Wszystko o Avonie - cz. 9 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-29, 09:07   #3001
Ola684
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

hej czemu nie ma wynikow z krzyzowki nr 49
Ola684 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 09:17   #3002
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość



bardzo fajny prezent mu zrobisz
Dziękuję, mam nadzieję, że się spodoba

Otworzyłam wczoraj 5 żel do buzi, tym razem ten z Liiv do mycia i demakijażu. Fioła jakiegos dostalam na punkcie tych specyfików do twarzy... Ale wrażenia po tym Liiv bardzo pozytywne, świetny zapach i bardzo gładka skóra. A więc doszedł mi kolejny ulubiony z tych do mycia buzi
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 09:23   #3003
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

K-H jak chcesz kwiatowo-słodki z Avonu to chyba Flower by Cynthia Rowley Ale to bardzo specyficzny zapach, nie każdemu przypada do gustu. Może Celebre?
Ola684 ja słyszałam, że hasło można przesyłać do 30 stycznia, a dziś 29
Porzeczka ja 7 lat w Avonie (na początku jako pomocnica teraz już wspólniczka pełną parą) i odkąd pamiętam zamawiam dla siebie mnóstwo kosmetyków Po prostu jesteś szczęściarą, która potrafi się oprzeć temu szaleństwu

A co do zestawu z diamentowej oferty, po wejściu na tę stronę mam cenę 30zł
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 09:34   #3004
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Porzeczka ja 7 lat w Avonie (na początku jako pomocnica teraz już wspólniczka pełną parą) i odkąd pamiętam zamawiam dla siebie mnóstwo kosmetyków Po prostu jesteś szczęściarą, która potrafi się oprzeć temu szaleństwu
Też długo jestem związana z Avonem i nie zdarza mi sie nie zamówić czegoś z każdego katalogu dla siebie , ale dokąd będę płacić za to takie grosze jak płacę, to nie zamierzam odmawiać sobie tej przyjemności.
W K3 zrobię zapas mydeł Magical, dla siebie wezmę pumex antypoślizgowy, ze 2-3 szampony, bo tanie + jakąś odżywkę, ze 2 balsamy malinowe do ust, maseczkę Jagody Goji, Just Play dla TŻa + 2 rzeczy z For men, coś z serii Róża i brzoskwinka z Naturalsa i zestaw "Złocisty blask", bo go uwielbiam Aaa, i biżuteria, ale ja będę miała dziś z tego zestawu 50567. To tyle
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 09:39   #3005
teteesia
Rozeznanie
 
Avatar teteesia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WiZaŻ
Wiadomości: 836
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Ola684 Pokaż wiadomość
hej czemu nie ma wynikow z krzyzowki nr 49
Ktoś się nawet pytał wczoraj o to samo
Tego kiedy oni zamieszczą wyniki nikt nie wie, nieraz zwlekają z tym, a później np dają po dwie krzyżówki za jednym razem - trzeba sie uzbroić w tym wypadku w cierpliwość
teteesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 09:40   #3006
aqqA
Rozeznanie
 
Avatar aqqA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 748
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
Dziękuję, mam nadzieję, że się spodoba

Otworzyłam wczoraj 5 żel do buzi, tym razem ten z Liiv do mycia i demakijażu. Fioła jakiegos dostalam na punkcie tych specyfików do twarzy... Ale wrażenia po tym Liiv bardzo pozytywne, świetny zapach i bardzo gładka skóra. A więc doszedł mi kolejny ulubiony z tych do mycia buzi
Cała seria Liiv jest świetna! Mam wszystko z niej
Żaden krem na noc tak świetnie nie działał na moją skórę jak ten. Peeling jest też genialny (co jakiś czas się w netto pojawia), ma drobne ale mocno wyczuwalne ziarenka.

Liczę, że może Pan Paczkowy dzisiaj zawita..
Kusicie strasznie tą Babette ale jak narazie sie powstrzymuje. Ale do wypróbowania poczwórnych cieni mnie namówiłyście.. wziełam purple haze i rozgladam się za kolejnymi
__________________
Cosmetics Freak bloguje

Konsultantka avonu


My

dbam o włosy
8MB i BBL

aqqA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 09:53   #3007
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Ale przecież od jakiegoś czasu było wiadomo, że po 24:00 zegar ustawień zmienia się na kolejna datę i nie ma zmiłuj, mimo to jest szansa, że dostarczą wcześniej, chyba że pogoda się popsuje jeszcze bardziej
No taaak, ale miałam nadzieję że jak przy edycji cały czas było 02.02 to i na koniec będzie, a tu zonk
Dzwoniłam (nie ma jak wstawać o 8 rano w dzień wolny żeby sobie urządzić pogaduchy z panią z avonu ) i powiedziała mi że nic nie da rady zrobić, ale jest szansa że przyjdą wcześniej.

