Rossmann cz. XXIV - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-13, 20:55   #3331
saintfreak
Raczkowanie
 
Avatar saintfreak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Dziewczyny, czy jest szansa przy małych szafach Sally Hansen na Xtreme Wear w odcieniu Emerald City? Jak byłam, to na śmierć zapomniałam spojrzeć
saintfreak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 21:10   #3332
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Kurcze, kusi mnie Insta Dri, ale po pierwsze nie mam co do niego dobrac (dopiero zaczelam uzywac cuticle remover wiec odpada), a po drugie, piszecie, ze gestnieje, wiec nie wiem na co wam az dwa opaksy;p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 21:29   #3333
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ludzie są przemęczeni, robią odruchowe zakupy. Jako klientka co najmniej kilkanaście razy zostałam zapytana o zasady promocji. Zwłaszcza starsze osoby nie ogarniają takich akcji. Duże brawa dla kasjerek za informowanie o promocji Odwiedziłam w sumie 4 Rossmany w godzinach przedpołudniowych. Tylko w Manu były tłumy.
Ludzie przemęczeni, pogoda dołujaca, ale mimo to mam wrażenie, ze ta promocja i tak wali po oczach jak się stanie przy szafach. No i opisana sytuacja dotyczyła młodej dziewuchy, nieco starsze kobiety jestemw stanie zrozumieć, ale młode to oblatane powinny być
A pracownice dzielnie się spisują (juz 3 raz byłam w rosie w tym tyg), obrotne i pomocne

Zastanawiam się na ile informacja o tym, ze to już ostatnia taka promocja, jest prawdziwa? Może puścili taką plotkę przez pracownice, bo promocja gorzej idzie niż poprzednie i żeby ludzie teraz zapasy porobili? Jakoś nie chce mi sie wierzyć, że po 1. zrezygnują z takich obrotów a po 2. oddadzą prym w tego typu promocjach innym drogeriom jak np natura
emmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 21:44   #3334
ettera
Raczkowanie
 
Avatar ettera
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 163
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez ania10zg Pokaż wiadomość
Kurcze, kusi mnie Insta Dri, ale po pierwsze nie mam co do niego dobrac (dopiero zaczelam uzywac cuticle remover wiec odpada), a po drugie, piszecie, ze gestnieje, wiec nie wiem na co wam az dwa opaksy;p
nieotwierana buteleczka nie zgęstnieje poza tym dziwią mnie opinie o tym szybkim gęstnieniu, mój insta dri ma już parę miesięcy (nie pamiętam ile ale jestem pewna że ponad 6mc) i ciągle jest płynny i gotowy do działania szybciej mi gluciało poshe, poza tym w przypadku insta nie ma takiego widocznego ściągania końcówek lakieru jak to było gdy używałam poshe

kupiłam tylko dwa lakiery wibo w rossie na promocji - jeden satynowy fiolet i jeden piasek (satyna jest świetna i całkiem trwała na paznokciach) ale przez czytanie wątku wróciłam do rossa i dziś po cień rimmela z cnd, u mnie cena nie zmieniona i wszystkie kolory dostępne wzięłam rich russet mimo że mam on and on bronze i różnica w tych kolorach jest naprawdę niewielka (no ale go uwielbiam i używam bardzo często więc teraz będę to robić zamiennie z rimmelkiem)

widziałam też te jajeczka do ust z bielendy ale skład mnie nie zachwyci, poczekam na przecenę bo dla samej frajdy posiadania takiego gadżetu mogłabym go mieć
ettera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 22:24   #3335
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez ettera Pokaż wiadomość
nieotwierana buteleczka nie zgęstnieje poza tym dziwią mnie opinie o tym szybkim gęstnieniu, mój insta dri ma już parę miesięcy (nie pamiętam ile ale jestem pewna że ponad 6mc) i ciągle jest płynny i gotowy do działania szybciej mi gluciało poshe, poza tym w przypadku insta nie ma takiego widocznego ściągania końcówek lakieru jak to było gdy używałam poshe
Insta dri daje efekt żelowych paznokci? Ja do niego wzięłam to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...rylic-gel.html opinie ma dupne, ale fajnie wygładza, przed zastosowaniem umyłam ręce płynem do naczyń żeby dobrze odtłuścić, nałożyłam lakier essie fiji + poshe i zobaczymy ile wytrzyma :P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 22:32   #3336
ettera
Raczkowanie
 
