Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-11, 19:56   #3061
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta!!!
Załączam fotkę moich włosów po ponad miesiącu od ostatniego farbowania henną (widać już odrost), robiona w pochmurny dzień. Mam nadzieję, że zdjęcie wyraźne Może komuś się spodoba i się jednak skusi na hennę?
Chciałabym zrobić włoski henną, ślicznie wyszedł Ci ten kolorek, ale słyszałam że po hennie farbowanie włosów na inne kolory zwykłymi farbami jest trudniejsze... a chce na swoje wesele rozjaśnić włoski i zrobić pasemka blond. Dlatego się nie skuszę chyba na nią. Może po weselu
Tak ogólnie farbowałam sobie dziś włoski. Kolor wyszedł mi super. Jasny taki jaki chciałam Według mnie. Chyba znalazłam wreszcie swoją farbę jak zrobię zdjęcia jutro to wstawię
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 20:19   #3062
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Kathy nie, mówię o farbie Artego 7,40 one60nine.
bosko!! spróbuję jutro zrobić fotę
będę wdzięczna, moja farbowanie się zbliża

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
dziewczyny, wracam do rudego przez jakiś czas nosiłam ciemną czekoladę, ale zmieniłam fryzurę i chcę sprawić, by wyróżniała się jeszcze bardziej. kupiłam Pure Paprika z Loreal Feria Preference. i teraz prośba do Was - jak mam tą farbę nałożyć? problemem jest to, że jakieś 5cm od nasady głowy mam włosy zdrowe, gdzie poprzednia farba (czerwień) przyjęła się ładnie, a na pozostałej długości została ciemna czekolada, czerwień w ogóle nie złapała. nieładnie to wygląda. teraz oba kolory próbuję wypłukać szamponem przeciwłupieżowym, ale tego ciemnego nie jestem w stanie się pozbyć. w związku z tym - jak nakładać farbę? najpierw na te ciemne partie, czy od razu na całość, a jak nie złapie to nałożyć na długość włosów ponownie?

nie chcę iść do fryzjerki, bo moja fryzjerka mimo, że świetnie ścina włosy, to z koloryzacją ma problemy, lepiej i równomierniej mam nałożoną farbę jak sama to zrobię. w moim mieście nie ma takiej fryzjerki, która by się specjalizowała w farbowaniu.
kąpiel rozjaśniająca na końce recepta na blogu.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 21:56   #3063
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Kathy nie, mówię o farbie Artego 7,40 one60nine.
bosko!! spróbuję jutro zrobić fotę
Super, też bym z chęcią zobaczyła efekt
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 22:13   #3064
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
kąpiel rozjaśniająca na końce recepta na blogu.
Gdzie kupię: "30 g proszku rozjaśniającego
30 ml 6% emulsji utleniającej"?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 22:20   #3065
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

W drogeriach są dostępne np. Joanny, Deli ale jeśli masz w pobliżu jakąś hurtownię fryzjerską to najlepiej kupić profesjonalny rozjaśniacz, mają też w saszetkach i małe wody utlenione. No i allegro jest jeszcze
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 22:26   #3066
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

dziękuję dziewczyny

w takim razie zrobię tą kąpiel. na wszelki wypadek zostawię trochę farby, bo cała mi niepotrzebna i nałożę ją po wysuszeniu włosów, gdyby kolor był nierównomierny. myślicie, że taka rozrobiona farba wytrzyma 2 godziny?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 08:53   #3067
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Rozrobiona farba traci swoje właściwości po takim długim czasie. Zrób pierwsze kąpiel rozjaśniającą, a dopiero potem rozrób farbę i nakładaj na tak przygotowane włosy.
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 14:58   #3068
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta!!!
Załączam fotkę moich włosów po ponad miesiącu od ostatniego farbowania henną (widać już odrost), robiona w pochmurny dzień. Mam nadzieję, że zdjęcie wyraźne Może komuś się spodoba i się jednak skusi na hennę?

Napisz coś wiecej o tym jak doszłaś do takiego koloru...

Ja bezskutecznie próbuje do takiego dojść ... I lipa.
Tylko na odrostach taki kolor mi łapie .. Niżej już zawsze jest ciemniejszy.

