Rossmann cz. XXXII - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-01, 15:39   #1681
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Czy kupony klubu Rossmann łączą się z promocjami?
Mam kupon na pasty do zębów i ta którą chciałabym jest obecnie w promocji. Czy będzie brana pod uwagę promocyjna cena pasty?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-01, 16:48   #1682
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez guniaii Pokaż wiadomość
Pusza Ci się? I kręcą czy masz proste?
Puszą i mam falowane, teraz mniej .
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-01, 18:04   #1683
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXII

[1=d53db55d5c43372a6959256 a3eb4d32370068980_60a5987 1e0e92;83912491]Nie wiem czy było, jeśli tak to niech będzie dla przypomnienia
Promocja 2+2 na pielęgnację stóp, paznokci i depilację od 9-19 czerwca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
O dziękuję Ci bardzo dobra kobieto! Akurat czegoś takie szukałam. Naprawdę, dzięki ogromne. Wpisuję w kalendarz.
Dziewczyny, o co chodzi z nowym numerem Skarb? Dlaczego jeszcze nie ma żadnego na czerwiec?
I czy polecacie jakieś serum termoochronne do włosów, które nie obciąża mocno cienkich włosów? Bo chyba powinnam do używania suszarki coś kupić. Ale nie chcę przyklapu.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-01, 19:27   #1684
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Czy kupony klubu Rossmann łączą się z promocjami?
Mam kupon na pasty do zębów i ta którą chciałabym jest obecnie w promocji. Czy będzie brana pod uwagę promocyjna cena pasty?
Też z chęcią się dowiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-01, 19:53   #1685
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Super, zrobię zapas plastrów z woskiem i maszynek
Tdz zrobię zapas maszynek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-01, 19:56   #1686
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Też z chęcią się dowiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a regulamin nie mówi, że się nie łączą?
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-01, 20:06   #1687
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Też z chęcią się dowiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie łączą się.
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-01, 20:21   #1688
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Rossmann cz. XXXII

W ogóle te kupony są mocno średnie. I drogie.
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-01, 21:56   #1689
guniaii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 364
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez ciastecek Pokaż wiadomość
Puszą i mam falowane, teraz mniej .

Hmm tylko czy to "wina" szczotki czy tego, że nie padało dawno
guniaii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-01, 22:09   #1690
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez guniaii Pokaż wiadomość
Hmm tylko czy to "wina" szczotki czy tego, że nie padało dawno
A może olej kokosowy w kosmetykach? Teraz chyba w większość jest, a mnie puszy jak nie wiem, więc unikam.
A to, że nie padało już dawno to swoją drogą.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 01:10   #1691
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Wykorzystałam kupon na serum do twarzy + krem pod oczy (tańszy gratis) i połączył mi się z promocją, brałam Perfecta Aroma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-02, 08:54   #1692
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
Wykorzystałam kupon na serum do twarzy + krem pod oczy (tańszy gratis) i połączył mi się z promocją, brałam Perfecta Aroma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo czyli jednak. To dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 13:04   #1693
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Rossmann cz. XXXII

[1=d53db55d5c43372a6959256 a3eb4d32370068980_60a5987 1e0e92;83912491]Nie wiem czy było, jeśli tak to niech będzie dla przypomnienia
Promocja 2+2 na pielęgnację stóp, paznokci i depilację od 9-19 czerwca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

o super akurat zapas maszynek i żeli do golenia zrobię, bo już się kończą zapasy z ubiegłego roku.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 14:02   #1694
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
o super akurat zapas maszynek i żeli do golenia zrobię, bo już się kończą zapasy z ubiegłego roku.
U mnie już dawno zapas się skończył

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 18:02   #1695
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Dziewczyny mam taki problem. Aktywowałam sobie kupon za 200 pkt 1+1 na produkty do pielęgnacji ciała, balsamy itp. Ładuję sobie koszyk online z aplikacji i on nie działa

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 18:08   #1696
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam taki problem. Aktywowałam sobie kupon za 200 pkt 1+1 na produkty do pielęgnacji ciała, balsamy itp. Ładuję sobie koszyk online z aplikacji i on nie działa

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
A na pewno wkładasz do koszyka produkty które są nim objęte, bo oni zawsze dają do wyboru tylko część i też musi być jeden produkt jednego rodzaju, a drugi z tej drugiej kategorii.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 18:25   #1697
Heidi_
Rozeznanie
 
Avatar Heidi_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 936
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Dziewczyny z dlugimi, płaczącymi się włosami, które nie wyobrażają sobie życia bez odżywki w sprayu ułatwiającej rozczesywanie - zjadłam zęby na tych sprayach i wreszcie znalazłam perełkę, właśnie w Rossmanie - L'Oreal dwufazowy eliksir Arginine Resist.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
There's nothing so black as the inferno of the human mind.

