Izotek - cz.II - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-03, 15:19   #4321
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Izotek - cz.II

Mnie wysypało w pierwszych dwóch tygodniach i mniej więcej po tym samym czasie zeszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 17:28   #4322
ooomakarena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 112
Dot.: Izotek - cz.II

Orientujecie się czy można przejść bezpośrednio z tetralysalu (antybiotyk) po 1,5 miesięcznej kuracji, która nie pomogła na izotek? Nie chcę kontynuować kuracji tetralysalem, czy dermatolog może robić problemy? Gdybym miała jeszcze przyjmować tetre to mogłabym zacząć izotek dopiero w październiku, ze względu na słońce, pogodę.
ooomakarena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 18:15   #4323
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez ooomakarena Pokaż wiadomość
Orientujecie się czy można przejść bezpośrednio z tetralysalu (antybiotyk) po 1,5 miesięcznej kuracji, która nie pomogła na izotek? Nie chcę kontynuować kuracji tetralysalem, czy dermatolog może robić problemy? Gdybym miała jeszcze przyjmować tetre to mogłabym zacząć izotek dopiero w październiku, ze względu na słońce, pogodę.
Pogoda nie ma żadnego znaczenia. Ja zaczęłam brać izotek w maju
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 18:33   #4324
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Pogoda nie ma żadnego znaczenia. Ja zaczęłam brać izotek w maju
Moja dermatolog kazała mi czekać do października, no i dawkę mam tak dobraną, żeby przed latem skończyć
Przecież retinoidy bardzo uwrażliwiają skórę na działanie promieni słonecznych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 20:41   #4325
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Moja dermatolog kazała mi czekać do października, no i dawkę mam tak dobraną, żeby przed latem skończyć
Przecież retinoidy bardzo uwrażliwiają skórę na działanie promieni słonecznych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A w zimie nie ma słońca?
Wystarczy stosować filtry i się nie opalać. Ja byłam nawet w Grecji na wakacjach i nic mi nie jest. Dermatolog oczywiście wyraziła zgodę na taki wyjazd. Przez całą kurację oraz do tej pory używam filtrów 50, na wakacjach starałam się długo nie być na słońcu, ale były też momenty, że ganiałam kilka godzin po plaży w bikini Ten temat był kilka razy poruszany na wątku i z tego co kojarzę to coraz rzadziej zaczyna się kuracje na zimę oraz nie ja pierwsza i nie ostatnia brałam izo w lecie. Oczywiście jest ryzyko, że źle będziesz reagować nawet na odrobinę słońca, ale kto to właściwie wie? Zresztą jak zaczniesz w październiku to i tak się załapiesz na wiosnę i lato czy tam jego początek, więc co za różnica kiedy zaczniesz? Przecież kuracji nie skończysz w trzy miesiące.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 00:05   #4326
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A w zimie nie ma słońca?
Wystarczy stosować filtry i się nie opalać. Ja byłam nawet w Grecji na wakacjach i nic mi nie jest. Dermatolog oczywiście wyraziła zgodę na taki wyjazd. Przez całą kurację oraz do tej pory używam filtrów 50, na wakacjach starałam się długo nie być na słońcu, ale były też momenty, że ganiałam kilka godzin po plaży w bikini Ten temat był kilka razy poruszany na wątku i z tego co kojarzę to coraz rzadziej zaczyna się kuracje na zimę oraz nie ja pierwsza i nie ostatnia brałam izo w lecie. Oczywiście jest ryzyko, że źle będziesz reagować nawet na odrobinę słońca, ale kto to właściwie wie? Zresztą jak zaczniesz w październiku to i tak się załapiesz na wiosnę i lato czy tam jego początek, więc co za różnica kiedy zaczniesz? Przecież kuracji nie skończysz w trzy miesiące.
Ja też stosuję filtry cały rok, ale bez filtrów potrafię w ciagu 30 minut przebywania na dworze zrobić się burakiem, więc przy Izoteku bałabym się wychodzić chyba z domu nawet z filtrem oczywiście, że w zimie też mamy słonce, ale nie ma co ukrywać, w Polsce jest go zdecydowanie mniej zimą niż latem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 05:43   #4327
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

