Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-13, 21:11   #2881
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
soda sprawi że działanie szamponu będzie mocniej myjące, nie rozjaśnia.
dzięki
szkoda.. miałam nadzieję... to co tu robić? co patrzę na siebie to straszę tym sztucznym kolorem
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 23:01   #2882
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez xxcherry90xx Pokaż wiadomość
ok a myslisz ze ten preparat tylko wystarczy czy cos jeszcze zakupic ? i zejdzie od razu ? i potem jaka farbe najlepiej czy szampon?
po dekoloryzacji tak, zejdzie, potem bym proponował umyc mocno oczyszczajacym szmaponem do włosów po zabiegach chemicznych i kąpiel rozjaśniająca


Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
dzięki
szkoda.. miałam nadzieję... to co tu robić? co patrzę na siebie to straszę tym sztucznym kolorem
dekoloryzacja lub kąpiel rozjaśniająca
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 09:06   #2883
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

antonina_bielska - jeżeli nie tyle zależy Ci na równym kolorze, ile na stopniowym i zdrowszym dochodzeniu do blondu, to najlepiej baleyage/pasemka w dobrym salonie fryzjerskim. Jeżeli wolisz radykalne zmiany, to dekolor, wcale nie każdy bardzo niszczy włosy. Te sklepowe są do niczego, ale na allegro można dorwać o wiele lepsze - ja byłam bardzo zadowolona z Chantal Prosalon - cena wcale nie wyższa niż sklepowy l'oreala, a jakość bez porównania. Po l'Orealu skóra głowy swędziała, piekła, kolor oczywiście przy odrostach blond, reszta - rudości, włosy suche, porozdwajane, w kiepskiej kondycji. Po Chantalu kondycja włosów bez zmian, lepsze działanie dekoloryzujące (zawsze jednak trzeba się liczyć z tym, że lekkie rudości pozostaną i trzeba zaopatrzyć się w ciut ciemniejszą dobrą farbę, która je zniweluje i wyrówna kolor), jedyny minus (dosyć duży) to zapach - a w zasadzie smród zgniłych jajek Ale jak się to przecierpi, to warto. Ja w ten sposób schodziłam z powrotem z nieudanego jasnego brązu z rudym do jasnego blondu za jednym zamachem. Tyle tylko, że jest jedna sztuczka - po Chantalu należy farbę nakładać tego samego dnia, najlepiej od razu - jeżeli zostawisz to na następny dzień, przez noc włoski trochę ściemnieją. Nie wiem na jakiej zasadzie, ale tak to działa
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 09:13   #2884
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

dziękuję za radę, skonsultuję to jeszcze z moją fryzjerką, ciekawe co ona doradzi, ale myślę, że stopniowo będę wychodzić z tego koloru przez baleyage
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 09:32   #2885
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Margharett_Agness Pokaż wiadomość
antonina_bielska - jeżeli nie tyle zależy Ci na równym kolorze, ile na stopniowym i zdrowszym dochodzeniu do blondu, to najlepiej baleyage/pasemka w dobrym salonie fryzjerskim. Jeżeli wolisz radykalne zmiany, to dekolor, wcale nie każdy bardzo niszczy włosy. Te sklepowe są do niczego, ale na allegro można dorwać o wiele lepsze - ja byłam bardzo zadowolona z Chantal Prosalon - cena wcale nie wyższa niż sklepowy l'oreala, a jakość bez porównania. Po l'Orealu skóra głowy swędziała, piekła, kolor oczywiście przy odrostach blond, reszta - rudości, włosy suche, porozdwajane, w kiepskiej kondycji. Po Chantalu kondycja włosów bez zmian, lepsze działanie dekoloryzujące (zawsze jednak trzeba się liczyć z tym, że lekkie rudości pozostaną i trzeba zaopatrzyć się w ciut ciemniejszą dobrą farbę, która je zniweluje i wyrówna kolor), jedyny minus (dosyć duży) to zapach - a w zasadzie smród zgniłych jajek Ale jak się to przecierpi, to warto. Ja w ten sposób schodziłam z powrotem z nieudanego jasnego brązu z rudym do jasnego blondu za jednym zamachem. Tyle tylko, że jest jedna sztuczka - po Chantalu należy farbę nakładać tego samego dnia, najlepiej od razu - jeżeli zostawisz to na następny dzień, przez noc włoski trochę ściemnieją. Nie wiem na jakiej zasadzie, ale tak to działa

