Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-26, 18:53   #2821
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ale to wcale nie był jakoś bardzo ciemny bo ja mam bardzo jasną cerę i znakomicie mi wtedy go dopasowała pod moją cerę
ale w tygodniu wybieram się do kosmetyczki więc skorzystam z okazji i ją podpytam
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:12   #2822
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Z tego co mi wiadomo to ta Michell ma swoją firmę kosmetyczną więc może i faktycznie leży i pachnie
Ona chyba nie ma firmy makijazowej. Z tego co sie orientuje, to najpierw ona sobie po prostu robila makijaze w internecie, a potem Lancome ja "odkryl" i zaprosil do wspolpracy. Wypuscila chyba serie kolorystyczna dla Lancoma na lato.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:21   #2823
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Ahh uwielbiam Tima Burtona (co chyba po avku widać )
Paznkokcie faktycznie...dziwne. Mnie przeszkadzają te diamenciki. Nie przepadam za tego typu ozdobami.



Dzięki za skład To działanie ściągające mnie strasznie skusiło.
Ja też! Jego filmy są zawsze takie... groteskowe? Wszystkich nie obejrzałam, ale jak widzę w telewizji, że będzie puszczany jego film, to oglądam, oczywiście
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:39   #2824
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Ona chyba nie ma firmy makijazowej. Z tego co sie orientuje, to najpierw ona sobie po prostu robila makijaze w internecie, a potem Lancome ja "odkryl" i zaprosil do wspolpracy. Wypuscila chyba serie kolorystyczna dla Lancoma na lato.
wiem, że któraś z makeup guru na Yt ja ma, też mi się wydawało że Miechelle...albo Pixiewoo ? Skleroza :P

Mimbi :d na pewno są tutaj fanki MP, ale mnie nie ciekawią jej filmiki, wole np Misschivious też ma świetnie dopracowane filmiki i głos mniej irytujący :P



aaa, miałam się pytać, któraś białolica uzywa Bb cremu ?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:12   #2825
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Właśnie kończę próbke BB Creamu Skin79 Pink. Gdy pierwszy raz wycisnęłam troszkę kremu na rękę byłam przerażona. Cóż to za kolor dla murzynki?! Ale po nałożeniu ładnie wtopił się w skórę i nie odcinał się. Co do krycia: jest średnie. Z moimi wypryskami ratuję się nakładaniem podkładu Lucy jako korektora. BB Cream nie daje matowego wykończenia. Jest lekki glow, ale bardzo naturalny. Próbka ma tylko 5 ml, więc jak na razie nie mogę się wypowiedzieć o właściwościach leczących.
Leci do mnie pełnowymiarowe opakowanie BB Creamu. Myśle, że za jakiś miesiąc mogę się wypowiedzieć czy to działa zbawienie na moją buźkę
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:17   #2826
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Właśnie kończę próbke BB Creamu Skin79 Pink. Gdy pierwszy raz wycisnęłam troszkę kremu na rękę byłam przerażona. Cóż to za kolor dla murzynki?! Ale po nałożeniu ładnie wtopił się w skórę i nie odcinał się. Co do krycia: jest średnie. Z moimi wypryskami ratuję się nakładaniem podkładu Lucy jako korektora. BB Cream nie daje matowego wykończenia. Jest lekki glow, ale bardzo naturalny. Próbka ma tylko 5 ml, więc jak na razie nie mogę się wypowiedzieć o właściwościach leczących.
Leci do mnie pełnowymiarowe opakowanie BB Creamu. Myśle, że za jakiś miesiąc mogę się wypowiedzieć czy to działa zbawienie na moją buźkę

