dziwne ..sny.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-15, 09:14   #1
magaragga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29

dziwne ..sny..


Witam wszystkim.. mam pewien problem a moze mi się tylko tak wydaję .. prosze o jakieś opinie na ten temat.. Jestem z twoim tż od ponad roku znamy sie ponad 2 . Jak w każdym związku czasem sa złe a czasem piekne chwile .. Ale od pewnego czasu zastanawiam sięnad naszym związkiem. Niby nie wyobrażam sobie życia bez niego planujemy wspólna przyszłość ale czasem nachodzą mnie pewne wątpliwości czy to napewno to. I wydaje mi się ze do tego też odnosza sie moje sny.. Wiele razy śniło mi się że jestm z innym męsczyzną tzn zaczyna sie cos dziać między nami lecz nigdy nie dochodzi do sexu. powiedzmy ze "gra wstępna" . Kilka razy śnili mi się faceni których znam czy znałam a wiele razy ronież męsczyźni których nie potrafiłam zidentyfikować . Trochę męczą mnie te sny..strałam się nie przywiązywać do nich wagi ale nie potrafie. Swojemy tż też nigdy nie mówiłam o nich. Moze to jest jakaś głupota i szukam niewiadomo czego ale jak myslicie co mogą oznaczać te sny ? \? Dodam że z mojim tź mamy dośc udane zycie seksualne . Kochamy się dość często chodziaż jescze nie mieszkamy razem. I nie był on mojim pierwszym męsczyzną lecz drugim.. niestety..
magaragga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 09:36   #2
TeQuiero
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 168
Dot.: dziwne ..sny..

raczej wróżki się spytaj... bądź sennika...
__________________

I will always love you.
You, my darling you
....
TeQuiero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 10:39   #3
arkana
Raczkowanie
 
Avatar arkana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 93
Dot.: dziwne ..sny..

Wydaje mi się, że to zupełnie naturalne. I nie musi oznaczać tego, że Twój partner, choć nie śni Ci się po nocach, nie jest tym właściwym. Jeśli jesteś z nim szczęśliwa, a dodatkowo nie wyobrażasz sobie życia bez niego, to w czym problem?
Sny erotyczne sygnalizują pobudzenie. To zupełnie naturalna kolej rzeczy. Według mnie, nie masz się czym martwić.
arkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:23   #4
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: dziwne ..sny..

to normalne nawet dziewcyznom w stalych zwiazkach zdarzaja sie sbny erotyczne z innymi partnerami nie ma sie cyzm przejmowac
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:29   #5
Mynietka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 629
Dot.: dziwne ..sny..

teraz nie mogę znaleźć tego artykułu, ale pamiętam, że coś o tym czytałam.
dotyczył on tego, że wiele kobiet miewa właśnie takie erotyczne sny i z reguły jest tak, że tego, co nam się śni, tak naprawdę nie chciałybyśmy przeżyć w realu. dotyczyło to jednak właśnie takich erotycznych snów, nie wiem jak ze zwykłymi
__________________
weź wyciągnij wnioski,
życie to nie konkurs piękności.


WYMIANKA KOSMETYCZNA!


WYMIANKA CIUCHOWA!
Mynietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 16:01   #6
Jacek0x
Raczkowanie
 
Avatar Jacek0x
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 402
Dot.: dziwne ..sny..

Cytat:
Napisane przez TeQuiero Pokaż wiadomość
raczej wróżki się spytaj... bądź sennika...
hehehe

A tak na poważnie - trzeba to olać Sny to jedna wielka abstrakcja, w której możemy robić wszystko, być wszystkim, być wszędzie i wszystkiego doświadczać.

I tak naprawdę nie sądzę, żeby tylko sny były powodem Twoich wątpliwości czegoś nam nie powiedziałaś?
__________________
...Miłość to jedyny sens tego szalonego snu, w jakim jesteśmy uwięzieni
--

...nocnym pociągiem aż do końca świata.
Jacek0x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 16:08   #7
campari
Raczkowanie
 
Avatar campari
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 376
Dot.: dziwne ..sny..

Nie martw się swoimi snami, zastanów się tylko, czy nie przedstawiają jakichś Twoich pragnień i czegoś, za czym tęsknisz.

Poza tym to tylko sny, nie życie realne, także nie masz się czym martwić i czego obawiać. W różnych okresach życia ludziom śnią się różne rzeczy.
__________________


good girls are made of sugar & spice, as for me,
I'm made of vodka & ice.





eat me.
drę koszule, łamię serca.
campari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 16:53   #8
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: dziwne ..sny..

A może jest tak, że ci inni faceci reprezentują twojego TŻta, ale w sposób symboliczny. I to, że nie uprawiasz tam seksu, tylko jest taka gra wstępna, oznacza np. , że podświadomie chciałabyś, żebyście poświęcali sobie więcej czasu na czułości.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 16:58   #9
campari
Raczkowanie
 
Avatar campari
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 376
Dot.: dziwne ..sny..

