Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-30, 08:27   #241
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
Dokładnie. Często drogi produkt sprawia, że włosy wyglądają cudownie (wyglądają ale nie są), a później jak przestanie się danego specyfiku używać to wychodzi zmasakrowane szydło z worka...
Bo często sa naładowane silikonami - i to tymi ciężko zmywalnymi. Wyobraź sobie, że taki silikon oblepia Ci włos, który przez to zaczyna wyglądać bardzo ładnie. Ale do czasu. Silikon narasta na włosach, tworzy skorupę, przez którą potem ciężko przebić się jakimkolwiek składnikom odżywczym i włos zaczyna wyglądać coraz marniej. Często bywa tak, że do zdarcia silikonowej powłoki nie wystarczy już zwykły sls - dziewczyny ratowały się jakimiś mieszankami z sodą chyba...
Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Coś wczoraj wizaż zdechł i aż mi dziwnie było, że Was nie czytam

Odnośnie odżywek: sama się zastanawiałam nad zmianą, ale ta Gloria jest całkiem ok, więc w sumie nie wiem, po co bym miała. Chyba w poszukiwaniu "jeszcze lepszej", ale to takie zgubne trochę, no i nietanie

Szukam natomiast takiej kuracji ampułkowej, może któraś z Was podrzuci jakąś nazwę, bo tego jest sporo, a ja w składach raczej słabo w dalszym ciągu... z efektów tej w salonie jestem wciąż zadowolona - pomimo tarzania się po poduszce w nocy, nie widać specjalnie puchu czy szorstkości, góra 1cm końcówek wygląda trochę słabiej.
Zobaczę, jak się włosy zachowają po myciu, to w sumie kluczowe. Fryzjerka twierdziła, że efekt powinien się utrzymać, ale ja swoje pióra znam i wiem, że to byłby cud ;p
A w ogóle to zakazała nakładania toneru przez 2 tygodnie (ale nie wiem, czemu: bo nie złapie? Bo popsuje? o.O), co i tak się zbiega z farbą, więc sobie pobiegam z pastelowym różem na łbie, ojtam ojtam, i pozazdroszczę takiej na przykład Do Doo instensywnego kolorku ;p
Wizaż nawalił wczoraj na maksa, ale widzę że i dziś nie jest za dobrze, bo zamula strasznie.

Nie przejmuj się, ja też często biegałam z wyblakłą czupryną i odrostami. Spinałam wtedy jakoś włosy, żeby nie było widać za bardzo odrostów i tyle
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 10:39   #242
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Zastanawiam sie nad tym: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-herbata.html do benkowej pielęgnacji pt.: "odżywka na suche włosy przed myciem, na to olej i tak trzymać"
Ale nie widzę tam składu...

Tak mi się podoba efekt po laminowaniu i nawilżeniu, że teraz będę nakręcona dłuższy czas, z góry sorry za marudzenie w tym temacie^^

(A, i jeszcze podpytam Was, bo Wam ufam jednak bardziej niż anonimowym wizażankom z innych wątków ;p - szarpnęła się któraś kiedyś na Glossyboxa? Mam dziką ochotę potestować sobie niespodziankowe mazidła, taka faza...)
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-08-30 o 10:42
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 11:43   #243
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

