Czy zmieniacie obuwie na uczelni?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-18, 19:30   #31
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
No bo przejście na zajęcia bez koleżanki to koniec świata
Spotkałam się z dużo większymi absurdami, np. nie pójdę do toalety jeśli ty nie pójdziesz, także wspomniana sytuacja przy tym to pikuś
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 19:30   #32
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez Morfinka 20 Pokaż wiadomość
O podstawówce wspomniałam ja, ale broń Boże nie miałam na myśli wyśmiewania się z kogokolwiek. W sumie sama do dzisiaj myślałam (widocznie dość naiwnie), że to normalne, że na tyle godzin zmienia się obuwie jeśli nie ze względu na wymogi, utrzymanie czystości czy co tam innego, to po prostu dla wlasnej wygody. A tu się okazuje, że tysiące studentów nawet nie odczuwają takiej potrzeby.
Rzeczywiście, jakoś mi się zlało z innymi wypowiedziami.

Cytat:
Napisane przez Morfinka 20 Pokaż wiadomość
Ale ja jednak liczę, że znajdzie się parę osób, które ten zwyczaj przyjmą razem ze mną, bo jak narazie zamierzam tak robić i jest to dla mnie normalna rzecz (a nie wiem, jak to się w ciągu studiów zmieni).
Ja w liceum zmieniałam, bo miałam, gdzie zostawić kozaki, ale raczej wolałam, żeby nikogo w pobliżu nie było, bo niektórzy serio patrzyli na mnie jak na kosmitkę.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 19:36   #33
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Ja w liceum zmieniałam, bo miałam, gdzie zostawić kozaki, ale raczej wolałam, żeby nikogo w pobliżu nie było, bo niektórzy serio patrzyli na mnie jak na kosmitkę.
Gdybym ja przyszła w liceum w kozakach to zostałabym wyproszona z klasy. Nikt tego nie tolerował. Na studiach tolerują.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 19:39   #34
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Btw. w szkole zmieniało się buty w szatni, a na uczelni sterczenie w skarpetach na środku korytarza to tak średni pomysł. Dzięki temu wątkowi w ogóle dowiedziałam się, że ktoś takie rzeczy praktykuje
Nie w każdej szkole jest szatnia. Ja miałam szafki na korytarzach i cała szkoła tak zmieniała buty. Więc już nie przesadzajmy.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Spotkałam się z dużo większymi absurdami, np. nie pójdę do toalety jeśli ty nie pójdziesz, także wspomniana sytuacja przy tym to pikuś
No w sumie racja Ale miejmy nadzieję, że Autorka wzbije się na wyżyny odwagi i jednak będzie w stanie sama pójsć na zajęcia, nawet jeśli żadna koleżanka na nią nie poczeka, aż zmieni obuwie
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 19:41   #35
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Gdybym ja przyszła w liceum w kozakach to zostałabym wyproszona z klasy. Nikt tego nie tolerował. Na studiach tolerują.
Na studiach to raczej każdy ma prawo chodzić po uczelni w jakich tylko butach mu się podoba. A nie tak jak w liceum, że przed i po szkole masz buciki pasujące do spódniczki, a w czasie lekcji nakładasz trampki, albo co gorsza- klapki (u nas był taki obowiązek przez rok).



Narrhien, szatnia, czy szafki- wszystko jedno. Miałaś miejsce żeby to zrobić i gdzie te buty zostawić. U mnie zmiana butów wyglądałaby tak- wchodzę do środka, przechodzę pare kroków przez korytarz, zdejmuje buciory łapiąc równowagę przytrzymując się lady na portierni,a obok mnie idzie sobie pani profesor i 16 magisterków.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-09-18 o 19:48
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 20:00   #36
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Narrhien, szatnia, czy szafki- wszystko jedno. Miałaś miejsce żeby to zrobić i gdzie te buty zostawić. U mnie zmiana butów wyglądałaby tak- wchodzę do środka, przechodzę pare kroków przez korytarz, zdejmuje buciory łapiąc równowagę przytrzymując się lady na portierni,a obok mnie idzie sobie pani profesor i 16 magisterków.
No ale ja miałam w szkole dokładnie to, o czym piszesz. Korytarz, z nauczycielami, innymi uczniami itd. Szafki były na ścianie między drzwiami do klas, przebierało się na środku korytarza lub parapecie, bo nawet nie było gdzie usiąść.