Cytat:
Napisane przez arisa Pokaż wiadomość
A może jest tak, że ci inni faceci reprezentują twojego TŻta, ale w sposób symboliczny. I to, że nie uprawiasz tam seksu, tylko jest taka gra wstępna, oznacza np. , że podświadomie chciałabyś, żebyście poświęcali sobie więcej czasu na czułości.

o tym samym myślę co arisa: siła podświadomości, że może potrzebujesz więcej czułości szczególnie w czasie gry wstępnej? Ujawniasz swoje ukryte pragnienia?
__________________


good girls are made of sugar & spice, as for me,
I'm made of vodka & ice.





eat me.
drę koszule, łamię serca.
campari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 17:35   #10
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: dziwne ..sny..

Erotyczne sny to nic nienormalnego ani tym bardziej żadna wskazówka do zakończenia związku. Nie zawracaj sobie tym głowy przecież to takie miłe
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 19:58   #11
laura999
Raczkowanie
 
Avatar laura999
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 164
Dot.: dziwne ..sny..

Cytat:
Napisane przez magaragga Pokaż wiadomość
Witam wszystkim.. mam pewien problem a moze mi się tylko tak wydaję .. prosze o jakieś opinie na ten temat.. Jestem z twoim tż od ponad roku znamy sie ponad 2 . Jak w każdym związku czasem sa złe a czasem piekne chwile .. Ale od pewnego czasu zastanawiam sięnad naszym związkiem. Niby nie wyobrażam sobie życia bez niego planujemy wspólna przyszłość ale czasem nachodzą mnie pewne wątpliwości czy to napewno to. I wydaje mi się ze do tego też odnosza sie moje sny.. Wiele razy śniło mi się że jestm z innym męsczyzną tzn zaczyna sie cos dziać między nami lecz nigdy nie dochodzi do sexu. powiedzmy ze "gra wstępna" . Kilka razy śnili mi się faceni których znam czy znałam a wiele razy ronież męsczyźni których nie potrafiłam zidentyfikować . Trochę męczą mnie te sny..strałam się nie przywiązywać do nich wagi ale nie potrafie. Swojemy tż też nigdy nie mówiłam o nich. Moze to jest jakaś głupota i szukam niewiadomo czego ale jak myslicie co mogą oznaczać te sny ? \? Dodam że z mojim tź mamy dośc udane zycie seksualne . Kochamy się dość często chodziaż jescze nie mieszkamy razem. I nie był on mojim pierwszym męsczyzną lecz drugim.. niestety..

Ja mam co jakiś czas sny, że jestem z kimś innym- jakieś przytulania, całusy itd.
Tyle, że nigdy nie są to znajome osoby, raczej takie ,,wyśnione'' jakich nigdy wcześniej nie spotkałam.
To chyba normalne? Snów się przecież nie kontroluje.
Czasem śniło mi się, że kogoś ranię np.nożem i chcę zabić, a przecież w realnym życiu nigdy o czymś takim nie myślałam...sen to sen.
laura999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 11:48   #12
Valentino
Zadomowienie
 
Avatar Valentino
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 023
Dot.: dziwne ..sny..

Sny są przeważnie odwzorowaniem naszej podswiadomosci. Jeśli o czymś intensywnie myslisz przed zaśnięciem to prawdopodobnie pojawi się to w Twoich snach. Ja sama to potwierdzam bo cały czas śni mi się to o czym myśle nie tylko przed samym snem,ale i w czasie dnia.
Ostatnio też mam sny, w których to ja zdradzam bo po prostu przestałam myśleć o tym,że on moze mnie zdradzić. Czasem widze jakiegoś przystojniaka na ulicy czy w telewizji i sie zastanawiam co bym z nim zrobiła...a potem o tym śnie! z jednej strony fajnie z drugiej nie bo nie jestem lojalna wobec TŻta,ale to już inny temat. po prostu śnisz o tym o czym myślisz i trzeba pracować nad swoją psychiką
__________________
There is something more eternal than our love...




Valentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 12:11   #13
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: dziwne ..sny..

Valentino, daj spokój. Snów nie da się do końca kontrolować, a to, co w nich robisz, nie jest niefair w stosunku do twojego TZta. Jestem przekonana, że on ma również takie sny. To całkiem naturalne, zdarza się każdemu i w żadnym stopniu nie jest zdradą
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 13:16   #14
arakulek
Raczkowanie
 
Avatar arakulek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 77
Dot.: dziwne ..sny..

ja też uważam,że niema co zwracać uwagę na takie błachostki- ja też często miewam takie sny choć ze swoim Tż jestem bardzo szcześćliwa i narazie niemam jakiś strasznych wątpliwości

wiadomo,że każda z nas miewa gorsze dni i wtedy zastanawia się czy to ten właściwy, a później jest już wszytsko dobrze.Pozatym na sny nie mamy żadnego wpływu
pozdrawiam i myśle, że niema się czym przejmowac
arakulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 14:12   #15
magaragga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: dziwne ..sny..

