Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-05, 00:24   #4651
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
wkręcam się ostatnio w siłownie, no i przeglądałam to forum i zastanawiałam się skąd wzięło się min. 2g białka/kg m.c. polecane każdemu na tym forum(znaczy tym nieprzeciętnym ćwiczącym siłowo)? chciałam się nawet zapytać ale po przejrzeniu kliku wątków odniosłam wrażenie, że część dziewczyn podchodzi do nowych osób na zasadzie my wiemy lepiej i tak ma być i koniec końców bałam się zlinczowania. próbowałam szukać odpowiedzi na własną rękę, ale wszystkie źródła jakie znalazłam mówiły o maks. 1,7g białka/kg. m.c. przy sportach siłowych, pytałam nawet znajomej która pisze pracę z tej dziedziny i też mówi, że źródła do których dotarła polecają ok. 1,6g/kg.mc. Nurtuje mnie to strasznie, bo chciałabym dopasować dietę pod siłownię, co by jakiś lekki kaloryfer z mojej oponki wyczarować
To ja Ci odpowiem na tyle, ile ja wiem. Po pierwsze: nie mam żadnego wykształcenia medycznego, sportowego, czy jakiegokolwiek z tym związanego. Wszystko na czym się opieram to zaufanie osobom, które z jakichś powodów uznałam za wiarygodne. Jestem zwolenniczką tego forum ze względu na to, że sama dzięki niemu zmieniłam swój sposób żywienia i postrzegania siebie, po raz pierwszy w życiu zaczęłam i kontynuuję regularną aktywność fizyczną, naprawiłam swój metabolizm, naprawiłam wszystkie wady postawy....itp. Zdecydowanie bardziej do mnie przemawiają przemiany osób, których poczynania mogę regularnie śledzić, niż cudowne zdjęcia "przed" i "po" na dowody skuteczności co poniektórych programów treningowych (chociażby tak często wyszydzanej tam pani CH. ).
Z tą atmosferą na forum to jest rzeczywiście specyficzne Ja to trochę tłumaczę tym, że ma ono pewną tematykę i "ramy", których się trzyma (w zasadzie każdy, kto przeczyta regulamin, zorientuje się o czym się tam rozmawia i co się propaguje). Mimo wszystko często zakładają tam tematy osoby "przypadkowe" że tak powiem. Na 70% pytań zadawanych przez nowych użytkowników odpowiedzi można znaleźć w tematach podwieszonych w regulaminie. Faktem jest, że przychylniej patrzy się tam na zakładanie nowych tematów przez osoby już zaznajomione z podstawowymi info na forum zamieszczonymi. Mimo wszystko myślę, że jeżeli ktoś pyta, a nie tylko neguje - dostanie odpowiedź.
Aha, mam styczność z paroma osobami, które kulturystyką i fitness zajmują się zawodowo i z tego co wiem, to zawodowi kulturyści jedzą nawet po 3,5g białka/kg m.c. , natomiast 2g to praktycznie standard dla osób próbujących coś tam wyrzeźbić/ujędrnić/zbudować/spalić. Wpadły mi kiedyś chyba nawet w ręce dłuższe artykuły na ten temat, ale to musiałabym gdzieś dłużej za tym poszperać...
__________________
You are so much stronger than you think