A ile ważysz i jaką masz przyjąć dawkę? Bo jak zaczniesz w październiku to łatwo obliczyć ile może trwać Twoja kuracja. Na pewno załapiesz się na słoneczne dni. Nie ma co z góry zakładać, że podczas kuracji będziesz miała taki duży problem, bo tego nikt nie wie. Każdy reaguje inaczej.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-04, 09:25   #4328
ooomakarena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 112
Dot.: Izotek - cz.II

Generalnie zależy mi na tym żeby zacząć jak najwcześniej? I pytanie dotyczy tego, czy mogę przejść bezpośrednio z tetralysal na izotek? Gdybym musiała poczekać załóżmy to lutego to jeszcze przeżyje. Ale 10tego stycznia idę do derma, mam zrobione badania miesiąc temu więc chyba wszystko gra.
ooomakarena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 10:22   #4329
darja_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 135
Dot.: Izotek - cz.II

Ja aktualnie kilka dni temu zaczęłam 3 miesiąc kuracji. W pierwszym miesiącu miałam 30 mg, teraz mam 40. Oprócz lekko suchych ust i czasami pojawiających się suchych plamek na rękach, to nie mam skutków ubocznych. Niestety dalej mnie sypie, głównie broda, ramiona i dekolt. Na początku kuracji wszystko się goiło, więc myślałam, że mnie wysyp ominie myślicie, że derma powinna zwiększyć dawkę czy muszę po prostu przeczekać?
__________________
Blog
darja_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 10:34   #4330
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez ooomakarena Pokaż wiadomość
Generalnie zależy mi na tym żeby zacząć jak najwcześniej? I pytanie dotyczy tego, czy mogę przejść bezpośrednio z tetralysal na izotek? Gdybym musiała poczekać załóżmy to lutego to jeszcze przeżyje. Ale 10tego stycznia idę do derma, mam zrobione badania miesiąc temu więc chyba wszystko gra.
Skonsultuj z lekarzem, Turcja raczej nikt Ci jednoznacznie nie odpowie.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 11:03   #4331
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A ile ważysz i jaką masz przyjąć dawkę? Bo jak zaczniesz w październiku to łatwo obliczyć ile może trwać Twoja kuracja. Na pewno załapiesz się na słoneczne dni. Nie ma co z góry zakładać, że podczas kuracji będziesz miała taki duży problem, bo tego nikt nie wie. Każdy reaguje inaczej.
Wiem, że mozna obliczyć ogólnie przyjmę 130mg/kg m.c, a leczenie zakończę w połowie kwietnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-04, 12:09   #4332
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

Tak czy siak, ja bym nie czekała tyle czasu na rozpoczęcie kuracji.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 12:47   #4333
Blondynka93
Raczkowanie
 
Avatar Blondynka93
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 284
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A w zimie nie ma słońca?
Wystarczy stosować filtry i się nie opalać. Ja byłam nawet w Grecji na wakacjach i nic mi nie jest. Dermatolog oczywiście wyraziła zgodę na taki wyjazd. Przez całą kurację oraz do tej pory używam filtrów 50, na wakacjach starałam się długo nie być na słońcu, ale były też momenty, że ganiałam kilka godzin po plaży w bikini Ten temat był kilka razy poruszany na wątku i z tego co kojarzę to coraz rzadziej zaczyna się kuracje na zimę oraz nie ja pierwsza i nie ostatnia brałam izo w lecie. Oczywiście jest ryzyko, że źle będziesz reagować nawet na odrobinę słońca, ale kto to właściwie wie? Zresztą jak zaczniesz w październiku to i tak się załapiesz na wiosnę i lato czy tam jego początek, więc co za różnica kiedy zaczniesz? Przecież kuracji nie skończysz w trzy miesiące.
Dokładnie. Moja kuracja będzie trwać ok. 10 miesięcy, więc tym bardziej ciężko by było ominąć słoneczne dni. Zaczęłam ją w kwietniu i przez całe lato nie bolały mnie oczy, nie porobiły mi się przebarwienia ani nie byłam ani trochę czerwona. Problem z zaczerwienieniem twarzy zaczął się właśnie jesienią, gdy przyszły chłodne dni. Na szczęście skóra szybko się przystosowała i już jest okej.
Blondynka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 14:43   #4334
someonelikeyou2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 147
Dot.: Izotek - cz.II

