Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-03, 20:14   #361
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

po pierwsze nie rób tak często peelingów bo roznosisz bakterie po całej twarzy, rób raz lub dwa razy peeling enzymatyczny, kup jakiś łagodny żel do mycia buzi najlepiej bez SLS, zacznij nawilżać buzie, a żeby pozbyć się zaskórników to przydałby się jakiś krem z kwasami na noc ale wtedy to trzeba stosować filtr na dzień
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 20:31   #362
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

a możesz polecić coś hm... konkretnego?
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 09:53   #363
CandyGirl5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 52
GG do CandyGirl5
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

Zgadzam się z poprzedniczką - nie rób tak często peelingów!

Jeżeli chodzi o żel bez SLS to ja mam AA skóra pod kontrolą i bardzo go lubię, na razie nie planuję zmieniać, bo spełnia wszystkie moje oczekiwania
Peelingów enzymatycznych nie mogę ci polecić żądnych, bo sama ich jeszcze nie używałam, chociaż mam zamiar. Przejrzyj KWC, a na pewno coś znajdziesz
Co do kremu to raczej nie może być zbyt tłusty. Ja od paru dni używam under 20 pro hydra i niewiele mogę o nim powiedzieć, ale zapowiada się fajnie Na początku wydaje się trochę ciężki, ale szybciutko się wchłania, ładnie nawilża i pięęękniee pachnie <3
CandyGirl5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 18:33   #364
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

jeśli chodzi o peeling to zajrzyj na KWC, żel polecam Ziaję TinTin, krem Hipp a co do kwasów to spróbuj PHA które możesz zamówić na BU albo na Mazidłach
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 12:21   #365
CzekoladkaD
Przyczajenie
 
Avatar CzekoladkaD
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

mam pytanie czy ten krem Hipp długo się wchłania w skórę?

i mam pytanie jakiś używacie fluidów? standardowych czy tych z kremem 2in1 czy jakich? bo właśnie mam zamiar zacząć używać tylko nie chce sobie straszcie cery zniszczyć by potem nie mieć syfa na sufie i wg ;] a cerę mam mieszaną, i przetłuszczającą się w strefie T wrrr. !


_________________________ _______________________
zapuszczam włosy ;PP
40cm - 60 cm
CzekoladkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 15:28   #366
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

Co do Hippa to nie wiem, bo nie używałam, ale podejrzewam, że chwilkę jednak trza będzie poczekac żeby się wchłoną. A co do fluidów to osobiście nie używam żadnego. Mam mieszaną, zaskórnikową a jednocześnie wrażliwą i skłonną do zapychania i podrażnień cerę. Boję się, że ją 'zepsuję' bo długo szukałam odpowiedniej pielęgnacji
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 16:00   #367
Pani Filifionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 392
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

Jeśli chodzi o krem Hipp pielęgnacyjny to on ma bardzo lekką konsystencję, wchłania się natychmiast. Zachowuje się podobnie do kremu Babydream do twarzy i ciała oraz Gesichtscreme z serii natural (też Babydream).
__________________

Pani Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 18:41   #368
dea_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

Witam, mam 16 lat, cera raczej normalna. Nie mam żadnych pryszczy, czasami trafi się jakiś przy nosie, ale to rzadko (jak czasami zjem chipsy np, choć jem je bardzo, bardzo rzadko- raz na kilka miesięcy). Kiedyś jednak miałam bardzo dużo przyszczy na czole, na szczęście grzywka je zasłaniała. Nie ma po nich śladu. Natomiast na prawym policzku pozostało mi lekkie zaczerwienienie, jak przejadę palcem to da się wyczuć ze 2 jakieś małe krostki/plamki- pozostałości po staaarych pryszczach. Ale nie są one bardzo wypukłe, praktycznie ich nie czuję. Nie wiem, dlaczego tak się stało, nigdy nie wyciskałam żadnych wyprysków, zawsze przemywałam takim specjalnym żelem herbacianym z Oriflame i później zielonym korektorem antybakteryjnym z tej samej serii (świetna sprawa, polecam), więc nie wiem czym spowodowane są te ślady. Pod podkładem ich nie widać, może bardzo lekko, a używam go codziennie.
Zaczęłam ostatnio stosować produkty Under 20, taki mocny peeling, tonik i żel. Ten peeling jest bardzo szorstki i nie wiem, czy nie zaprzestać używania go, bo wydaje mi się, że tylko podrażnia.
Jak się pozbyć tego cholerstwa? Niby nie jest na co dzień widoczne, jednak z pewnością lepiej żyłoby mi się bez tych czerwonych miejsc. Dodam, że reszta twarzy jest normalna, tylko ten jeden policzek (na szczęście nie cały :P)... Uhh.
dea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 18:48   #369
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