Edytowane przez midusia86
Czas edycji: 2013-02-05 o 00:53
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 01:10   #4652
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Z tą atmosferą na forum to jest rzeczywiście specyficzne Ja to trochę tłumaczę tym, że ma ono pewną tematykę i "ramy", których się trzyma (w zasadzie każdy, kto przeczyta regulamin, zorientuje się o czym się tam rozmawia i co się propaguje). Mimo wszystko często zakładają tam tematy osoby "przypadkowe" że tak powiem. Na 70% pytań zadawanych przez nowych użytkowników odpowiedzi można znaleźć w tematach podwieszonych w regulaminie. Faktem jest, że przychylniej patrzy się tam na zakładanie nowych tematów przez osoby już zaznajomione z podstawowymi info na forum zamieszczonymi. Mimo wszystko myślę, że jeżeli ktoś pyta, a nie tylko neguje - dostanie odpowiedź.
Aha, mam styczność z paroma osobami, które kulturystyką i fitness zajmują się zawodowo i z tego co wiem, to zawodowi kulturyści jedzą nawet po 3,5g białka/kg m.c. , natomiast 2g to praktycznie standard dla osób próbujących coś tam wyrzeźbić/ujędrnić/zbudować/spalić. Wpadły mi kiedyś chyba nawet w ręce dłuższe artykuły na ten temat, ale to musiałabym gdzieś dłużej za tym poszperać...
regulamin znam prawie na pamięć bo wielokrotnie próbowałam się doszukać uzasadnienia pewnych kwestii, chciałam nawet kiedyś założyć wątek, który miałby mnie motywować do ćwiczeń, ale koniec końców stwierdziłam że zjechano by mnie za dietę, której nie zamierzam zmieniać. wolę zastosować się do jakże mądrego zdania, które padło w regulaminie:"Kazdy użytkownik szukający tu "pomocy" jest zobowiązany do myślenia i przed wprowadzeniem propozycji dietetycznych i treningowych konsultowanie ich ze specjalistami "Aczkolwiek trochę szkoda, bo w kwestiach sportowo-ćwiczeniowych mogłabym się od dziewczyn dużo nauczyć.
Wracając do tego białka: to, że niektórzy jedzą po 3g białka/kg m.c. to ja doskonale wiem i na to mi żadnych badań nie trzeba. chodziło mi o celowość takiego sposobu postępowania. Znalazłam np coś takiego
Cytat:
Napisane przez Grupy Roboczej ds. Żywienia Sportowców
przy Komisji Medycznej MKOl
Niektórzy sportowcy podlegający treningowi oporowemu oraz kulturyści spożywają powyżej 2-3 g białka/kg BM, jednak nie ma dowodów na to, aby spożycie powyżej ok. 1,7 g/kg dziennie było w ogóle konieczne w celu wzmocnienia reakcji organizmu na trening lub zwiększenia przyrostu tkanki mięśniowej oraz siły.
. Jakbyś miała jakieś fajne badania co do celowości spożywania większych ilości to z chęcią się zapoznam, bo temat bardzo mnie interesuje.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 09:08   #4653
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
A spróbuj może sposobem podanym na tym forum: http://www.sfd.pl/Lady_w_kuchni%2C_c...696301-s5.html
Mi, analfabecie kulinarnemu, ten chleb zawsze wychodzi
Bardzo dziękuję za link
W sumie dość podobnie robiłam, ale mi nie wyszło... dostałam też zakwas gotowy od znajomego - taki tylko do podkarmienia - i też nie przeżył... jakoś chyba nie mam do tego ręki

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
jeszcze raz dziękuję za rady ale ja jestem jednak z tych myślących zanim coś zrobią, zwłaszcza jeżeli skutki są nieodwracalne...więc się jeszcze trochę pozastanawiam i ponamyślam

A co u Ciebie stoi na przeszkodzie realizacji planu ?

Oj temat ślubu był chyba poruszany na wątku w zeszłym roku i to też była emocjonująca dyskusja...
Właściwie to ja bym nie chciała w żaden sposób formalizować mojego związku( powody są czysto ideologicznie ), ale praktycznie dojrzewam do myśli, że jednak taki krok może ułatwić nam życie.
Gdybym miała wybór wolałabym zawrzeć bardziej "neutralną umowę" niż brać ślub.
Być może słowa mąż, żona, ślub pojmuję zbytnio stereotypowo, ale ja intuicyjnie czuję, że pojęcie partner i partnerka to jest to co odzwierciedla nasz związek, a nie mąż i żona.
Cała ceremonia ślubu mnie odstrasza, świadkowie,przysięga...ja wolałabym się tylko podpisać, że jestem w związku z tym człowiekiem, proszę prawnie uznawać, że my jesteśmy razem, dziękuje, do widzenia.

Widzę jednak, że z wiekiem zaczyna mi to coraz bardziej latać i jestem skłonna zostać żoną, jeżeli to ma mi ułatwić życie i zapewnić spokojny sen, niektórym członkom rodziny.
A proszę bardzo

Fiolko, ja zdecydowanie również jestem za myśleniem i planowaniem, ale jeśli już decyzja jest to... wcielać radę Z własnego doświadczenia wiem, że im bardziej się chce i próbuje, tym większy stres i nie wychodzi...
Co u mnie stoi? Szczerze mówiąc nie mam pojęcia... po prostu nie wychodzi...

