Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-31, 20:23   #2821
Scarlle
Raczkowanie
 
Avatar Scarlle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 266
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
polecam, abyś uzyła środka do modyfikacji koloru matrixa, znajdziesz na allegro juz w hurtowniach fryzerskich, taki w proszku, zmieszaj z wodą 3% lub max 6% i ładnie ściągnie kolor

A co potem? trzeba nałożyć farbę tą z właściwym kolorem?? Panicznie boję się, że wyjdą mi białe lub zielone włosy i do tego na maksa wysuszone
__________________
Nie wiesz co mówić, to mów niewyraźnie
Scarlle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 20:36   #2822
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

spokojnie narazie spróbuj z wodą 3% tego matrixa, zobaczymy jaki kolorek uzyskasz po nim i czy jest sens kłaśc nowy kolor
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 12:30   #2823
Domiiniisiia
Zadomowienie
 
Avatar Domiiniisiia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 751
GG do Domiiniisiia
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cześć chciałam się Was o coś zapytać. Moje naturalne włosy to ciemny blond i zafarbowałam je najpierw na rudo, a teraz 2 razy na mroźny kasztan. Ogólnie kolor mi się bardzo podoba, ale kiedy farbowałam je pierwszy raz to za mocno chwyciło odrosty i były straszne ciemne, a dół jasny. Potem, gdy zafarbowałam drugi raz to dół jest ciemny, a góra jasna. Chciałabym ściągnąć tą farbę co teraz mam i nałożyć ją u fryzjera na nowo, żeby kolor był równy. Tylko, słyszałam, że nawet przy takim zabiegu moje włosy będą miały w sobie coś z rudego... Czy to prawda?
__________________
Gdybyś wiedział, jak bolesna pustka rozprzestrzenia się we mnie, gdy pomyślę, że nie będę mogła Cię więcej mieć...
Domiiniisiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 15:04   #2824
Elizenda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 16
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Polecam dekoloryzator Chantal. Schodziłam z bardzo ciemnego brązu, prawie czerni. 3 razy aplikowałam dekoloryzator, efekt - b. jasny brąz z rudą poświatą. Zero zniszczenia włosów. Z koloryzacją trzeba odczekać kilka dni, ja farbowałam po 2 tygodniach na ciemny blond i wyszedł super. Niestety niedawno znowu zaczęłam eksperymentować z ciemnymi brązami i mam prawie czarny kolor na głowie. Dekoloryzator już zakupiony i w tym tygodniu znowu ściągam. Deko wychodzi równomiernie i włosy wyglądają na bardzo odżywione. Jeśli końcówki są ciemniejsze nakłada się potem jedynie na końcówki.
Elizenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 19:08   #2825
Domiiniisiia
Zadomowienie
 
Avatar Domiiniisiia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 751
GG do Domiiniisiia
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

a nie da się bez czekania? czy to zależy od włosów, fryzjera?
__________________
Gdybyś wiedział, jak bolesna pustka rozprzestrzenia się we mnie, gdy pomyślę, że nie będę mogła Cię więcej mieć...
Domiiniisiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 05:27   #2826
Elizenda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 16
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Da się od razu, ale ponoć trzeba wybrać jaśniejszy odcień farby.
Ja czekałam dłużej, bo w sumie kolor po dekoloryzacji bardzo mi się podobał. Na różnych forach czytałam, że dobrze odczekać mimo wszystko kilka dni. W salonie pewnie walną farbę od razu. Zresztą ja bym w salonie nie robiła, bo tam robią dekoloryzację rozjaśniaczami. Dekoloryzacja rozjaśniaczem chyba nie powinna się tak nazywać, nie wiem czemu używane jest takie określenie. Zanim się zdecydowałam na kupno dekoloryzatora byłam w kilku salonach. W dwóch stwierdzili, że coś takiego co wyciąga kolor bez amoniaku i niszczenia włosów nie istnieje, w trzecim Pani słyszała, ale nie stosuje. A za to gwarantowane zniszczenie włosów i nowy kolor śpiewali kilka stówek, mi wyszło: 70zł za dekoloryzator i specjalny szampon, a potem 20 zł nowa farba.
Elizenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 20:45   #2827
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ja mam zamiar w sobotę znowu pofarbować. Wypróbuję ten light ash blonde. W poniedziałek mam wizytę u fryzjerki i chyba obetnę włosy na krótko, bo już nie mogę patrzeć jakie są zniszczone. Może wtedy trochę odżyją. Choć najbardziej denerwujące jest to, że nie chcą się bardziej rozjaśnić i nie łapią farby:'(
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 00:48   #2828
szminka2010
Raczkowanie
 