Ćwiczenia z Jillian Michaels - 6/30
Heidi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 18:36   #1698
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Heidi_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny z dlugimi, płaczącymi się włosami, które nie wyobrażają sobie życia bez odżywki w sprayu ułatwiającej rozczesywanie - zjadłam zęby na tych sprayach i wreszcie znalazłam perełkę, właśnie w Rossmanie - L'Oreal dwufazowy eliksir Arginine Resist.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki. Dobrze wiedzieć.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 19:01   #1699
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
A na pewno wkładasz do koszyka produkty które są nim objęte, bo oni zawsze dają do wyboru tylko część i też musi być jeden produkt jednego rodzaju, a drugi z tej drugiej kategorii.
No właśnie okazało się, że nie. Myślałam, że wchodzą wszystkie , a akurat to co chciałam to nie. I w końcu nie wzięłam nic z tego, bo po co na siłę. Zmarnowałam 200 pkt :/ Szkoda, że nie da się tego jakoś cofnąć. Następnym razem muszę najpierw sprawdzić.
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-02, 21:34   #1700
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
A na pewno wkładasz do koszyka produkty które są nim objęte, bo oni zawsze dają do wyboru tylko część i też musi być jeden produkt jednego rodzaju, a drugi z tej drugiej kategorii.

Dobrze wiedzieć.
Tym bardziej te kupony wydają mi się beznadziejne...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Heidi_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny z dlugimi, płaczącymi się włosami, które nie wyobrażają sobie życia bez odżywki w sprayu ułatwiającej rozczesywanie - zjadłam zęby na tych sprayach i wreszcie znalazłam perełkę, właśnie w Rossmanie - L'Oreal dwufazowy eliksir Arginine Resist.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 21:58   #1701
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Heidi_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny z dlugimi, płaczącymi się włosami, które nie wyobrażają sobie życia bez odżywki w sprayu ułatwiającej rozczesywanie - zjadłam zęby na tych sprayach i wreszcie znalazłam perełkę, właśnie w Rossmanie - L'Oreal dwufazowy eliksir Arginine Resist.
O, szkoda, że nie napisałaś wcześniej bo w Biedrze była promocja na drugi kosmetyk 70% taniej i zastanawiałam się nad nim.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 00:38   #1702
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Jeśli chodzi o depilację to ja kupiłam podgrzewacz do wosku na allegro, woski i wyszło o wiele, wiele taniej a starcza na długo Na pewno kupie jakieś kremy do stóp, odżywkę do paznokci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 04:50   #1703
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Ciekawe czy rzeczy do golenia dla facetów będą wychodziły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 09:13   #1704
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
W ogóle te kupony są mocno średnie. I drogie.
Ja czym więcej mam punktów, tym więcej te kupony za te same promocje oferowane wcześniej pochłaniają punktów. Dla przykładu,m kiedy miałam 300 punktów na koncie, oferowano mi kupony z poborem 150 punktów, jak mam tych punktów 700 to chcą mi pobrać 350. Beznadziejna jest ta akcja z punktami. Miałam nadzieję,że może to będzie tak,że po uzbieraniu np, nie wiem,500 pkt. dostajesz kupon na zakupy ze zniżką powiedzmy 20 zł, wtedy zbieranie ma jeszcze jakiś sens, ale tak? Do kitu
Z promocji na maszynki raczej nie skorzystam skoro to 2+2, bo ostatnio kupiłam dwa opakowania maszynek na promocji w Kauflandzie, a do nóg używam Venus klasycznej, zapas wkładów mam jeszcze z poprzedniej promo.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
blueclair > bardzo mocno nawilżąć/natluszczac po opalaniu, najlepiej czyms z pantenolem. ja sie zjarałam tak kilka lat temu, że tylko białe zęby i oczy było widać )z natury jestem bladzioch, a jeszcze sie potraktowałam przyspieszaczem ziaji, wiec efekt był hmmmm mocny... ) ziaja kojąca po opalaniu mi wtedy pomogła, nakładana kilka razy dziennie. no i wiadomo, że nic trącego do mycia i innych silnych detergentów. olejek isany miałam wtedy.
Też się traktuję tym przyspieszaczem z Ziai, chociaż ja spektakularnej różnicy w szybkości opalania u siebie nie widzę.
Niby robię właśnie tak,że nie używam gąbki pod prysznic, by nie trzeć ciała. Niby też ,tak jak mówię, nawilżam się minimum 3 razy dziennie wówczas, a czasem częściej i to daje średni efekt. Tylko fakt- różnych balsamów używam, na ogół ręce i nogi to coś typowo po opalaniu na ogół z Soraya , a reszta ciała zwykłym balsamem nawilżającym np. Nivea, czerwony Garnier czy Dove, Ale skóra złazi, czy stąd, czy stąd, więc to chyba nie jest wina złych balsamów. Może masła jakieś byłyby lepsze, ale nie próbowałam. A też do walizki nie spakuję powiedzmy 3 różnych balsamów, zaś na miejscu często produkty tego typu w drogerii są zupełnie wymiecione.
Inny mój problem powiązany własnie ze schodzącym naskórkiem w czasie opalania oraz promocją na maszynki to fakt,że z uwagi na schodzący naskórek unikam wówczas golenia nóg. Problem w tym,że mam mocne owłosienie, ciemne i dopoki naprawdę nie opalę się na brąz wygląda to mocno średnio. Moje nogi na co dzień wymagają golenia co drugi dzień. Jak Wy sobie radzicie w takich sytuacjach podczas dajmy na to 14-dniowego wyjazdu? Raz postawiłam na wosk u kosmetyczki- efekt gładkich nóg trwał... 4 dni od zabiegu.