Dziękje bardzo za wszystkie odpowiedzi i ukazanie różnych sposobów myślenia na ten temat. Widze też ze nie jestem sama której snią się takie rzeczy i ze to całkowicie normalne a myślałam ze ze mną jest coś nie tak. Trochę się z tym źle czułam, na siłe szukałam jakis znaków w moich snach.. też w pewnym stopniu czułam ze jestem nie lojalna wzg.mojego tż(chodź nie mam na to żadnego wpływu) ale dochodzę do wniosku że nie warto sobie zaprzątać tym głowę ..któraś z wizażanek napisała że moze te sny oznaczaja moje ukryte pragnienia co do większej bliskości, oraz czułości ze strony mojego tż zwłaszcza przed stosunkiem .. Ale o to napewno nie chodzi.. gdyż jest on zawsze wyrozumiały i co tu ukrywać dla mnie gra wstępna nie musi trwać wieczność... i to zawsze ja decyduje kiedy ją kończymy i przechodzimy dalej .. no cóz bardzo niecierpliwa jestem w takich sytuacjach Pozdrawiam

Edytowane przez magaragga
Czas edycji: 2009-03-16 o 14:13
magaragga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 17:55   #16
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: dziwne ..sny..

Cytat:
Napisane przez magaragga Pokaż wiadomość
Witam wszystkim.. mam pewien problem a moze mi się tylko tak wydaję .. prosze o jakieś opinie na ten temat.. Jestem z twoim tż od ponad roku znamy sie ponad 2 . Jak w każdym związku czasem sa złe a czasem piekne chwile .. Ale od pewnego czasu zastanawiam sięnad naszym związkiem. Niby nie wyobrażam sobie życia bez niego planujemy wspólna przyszłość ale czasem nachodzą mnie pewne wątpliwości czy to napewno to. I wydaje mi się ze do tego też odnosza sie moje sny.. Wiele razy śniło mi się że jestm z innym męsczyzną tzn zaczyna sie cos dziać między nami lecz nigdy nie dochodzi do sexu. powiedzmy ze "gra wstępna" . Kilka razy śnili mi się faceni których znam czy znałam a wiele razy ronież męsczyźni których nie potrafiłam zidentyfikować . Trochę męczą mnie te sny..strałam się nie przywiązywać do nich wagi ale nie potrafie. Swojemy tż też nigdy nie mówiłam o nich. Moze to jest jakaś głupota i szukam niewiadomo czego ale jak myslicie co mogą oznaczać te sny ? \? Dodam że z mojim tź mamy dośc udane zycie seksualne . Kochamy się dość często chodziaż jescze nie mieszkamy razem. I nie był on mojim pierwszym męsczyzną lecz drugim.. niestety..
Nie znam sie na interpretacji snow, ale jedno moge powiedziec:
kazda dziewczyna predzej czy pozniej sni o innych mezczyznach, przeciez kazda z nas ma poped seksualny , ktory z czasem opada jesli dluzej jestesmy z jakims chlopakiem.

Poza tym, sny to podswiadomosc, czesto sa bardzo fantastyczne (mi codziennie snia sie jakies sience fiction, albo elfy, albo na przyklad Sean Paul jedzacy kolacje z moja rodzinka...), czesto wystepuja w nich osoby, ktore sa nam znane z widzenia, bo mozg zarejestrowal ich twarze i je pamieta.

Ja mam czesto sny i fantazje z innymi facetami, a przeciez kocham i jestem happy ze swoim TZ. Jestem tego swiadoma i mi to nie przeszkadza.

Natomiast kiedy mialam pewien okres, po zerwaniu z moim eksem (niedoszlym mezem), ze przez kilka miesiecy snil mi sie tylko on. Oczywiscie zwykle budzilam sie ze lzami w oczach. A snil mi sie w roznych sytuacjach. Nawet raz snila mi sie historia,ze on zakochuje sie w mojej siostrze, zrywa ze mna, potem bierze slub z nia, a na koncu ojazuje sie ze jest gejem i zdradza ja z naszym sasiadem...

Mialam wtedy depresje, generalnie bylam zalamana i to on byl powodem zalamania, wiec rozumiem, ze to mialo wplyw na powstanie tych snow.

Pozdrawiam
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 14:07   #17
hesitant91
Przyczajenie
 
Avatar hesitant91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: dziwne ..sny..

Nie przejmuj się tymi snami, to zupełnie normalne - to, co się nam śni, jest niezależne od nas i nie powinno się do tego przywiązywać zbytniej wagi
Sama często mam sny z innymi chłopakami, a opowiadam je mojemu TŻtowi i się z nich śmiejemy
Tak więc radzę wrzucić na luz i nie zamartwiać się takiego typu rzeczami.
hesitant91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.