dziewczyny! wy piszecie jak najęte.. nie nadążam.. STOP!
Silikony- taaa wróg nr 1 .. choć .. ja mam jedną odżywkę BS z silikonem.. i jest całkiem fajna. zmniejsza puszenie włosów..
odżywki- ja mam aktualnie maske tego elseve czy jak to sie zwie a do tego spray gliss kura i jedną schaumy z jogurtem a do tego nowa nie otwartą balea.. ogólnie ja zmieniam też co jakiś czas odżywki wczesniej mialam balea cocos i isane glattungs ale mi sie znudziły hehe
no a teraz siedze z tonerem na glowie.. ale kupilam tanszy ten taki z poly schwarzkopf.. dodalam maske i trzymam na odswiezenie troche kolorku.. powinno (oby) 2 tyg mi przedłużyć kolor.. a potem zobaczymy czekam nadal na babke z ebaya jak kupic cos to zaserwuje wlosom directionsa
Noo teraz ja sie rozpisałam.. hihi ide pichcić - dziś zupa kalarepowa..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-08-30 o 11:44
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 12:32   #244
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
dziewczyny! wy piszecie jak najęte.. nie nadążam.. STOP!
Silikony- taaa wróg nr 1 .. choć .. ja mam jedną odżywkę BS z silikonem.. i jest całkiem fajna. zmniejsza puszenie włosów..
odżywki- ja mam aktualnie maske tego elseve czy jak to sie zwie a do tego spray gliss kura i jedną schaumy z jogurtem a do tego nowa nie otwartą balea.. ogólnie ja zmieniam też co jakiś czas odżywki wczesniej mialam balea cocos i isane glattungs ale mi sie znudziły hehe
no a teraz siedze z tonerem na glowie.. ale kupilam tanszy ten taki z poly schwarzkopf.. dodalam maske i trzymam na odswiezenie troche kolorku.. powinno (oby) 2 tyg mi przedłużyć kolor.. a potem zobaczymy czekam nadal na babke z ebaya jak kupic cos to zaserwuje wlosom directionsa
Noo teraz ja sie rozpisałam.. hihi ide pichcić - dziś zupa kalarepowa..
No nie każde silikony są be. Te łatwo zmywalne wodą są całkiem spoko. Ja pisałam o tych bardziej hardkorowych
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 13:02   #245
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Sugar, jak tak wchodzę na ten wątek to czasem mam wrażenie, że Ty ciągle siedzisz z czymś na głowie A to farba, a to toner
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 13:30   #246
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

haha dokładnie Do Doo, ale zazdroszczę.. Chyba jak odłożę (hehe) to też zainwestuję w toner, skoro mówicie że tak niewiele go trzeba do odświeżania..
No więc jestem po, trochę zabawy z tym wszystkim było, przyznam, ale jestem zadowolona jak nigdy (póki co)! Po raz pierwszy spróbowałam tego sposobu z farbowaniem 'na olej'. W jeden dzień zrobiłam laminowanie, wieczorem olej, na drugi dzień Scandic, ok. 2/3 długości z 9%, reszta 6. Potrzymałam z godzinę, umyłam odżywką Alterry z dodatkiem szamponu, okazało się że to niestety trochę za mało, ale nieważne, następnie od razu dałam rudą szamponetkę Delii (wykorzystałam połowę, ciekawe czy reszcie nic się nie stanie do następnego razu), 45 min., płukanie, maska chyba zakwaszająca, płukanie, płukanka cytrynowa. Pół dnia mi z tym zeszło.. Ale jest to najmniej różowy odcień jaki kiedykolwiek udało mi się uzyskać, więc się cieszę. Zaopatrzę się chyba w ten szampon do rudych z Rossmanna, on podobne nadaje rudych refleksów. No i zobaczymy jak się to będzie trzymało
Wybaczcie nieco nieogarnięte zdjęcie, ale ono najlepiej oddaje efekt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN9704.jpg (16,0 KB, 71 załadowań)
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 16:56   #247
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
Sugar, jak tak wchodzę na ten wątek to czasem mam wrażenie, że Ty ciągle siedzisz z czymś na głowie A to farba, a to toner
nie prawada..
i co mi z tego tonera wyszło? gównooo.. mam rude włosy... a mylam odzywka po zmyciu tonera.. wrrrrr..... jak ja tak na ulice wyjde? chyba bede do farbowania lazić w spiętych włosach...
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 18:06   #248
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie nad tym: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-herbata.html do benkowej pielęgnacji pt.: "odżywka na suche włosy przed myciem, na to olej i tak trzymać"
Ale nie widzę tam składu...

Tak mi się podoba efekt po laminowaniu i nawilżeniu, że teraz będę nakręcona dłuższy czas, z góry sorry za marudzenie w tym temacie^^