Cytat:
Napisane przez CzekoladkaD Pokaż wiadomość
mam pytanie czy ten krem Hipp długo się wchłania w skórę?

i mam pytanie jakiś używacie fluidów? standardowych czy tych z kremem 2in1 czy jakich? bo właśnie mam zamiar zacząć używać tylko nie chce sobie straszcie cery zniszczyć by potem nie mieć syfa na sufie i wg ;] a cerę mam mieszaną, i przetłuszczającą się w strefie T wrrr. !
szybciutko wchłania się
jeśli nie masz byt dużo do ukrycia to zastosuj tylko korektor i puder ale jeżeli chcesz już podkład to polecam musy
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 11:55   #370
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

Cytat:
Napisane przez dea_ Pokaż wiadomość
Witam, mam 16 lat, cera raczej normalna. Nie mam żadnych pryszczy, czasami trafi się jakiś przy nosie, ale to rzadko (jak czasami zjem chipsy np, choć jem je bardzo, bardzo rzadko- raz na kilka miesięcy). Kiedyś jednak miałam bardzo dużo przyszczy na czole, na szczęście grzywka je zasłaniała. Nie ma po nich śladu. Natomiast na prawym policzku pozostało mi lekkie zaczerwienienie, jak przejadę palcem to da się wyczuć ze 2 jakieś małe krostki/plamki- pozostałości po staaarych pryszczach. Ale nie są one bardzo wypukłe, praktycznie ich nie czuję. Nie wiem, dlaczego tak się stało, nigdy nie wyciskałam żadnych wyprysków, zawsze przemywałam takim specjalnym żelem herbacianym z Oriflame i później zielonym korektorem antybakteryjnym z tej samej serii (świetna sprawa, polecam), więc nie wiem czym spowodowane są te ślady. Pod podkładem ich nie widać, może bardzo lekko, a używam go codziennie.
Zaczęłam ostatnio stosować produkty Under 20, taki mocny peeling, tonik i żel. Ten peeling jest bardzo szorstki i nie wiem, czy nie zaprzestać używania go, bo wydaje mi się, że tylko podrażnia.
Jak się pozbyć tego cholerstwa? Niby nie jest na co dzień widoczne, jednak z pewnością lepiej żyłoby mi się bez tych czerwonych miejsc. Dodam, że reszta twarzy jest normalna, tylko ten jeden policzek (na szczęście nie cały :P)... Uhh.

Jeśli masz tylko na części policzka podskórne gule to nie myj całej twarzy drażniącymi kosmetykami, bo pogorszysz sprawę. Wiele dziewczyn własnie tak robi i potem dostaja wysyp na całej twarzy Spróbuj może z maścią cynkową albo inną, której nazwy nie pamiętam Wiem tylko że ma ona za zadanie wyciągnąc tego syfa na wierzch i potem ładnie goi.
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 12:20   #371
dea_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

Ok, dziękuję, lecę do apteki po maść
Ja mam jeszcze taką inną, o nazwie Sudocrem. Spróbuję się nim nasmarować, zobaczymy co z tego wyjdzie
dea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 16:23   #372
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

maść kailas wyciag wszystko na wierzch , własnie mam tego efekt na twarzy

ale wole sie pomeczyc pare dni niż żeby to zały czas w tych porach zalegało...
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 18:34   #373
CzekoladkaD
Przyczajenie
 
