Rossmann cz. XXXII - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-03, 13:46   #1711
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXII

A ja chyba wyjątkowo skorzystam. Bo akurat policzyłam i mam oferty na kosmetyki do włosów, które mi się już kończą i których nigdzie indziej taniej nie kupię. Także w końcu u mnie z kuponami trafili. Chyba dzięki moim listom zakupowym. Także możliwe, że warto robić listy interesujących nas produktów. Mam też jakieś kupony na kolorówkę. Chyba dlatego, że nie skorzystałam z ostatniej promocji z tej kategorii. Ale nie wiem czy z tych skorzystam. Miejmy nadzieję,że będą mieć na ta stanie to, co chciałabym kupić.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 14:43   #1712
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
A ja chyba wyjątkowo skorzystam. Bo akurat policzyłam i mam oferty na kosmetyki do włosów, które mi się już kończą i których nigdzie indziej taniej nie kupię. Także w końcu u mnie z kuponami trafili. Chyba dzięki moim listom zakupowym. Także możliwe, że warto robić listy interesujących nas produktów. Mam też jakieś kupony na kolorówkę. Chyba dlatego, że nie skorzystałam z ostatniej promocji z tej kategorii. Ale nie wiem czy z tych skorzystam. Miejmy nadzieję,że będą mieć na ta stanie to, co chciałabym kupić.
Jeżeli rzeczywiście wchodzą te ceny promocyjne to jak się wybierze kosmetyki które są akurat na promocji to z kuponem wyjdzie niezła cena, nie patrzyłam nawet na te kupony bo pisze w regulaminie że promocje się nie łączą ale jak się łacza to zacznę , ale namieszałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 15:49   #1713
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Jakby nie patrzeć kolejne 200 zł musisz wydać by móc sobie "kupić" kupon na okrojony asortyment



Podobno opalenizna lepiej się na skórze trzyma jak się właśnie skórę peelinguję, z tym ze peelingi lepiej wdrożyć jeszcze przed opalaniem. Mi skóra schodziła tylko jak już się spaliłam i na szczęście tylko troszkę z ramion. A jaki najwyższy filtr używałaś? Może jednak powinnaś 50tki skoro tak łatwo skóra Ci schodzi... Jak już schodzi to trzeba odbudować skórze warstwę lipidową więc coś z lipidami najlepiej.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-ap-baume.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...rm-balsam.html
http://www.emolium.pl/produkty/dermo...sam-do-ciala/#

Albo coś takiego tu masz od razu z filtrem 50 http://www.laroche-posay.pl/produkty...50-p21565.aspx
Uzywalam juz na roznych wyjazdach spf 6,15, 20, 30.i nie widze zadnej roznicy,opalam sie na brazowo,nie jestem blada,wiec filtr 50 to chyba troche przesada. Zwlaszcza, ze nie mam oparzen czy babli.
I to tez nigdy nie bylo tak ze juz jak sie posmarowalam to pozniej nie dodawalam.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 17:34   #1714
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Uzywalam juz na roznych wyjazdach spf 6,15, 20, 30.i nie widze zadnej roznicy,opalam sie na brazowo,nie jestem blada,wiec filtr 50 to chyba troche przesada. Zwlaszcza, ze nie mam oparzen czy babli.
I to tez nigdy nie bylo tak ze juz jak sie posmarowalam to pozniej nie dodawalam.
Obawiam się, że o tym czy i jakie masz niszczenia skóry posłoneczne dowiesz się najwcześniej po 35 roku życia, a potem z dnia na dzień po 50-tce. Ewentualnie mógłby Ci je pokazać dermatolog po specjalnym badaniu stanu skóry głębokiej. Brak oparzeń pierwszego stopnia wcale nie świadczy o tym, że np. promieniowanie UVA nie uszkodziło Ci melanocytów czy naczyń krwionośnych. Filtry poniżej 20-30 spf nie dają praktycznie żadnej ochrony. A raka skóry ma większość osób po 75 roku życia. Tylko, że Ci co używali filtrów mają formy łagodne, a osoby, które nie dbały o skórę raczej te formy złośliwe i agresywniejsze bo mają mniej rezerwy zdrowych komórek po prostu i organizm, które na bieżąco musiał zwalczać bardzo dużo stanów mikrozapalnych i na walkę z komórkami rakowymi ma już mało energii. Najlepiej dbać o filtry od małego i to o te fizyczne, a nie chemiczne.