Ja zaczęłam przyjmować Izotek w połowie października, ale tak po prostu akurat wypadło, nie czekałam do jesieni
Ja miałam dość lekki trądzik, ale nic na niego nie działało. Kompletnie nic. I nawet jak mi dermatolog przepisal Izotek powiedział, że nie ma pewności czy pomoże. A pomogło tak naprawdę już po miesiącu brania Zero wysypu jest prawie idealnie
Biorę 30mg dziennie (ważę 60kg) i mam brać 7/8 miesięcy

Edytowane przez someonelikeyou2
Czas edycji: 2018-01-04 o 14:44
someonelikeyou2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 16:24   #4335
darja_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 135
Dot.: Izotek - cz.II

Dziewczyny, pilnie potrzebuję informacji. Właśnie odebrałam wyniki krwi, jutro m derma i strasznie się stresuję. Mam ALT 70, gdzie norma to 33. Czy komuś w takiej syuacji przerwali leczenie? Wcześniej badania miałam super zawsze...
__________________
Blog
darja_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 10:20   #4336
BladyKrytyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 17
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez darja_93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pilnie potrzebuję informacji. Właśnie odebrałam wyniki krwi, jutro m derma i strasznie się stresuję. Mam ALT 70, gdzie norma to 33. Czy komuś w takiej syuacji przerwali leczenie? Wcześniej badania miałam super zawsze...
Gdzieś czytałem, że ALAT jak jest większy dziesięciokrotnie od normy to wtedy można się martwić, u Ciebie to zaledwie dwa razy więcej, więc Z TEGO CO CZYTAŁEM nic poważnego.

A jak u Was kuracja? Temat delikatnie ucichł. U mnie po miesiącu jako-tako znikł wysyp, zostały stare wypryski. Mam wrażenie, że pryszcze dłużej się goją niż bez izo. Po miesiącu wróciło sebum, nie świecę się ani nic, ale jednak go czuję, jego ilość jest bardzo mała, ale jednak jest, wągry poznikały, zostało ich zaledwie parę. Ogólnie cieszę się na dzień dzisiejszy bo mam cerę jak nigdy, pomimo to nie jest to efekt oczekiwany. Pozdrawiam :P
BladyKrytyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 10:35   #4337
vericious
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 65
Dot.: Izotek - cz.II

Hej, hej! Temat rzeczywiście ucichł w porównaniu do burzy mózgów, jaka odbywała się kilkaset postów wcześniej i w starszych wątkach. Wszyscy już po prostu wszystko wiedzą, ten wątek to kopalnia wiedzy o Izo, więc nie ma się co dziwić.

Ja jestem obecnie na 20 dniu i jednocześnie pod wrażeniem, że moje włosy są nienaruszone 3 dzień (gdzie zazwyczaj umyte wieczorem rano już były przyklejone do czoła). Usta zaczęły pękać, ale dla mnie to nic nowego, ponieważ skłonność do zajadów, pęknięć mam od dziecka. Derm zresztą przepisał mi prewencyjnie Heviran, bo opryszczka pojawi się na bank :P. Skóra na twarzy nie jest ekstremalnie przesuszona, jedynie koniuszek nosa ma jakieś wiórki na sobie. Na razie nic nowego nie wyskakuje, czarne ohydne zaskórniki na nosie jak były tak są. Na plecach mam strupki po zeszłotygodniowej batalii z wielkimi pryszczolami.
Ze skutków ubocznych jeszcze - to bolą mnie kości - i to chyba tyle.