Witam i do jakiego koloru doszłaś po sciagnieciu brazu chantalem?
ja własnie jestem w kropce sciagac z ciemnego blondu brazowego czy nie bo jest nie równo brzydko i wogole masakra gdzie niegdzie jasniejsze pasma złotawo zielonkowate tylko boje sie ze nie złapie pozniej rowno kolor
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 08:04   #2886
Elizenda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 16
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Margharett_Agness Pokaż wiadomość
antonina_bielska - jeżeli nie tyle zależy Ci na równym kolorze, ile na stopniowym i zdrowszym dochodzeniu do blondu, to najlepiej baleyage/pasemka w dobrym salonie fryzjerskim. Jeżeli wolisz radykalne zmiany, to dekolor, wcale nie każdy bardzo niszczy włosy. Te sklepowe są do niczego, ale na allegro można dorwać o wiele lepsze - ja byłam bardzo zadowolona z Chantal Prosalon - cena wcale nie wyższa niż sklepowy l'oreala, a jakość bez porównania. Po l'Orealu skóra głowy swędziała, piekła, kolor oczywiście przy odrostach blond, reszta - rudości, włosy suche, porozdwajane, w kiepskiej kondycji. Po Chantalu kondycja włosów bez zmian, lepsze działanie dekoloryzujące (zawsze jednak trzeba się liczyć z tym, że lekkie rudości pozostaną i trzeba zaopatrzyć się w ciut ciemniejszą dobrą farbę, która je zniweluje i wyrówna kolor), jedyny minus (dosyć duży) to zapach - a w zasadzie smród zgniłych jajek Ale jak się to przecierpi, to warto. Ja w ten sposób schodziłam z powrotem z nieudanego jasnego brązu z rudym do jasnego blondu za jednym zamachem. Tyle tylko, że jest jedna sztuczka - po Chantalu należy farbę nakładać tego samego dnia, najlepiej od razu - jeżeli zostawisz to na następny dzień, przez noc włoski trochę ściemnieją. Nie wiem na jakiej zasadzie, ale tak to działa
Z koloryzacją należy poczekać, bo farba "chwyci" za ciemno ( o czym pisze nawet w ulotce preparatu), a jeśli chcemy farbować od razu to należy wybrać farbę jaśniejszą od oczekiwanej. Ja czekałam dwa tygodnie, ale ponoć optymalnie jest kilka dni. Przy drugiej dekoloryzacji farbowałam na trzeci dzień. Po dekoloryzacji włosy nie ściemnieją, jeśli użyje się odpowiedniego szamponu, a nie zwykłego ze sklepu. O tym już było w tym temacie na poprzedniej stronie
Elizenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 08:30   #2887
paczuszek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Dwa razy zafarbowałam na sredni brąz farbą palety i wyszły dosyć ciene. Chciałabym wrócić do naturalnego koloru. Czy dekoloryzator firmy Renee Blanche będzie mógł mi w tym pomóc? Pzdrawiam i czekam na Wasze zdanie
paczuszek1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 08:53   #2888
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

własnie dziewczynki jaki szampon o hp?


jakis oczyszczajacy moze jakies konkretne firmy wskazówki jaki zakupić ?

może być?

Szampon oczyszczający 1000ml


Gruntownie oczyszcza włosy z pozostałości kosmetyków oraz przygotowuje je do właściwego zabiegu fryzjerskiego.
Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów.
Łagodny dla skóry głowy.
Szampon cechuje przyjemny pomarańczowy zapach.