a jak zamawiasz ? Ja siedzę sobie od jakiegoś czasu w temacie bb creamu ,tylko te wysyłki, zamówienia mnie przerażają. Boje się, że moja kasa nie dojdzie na czas i wyjdę na złodziejkę:P albo źle coś zrozumiem i wyjdę na głupka :P
I tak myslę i analizuję bb cream i minerały....i podkład z Burzujki, ale healthy mix, bo detox to jakaś ciemnota ciemna
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 22:16   #2827
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
a jak zamawiasz ? Ja siedzę sobie od jakiegoś czasu w temacie bb creamu ,tylko te wysyłki, zamówienia mnie przerażają. Boje się, że moja kasa nie dojdzie na czas i wyjdę na złodziejkę:P albo źle coś zrozumiem i wyjdę na głupka :P
I tak myslę i analizuję bb cream i minerały....i podkład z Burzujki, ale healthy mix, bo detox to jakaś ciemnota ciemna
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 22:17   #2828
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Muszę ten patent wypróbować.

misianko ten Tormentiol wyszusza te niedpodzianki, czy też ma jakieś inne wspaniałe działanie?
Tormentiol polecam na większe niespodzianki.

Dziewczyny, wróciłam z Berlina, było cudownie, szkoda tylko że tak szybko minął ten piękny czas.

Nakupywałam sobie kilka naturalnych mydełek, aktualnie mam hopla na ich punkcie.

Postanowiłam się ujawnić i we wtorek, jak będę u TŻta, mam zamiar zamieścić swoje jasne lico (podkreślam, że nie jestem ekstremalnym bladziochem, ale dobrze mi z tym)

Brakowało mi Was, tak bardzo lubię tu zaglądać.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2010-09-26 o 22:30
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 22:36   #2829
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Ona chyba nie ma firmy makijazowej. Z tego co sie orientuje, to najpierw ona sobie po prostu robila makijaze w internecie, a potem Lancome ja "odkryl" i zaprosil do wspolpracy. Wypuscila chyba serie kolorystyczna dla Lancoma na lato.
http://iqqubeauty.com/ to jest ta firma - z Lancomem tylko współpracuje.

A co do BB kremów - ja mam kilka i bladolicym bardzo polecam
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 23:37   #2830
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
I tak myslę i analizuję bb cream i minerały....i podkład z Burzujki, ale healthy mix, bo detox to jakaś ciemnota ciemna
Też myślę o Healthy Mix odkąd go zobaczyłam w rossmannie, wygląda na jasny. Czekam aż będzie jakiś testerek na allegro bo ostatnio przegapiłam.
Zgadzam się, to skandal, że detox jest dopiero od 52
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 23:38   #2831
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Tormentiol polecam na większe niespodzianki.

Dziewczyny, wróciłam z Berlina, było cudownie, szkoda tylko że tak szybko minął ten piękny czas.

Nakupywałam sobie kilka naturalnych mydełek, aktualnie mam hopla na ich punkcie.

Postanowiłam się ujawnić i we wtorek, jak będę u TŻta, mam zamiar zamieścić swoje jasne lico (podkreślam, że nie jestem ekstremalnym bladziochem, ale dobrze mi z tym)

Brakowało mi Was, tak bardzo lubię tu zaglądać.
Super, że już jesteś Zdaje się, że wyjazd udany!
Czekamy na zdjęcie

Estra i Saks, ja też uwielbiam burtonowską estetykę!
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 02:33   #2832
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

własną firmę kosmetyczną z makeup'owych guru, to ma panacea81, ale.. kojarzy mi się, że Michelle Phan też miała, napewno skincare'ową, miała ten śmieszny filtr do nakładania na makijaż między innymi.

