ile czasu spedzacie z partnerami???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe wyliczanki

Notka

Wizażowe wyliczanki Wizażowe wyliczanki, to miejsce gdzie porozmawiasz o pogodzie, jedzeniu, twoim samopoczuciu lub o tym co ostatnio dostałaś od swojego ukochanego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-06, 19:10   #1
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900

ile czasu spedzacie z partnerami????


Hejka Kochane!
Ile czasu spędzacie ze swoimi tż-tami? Nie mówię tu o paniach zamężnych . Ja jestem z moim panem od ponad 4 lat i widujemy sie czesto choc to sie ostatnio zmienia . Dotychczas widywalismy się praktycznie codziennie, w wakacje, a w roku akademickim najrzadziej co 3 dni. Ja w sumie mogłabm spędzać z nim cały czas, mimo,że czasem się nudzimy. Boję się, że kiedyś będziemy mieć sie dość, że się sobą znudzimy.... Ale tak naprawdę dzień bez niego jest pusty.....
Aha! I jeszcze jedno, jak poznajecie, że facet was kocha? Nie chodzi mi o to, że to mówi, ale sposób w jaki się zachowuje. Macie swoje sposoby? Mi się czasem tak wydaje, a czasem w to wątpię, może macie jakąś receptę??
Buziaki
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 19:25   #2
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

ja z moim TZ widuje sie codziennie - mieszkamy 500m od siebie
tylko ze króciutko... , bo on niestety od roku bardzo długo pracuje...wiec widzimy sie co dzien tak ok 2 godz, w sobote i niedziele dłuzej...

A co do drugiego pytania - to tez czasem mam wątpliwosci (jestesmy razem 5lat). Co z tego ze mowi ze kocha, ale jak bym chciala ze to bardziej okazywał...
Moze wiec poznam inne oznaki tego ze facet jest zakochany...
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 19:28   #3
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

w wakacje codziennie, praktycznie caly dzień, od południa/popołudnia, do poznej
nocy 2-3 nad ranem, [nie mieszkamy razem] w czasie roku akademickiego, co 3 dni.. na 5-6 godzin.
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 19:33   #4
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

w wakacje codziennie od godziny 10 rano do godziny 20 i od pazdziernika pewnie z 5 godzin dziennie w weekendy dłuzej
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 20:21   #5
MarcinK
Rozeznanie
 
Avatar MarcinK
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 599
GG do MarcinK
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

z moja TZ'ka widzimy sie codziennie jak dlugo sie da ...
dopoki sie nie pozabijamy bedziemy razem;]
od pazdziernika zamieszkamy razem ... w jednym pokoju ...
wtedy bedzie jadka
MarcinK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 20:32   #6
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

W wakacje praktycznie codziennie, czasem po kilka razy .
W ciagu roku troche rzadziej, ale tez w miare mozliwosci czesto choć na krótko .

W tym roku niestety bedzie znacznie gorzej, nie wiem jak pogodzimy nasze wszystkie zajecia i znajdziemy czas dla siebie... Ale nie chce sie martwic na zapas. Rok temu tez biadoliłam a jakoś to było.

Jesli chodzi o drugie pytanie...
Powiem szczerze ze nie wyobrazam sobie takich dylematow "kocha, nie kocha".
Ja w ogole nie musze analizowac zachowania mojego faceta aby wiedziec o jego uczuciu.
Ono po prostu jest zauwazalne w kazdym gescie, słowie, w kazdym spojrzeniu...
Wyczuwam to uczucie w powietrzu kiedy jestesmy razem... No nie potrafie tego opisać
NIGDY nawet przez chwile nie zwatpilam w jego milosc chociaz czasami tak zartuje, kiedy na przyklad chce aby mi zrobil masażyk (on: "nie chce mi sie teraz", ja: "no pewnie, bo ty mnie juz nie kochaasz " )
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 20:34   #7
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

Hmmm to zależy. W wakacje prawie codziennie, zdarza się , że niemal bez przerwy przez kilka-kilkanaście dni ( on zostaje u mnie lub ja u niego, bez względu na jego pracę czy moją naukę, lub gdzieś wyjeżdżamy) jeśli chodzi o rok akademicki to tylko weekendy , ale za to raczej całe. I dlatego jak nie widzę mojego TŻ dzień to już mi czegoś brakuje , dwa dni , robi się dziwnie, trzy dni smutno a cztery już nienormalnie. Jak ja w ogóle funkcjonuję w roku akademickim???Jes teśmy razem 2.5 roku.