Sposób użycia: Rozprowadzić równomiernie odpowiednią ilość szamponu na skórze i wilgotnych włosach delikatnie masując, dokładnie spłu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chantal-prosalon-pomaranczowy-szampon-fryzjerski.jpg (10,7 KB, 10 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2011-11-15 o 09:21
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 14:56   #2889
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ok mam juz 2 opakowania dekoloryzatora Rene Blanche - powinno starczyc na kilka dekoloryzacji w razie draki dziś kupiłam te farby joanny gołębi popiel i szlachetna perła do mixu, mam tez farbe sredni blond oraz specjalny szampon o ph 4.0 post color, takze chyba jestem przygotowana na wojne z czernią teraz tylko musze załatwić sobie tydzień urlopu i bede walczyć. Trzymajcie kciuki, w razie czego jakby zdarzyło się coś co jeszcze mnie zaskoczy to zdesperowana będę wrzucać fotki do odratowania heheh ale mam nadzieje, że się uda

Ps. Jedyne czego się boję, to że mi się zdekoloryzuje do czerwieni, albo zrobie sobie zielony kolor na włosach ale w razie czego z zieleni też się da chyba wyjść?
chyba zaczynam panikować :P

Edytowane przez CryBebe
Czas edycji: 2011-11-15 o 14:59
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 16:47   #2890
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

nie panikuj , na pewno bedzie ciepły kolor w tonach pomarańczy .

tydzień wolnego? ja bym to robił w jeden wieczór ^^
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 17:31   #2891
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie panikuj , na pewno bedzie ciepły kolor w tonach pomarańczy .

tydzień wolnego? ja bym to robił w jeden wieczór ^^
Ja bym się bała, że jak coś nie wyjdzie to do pracy będe musiała z tym iść a niestety pracuje z ludźmi więc wole nie straszyć hehe pół biedy jak bym się mogła gdzieś zaszyć w biurze i przemykać tylko do domu cichaczem a nie 8 godzin wystawiona na widok publiczny

Kiedyś już rozjaśniałam włosy z czarnego i robiłam to właśnie rozjaśniaczem, ale to było dawnooo i z tego co pamiętam to użyłam od razu po rozjaśniaczu jakiejś platynowej farby i wyszły mi zielone refleksy. Stanu włosów nie skomentuję bo wiadomo jak takie zabawy się kończą.
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 17:44   #2892
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dekoloryzacja lub kąpiel rozjaśniająca

pokusiłam się o malowanie londą 18 (oczywiście położyłam na umazane odżywką włosy, są w bardzo dobrym stanie, aż jestem w szoku, bo tyle przeszły a nic ich nie zniszczyło, choć są podatne bardzo na takie moje eksperymenty. Może to sprawa olejów i rycyny). Kolor zszarzał, znaturalniał i i ciut rozjaśnił się do prawie oczekiwanego poziomu. Rudy trochę jeszcze przebija .Odczekam do końca tygodnia i powtórzę jeszcze raz malowanie, wówczas ominę i nie będę miała rudych odrostów, gdyby urosły większe.

A wcześniej byłam u fryzjerki - bała się zrobić mi coś na mysio. Poleciła codziennie wcierać na godzinę olejek rycynowy i przyjść w sobotę, wówczas podejmie decyzję.

Musze Wam powiedzieć, że nawet mycie przeciwłupieżowym z sodą ni zmyło mi tak szybko koloru, jak rycynowy na to polecony i to po jednym razie! bardzo bardzo polecam No i zdrowo
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 18:47   #2893
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Jeszcze jedno pytanko, bo kupilam farbe sredni blond 215 essential http://imageshack.us/photo/my-images...entialcol.jpg/ tylko teraz sie zastanawiam czy to jest chlodny odcien? jak to naloze po tej mieszance farb z joanny to zielone nie beda?
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 19:05   #2894
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez CryBebe Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanko, bo kupilam farbe sredni blond 215 essential http://imageshack.us/photo/my-images...entialcol.jpg/ tylko teraz sie zastanawiam czy to jest chlodny odcien? jak to naloze po tej mieszance farb z joanny to zielone nie beda?
kładłam ta farbke po dekoloryzacji prosalonem i tak mi wyszło jakies 2 lata temu