Co to za henna ?
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 06:10   #3069
arashii
Raczkowanie
 
Avatar arashii
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 304
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Przemalowałam platynowy blond na płomienny rudy z Joanny multi color coś w tym stylu dokładnie nie pamiętam ; ) efekt ? Ładny , rudy wpadający w lekką nutkę czerwienii takiego ognia ; D ale szybciutko się zmywa niestety . Teraz chcę szamponetką z Deli pomalować sobie włosy ; ]] .
Apropo sory za taką jakość zdjęcia ale moja lustrzanka była zle ustawiona i wszystko wyszło " nie naturalnie " kolor w rzeczywistości mam płomienny chyba łatwo sobie wyobrazić ; )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05405_2 - Kopia (2) - Kopia.jpg (92,0 KB, 48 załadowań)

Edytowane przez arashii
Czas edycji: 2012-07-13 o 06:12
arashii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 08:01   #3070
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Na tym zdjeciu wygląda bardzo ładnie równomiernie
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 08:03   #3071
arashii
Raczkowanie
 
Avatar arashii
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 304
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Zgadzam się ; ) wgl ja się właśnie dziwię... bo nakładałam tą rudą farbę na platynowy blond z ciemnymi odrostami a farba wszystko równomiernie pokryła ; )
arashii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 08:06   #3072
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez GagaFace Pokaż wiadomość
Napisz coś wiecej o tym jak doszłaś do takiego koloru...

Ja bezskutecznie próbuje do takiego dojść ... I lipa.
Tylko na odrostach taki kolor mi łapie .. Niżej już zawsze jest ciemniejszy.

Co to za henna ?
Mam włosy na poziomie 8. Już chyba gdzieś pisałam: Khadi amla z jatrophą, do tego łyżka kurkumy i sporo odżywki. Trzymam półtora godziny pod folią i ręcznikiem. Najpierw schodziłam z ciemnego brązu rozjaśnianiem (pasemkami), później farbowałam farbami chemicznymi na poziomie 8 i 9 z oksydantem 9%. Gdy doszłam do odpowiedniego poziomu, szkoda mi było włosów-były strasznie zniszczone po farbowaniu chemicznym-i zaryzykowałam hennę. Na zdjęciu kolor jest troszkę przekłamany, ale aż tak bardzo nie odbiega od rzeczywistości, w której jest może troszkę mniej intensywny. Poza tym kolor jest już troszkę "sprany". na weekend będę znowu hennować, więc pokażę efekty od razu po, żeby porównać z tym "spranym" kolorem. Generalnie im jaśniejszy kolor wyjściowy, tym bardziej intensywny i marchewkowy kolor po hennie
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 15:14   #3073
Brooke88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Dziewczyny, czy wiecie gdzie dostać w Polsce tą farbę?
http://www.lorealparisusa.com/_us/_e...verlay:_blank}
chodzi mi o ten piękny odcień miedzianego blondu. Z tego co się zorientowałam, Loreal Exellence Creme nie ma tego odcienia w swojej polskiej edycji Będę bardzo wdzięczna za pomoc
Brooke88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 14:42   #3074
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 165
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Kathy, powiedz co sądzisz o takiej mieszance z farbami Vitalitys. 10ml-9,34 + 10ml-7,46 + 30ml-8,44 no i jeszcze z 10ml ekstraktu koloru pomarańczowego. Chcę osiągnąć kolor rudy z poświatą czerwieni aby nie był za ciemny , dlatego ta 9.
Pozdrawiam
agnes7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 14:56   #3075
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agnes7 Pokaż wiadomość
Kathy, powiedz co sądzisz o takiej mieszance z farbami Vitalitys. 10ml-9,34 + 10ml-7,46 + 30ml-8,44 no i jeszcze z 10ml ekstraktu koloru pomarańczowego. Chcę osiągnąć kolor rudy z poświatą czerwieni aby nie był za ciemny , dlatego ta 9.
Pozdrawiam
9.34 nie dawała bym, poza tym fajnie