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2018-06-03 o 09:18
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 09:24   #1705
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Ja czym więcej mam punktów, tym więcej te kupony za te same promocje oferowane wcześniej pochłaniają punktów. Dla przykładu,m kiedy miałam 300 punktów na koncie, oferowano mi kupony z poborem 150 punktów, jak mam tych punktów 700 to chcą mi pobrać 350. Beznadziejna jest ta akcja z punktami.
Jak miałam 150 to kupony miałam za 100, teraz mam 220 i kupony za 200 - te same



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 09:33   #1706
4Cats
Lucid dream
 
Avatar 4Cats
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 52°13′N, 21°00′E
Wiadomości: 54 409
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
No właśnie okazało się, że nie. Myślałam, że wchodzą wszystkie , a akurat to co chciałam to nie. I w końcu nie wzięłam nic z tego, bo po co na siłę. Zmarnowałam 200 pkt :/ Szkoda, że nie da się tego jakoś cofnąć. Następnym razem muszę najpierw sprawdzić.
A powiedzcie, czy da się jakoś wcześniej sprawdzić, które produkty sa objęte kuponem? W aplikacji na kuponie mam "zobacz i aktywuj", na razie nie klikałam żeby mi się przypadkiem nie aktywował.
4Cats jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 09:37   #1707
Benera
Rozeznanie
 
Avatar Benera
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 640
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
No właśnie okazało się, że nie. Myślałam, że wchodzą wszystkie , a akurat to co chciałam to nie. I w końcu nie wzięłam nic z tego, bo po co na siłę. Zmarnowałam 200 pkt :/ Szkoda, że nie da się tego jakoś cofnąć. Następnym razem muszę najpierw sprawdzić.
No ja tez die nastawilam,ze kupie sobie 2 masla isany,a patrze,ze nawet nie wchodza w ta promocje plus 2 produkt musiqlby byc peeling...bez sensu
Benera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 10:26   #1708
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
No właśnie okazało się, że nie. Myślałam, że wchodzą wszystkie , a akurat to co chciałam to nie. I w końcu nie wzięłam nic z tego, bo po co na siłę. Zmarnowałam 200 pkt :/ Szkoda, że nie da się tego jakoś cofnąć. Następnym razem muszę najpierw sprawdzić.
Jakby nie patrzeć kolejne 200 zł musisz wydać by móc sobie "kupić" kupon na okrojony asortyment