(A, i jeszcze podpytam Was, bo Wam ufam jednak bardziej niż anonimowym wizażankom z innych wątków ;p - szarpnęła się któraś kiedyś na Glossyboxa? Mam dziką ochotę potestować sobie niespodziankowe mazidła, taka faza...)
Nie widzę składu, ale w opiesie jest, że zawiera proteiny... więc uwaga - kolor może puszczać.
Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
haha dokładnie Do Doo, ale zazdroszczę.. Chyba jak odłożę (hehe) to też zainwestuję w toner, skoro mówicie że tak niewiele go trzeba do odświeżania..
No więc jestem po, trochę zabawy z tym wszystkim było, przyznam, ale jestem zadowolona jak nigdy (póki co)! Po raz pierwszy spróbowałam tego sposobu z farbowaniem 'na olej'. W jeden dzień zrobiłam laminowanie, wieczorem olej, na drugi dzień Scandic, ok. 2/3 długości z 9%, reszta 6. Potrzymałam z godzinę, umyłam odżywką Alterry z dodatkiem szamponu, okazało się że to niestety trochę za mało, ale nieważne, następnie od razu dałam rudą szamponetkę Delii (wykorzystałam połowę, ciekawe czy reszcie nic się nie stanie do następnego razu), 45 min., płukanie, maska chyba zakwaszająca, płukanie, płukanka cytrynowa. Pół dnia mi z tym zeszło.. Ale jest to najmniej różowy odcień jaki kiedykolwiek udało mi się uzyskać, więc się cieszę. Zaopatrzę się chyba w ten szampon do rudych z Rossmanna, on podobne nadaje rudych refleksów. No i zobaczymy jak się to będzie trzymało
Wybaczcie nieco nieogarnięte zdjęcie, ale ono najlepiej oddaje efekt
Ładnie Może i szampon do czerwonych, ale jak zawiera sls to kolor po nim też będzie leciał...
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 18:44   #249
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dzięki
O kurczę.. nie mam innego pomysłu niestety. No bo wiadomo że samą odżywką myć codziennie się nie da, a Babydream po pewnym czasie przesuszał mi włosy. Alterra wypłukuje. Jaki szampon pozostaje do wyboru?
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 18:48   #250
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
Dzięki
O kurczę.. nie mam innego pomysłu niestety. No bo wiadomo że samą odżywką myć codziennie się nie da, a Babydream po pewnym czasie przesuszał mi włosy. Alterra wypłukuje. Jaki szampon pozostaje do wyboru?
Samą odżywką się nie da, ale jeśli wybierzesz ją jako podstawę, to wtedy wystarczy raz na jakiś czas oczyszczać szamponem - i wtedy każdy może być z sls i pozostałym składem w normie, bo aż tak koloru nie popsuje, hm?
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 18:56   #251
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Racja, to chyba pozostanę przy tym do rudych
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 19:16   #252
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Samą odżywką się nie da, ale jeśli wybierzesz ją jako podstawę, to wtedy wystarczy raz na jakiś czas oczyszczać szamponem - i wtedy każdy może być z sls i pozostałym składem w normie, bo aż tak koloru nie popsuje, hm?
Dokładnie tak. Ja myję szamponem co tydzień. Czyli pomiędzy farbowaniami umyję szamponem tylko 3 razy. A tak, to tylko odżywką.
Myślałam, że Vanilka chciała codziennie tym szamponem myć włosy.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 19:54   #253
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ja myję szamponem tylko przy skórze (tam kolor najmniej się wypłukuje u mnie) a na długości odżywką. Szamponem całe włosy myję tylko przed odświeżeniem koloru/farbowaniem.
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 20:25   #254
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