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Każdy większy wyrzut melaniny czyli opalanie na brązowo świadczy o oparzeniach skóry. Inaczej ludzka skóra nie działa. Także każdy kto się opala doświadcza oparzeń. No chyba, że jest Murzynem, Mulatem itd. wtedy ma inny wyjściowy poziom melaniny i wtedy ciemna skóra może być normalna.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 22:53   #1715
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Mnie w kuponach wyswietlilo toniki I micele 1+1 za 200 pkt.
W promocji jakiś micel Eveline z wodą jeju i tonik matujacy też z jeju. Kliknelam , za 12 zł dwie duże flaszki, ale od rana zamówienie w realizacji. I nie wiem czy przejdzie. A odbiór w normalnie czynnym rosku.
Więc ceny promocyjne wchodzą.
Aby podejrzeć co proponują wchodzę w to 'zobacz i aktywuj' i mam fiszki z kategoriami dwoma czy tam iloma ma być. A na dole ruchomy guzik/belkę 'aktywuj kupon'.
Więc można podejrzeć przed, tylko delikatnie aby nie kliknąć przypadkowo
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 06:46   #1716
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Uzywalam juz na roznych wyjazdach spf 6,15, 20, 30.i nie widze zadnej roznicy,opalam sie na brazowo,nie jestem blada,wiec filtr 50 to chyba troche przesada. Zwlaszcza, ze nie mam oparzen czy babli.
I to tez nigdy nie bylo tak ze juz jak sie posmarowalam to pozniej nie dodawalam.
Nie dziwne że nie ma różnicy między różnymi mocami, co roku robią wyrywkowe badania kosmetyków z filtrami i tych które mają tyle ile zadeklarowali na opakowaniu to jest kilka procent, nie ma znaczenia cena i firma, wszędzie burdel, na opakowaniu 30spf a w środku 10 a bywa też na odwrót. Wiem sama po sobie że używając 30 z Dax mam już brązową buzię w takim samym stopniu jak resztę ciała na którą daję 10

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 07:27   #1717
4Cats
Lucid dream
 
Avatar 4Cats
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 52°13′N, 21°00′E
Wiadomości: 54 409
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
Mnie w kuponach wyswietlilo toniki I micele 1+1 za 200 pkt.
W promocji jakiś micel Eveline z wodą jeju i tonik matujacy też z jeju. Kliknelam , za 12 zł dwie duże flaszki, ale od rana zamówienie w realizacji. I nie wiem czy przejdzie. A odbiór w normalnie czynnym rosku.
Więc ceny promocyjne wchodzą.
Aby podejrzeć co proponują wchodzę w to 'zobacz i aktywuj' i mam fiszki z kategoriami dwoma czy tam iloma ma być. A na dole ruchomy guzik/belkę 'aktywuj kupon'.
Więc można podejrzeć przed, tylko delikatnie aby nie kliknąć przypadkowo
Dzięki
4Cats jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-04, 08:30   #1718
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Ja czym więcej mam punktów, tym więcej te kupony za te same promocje oferowane wcześniej pochłaniają punktów. Dla przykładu,m kiedy miałam 300 punktów na koncie, oferowano mi kupony z poborem 150 punktów, jak mam tych punktów 700 to chcą mi pobrać 350. Beznadziejna jest ta akcja z punktami. Miałam nadzieję,że może to będzie tak,że po uzbieraniu np, nie wiem,500 pkt. dostajesz kupon na zakupy ze zniżką powiedzmy 20 zł, wtedy zbieranie ma jeszcze jakiś sens, ale tak? Do kitu
Z promocji na maszynki raczej nie skorzystam skoro to 2+2, bo ostatnio kupiłam dwa opakowania maszynek na promocji w Kauflandzie, a do nóg używam Venus klasycznej, zapas wkładów mam jeszcze z poprzedniej promo.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------


