Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-16, 22:06   #211
Dagusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 22
GG do Dagusia
Question PodklaD? tylko nie TAPETA!

Czesc dziewczyny mam pytanko czy ktoras z was ma wyprobowany jakis dobry podklad (nie za drogi oczywiscie :P ) Chodzi mi konkretnie o taki ktory daje efekt matowej skory ale tez delikatnie ja rozswietla nie daje efektu starej zmeczonej skory ... tylko mlodej promiennej . Powiem szczerze ze rzadko stosuje podklad ale teraz musze zakupic .. a boje sie ze kupie taki ktory bedzie dawal efekt TAPETY . Czekam na wasze opinie pozdrawiam
Dagusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 22:25   #212
Bathory
Raczkowanie
 
Avatar Bathory
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 287
Dot.: PodklaD? tylko nie TAPETA!

ogólnie to poleciłabym coś droższego, a lepszego, ale z tych tańszych dobry jest Vichy Area teint. daje właśnie taki efekt, rozświetlonej, apetycznej buźki
Bathory jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 22:35   #213
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: PodklaD? tylko nie TAPETA!

wyszukiwarka + KWC = sukces
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 22:57   #214
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: PodklaD? tylko nie TAPETA!

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
wyszukiwarka + KWC = sukces
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 00:02   #215
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: PodklaD? tylko nie TAPETA!

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
wyszukiwarka + KWC = sukces
Nie myśleliście może o wprowadzeniu jakiś punktów karnych, albo chociażby systemu upomnień czy czegoś podobnego dla osób, które idą na łatwiznę i czekają, aż im się poda wszystko na tacy?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 00:04   #216
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: podklad do tlustej ale MOCNO odwodnionej cery

Equita, Twoja cera się przetłuszcza, a co za tym idzie, świeci się, bo jest odwodniona. Na brak nawilżenia skóra reaguje szaloną produkcją sebum. Miałam podobny problem i dlatego zaczęłam moją buźkę mocno nawilżać i poprawa jest duża Podkładami matującymi ją jedynie mocniej przesuszysz. Lepiej trochę pocierpieć i pochodzić z błyszczącą od kremu buźką, żeby ją w końcu nawilżyć, niż ciągle wysuszać
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2009-02-17 o 00:05
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 14:27   #217
fleur88
Raczkowanie
 
Avatar fleur88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z mojego gniazdka :)
Wiadomości: 80
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja też szukam dobrego podkładu niestety jak na razie nie znalazłam żadnego obecnie mam clinique superbalance kolor 03 ale widzę na twarzy suche placki i kolor wydaje mi się za ciemny... wcześniej miałam revlon colorstay do cery suchej kolor 200 i później do każdego rodzaju cery kolor 03 nude i tez nie było rewelacji za to super krył i kolor był idealny ale twarz się świeciła czego bardzo nie lubię. Podkłady nie wysuszały przy dużej ilości kremu ale wtedy twarz się świeciła i musiałam dodatkowo używać pudru który podkreślał po kilku godzinach suche skórki. Sama nie wiem już co mam robić, delikatny podkład nie zakrywa czerwonych plamek na buzi. Może powinnam zacząć używać kremu do cery naczynkowej.

Proszę doradźcie mi coś, jeżeli znacie jakiś dobry podkład do cery mieszanej lub suchej bez drobinek rozświetlających lub sposób na zmatowienie i wyrównanie koloru to bardzo proszę o podpowiedzi.

Edytowane przez fleur88
Czas edycji: 2009-02-18 o 14:28
fleur88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 22:09   #218
ullula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 197
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

witam wszystkich!
jestem świeżutka, ale bardzo podoba mi się to forum..
faktycznie- trudno się oderwać..!

ja ostatnio zaczęłam używać kremu koloryzującego z Logony (kosmetyk naturalny)- i myślę, że to dobre rozwiązanie..
używam go od ok 2 mies.
buzia jest fajnie nawilżona.
pozdrawiam!
polecam!
ullula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 18:29   #219
Beatkacompl
Raczkowanie
 