Ponieważ na lato preferuje jasne kolory karmelkowo-rude kupiłam dzisiaj 8.94 (piaskowy blond) i 8.0 i zaraz farbuje, tzn dzisiaj mam mało świeże włosy nie myte od czwartku więc na pierwszą turę pójdzie odrost a jutro rano położę na całe włoski. Ciekawe jak wyjdzie i czy nie będzie przytłumimy tak jak po refleksie 3.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Mam włosy na poziomie 8. Już chyba gdzieś pisałam: Khadi amla z jatrophą, do tego łyżka kurkumy i sporo odżywki. Trzymam półtora godziny pod folią i ręcznikiem. Najpierw schodziłam z ciemnego brązu rozjaśnianiem (pasemkami), później farbowałam farbami chemicznymi na poziomie 8 i 9 z oksydantem 9%. Gdy doszłam do odpowiedniego poziomu, szkoda mi było włosów-były strasznie zniszczone po farbowaniu chemicznym-i zaryzykowałam hennę. Na zdjęciu kolor jest troszkę przekłamany, ale aż tak bardzo nie odbiega od rzeczywistości, w której jest może troszkę mniej intensywny. Poza tym kolor jest już troszkę "sprany". na weekend będę znowu hennować, więc pokażę efekty od razu po, żeby porównać z tym "spranym" kolorem. Generalnie im jaśniejszy kolor wyjściowy, tym bardziej intensywny i marchewkowy kolor po hennie
fajna receptura dla dziewczyn o naturalkach z poziomu 8
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-07-14 o 14:55
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 15:07   #3076
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy tez wlasnie czaje sie na nowy kolorek i bede super wdzieczna za opinie. kusisz zawsze ta vitalitys ( bo i pojemnosc i cena), ale troche sie boje, ze nie posluzy moim wlosom. z drugiej strony artego za wolno rozjasnia i generalnie musialabym czekac do konca wakacji na kolor wakacyjny wiec troche lipa. patrzylam na palete RB, ale kolory nie powalaja, jedyne 7.3 mieszane z jakims blondem moze dalaby rade
do tego dochodzi, jeszcze to, ze zwyczajnie lepiej wygladalam w ostrej rudosci ( potwierdzone nawet przez znajomych) i juz sama nie wiem co zrobic. w odcieniu po goldwellu nie ma nic zlego poza tym, ze dodaje mi lat i ja to widze, a ze mi sie to nie podoba to logiczne
mysle albo nad samym 7.44 z vita, albo 8.44 , opcjonalnie mieszanka. w sumie nie wiem jak po tylu zabiegach kolor bedzie sie spisywac i czy nie lepiej 7.44
ps. sorry, ze tak dlugo nie wstawialam zdjec, ale znowu musialam do szpitala wiec nie bylo iedy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 16:54   #3077
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy tez wlasnie czaje sie na nowy kolorek i bede super wdzieczna za opinie. kusisz zawsze ta vitalitys ( bo i pojemnosc i cena), ale troche sie boje, ze nie posluzy moim wlosom. z drugiej strony artego za wolno rozjasnia i generalnie musialabym czekac do konca wakacji na kolor wakacyjny wiec troche lipa. patrzylam na palete RB, ale kolory nie powalaja, jedyne 7.3 mieszane z jakims blondem moze dalaby rade
do tego dochodzi, jeszcze to, ze zwyczajnie lepiej wygladalam w ostrej rudosci ( potwierdzone nawet przez znajomych) i juz sama nie wiem co zrobic. w odcieniu po goldwellu nie ma nic zlego poza tym, ze dodaje mi lat i ja to widze, a ze mi sie to nie podoba to logiczne
mysle albo nad samym 7.44 z vita, albo 8.44 , opcjonalnie mieszanka. w sumie nie wiem jak po tylu zabiegach kolor bedzie sie spisywac i czy nie lepiej 7.44
ps. sorry, ze tak dlugo nie wstawialam zdjec, ale znowu musialam do szpitala wiec nie bylo iedy
Vitalitys jest dobra bo fajnie i bez inwazyjnie rozjaśnia a przy ciemnych włosach to duży plus, no ale znowu szybko się wypłukuje i siwki widoczne także bez 8/0 natury nie da rady. Na twoim miejscu szukała bym dalej, chyba nie za bardzo twoje włosy polubiły Vitalitys?
Zerknij jeszcze na paletę Farmvita mają niezłe rudości na poziomie 8 i 9no i też 100 ml, farba zawiera olejki i też w bardzo przystępnej cenie, to jedna z tych które mam ochotę spróbować.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 17:23   #3078
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Vitalitys jest dobra bo fajnie i bez inwazyjnie rozjaśnia a przy ciemnych włosach to duży plus, no ale znowu szybko się wypłukuje i siwki widoczne także bez 8/0 natury nie da rady. Na twoim miejscu szukała bym dalej, chyba nie za bardzo twoje włosy polubiły Vitalitys?
Zerknij jeszcze na paletę Farmvita mają niezłe rudości na poziomie 8 i 9no i też 100 ml, farba zawiera olejki i też w bardzo przystępnej cenie, to jedna z tych które mam ochotę spróbować.