Też się traktuję tym przyspieszaczem z Ziai, chociaż ja spektakularnej różnicy w szybkości opalania u siebie nie widzę.
Niby robię właśnie tak,że nie używam gąbki pod prysznic, by nie trzeć ciała. Niby też ,tak jak mówię, nawilżam się minimum 3 razy dziennie wówczas, a czasem częściej i to daje średni efekt. Tylko fakt- różnych balsamów używam, na ogół ręce i nogi to coś typowo po opalaniu na ogół z Soraya , a reszta ciała zwykłym balsamem nawilżającym np. Nivea, czerwony Garnier czy Dove, Ale skóra złazi, czy stąd, czy stąd, więc to chyba nie jest wina złych balsamów. Może masła jakieś byłyby lepsze, ale nie próbowałam. A też do walizki nie spakuję powiedzmy 3 różnych balsamów, zaś na miejscu często produkty tego typu w drogerii są zupełnie wymiecione.
Inny mój problem powiązany własnie ze schodzącym naskórkiem w czasie opalania oraz promocją na maszynki to fakt,że z uwagi na schodzący naskórek unikam wówczas golenia nóg. Problem w tym,że mam mocne owłosienie, ciemne i dopoki naprawdę nie opalę się na brąz wygląda to mocno średnio. Moje nogi na co dzień wymagają golenia co drugi dzień. Jak Wy sobie radzicie w takich sytuacjach podczas dajmy na to 14-dniowego wyjazdu? Raz postawiłam na wosk u kosmetyczki- efekt gładkich nóg trwał... 4 dni od zabiegu.
Mi na szczęście włosy nie odrastają tak szybko i są naprawdę jasne. Ale np. te na bikini przeszkadzały mi na tyle, że zdecydowałam się na laser i myślę, że pachy też sobie zrobię w przyszłości. Może pomyśl nad laserem? Mega wygoda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 08:36   #1719
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Nie dziwne że nie ma różnicy między różnymi mocami, co roku robią wyrywkowe badania kosmetyków z filtrami i tych które mają tyle ile zadeklarowali na opakowaniu to jest kilka procent, nie ma znaczenia cena i firma, wszędzie burdel, na opakowaniu 30spf a w środku 10 a bywa też na odwrót. Wiem sama po sobie że używając 30 z Dax mam już brązową buzię w takim samym stopniu jak resztę ciała na którą daję 10

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz gdzieś link do tych badań?

Inna sprawa jest taka, że ogólnie mało kto nakłada tyle, ile powinien A w ogóle mało kto się filtruje, ja minimum raz dziennie słyszę jakąś uwagę na temat mojej bladości i przysięgam, że niedługo zacznę dawać ludziom w zęby.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 08:40   #1720
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXXII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;83954456]Masz gdzieś link do tych badań?

Inna sprawa jest taka, że ogólnie mało kto nakłada tyle, ile powinien A w ogóle mało kto się filtruje, ja minimum raz dziennie słyszę jakąś uwagę na temat mojej bladości i przysięgam, że niedługo zacznę dawać ludziom w zęby.[/QUOTE]

A spróbuj przyjechać blada po urlopie, to wtedy się nasłuchasz, jak to Ci ludzie współczują, że wakacje się nie udały
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 08:56   #1721
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Rossmann cz. XXXII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;83954456]Masz gdzieś link do tych badań?