Avatar Beatkacompl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 94
Dot.: podklad do tlustej ale MOCNO odwodnionej cery

Weszlam tutaj aby zadac to samo pytanie...widzę nie pierwsza..niestety odpowierdzi jest zbyt wiele, myślę ze wypróbuje jednak zestawu który poleciła Malwina12320.
Mam jeszcze jedno pytanko odnośnie tych podkładów, od dawna używam kulek brązujących z avon-u zwłaszcza na kości policzkowe i pytanie brzmi: czy nie zepsuje efektu podkładu pociemniając dodatkowo twarz tymi własnie kulkami.
Z góry dziękuję za odpowiedz jeśli jakaś będzie
Beatkacompl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 17:03   #220
Firegirl
Przyczajenie
 
Avatar Firegirl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: podklad do tlustej ale MOCNO odwodnionej cery

Ja również mam problem z dobraniem podkładu.

Mam cerę ze skłonnością do trądziku szczególnie w strefie T, ale nie zauważam swiecenia się skóry. Czasami skóra się łuszczy, gdy używam niektóre maści. Potrzebny mi jasny podkład który na długo ukryje moje niedoskonalosci i najlepiej gdybym miala w podobnym kolorze puder/korektor zeby dodatkowo te partie twarzy, ktore pokrzywdzone są tradzikiem mozna bylo lepiej ukryc.

Bardzo wiele podkładów jakie używałam były po prostu za ciemne. np. ten podwójny od loreala jest dla mnie ok jesli chodzi o konsystencję itd, ale kolor zbyt ciemny. chcialabym aby skora byla matowa i jednolita.

Z góry dzięki za odpowiedź.
Firegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 17:03   #221
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: PodklaD? tylko nie TAPETA!

Też mam cere tłustą .Odradzam Maybelline - mi wysuszył skóre , polecam MAx FActor color adapt i lasting performance szczególnie!( kolezanka mi powiedziala ze wreszcie moja buzia wyglada swierzo i nawilzona i ze nie widac podkladu bo niestety jedyne co dobre jesli chodzi w maybelline to cena( chcialam zaoszczedzic i nie kupowac podkladu za 60zl a nie wyszlo) wróciłąm do starego max factora i od razu buzka lepsza. bo po maybelline byly podobno widoczne moj niedoskonalosci i strasznie nmialam wysuszona skore wokol oczy i zmarchy mi sie uwidocznily. Polecam max factor i korektor dodatkowo.

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Odradzam CI kremu tłuste! Jesli masz tlusta cere to ci tylko pory zapcha i bedzie gorzej . Kupując krem nawilzajacy patrz najlepiej by nie byl tlusty i byl np do cery tlustej nawilzający . Co prawda ten z loreal polecony przeze mnie jest do cery wrazliwej supernawilzający -ale nie jest tlusty i jest niedrogi (zaplacilam ok. 18zl w Rossmannie). Przy tym pachnie różą. A efekt jest widoczny po pierwszym nalozeniu (buzia jest tak fajnie napięta i wydaje się gładka ,aż się poprstu zakochalam w tym kremie )
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 18:39   #222
Beatkacompl
Raczkowanie
 
Avatar Beatkacompl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 94
Dot.: PodklaD? tylko nie TAPETA!

Oglądam juz któryś z kolei, najlepiej będzie jak sama pójdę do dobrej drogerii i "wymacam" co i jak, wam kobietki tez tak radzę, bo z tego co widze to co kobietka to inny podkład.. ciekawe czy dadzą mi próbki

Edytowane przez Beatkacompl
Czas edycji: 2009-02-21 o 18:44
Beatkacompl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 13:52   #223
madziaa920
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Wink Jaki najlepszy podkład i puder? PROSZĘ POMOCY!