Co do ślubu rozumiem doskonale Twoje zdanie, co nie zmienia faktu, że dla mnie ustawa o związkach partnerskich będzie po prostu powielała schemat ślubu cywilnego, czyli dublowała istniejące prawo
W sumie ślub cywilny, poza nazwą ślub jest dla mnie mocno neutralny - o ile chce się go takim zrobić A można bez pompy, bez ceremonii, spokojnie - tylko ze świadkami - którzy w każdej chyba umowie muszą wystąpić
Ale jak napisałam, rozumiem i szanuję Twoje zdanie - byłam po prostu ciekawa motywacji
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:59   #4654
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Aga, na chwilę obecną mogę tylko szperać po necie. Znalazłam coś takiego:http://kulturystyka.pl/zapotrzebowan...owsze-badania/
tutaj to samo, tylko chyba bardziej "dostępne" wizualnie: http://www.sfd.pl/Bia%C5%82ko__dzien....-t701531.html
Ja na chłopski rozum biorę to wszystko tak: przy zdrowej redukcji tkanki tłuszczowej rotuje się głównie ilością węgli w diecie, pewna podaż kalorii musi zostać jednak zachowana dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu: dodajemy "trochę" tłuszczu, "trochę" białka. Z czegoś te wartości odżywcze trzeba przecież brać. Odpowiednia ilość białka zmniejsza katabolizmowi mięśni. Spożywanie dużej ilości wody i warzyw chroni nas przed problemami z nerkami i zakwaszenie organizmu.
Zdaję sobie sprawę, że nie zaspokoję w 100% Twojej ciekawości, ja resztę przyjęłam po prostu na wiarę i postanowiłam sprawdzić doświadczalnie na sobie. Myślę, że powinnaś jednak zadać to pytanie na sfd - może sama dowiedziałabym się czegoś nowego. Proponuję najpierw przytoczyć dziewczynom ten cytat z regulaminu który podałaś, a później pytać śmiało Bez przesady - tam też ludzie
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:53   #4655
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Ja na chłopski rozum biorę to wszystko tak: przy zdrowej redukcji tkanki tłuszczowej rotuje się głównie ilością węgli w diecie, pewna podaż kalorii musi zostać jednak zachowana dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu: dodajemy "trochę" tłuszczu, "trochę" białka. Z czegoś te wartości odżywcze trzeba przecież brać. Odpowiednia ilość białka zmniejsza katabolizmowi mięśni. Spożywanie dużej ilości wody i warzyw chroni nas przed problemami z nerkami i zakwaszenie organizmu.
no ja się zgodzę, że białko jest potrzebne do zapobiegania katabolizmowi mięśni, ale nawet w wątku który podałaś pada zerowy bilans azotowy mniejszy od 2. I czy przy większych ilościach białka i bez wpisywania ilości warzyw do bilansu na pewno możecie kontrolować równowagę kwasowo-zasadową? No ale dobra to nie temat na ten wątek, wpadnę kiedyś do Was się dopytam
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 12:29   #4656
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Hej dziewczyny, muszę się pochwalić, dziś przyszły do mnie długo wyczekiwane pędzelki i próbki LL, jestem oczarowana, tym co zobaczyłam w kopercie Mają przecudnie krótkie trzonki, idealne dla mnie, linia Travel Jeszcze ich nie użyłam, ale wstępnie napiszę, że są bardzo mięciutkie i idealnej sztywności każdy i ten kolor. Nad zakupem nowych pedzli i której firmy zastanawiałam się kilka miesięcy, wreszcie zdecydowałam, gdy nadarzyła się promocja na te Wklejam tu, gdyż ekologiczna jest tylko seria zielona bambusowa i żółta bambusowa ze standardowej długości trzonkami zdaje się, moja ma drewniane trzonki, alum okucia i włosie mieszane syntetyczne z naturalnym

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030775.jpg (106,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030777.jpg (136,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030784.jpg (57,7 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-02-05 o 12:38
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 13:27   #4657
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, muszę się pochwalić, dziś przyszły do mnie długo wyczekiwane pędzelki i próbki LL, jestem oczarowana, tym co zobaczyłam w kopercie Mają przecudnie krótkie trzonki, idealne dla mnie, linia Travel Jeszcze ich nie użyłam, ale wstępnie napiszę, że są bardzo mięciutkie i idealnej sztywności każdy i ten kolor. Nad zakupem nowych pedzli i której firmy zastanawiałam się kilka miesięcy, wreszcie zdecydowałam, gdy nadarzyła się promocja na te Wklejam tu, gdyż ekologiczna jest tylko seria zielona bambusowa i żółta bambusowa ze standardowej długości trzonkami zdaje się, moja ma drewniane trzonki, alum okucia i włosie mieszane syntetyczne z naturalnym

Piękne Pedzle to jednak na mnie działają
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 15:04   #4658
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Piękne Pedzle to jednak na mnie działają
Teraz już wiem dlaczego Szczerze mówiąc mam ochotę na więcej

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-02-05 o 15:20
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 15:13   #4659
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, muszę się pochwalić, dziś przyszły do mnie długo wyczekiwane pędzelki i próbki LL, jestem oczarowana, tym co zobaczyłam w kopercie Mają przecudnie krótkie trzonki, idealne dla mnie, linia Travel Jeszcze ich nie użyłam, ale wstępnie napiszę, że są bardzo mięciutkie i idealnej sztywności każdy i ten kolor. Nad zakupem nowych pedzli i której firmy zastanawiałam się kilka miesięcy, wreszcie zdecydowałam, gdy nadarzyła się promocja na te Wklejam tu, gdyż ekologiczna jest tylko seria zielona bambusowa i żółta bambusowa ze standardowej długości trzonkami zdaje się, moja ma drewniane trzonki, alum okucia i włosie mieszane syntetyczne z naturalnym