Inna sprawa jest taka, że ogólnie mało kto nakłada tyle, ile powinien A w ogóle mało kto się filtruje, ja minimum raz dziennie słyszę jakąś uwagę na temat mojej bladości i przysięgam, że niedługo zacznę dawać ludziom w zęby.[/QUOTE]Trzeba przeszukać internety na pewno gdzieś te badania się znajdą, ja takie rewelacje widziałam w śniadaniówce, to chyba by nie zmyślali .
Ja z kolei chciała bym poznać badania że prawie każdy po 75 roku życia ma raka skóry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-04, 09:17   #1722
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Rossmann cz. XXXII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;83954456]Masz gdzieś link do tych badań?



Inna sprawa jest taka, że ogólnie mało kto nakłada tyle, ile powinien A w ogóle mało kto się filtruje, ja minimum raz dziennie słyszę jakąś uwagę na temat mojej bladości i przysięgam, że niedługo zacznę dawać ludziom w zęby.[/QUOTE]



To jest ważny temat- ile nakładać-filtr ma określony spf przy nałożeniu określonej ilości. Czyli jeśli tylko się maznę filtrem 50spf to nie uzyskam takiej ochrony bo nałożę za mało.


Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A spróbuj przyjechać blada po urlopie, to wtedy się nasłuchasz, jak to Ci ludzie współczują, że wakacje się nie udały


Albo tekst mojego dzieciństwa:
„Jesteś na coś chora że jesteś taka blada?”

Chociaż moi znajomi już wiedzą, że się nie opalam z założenia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Trzeba przeszukać internety na pewno gdzieś te badania się znajdą, ja takie rewelacje widziałam w śniadaniówce, to chyba by nie zmyślali .
Ja z kolei chciała bym poznać badania że prawie każdy po 75 roku życia ma raka skóry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A wiesz, w śniadaniówkach promowali też tego najmłodszego milionera co przewały robił i chyba w końcu go posadzili więc kto ich tam wie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

A zostając w temacie filtrów: czego używacie w mieście na ciało? Tak aby się nie lepić itp.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 09:28   #1723
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
To jest ważny temat- ile nakładać-filtr ma określony spf przy nałożeniu określonej ilości. Czyli jeśli tylko się maznę filtrem 50spf to nie uzyskam takiej ochrony bo nałożę za mało.






Albo tekst mojego dzieciństwa:
„Jesteś na coś chora że jesteś taka blada?”

Chociaż moi znajomi już wiedzą, że się nie opalam z założenia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------




A wiesz, w śniadaniówkach promowali też tego najmłodszego milionera co przewały robił i chyba w końcu go posadzili więc kto ich tam wie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

A zostając w temacie filtrów: czego używacie w mieście na ciało? Tak aby się nie lepić itp.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widuję czasem bledziochy latem i uważam że ma to swój urok, tak samo kompletnie mi nie przeszkadzają skwarki, niech każdy robi co chce, wygląda jak chce, jesteśmy dorośli, znamy zagrożenia, nikomu nie będę charakteru prostować bo tak uważam a nie inaczej. Moja kochana babcia uwielbiała się opalać, wyglądała latem jak mulatka a zmarła na raka piersi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 11:32   #1724
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Ja jestem blada i nikt sie nie czepia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 11:42   #1725
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Rossmann cz. XXXII

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;8395832 6]Ja jestem blada i nikt sie nie czepia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ja opalona i wszyscy mnie chwalą ale nie na skwarkę, a już mój synek blady na buzi bo chodzi non stop w czapce z daszkiem i mnie mamuśki inne pytają czemu mu buzi nie opalę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 11:46   #1726
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Ja raczej unikam opalania. Nigdy tego nie lubiłam. Kompletnie blada nie jestem- takie geny. Ale jak się karnacji oliwkowej nie opala to jak wszyscy wokół się robią na mulata no to potem jest się bledszym niż otoczenie. Czasem słyszę komentarze, że mam np. blade nogi jak córka młynarza.Ale się nie przejmuję. Wiem, że moja skóra będzie zdrowsza i tyle. Co d malej ilości filtrów UV w kremach drogeryjnych- owszem czasem to lipa. Dlatego ja kupuję apteczne, dla alergików, atopików i dzieci z filtrami fizycznymi i nie żałuję sobie kremu nawet jak bieli. A jak się nie nadaje pod makijaż to rezygnuję z makijażu, nie z kremu z filtrem.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 11:58   #1727
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Rossmann cz. XXXII