Avatar CzekoladkaD
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

aa to dziękii dziewczyny hmm to może nawet zacznę go stosować )



_________________________ _______________________
zapuszczam włosy ;PP
40cm - 60 cm
CzekoladkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 20:57   #374
maive
Wtajemniczenie
 
Avatar maive
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 776
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

Hej

Nie chcę zakładać nowego wątku, więc weszłam tutaj.Mam bardzo suchą i wrażliwą skórę twarzy. Gdy nie nakładam na nią np żadnego kremu przez kilka dni zaczynają robić się "liszaje" takie białe suche ślady. Moje pytanie jest takie, czy nie wiecie jak temu zaradzić? Jaki krem byłby najlepszy dla mojej cery? I jeszcze jedno...Jakie polecacie dobre i sprawdzone żele do twarzy, które nie wysuszają skóry?
Pozdrawiam
__________________
`Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie
2


maive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 07:16   #375
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

Cytat:
Napisane przez maive Pokaż wiadomość
Hej

Nie chcę zakładać nowego wątku, więc weszłam tutaj.Mam bardzo suchą i wrażliwą skórę twarzy. Gdy nie nakładam na nią np żadnego kremu przez kilka dni zaczynają robić się "liszaje" takie białe suche ślady. Moje pytanie jest takie, czy nie wiecie jak temu zaradzić? Jaki krem byłby najlepszy dla mojej cery? I jeszcze jedno...Jakie polecacie dobre i sprawdzone żele do twarzy, które nie wysuszają skóry?
Pozdrawiam
Wiele dziewczyn chwali sobie żel uniwersalny dla dzieciaczków z Rossmanna, taki duży niebieski z pompką. Musisz wybrac żel bez SLS, bo wysuszy ci skóre jeszcze bardziej. A kremik nakładaj! Musisz przejrzacc KWC i na pewno coś znajdziesz Może Ziaja krem biolipidowy taki niebieską zakrętką? Też wiele osób go chwali
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 13:53   #376
maive
Wtajemniczenie
 
Avatar maive
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 776
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Wiele dziewczyn chwali sobie żel uniwersalny dla dzieciaczków z Rossmanna, taki duży niebieski z pompką. Musisz wybrac żel bez SLS, bo wysuszy ci skóre jeszcze bardziej. A kremik nakładaj! Musisz przejrzacc KWC i na pewno coś znajdziesz Może Ziaja krem biolipidowy taki niebieską zakrętką? Też wiele osób go chwali
Dzięki za radę Szczerze mówiąc też zastanawiałam się nad jakimś kremem dla dzieci, bo one są najdelikatniejsze:rolleye s:
Na pewno poszukam ich w Rossmannie
__________________
`Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie
2


maive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 15:16   #377
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

Cytat:
Napisane przez maive Pokaż wiadomość
Hej

Nie chcę zakładać nowego wątku, więc weszłam tutaj.Mam bardzo suchą i wrażliwą skórę twarzy. Gdy nie nakładam na nią np żadnego kremu przez kilka dni zaczynają robić się "liszaje" takie białe suche ślady. Moje pytanie jest takie, czy nie wiecie jak temu zaradzić? Jaki krem byłby najlepszy dla mojej cery? I jeszcze jedno...Jakie polecacie dobre i sprawdzone żele do twarzy, które nie wysuszają skóry?
Pozdrawiam
ja polecam Ci żel Ziaja TinTin i krem nawilżając Hipp lub Ziaja HLC
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka

Edytowane przez kasia9513
Czas edycji: 2011-05-04 o 15:17
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 16:52   #378
maive
Wtajemniczenie
 