Nie wiem, ja na uczelni mam normalną szatnię, w której mogę powiesić, co chcę, przy szatni są też krzesła, na których można usiąść i przebrać te buty. Owszem, po korytarzu chodzą różni ludzie, pani profesor, pani magister, pani sprzątaczka i pan z portierni, nie wspominając o wszelakiej maści studentach, ale w czym to przeszkadza? Korytarz nie ma przecież metra szerokości, a pani profesor nie będzie chodzić z wyciągniętym palcem i wyśmiewać studentów przebierających obuwie... Nie rozumiem tej argumentacji po prostu
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 20:11   #37
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Nie zmieniałam.
Jak miałam laboratoria to tylko fartuch się nakładało.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 20:13   #38
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Ależ wcale nie musisz jej rozumieć.

Ja nie mam na uczelni żadnych szafeczek, krzesełek, czy ogólnodostępnych wieszaczków. Po prostu wchodzę zdejmuję kurtkę, podaję panu na portierni, dostaję numerek i idę dalej. Nie zmieniam butów, chociaż gdy czasem w zimie mi przemokną to bardzo chciałabym to zrobić i zmienić, łącznie ze skarpetkami.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-09-18 o 20:15
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 20:18   #39
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Nie wiem, ja na uczelni mam normalną szatnię, w której mogę powiesić, co chcę, przy szatni są też krzesła, na których można usiąść i przebrać te buty.
O to szczęściara, u mnie wchodzić do szatni nie wolno, kurtki podaje się pani przez okienko z korytarza A i powiesić co tylko chcę też nie zawszę mogę, w jednej szatni robią problem jak ktoś parasol chce zostawić To co dopiero buty.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 20:45   #40
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Źle mnie zrozumiałyście, ja też nie mam wolnego dostępu do wieszaków. Jest wielka szatnia odzielona od korytarza dłuuuugą ladą, a za ladą zwykle dwie panie, które przyjmują rzeczy i wydają numerki. A z boku jest jeszcze małe przejście, i miejsce na np. te parasole czy choćby walizki, które bardzo często zostawiają ludzie w piątki, bo potem od razu do domów na weekendy jadą.

Na innej uczelni była szatnia z panem za ladą, też można było zostawić oprócz kurtek jakieś siatki czy walizeczki, co kto chciał.

Rozumiem, że szatnia może mieć takie przepisy,że niczego oprócz kurtek nie przyjmie, natomiast nie rozumiem wytłumaczenia, że ktoś nie będzie zmieniał butów na korytarzu, którym przechodzi pani profesor i 15 magistrów, bo co to ma do rzeczy?
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 20:57   #41
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

O właśnie - u mnie jest tak, że walizkę zostawić możesz, ale parasola nie Nie wiem kto to wymyślił
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 21:04   #42
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Rozumiem, że szatnia może mieć takie przepisy,że niczego oprócz kurtek nie przyjmie, natomiast nie rozumiem wytłumaczenia, że ktoś nie będzie zmieniał butów na korytarzu, którym przechodzi pani profesor i 15 magistrów, bo co to ma do rzeczy?
Dla mnie jest to bariera, dla Ciebie nie musi być. Proste.
Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
O właśnie - u mnie jest tak, że walizkę zostawić możesz, ale parasola nie Nie wiem kto to wymyślił
A u mnie zupełnie odwrotnie Parasolki jak najbardziej, ale walizek niet
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 21:09   #43
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
O właśnie - u mnie jest tak, że walizkę zostawić możesz, ale parasola nie Nie wiem kto to wymyślił
To faktycznie dziwne może boją się, że im z parasoli nakapie?
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 22:02   #44
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ja nie odczuwam takiej potrzeby, bo musiałabym zmieniać te buty kilka razy dziennie. Przy grafiku typu 8-10, a potem 15-17 zmiana butów jest wg mnie totalnie bezcelowa.


