tam Dao
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: London, UK
Wiadomości: 357
Dot.: Pomóżcie zieleniakowi w wyprawie po brązer

Pure Bronze by Too Faced. Dawno nie mialam pudru brazujacego, ktory tak dobrze zlewa sie z kazdym podkladem, nadaje swiezy wyglad i wyglada bardzo naturalnie w kazdym swietle.

http://www.toofaced.com/product_temp...d=9&cat_id=120
Tam Dao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 18:26   #2000
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Perełki brązujące

dla mnie te z avonu są trochę za ciemne, ale ja mam jasną karnację i się nie opalam
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 19:05   #2001
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Perełki brązujące

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Miałam te z Oriflame, były bardzo wydajne i generalnie byłam zadowolona, ładnie brązowiły a nie miały zbyt dużych, tandetnych drobinek
Dokładnie
Ja używam z Oriflame. Z Avonu były zbyt pomarańczowe a nie brązowe.
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 19:37   #2002
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 158
Dot.: Pomóżcie zieleniakowi w wyprawie po brązer

Cytat:
Napisane przez odee Pokaż wiadomość
Podobno brązer Bamboo ma pojawić się znowu w letniej kolekcji. Kusi mnie bo na wielu stronach watku pojawiały się pozytywne opinie o nim.
Terracotta 00 nie była strzałem w 10. Nie wiem teraz czy czekać na Bamboo i kiedy ta kolekcja się pojawi czy kupić już teraz coś co przyciemniłoby jakoś efekt Terracotty - oczywiście nie po całości twarzy tylko na kościach policzkowych.
Cóż Odee, ja ze swojej strony polecam YSL, może czytałaś moją recenzję? Dosyć często można go dostać na all. Myślę, że będzie Ci pasował jeśli jesteś brunetką z jasną cerą. Masz włosy czarne, czy brązowe? Patrząc na Twoje zdjęcie trochę trudno wywnioskować.
ariam4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 19:54   #2003
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: Perełki brązujące

ja tez lubie te z oriflame.. sa super.avon odpada-sa za pomaranczowe
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 13:04   #2004
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Czy ktoras z Was ogladala moze brazer Artdeco z serii Safari?bylabym wdzieczna za zdjecie real foto
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 14:23   #2005
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
to do mnie ? ale napisałam, że nie ma go w kwc Pierwsze co robię kupując cokolwiek to zaglądam tam
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 09:01   #2006
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Ja na wiosne kupilam bronzer Nouby Earth Powder, polecany na KWC jako jeden z lepszych, ale mnie chyba nie zachwyca. Mam jasna skore, kupilam najjasniejszy odcien i jest i tak zbyt ciemny :/ Juz nie powiem, ze pierwszego dnia spadl mi z polki w lazience do umywalki i rozwalil sie na trzy czesci.. A kosztowal 90 zl wiec oczekiwalam czegos lepszego.

Tak na marginesie czy tylko ja mam wrazenie, ze w pudrze brązujacym wygladam gorzej niz w chlodnym rozu? Od lat probuje sie przekonac do bronzera i wciaz sie nie udalo.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 11:12   #2007
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Heloł Dziewczyny, zrobiłam na swoim blogu zestawienie i swatche moich pudrów brązujących, może coś Wam to pomoże http://eteleport.blogspot.com/2010/0...brazujace.html Zdjęć jest sporo i są dosyć duże, dlatego tu wstawię tylko zdjęcie zbiorcze, mniejsze i gorszej jakości. Jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem, w miarę możliwości - tu albo na blogu, obojętne
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 13:04   #2008
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was ogladala moze brazer Artdeco z serii Safari?bylabym wdzieczna za zdjecie real foto
Do mnie leci, na początku przyszłego tygodnia powinien być już w domu
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 11:37   #2009
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Do mnie leci, na początku przyszłego tygodnia powinien być już w domu
A wiesz, czy on jest mat czy drobinkowy?
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 18:24   #2010
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
A wiesz, czy on jest mat czy drobinkowy?
Podobno mat, ale ja nie wiem bo nie testowałam.
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.