Oby, bo jak nie to 4.02 czeka mnie rajd po całym Wrocławiu z rozwożeniem kosmetyków

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

zaczęłam używać tuszu tego dwustronnego z linii Anew i nie jestem zadowolona te serum dziwnie się rozprowadza, tusz wydaje się nijaki - rzęsy są cienkie, może delikatnie wydłużone, ale też i trochę posklejane :/ może to tylko tak na początku, ale jak sprzedają za taką cenę to spodziewałam się czegoś lepszego.
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 09:59   #3008
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez skimos Pokaż wiadomość
zaczęłam używać tuszu tego dwustronnego z linii Anew i nie jestem zadowolona te serum dziwnie się rozprowadza, tusz wydaje się nijaki - rzęsy są cienkie, może delikatnie wydłużone, ale też i trochę posklejane :/ może to tylko tak na początku, ale jak sprzedają za taką cenę to spodziewałam się czegoś lepszego.
Wg mnie też ten tusz jest bez rewelacji... A cenę to ma naprwdę z kosmosu. Dużo lepszy był ten stary Beyonde Color
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 10:15   #3009
dodocia
Rozeznanie
 
Avatar dodocia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 743
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Ola684 Pokaż wiadomość
hej czemu nie ma wynikow z krzyzowki nr 49
w NT napisane jest, ze odpowiedzi można nadsyłać do dzisiaj, więc spokojnie. a kiedy umieszczą? jak im się zachce albo jak zasypiemy ich mejlami, czemu nie ma jeszcze listy zwycięzców
__________________
Zakochana w rodzinie
Uzależniona od Avon
Stęskniona za haftowaniem
dodocia@buziaczek.pl
dodocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 10:26   #3010
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Ja też w Avonie 10 lat, ale zawsze sobie coś znajdę, choćby jedną rzecz. Nie wiem, czy to mania kupowania czy mania kosmetyczna
Fakt, że nie zachwycam się już wszystkimi avonowymi kosmetykami jak w czasach gdy byłam studentką, bo mam już porównanie z lepszymi kosmetykami, ale zawsze coś się znajdzie co mnie zainteresuje.

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie
Jaki perfum z Avonu byście mi poleciły jako najbardziej kwiatowo-słodki? Nie lubię cieżkich ani zbyt "odświeżających" zapachów, a moim ideałem jest hugo boss femme.
Femme Bossa ma coś wspólnego z naszą białą Pur Blancą. Jak dla mnie są baardzo podobne.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 10:32   #3011
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez skimos Pokaż wiadomość


zaczęłam używać tuszu tego dwustronnego z linii Anew i nie jestem zadowolona te serum dziwnie się rozprowadza, tusz wydaje się nijaki - rzęsy są cienkie, może delikatnie wydłużone, ale też i trochę posklejane :/ może to tylko tak na początku, ale jak sprzedają za taką cenę to spodziewałam się czegoś lepszego.
Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
Wg mnie też ten tusz jest bez rewelacji... A cenę to ma naprwdę z kosmosu. Dużo lepszy był ten stary Beyonde Color
taaa, też miałam wątpliwą przyjemność poużywać tego tuszu, tusz nijaki, ledwo wydłuża rzęsy wcale nie wyglądają ładnie. A jak chcecie mieć dobre serum do rzęs to się powtórzę - zainwestujcie w nowe serum L'oreala - RE-WE-LA-CJA!
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 10:36   #3012
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
taaa, też miałam wątpliwą przyjemność poużywać tego tuszu, tusz nijaki, ledwo wydłuża rzęsy wcale nie wyglądają ładnie. A jak chcecie mieć dobre serum do rzęs to się powtórzę - zainwestujcie w nowe serum L'oreala - RE-WE-LA-CJA!
To będzie offtop ale musze zapytać o tego L'oreala Mówisz, że rewelacja? A jakie masz rzęsy? Bo ja dlugie, ale dość cienkie i proste. Potrzebuję ekstremalnego pogrubienia i uniesienia. Lubię mocno widoczne rzęsy Nada się?
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 10:42   #3013
kasienka608
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
a czy możesz pomazać rękę tymi cieniami striped camouflage i zrobić zdjęcia? a jak nie masz takiej możliwości to chociaż napisz czy są matowe, czy mają jakieś drobinki i jakie mają odcienie na skórze, będę wdzięczna