Avatar szminka2010
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Mazury/WX
Wiadomości: 35
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

koleżanki drogie potrzebuje pomocy;/
to już drugi wątek, gdzie szukam pomocy.
nie jestem specem od farb, a chce zafundować sobie coś nowego - zupełnie szalonego
obecny mój kolor to średni a raczej ciemny brąz i marzy mi się jakiś fajny (trochę jaśniejszy) kolorek, jakby złoty brąz;p
Czytałam o lini farb dla brunetek, które rozjaśniają:
1. palette radiance - olśniewający brąz
2. brillance luminance - lśniący brąz

Czy ktoś ich używał?? Można prosić o zdjęcia??
Proszę o pomoc
z góry dziękuje!!!
szminka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 14:33   #2829
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

o matko, ja obecnie mam wyblakly rudy na pograniczu z ciemnym blondem, wyglada to brzydko i strzelil mi ostatnio do glowy pomysl - BLOND ale duzo jasniejszy niz miewalam do tej pory.
Wiem, wiem powinnam isc do fryzjera, nie niszczyc samej wlosow. Ale gdyby tak kupic rozjasniacz, rozjasnic wlosy na kurczkowy blond (lub jakikolwiek wyjdzie) a na to wrzucic jakas platynowa farbe np sayossa?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 14:49   #2830
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szminka2010 Pokaż wiadomość
koleżanki drogie potrzebuje pomocy;/
to już drugi wątek, gdzie szukam pomocy.
nie jestem specem od farb, a chce zafundować sobie coś nowego - zupełnie szalonego
obecny mój kolor to średni a raczej ciemny brąz i marzy mi się jakiś fajny (trochę jaśniejszy) kolorek, jakby złoty brąz;p
Czytałam o lini farb dla brunetek, które rozjaśniają:
1. palette radiance - olśniewający brąz
2. brillance luminance - lśniący brąz

Czy ktoś ich używał?? Można prosić o zdjęcia??
Proszę o pomoc
z góry dziękuje!!!
farby te rozjaśniają jedynie wlosy naturalnie ciemne, nie ruszy Ci wlosów farbowanych juz.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 23:56   #2831
szminka2010
Raczkowanie
 
Avatar szminka2010
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Mazury/WX
Wiadomości: 35
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

z tym się wiąże problem, bo nie pamiętam kiedy coś modziłam na głowie;p
Mimo wszystko szaleństwo wygrało z rozsądkiem i dziś z uśmiechem od ucha do ucha..... kupiłam farbę z Garniera. Lekki strach jest, ale świat do odważnych należy poinformuje Was o swoim eksperymencie.
szminka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 13:45   #2832
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

No i pofarbowalam wczoraj. Nie spodziewałam się takiego efektu. Wlosy są równo pokryte. Prawie nie ma różnicy między odrostami (które były białe) a resztą. Jestem Bardzo zadowolona. To chyba najladniejszy i najbardziej naturalny kolorek jaki miałam na głowie oprócz naturalek:PNie mam juz rudej poświaty, a wlosy mają piękny popielaty kolor. Najlepsze jest to, że farba, której użyłam to jasny popielaty blond, a wyszedł ciemny Świetnie się czuję w tym kolorze. Jutro robię u fryzjerki tylko grzywkę, a resztę wloskow zapuszczam
Zdjęcie mojego kolorku w awatarze i w galerii.