A jeśli chodzi o to kochanie, to kobieta taką konstrukcją jest chyba, że zawsze są te wątpliwości, lub prawie zawsze.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-06, 20:36   #8
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

okolo co 2 dni
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 20:51   #9
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

Ale wam dobrze...Ja właśnie rozmawiałam z Moim Kochaniem przez telefon. Dzisiaj i aż do weekendu musi mi starczyć Jego głos w słuchawce, bo niestety nie jest z mojego miasta, pracuje do późna. Jeśli chodzi o to jak zachowuje się zakochany mężczyzna...chyba każdy wyraża swoje uczucia trochę inaczej.Poza tym jeśli osoby dobrze znają się potrafią z gestów, mimiki wyczytać różne emocje..Ja chyba jak każda kobieta potrzebuję słyszeć często, że On mnie Kocha,chociaż wiadomo, że słowa to nie wszystko i czasami o wiele więcej mówią drobiazgi takie jak dbanie o swoją partnerkę,martwienie się o nią...Ostatnio,gdy byłam u niego i odprowadzał mnie na pociąg przystanął na chwilę,schylił się i zerwał mi małego kwiatuszka. Dał mi go i przyłożył moją dłoń do swojej piersi. Gdy wracam do domu, nawet kiedy jest jeszcze dosyć wcześnie zapina mi kurtkę, by nie widać było mojego dekoltu. Podsuwa mi słodycze, bo wie, że je bardzo lubię. Całuje, przytula, patrzy głęboko w oczy. Masuje brzuszek, gdy boli w czasie okresu. Potrafi płakać,gdy widzi moje łzy. Jakby chciał przeżywać wszystko razem ze mną.W czasie roku akademickiego, gdy miał zjazdy w weekendy, żebyśmy mogli widywać się chociaż trochę dłużej zabierał mnie ze sobą na zajęcia. Mogłabym tak wymieniać..Czy Kocha...Mimo, że mówi mi to codziennie, nawet, gdyby nie wyrażał swojego uczucia tymi słowami wiedziałabym, że mu zależy. Odczytuję to ze sposobu jego mówienia, z tego jak zdrabnia moje imię mówiąc o wspólnej przyszłości.
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 20:53   #10
AP_niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 224
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

Jestem ze swoim TŻ już 3 lata, niestety ostatnio nie widujemy sie zbyt często, on pracuje a ja też mam swoje obowiązki. Widujemy się mniej więcej 2-3 razy w tygodniu, z tym że w sobote i niedzielę praktycznie cały dzień Już się nie mogę doczekać roku akademickiego Wtedy przynajmniej bedziemy widywać się duuużo częściej

Jeśli chodzi o to drugie pytanie to po prostu to się czuję. Widzę jak na mnie patrzy jak troszczy się o mnie, właśnie w takich małych drobiazgach przejawia się jego miłość do mnie.
__________________
Ania
AP_niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 20:54   #11
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

codziennie chociaz na godzinkę
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-06, 20:55   #12
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

Codziennie choć na chwilunie A od pierwszego pazdziernika wkońcu zamieszkamy razem Już nie mogę się do czekać
Co do pewności czy kocha, podobnie jak Ines (nie bij kochana, obietnicy dotrzymam już wkrutce i z dedykacją ) To też nie analizuję. Po prostu wiem. To się czuje i Ty też poczujesz
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 21:33   #13
katushka
Raczkowanie
 
Avatar katushka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 473
GG do katushka Wyślij wiadomość przez MSN do katushka
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

ona1982 ja mam tak samo. Moj misio tez jest z innego miasta. Niestety widujemy sie prawie co 2 tygodnie. A wakacje cale spedzamy razem.
__________________
Kocham A.