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1074
tu jest link do katalogowego - dodałam tam zdjęcie cienie na ręce, ale troszkę słaba jakość fotki :/

pierwszy z góry po lewej, najjaśniejszy cień jest matowy, reszta delikatnie perłowa, ale nałożone na oko dają wg mnie raczej matowy, ciepły efekt
kasienka608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 10:49   #3014
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Blankietu wpłaty nie masz wtedy w strefie, ale podglad faktury (ta cała tabelka) jest nawet jak dostajesz papierowa fakturę.
ta cała tabelka jest w danych finansowych a nie w historii zamówień - o tą chodzi?
__________________
Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno jest mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. R. Więckiewicz
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 10:59   #3015
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez renia0809 Pokaż wiadomość
ta cała tabelka jest w danych finansowych a nie w historii zamówień - o tą chodzi?
Tak, w danych finansowych
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 11:06   #3016
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

ja myślałam że da się może jeszcze inaczej podejrzeć faVAT gdzie można spr adres dostawy paczki, ja zawsze zmieniam na jednorazowy, a teraz mają mi dodać tą pała paczkę tylko z diamentową ofertą i chciałabym zerknąć czy w dobre miejsce pojedzie, podkreślałam to ale po ostatnich doświadczeniach jakoś im nie ufam
__________________
Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno jest mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. R. Więckiewicz
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 11:36   #3017
emza
Rozeznanie
 
Avatar emza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 502
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

wiecie co, zastanawiam sie czy robic promocje na te nowe szminki, bo ktoras z dziewczyn pisala, ze sie zlamala, wiec nie wiem czy to nie wada tej szminki i nie bede miala samych zwrotow...ciekawi mnie tez ten nowy tusz wydluzajacy-czy ktoras z prognozujacych juz ma? ja dzisiaj kolo 15;30 powinnam miec paczke(o ile nic sie nie zmienilo z dostawca), a teraz mykam do dentysty
emza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 11:38   #3018
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
To będzie offtop ale musze zapytać o tego L'oreala Mówisz, że rewelacja? A jakie masz rzęsy? Bo ja dlugie, ale dość cienkie i proste. Potrzebuję ekstremalnego pogrubienia i uniesienia. Lubię mocno widoczne rzęsy Nada się?
Mam ten sam problem z rzęsami, długie jednak proste i w żaden sposób nie mogą się unieść Gdybym nie używała zalotki, to chyba bym rzęs nie miała widocznych, a też lubię podkreślone oczy

malka ja też z niecierpliwością czekam na tą Twoją biżuterię ciekawe jak wygląda
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 11:46   #3019
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Ja dzisiaj powinnam dostać paczke w nablizszym czasie, tzn mam taka nadzieje.

Wiecie, wlasnie wyszlam z wanny, kapiac sie zauwazylamz e tak: mylam sie zelem z Avonu, maseczka i odzywka do wlosow byla rowniez z avonu, nastepnie balsamwoalam sie balsamem z avonu i.. nalozylam na twarz maseczke z avonu... Czy to uzaleznienie?
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 12:13   #3020
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Jamapi, dzisiaj są paczki na bank, paczkowy miał być ok.12.oo - 13oo, a był przed 11.oo
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 12:17   #3021
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

ciekawe czy do mnie kurier dojedzie w taką pogodę <myśli>
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 12:23   #3022
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Jamapi jak się sprawuje twoja czerwona Heidi? Nie pourywały się uszy? Ja czekam na swoją czarną, ale będzie najwcześniej 11.02 bo na III termin składam zamówienie z o2. a w 01 miałam ją w brakach
torbka sprawie siębardzo dobrze noszę ją codzinne i to raczej mocno obciążoną i narazie nic się nie dzieje jestem bardzi zadowolna z zakupu;


Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Jamapi, dzisiaj są paczki na bank, paczkowy miał być ok.12.oo - 13oo, a był przed 11.oo
dzięki, paczkę przywiżli mi dziasiaj rano po 11;
babel zasnął to idę rozpakowaywć, bo potem czasu nie będę miala
__________________


Edytowane przez jamapi
Czas edycji: 2010-01-29 o 12:24
jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 12:27   #3023
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie
Jaki perfum z Avonu byście mi poleciły jako najbardziej kwiatowo-słodki? Nie lubię cieżkich ani zbyt "odświeżających" zapachów, a moim ideałem jest hugo boss femme.
Oj Femme jest cudny
Może kup parę próbek i sama zobaczysz, który Ci będzie pasował. Mi się podoba Jet Femme. Jest lekki i nie bardzo słodki bo takich znowu nie lubię.