__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 16:11   #4660
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, muszę się pochwalić, dziś przyszły do mnie długo wyczekiwane pędzelki i próbki LL, jestem oczarowana, tym co zobaczyłam w kopercie Mają przecudnie krótkie trzonki, idealne dla mnie, linia Travel Jeszcze ich nie użyłam, ale wstępnie napiszę, że są bardzo mięciutkie i idealnej sztywności każdy i ten kolor. Nad zakupem nowych pedzli i której firmy zastanawiałam się kilka miesięcy, wreszcie zdecydowałam, gdy nadarzyła się promocja na te Wklejam tu, gdyż ekologiczna jest tylko seria zielona bambusowa i żółta bambusowa ze standardowej długości trzonkami zdaje się, moja ma drewniane trzonki, alum okucia i włosie mieszane syntetyczne z naturalnym

I znowu mi wróciła ochota na nowe pędzle. Muszę wbić sobie do głowy - nie potrzebuję, nie potrzebuję...!
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 16:21   #4661
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
I znowu mi wróciła ochota na nowe pędzle. Muszę wbić sobie do głowy - nie potrzebuję, nie potrzebuję...!
Namówiłaś mnie, to teraz cierp


Pisałam, że trzonki są drewniane, ale w sumie nie wiem, czy nie bambusowe, nie mogę znaleźć informacji na ten temat. W każdym razie są leciutkie

Niestety ta próbka podkładu dla mnie za ciemna.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-02-05 o 16:30
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 16:26   #4662
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
"Paaani... to nie ma co myśleć, nastawiać się, planować... robić trzeba, nie myśleć... i dobrze się przy tym bawić "
nie wierzylam w ta teorie dopoki sama tak nie zaszlam w ciaze.. niestety moja plodnosc stanela w pewnym momencie pod duzym znakiem zapytania, wiec postanowilismy kiedys podejsc do in vitro a tymczasem urzadzac swoje nowe mieszkanie.. zaabsorbowani nowymi obowiazkami, totalnie porzucilismy mysl o dziecku i wtedy zaszlam w ciaze
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 16:45   #4663
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

O nie... http://www.kosmetyki-mineralne.com/

Ogłaszamy promocję na najbardziej ekskluzywną marka pędzli do makijażu Bdellium Tools:

-30% na CAŁY asortyment!!!*

Kod rabatowy: YEAR30

Zapraszamy!

*promocja trwa tylko do 14.02 i nie dotyczy produktów będących już na promocji.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 16:50   #4664
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
O nie... http://www.kosmetyki-mineralne.com/

Ogłaszamy promocję na najbardziej ekskluzywną marka pędzli do makijażu Bdellium Tools:

-30% na CAŁY asortyment!!!*

Kod rabatowy: YEAR30

Zapraszamy!

*promocja trwa tylko do 14.02 i nie dotyczy produktów będących już na promocji.
Ojoj a na stronie nie widać

Ja czekam na ten piękny nowy zestaw ecotools z iherba
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 16:56   #4665
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
O nie... http://www.kosmetyki-mineralne.com/

Ogłaszamy promocję na najbardziej ekskluzywną marka pędzli do makijażu Bdellium Tools:

-30% na CAŁY asortyment!!!*

Kod rabatowy: YEAR30

Zapraszamy!

*promocja trwa tylko do 14.02 i nie dotyczy produktów będących już na promocji.
U mnie nie widać, to jeszcze lepsze promo niż to z którego skorzystałam, ale mnie się pokazuje jeszcze stara promocja na głównej stronie, a ceny już normalne pod każdym produktem.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 17:48   #4666
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Teraz już wiem dlaczego Szczerze mówiąc mam ochotę na więcej
Ja też

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nie wierzylam w ta teorie dopoki sama tak nie zaszlam w ciaze.. niestety moja plodnosc stanela w pewnym momencie pod duzym znakiem zapytania, wiec postanowilismy kiedys podejsc do in vitro a tymczasem urzadzac swoje nowe mieszkanie.. zaabsorbowani nowymi obowiazkami, totalnie porzucilismy mysl o dziecku i wtedy zaszlam w ciaze
Ja w ten właśnie sposób zaszłam już w drugą ciążę Lekarz nawet poprosił nas o dodatkowe badania, bo jest ciekawy co się stało. Jednak przyjemność kolejnych badań sobie odpuścimy.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 19:01   #4667
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ojoj a na stronie nie widać

Ja czekam na ten piękny nowy zestaw ecotools z iherba
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
U mnie nie widać, to jeszcze lepsze promo niż to z którego skorzystałam, ale mnie się pokazuje jeszcze stara promocja na głównej stronie, a ceny już normalne pod każdym produktem.
To info z FB.

