Tak zaczynam... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-29, 14:38   #31
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Dot.: Tak zaczynam...

Cytat:
Napisane przez zan07 Pokaż wiadomość
Dorzucam kilka zwyklaczków i herringbony.Pozdrawiam...
Te włochate są słodkieee .
Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 14:45   #32
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: Tak zaczynam...

zrób ładniejsze zdjęcia proszeeeee
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:33   #33
Wirella
Rozeznanie
 
Avatar Wirella
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 873
Dot.: Tak zaczynam...

Wiemy już , jak zaczynasz - mnie się najbardziej podoba wisior https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1256576519 - ale co dalej?
Dzięki za wizytę w moim wątku - zapraszam.
Wirella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 14:37   #34
zan07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Tak zaczynam...

Dzięki. A co dalej? Ostatnio troszkę brakowało mi czasu. Wczoraj sobie trochę podłubałam a teraz czekam na słońce, bo i tak dostaje mi się za zdjęcia, a przy takiej pogodzie jak dziś będą całkiem fatalne. Pozdrawiam.
zan07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 20:35   #35
zan07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Tak zaczynam...

Wrzucam kilka wczorajszych prac. Zdjęcia robiłam przy sztucznym świetle , w namiocie z prześcieradła. Mam nadzieję,że nie są jeszcze gorsze niż poprzednie, bo naprawdę się starałam.Czekam na komentarze...
zan07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 20:47   #36
Lilnut
Rozeznanie
 
Avatar Lilnut
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 621
GG do Lilnut
Dot.: Tak zaczynam...

ten wisiorek
zdecydowanie super
__________________
Dukan
I faza 14III - 21III -2,5 kg
II faza 21 III - 8 VII - 9kg

III faza 8 VII - 10 XI


Lilnut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 21:57   #37
zan07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Tak zaczynam...

Swarovski + srebro ...
zan07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 07:22   #38
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Tak zaczynam...

Masz potencjał dziewczyno Świetnie sobie radzisz z tymi drucikami
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 16:08   #39
zan07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Tak zaczynam...

Cytat:
Napisane przez heurek Pokaż wiadomość
Masz potencjał dziewczyno Świetnie sobie radzisz z tymi drucikami
Dziękuję bardzo. to miłe.

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

No cóż. Zbieram się na odwagę i pytam ; o co chodzi? Widzę, że zaglądacie na mój wątek.Nie jestem tu po to ,żeby laury zbierać. Jestem tu po to, żeby czegoś się nauczyć. Oczywiście jeśli mi na to pozwolicie. Komentarz typu "kiepskie zdjęcie" niczego mi nie mówi. Jak ktoś robi krzywe loopy, to nie mówicie, że kolczyk jest kiepski, tylko, że loopy są krzywe-proste. Tego właśnie oczekiwałam. Nie chcę tu być na słe.Chcę tylko wiedzieć, czy dobrą drogą idę...
zan07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 16:37   #40
slodko_kwasna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 109
GG do slodko_kwasna
Dot.: Tak zaczynam...

hm, hm... to ja się może wybiję z tych ochów i achów
Moim nieobiektywnym, laickim zdaniem (niby tez dłubie przy kolczykach, ale absolutnie nie uważam się za osobę, która się na tym zna ) tym wisiorem sama sobie podwyższyłaś poprzeczkę i przez to te kolczyki mi się nie podobają, bo pokazałaś, że potafisz obchodzić się z drucikami
Myślę, że nie powinnaś obwijać dwa razy bazy (raz całej, potem drugi raz podczas doczepiania kuleczek) tylko zrobić to wszystko za jednym razem, bo w takim wydaniu wygląda to, jak dla mnie, nieestetycznie. No i ten duzy kryształek tez mi sie nie widzi, myslę, że nadaje się do tego, by zamocować go na górze kolczyka, a nie w takim miejscu jak Ty to zrobiłaś, bo ta część nad dziurką za bardzo wystaje.
To by było na tyle moich mądrości, jeśli to co napisałam jest bez sensu to wybacz, umęczona i wynudzona studiami przyszłam sobie na wizaż odpocząć i troche sie poczepiać , a że 4 godziny snu to za mało jak dla mnie, to mogę miec kłopot z poprawnym budowaniem wypowiedzi
slodko_kwasna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 16:45   #41
zan07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Tak zaczynam...

Cytat:
Napisane przez slodko_kwasna Pokaż wiadomość
hm, hm... to ja się może wybiję z tych ochów i achów
Moim nieobiektywnym, laickim zdaniem (niby tez dłubie przy kolczykach, ale absolutnie nie uważam się za osobę, która się na tym zna ) tym wisiorem sama sobie podwyższyłaś poprzeczkę i przez to te kolczyki mi się nie podobają, bo pokazałaś, że potafisz obchodzić się z drucikami
Myślę, że nie powinnaś obwijać dwa razy bazy (raz całej, potem drugi raz podczas doczepiania kuleczek) tylko zrobić to wszystko za jednym razem, bo w takim wydaniu wygląda to, jak dla mnie, nieestetycznie. No i ten duzy kryształek tez mi sie nie widzi, myslę, że nadaje się do tego, by zamocować go na górze kolczyka, a nie w takim miejscu jak Ty to zrobiłaś, bo ta część nad dziurką za bardzo wystaje.
To by było na tyle moich mądrości, jeśli to co napisałam jest bez sensu to wybacz, umęczona i wynudzona studiami przyszłam sobie na wizaż odpocząć i troche sie poczepiać , a że 4 godziny snu to za mało jak dla mnie, to mogę miec kłopot z poprawnym budowaniem wypowiedzi
Dzięki bardzo za odpowiedź. Szczerze, to żałuję, że wkleiłam ten wisior. Co do kolczyków, to zdjęcie strasznie wyostrza to, czego nie widać w rzeczywistości. A najciekawsze jest to , że na kolczyki już mam chętnych a wisior leży i zbiera kurz. Pozdrawiam.
zan07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 16:55   #42
slodko_kwasna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 109
GG do slodko_kwasna
Dot.: Tak zaczynam...