cześć.
swoje włosy na czerwono męczę już kilka lat, jednak dopiero ostatnio zdecydowałam się na farbę niedrogeryjną i tutaj mam pytanie.
mam farbę allwaves 6.66 świetlista czerwień + woda 9%, czy taka mieszanka rozjaśni mi włosy? pytanie stąd, że na pierwszej stronie jako farba rozjaśniająca jest oznaczona tylko 'Allwaves odcień 0.6GP'
i jeszcze jedno, jak długo trzymać farbę na włosach, by był efekt, nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji, ani na ulotce, ani na opakowaniu.
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 20:58   #255
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
cześć.
swoje włosy na czerwono męczę już kilka lat, jednak dopiero ostatnio zdecydowałam się na farbę niedrogeryjną i tutaj mam pytanie.
mam farbę allwaves 6.66 świetlista czerwień + woda 9%, czy taka mieszanka rozjaśni mi włosy? pytanie stąd, że na pierwszej stronie jako farba rozjaśniająca jest oznaczona tylko 'Allwaves odcień 0.6GP'
i jeszcze jedno, jak długo trzymać farbę na włosach, by był efekt, nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji, ani na ulotce, ani na opakowaniu.
musisz popytać dziewczyn, moze któraś testowała. Ja wpisałam 0.6 gp na 1 str. bo juz byl przetestowany
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 21:50   #256
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
cześć.
swoje włosy na czerwono męczę już kilka lat, jednak dopiero ostatnio zdecydowałam się na farbę niedrogeryjną i tutaj mam pytanie.
mam farbę allwaves 6.66 świetlista czerwień + woda 9%, czy taka mieszanka rozjaśni mi włosy? pytanie stąd, że na pierwszej stronie jako farba rozjaśniająca jest oznaczona tylko 'Allwaves odcień 0.6GP'
i jeszcze jedno, jak długo trzymać farbę na włosach, by był efekt, nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji, ani na ulotce, ani na opakowaniu.
Na moje rozumowanie wyjdzie ciemno. Na farbach trzeba patrzeć na numerki a nie na nazwy. Pierwsza cyfra oznacza poziom koloru włosów jaki zostanie nadany (może być ciemniejszy gdy ma się ciemne włosy i da słaby oxydant). A kolor włosów na poziomie 6 to taki: http://dcdpaznokcie.pl/sklep/images/allwa_6_0.jpg . Więc teoretycznie wyjdzie właśnie taki kolor w odcieniu czerwonym, czyli to co wyskakuje w necie po wpisaniu numerka http://static2.skapiec.pl/2226510-1-1-0.jpg . Jeżeli masz ciemniejsze włosy to może rozjaśni z 9%, jeżeli masz jaśniejsze to powinno przyciemnić.
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 22:02   #257
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Zgadzam się z dudzią.
My tu wszystkie (te jadowit... znaczy, mocno czerwone ;p) używamy farb rozjaśniających, czyli takich, które razem z oksydantem dadzą mocny, wyrazisty efekt na włosach dowolnego koloru. Generalnie rzecz biorąc można nawet powiedzieć, że są to farby z poziomu 10. Ty piszesz o 6 i to jest tak, jak dudzia napisała: oksydant wiele nie pomoże, bo sama farba jest za słaba... cały czas mówię o efekcie jasnej czerwieni. Jeśli jednak chcesz osiągnąć średnio wyróżniający się kolor, który ewentualnie w słońcu się rozżarzy, to poziom 6 powinnien wystarczyć
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 22:14   #258
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

dzięki za odpowiedź!
w takim razie zainwestuje jednak w tą 06 gp.
możecie jeszcze napisać ile powinno się trzymać ją na włosach?
30-40min, czy może ok godziny?
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 22:25   #259
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Najlepiej kontrolować stale efekt i patrzeć na stan włosów. Ja trzymam godzinę, lub niecałą godzinę na odrostach i pół godziny na całości (już wcześniej rozjaśnianej/farbowanej)- są pewnie osoby dla których to krótko, a też mnóstwo takich dla których to szalenie długo.
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 08:03   #260
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź!
w takim razie zainwestuje jednak w tą 06 gp.
możecie jeszcze napisać ile powinno się trzymać ją na włosach?
30-40min, czy może ok godziny?
Tylko wtedy już nie szalej z 9%, szkoda włosów.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 10:40   #261
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ojej, jak tu dużo nowych rzeczy pojawiło się podczas mojej nieobecności, aż ciężko nadążam! Mam niezłe zaległości .
Ja tylko jeszcze do tych silikonów w odżywkach i szamponach...Faktycznie mogą psuć wygląd włosów, ale ja używam ich od dawna i dzięki nim nie wyglądam jak jakiś napuszony pudel przy tym nie tracąc blasku i ładnego wyglądu. Ale co włos, to inna reakcja.
No i zauważyłam, że większość gloryfikuje żarówy Bardzo mi się podobają takie ostre kolory, ale ja obecnie jestem w burgundach, winach, po prostu lepiej to pasuje do mnie, nie lubię zbytniego wyróżniania się czupryną ^^ Ale i tak kocham wszystkie odcienie czerwieni i z dumą słucham waszych doświadczeń na temat wszelakich farb. Ja ostatecznie pozostanę przy loreal preference, który razem z moim dosyć ciemnym kolorem włosów daje spokojny, ale głęboki kolor. A jeszcze co do kończenia z czerwienią, to mi wystarczyły 2 farby czekoladowego brązu, żeby całkowicie się pozbyć czerwonych refleksów po rocznym farbowaniu na czerwień. Ale na razie nie zamierzam zrywać z czerwienią : )
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 15:03   #262
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