Btw. w szkole zmieniało się buty w szatni, a na uczelni sterczenie w skarpetach na środku korytarza to tak średni pomysł. Dzięki temu wątkowi w ogóle dowiedziałam się, że ktoś takie rzeczy praktykuje
Dlaczego na środku korytarza?
Ja to widzę tak... wchodzisz koleżanko do toalety na uczelni i rach ciach zmieniasz buty. I lecisz następnie do szatni i prosisz ładnie panią szatniarkę o to, żeby pozwoliła zostawić Ci siateczkę, torebeczkę, cokolwiek z butami. Mówiąc co tam jest i tłumacząc, że ciężko znosisz jak stopa Ci się zagrzeje. Swoja drogą myślę, że nie powinno się w szatni robić kłopotów ze zostawieniem czegoś innego niż kurtka. U mnie dziewczyny zostawiały walizki, parasolki i inne cuda. Dobry pomysł z tą zmianą butów Jakbym nosiła wielkie, ciężloe i mega ciepłe kozaki w zimie to sama bym zmieniła. Ja każda zimę w botkach przechodziłam

Coś ktoś pisał o magistrach, profesorach i zmianie butów na korytarzu. Ja też nie widzę w tym problemu, ale jeśli komuś miałoby to zawadzać to z toalety właśnie można skorzystać

Edytowane przez Charlotte York
Czas edycji: 2011-09-18 o 22:05
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 23:02   #45
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
Dlaczego na środku korytarza?
Ja to widzę tak... wchodzisz koleżanko do toalety na uczelni i rach ciach zmieniasz buty. I lecisz następnie do szatni i prosisz ładnie panią szatniarkę o to, żeby pozwoliła zostawić Ci siateczkę, torebeczkę, cokolwiek z butami. Mówiąc co tam jest i tłumacząc, że ciężko znosisz jak stopa Ci się zagrzeje. Swoja drogą myślę, że nie powinno się w szatni robić kłopotów ze zostawieniem czegoś innego niż kurtka. U mnie dziewczyny zostawiały walizki, parasolki i inne cuda. Dobry pomysł z tą zmianą butów Jakbym nosiła wielkie, ciężloe i mega ciepłe kozaki w zimie to sama bym zmieniła. Ja każda zimę w botkach przechodziłam

Coś ktoś pisał o magistrach, profesorach i zmianie butów na korytarzu. Ja też nie widzę w tym problemu, ale jeśli komuś miałoby to zawadzać to z toalety właśnie można skorzystać
Koleżanka na szczęście nie czuje potrzeby zmieniania obuwia w toalecie I nie lubi nosić ze sobą dodatkowych par butów.
Ale jeśli ktoś lubi to niech sobie robi co chce, nie moja sprawa
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 23:08   #46
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
Swoja drogą myślę, że nie powinno się w szatni robić kłopotów ze zostawieniem czegoś innego niż kurtka.
u mnie, w tej "dziwnej szatni" tłumaczyli to tak, że walizki są zamykane w specjalnym pomieszczeniu, kurtki wieszane na takich klipsach, które uniemożliwają jej ześlizgnięcie się, a parasola ani zamykać nie będą, ani powiesić się nie da, więc nie chcą brać odpowiedzialności jak coś zginie
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 23:16   #47
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
u mnie, w tej "dziwnej szatni" tłumaczyli to tak, że walizki są zamykane w specjalnym pomieszczeniu, kurtki wieszane na takich klipsach, które uniemożliwają jej ześlizgnięcie się, a parasola ani zamykać nie będą, ani powiesić się nie da, więc nie chcą brać odpowiedzialności jak coś zginie
U mnie z kolei można zostawiać wszystko, ale uraczyć wolny wieszak w zimę w godzinach 9-12 graniczy z cudem