ojjj ja mam dylemat czy sciagac prosalonem jeszcze ..... hmmm czy zmyje zielonkowata poswiate i jak zejdzie kolor ... ehhh trudny przypadek bo te pasma jasniejsze były wczesniej rozjasnione i nie łapia tak ładnie pigmentu ciekawe czy pigmentacja samym kolorem bez utleniacza cos da a pozniej z woda 6% ta farbka
co doradzicie dziewczynki ????
wiem ze na rozjasnionych włosach dekoloryzator ich nie kruszy bo moja mama tak miała robione i uzyskała sliczny b.jasny blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04642.jpg (67,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LGIM0002.jpg (108,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05896.jpg (55,5 KB, 23 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2011-11-15 o 19:12
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 23:26   #2895
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ale ta zielonkawa poświata nie jest bardzo widoczna, pewnie jak byś o niej nie pisała to bym nie zwqrociła uwagi, czyli warto probować wypłukać niż od razu sciągać kolor
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 05:30   #2896
Elizenda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 16
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
własnie dziewczynki jaki szampon o hp?


jakis oczyszczajacy moze jakies konkretne firmy wskazówki jaki zakupić ?

może być?

Szampon oczyszczający 1000ml


Gruntownie oczyszcza włosy z pozostałości kosmetyków oraz przygotowuje je do właściwego zabiegu fryzjerskiego.
Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów.
Łagodny dla skóry głowy.
Szampon cechuje przyjemny pomarańczowy zapach.


Sposób użycia: Rozprowadzić równomiernie odpowiednią ilość szamponu na skórze i wilgotnych włosach delikatnie masując, dokładnie spłu
To musi być szampon oczyszczający po zabiegach koloryzacji itp kiedy z włosa trzeba usunąć resztki chemikaliów.
Mogą to być na pewno
Neutralizator Shower neutralizator po zabiegach firmy Elgon
Selective Post Color Szampon neutralizujący ph 4.0

Oba kosztują około 30 zł za butelkę 250 ml, może są jakieś inne marki, ja znalazłam tylko te. Używałam tego drugiego.
Elizenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 08:01   #2897
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Elizenda Pokaż wiadomość
To musi być szampon oczyszczający po zabiegach koloryzacji itp kiedy z włosa trzeba usunąć resztki chemikaliów.
Mogą to być na pewno
Neutralizator Shower neutralizator po zabiegach firmy Elgon
Selective Post Color Szampon neutralizujący ph 4.0

Oba kosztują około 30 zł za butelkę 250 ml, może są jakieś inne marki, ja znalazłam tylko te. Używałam tego drugiego.
ok polookam w necika jeszcze


znalazłam przekopujac internet taki produkt uzywałyscie ?

opis:Korektor koloru w saszetce, dekoloryzator, 30g

Preparat rozjaśniający usuwający sztuczny kolor zawiera selekcję nadsiarczanów, które opracowane zostały, aby w sposób kontrolowany usunąć sztuczny kolor włosów. Przeznaczony do mieszania z ciepła wodą demineralizowaną lub Oksydantem MATRIX.

Jak działa ColorErase: Korektor koloru usuwa poprzednio nałożony kolor odsłaniając bazową pigmentację. Z włosów farbowanych koloryzacją ton w ton ColorErase usuwa tylko nałożony kolor. Może także wystąpić pewne rozjaśnienie naturalnego koloru włosów. Gdy ColorErase zostanie zmieszany z ciepłą wodą rozjaśnienie to będzie minimalne. Po zmieszaniu z Oxydantem MATRIX 3% lub 6% rozjaśnienie będzie wyraźniejsze i może wymagać ponownej koloryzacji.