Avatar ettera
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 163
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Insta dri daje efekt żelowych paznokci?
nabłyszcza paznokcie i ładnie kryje niedociągnięcia pędzelka no ale wg mnie poshe dawało lepszy żelowy efekt
ettera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 07:16   #3337
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Polecicie jakaś bazę pod lakier z Rossmanna i utwardzacz? Obecnie używam tych z Miss Sporty ale moze coś jest lepszego? Czytałam o jakiejś bazie z Manhattanu może miał ją ktoś kiedyś i się wypowie,czy warto?
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-14, 08:08   #3338
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cześć


odbiegając od promocji.. polecacie jakieś żele/pianki itp. do mycia twarzy dla mężczyzn?
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 08:21   #3339
ZacpanaRapem
Zakorzenienie
 
Avatar ZacpanaRapem
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wielkoPolska.`
Wiadomości: 3 059
Dot.: Rossmann cz. XXIV

dziewczyny korektor do brwi eveline wchodzi na promocję?
__________________
kierowca od 26.03.2015r.







ZacpanaRapem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 08:32   #3340
Karoolcia
Raczkowanie
 
Avatar Karoolcia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 495
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny podpowiedzcie który top jest lepszy:

Sally Hanse - Insta Dri
Sache Vite

??

Zależy mi na przyspieszeniu wysychania lakieru no i pięknym połysku (trwałości nie musi przedłużać). Miałam kupić w dniu darmowej dostawy Sache Vite, no ale skoro teraz Insta Dri łapie się na promocję, do tego ma dobre opinie to już troszkę zgłupiałam
Miałam SH, używam parę razy i go zbiłam przez przypadek, ale ucieszyłam się z tego "wypadku" :-D za pierwszym razem ściągnął mi lakier, później było już ok, ale i tak mnie nie zachwycił, nie przedłużał trwałości, na czym najbardziej mi zależało, no i był jakiś taki rzadki, wodnisty.. Wczoraj otworzylam SV i jak na razie jestem zauroczona, piękne błyszczenie i żelowy efekt, tylko ta butelka taka ogromna, następnym razem kupię miniaturę, ale w między czasie pokuszę się jeszcze na Poshe
Karoolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 08:47   #3341
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
Ludzie przemęczeni, pogoda dołujaca, ale mimo to mam wrażenie, ze ta promocja i tak wali po oczach jak się stanie przy szafach. No i opisana sytuacja dotyczyła młodej dziewuchy, nieco starsze kobiety jestemw stanie zrozumieć, ale młode to oblatane powinny być
A pracownice dzielnie się spisują (juz 3 raz byłam w rosie w tym tyg), obrotne i pomocne