Poszukuję idealnego podkładu i pudru, mam cerę normalną z niewielkimi zaczerwienieniami które bardzo chciałabym ukryć. Szukam podkładu i pudru z tej samej serii, potrzebuję bardzo jasnego koloru ( oby nie wpadającego w rożowy!).
Już 4h siedze na KWC i niestety nic nie znalazlam ;/;/
Bardzo proszę o waszą pomoc. Mam 16lat i nie chcę aby ten podkład był zbyt cięzki.
Moim ideałem byłby lekko nawilżający i rozświetlający podkład, który nie zostawia smug i nie tworzy maski, o jasnym kolorze , idealnie stapający się ze skórą i wytrzymujący na skórze dłuuugo.
(podkład tak do 35zl a puder w granicach 25-30zl na allegro)
Bardzo proszę o pomoc !
madziaa920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 16:18   #224
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Jaki najlepszy podkład i puder? PROSZĘ POMOCY!

Hmmm... Może L'Oreal True Match Super Blendable Powder?

Kryje delikatnie. Może być używany sam (na krem nawilżający!) albo do wykończenia makijażu.
Jeśli używany jest na podkład - ładnie matuje. Jeśli używany jest sam - matowienie jest bardzo przeciętne (max. 2-3 godziny).
Lekki, przyjemny w użyciu, nie zapycha (a mam wrażliwą cerę) i ukrywa zaczerwienienia (mam delikatne naczynka) nawet bez korektora na nie.
Nie wiem jak przy większych zaczerwienieniach...
Jestem bledziach i odcień W3 okazał się całkiem niezły - jasny beżyk bez domieszki różu, bardzo ładnie stapiający się z moją cerą. Ogólnie jestem zadowolona...

Mat jaki daje nie jest płaski, ale rozświetlający na pewno też nie. No i o nawilżeniu nie ma mowy. Nakładam go na już nawilżoną skórę - i nie podkreśla suchych skórek, ani nie wchodzi w zmarszczki mimiczne

Możesz równiesz poszukać czegoś z kosmetyków mineralnych, ale tutaj już cena byłaby wyższa.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 17:44   #225
madziaa920
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki najlepszy podkład i puder? PROSZĘ POMOCY!

Dzięki, właśnie rozważałam Loreal True Match, jednak wyczytałam, że szybko się ściera. Nie zalezy mi by matowił skórę, bo nie ma problemu ze świeceniem, chyba jedynym problemem mojej cery są zaczewienienia, gdyby nie to byłaby idealna ;]
A co myślicie o Colorstay Revlona?
madziaa920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 17:48   #226
madziaa920
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

.

Edytowane przez madziaa920
Czas edycji: 2009-02-26 o 15:25
madziaa920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 17:53   #227
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Jaki najlepszy podkład i puder? PROSZĘ POMOCY!

Colorstay jest dość ciężki.

Jeśli chodzi o ścieranie - to True Match nie zostaje na ubraniach ijest to ogromny plus
Nałożony na krem nawilżający + odrobina bazy lub podkładu (aktualnie Bourjois) (ale odrobinę, naprawdę niedużo) + True Match - i trzyma się idealnie długi czas
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 18:00   #228
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Jaki najlepszy podkład i puder? PROSZĘ POMOCY!

Może poczytaj o minerałach? Ja mam 18 lat, też bardzo jasną skórę, zaczerwienienia (jestem naczynkowcem, mam rozszerzone i popękane naczynka, a przez to wieczne rumieńce) i nie potrzebuję ciężkiego, mocno kryjącego podkładu. Używałam trochę minerałów i myślę, że na pewno znalazłabyś coś dla siebie, bo są różne kolory, różne formuły...
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 18:02   #229
madziaa920
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki najlepszy podkład i puder? PROSZĘ POMOCY!

Mam zamar właśnie kupić podkład i puder. Czy jeśli kupie True Match to to wytarczy bytrzymał sie ok. 10godzin? bo zależy mi na tym by po ok. 6 godz wygladał tak samo jak po nalozeniu. Ale czytałam duzo o Revlonie i pisza ze ten do cery suchej jest fajny, dobrze sie wtapia i nie widac go.
Serio mam dylemat bo kazdy ma inne zdanie. A co myslicie o Max Factorze?
dzieki za odpowiedzi ;]

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Może poczytaj o minerałach? Ja mam 18 lat, też bardzo jasną skórę, zaczerwienienia (jestem naczynkowcem, mam rozszerzone i popękane naczynka, a przez to wieczne rumieńce) i nie potrzebuję ciężkiego, mocno kryjącego podkładu. Używałam trochę minerałów i myślę, że na pewno znalazłabyś coś dla siebie, bo są różne kolory, różne formuły...





a co dokładnie masz na myśli?
bo mam obecnie rimmela lasting finish i pisze tam ze jest mineralny, ale jakoś mnie nie powala. szukam czegoś by mieć idealna skóre przez cały dzien ;]
madziaa920 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 18:05   #230
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Jaki najlepszy podkład i puder? PROSZĘ POMOCY!