14. 07. 2012
katushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 21:39   #14
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

Ja z moim TZ -tem nie widuje sie tylko jak on jest w pracy lub ja w szkole Widujemy sie praktycznie caly czas bo mozna powiedziec ,ze u niego mieszkam.Teraz jak juz zasmakowalismy takiego wspolnego mieszkania ,to dziwnym bylo by nie spedzic ze soba chociazby ktorejs z nocy
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 22:14   #15
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

ja z moim TŻ od 4 lat widujemy sie praktycznie codziennie - i jeszcze nie mamy czasu na zrobienie tego co mamy w planach wiec nie jest zle

a kiedy wiem, ze mnie kocha? hmmm sa takie momenty... z reszta on mi wtedy sam mowi, ze w takich momentach to czuje i takie tam migdalenie heh
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 22:33   #16
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

jestem z moim TŻ już prawie 4 lata - przez ten okres w ciągu roku ( pomijając wakacje) spędzaliśmy ze sobą niemalże 24h na dobe ( akademik- jeden pokój, uczelnia- ta sama grupa) ... w wakacje jest trudniej bo niewidzimy sie nawet przez miesiąc lub dłużej z racji odległego miejsca zamieszkania ale teraz od wczoraj jest u mnie i znowu ciągle razem oj dziś było cięzko - naklneliśmy sie na siebie nieziemsko :/ ale tak to już z nami bywa
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 23:11   #17
roztoczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 165
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

Mieszkam z moim narzeczonym, czyli widujemy się codziennie, ale od momentu, gdy obydwoje awansowaliśmy w swoich firmach widujemy się rano, po przebudzeniu i wieczorem 2-3 godziny przed snem Mam jednakże wrażenie, że intensywniej czerpiemy ze wspólnie spędzanych chwil, niż wtedy, gdy studiowaliśmy i spędzaliśmy ze sobą całe dnie A skąd wiem, ze mnie kocha? Widzę to w jego oczach... i czynach, w drobiazgach dnia codziennego Pozdrawiam!
roztoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 23:11   #18
beniaaa
BAN stały
 
Avatar beniaaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Gdynia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :)
Wiadomości: 97
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

my jestesmy razem od 6lat, mimo ze mamy po 19 :P
mieszkamy od siebie 2-3km i widujemy sie codziennie... a weekendy spedzamy calutkie razem od rana do nocy..
beniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 07:23   #19
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

A co ja moge napisać
Jestem z Krzyskiem prawie 3 lata i widzimy sie dziennie prawie cały dzień
Mieszkamy razem, pracujemy w jednej firmie tylko innych działach
Pracujemy tak od 2 lat a mieszkamy od prawie roku i nigdy nie mam go dość
A jak mam ochote na chwile sam na sam to wychodze na spacerek z Argą na pare godzinek
A, że mnie kocha zwyczajnie wiem Każdy jego gest o tym swiadczy, każde słowo, to jak odnosi się do mnie i naszej przyszłości - w końcu planujemy ślub
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 08:31   #20
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Arrow Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

Jestem z moim TŻ 3 lata - od 2 lat mieszkamy razem
Niestety nie spędzamy ze sobą tyle czasu, ile byśmy chcieli.
Głównym powodem jest praca.
Ja pracuję od 8 do 16, natomiast mój TŻ ma pracę w trybie 3-zmianowym.
Najlepiej jest, gdy On ma na rano (od 6 do 14) - wtedy możemy razem spędzić całe popołudnie i wieczór
Natomiast praca na popołudniową (od 14 do 22) lub nocną zmianę (od 22 do 6) jest kompletnym niewypałem, bo albo mój TŻ jest właśnie w pracy, albo odsypia nockę - wtedy cały "nasz" dzień jest całkowicie rozbity
Do tego dochodzą jeszcze nadgodziny w weekendy lub szkoła (też w weekendy) - szlag mnie wtedy trafia, że muszę siedzieć sama w domku...
Dlatego z wielką niecierpliwością czekam na każdą wolną dłuższą chwilę, kiedy możemy razem gdzieś wyjechać, wyjść lub po prostu poleniuchować w domku
A to, że mój TŻ mnie kocha widzę w kazdym Jego geście, w Jego zachowaniu, trosce o mnie...
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 08:39   #21
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