Porada eksperta

Przeznaczony do całościowego, delikatnego usuwania koloru lub jego korekty. Umożliwia usunięcie sztucznego koloru włosów w sposób kontrolowany. Posiada doskonałą konsystencję i może być stosowany jak szampon. Zastosowanie odpowiedniej wody demineralizowanej lub Oxydantu MATRIX pozwala na uzyskanie pożądanej zmiany.



oj ciekawi mnie czy to jest rozjasniacz ale ładniej nazwany hmmm taki zabieg korekty odcienia cos dla mnie i jeszcze loreal

Efassor L'Oreal Professionnel - środek do demakjażu i modyfikacji sztucznych pigmentów, saszetka 28g



SKUTECZNE REZULTATY - ŁATWY W UŻYCIU - WIELOFUNKCYJNY



Przygotowanie:

W zalezności od pożądanego stopnia rozjasnienia, Efassor należy uzywać:

- w połączeniu z gorącą wodą, wówczas proces nazywa się demakijażem

- lub w połączeniu z 6% lub 9% oxydantem i wówczas ten proces nazywa się modyfikacją.



Idealny do:

- usunięcia niepożądanych refleksów

- demakijażu przed modyfikacją

- rozjaśnienia odcieni jasnych do 2 tonów jaśniejszych

- rozjaśnienia odcieni średnich do 2 tonów jaśniejszych

- silnego usunięcia niepożądanych refleksów na odcieniach ciemnych



Ważne: Stosować rękawice ochronne jednorazowego użytku. Przygotowywać mieszankę w przewiewnym otoczeniu.



Dokładna instrukcja sporządzania mieszanki podana jest na opakowaniu Efassor.

Aplikacja:

Aplikować przy użyciu pędzelka do koloryzacji włosów lub aplikować bezpośrednio na suche, nieumyte włosy zaczynając od najciemniejszych partii włosów. produkt nie może mieć styczności ze skórą głowy. Używać kremu zabezpieczającego linie włosów wokół twarzy. Stosować rękawice ochronne jednorazowego użytku. Nie używać metalowych przedmiotów. Po upływie czasu działania starannie spłukać.

Czas trzymania:

od 5 do 50 minut w zależności od pożądanego efektu.

Spłukiwanie:

Malaksować, następnie obficie spłukać wodą w momencie otrzymania pożądanego koloru włosów. Zakończyć aplikując szampon optimiseur Post-Color.


w salonie loreala zrobia mi demakijaz sciagna nieporzadany refleks w cenia 300zł a ja mam wrazenie ze to rozjasniacze a nie dekoloryzatory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2888.jpg (7,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1898.jpg (8,2 KB, 2 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2011-11-16 o 08:14
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 08:03   #2898
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez CryBebe Pokaż wiadomość
Ale ta zielonkawa poświata nie jest bardzo widoczna, pewnie jak byś o niej nie pisała to bym nie zwqrociła uwagi, czyli warto probować wypłukać niż od razu sciągać kolor
jest widoczna w swietle dziennym ... i paskudnie to wyglada
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 09:40   #2899
iMeg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 35
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Dziewczyny, doradźcie mi proszę jakiś fajny niedrogi szampon oczyszczający.

Położyłam brązowy szampon koloryzujący Delia, który po tygodniu prawie całkiem się spłukał więc nałożyłam drugi raz. Teraz, po kilkunastu myciach na włosach najbliżej głowy pozostał fioletowy odcień/refleks, którego nie umiem się pozbyć przez zwykłe mycie. Myślę, że tego refleksu pozbędę się dzięki szamponowi oczyszczającemu, tylko właśnie nie wiem po jaki sięgnąć.

Z góry dzięki
iMeg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 10:20   #2900
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

http://www.youtube.com/watch?v=UdRSK...eature=related

na tema loreal he he to sie nazywa sciaganie zieleni
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:30   #2901
paczuszek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Dwa razy zafarbowałam na sredni brąz farbą palety i wyszły dosyć ciene. Chciałabym wrócić do naturalnego koloru. Czy dekoloryzator firmy Renee Blanche będzie mógł mi w tym pomóc? Pozdrawiam i czekam na Wasze zdanie Dodam że ten kolor już się trochę sprał i teraz jest taki z prześwitami rudego.