[/COLOR]Dobry dzień! Jak się czerwone mają? Myślałam nad dodaniem imion, wieku i "stażu " w czerwieni do osób na liście na 1 str.. co wy na to ? może każda w skrócie napisze co?
ile wam toneru potrzeba na pokrycie całych włosów..? któraś pisała że 1 łyżka?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 17:03   #263
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Nius dla dziewczyn z Warszawy : znalazłam majicontrast po 30 zł w pasażu muranów. Idąc od strony arkadii pierwszy pawilon na parterze, mają sklep w internecie: kerashop.pl. Niestety Pan dziś nie miał koloru rouge ale powiedział, że niedługo będzie miał dostawę. Można jak widzę teraz zamówić w necie i odebrać osobiście.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2012-08-31 o 17:16
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 17:20   #264
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Nius dla dziewczyn z Warszawy : znalazłam majicontrast po 30 zł w pasażu muranów. Idąc od strony arkadii pierwszy pawilon na parterze, mają sklep w internecie: kerashop.pl. Niestety Pan dziś nie miał koloru rouge ale powiedział, że niedługo będzie miał dostawę. Można jak widzę teraz zamówić w necie i odebrać osobiście.
Dzięki!

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dobry dzień! Jak się czerwone mają? Myślałam nad dodaniem imion, wieku i "stażu " w czerwieni do osób na liście na 1 str.. co wy na to ? może każda w skrócie napisze co?
ile wam toneru potrzeba na pokrycie całych włosów..? któraś pisała że 1 łyżka?
Czy ja wiem... czy to sa akurat niezbędne informacje dla kogoś, kto chce uzyskać czerwień na włosach? Ja bym wolała tego nie pisać.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 18:49   #265
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

A co z Krakowem, jeśli ktoś wie? : )
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 08:13   #266
mewa000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mała-Polska :)
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź!
w takim razie zainwestuje jednak w tą 06 gp.
możecie jeszcze napisać ile powinno się trzymać ją na włosach?
30-40min, czy może ok godziny?
ja w sumie trzymam 1,5 godziny-najpierw odrost ok 50 min a potem reszta włosów jeszcze 40 min.

Jaki masz swój kolor włosów? ja mam bardzo ciemny brąz i na odrost daje mieszankę oxy 6 i 9% a na resztę (wcześniej farbowana farbą drogeryjną) 9%


Dziewczyny mam 2 pytania

1. Jak wiecie ostatnio tez mi wyszła różnica pomiędzy odrostem a reszta włosów. I pytanie takie-czy przy następnym farbowaniu odrost zrobić jak ostatnio 6 i 9% a reszte zamiast 9% to mieszanka 9 i 12%, czy moze spróbować najpierw położyć farbe na całość farbowaną a dopiero potem na odrost? tak żeby ten kolor sie wyrównał?

2. Tak kusicie i kusicie tym tonerem Directions a u mnie dałby on jakiś efekt? chodzi mi o to, ze naturalnie mam ciemne wlosy?
jakbym go tak nałożyla na kudły to coś chwyci?
mewa000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 09:33   #267
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez mewa000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam 2 pytania

1. Jak wiecie ostatnio tez mi wyszła różnica pomiędzy odrostem a reszta włosów. I pytanie takie-czy przy następnym farbowaniu odrost zrobić jak ostatnio 6 i 9% a reszte zamiast 9% to mieszanka 9 i 12%, czy moze spróbować najpierw położyć farbe na całość farbowaną a dopiero potem na odrost? tak żeby ten kolor sie wyrównał?