powiem tak- mysle nad ta farba wlasnie przez to rozjasnianie. problem twki bowiem w tym, ze uzyskanie jasniejszego odcienia na lato stalo sie dla mnie mega trudne. najpierw przez to jak wolno rozjasnia artego, potem przez kolejne eksperymenty i w koncu goldwell, ktory de facto na moich wlosach stworzyl jedynie mysi kolor. no fakt pod zarowka wygladal dobrze po kilkunastu doslownie praniach,ale no ludzie ilez mozna liczyc na to, ze swiatlo wokol bedzie silne
ze wzgledu na spieranie pomyslalam o daniu na glowe 7.44. z drugiej strony plusem vitalitys jest fakt, ze kolory sa naturalne, a jedynym minusem to, iz nie spieraly sie u mnie rowno ( w sumie najgorej pod tym wzgledem wypadl goldwell ten doslownie pasmami dawal inny kolor, doslownie ohyda)... generalnie uwielbiam nowa serie artego, ale nie dam kolejny raz tego samego koloru skoro jestem niezadowolona bo na lato chce czegos innego...
przegladalam dzisiaj zdjecia z lata sprzed 2 lat , mialam wtedy na glowie vita 7.44 i bylo jasno i calkiem ok.
a wiesz moze cos o tej farbie, czy niszczy?? bo ja juz nie chce przesadzic
ps. siwkow nie mam zadnych wiec nie musze brac tego pod uwage, a farbe , o ktorej piszesz moge kupic stosunkowo blisko domu ( pomijam towarzystwo typka ze sklepu, czego sie nie robi dla wlosow hahaha)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2012-07-14 o 17:25
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 17:38   #3079
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
powiem tak- mysle nad ta farba wlasnie przez to rozjasnianie. problem twki bowiem w tym, ze uzyskanie jasniejszego odcienia na lato stalo sie dla mnie mega trudne. najpierw przez to jak wolno rozjasnia artego, potem przez kolejne eksperymenty i w koncu goldwell, ktory de facto na moich wlosach stworzyl jedynie mysi kolor. no fakt pod zarowka wygladal dobrze po kilkunastu doslownie praniach,ale no ludzie ilez mozna liczyc na to, ze swiatlo wokol bedzie silne
ze wzgledu na spieranie pomyslalam o daniu na glowe 7.44. z drugiej strony plusem vitalitys jest fakt, ze kolory sa naturalne, a jedynym minusem to, iz nie spieraly sie u mnie rowno ( w sumie najgorej pod tym wzgledem wypadl goldwell ten doslownie pasmami dawal inny kolor, doslownie ohyda)... generalnie uwielbiam nowa serie artego, ale nie dam kolejny raz tego samego koloru skoro jestem niezadowolona bo na lato chce czegos innego...
przegladalam dzisiaj zdjecia z lata sprzed 2 lat , mialam wtedy na glowie vita 7.44 i bylo jasno i calkiem ok.
a wiesz moze cos o tej farbie, czy niszczy?? bo ja juz nie chce przesadzic
ps. siwkow nie mam zadnych wiec nie musze brac tego pod uwage, a farbe , o ktorej piszesz moge kupic stosunkowo blisko domu ( pomijam towarzystwo typka ze sklepu, czego sie nie robi dla wlosow hahaha)
niestety za bardzo nie, ale z opinij wygląda że ok trzeba by w skład zajrzeć?
Odrost piękny kolor mi wyszedłumyłam włoski na to garniera żółtego bez silików, zmywanie, lekkie podsuszanie, i farbka kładziona grzebieniem, tak żeby nie na wszystkie włosy...zobaczymy co wyjdzie?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 17:42   #3080
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
niestety za bardzo nie, ale z opinij wygląda że ok trzeba by w skład zajrzeć?
Odrost piękny kolor mi wyszedłumyłam włoski na to garniera żółtego bez silików, zmywanie, lekkie podsuszanie, i farbka kładziona grzebieniem, tak żeby nie na wszystkie włosy...zobaczymy co wyjdzie?
brzmi ekstra, wstaw foto. i co za garnier wolny od silikonu?? myslalam, ze wszytskie maja sporo silikonu
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 17:46   #3081
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
brzmi ekstra, wstaw foto. i co za garnier wolny od silikonu?? myslalam, ze wszytskie maja sporo silikonu
ostatnio mi pasuje
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...de-karite.html
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 18:04   #3082
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
a mialam ja na wlosach i sadzilam, ze sa tak gladkie przez silikony
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 18:06   #3083
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
a mialam ja na wlosach i sadzilam, ze sa tak gladkie przez silikony
no właśnie u mnie teraz znakomicie się sprawdza
2 lata temu po kąpieli rozjaśniającej to była pomyłka a teraz super
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 18:22   #3084
patusia88
Raczkowanie
 