Avatar maive
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 776
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
ja polecam Ci żel Ziaja TinTin i krem nawilżając Hipp lub Ziaja HLC
Dzięki, na pewno p0oszukam. Osobiście bardzo lubię kosmetyki z Ziaji bo są po pierwsze tanie, dobre a przede wszystkim polskie
__________________
`Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie
2


maive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 18:17   #379
CzekoladkaD
Przyczajenie
 
Avatar CzekoladkaD
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

również polecam krem Hipp jest świetny !
zaczęłam go od nie dawna stosować a już widzę rezultaty.Moja skóra stała się bardziej nawilżona oraz mniej się pojawia na niej wyprysków
a jak myśliciee jaki szampon się nadaje do włosów przetłuszczających się ? proszę o sprawdzone produkty, gdyż wiele już wypróbowałam i jestem zawiedziona
_________________________ _______________________
zapuszczam włosy ;PP
40cm - 60 cm
CzekoladkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 17:22   #380
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

najpierw zapytam jak długie masz włosy i ile nakładasz szamponu i odżywki
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 17:41   #381
maive
Wtajemniczenie
 
Avatar maive
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 776
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

Hej

Dzisiaj zakupiłam krem do twarzy HIPP o którym mówiłyście zaczynam stosować, ale wydaje mi się , że jeżeli jest dla dzieci to będzie jak najbardziej ok
__________________
`Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie
2


maive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 17:54   #382
CzekoladkaD
Przyczajenie
 
Avatar CzekoladkaD
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Wink Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
najpierw zapytam jak długie masz włosy i ile nakładasz szamponu i odżywki

Włosy mam tak mniej wiecej przed zapięcie od stanika, tak muszę ci powiedzieć bo jak powiem za ramiona to nie wiadomo ile
a szamponu tak mniej więcej jak 2 ziarna fasoli( zależy jakiego np.hand and shoulders) i odżywki tyle samo
CzekoladkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 18:08   #383
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

nakładaj mniej odżywki i zobacz jak będą się zachowywać
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 11:46   #384
monjax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 178
GG do monjax
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

Wiitam! Mam cerę mieszaną - tłusta w strefie T, po umyciu mocno wysuszona w okolicy brody, nosa i czoła. Skłonna do powstawania zaskórników szczególnie na nosie i śladowe ilości na czole. Sporadyczne wypryski na czole i brodzie. Nie wiem jak to nazwać, kiedy przejeżdżam ręką po czole wyczuwam pod palcami "kaszkę". Tak wygląda moja codzienna pielęgnacja:
1. Od dłuższego czasu twarz myłam pianką głęboko oczyszczająca do twarzy - pharmaceris, skończyła mi się i na tymczasowe zastępstwo wybrałam żel oczyszczjący ziaja oliwkowa.
2. Tonik BIO aloesowy - ziaja
3. Krem bionawilżający biała herbata - ziaja.
Dermatolog przepisał mi maść "zindaclin" i używam jej od dobrych paru miesięcy , efektów nie widać zbytnio , więc zastanawiam się czy jej nie odstawić, aktualnie nie mam możliwośći, by pójść na wizytę do lekarza.
Powracając do tematu codziennie rano i wieczorem bazuję na tych 3 kosmetykach domyślam się , że to pewnie za mało, ale nie wiem czym jeszcze powinnam pielęgnować moją cerę. Płyny miceralne ? Wody termalne ? Jakieś kremy ?
Muszę z pewnością zakupić coś porządnego do mycia twarzy, ostatnio czytałam o tych kosmetykach i wybrałam 3 typy :
Avene, Cleanance, Gel nettoyant (Żel oczyszczający nie zawierający mydła)
Bioderma, Sebium, Gel Moussant [Foaming Gel] (Antybakteryjny żel do mycia twarzy)
Vichy, Normaderm, Żel głęboko oczyszczający
Który powinnam wybrać?
Poproszę o jakieś rady
monjax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 11:12   #385
ciociafrania
Przyczajenie
 