2. Tak kusicie i kusicie tym tonerem Directions a u mnie dałby on jakiś efekt? chodzi mi o to, ze naturalnie mam ciemne wlosy?
jakbym go tak nałożyla na kudły to coś chwyci?
1. Ja też mam taki problem. Zawsze farbowałam całość 9% i po kilku farbowaniach różnica się prawie zatarła. Próbowałam najpierw nałożyć farbę na końce, żeby je bardziej rozjaśnić, ale jest to bardzo trudne - siostra wymiękła i porzuciłyśmy ten pomysł. Może spróbuj z tą mieszanką 9 i 12, chociaż to przesuszy włosy- wiadomo.
2. Directions nie łapie na odrosty, chyba że ma się blond włosy. Jeśli farbowane włosy masz rozjaśnione, to chwyci na pewno, na kolor o jasności takiej do jakiej masz rozjaśnione (o Boże, jakie "poprawnie" skonstruowane zdanie... ale mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi)
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 10:44   #268
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
2. Directions nie łapie na odrosty, chyba że ma się blond włosy. Jeśli farbowane włosy masz rozjaśnione, to chwyci na pewno, na kolor o jasności takiej do jakiej masz rozjaśnione (o Boże, jakie "poprawnie" skonstruowane zdanie... ale mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi)
Czyli jak odrost się zrobi to kąpiel rozjaśniająca? Może dałoby radę...

Mam nową wizję koloru. Naoglądałam się Spartakusa i... chcę kolor jak miała Lukrecja
Na wszystkich grafikach reklamowych z serialu jest ciemnoruda, ale w ostatnich 2-3 odcinkach miała rewelacyjne, ciemnoczerwone włoski
Może jakoś takie osiągnę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 208e4fdf.jpg (19,8 KB, 55 załadowań)
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 14:23   #269
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
Czyli jak odrost się zrobi to kąpiel rozjaśniająca? Może dałoby radę...

Mam nową wizję koloru. Naoglądałam się Spartakusa i... chcę kolor jak miała Lukrecja
Na wszystkich grafikach reklamowych z serialu jest ciemnoruda, ale w ostatnich 2-3 odcinkach miała rewelacyjne, ciemnoczerwone włoski
Może jakoś takie osiągnę
Umm nie wiem czy dobrze rozumiem, ale odrost można zawsze zrobić jakimś kontrastem, np Maji czy LaStradą a resztę tonerem. Sama się chyba na takie coś przerzucę, bo włosy w coraz gorszym stanie a obcinać nie chcę booo..... (a powiem Wam ) za rok się chajtam I marzą mi się dłuugie czerwone włosy z tej okazji.
A kolor ze zdjęcia całkiem fajny. Myślę że też rzucający się w oczy i taki szlachetny, dojrzalszy
Za chwilkę biegnę na finał Męskiego Grania. Uuuuu Hey, Acid Drinkers grają- będzie grubo! Specjalnie sobie tonerowałam wczoraj włosy, żeby dla Titiego wyglądać Wiem, mam posrane w głowie:P
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 14:46   #270
skrzypek02
Przyczajenie
 
Avatar skrzypek02
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

pomóżcie
wpisując czerwone włosy, od razu trafiłam do Was
mam pytanie: swoj kolor ( wg fryzjerki) ciemny blond, farbuje włosy od 2 lat? głównie był to kolor rudy , próbowałam farb róznych firm, w pewnym momencie zostałam stałą posiadaczką garniera ( nie pamiętam dokładnie nazyw, ale wycofano te kolory po wejściu na rynek color sensation), długo nie moglam znaleźć idealnej farby , tzn znalazła ale firma artego jest dośc droga 35 zł, + utleniacz... na kieszeń studenta dużo. Wreszcie uparłam sie na czerwony, color sensacion lipa, syoss czerwień lipa, ( artego wiem że fajny wychodzi ale j.w drogi), więc zakupiłam na allegro farbę essential color z firmy postquam jasny mahoniowy czerwony blond ( przyznam że skusiła mnie cena, więc zakupiłam 3 ) , + do tego utleniacz 6% z joanny, a kolor jaki mi wyszedł daleki byl od czerwonego... niestety zdjęc nie mam coś jak czerwone wino? takie z prześwitem na fiolet?? przyznam że dałam 30mm mniej utleniacza bo stwierdziłam że konsystencja farby jest juz dobra...
i pytanie: czy jeśli kupię utleniacz 12 % żeby bardzo nie spalić zmieszam go z np 6% , no dodam go w skazanych proporcjach, kolor wyjdzie mi jasniejszy??
skrzypek02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.