Edytowane przez paczuszek1
Czas edycji: 2011-11-17 o 09:04
paczuszek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 00:21   #2902
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Dekoloryzowałam dzisiaj, w końcu się zdecydowałam )
Kładłam dekoloryzator 3 razy pod rząd, za pierwszym razem efekt był już znaczący miedziano rudy brąz, oczywiście końce ciemne ale odbarwione. Za drugim razem włosy w górnych partiach miedziane, dość jasne u samej nasady zoltawe a konce zdecydowanie jasniejsze niz za pierwszymm razem ale i tak ciemniejsze-wiadomo dlatego polaczylam reszte dekoloryzatora jaka mi zostala i dalam na konce mniej wiecej do polowy dlugosci wlosow. W taki sposob zuzylam cale opakowanie dekoloryzatora Rene(mam jeszcze jedno w zapasie w razie jak bym się obudziła z czarnymi)
Oczywiście po każdej deko myłam włosy dokładnie szamponem Post Colour 3 razy wiec nie powinny sciemnieć ale kto wie, teraz ide spać, na nastepny dzień zostawiam sobie mieszanke popielu z perla i docelowy kolor zobaczymy jak wyjdzie i czy mi wlosy nie sciemnieja do rana. Oby nie )
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:34   #2903
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Nalozylam te mieszanke popielu i perly chyba na doslownie 2 minutki, zmylam i mam ciemny braz, ale zbilo troche ten miedziano rudy odcien. Chciala bym jednak zeby te wlosy byly nieco jasniejsze-sredni braz, zastanawiam sie czy jak teraz od razu naloze ten essential sredni blond to mi troche rozjasni jeszcze? mam nadzieje ze nie sciemnieja, chyba zrobie probe na pasemku.
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:55   #2904
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

a kładłas z wodą z opakowania? na niższej wodzie wolniej ciemnieje.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:00   #2905
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Najpierw kladlam z woda z opakowania na pasemko, zobaczylam ze sciemnialo to wymieszalam te wode z opakowania z woda z kranu i dodalam farby i walnelam szybko na calosc wcierajac i szybko splukalam jak zobaczylam ze sie stonowalo
W sumie nie sa czarne takze jest lepiej ale chciala bym je jeszcze troche rozjasnic, moge z tym poczekać po kolor jest znosny, troche nierówny ale da sie z nim wyjść.
Zastanawiam się teraz jak to zrobić, czy klaść ten sredni blond za jakiś czas, czy najpierw jeszcze czymś to rozjaśnić?
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:20   #2906
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

kapiel rozjaśniająca zrób za jakiś czas
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:35   #2907
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ok tak zrobie ciekawe czy ta kapiel mi rozjasni na rudy znowu bo powiem szczerze ze juz sie boje kombinowac z tymi kolorami
Po kapieli rozjaśniającej moge nałożyć ten średni blond 215 ?
Teraz chce próbować wypłukiwać troche kolor szamponem przeciwłupieżowym może się troche wypłucze zanim jeszcze zrobie te kapiel. Włosy po tych farbach joanny juz mi nie powinny sciemniec bardziej prawda?
Zastanawiam się też czy nie kupić jakiegoś szamponu hmm nie wiem fioletowego zeby wyplukiwać ciepły odcień z włosów ?
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:40   #2908
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

ech, poziom jasności ok . Londa 18 kładziona po raz 2-gi po 6 dniach nie zniwelowała poblasku rudości. To co? joanna perła i popiel? na chwilę kontrolowaną? nie rozjaśnią? mam takie jak na 1,2 zdjęciu: ciężko uchwycić, bo sztuczne oświetlenie halogeny, ale w rzeczywistości nie są AŻ takie "płomienne" i ciut ciemniejsze. w dziennym świetle uszłoby. Marzy mi się taki naturalny kolorek jak 3 fota
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy 001.jpg (85,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy 002.jpg (91,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy l.jpg (114,4 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2011-11-18 o 15:43
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 16:34   #2909
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

+dla mnie perla i popiel to strata pieniedzy mi nic nie pomogla....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 18:04   #2910
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

W sumie tak sie zastanawiam, czy nie kłaść jeszcze raz dekoloryzacji i nie sprobować nałożyć potem farby jasny blond na niskiej wodzie 3% może wyszedł by mi średni brąz ? skoro i tak mam jeszcze tego dekoloryzatora na 3 uzycia to moge probować za jakis czas jeszcze raz.
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.