jakie cięcie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-06, 17:43   #1
malatya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 98

jakie cięcie?


Cześć
Mam problem z moimi włosami, otóż, są one kręcone, puszyste i bardzo suche Od dwóch miesięcy je farbuję i prostuję, ale od 1 czerwca wracam do swoich naturalnych, czyli zmieniam kolor i wracam do kręconych W związku z tym mam pytanie, jak mam wytłumaczyć fryzjerce żeby mi je ścięła żeby dobrze się układały? Zawsze mam z tym problem, tworzą one na mojej głowie taki "kokon" - można tak powiedzieć, nie są takie lejące... Jakie ścięcie proponujecie? Wycieniowanie? Dodam, że mam włosy po wyprostowaniu tak do połowy łopatki, więc po skręceniu są parę centymetrów krótsze.
U mnie w okolicy nie ma niestety dobrych fryzjerów, jeśli nie powie się im dokłądnie co mają zrobić to robią jakąś masakrę na włosach, a już szczególnie na kręconych. Już nie raz się przejechałam.. Ścinali mnie tak jakbym miała proste włosy (wiadomo na mokro) a jak włosy się skręcili to się dziwili, że tak dziwnie wyglądam Dlatego chcę powiedzieć wyraźnie fryzjerowi co ma mi zrobić, żebym potem nie płakała

Pomóżcie
__________________
15.05 - powiedziałam NIE prostownicy

18.05 - dieta + ćwiczenia= zrzucam 3 kg i ujędrniam brzuch, nogi i pupę

18.05 - dbam o cerę, włosy i całe ciało


Kocham

malatya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 18:23   #2
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: jakie cięcie?

Mamy doradzić Ci w ciemno jak powinnaś ściąć włosy i jak wytłumaczyć to fryzjerowi ? Gdzie tu sens i logika? Zdjęcie to podstawa. Wtedy może uda się coś wymyślić
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 20:15   #3
malatya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 98
Dot.: jakie cięcie?

Jest sens i logika, bo chodzi mi o cięcie loków, tak, żeby się układały.
__________________
15.05 - powiedziałam NIE prostownicy

18.05 - dieta + ćwiczenia= zrzucam 3 kg i ujędrniam brzuch, nogi i pupę

18.05 - dbam o cerę, włosy i całe ciało


Kocham

malatya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 22:11   #4
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: jakie cięcie?

Ja nie mam tak bardzo kręconych włosów, ale za to bardzo szopiaste i jak idę do fryzjerki to ona mi nie myje włosów tylko na sucho prostuje i potem te wyprostowane obcina. Wiadomo że inny jest efekt koncowy jak sie obetnie mokre włosy, a inny jak suche Więc może poproś fryzjerkę żeby Ci nie moczyła włosów tylko obcięła na sucho, albo tak jak mi jeszcze wcześniej wyprostowała i dopiero potem obcinała. Może wtedy było by łatwiej obciąc włosy tak żeby ładnie wyglądały.
Moim zdaniem raczej nie powinnaś cieniować włośow Ja też mam podobny problem bo bardzo podobają mi sie rózne cieniowania, stopniowania, pazurki, itp. itd, ale wiem że na moich włosach wyglądałoby to masakrycznie, więc mam włosy ścięte na prosto. Może to nie jest super modnie, ale przynajmniej nie musze rano wylewac tony łez i męczyć sie z układaniem włosów, bo wiem że one poprostu nie są stworzone do cieniowania
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 23:09   #5
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: jakie cięcie?

Po pierwsze-masz mocny, sredni czy delikatny skret? Wlosy cienkie czy grube? Ja nie polecam cieniowania-na suchych wlosach bardzo zle wyglada. Ewentualnie mozesz sobie zrobic troche krotsze pasemka kolo twarzy. Najpierw moze napisz dokladniej jakie masz wlosy.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 09:07   #6
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: jakie cięcie?

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Po pierwsze-masz mocny, sredni czy delikatny skret? Wlosy cienkie czy grube? Ja nie polecam cieniowania-na suchych wlosach bardzo zle wyglada. Ewentualnie mozesz sobie zrobic troche krotsze pasemka kolo twarzy. Najpierw moze napisz dokladniej jakie masz wlosy.
i wklej zdjęcie. Nie jesteśmy wróżkami, dużo łatwiej będzie doradzić coś sensownego (bo chyba na taką odpowiedz liczysz) jeżeli zobaczymy jaką masz teraz fryzurę i jak ukladają się twoje włosy.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 18:34   #7
Anness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
GG do Anness Send a message via Skype™ to Anness
Dot.: jakie cięcie?

bez cieniowania włosy kręcone tworza 'Hełm'
Anness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 21:29   #8
malatya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 98
Dot.: jakie cięcie?

właśnie ja mam na głowie HEŁM, wygląda to tragicznie. Jak będę mieć więcej czasu postaram się wkleić jakiś zdjęcie.
__________________
15.05 - powiedziałam NIE prostownicy

18.05 - dieta + ćwiczenia= zrzucam 3 kg i ujędrniam brzuch, nogi i pupę

18.05 - dbam o cerę, włosy i całe ciało


Kocham

malatya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.