A moje zam. z płynami za 12 zł nadal niezrealizowane
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 12:01   #1728
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A spróbuj przyjechać blada po urlopie, to wtedy się nasłuchasz, jak to Ci ludzie współczują, że wakacje się nie udały


Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
To jest ważny temat- ile nakładać-filtr ma określony spf przy nałożeniu określonej ilości. Czyli jeśli tylko się maznę filtrem 50spf to nie uzyskam takiej ochrony bo nałożę za mało.

Albo tekst mojego dzieciństwa:
„Jesteś na coś chora że jesteś taka blada?”

Chociaż moi znajomi już wiedzą, że się nie opalam z założenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------



A wiesz, w śniadaniówkach promowali też tego najmłodszego milionera co przewały robił i chyba w końcu go posadzili więc kto ich tam wie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

A zostając w temacie filtrów: czego używacie w mieście na ciało? Tak aby się nie lepić itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na ciało używam emulsji Lirene SPF50 w pomarańczowej tubce.


Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Widuję czasem bledziochy latem i uważam że ma to swój urok, tak samo kompletnie mi nie przeszkadzają skwarki, niech każdy robi co chce, wygląda jak chce, jesteśmy dorośli, znamy zagrożenia, nikomu nie będę charakteru prostować bo tak uważam a nie inaczej. Moja kochana babcia uwielbiała się opalać, wyglądała latem jak mulatka a zmarła na raka piersi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam bardzo głęboko w poważaniu co kto robi ze swoim ciałem i chyba ani razu nie rzuciłam nikomu uwagi, że jest zjarany Z kolei ja na swój temat słyszę cały czas, więc byłoby miło, gdyby inni mieli tak samo w poważaniu, co ja robię ze swoim Ale z tą świadomością zagrożeń to bym nie przesadzała, mało kto jest świadomy co się dzieje ze skórą i że opalenizna jest już tak naprawdę wynikiem oparzenia Zaraz słyszę wszystkie możliwe mity o niedoborach witaminy D, o tym że na pewno mam anemię itd.

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;8395832 6]Ja jestem blada i nikt sie nie czepia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

To Ci zazdroszczę, bo ja nawet wczoraj od sąsiada usłyszałam:
- Basia jak tam idzie opalanie
- tak jak widać

A co przyjadę do rodziny męża, to za każdym razem słyszę, że "mam się poopalać bo taka blada jestem" albo chociaż "Ty to się Basia nie lubisz opalać, co?". Dodam, że rodzina bardzo liczna i od KAŻDEGO słyszę to samo po kilka razy w roku. I nie ma znaczenia, że mówiłam im to już milion razy. Będę musiała powtórzyć jeszcze pięć milionów razy i nadal się nie nauczą i nadal będę słuchać tego samego za KAŻDYM razem.

W przyszły weekend jadę z mężem na zlot motocyklowy i już słyszę te wszystkie teksty od facetów (które słyszę rok w rok), że tak mizernie wyglądam i że ten mąż to mnie wykończy.