Avatar ciociafrania
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

Ja mam w kosmetyczce mleczko/masło/balsam do ciała, antyperspirant, perfumy/wode toaletową, pomadkę ochronną, błyszczyki, kredki do oczu, tusz do rzęs, cienie do powiek, lekki krem do twarzy, mały lakier do włosów itp.
ciociafrania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 21:37   #386
Oliwia_XD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 65
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

hej, mam cerę mieszaną z wągrami na nosie i brodzie i z "normalnymi" pryszczami na czole i brodzie. Nie są bardzo wielkie, ale widoczne. Od dermatologa dostałam maśc Clindacne, ale chciałabym zacząc używac jakiegoś podkładu. Przetestowałam już kilka, ale okazały się złe Kompletnie się na tym nie znam, a nie chcę pochopnie podjąc decyzji i znowu wyrzucic pieniądze w błoto. Myślałam, o tym, ale jest dośc drogi i chcę się porządnie zastanowic
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ly.html&next=1
i o tym:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...e-make-up.html
dodam, że mam 16 lat.
Oliwia_XD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 15:26   #387
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

Cytat:
Napisane przez Oliwia_XD Pokaż wiadomość
hej, mam cerę mieszaną z wągrami na nosie i brodzie i z "normalnymi" pryszczami na czole i brodzie. Nie są bardzo wielkie, ale widoczne. Od dermatologa dostałam maśc Clindacne, ale chciałabym zacząc używac jakiegoś podkładu. Przetestowałam już kilka, ale okazały się złe Kompletnie się na tym nie znam, a nie chcę pochopnie podjąc decyzji i znowu wyrzucic pieniądze w błoto. Myślałam, o tym, ale jest dośc drogi i chcę się porządnie zastanowic
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ly.html&next=1
i o tym:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...e-make-up.html
dodam, że mam 16 lat.
podkłady tylko zniszczą ci cere ...

jak cos to wybierz sie na wątek mineralny i może tam coś dla siebie wybierzesz?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 17:58   #388
FioletowaGruszka
Przyczajenie
 
Avatar FioletowaGruszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 28
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

Dziewczyny pomóżcie!
Na początek wspomnę, że mam 14 lat i cerę tłustą, bladą, wręcz białą. Jest to strasznie uciążliwe-widać na niej każde przebarwienie i krostę. Bardzoo chciałabym pozbyć się tych wszystkich niedoskonałości. Pryszcze tzn. sama nie wiem czy są to pryszcze czy coś innego, w każdym razie jakiś typ krosty,mam na czole i brodzie. Wyciskam wszystko co się da, wiem że nie należy, ale u mnie jest tak że pryszcz potrafi trzymać się bardzo długo, a jak wycisnę wysycha w ciągu 2/3 dni . Po tym zostają mi blizny (już nawet bez znaczenia czy wycisnę czy nie). Nie wiem czy stan mojej skóry można nazwać trądzikiem, nie ukrywam-nie znam się na tym.
Do pielęgnacji twarzy używam serii ziaja tintin.
Na wieczór żel, tonik i krem. Blizny i krosty smaruję sokiem z aloesu, po wchłonięciu dodatkowo tormentiolem i benzacne.
Rano żel i tonik.
Używam podkładu w musie, nie pokazałabym się bez niego, na prawdę mam przez to wszystko ogromne kompleksy.
Proszę, doradźcie co robić!
Nie ośmieszę się idąc do dermatologa z kilkoma pryszczami? Może wystarczą tu jakieś <no właśnie, jakie? > specyfiki dostępne bez recepty ? Zaczęłam ograniczać mleko, normalnie piłam je codziennie. Jem dużo owoców, wody też sobie nie żałuję. Robię dokładny demakijaż.
Będę wdzięczna za każdą odpowiedz!
FioletowaGruszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 18:58   #389
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