Avatar patusia88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 247
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Na włosach z 1 foto chciałabym uzyskac rudo-braz z dugiego.

Chciałabym zainwestować w profesjonalne ale nie wiem jaka da taki efekt...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (59,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1229856915.jpg (40,2 KB, 20 załadowań)
__________________
19.02.2012- uczę się żyć bez prostownicy...
20.10.2012 - Drożdże (podejscie nr 3)
29.01.2012 - ZAPUSZCZAM!
patusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 18:35   #3085
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy i jak efekt//
ogladalam Twoje fotki i zastanawiam sie czym n zywo roznil sie RB od vitalitys u Ciebie bo wygladaja bardzo podobnie na moim monitorze. a na mnie goldwell wyszedl bardzo podobnie do Twojego vita 7.34 tyle ze ciemniej
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 19:06   #3086
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy i jak efekt//
ogladalam Twoje fotki i zastanawiam sie czym n zywo roznil sie RB od vitalitys u Ciebie bo wygladaja bardzo podobnie na moim monitorze. a na mnie goldwell wyszedl bardzo podobnie do Twojego vita 7.34 tyle ze ciemniej
Na zdjęcie tak wygląda ale nie w realu, RB był ciemny i ładnie się wypłukiwał a Art od razu był fajny jasny i intensywny

efekt farbowania super...właśnie w takich karmelkach jest mi najładniej,
odrost idealnie dopasowany
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 20:02   #3087
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Moje włosy Artego 7,40 i oxy 9. Bardzo mi sie podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg artego 7,40.jpg (69,3 KB, 97 załadowań)
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 20:07   #3088
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

wczoraj zrobiłam kąpiel rozjaśniającą. jakiś efekt po niej był. dzisiaj nałożyłam farbę - teraz mam brąz (ciut jaśniejszy niż był) z lekko rudą poświatą farbowałam włosy Pure Paprika Loreal Feria Preference. do koloru na opakowaniu mu bardzo daleko...

tą samą farbę nakładałam dwa miesiące wcześniej koleżance, z tym, że ona nigdy nie farbowała włosów. jej wyszedł ładny, rudy kolor, jak na opakowaniu...
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 20:20   #3089
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Moje włosy Artego 7,40 i oxy 9. Bardzo mi sie podoba
śliczny

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
wczoraj zrobiłam kąpiel rozjaśniającą. jakiś efekt po niej był. dzisiaj nałożyłam farbę - teraz mam brąz (ciut jaśniejszy niż był) z lekko rudą poświatą farbowałam włosy Pure Paprika Loreal Feria Preference. do koloru na opakowaniu mu bardzo daleko...

tą samą farbę nakładałam dwa miesiące wcześniej koleżance, z tym, że ona nigdy nie farbowała włosów. jej wyszedł ładny, rudy kolor, jak na opakowaniu...
no właśnie na naturalnych zawsze wychodzi najładniej, poza tym drogeryjne na ogół wychodzą ciemniej i przekłamują.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 20:42   #3090
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Kathy, wstawisz zdjęcia karmelku ?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.