Valie, Hanskin Magic BB Cream w białej tubce, ponoć bardzo mało tłusty http://dolljustine.blogspot.com/2010...omparison.html , ma piękne ocenki http://www.makeupalley.com/product/s.../0/Foundations i ponoć bardzo jasny kolorek http://lotuspalace.blogspot.com/2008...ic-bb-sun.html .
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 08:59   #2833
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ishi na początku kupiłam próbki właśnie przez Estelle i to nie jest nic trudnego. Rezerwujesz sobie miejsce w zamówieniu, później Estelle podaje dokładną kwote, którą trzeba jej wpłacić. Gdy przyjdą BB creamy z Korei podajesz swój adres.
Ostatnie moje zamówienie (Lioele Beyond Solution) zrobiłam sama. Założyłam sobie ebaya i PayPala i ku mojemu zdziwieniu nie okazało się to skomplikowane

denq z miałam Hanskina niestety wesje glossy. Po pierwszej próbie, gdy moja buzia wyglądała jak latarnia dałam sobie z nim spokój. Może wersja zwykła jest lepsza? Polecam tą stronkę http://bbcreamqueen.com/. Jest tam nawet test, który dobiera BB Cream
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:34   #2834
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wróciłam z Berlina, było cudownie, szkoda tylko że tak szybko minął ten piękny czas.

Nakupywałam sobie kilka naturalnych mydełek, aktualnie mam hopla na ich punkcie.

Postanowiłam się ujawnić i we wtorek, jak będę u TŻta, mam zamiar zamieścić swoje jasne lico (podkreślam, że nie jestem ekstremalnym bladziochem, ale dobrze mi z tym)

Brakowało mi Was, tak bardzo lubię tu zaglądać.
Oh jakze ja kocham Berlin!!! A powiedz mi, czy trafilas tam na sklep Lush?
Pokazuj sie, pokazuj sie!

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
http://iqqubeauty.com/ to jest ta firma - z Lancomem tylko współpracuje.
A to nie wiedzialam, prosze bardzo. Ale jakas ta strona malo czytelna.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:46   #2835
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
no co :P

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Też myślę o Healthy Mix odkąd go zobaczyłam w rossmannie, wygląda na jasny. Czekam aż będzie jakiś testerek na allegro bo ostatnio przegapiłam.
Zgadzam się, to skandal, że detox jest dopiero od 52
na zimę zamiast wypuszczać jaśniejsze odcienie to oni wymuszają na ludziach wizytę na solce :P Dokładnie, skandal...

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Ishi na początku kupiłam próbki właśnie przez Estelle i to nie jest nic trudnego. Rezerwujesz sobie miejsce w zamówieniu, później Estelle podaje dokładną kwote, którą trzeba jej wpłacić. Gdy przyjdą BB creamy z Korei podajesz swój adres.
Ostatnie moje zamówienie (Lioele Beyond Solution) zrobiłam sama. Założyłam sobie ebaya i PayPala i ku mojemu zdziwieniu nie okazało się to skomplikowane

aaaaa....dzieki Valie ja taki tłumok jestem czasami :P
A co do ebaya, to ja mam chyba pecha, kilka razy się próbowałam zarejestrować i nic...albo jakieś błędy, albo coś. Zraziłam się.
A konto na paypalu mam, ale mojej karty nie można pod niego podpiąć więc jest sobie gdzieś nieużywane....

A o bb cremie myślałam jak zaczęłam podczytywać blogi Azjatek np. ten:
http://ekimura.blogspot.com/ średnio mnie jej wpisy interesują :P , ale jej cera, ogólnie jej look bardzo mi się podoba - i używa skin79 oriental BB cream.
Fotkę z jej bloga dołączam jako ciekawostkę :P
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:20   #2836
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Też myślę o Healthy Mix odkąd go zobaczyłam w rossmannie, wygląda na jasny. Czekam aż będzie jakiś testerek na allegro bo ostatnio przegapiłam.
Zgadzam się, to skandal, że detox jest dopiero od 52
Miałam próbkę HM nr 51 i, szczerze mówiąc, nie polecam
Kolor był dla mnie za ciemny i za żółty (wyglądałam na chorą; Inglot AMC, też żółty, dawał zupełnie inny efekt), ale najgorsze były same właściwości podkładu. Strasznie wchodził w pory i był strasznie... mhm... tłusty?
Oczywiście spróbować Ci nie zaszkodzi, bo a nuż to będzie Twój podkładowy Graal Ale na początku polecam wizytę w Douglasie i wysępienie próbki
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 12:38   #2837
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