Zastanawiam się na ile informacja o tym, ze to już ostatnia taka promocja, jest prawdziwa? Może puścili taką plotkę przez pracownice, bo promocja gorzej idzie niż poprzednie i żeby ludzie teraz zapasy porobili? Jakoś nie chce mi sie wierzyć, że po 1. zrezygnują z takich obrotów a po 2. oddadzą prym w tego typu promocjach innym drogeriom jak np natura
Może chodziło o ostatnią promocję 1+1, a nie ogólnie o dużą promocję? Też mi się nie chce wierzyć w takie cuda U mnie pustki w Rossmannie, małe zainteresowanie promocją. Na tamtych promocjach cały czas były tłumy, a teraz nie ma ludzi przy szafach.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-14, 09:12   #3342
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Byłam wczoraj w Rossmannie, w samo południe, ludzi pełno. Chciałam głównie lotion do rąk Isany, ale zastałam pustą półkę. Kupiłam inny krem Isany z mocznikiem, pomadkę Wibo i gratis lakier do paznokci Wibo French Manicure Chyba w poniedziałek przejadę się jeszcze raz bo zależy mi na tym lotionie
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 09:47   #3343
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez ania10zg Pokaż wiadomość
Kurcze, kusi mnie Insta Dri, ale po pierwsze nie mam co do niego dobrac (dopiero zaczelam uzywac cuticle remover wiec odpada), a po drugie, piszecie, ze gestnieje, wiec nie wiem na co wam az dwa opaksy;p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mi nic nie gęstnieje
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 10:22   #3344
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Rossmann cz. XXIV

A czy któraś z Was sprawdzała czy puder synergen wchodzi na promocję?
Akurat w moim mam denko, zrobiłabym zapas

Będę wdzięczna za odpowiedź
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 10:24   #3345
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Daje sobie półroczny ban na kolorówkę! Byłam w R 3 razy.

Z ciekawszych rzeczy jakie kupiłam wczoraj to tusz do brwi Loreala. Normalnie używam z Eveline. Nie wiem jeszcze który trwalszy, będę sprawdzać ale widzę, że brązowy Loreala medium/dark ma jaśniejszy i bardziej naturalny kolor od eveline. I mniejszą szczoteczkę którą łatwiej operować. Eveline jest za to sprawdzony pod względem dużej wytrzymałości.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 10:57   #3346
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Rossmannie, w samo południe, ludzi pełno. Chciałam głównie lotion do rąk Isany, ale zastałam pustą półkę. Kupiłam inny krem Isany z mocznikiem, pomadkę Wibo i gratis lakier do paznokci Wibo French Manicure Chyba w poniedziałek przejadę się jeszcze raz bo zależy mi na tym lotionie
Fajny ten lotion dla kogoś, kto tak jak ja, nie lubi smarowania wszystkimi kremami i zapomina, to fajna rzecz postawić obok mydła i po wytarciu rąk smarowanko a z pingwinkiem z Isany świetnie wyglądają

ja chyba odwiedzę jeszcze raz Rossmanna, bo jakiś inny podkład bym przetestowała, zastanawiam się nad tym Rimmelem 25h, ale nie wiem czy najjaśniejszy kolor nie będzie za ciemny, muszę znaleźć jakieś swatche w porównaniu do CS 150
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 11:37   #3347
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez natalczak Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was sprawdzała czy puder synergen wchodzi na promocję?
Akurat w moim mam denko, zrobiłabym zapas

Będę wdzięczna za odpowiedź
pracownica rosmana twierdzi że tylko produkty z działu makijaż..
ja tylko sprawdzałam w kasie w poniedziałek, a jak byłam drugi raz, była duża kolejka i już nir poszłam sprawdzić
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 11:43   #3348
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
Fajny ten lotion dla kogoś, kto tak jak ja, nie lubi smarowania wszystkimi kremami i zapomina, to fajna rzecz postawić obok mydła i po wytarciu rąk smarowanko a z pingwinkiem z Isany świetnie wyglądają

Ja muszę smarować ręce często bo mam bardzo suche. Mnie w tym lotionie przekonuje pompka i duża pojemność, dzięki której produkt będzie bardziej wydajny
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 11:43   #3349
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Witajcie. Przychodzę z problemem. Kupiłam dzisiaj korektor, którego aplikator jest złamany co znacznie utrudnia używanie go. Żeby samej go złamać musiałabym się wielce natrudzić a nie otwierałam o w Rossmanie więc nie mialam pojęcia o tej wadzie.
Jest sens go reklamować czy i tak mi nie wymienią?
ImageUploadedByWizaz Forum1415965400.681085.jpg
__________________
Karol - 05.01.2014
punamama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-14, 11:50   #3350
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez punamama Pokaż wiadomość
Witajcie. Przychodzę z problemem. Kupiłam dzisiaj korektor, którego aplikator jest złamany co znacznie utrudnia używanie go. Żeby samej go złamać musiałabym się wielce natrudzić a nie otwierałam o w Rossmanie więc nie mialam pojęcia o tej wadzie.
Jest sens go reklamować czy i tak mi nie wymienią?
Załącznik 5838099