Nie rozumiem dlaczego tutaj dyskusja się potoczyła w stronę tego, że autorka zostanie wyśmiana jeśli zmieni buty. Przecież wiadomo, że przebierze się w baleriny albo jakieś inne lekkie buty, a nie w różowe kapcie z Hallo Kitty więc z czego tu się śmiać
Moim zdaniem pozostają tu tylko kwestie czy autorka:
a) będzie miała gdzie zostawić te buty zamiast nosi je ze sobą
b)będzie miała tyle zajęć ciągiem w jednym budynku, że będzie jej opłacało się je przebierać
I nie wydaje mi się aby przebieranie butów na korytarzu po którym chodzą magistrzy było nietaktem
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 20:47   #48
Lirazel
Raczkowanie
 
Avatar Lirazel
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 96
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

To zależy od:
- tego na jakich jesteś studiach (u mnie na większości ćwiczeń trzeba mieć zmienione)
- możliwości zostawienia tych butów w szatni
- tego czy chce ci się nosić buty na zmianę
- tego czy masz ochotę siedzieć x godzin w butach jesiennych/zimowych w ciepłej sali. I od wartości x :P na godzinny wykład nie chciałoby mi się zmieniać, ale na 4-godzinne laboratorium już tak.

Jeśli nie ma takiego wymogu (a widzę że na zdecydowanej większości kierunków nie ma) to tylko kwestia Twojej wygody.

Buty na zmianę to niekoniecznie klapki, to mogę być baleriny, mogą być jakieś trampki, a u mnie dużo dziewczyn (w tym ja) nosi czeszki.
Lirazel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 08:31   #49
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

U mnie na ćwiczenia buty trzeba mieć zmienione i nie ma dyskusji- a jak kogos przyuważą w podwórkowych, to w długą po ochraniacze. Przed szatnią są szafki, gdzie te buty można spokojnie zostawic. Na wyklady nie zmieniamy - no chyba, ze od razu potem ćwiczenia, albo zimą jak za gorąco
Już zupełnie pominę zmienianie butów jak sie na oddział idzie- no ale to oczywiste.

No ale ja studiuję medycynę- na innych kierunkach (niemedycznych) tak raczej nie ma
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 08:35   #50
touchmeiamfamous
Zakorzenienie
 
Avatar touchmeiamfamous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24 012
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

u mnie na uczelni się nie zmienia, nie ma takiego odgórnego wymogu jednak jak byłam w szpilkach, czy zimowych a przed sobą perspektywę niezbyt lekkiego dnia to oczywiście, dla własnego komfortu zmieniałam
touchmeiamfamous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 11:38   #51
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
No ale ja studiuję medycynę- na innych kierunkach (niemedycznych) tak raczej nie ma
O rany, już tak czytam tą twoją wypowiedź, czytam i coraz większe oczy mi się robią, żeby przy tym zdaniu wrócić do normalnych rozmiarów
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 11:54   #52
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

co roku tematy związane ze studiami na wizażu robią się coraz bardziej absurdalne, tyle wam powiem... jak będę zaczynała zajęcia ze studentami to chyba umrę

u nas zmienia się na wf i na zajęcia z emisji głosu bo tam są różne ćwiczenia ruchowe, a tak to możesz przyjść jak Ci się żywnie podoba, bo w końcu jesteś dorosła ludzie kochani! uniwersytety od wiek wieków były ostoją wolnomyślicielstwa i oryginalności i tak ciągle jest. można tu przyjść z dekoltem do pępka, z mnóstwem piercingów, w pidżamie, a jesteś (a przynajmniej powinnaś być) traktowana jak dorosły i niezależny byt oceniany za swoją wiedzę. kto by się przejmował butami
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 12:07   #53
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
co roku tematy związane ze studiami na wizażu robią się coraz bardziej absurdalne, tyle wam powiem... jak będę zaczynała zajęcia ze studentami to chyba umrę
ja właśnie lubię ten czas maturalno-wynikowo-rekrutacyjno-studyjny na wizażu
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 12:40   #54
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
ja właśnie lubię ten czas maturalno-wynikowo-rekrutacyjno-studyjny na wizażu
jak byś miała później te sieroty edukować a później oceniać... co mi znajomi wykładowcy czasem opowiadają to aż strach się bać