Cytat:
Napisane przez zan07 Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo za odpowiedź. Szczerze, to żałuję, że wkleiłam ten wisior. Co do kolczyków, to zdjęcie strasznie wyostrza to, czego nie widać w rzeczywistości. A najciekawsze jest to , że na kolczyki już mam chętnych a wisior leży i zbiera kurz. Pozdrawiam.
Absolutnie nie masz czego załować
Wiem jak to jest ze zdjęciami, gołym okiem kolczyki wyglądają super a na zdjęciu... różnie to bywa
Ale wiem też że da się zrobić tak, że kolczyki wyglądają super i w rzeczywistości i na zdjęciu troche ostatnio się naoglądałam naprawdę dobrych prac. Wiadomo, że to Twoje poczatki, ale zawsze lepiej równać do lepszych, a nie zadowalać się tym co jest, bo przecież zawsze może być lepiej...
Odzdrawiam
slodko_kwasna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 17:00   #43
zan07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Tak zaczynam...

Tak. Tylko czasami chęci brak- oczywiście jak Cię ktoś zniechęci.
zan07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 17:04   #44
slodko_kwasna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 109
GG do slodko_kwasna
Dot.: Tak zaczynam...

Ale przecież nikt Cię nie zniechęca
slodko_kwasna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 17:11   #45
zan07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Tak zaczynam...

W sumie tak, ale rozpoczynając ten wątek nie liczyłam tylko na komentarze typu" piękny wisior"a potem bum i nic. Ja chcę się bawić tymi drucikami i chcę się tego nauczyć. Liczyłam po prostu na pomoc a jej brak mnie zniechęca. Ale nie ma o czym gadać. Jeszcze raz dzięki.
zan07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 17:40   #46
slodko_kwasna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 109
GG do slodko_kwasna
Dot.: Tak zaczynam...

Cytat:
Napisane przez zan07 Pokaż wiadomość
W sumie tak, ale rozpoczynając ten wątek nie liczyłam tylko na komentarze typu" piękny wisior"a potem bum i nic. Ja chcę się bawić tymi drucikami i chcę się tego nauczyć. Liczyłam po prostu na pomoc a jej brak mnie zniechęca. Ale nie ma o czym gadać. Jeszcze raz dzięki.
To może zapytaj kogoś indywidualnie, tzn zadaj pytanie konkretnej osobie na konkretnym watku jest tu kilka wrapowych mistrzyń, które na pewno Ci jakoś doradzą sądzę, że Wizaż jest najlepszym miejscem na to, by znaleźć kogoś kompetentnego
No i wrapowy watek też jest, na pewno można się z niego dużo dowiedzieć
...powodzenia
slodko_kwasna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 17:48   #47
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Tak zaczynam...

Nie powinnaś się zrażać. To, że wisior wyszedł tak ładnie, wcale nie znaczy, że od razu wszystko poleci na perfekt, bo tak nie będzie i nie ma się co oszukiwać. To, że w kolczykach są niedociągnięcia, nie znaczy, że są do bani. Słodko-kwaśna dobrze uznała, że kryształek jest ciut za duży, ale już co do owinięcia się nie zgodzę. Tak można owinąć i będzie to wyglądało ok, jeśli tylko będziesz umiała utrzymać prosty drucik. Nie zmienia to faktu, że jak na początkową pracę, nadal uważam ją za dobrą. Poza tym jest weekend, a wtedy dziewczyny rzadziej mają czas na wpisy
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 20:45   #48
zan07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Tak zaczynam...

Cytat:
Napisane przez heurek Pokaż wiadomość
Nie powinnaś się zrażać. To, że wisior wyszedł tak ładnie, wcale nie znaczy, że od razu wszystko poleci na perfekt, bo tak nie będzie i nie ma się co oszukiwać. To, że w kolczykach są niedociągnięcia, nie znaczy, że są do bani. Słodko-kwaśna dobrze uznała, że kryształek jest ciut za duży, ale już co do owinięcia się nie zgodzę. Tak można owinąć i będzie to wyglądało ok, jeśli tylko będziesz umiała utrzymać prosty drucik. Nie zmienia to faktu, że jak na początkową pracę, nadal uważam ją za dobrą. Poza tym jest weekend, a wtedy dziewczyny rzadziej mają czas na wpisy
Czyli głowa do góry i do pracy???Postaram się. Dzięki za dobre słowa.
zan07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.