o i jak naklejka "plomba" spróbuj iść, z paragonem powinni przyjąć
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 12:05   #3351
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
o i jak naklejka "plomba" spróbuj iść, z paragonem powinni przyjąć
Jak któraś z łodzianek poszukuje cieni w kremie w CND Rimmel, Scandaleyes, to przy Piotrkowskiej 183/187 są wszystkie kolory oprócz Rich Russet. Poza tym w CND róże Loreal, chyba za 29,99, więc w promocji 1+1 wychodzą po 15 zł. No i nowa seria pomadek Wibo Temptation wyłożona, nie tak jak w innych R. gdzie są niewypakowane, bo chcą upchnąć droższe pomadki.

Cytat:
Napisane przez punamama Pokaż wiadomość
Jest sens go reklamować czy i tak mi nie wymienią?
Jak najbardziej.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-11-20 o 19:51
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 12:12   #3352
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Rossmann cz. XXIV

U mnie w rossmanie przy kolorówce pustki. Komu zresztą z koleżanek / znajomych nie powiem, że jest promocja to się dziwi i dziękuje za info. Obkupiłam się w lakiery wibo satynowe Aha pojawił się u mnie lotion do rąk isany z maslem shea, masła do ciała z tej serii nie było.
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 12:20   #3353
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Jak któraś z łodzianek poszukuje cieni w kremie w CND Rimmel, Scandaleyes, to przy Piotrkowskiej 183/187 są wszystkie kolory oprócz Rich Russet. Poza tym w CND róże Loreal, chyba za 29,99, więc w promocji 1+1 wychodzą po 15 zł.



Myślę, że jest prawdziwa, dlatego że Rossmann ma dominującą pozycję na rynku i wyprzedził konkurencję z e-sklepem. Poza tym rynek się trochę nasycił. Wydaje mi się, że chodzi o to, że nie będzie jednocześnie promocji na WSZYSTKIE marki makijażowe naraz. Dla mnie było to ogromne ułatwienie. Nie musiałam latać po sklepach lub czekać na promocję konkretnej rzeczy. Robiłam zakupy raz na pół roku i spokój.
Ja swój własnie tam kupiłam, pozostałe kolory nie kuszą
ps. Jaka piękna ta szafa Catrica przy Górniaku tylko gdzieniegdzie pustawa szkoda, że nie ma tam też Essence
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 12:22   #3354
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Lakier Wibo French okazał się bezbarwny. Zastosowałam go teraz pod i na lakier kolorowy. Szkoda bo chciałam coś mleczno-różowego, delikatnie kryjącego. Polecicie jakiś lakier w takim kolorze, najlepiej z Miss Sporty, Wibo lub Lovely?
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 12:24   #3355
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
Ja swój własnie tam kupiłam, pozostałe kolory nie kuszą
ps. Jaka piękna ta szafa Catrica przy Górniaku tylko gdzieniegdzie pustawa szkoda, że nie ma tam też Essence
Tylko Rich Russet i ta śliwka się jako tako blendują. Srebrny i złoty brzydko się rozcierają, chociaż trwałości nie można im odmówić.