a ja może tak nieśmiało przypomnę o krakowskim spotkaniu - ustalamy już jakieś konkrety?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 13:20   #2838
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja jakoś w tym tygodniu będę miała harmonogram zajęć i będę mogła rzucić konkretną datą na razie nie bardzo
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:28   #2839
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Będę w Krakowie od środy. Ale niestety też nie mam jeszcze planu zajęć więc nie moge niczego zagwarantować.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 16:47   #2840
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Też myślę o Healthy Mix odkąd go zobaczyłam w rossmannie, wygląda na jasny. Czekam aż będzie jakiś testerek na allegro bo ostatnio przegapiłam.
Zgadzam się, to skandal, że detox jest dopiero od 52
Zamówiłam tester Healthy Mix 51 ponad tydzień temu i wciąż na niego czekam.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:19   #2841
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

hej
kiedyś obiecałam zdjęcia bladej kolorówki,więc wrzucam
zdj 1.
3 podkłady EDM (Linen,Ivory i Olive Fair) oraz korektor Fair cośtam :P dodatkowo korektor manhattan i pod oczy Boujoris (chętnie wymienię :P) i podkład HM... oczywiście kolor 51 :P
a i jeszcze podkład la roche'a uniffiance(albo coś w tym rodzaju,też wymienię )
zdj 2.
Błyskotki z essence (taaaaaaa kolejna essencomaniaczka :P)
róż maybelline kolor chyba 50 (cośtam rose),3 lakiery podkreślające bladość (chciałabym mieć tylko 3 lakiery...),podkład mineralny Astora kupiony na jakiejś super promocji,użyty może raz :P niebieski tusz do rzęs z Hean i 2 błyszczki dla bladych piękności
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:24   #2842
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Miałam próbkę HM nr 51 i, szczerze mówiąc, nie polecam
Kolor był dla mnie za ciemny i za żółty (wyglądałam na chorą; Inglot AMC, też żółty, dawał zupełnie inny efekt), ale najgorsze były same właściwości podkładu. Strasznie wchodził w pory i był strasznie... mhm... tłusty?
Oczywiście spróbować Ci nie zaszkodzi, bo a nuż to będzie Twój podkładowy Graal Ale na początku polecam wizytę w Douglasie i wysępienie próbki
Tyle, że ja własnie nie umiem sępić
Żółtego własnie szukam, tyle że jasnego a AMC jest widocznie jasniejszy czy są zbliżone? Bo ze wszystkich (aż 3) podkładów Inglota AMC jest najjaśniejszy tak? quench miałas wszystkie, dobrze pamiętam?
Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Zamówiłam tester Healthy Mix 51 ponad tydzień temu i wciąż na niego czekam.
Daj znać jak przyjdzie ja za późno się obudziłam i jak chciałam zamawiać to dawno było po, zostały same czarne
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:35   #2843
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
hej
podkład mineralny Astora kupiony na jakiejś super promocji,użyty może raz :P niebieski tusz do rzęs z Hean i 2 błyszczki dla bladych piękności
Astora masz najjaśniejszego ?
ja chciałam kupić w promocji w Naturze po 19,99 ale został 1 najciemniejszy...
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:43   #2844
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Tyle, że ja własnie nie umiem sępić
Żółtego własnie szukam, tyle że jasnego a AMC jest widocznie jasniejszy czy są zbliżone? Bo ze wszystkich (aż 3) podkładów Inglota AMC jest najjaśniejszy tak? quench miałas wszystkie, dobrze pamiętam?
Jak dla mnie Inglot jest jaśniejszy, poza tym Burżuj szybko ciemnieje AMC porównywałam kiedyś z YSM i nie ma porównania - AMC jest zdecydowanie jaśniejszy