Gayneka, zamówiłaś ten zestaw? Ale będzie kuszenie...
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 19:18   #4668
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za link
W sumie dość podobnie robiłam, ale mi nie wyszło... dostałam też zakwas gotowy od znajomego - taki tylko do podkarmienia - i też nie przeżył... jakoś chyba nie mam do tego ręki



A proszę bardzo

Fiolko, ja zdecydowanie również jestem za myśleniem i planowaniem, ale jeśli już decyzja jest to... wcielać radę Z własnego doświadczenia wiem, że im bardziej się chce i próbuje, tym większy stres i nie wychodzi...
Co u mnie stoi? Szczerze mówiąc nie mam pojęcia... po prostu nie wychodzi...

Co do ślubu rozumiem doskonale Twoje zdanie, co nie zmienia faktu, że dla mnie ustawa o związkach partnerskich będzie po prostu powielała schemat ślubu cywilnego, czyli dublowała istniejące prawo
W sumie ślub cywilny, poza nazwą ślub jest dla mnie mocno neutralny - o ile chce się go takim zrobić A można bez pompy, bez ceremonii, spokojnie - tylko ze świadkami - którzy w każdej chyba umowie muszą wystąpić
Ale jak napisałam, rozumiem i szanuję Twoje zdanie - byłam po prostu ciekawa motywacji
Tak, właśnie powoli dojrzewam do tego, że małżeństwo i ślub może wyglądać tak jak my sobie to zaplanujemy. Wcale, nie musimy wchodzić w jakieś role, które nam nie pasują. Ślub może być tym samym co związek partnerski.
Na razie jednak sprawnie unikamy formalizacji

Ach, czyli wy już podjęliście decyzję tylko czekacie na efekty ( myślałam, że plany w konfrontacji z rzeczywistością zostały odłożone na później).
To również życzę miłego działania i mam nadzieję,że nie będziecie musieli czekać zbyt długo
W rodzinie mojego tż pojawił sie ostatnio taki wyczekany dzidziuś ( chyba po ok 6 latach) .
Myślę, że dużo w tym prawdy,iż odpuszczenie sobie pomaga w takich sytuacjach. Tylko trzeba na prawdę odpuścić....a to nie jest takie łatwe jak się czegoś bardzo pragnie.
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 19:26   #4669
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
no ja się zgodzę, że białko jest potrzebne do zapobiegania katabolizmowi mięśni, ale nawet w wątku który podałaś pada zerowy bilans azotowy mniejszy od 2. I czy przy większych ilościach białka i bez wpisywania ilości warzyw do bilansu na pewno możecie kontrolować równowagę kwasowo-zasadową? No ale dobra to nie temat na ten wątek, wpadnę kiedyś do Was się dopytam
Co do równowagi kwasowo - zasadowej, to gdzieś w założeniach jest informacja o min 700g o ile kojarzę, a o obowiązku jedzenia dużej jej ilości dziewczyny starają się jak najczęściej przypominać.
Aga, przyjdź i zapytaj na forum, bo jak już mówiłam, ja Ci hameryki tutaj z wciąż skromnym doświadczeniem nie odkryję
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 07:39   #4670
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nie wierzylam w ta teorie dopoki sama tak nie zaszlam w ciaze.. niestety moja plodnosc stanela w pewnym momencie pod duzym znakiem zapytania, wiec postanowilismy kiedys podejsc do in vitro a tymczasem urzadzac swoje nowe mieszkanie.. zaabsorbowani nowymi obowiazkami, totalnie porzucilismy mysl o dziecku i wtedy zaszlam w ciaze
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ja w ten właśnie sposób zaszłam już w drugą ciążę Lekarz nawet poprosił nas o dodatkowe badania, bo jest ciekawy co się stało. Jednak przyjemność kolejnych badań sobie odpuścimy.
A wiec jednak mądrość ludowa mojej Pani prawdziwa jest
Cholera, widać za bardzo chccemy

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Tak, właśnie powoli dojrzewam do tego, że małżeństwo i ślub może wyglądać tak jak my sobie to zaplanujemy. Wcale, nie musimy wchodzić w jakieś role, które nam nie pasują. Ślub może być tym samym co związek partnerski.
Na razie jednak sprawnie unikamy formalizacji