Myślę, że Rossmann w końcu wprowadzi do większości sklepów szafy Catrice i Essence i tym samym odbierze sporo klientów Naturze i Hebe. W tym R. na Górniaku szafa jest dopiero od tygodnia, była napełniona po brzegi, czyli wykupione, tak jak piszesz, sporo produktów w ciągu tak krótkiego czasu?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-11-14 o 13:02
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 12:39   #3356
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Poszłam do Rossmanna, zobaczyć jakąś sensowną bazę i utwardzacz pod lakier.Poszperałam na KWC i stwierdziłam,że w miarę dobre opinie mają te produkty z Rimmela i z Manhattanu. Ico? I nie ma. Z manhattanu żadnych tego typu produktów (chyba po zmniejszeniu szafy wywiało) z Rimmela też,a chciałam skorzystać z promocji bo takie rzeczy są jednak potrzebne juz miałam w ręku utwardzacz i nabłyszczasz 3w1 z Eveline w niebieskim opakowaniu ale na KWC ma baaaaardzo słabe opinie, co w sumie dziwi mnie, bo np na Bangli ma same wysokie, nie wiem od czego to zależy, a szukam czegoś bez formaldehydu.
Zgarnęłam tylko kolejne cienie z Rimmela w kremie, bo jestem zadowolona po przetestowaniu tego srebrnego, dają ładny efekt, trzymają się cały dzień, nie zbierają się u mnie w załamaniu powieki, jedynie trzeba bardzo szybko je rozsmarowywać bo szybko zastygają. Wzięłam drugi srebrny za zapas oraz złoto. Brąz nie kusi bo mam On and on bronze Zelu Wibo do brwi brak , pani sprawdzała w szufladzie nawet. tez jestem ciekawa czy korektory do brwi Eveline wchodzą na promocję.

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2014-11-14 o 12:41
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 12:44   #3357
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Ja muszę smarować ręce często bo mam bardzo suche. Mnie w tym lotionie przekonuje pompka i duża pojemność, dzięki której produkt będzie bardziej wydajny
To bedzie na pewno wydajny produkt, bo wystarczy nawet pol pompki, zeby sie nasmarowac a zaczyna sie zimno i moje rece tez zaraz beda suche i popekane

"Najjasniejszy" Rimmel 25h, to chyba nie dla bladolicych :P za to L'oreal Match Perfection odcien W1 nawet nawet zblizony do HM 51
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 12:45   #3358
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Lakier Wibo French okazał się bezbarwny. Zastosowałam go teraz pod i na lakier kolorowy. Szkoda bo chciałam coś mleczno-różowego, delikatnie kryjącego. Polecicie jakiś lakier w takim kolorze, najlepiej z Miss Sporty, Wibo lub Lovely?
Czerwona odżywka do paznokci z Miss Sporty daje właśnie taki delikatny mleczny efekt, ale nie aż taki jak przy Frenchu, choć u mnie po nałożeniu 2-3 warstwy wygląda naprawdę bardzo fajnie, a poza tym jest ogólnie świetna!
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 12:51   #3359
kaasiaa66
Rozeznanie
 
Avatar kaasiaa66
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Zgarnęłam tylko kolejne cienie z Rimmela w kremie, bo jestem zadowolona po przetestowaniu tego srebrnego, dają ładny efekt, trzymają się cały dzień, nie zbierają się u mnie w załamaniu powieki, jedynie trzeba bardzo szybko je rozsmarowywać bo szybko zastygają. Wzięłam drugi srebrny za zapas oraz złoto. Brąz nie kusi bo mam On and on bronze Zelu Wibo do brwi brak , pani sprawdzała w szufladzie nawet. tez jestem ciekawa czy korektory do brwi Eveline wchodzą na promocję.
gdybyś musiała wybrać jeden cień to byłby to maybelline czy rimmel?
kaasiaa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 12:51   #3360
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
pracownica rosmana twierdzi że tylko produkty z działu makijaż..
ja tylko sprawdzałam w kasie w poniedziałek, a jak byłam drugi raz, była duża kolejka i już nir poszłam sprawdzić
No ale dziewczyny pisza,ze podklady lirene itd wchodza... nie mam mozliwosci podjechac sprawdzic czy te pudry sie lapia;(
Moze jeszcze ktos da znac czy probowal
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-19 22:04:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.