Rimmel jest tylko pseudomineralny

Minerały to dobry pomysł, ale czasami długo się szuka swojej receptury, co wiąże się z zamówieniami i kosztami.
No i właśnie, autorce zależało na komsetyku mieszczącym się w cenie 35zł, więc minerałów raczej nie kupi...

Według mnie nie warto szukać bardzo ciężkich podkładów, aby mieć cerę idealną cały dzień. To jest dobre na specjalne okazje, wyjścia, całonocne imprezy. Na co dzień taki podkład byłby za ciężki.
ponad 10 godzin to całkiem sporo, zwłaszcza jeśli chodzi o aktywny tryb życia. Wpływ mają warunki atmosferyczne, pocenie się, ocieranie o ubrania.
Podkład który by to wszystko wytrzymał w stanie nienaruszonym przez 10 godzin musiałby być bardzo ciężki - szkoda młodej skóry na katowanie się takim czymś codziennie.

Stawiałabym na coś średnio mocnego + puder do kosmetyczki
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez *Insane
Czas edycji: 2009-02-22 o 18:07
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 18:22   #231
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jaki najlepszy podkład i puder? PROSZĘ POMOCY!

Cytat:
Napisane przez madziaa920 Pokaż wiadomość
Poszukuję idealnego podkładu i pudru, mam cerę normalną z niewielkimi zaczerwienieniami które bardzo chciałabym ukryć. Szukam podkładu i pudru z tej samej serii, potrzebuję bardzo jasnego koloru ( oby nie wpadającego w rożowy!).
Już 4h siedze na KWC i niestety nic nie znalazlam ;/;/
Bardzo proszę o waszą pomoc. Mam 16lat i nie chcę aby ten podkład był zbyt cięzki.
Moim ideałem byłby lekko nawilżający i rozświetlający podkład, który nie zostawia smug i nie tworzy maski, o jasnym kolorze , idealnie stapający się ze skórą i wytrzymujący na skórze dłuuugo.
(podkład tak do 35zl a puder w granicach 25-30zl na allegro)
Bardzo proszę o pomoc !

zielony korektor
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 18:22   #232
madziaa920
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki najlepszy podkład i puder? PROSZĘ POMOCY!

Średnio mocnego czyli?


A czyli uwazasz ze Colorstay jest za ciezki? a mialas go, lub moze ktoras inna dziewczyna go uzywala i mogla by mi o nim cos powiedziec?
dziekuje za wasze odpowiedzi ;]
madziaa920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 18:42   #233
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jaki najlepszy podkład i puder? PROSZĘ POMOCY!

cały wątek mamy o colorstayu - poszukaj proszę. Wątek jest na pewno o tym z softflexem, drugi pewnie tez.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 19:41   #234
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Jaki najlepszy podkład i puder? PROSZĘ POMOCY!

Witajcie
Nie wiem czy tutaj mogę się poradzić, ale koleżanka ostatnio chciała żebym doradziła jej podkład. Nie ma nic do ukrycia typu przebarwienia,blizny natomiast chciałaby ukryć to, że ma duże rumieńce. Cera mieszana raczej. Ani sucha ani tłusta.
Stwierdziłam, że może wy mi coś poradzicie i dzięki temu naprowadzicie mnie, gdzie szperać dalej na wizażu
Koleżanka się w ogóle nie maluje ani tuszu,błyszczyków :P i teraz chciałaby jakieś delikatne zmiany zacząć wprowadzać no i uzyskać przy tym delikatny efekt
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 10:03   #235
EisAmStiel
Przyczajenie
 