Miłego dnia!
vericious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 14:15   #4338
Blondynka93
Raczkowanie
 
Avatar Blondynka93
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 284
Dot.: Izotek - cz.II

Dziewczyny i chłopaki, jestem podłamana. Choć dawka minimalna już za mną i został mi nieco ponad miesiąc leczenia, nagle, kilka dni temu, zaczęły mi wyskakiwać pryszcze na twarzy. Nigdy nie miałam z nią większych problemów i krosty przestały się na niej pojawiać już po miesiącu kuracji, aż do teraz. Nie są to jakieś wulkany, ale coś wyskakuje a to na brodzie, a to na policzku, a to na czole... Czyżby brak skutków ubocznych wiązał się u mnie z niewrażliwością na leczenie? Ale z drugiej strony z trądzikiem na ciele mam już spokój, przynajmniej na razie...
Blondynka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 16:45   #4339
ikaxd16
Raczkowanie
 
Avatar ikaxd16
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 301
Dot.: Izotek - cz.II

Zrobiłam badania i odebrałam wyniki. Cholesterol coraz wyższy. W środę ide do dermatologa i sie okaże co i jak. Wysyp na całego Plus zbliża sie sesja i zaczyna się stres.. Ciężki miesiąc sie zapowiada..:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ikaxd16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-08, 17:30   #4340
darja_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 135
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez BladyKrytyk Pokaż wiadomość
Gdzieś czytałem, że ALAT jak jest większy dziesięciokrotnie od normy to wtedy można się martwić, u Ciebie to zaledwie dwa razy więcej, więc Z TEGO CO CZYTAŁEM nic poważnego.

A jak u Was kuracja? Temat delikatnie ucichł. U mnie po miesiącu jako-tako znikł wysyp, zostały stare wypryski. Mam wrażenie, że pryszcze dłużej się goją niż bez izo. Po miesiącu wróciło sebum, nie świecę się ani nic, ale jednak go czuję, jego ilość jest bardzo mała, ale jednak jest, wągry poznikały, zostało ich zaledwie parę. Ogólnie cieszę się na dzień dzisiejszy bo mam cerę jak nigdy, pomimo to nie jest to efekt oczekiwany. Pozdrawiam :P
Derma obniżyła mi dawkę i dała lek na wątrobę. Ale okazało się, że jak dzisiaj zrobiłam jeszcze raz alat to jest w normie... Czyli coś mi zafałszowało wynik
__________________
Blog
darja_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 17:45   #4341
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez darja_93 Pokaż wiadomość
Derma obniżyła mi dawkę i dała lek na wątrobę. Ale okazało się, że jak dzisiaj zrobiłam jeszcze raz alat to jest w normie... Czyli coś mi zafałszowało wynik
A masz jakiś kontakt do dermy typu e-mail lub telefon? Bo może bez sensu w takim razie obniżać dawkę. Ja z moją dermatolog mailowałam jak miałam jakieś wątpliwości, wysyłałam jej też często wyniki badań do konsultacji mailem

A leki na wątrobę brałam zapobiegawczo przez całą kurację. Hepatil i jemu podobne, dodatkowo kwasy omega Polecam, zwłaszcza jeśli masz takie skoki w wynikach badań, może warto stale się suplementować.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 01:46   #4342
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Moja dermatolog kazała mi czekać do października, no i dawkę mam tak dobraną, żeby przed latem skończyć
Przecież retinoidy bardzo uwrażliwiają skórę na działanie promieni słonecznych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
przyjmowalam izotek mieszkajac w "cieplych krajach" przez kilka miesiecy (8 dokladnie). I tak jak pisaly inne osoby, jak sie stosuje filtry i jest ok Zauważ, ze ten lek stosują ludzi mieszkajacy też w krajach gdzie caly czas jest duze naslonecznienie i jakoś dają radę wiec spokojnie. Dermatolog tez mnie uspokajala bo mialam watpliwosci, ale jestem swietnym przykladem ze naprawde mozna ustrzec sie przed ewentualnymi szkodliwymi skutkami slonca przy izoteku
__________________
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 08:17   #4343
vericious
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 65
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez ikaxd16 Pokaż wiadomość
Zrobiłam badania i odebrałam wyniki. Cholesterol coraz wyższy. W środę ide do dermatologa i sie okaże co i jak. Wysyp na całego Plus zbliża sie sesja i zaczyna się stres.. Ciężki miesiąc sie zapowiada..:p
U mnie też sesja i wielkie zaległości, bo po pracy to już tak kręgi bolą i chce się spać, że nie ma szans na siedzenie przed komputerem i pisanie pracy magisterskiej. Codziennie sobie obiecuję, że do tego usiądę.