my na anglistycznym nazywamy to sezonem ogórkowym w przyszłym roku czekam na pytania w stylu: czy w trakcie zajęć na uczelni można, przepraszam za dosadność, robić kupę czy nie
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:01   #55
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Nie no, w sumie rok temu też wszystkiego nie wiedziałam Jedyne co nasłuchałam się od znajomych że na stuadiach nikt Ci uwag do zeszytu nie wpisuje () i wywnioskowałam że swoboda jest duża, a co za tym idzie chodzisz w butach jakich chcesz Zresztą przypomnieli mi się nauczyciele z podstawówki itp. oni też przecież butów nie zmieniają, czyli to nie grzech. Tak samo można się zastanawiać czy można jeść na wykładach. Albo "czy to prawda że na studiach za same obecności ma się zaliczenie?" - dużo takich urban legend chodzi.

Niemniej jednak, ciekawe jest to, że takie pytania są zadawane co roku we wspomnianym wcześniej przeze mnie okresie
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:19   #56
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
jak byś miała później te sieroty edukować a później oceniać... co mi znajomi wykładowcy czasem opowiadają to aż strach się bać

my na anglistycznym nazywamy to sezonem ogórkowym w przyszłym roku czekam na pytania w stylu: czy w trakcie zajęć na uczelni można, przepraszam za dosadność, robić kupę czy nie
Nie wiem czy to jest takie śmieszne bo u mnie niektóre osoby pytają się prowadzących czy mogę wyjść do toalety
Dla mnie to było zaskoczenie bo myślałam, że ludzie na studiach siedzą na zajęciach z własnej woli i jak chcą to mogę wyjść bez pytania. No ale może ja jestem dziwna albo nie wszyscy jeszcze pogodzili się z tym, że czasy podstawówki minęły
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:42   #57
yasminuuum
Zakorzenienie
 
Avatar yasminuuum
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 8 981
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to jest takie śmieszne bo u mnie niektóre osoby pytają się prowadzących czy mogę wyjść do toalety
Dla mnie to było zaskoczenie bo myślałam, że ludzie na studiach siedzą na zajęciach z własnej woli i jak chcą to mogę wyjść bez pytania. No ale może ja jestem dziwna albo nie wszyscy jeszcze pogodzili się z tym, że czasy podstawówki minęły
Tylko że niektórzy profesorowie sobie nie życzą żeby ktoś wychodził podczas wykładu/ćwiczeń bo im to przeszkadza. Juz prędzej mówią żeby w ogóle nie przychodzić ale to chyba wyjątki są
__________________

wymień się ze mną ciuchem >klik<


handmade blog
yasminuuum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:43   #58
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez yasminuuum Pokaż wiadomość
Tylko że niektórzy profesorowie sobie nie życzą żeby ktoś wychodził podczas wykładu/ćwiczeń bo im to przeszkadza. Juz prędzej mówią żeby w ogóle nie przychodzić ale to chyba wyjątki są
u mnie nie
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:46   #59
yasminuuum
Zakorzenienie
 
Avatar yasminuuum
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 8 981
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
u mnie nie
no u mnie w tamtym roku były 2 takie wyjątki, ale reszta spoko Zobaczymy jak to w tym roku będzie.
__________________

wymień się ze mną ciuchem >klik<


handmade blog
yasminuuum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 15:03   #60
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Czy zmieniacie obuwie na uczelni??

Czasami zmieniam na balerinki, które zwinięte trzymam w torbie Ale nie muszę tego robić, po prostu tak mi wygodniej

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez yasminuuum Pokaż wiadomość
Tylko że niektórzy profesorowie sobie nie życzą żeby ktoś wychodził podczas wykładu/ćwiczeń bo im to przeszkadza. Juz prędzej mówią żeby w ogóle nie przychodzić ale to chyba wyjątki są
U mnie profesor nie wpuścił paru osób na wykład, bo widział, że ostatnim razem wyszli w połowie
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.