Pierwszych kilka razy można wytrzymać, ale jak się słyszy to samo w kółko od każdego z osobna to... Serio mnie to denerwuje, a jeszcze do ludzi nie dociera, jak się im tłumaczy
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 12:15   #1729
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Basia, to się przestań tłumaczyć. Przestań reagować. Olej komentarze. Jak będzie zero reakcji z Twojej strony to po pewnym czasie ludzie przestaną tak gadać bo i po co coś mówić skoro nie wzbudza to żadnej reakcji? Najgorzej to się tłumaczyć.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

A z tą witaminą D to mnie rozbawiłaś. Bo w Polsce jak jest słońce by mieć jej wystarczającą ilość wystarczy odsłonięcie całych przedramion na 15 minut do godziny 12.00 w południe, ale problem polega na tym, że takich dni jest tylko 30% w roku. Dlatego bez suplementacji nawet Polacy, którzy opalają się chętnie i gorliwie mają niedobór tej witaminy. A co ma brak opalenizny do anemii to już kompletnie nie ograniam. Przecież anemii na pierwszy rzut oka raczej nie widać. No chyba, że po stanie włosów czasem. A bladość skóry najczęściej jest niezuważalna dla otoczenia bo trzeba kogoś widzieć na co dzień bardzo często by zauważyć, że tym razem ta osoba ma wyjątkowo bladą karnację. A jak ktoś ma jak Ty zawsze bladą karnację z natury no to nawet dermatolog prędzej zorientuje się po stanie włosów czy paznokci niż po stanie karnacji. U osób ze schorzeniami krwi, które znałam, w tym z ostrą białaczką nikt nigdy nie zdiagnozował, że coś się dzieje na podstawie potocznej obserwacji stanu skóry.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-04, 13:39   #1730
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Ja opalona i wszyscy mnie chwalą ale nie na skwarkę, a już mój synek blady na buzi bo chodzi non stop w czapce z daszkiem i mnie mamuśki inne pytają czemu mu buzi nie opalę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamuśki pierwsza klasa
A jak ich dzieciaki wyglądają?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 14:08   #1731
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Mamuśki pierwsza klasa
A jak ich dzieciaki wyglądają?
No jak mulaty oczywiście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 14:20   #1732
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Basiu, mam chyba porownywalnie blada skórę do Ciebie i też tak słucham. Ze jestem najbledszym człowiekiem na świecie, żebym postarala się opalić, bo będę wyglądać zdrowiej, lol. Albo przykladaja rękę do mojej ręki i ehehe, jaka biala.

I nikt nie moze zrozumieć, ze mnie się moja bladosc PODOBA i choć spędzam duzo czasu na słońcu, z konieczności, nie chcę żadnej opalenizny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”

Edytowane przez Shawtty
Czas edycji: 2018-06-04 o 14:21
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 17:13   #1733
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Skarb już jest.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 17:24   #1734
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Skarb już jest.
U mnie nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 17:36   #1735
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
U mnie nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Faktycznie na stronę jeszcze nie wrzucili. Ja zahaczyłam do pierwszego lepszego rosska i był.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 17:39   #1736
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Faktycznie na stronę jeszcze nie wrzucili. Ja zahaczyłam do pierwszego lepszego rosska i był.
U mnie zapewne z opóźnieniem będzie. Dziś za to troszkę cnd na włosach widziałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 17:46   #1737
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
U mnie zapewne z opóźnieniem będzie. Dziś za to troszkę cnd na włosach widziałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak wrzucą na stronę to i w sklepach się pojawia. Alterra szampon do farbowanych jest. Linia Perfecty Hydra Magnetic też, no i jeszcze trochę innych produktów
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 17:50   #1738
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Jak wrzucą na stronę to i w sklepach się pojawia. Alterra szampon do farbowanych jest. Linia Perfecty Hydra Magnetic też, no i jeszcze trochę innych produktów
Gliss Kur też był, Isana, Schauma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 19:00   #1739
Malinowa9896
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 17
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Drogie!
Może któraś z Was się orientuje, w którym warszawskim Rossmannie jest szafa Kiss (producent różnych cudów do paznokci)?
Malinowa9896 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 23:37   #1740
ZielonaaHerbata
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaaHerbata
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 359
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Malinowa9896 Pokaż wiadomość
Drogie!
Może któraś z Was się orientuje, w którym warszawskim Rossmannie jest szafa Kiss (producent różnych cudów do paznokci)?
Na Pruszkowskiej jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ZielonaaHerbata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-22 19:32:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.