Edytowane przez Kamila_Blondi
Czas edycji: 2011-11-06 o 13:47
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 15:29   #2833
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Jaki dekoloryzator polecacie na czarne włosy farbowane od lat na ciemne brązy?
Nie chce wyjść do blondu tylko do jasnego brązu, to moje marzenie

ps. chyba zdecydowałam się na Renee Blanche, myślicie że powinnam kupić 2 zestawy na włosy do ramion?
a kolor jaki chciała bym uzyskać to taki http://imageshack.us/photo/my-images/18/2keq2u.jpg/
Jak myślicie jaka farba była by najlepsza po dekoloryzacji by uzyskać taki kolor?

Z góry dzięki za rady

Edytowane przez CryBebe
Czas edycji: 2011-11-06 o 16:36
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 07:28   #2834
Elizenda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 16
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez CryBebe Pokaż wiadomość
Jaki dekoloryzator polecacie na czarne włosy farbowane od lat na ciemne brązy?
Nie chce wyjść do blondu tylko do jasnego brązu, to moje marzenie

ps. chyba zdecydowałam się na Renee Blanche, myślicie że powinnam kupić 2 zestawy na włosy do ramion?
a kolor jaki chciała bym uzyskać to taki http://imageshack.us/photo/my-images/18/2keq2u.jpg/
Jak myślicie jaka farba była by najlepsza po dekoloryzacji by uzyskać taki kolor?

Z góry dzięki za rady
Ja używałam Chantal, ale pojemność wszystkie mają taką samą i taki zestaw dwóch buteleczek na moje włosy do ramion, dosyć gęste, starczył na 3 aplikacje. Myślę, że spokojnie wystarczy Ci jeden zestaw. Nie zapomnij kupić specjalnego szamponu neutralizującego, który wypłucze z włosów pozostałości chemii-np. Selective Post Color Szampon Neutralizujący na allegro około 30 zł. Inaczej włosy mogą ściemnieć dzień po dekoloryzacji.
Elizenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 14:20   #2835
acom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Czy do zmywania wystarczy najtańszy szampon ziołowy (rumiankowy?)? Dodam do niego sodę, więc chyba powinno być ok?
acom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 15:07   #2836
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

ech, a ja mam swoje ciemne włosy, szatynkowe. Rozjaśniałam alfaparfem, cudowałamz londą i wreszcie wyszedł mi taki jaki chciałam. Niestety, włosy rosną i odrost był spory, ale naturalny. Końcówki mi zrudziały nieładnie, zwłąszcza,że je olejuję amlą gold, jasmine i sesą. Nie pomagaja płukanki ani srebrzyki. Więc niewiele myśląc sięgnęłam po londę ciemny popielaty blond i zamiast się rozjaśnić wyszły mi czarne Całe!!! Więc nałożyłam za kilka godzin londę platynowo siwy 89, ale nic nie ruszył więc po godzinie dołożyłam końcówkę loreala excell 10 kolor 7.13. I teraz mam czekoladkę, piękną może, błyszczącą, ale dalej z rudym poblaskiem. Co robić??? Chcę się pozbyć tego rudego wiecznie wyłażącego, żle się czuję i wyglądam w takich ciemnych. Musze mieć popielaty kolor. najlepiej chciałabym uzyskać taki jak na pudełku: islande recital loreala, 7.0 excell 10 loreala, czy copenhague. jak Ale odcień popielaty, naturalny blond, popiół. Czy marzę o niemożliwym? zrobie to jakoś sama w najbliższych dniach? czy fryzjer?