Avatar EisAmStiel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
GG do EisAmStiel
Exclamation podkład

Dziewczyny mam nadzieje , że mi pomożecie szukam takiego podkładu co się kupuje w aptece kosztuje chyba koło 20 zł a ja nie pamiętam nazwy , kształtem bardzo przypomina dermacol.
Może znacie jakieś to może w koncu uda mi sie go znaleźć
czekam na propozycje a góry dzięki
EisAmStiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 12:30   #236
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: podkład

Zapewne chodzi Ci o Excipial Pigmentcreme
__________________
"Outside of a dog, a book is a man's best friend. Inside of a dog, it is too dark to read." Groucho Marx
nienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 14:58   #237
EisAmStiel
Przyczajenie
 
Avatar EisAmStiel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
GG do EisAmStiel
Dot.: podkład

Cytat:
Napisane przez nienna Pokaż wiadomość
Zapewne chodzi Ci o Excipial Pigmentcreme

o dziękuje Ci bardzooo ;*
EisAmStiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 16:25   #238
madziaa920
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki najlepszy podkład i puder? PROSZĘ POMOCY!

Jak delikatny to serio ma duzo do wyboru ;] Polecam bardzo lekiki podkład Manhattan Light&natural make up ok.23zl. Daje bardzo delikatny i naturalny efekt.


A ja bylam dzis w drogeri w moim miescie, i niestety L'oreal True Match nie moglam wybrac dobrego koloru dla mnie, byly albo zbyt rozowe albo zbyt ciemne z revlona zastanawiam sie nad ivory lub buff, ale chyba zdecyduje sie na buff poniewaz ivory moze mi sie po jakims czasie zmieniac w rozowy (niekotre z was naoewno wiedza o czym mowie! ;/). I chyba nie ejst on az taki ciezki zebym nie moga go stosowac, co wy na to?
madziaa920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:41   #239
Firegirl
Przyczajenie
 
Avatar Firegirl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Exclamation Podkład dla porcelanowej cery ze skłonnością do trądziku

Cytat:
Napisane przez Firegirl Pokaż wiadomość
Ja również mam problem z dobraniem podkładu.

Mam cerę ze skłonnością do trądziku szczególnie w strefie T, ale nie zauważam swiecenia się skóry. Czasami skóra się łuszczy, gdy używam niektóre maści. Potrzebny mi jasny podkład który na długo ukryje moje niedoskonalosci i najlepiej gdybym miala w podobnym kolorze puder/korektor zeby dodatkowo te partie twarzy, ktore pokrzywdzone są tradzikiem mozna bylo lepiej ukryc.

Bardzo wiele podkładów jakie używałam były po prostu za ciemne. np. ten podwójny od loreala jest dla mnie ok jesli chodzi o konsystencję itd, ale kolor zbyt ciemny. chcialabym aby skora byla matowa i jednolita.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Hm... Nikt nie odpowiedział, a ja w miedzyczasie byłam w douglasie i spotkałam się z bardzo kompetentną Panią która zrobiła mi makijaż 2 roznymi podkładami. Wyniki były niesamowite. Nareszcie znalazłam podkład który ma odpowiedni dla mojej cery kolor! A właściwie 3 różne. Wszystkie są z wyższej półki. Dostałam 3 próbki i spokojnie umaluje sie kazdego dnia innym i wybiorę. Podaję nazwy:
Clinique 02 Perfectly Real Make up
Clinique Superfit 17
Estee Lauder Double Wear 39


Są cudowne. Do tego jakiś jasny puder i będę szczęśliwa

Dam wam znać jak wypróbuję jak się sprawdziły i który wybiorę.
Firegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 14:24   #240
Chery
Raczkowanie
 
Avatar Chery
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 56
Dot.: Podkład dla porcelanowej cery ze skłonnością do trądziku

A ja poszukuje bardzo jasnego podkładu, ktory jedynie wyrownywalby koloryt skory. Cera normalna. Z gory dzekuje za odpowiedz
__________________

Chery jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.