Ach, czyli wy już podjęliście decyzję tylko czekacie na efekty ( myślałam, że plany w konfrontacji z rzeczywistością zostały odłożone na później).
To również życzę miłego działania i mam nadzieję,że nie będziecie musieli czekać zbyt długo
W rodzinie mojego tż pojawił sie ostatnio taki wyczekany dzidziuś ( chyba po ok 6 latach) .
Myślę, że dużo w tym prawdy,iż odpuszczenie sobie pomaga w takich sytuacjach. Tylko trzeba na prawdę odpuścić....a to nie jest takie łatwe jak się czegoś bardzo pragnie.
Nie, konfrontacja z rzeczywistością wykazała, że w sumie czy teraz czy później warunki zewnętrzne za bardzo się nie zmienią, a tylko lat przybędzie. B. chciał dziecko już wcześniej, ja troszkę marudziłam, że może najpierw pracę zmienię, że może większe mieszkanie albo dom (śni mi się po nocach)... ale na razie na oba widoków raczej brak... a ponieważ może ich nie być jeszcze przez kolejnych dziesięć lat, to uznaliśmy, że nie ma na co czekać

Aha, co do ślubów i ich formy, przypomniał mi się artykuł i odszukałam dla Ciebie stronkę z informacją o ślubie humanistycznym - wymaga co prawda również "legalizacji" w USC (jeśli ma być przez prawo traktowany jako ślub), ale wydaje mi się, że to dosyć ciekawa alternatywa, szczególnie dla osób "ideowych".
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 07:50   #4671
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
A wiec jednak mądrość ludowa mojej Pani prawdziwa jest
Cholera, widać za bardzo chccemy
To wszystko przez stres. Jak się robi wokół jakiejś sprawy zbytnie napięcie, to organizm wyzwala prolaktynę (hormon stresu:/ a prolaktyna zaburza płodność. Jest gdzieś na ginekologii obszerny wątek na ten temat.
Z tego, co ja kojarzę, można z tą prolaktyną walczyć skutecznie (farmakologicznie) choć oczywiście najlepiej odpuścić Łatwo powiedzieć
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 20:33   #4672
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

widzę, że bliski mi temat ja miałam non stop wysoką prolaktynę, i nie był tu winien stres! stresu miałam mniej niż inni jak miałam robione pierwsze badania w tym kierunku, to jeszcze nie myślałam o ciąży. potem lekarz powiedział - albo się staram, albo działamy dalej operacyjnie i starania będę mogła zacząć dopiero za jakiś czas. no więc stwierdziłam, że jednak najpierw spróbuję. lekarz uprzedził tylko, że może być trudno (prolaktynę wysoką mają matki karmiące i to chroni je przed przedwczesnym zajściem w kolejną ciążę ). i jak pół roku nie wyjdzie, to będziemy usuwać prolaktynoma - to taki niezłośliwy guz w mózgu, który jest właśnie wszystkiemu winien.
zatem zaczęłam... pierwszy miesiąc - nic. a taka byłam przygotowana! czułam się jak po niezdanym egzaminie, mimo że wszystko zrobiłam dobrze. a drugi cykl? dni płodne wypadły na 3-dniowy wypad w góry ze SPA - odprężyliśmy się, wymęczyliśmy na wędrówkach, nażarliśmy cudowności... i zaskoczyło! nie mogłam wyłączyć myślenia i chęci, ale mogłam się odprężyć - pojechałam tam, gdzie mi to najlepiej wychodzi, czyli w góry, z dobrym żarciem, saunami i basenami z bąbelkami...
mój lekarz był baaaardzo pozytywnie zaskoczony widać czasami nawet głupiego guza można "wykiwać"
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 22:39   #4673
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziewczyny, widziałyście to...? http://dziendobry.tvn.pl/video/reczn...est,75561.html Po prostu zabrakło mi słów. "Wszystko, co na tej Ziemi, jest ekologiczne. Nie mamy tego z innych planet (...)".
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 06:29   #4674
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście to...? http://dziendobry.tvn.pl/video/reczn...est,75561.html Po prostu zabrakło mi słów. "Wszystko, co na tej Ziemi, jest ekologiczne. Nie mamy tego z innych planet (...)".
Padłam. "Wszystko jest ekologiczne" - szczególnie glikol propylenowy. No i wróćmy do parabenów!
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 09:19   #4675
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jafemka Pokaż wiadomość
Ja wogóle sie gubie na forum , nie wiem gdzie mam się o co pytać robi mi się galimatias w głowie jak przglądam wszystkie tematy ale może tu ktoś mi napisze swoją opinie na temat olejków, dokładnie olejków Ikarov kokosowych, czy dobre są na włosy , jak wam posłużyły jeżeli je stosowaliście podam linka zeby zobaczyć o jaki mi chodzi olejek, http://femme-zone.pl/olejki-/864-ole...wy-ikarov.html a może wogóle olejki tego producenta ktoś stosował ? dzięki buziaki
Nie martw się, każdy się gubi na początku Jeśłi chodzi o Ikarov, to tego do włosów nie miałam, miałam olejek do ciała i dobrze go wspominam nie są one jakoś bardzo drogie także myślę, że warto, choć po prawdzie można skomponować sobie samodzielnie takie mieszanki co wyjdzie jeszcze taniej

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście to...? http://dziendobry.tvn.pl/video/reczn...est,75561.html Po prostu zabrakło mi słów. "Wszystko, co na tej Ziemi, jest ekologiczne. Nie mamy tego z innych planet (...)".
a kto to taki mądry w tefałenie? Bo ja nie odpalam tej stacji???