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2011-11-07 o 15:11
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:15   #2837
Elizenda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 16
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez acom Pokaż wiadomość
Czy do zmywania wystarczy najtańszy szampon ziołowy (rumiankowy?)? Dodam do niego sodę, więc chyba powinno być ok?
Nie znam się na takich specyfikach, może to też będzie skuteczne. Jak zmywałam 15 minut kilka razy zwykłym szamponem na drugi dzień wróciły do koloru sprzed dekoloryzacji. Czytałam w necie, że właśnie od nieodpowiedniego szamponu( szorowałam nieźle). Kupiłam ten szampon, bo nie chciałam wydawać kasy na kolejny dekoloryzator. Po kolejnej próbie umyłam tylko dwa razy tym szamponem neutralizującym i nie ściemniały. Nie wiem może była jakaś inna przyczyna, ale ja zawsze wszystkim polecam ten szampon, tak zresztą zaleca też producent dekoloryzatora.
Elizenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 22:11   #2838
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Elizenda Pokaż wiadomość
Ja używałam Chantal, ale pojemność wszystkie mają taką samą i taki zestaw dwóch buteleczek na moje włosy do ramion, dosyć gęste, starczył na 3 aplikacje. Myślę, że spokojnie wystarczy Ci jeden zestaw. Nie zapomnij kupić specjalnego szamponu neutralizującego, który wypłucze z włosów pozostałości chemii-np. Selective Post Color Szampon Neutralizujący na allegro około 30 zł. Inaczej włosy mogą ściemnieć dzień po dekoloryzacji.
Dziękuje za rade, na pewno zamówie ten szampon, wprawdzie kupiłam jakieś przeciwłupieżowe bo czytałam, że wypłukują kolor ale wole nie ryzykować bo strasznie mam cykora, że mi sciemnieją znowu
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 17:34   #2839
madzia62432zz
Przyczajenie
 
Avatar madzia62432zz
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 14
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cześć Od dłuższego czasu przeglądam ten temat i w końcu zdecydowałam się na dekoloryzacje. Od ok 4 lat farbuje włosy na czarno od jakiegoś roku farbą Syoss. Wczoraj byłam u fryzjera (oferta na grouponie dekoloryzacja z farbowaniem 89zl zamiast 290) i facet stwierdził ze nie ma szans na dekoloryzacje ze albo rozjasni sie kolor o 1 ton albo będę miała nieziemskie plamy (nawet po zafarbowaniu) i zniszczone włosy bo rzekomo farby syoss ani palette nie można w taki sposób dobrze ściągnąć .... zaproponował mi stopniowe schodzenie z koloru farbujac odrost na nieco jaśniejszy kolor niż reszta włosów. Efekt jest taki ze mam włosy czarne z rudawo brązowym odrostem jestem totalnie wściekła bo myślałam ze uda mi się uzyskać miedziany rudy i strasznie się zawiodłam. Dlatego postanowiłam kupić na allegro dekoloryzator Chantal i do tego szampon Selective post color i razem z koleżanka spróbujemy dekoloryzacji domowej zobaczymy co z tego wyjdzie farbę do wyrównania koloru kupie jak zobaczę co z tego wyjdzie to będzie mój pierwszy krok z kruczo czarnych włosów do platynowego blondu Mam nadzieje po 2 akcjach uda mi się go uzyskać jeśli chodzi o fryzjerów to straciłam do nich całkowicie zaufanie! Niestety nie są bardziej kompetentni od przeciętnego zainteresowanego nieco tematem człowieka i boją się zaryzykować! Nie mówię że wszyscy ale ja niestety tylko z takimi się wielokrotnie spotkałam u nas w Szczecinie
madzia62432zz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 22:40   #2840
acom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Elizenda Pokaż wiadomość
Nie znam się na takich specyfikach, może to też będzie skuteczne. Jak zmywałam 15 minut kilka razy zwykłym szamponem na drugi dzień wróciły do koloru sprzed dekoloryzacji. Czytałam w necie, że właśnie od nieodpowiedniego szamponu( szorowałam nieźle). Kupiłam ten szampon, bo nie chciałam wydawać kasy na kolejny dekoloryzator. Po kolejnej próbie umyłam tylko dwa razy tym szamponem neutralizującym i nie ściemniały. Nie wiem może była jakaś inna przyczyna, ale ja zawsze wszystkim polecam ten szampon, tak zresztą zaleca też producent dekoloryzatora.
No tak, szampon i czyszczenie włosów jest chyba najważniejszy w całym tym procesie... a zdradzisz, jakiego konkretnie szamponu używałaś za I razem (kiedy ściemniało), a jakiego za II?
acom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 05:43   #2841
Elizenda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 16
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez acom Pokaż wiadomość
No tak, szampon i czyszczenie włosów jest chyba najważniejszy w całym tym procesie... a zdradzisz, jakiego konkretnie szamponu używałaś za I razem (kiedy ściemniało), a jakiego za II?
Za pierwszym razem myłam tym czego używam codziennie plus jeszcze przeciwłupieżowym męża - Eleseve do włosów farbowanych i Head&Shoulders, płukane i myte naprawdę dokładnie. Za drugim razem chciałam kupić Neutralizer z firmy Elgon, bo na stronie z dekoloryzatorem tej firmy była informacja, że polecają do wypłukiwania chemikaliów właśnie ten szampon, niestety nie było go, dlatego kupiłam na allegro Selective Post Color szampon ph 4.0 neutralizujący - w różowej butelce. Widziałam jeszcze z Loreala taki szampon. Tani nie był bo z przesyłką 40 zł. Nałożyłam dekoloryzator raz, spłukałam a potem całość powtórzyłam jeszcze raz. Włosy w stanie super, jak po dobrej odżywce. Z farbowaniem odczekałam ponad dwa tygodnie, bo bałam się, że wyjdzie ciemno, a poza tym kolor po dekoloryzacji wyszedł ładny rudy i bardzo mi się podobał


Elizenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 12:57   #2842
aassaapp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

witam,
w 2008 roku w czerwcu przeszłam u fryzjera (a dokładnie dwóch naraz, bo sie wspomagali wiedzą) dekoloryzację. trwało to ok 4 godz. mój kolor wcześniej to bordo winne i farbowane farba do 24 myć palette. Koloryzacja udała się - tak myslałam ta tamtą chwilę. ok sierpnia i września zaczełam obserwować włosy które mi ozaczęły drastać. Wiele z nich jest jest białych, siwych i świecących. Wiem że to po tej dekoloryzacja, i szkoda że od razu z tym do nich nie poszłam ale bałam się ża już mnie nie pamiętają, moje pytanie tkwi w tym czy jest jakieś seum , kuracja dla włosów (cebulek) aby powrócił mi kolor do tych cebulek z białymi włosami.
proszę o pomoc, pozdrawiam i dziękuję
aassaapp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 14:16   #2843
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Pierwsze słyszę żeby ktoś osiwiał przez dekoloryzację, tym bardziej po 3 latach od dekoloryzacji jeżeli dobrze rozumiem, to był sierpień/wrzesień 2011? Poszukaj na allegro "odsiwiacz" który przywróci naturalny kolor włosów, ale nie działa na stałe i na pewno nie na cebulki.
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 15:04   #2844
acom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Elizenda Pokaż wiadomość
Za pierwszym razem myłam tym czego używam codziennie plus jeszcze przeciwłupieżowym męża - Eleseve do włosów farbowanych i Head&Shoulders, płukane i myte naprawdę dokładnie. Za drugim razem chciałam kupić Neutralizer z firmy Elgon, bo na stronie z dekoloryzatorem tej firmy była informacja, że polecają do wypłukiwania chemikaliów właśnie ten szampon, niestety nie było go, dlatego kupiłam na allegro Selective Post Color szampon ph 4.0 neutralizujący - w różowej butelce. Widziałam jeszcze z Loreala taki szampon. Tani nie był bo z przesyłką 40 zł. Nałożyłam dekoloryzator raz, spłukałam a potem całość powtórzyłam jeszcze raz. Włosy w stanie super, jak po dobrej odżywce. Z farbowaniem odczekałam ponad dwa tygodnie, bo bałam się, że wyjdzie ciemno, a poza tym kolor po dekoloryzacji wyszedł ładny rudy i bardzo mi się podobał