A wczoraj wieczorem dziabnęłam sobie coś na brodzie, co nawet nie wyszło na wierzch i mam piękną czerwoną plamę.

Pozdrówki!
vericious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 16:23   #4344
someonelikeyou2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 147
Dot.: Izotek - cz.II

Zaczął mnie podrażniać żel do twarzy do cery suchej z Lirene...
Muszę kupić inny. Fajnie by było, gdyby miał dobry skład i nie wysuszał. Coś polecacie?
someonelikeyou2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 16:24   #4345
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez someonelikeyou2 Pokaż wiadomość
Zaczął mnie podrażniać żel do twarzy do cery suchej z Lirene...
Muszę kupić inny. Fajnie by było, gdyby miał dobry skład i nie wysuszał. Coś polecacie?
Organic Surge lub pianki Ecolab

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 21:46   #4346
darja_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 135
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A masz jakiś kontakt do dermy typu e-mail lub telefon? Bo może bez sensu w takim razie obniżać dawkę. Ja z moją dermatolog mailowałam jak miałam jakieś wątpliwości, wysyłałam jej też często wyniki badań do konsultacji mailem

A leki na wątrobę brałam zapobiegawczo przez całą kurację. Hepatil i jemu podobne, dodatkowo kwasy omega Polecam, zwłaszcza jeśli masz takie skoki w wynikach badań, może warto stale się suplementować.
No właśnie nie mam... Za miesiąc mam przyjść to wtedy już poproszę o jakiś kontakt do niej
__________________
Blog
darja_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 18:41   #4347
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Izotek - cz.II



Witam się w wątku
Od wielu lat zmagam się z trądzikiem i w dniu dzisiejszym przyjęłam pierwszą tabletkę Izoteku.

Przeczytałam tak z połowę postów- wiem już, że ziaja jest ok na usta. Zastanawiam się jakie kremy z filtrem są ok, tj praktycznie nie maluję (trochę korektora a nie podkład) twarzy na co dzień i chciałabym takie filtry które się nie błyszczą. W aptece próbek nie mieli
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 20:58   #4348
ikaxd16
Raczkowanie
 
Avatar ikaxd16
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 301
Dot.: Izotek - cz.II

Byłam u dermatologa. Uwielbiam tego kolesia. Jest mega konkretny. Zwiekszylismy dawke do 30mg. Nie więcej bo mam wysoki cholesterol.. Wizyta za 4 miesiące. Kontakt mailowy na bieżąco. Co miesiąc mam wysyłać wyniki. Jeśli by sie coś działo to przyjmie mnie od razu. Recepty z różnymi datami realizacji mam wypisane na 180 tabletek. Buzia w fatalnym stanie.. Ale skutki uboczne sie uspokoiły albo sie do nich przyzwyczaiłam albo mam za dużo na głowie i przestałam o nich myśleć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ikaxd16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 23:43   #4349
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Izotek - cz.II

Ja dzisiaj też byłam u dermy. Wyniki mam w porządku, za 4 tygodnie kolejna wizyta+ badania. W całym swoim zyciu nie mialam tylu badan krwi, co przy Izoteku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 08:13   #4350
BladyKrytyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 17
Dot.: Izotek - cz.II

Dobry! Mam problem i pytanie z nim związane, proszę o pomoc :c. Mianowicie mój dermatolog ma L4 do końca stycznia, leki kończą się 14. Wizyta dopiero 2 lutego, mam przerwać kurację na pół miesiąca? Przecież to beznadzieja i będę musiał czekać miesiąc, dwa albo nawet trzy przed rozpoczęciem kolejnej, a jestem po półtorej miesiąca kuracji, szkoda by mi było tego czasu. Czy zwykły lekarz rodzinny przepisze mi axotret, warto się do nie udać i stracić pół dnia w kolejce i nie odmówi mi przepisania izo? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję!
BladyKrytyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-27 19:31:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.