Cytat:
Napisane przez FioletowaGruszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie!
Na początek wspomnę, że mam 14 lat i cerę tłustą, bladą, wręcz białą. Jest to strasznie uciążliwe-widać na niej każde przebarwienie i krostę. Bardzoo chciałabym pozbyć się tych wszystkich niedoskonałości. Pryszcze tzn. sama nie wiem czy są to pryszcze czy coś innego, w każdym razie jakiś typ krosty,mam na czole i brodzie. Wyciskam wszystko co się da, wiem że nie należy, ale u mnie jest tak że pryszcz potrafi trzymać się bardzo długo, a jak wycisnę wysycha w ciągu 2/3 dni . Po tym zostają mi blizny (już nawet bez znaczenia czy wycisnę czy nie). Nie wiem czy stan mojej skóry można nazwać trądzikiem, nie ukrywam-nie znam się na tym.
Do pielęgnacji twarzy używam serii ziaja tintin.
Na wieczór żel, tonik i krem. Blizny i krosty smaruję sokiem z aloesu, po wchłonięciu dodatkowo tormentiolem i benzacne.
Rano żel i tonik.
Używam podkładu w musie, nie pokazałabym się bez niego, na prawdę mam przez to wszystko ogromne kompleksy.
Proszę, doradźcie co robić!
Nie ośmieszę się idąc do dermatologa z kilkoma pryszczami? Może wystarczą tu jakieś <no właśnie, jakie? > specyfiki dostępne bez recepty ? Zaczęłam ograniczać mleko, normalnie piłam je codziennie. Jem dużo owoców, wody też sobie nie żałuję. Robię dokładny demakijaż.
Będę wdzięczna za każdą odpowiedz!
poprubuj preparatów z kwasami
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 19:57   #390
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

Cytat:
Napisane przez FioletowaGruszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie!
Na początek wspomnę, że mam 14 lat i cerę tłustą, bladą, wręcz białą. Jest to strasznie uciążliwe-widać na niej każde przebarwienie i krostę. Bardzoo chciałabym pozbyć się tych wszystkich niedoskonałości. Pryszcze tzn. sama nie wiem czy są to pryszcze czy coś innego, w każdym razie jakiś typ krosty,mam na czole i brodzie. Wyciskam wszystko co się da, wiem że nie należy, ale u mnie jest tak że pryszcz potrafi trzymać się bardzo długo, a jak wycisnę wysycha w ciągu 2/3 dni . Po tym zostają mi blizny (już nawet bez znaczenia czy wycisnę czy nie). Nie wiem czy stan mojej skóry można nazwać trądzikiem, nie ukrywam-nie znam się na tym.
Do pielęgnacji twarzy używam serii ziaja tintin.
Na wieczór żel, tonik i krem. Blizny i krosty smaruję sokiem z aloesu, po wchłonięciu dodatkowo tormentiolem i benzacne.
Rano żel i tonik.
Używam podkładu w musie, nie pokazałabym się bez niego, na prawdę mam przez to wszystko ogromne kompleksy.
Proszę, doradźcie co robić!
Nie ośmieszę się idąc do dermatologa z kilkoma pryszczami? Może wystarczą tu jakieś <no właśnie, jakie? > specyfiki dostępne bez recepty ? Zaczęłam ograniczać mleko, normalnie piłam je codziennie. Jem dużo owoców, wody też sobie nie żałuję. Robię dokładny demakijaż.
Będę wdzięczna za każdą odpowiedz!
Ja na twoim miejscu przeszłabym się jednak do dermatologa Zwłaszcza, że jak sama stwierdziłaś, nie umiesz dokładnie stwierdzić, jaki jest twój problem. Dermatolog powinien Ci doradzić i dobrać określone kosmetyki. Może okaże się, że kwasy nie są Ci potrzebne? Natomiast nie zdecydowałabym się na samodzielne dobranie sobie odpowiednich kosmetyków z kwasami bez porady dermatologa, jeśli wcześniej nie miałaś z kwasami styczności

Poza tym, nie jestem specjalistką, ale wydaje mi się, że sok z aloesu + tormentiol + benzacne to za dużo szczęścia naraz A ziaja też rewelacyjna nie jest... Skonsultuj te kwestie z dermatologiem
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2012-01-04 o 19:58
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 17:40:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.