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Ja czym więcej mam punktów, tym więcej te kupony za te same promocje oferowane wcześniej pochłaniają punktów. Dla przykładu,m kiedy miałam 300 punktów na koncie, oferowano mi kupony z poborem 150 punktów, jak mam tych punktów 700 to chcą mi pobrać 350. Beznadziejna jest ta akcja z punktami. Miałam nadzieję,że może to będzie tak,że po uzbieraniu np, nie wiem,500 pkt. dostajesz kupon na zakupy ze zniżką powiedzmy 20 zł, wtedy zbieranie ma jeszcze jakiś sens, ale tak? Do kitu
Z promocji na maszynki raczej nie skorzystam skoro to 2+2, bo ostatnio kupiłam dwa opakowania maszynek na promocji w Kauflandzie, a do nóg używam Venus klasycznej, zapas wkładów mam jeszcze z poprzedniej promo.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------


Też się traktuję tym przyspieszaczem z Ziai, chociaż ja spektakularnej różnicy w szybkości opalania u siebie nie widzę.
Niby robię właśnie tak,że nie używam gąbki pod prysznic, by nie trzeć ciała. Niby też ,tak jak mówię, nawilżam się minimum 3 razy dziennie wówczas, a czasem częściej i to daje średni efekt. Tylko fakt- różnych balsamów używam, na ogół ręce i nogi to coś typowo po opalaniu na ogół z Soraya , a reszta ciała zwykłym balsamem nawilżającym np. Nivea, czerwony Garnier czy Dove, Ale skóra złazi, czy stąd, czy stąd, więc to chyba nie jest wina złych balsamów. Może masła jakieś byłyby lepsze, ale nie próbowałam. A też do walizki nie spakuję powiedzmy 3 różnych balsamów, zaś na miejscu często produkty tego typu w drogerii są zupełnie wymiecione.
Inny mój problem powiązany własnie ze schodzącym naskórkiem w czasie opalania oraz promocją na maszynki to fakt,że z uwagi na schodzący naskórek unikam wówczas golenia nóg. Problem w tym,że mam mocne owłosienie, ciemne i dopoki naprawdę nie opalę się na brąz wygląda to mocno średnio. Moje nogi na co dzień wymagają golenia co drugi dzień. Jak Wy sobie radzicie w takich sytuacjach podczas dajmy na to 14-dniowego wyjazdu? Raz postawiłam na wosk u kosmetyczki- efekt gładkich nóg trwał... 4 dni od zabiegu.
Podobno opalenizna lepiej się na skórze trzyma jak się właśnie skórę peelinguję, z tym ze peelingi lepiej wdrożyć jeszcze przed opalaniem. Mi skóra schodziła tylko jak już się spaliłam i na szczęście tylko troszkę z ramion. A jaki najwyższy filtr używałaś? Może jednak powinnaś 50tki skoro tak łatwo skóra Ci schodzi... Jak już schodzi to trzeba odbudować skórze warstwę lipidową więc coś z lipidami najlepiej.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-ap-baume.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...rm-balsam.html
http://www.emolium.pl/produkty/dermo...sam-do-ciala/#

Albo coś takiego tu masz od razu z filtrem 50 http://www.laroche-posay.pl/produkty...50-p21565.aspx
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 11:41   #1709
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Jak zobaczyłam na czym polegają te kupony, to już nie zwracam wcale uwagi na te punkty. Jakby nie rabat rossne to nie pokazywałabym apki wcale, bo szkoda czasu na grzebanie w telefonie.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 11:45   #1710
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXXII

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;8394172 6]Jak zobaczyłam na czym polegają te kupony, to już nie zwracam wcale uwagi na te punkty. Jakby nie rabat rossne to nie pokazywałabym apki wcale, bo szkoda czasu na grzebanie w telefonie.[/QUOTE]Ja tak samo. W SP o wiele fajniej to fukcjonuje.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-22 19:32:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.