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
to ja poproszę przepis na migdała bo zorac to mi tylko skórę zdziera a zaskórniki się tylko bardziej wgłąb wżerają
jeśli chodzi o migdała, topolecam ten wątek:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501676
Ja teraz zainwestowałam w peeling Alissa Beauty - ta marka ma składy okropne, w ogóle nie nadające się na watek, ale akurat ten migdałowy jeszcze nie jest taki najgorszy....
Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
tak
(właśnie chyba z randki wrócił ale o tym ciii)
chodzi do mat-fiz Dobiszewskiego (nie załapał się do Rejtana za 3 z infomatyki a jak to możliwe że tróję miał z tego przedmiotu to ja pojęcia nie mam bo hakerek mały rośnie jak się patrzy) ale ceny na półrocze to masakra jakaś u Was też taki szok (a jak w liceum nagle "wydoroślał" szok)
hmmm... o Dobiszewskim to nawet nie słyszałam, ale to nic dziwnego, bo my krótko w wawie mieszkamy interesowałam się tylko szkołami w okolicy a co do Rejtana to wcale go nie braliśmy pod uwagę - mój syn z góry skreślił szkoły z pierwszej 20stki nie jest wielkim fanem szkoły ogólnie rzecz biorąc;D w końcu poszedł tam, gdzie chciał - do Kołłątaja - i ja jestem zadowolona, bo to b. blisko Kołek jest +/- 30 w mieście, także akurat
I rzeczywiście - różnica między gim a lic ogrrrromna ale jak dla mnie to wszystko na plus - dzieciaki jakiś takie doroślejsze nawet widzę po moim, że się wziął do roboty w końcu nawet na półrocze nieźle wyszedł z ocenami
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 09:21   #4676
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście to...? http://dziendobry.tvn.pl/video/reczn...est,75561.html Po prostu zabrakło mi słów. "Wszystko, co na tej Ziemi, jest ekologiczne. Nie mamy tego z innych planet (...)".
Ja to wczoraj oglądałam na żywo... jakaś Pani dr drematolog się wypowiadała... przykro mi tylko było że do jej teorii nie zaprosili kogoś kto uzywa home made'owych kosmetyków ;/
Ona gadała tak jakby olejki np z ZSK czy Mazideł... były mieszane w brudnej beczce w Afryce a my się podniecamy nakładając na twarz - twierdziła ze to nie ma żadnych atestów, badan i tam moze byc wszytsko ;/ ZAAAAALLLL i teraz ktoś kto oglądał a nie miał o tym pojęcia bedzie dalej tkwił w drogeryjnych "cudach"...

Edytowane przez _Kari_
Czas edycji: 2013-02-07 o 09:22
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 09:29   #4677
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście to...? http://dziendobry.tvn.pl/video/reczn...est,75561.html Po prostu zabrakło mi słów. "Wszystko, co na tej Ziemi, jest ekologiczne. Nie mamy tego z innych planet (...)".
Ho ho ho, to się pani dermatolog naprodukowała, kto by pomyślał, jaka przejęta

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Ja to wczoraj oglądałam na żywo... jakaś Pani dr drematolog się wypowiadała... przykro mi tylko było że do jej teorii nie zaprosili kogoś kto uzywa home made'owych kosmetyków ;/
Ona gadała tak jakby olejki np z ZSK czy Mazideł... były mieszane w brudnej beczce w Afryce a my się podniecamy nakładając na twarz - twierdziła ze to nie ma żadnych atestów, badan i tam moze byc wszytsko ;/ ZAAAAALLLL i teraz ktoś kto oglądał a nie miał o tym pojęcia bedzie dalej tkwił w drogeryjnych "cudach"...
Szkoda, że się nie wypowiedziała na temat, dlaczego atestowane kosmetyki w pięknych opakowaniach, rónież apteczne dziecięce potrafią zrobić w sekundę spustoszenie na skórze

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-02-07 o 09:32
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 09:34   #4678
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ho ho ho, to się pani dermatolog naprodukowała, kto by pomyślał, jaka przejęta