Różnie. Czasem bez przerwy kilka dni, czasem widzimy się co drugi dzień na kilka godzin. Bywa też, że tylko na dwie godzinki w mieście w czasie obiadu itp. Ale dłuższe przerwy niż dwa dni nie zdarzają się chyba, że podczas wyjazdów.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 10:36   #22
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

U mnie w roznych zwiazkach roznie to bylawo Raz bylo tak ze codziennie tak długo jak sie dało, innym razem bylo to 3 razy w tygodniu (praca, szkola)
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 11:29   #23
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

zostałam wykluczona z dyskusji jestem zamężna
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 11:31   #24
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

Cytat:
Napisane przez metaxa
zostałam wykluczona z dyskusji jestem zamężna
Oj
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 11:38   #25
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

Cytat:
Napisane przez justyna_t
Oj
oo juz mi lepiej
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 11:47   #26
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

codziennie tak okolo 3, do 4 godzin, chodz czasami mam ochote pobyc sama ze sobą i on to rozumi.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 11:54   #27
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

od ponad roku, a może i dłużej nie było dnia żebyśmy sie nie widzieli, spędzamy ze sobą duzo czasu, prawie cały dzień, w wakacje mieszkaliśmy ze sobą i było na serio super, ale teraz wieczorkiem niestety każde wraca do swojego domu...i niestety TŻ pracuje ja od pazdziernika znowu na uczelnie i może bedzie mniej czasu ale i tak na pewno sie znajdzie!
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 12:42   #28
Martynka21
Raczkowanie
 
Avatar Martynka21
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
GG do Martynka21
Smile Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

Ile czasu? JAK NAJWIĘCEJ, ILE SIĘ DA!!!
Ostatnie tygodnie spędzalismy ze sobą 24h/7.. ale już niedługo TŻ do pracy idzie, ja na studia znów od października..więc na pewno będziemy mieli dla siebie znacznie mniej czasu. Zmierzamy powoli ku decyzji wspólnego mieszkania, na razie on u mnie pomieszkuje... ale oczywiście to nie to samo.
Chyba mam tendencje do zawłaszczania osoby, która kocham, bo najchętniej w ogóle bym się nie rozstawała z moim TŻ... Nawet chwile gdy się nudzimy- ale razem- są cudowne.. z Nim wszystko inaczej smakuje
Zawsze mi Go mało
__________________
KOSMETYKI: --> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=376631
Martynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 12:49   #29
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

Cytat:
Napisane przez Martynka21
Ile czasu? JAK NAJWIĘCEJ, ILE SIĘ DA!!!
Ostatnie tygodnie spędzalismy ze sobą 24h/7.. ale już niedługo TŻ do pracy idzie, ja na studia znów od października..więc na pewno będziemy mieli dla siebie znacznie mniej czasu. Zmierzamy powoli ku decyzji wspólnego mieszkania, na razie on u mnie pomieszkuje... ale oczywiście to nie to samo.
Chyba mam tendencje do zawłaszczania osoby, która kocham, bo najchętniej w ogóle bym się nie rozstawała z moim TŻ... Nawet chwile gdy się nudzimy- ale razem- są cudowne.. z Nim wszystko inaczej smakuje
Zawsze mi Go mało
O, i po co mam pisać jak sie za mnie już wypowiedziano Też najchętniej bym swojego przywiązała do siebie Cały sierpień spędziliśmy razem eh to były czasy, a teraz on pracuje całymi dniami. No ale juz za 3 tyg wracamy do naszego miasta studenckiego Nie mieszkamy jeszcze razem, ale ja wracam do siebie tylko na noc, wiec wychodzi ok 20h na dobę Już nie mogę sie doczekać, a za rok mam nadzieję zamieszkamy razem
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 18:45   #30
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: ile czasu spedzacie z partnerami????

wakacje - 24 godziny na dobę
rok akademicki- piątek , sobota, niedziela na bank, i jakiś dodatkowy 4 dzień,
zdaża sie też codzień, ale wtedy uczymy sie oboje, a co chwila zaglądamy do siebie i robimy chwilkę na czułości(czasem już nie wracamy niestety do ksiązek )
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe wyliczanki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-30 14:09:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.