I nie bój się sępić, Douglasy są po to, żeby brać z nich próbki, a nie tam kupować (porównywałam kiedyś ceny u nich i w Ross - w Douglasie często chcą kilkanaście złotych więcej )
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:43   #2845
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

tak,najjaśniejszego,jak masz coś na wymiankę i zależy Ci na nim to chętnie się wymienię bo w sumie u mnie on leży :P
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:51   #2846
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
I nie bój się sępić, Douglasy są po to, żeby brać z nich próbki, a nie tam kupować (porównywałam kiedyś ceny u nich i w Ross - w Douglasie często chcą kilkanaście złotych więcej )
dokładnie
a co do spotkania to przecież mamy jeszcze dużo czasu na ustalenia
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:51   #2847
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Tyle, że ja własnie nie umiem sępić
Ja też nie, no za Boga
Przez to często kupuję pełowymiarowe opakowanie czegoś nieprzetestowanego i bywa, że nie jestem potem w pełni usatysfakcjonowana swym wyborem na chybił-trafił
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:12   #2848
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Wiecie co, ja ostatnio w Rossmanie widziałam nowy podkład Max Factora i balsamo-szminki. Najjaśniejszy kolor podkładu był baaardzo podobny do HM 51, także muszę się jeszcze mu przyjrzeć
I może ta balsamoszminka da taki transparentny, czerwony efekt?


Srebrnousta, ja miałam i Inglota AMC i HM, i mi bardziej podszedł HM właśnie. W Inglocie nie podobały mi się te drobinki i był jakiś taki suchy, nie dało się go nałożyć na krem matujący
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:14   #2849
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Jak dla mnie Inglot jest jaśniejszy, poza tym Burżuj szybko ciemnieje AMC porównywałam kiedyś z YSM i nie ma porównania - AMC jest zdecydowanie jaśniejszy

I nie bój się sępić, Douglasy są po to, żeby brać z nich próbki, a nie tam kupować (porównywałam kiedyś ceny u nich i w Ross - w Douglasie często chcą kilkanaście złotych więcej )
Dzięki skoro ciemnieje to juz o nim zapomniałam. A znacie jeszcze coś jasnego, ale zdecydowanie żołtego oprócz AMC? Żebym miała z czego wybierać Bo na razie nie mam sily wracać do minerałów i chcę sobie kupic zwykły podkład...

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Ja też nie, no za Boga
Przez to często kupuję pełowymiarowe opakowanie czegoś nieprzetestowanego i bywa, że nie jestem potem w pełni usatysfakcjonowana swym wyborem na chybił-trafił
Nawet nie mam okazji sie przełamać, bo raczej chodze do rossmannów i natur albo wybieram neta, douglas nie po drodze
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:33   #2850
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
hej
kiedyś obiecałam zdjęcia bladej kolorówki,więc wrzucam
zdj 1.
3 podkłady EDM (Linen,Ivory i Olive Fair) oraz korektor Fair cośtam :P dodatkowo korektor manhattan i pod oczy Boujoris (chętnie wymienię :P) i podkład HM... oczywiście kolor 51 :P
a i jeszcze podkład la roche'a uniffiance(albo coś w tym rodzaju,też wymienię )
zdj 2.
Błyskotki z essence (taaaaaaa kolejna essencomaniaczka :P)
róż maybelline kolor chyba 50 (cośtam rose),3 lakiery podkreślające bladość (chciałabym mieć tylko 3 lakiery...),podkład mineralny Astora kupiony na jakiejś super promocji,użyty może raz :P niebieski tusz do rzęs z Hean i 2 błyszczki dla bladych piękności
no! i takie posty ze zdjęciami się chwali :P

Ja też jestem essensomaniaczką, ale sie ograniczam.
Na 2 fotce to jest róż mineralny z Mayballine ? Jeżeli tak,to jaki masz odcien? Widzę je na all za przyzwoitą cenę, ale w Rossmanie nigdy ich nie widziałam
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.