Szkoda, że się nie wypowiedziała na temat, dlaczego atestowane kosmetyki w pięknych opakowaniach, rónież apteczne dziecięce potrafią zrobić w sekundę spustoszenie na skórze
Jak dla mnie ona farmazony gadała... na gównie się zna i gówno gada... widzi tylko swoją stronę medalu i jest bardzo ograniczona ;/
Jak bym słyszała moją dermatolog do kótrej poszłam 1 raz i ostatni...ehhh. Dlatego uważam że tvn się nie wysilił bo powinien zaprosić również kogoś kto stosuje i propaguje takie home made w kosmetyce... ja np sama sobie robię maseczkę owsianą która koi moje AZS bo nic innego nie pomaga... oprócz wazeliny, ale to inna para kaloszy
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 09:46   #4679
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie martw się, każdy się gubi na początku Jeśłi chodzi o Ikarov, to tego do włosów nie miałam, miałam olejek do ciała i dobrze go wspominam nie są one jakoś bardzo drogie także myślę, że warto, choć po prawdzie można skomponować sobie samodzielnie takie mieszanki co wyjdzie jeszcze taniej

a kto to taki mądry w tefałenie? Bo ja nie odpalam tej stacji???

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------


jeśli chodzi o migdała, topolecam ten wątek:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501676
Ja teraz zainwestowałam w peeling Alissa Beauty - ta marka ma składy okropne, w ogóle nie nadające się na watek, ale akurat ten migdałowy jeszcze nie jest taki najgorszy....
hmmm... o Dobiszewskim to nawet nie słyszałam, ale to nic dziwnego, bo my krótko w wawie mieszkamy interesowałam się tylko szkołami w okolicy a co do Rejtana to wcale go nie braliśmy pod uwagę - mój syn z góry skreślił szkoły z pierwszej 20stki nie jest wielkim fanem szkoły ogólnie rzecz biorąc;D w końcu poszedł tam, gdzie chciał - do Kołłątaja - i ja jestem zadowolona, bo to b. blisko Kołek jest +/- 30 w mieście, także akurat
I rzeczywiście - różnica między gim a lic ogrrrromna ale jak dla mnie to wszystko na plus - dzieciaki jakiś takie doroślejsze nawet widzę po moim, że się wziął do roboty w końcu nawet na półrocze nieźle wyszedł z ocenami
to Ci zazdroszczę bo z moim odwrotnie jakoś (średnia na półrocze 3,6 (twierdzi to i tak super bo średnia klasy to 3,2)
jak Młody chodził do podstawówki i gimnazjum to brał udział w olimpiadach matematycznych i nawet zdażało mu sie zajmowac 1 a ostatecznie 3 miejsce - sam się do tych olimpiad zgłaszał bo matematyczka na początku nawet go nie typowała (a w szkole miała 4 z matmy - dziwne nie)
ale On w ogóle nie siedzi nad książkami - tyle byle zadane lekcje odrobić (bo twierdzi że oceny nie odzwierciedlają jego wiedzy - bo niby ma talenta wrodzone - ciekawe co powie na egzaminach na studia a na Polibude chce iść) MASAKRA jakaś
w związku z ocenami ma szlaban na kompa (komp na hasło tylko wieczorem) to gra całymi dniami na gitarze te sama melodię
kiedyś jak wracałam do domu to synuś z buziakiem czekał w przedpokoju a teraz do jak nie kolegi to na spacerze z koleżanką (czy to już????)
a widziałaś kiedyś Małgoś jakim językiem ta nasza młodzież pisze na Facebook'u
Młody twierdzi że tak wszyscy to i On musi aby się nie wyróżniać i mieć towarzystwo (sama już nie wiem co jest dla naszych dzieci lepsze)
w sumie to grzeczny ale z Małżem za łby się biorą o każde słóweczko (tzn. Małż nie odpuszcza i się czepia jak stara baba - koszmarek - czasami myślę że to Małż wszedł w okres dojrzewania)
a jak tam u Twojego - dziewczyny sie pojawiły - a jak z imprezami - puszczać - nie puszczać?
dzisiaj z koleżanka ma w domu pączki robić (strach co tam w chałupie zastanę)
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 09:53   #4680
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Ja to wczoraj oglądałam na żywo... jakaś Pani dr drematolog się wypowiadała... przykro mi tylko było że do jej teorii nie zaprosili kogoś kto uzywa home made'owych kosmetyków ;/
Ona gadała tak jakby olejki np z ZSK czy Mazideł... były mieszane w brudnej beczce w Afryce a my się podniecamy nakładając na twarz - twierdziła ze to nie ma żadnych atestów, badan i tam moze byc wszytsko ;/ ZAAAAALLLL i teraz ktoś kto oglądał a nie miał o tym pojęcia bedzie dalej tkwił w drogeryjnych "cudach"...
Też miałam takie wrażenie, że brakuje drugiej strony, a pani dermatolog była tak zacietrzewiona i nie bezstronna, że głowa mała. Dorota trochę próbowała to stonować. Nie jestem pewna, ale to panią Chlebus kojarzę jako eksperta Vichy, więc... Jak szukałam o niej info to na jakimś portalu do oceny lekarzy ma sporo negatywów.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.