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
A ja, jeśli chodzi o perfumy Lacroix, to się nacięłam. Kupiłam mojemu na gwiazdkę, myślałam, że będą na poziomie (bo on to taki "używacz" markowych, wysokopółkowych), a one są bardzo nietrwałe, zapach się nie rozwija.. ble. Zawiodłam się. A mamy dobre doświadczenia z Tommorow for Him, więc myślałam, ze po Lacroix mogę się czegoś więcej spodziewać.
Mój TZ jest z nich zadowolony i specjalnie sie pytałam o trwałość po Twoim poście, to powiedział, że jak przychodzi wieczorem z pracy to jeszcze je czuje. Może trwałośc zależy tez od skóry...
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 12:34   #3024
JoaaNN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 101
GG do JoaaNN
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Mam pytanko
Jak wysyłacie hasło z krzyżówki to w treści maila tylko je wpisujecie? A jaki temat? Czy trzeba coś jeszcze napisać??
__________________
Tworzę! http://udzoany.blogspot.com

Fejsbookuję facebook.com/UDzoany
JoaaNN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 13:21   #3025
kaha9898
Raczkowanie
 
Avatar kaha9898
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Jedlina-Zdrój
Wiadomości: 45
GG do kaha9898
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

a wiecie czy to przychodzi, bo są żółte kropki;

SOFT&FIRM UJEDR.BALS. Z MAS. 12,90
REG.MASECZKA CHR.KOLOR WL. 14,90

Moja nowa kk ma za małe zamówienie i brakuje jej do prezentu. A u nowych kk uwzgledniają braki katalogowe.

WIEM ŻE TO PEWNIE BYŁO GDZIES NAPISANENE, ALE NIE MOGE ZNALEZ TYCH ZESTAWÓW DIAMENTOWYCH CO NOWE WESZŁY.
SĄ GDZIES W STREFIE?
I CO WCHODZI W SKŁAD?

Edytowane przez kaha9898
Czas edycji: 2010-01-29 o 13:25
kaha9898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 13:29   #3026
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaha9898 Pokaż wiadomość
a wiecie czy to przychodzi, bo są żółte kropki;

SOFT&FIRM UJEDR.BALS. Z MAS. 12,90
REG.MASECZKA CHR.KOLOR WL. 14,90
Do mnie przyszła. Składałam zamówienie we wtorek, też miałam kropę i przyszła jako alternatywna.
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 13:33   #3027
jblaszczyk11
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 255
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaha9898 Pokaż wiadomość
a wiecie czy to przychodzi, bo są żółte kropki;

SOFT&FIRM UJEDR.BALS. Z MAS. 12,90
REG.MASECZKA CHR.KOLOR WL. 14,90

Moja nowa kk ma za małe zamówienie i brakuje jej do prezentu. A u nowych kk uwzgledniają braki katalogowe.

WIEM ŻE TO PEWNIE BYŁO GDZIES NAPISANENE, ALE NIE MOGE ZNALEZ TYCH ZESTAWÓW DIAMENTOWYCH CO NOWE WESZŁY.
SĄ GDZIES W STREFIE?
I CO WCHODZI W SKŁAD?
mi maseczka przyjdzie tez mialam zolte swiatlo ale tu to raczej generowac nie mozna bo np jak zolte tzn ze w tej chwili jest a za 10 min juz moze nie byc
jblaszczyk11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 13:35   #3028
cashmeree
Zakorzenienie
 
Avatar cashmeree
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 4 760
GG do cashmeree
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

kochane moge Was prosić o nr tel do Warszawy bo muszę pilnie zadzwonić a nie mogę go znależć
cashmeree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 13:36   #3029
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez cashmeree Pokaż wiadomość
kochane moge Was prosić o nr tel do Warszawy bo muszę pilnie zadzwonić a nie mogę go znależć
0228782800
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 13:48   #3030
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaha9898 Pokaż wiadomość

WIEM ŻE TO PEWNIE BYŁO GDZIES NAPISANENE, ALE NIE MOGE ZNALEZ TYCH ZESTAWÓW DIAMENTOWYCH CO NOWE WESZŁY.
SĄ GDZIES W STREFIE?
I CO WCHODZI W SKŁAD?
1. Zestaw:
- Rozświetlająco- przeciwzmarszczkowy system pielęgnacji okolic oczu, jednym słowem czerwony kremik z pierwszej strony
- tusz pełnia rzęs
- puder prasowany"Idealny kolor" FAIR
2.Zestaw
To samo tylko puder prasowany w kolorze Light Medium

Ceny: 54,90 za każdy
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.