Dziękuję za odpowiedź.
Na All Elgonu nie mogę znaleźć, zamówię zaraz ten szampon, który polecasz.
Kupiłam sobie 6 zestawów Elgon. Wczoraj zużyłam 2 na jedną dekoloryzację. Włosy mi akurat pokryło. Po zmyciu - nie było ŻADNEJ zmiany... Rozumiem, że czarna farba może się trzymać, ale zwykły t o n e r do włosów (bez żadnych wód, %, niczego, sama farbka)!?!
Używałam zwykłego szamponu rumiankowego (neutralne ph), potem jeszcze pare razy trzema przeciwłupieżowymi, które stały na wannie, do paru myć dodawałam hojnie sody - szorowałam włosy bite pół godziny. I NIC Po wysuszeniu - włosy jak przed zabiegiem, tylko przesuszone i poplątane od szorowania. Dziwi mnie to... u Ciebie przynajmniej "zwykłym" szamponem coś było, ale ściemniało. A u mnie zero.
Dlatego teraz spróbuję z tym szamponem, który polecasz, może coś ruszy.
Mam jeszcze 4 komplety, na dwa razy. Nie poddaję się, chociaż trochę się podłamałam...
Zamawiam szampon i będę działała...

(No i gratuluję, efektu! Zazdroszczę. )

Edytowane przez acom
Czas edycji: 2011-11-09 o 15:06
acom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 15:14   #2845
nataliii1425
Rozeznanie
 
Avatar nataliii1425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dem6n6l6gia
Wiadomości: 753
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witajcie
Mam zamiar dojść do jakiegoś blondu, marzenie to taka platynka
ale nie wiem czy coś zostało by na mojej głowie ;p

Więc mam ombre własnego wykonania czyli zbyt profesjonalnie nie wygląda.
Całe włosy nigdy nie były farbowane na czarno ani żadnym Palette. Zawsze ciemny bądź czekolady brązik. Końce rozjaśniałam rozjaśniaczem ok. 2tyg temu.

Kupiłam L'Oreal, Eclair, Creme Clair Decolorant i zaraz zrobie próbe na pasemku co z tego wyjdzie. Mam także pare innych farb i rozjaśniaczy na wszelki wypadek

Dodaje foty tego co aktualnie mam na głowie, razem z odrostami, żebyście mogły ocenić czy dekoloryzacja ma jakikolwiek sens

a.jpg b.jpg c.jpg f.jpg g.jpg

Edytowane przez nataliii1425
Czas edycji: 2011-11-09 o 15:16
nataliii1425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 15:16   #2846
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

A co to za toner acom? Widziałam że stosowałaś jakiś czas temu hennę, może dlatego brak efektów?
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 15:43   #2847
acom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
A co to za toner acom? Widziałam że stosowałaś jakiś czas temu hennę, może dlatego brak efektów?
Toner La Riche Directions. Kiedyś mi się do końca wypłukał. Tym razem ma trochę opory. Został mi tylko w paru miejscach, nie na całości włosów, więc byłam pewna, że deko sobie z tym poradzi.

A henny (raczej indygo, które się szybko wypłukiwało) używałam w końcu krótko, tylko na odrosty, już z 7 cm odrostów go nie widziało na oczy, a mimo to, toner z tych niefarbowanych miejsc nie chciał wczoraj zejść, co mnie dziwi, bo kiedyś samym szamponem do włosów po jakimś czasie w całości sam zszedł.

Już mi powoli ręce opadają... Każdy kolor będzie lepszy od wypłukanego czarnego (ciemny brąz), bo wracam do naturalnych /średni blond/, farbowanie mnie zmęczyło Jak deko nie pójdzie, to lecę z rozjaśniaczem, a chciałam tego uniknąć.
acom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 16:31   #2848
amazonka777
Raczkowanie
 
Avatar amazonka777
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 30
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond-jasny brąz.Kilka lat robiłam baleyage rozjasniaczem u fryzjera.Ostatnie pół roku farbowałam włosy na ciemny brąz,przewaznie farbami Londy (nigdy Palette).Moje włosy nie są długie,nosze boba.Włos jest cienki,ale jest ich sporo.
Marzy mi się taki karmelowy blond lub jasny ciepły brąz.Nawet jakis fajny rudy mógłby byc .Byłam u dwóch fryzjerów popytac o dekoloryzację,ale nie jestem przekonana,bo obie panie nie biora odpowiedzialności za to co wyjdzie,a płacic i nie wiedziec czy osiagnie sie zamierzony efekt? Jedna z nich powiedziała,ze moze sciagnac ciemny kolor do jasnego i potem zrobic pasemka,bo w razie gdyby włosy sciemniały to przynajmniej te pasemka rozjasnia włosy...ale ja juz nie chce miec pasemek Chciałabym miec jeden kolor na włosach.
Druga fryzjerka powiedziała,ze sciagnie mi tylko 2-3 tony,i ewentualnie za jakis czas druga dekoloryzacja
Czytam i czytam o samodzielnej dekoloryzacji czy rozjasnianiu i mam juz mętlik w głowie. Jedna moja forumowa znajoma robiła dekol. u fryzjera i z ciemnego brazu zeszła do takiej czekolady,potem sama w domu zrobiła dekoloryzacje effasorem z Loreala (2 torebki+6%woda) i bardzo sobie chwali efekt.Czytałam tez o Elgonie,ale boje sie tego,ze te włosy sciemnieją.
Moze ktos mi doradzi jakiego produktu mam uzyc?
Bede bardzo wdzięczna
amazonka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 16:37   #2849
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam.

Jakiś czas temu udzielałam się w tym wątku. Jestem już po drugiej dekoloryzacji i zeszłam z koloru rudo-brązowego. Obecnie mam już blond na głowie, ale niestety jest totalnie żółty (czuję się jak fosforyzujący kurczak wielkanocny). Fryzjer nie chciał położyć mi na włosy po dekoloryzacji zimnego blondu tłumacząc to tym, że istnieje ryzyko zazielenienia się czupryny.

Wklejam zdjęcie mojego koloru i dwóch takich, które mi się podobają (tak plus-minus dla przykładu je podaję, bo lepszych zdjęć nie znalazłam).

Czy jest szansa przejścia z takiego kuraka na zimny blond/beż? Muszę znowu dekoloryzować, czy wystarczy położyć farbę? Nie będę miała zielonych kłaków, jeżeli położę na te włosy zimną farbę?

BTW: wsio odbywać się będzie u fryzjera, bo sama nie umiem się farbować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg żółte.jpg (22,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg platyna3.jpg (17,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (19,4 KB, 18 załadowań)
__________________
"Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto."

~Xbox & rock fan
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 17:06   #2850
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez acom Pokaż wiadomość
Toner La Riche Directions. Kiedyś mi się do końca wypłukał. Tym razem ma trochę opory. Został mi tylko w paru miejscach, nie na całości włosów, więc byłam pewna, że deko sobie z tym poradzi.
Dekoloryzatory najlepiej działają na farby utleniające, może spróbuj zmyć ten toner szamponem przeciwłupieżowym Nizoral?
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.