Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-26, 17:36   #181
28Ania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

ja wczoraj użyłam tej pianki właśnie perłowy blond 1000 - jak wcześniej pisałam robiłam to po raz pierwszy sama - aplikacja nie była trudna ale jednak coś chyba poszło nie tak np. niezbyt dokładnie to zrobiłam
nie wzięło mi odrostów za bardzo (rozjasniły się trochę ale nie wyrównało do reszty włosów). ogólnie kolor jest fajny i świeżutki - jaśniejszy nieco od tego który miałam...
po farbowaniu włoski są miękkie, niezbyt przesuszone - odżywka dołączona do opakowania jest bardzo fajna - włosy błyszczą i są przyjemne w dotyku.
mam zamiar powtórzyć za jakiś czas ponownie tę piankę
__________________

..nie wiem..
może jestem obłąkana, może wszystko to jest snem..
a może zdarza się to tylko raz..
28Ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 08:34   #182
Suuuzi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 742
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Ja nakładałam ostatnio czekoladowy brąz na rude włosy, które były po dekoloryzacji u fryzjera i... jestem zachwycona!!! kolor wyszedł taki mniej więcej jak kasztan, ciepły odcień. Jestem naprawdę bardzo zadowolona, pianka bardzo wydajna, włosy lśniące i błyszczące! No i nie zauważyłam wypadania włosów, co kiedyś mi się często po takich farbach zdarzało. POLECAM!
Suuuzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 13:59   #183
Stella93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 8
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

watpie zeby to byla wina tego ze nie rozjasnilam. nie chcialam rozjasniac bo moim zdaniem rozjasnianie okropnie niszczy wlosy. dlatego zafarbowalam farba bo rozjasniaczem sie balam. nie wiem co mam teraz zrobic. jutro postaram sie wrzucic zdj na ktorych bedzie widoczny moj obecny 'kolor' i mam nadzieje ze ktos doswiadczony pomoze mi co z tym moge zrobic.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

ale jesli chodzi o sama farbe czy jej aplikacje nie ma wad. bardzo wygodna aplikacja, ladny zapach pianki, wydajna nawet na dlugie wlosy, a po farbowaniu wlosy mieciutkie, dolaczona odzywka super, ladnie pachnie
Stella93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 14:15   #184
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Stella zgadzam sie co do metody aplikacji - bardzo wygodna. Wstaw zdjecia koniecznie. Jesli nadal chcesz isc w blond to sprobuj na tym watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=467209&page=122 , a jesli jednak zdecydujesz sie przyciemnic, to sa tez watki dotyczace brazow, na pewno dziewczyny Ci pomoga.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 14:21   #185
>Angel<
Rozeznanie
 
Avatar >Angel<
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Wiadomości: 656
GG do >Angel<
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Osobiście odradzam farbowałam średni blond na ciemny blond. Naprawdę nie była to wielka zmiana.

Prócz tego że świetnie się nakłada, super pachnie i jest wydajna - jak wyżej pisały Wizażanki - nie ma więcej zalet...

Bardzo szybko się wypłukuje ( 3 - 4 mycia!!! ), włosy tuż po farbowaniu nie lśnią, nie błyszczą jak po innych farbach Wydaje mi się że wręcz zmatowiła/wysuszyła mi włosy

Cóż, liczę na to że jeszcze ją udoskonalą Pomysł z pompką baaardzo mi się podoba
__________________
or

>Angel< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 14:22   #186
28Ania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Stella93 Pokaż wiadomość
watpie zeby to byla wina tego ze nie rozjasnilam. nie chcialam rozjasniac bo moim zdaniem rozjasnianie okropnie niszczy wlosy. dlatego zafarbowalam farba bo rozjasniaczem sie balam. nie wiem co mam teraz zrobic. jutro postaram sie wrzucic zdj na ktorych bedzie widoczny moj obecny 'kolor' i mam nadzieje ze ktos doswiadczony pomoze mi co z tym moge zrobic.
a może wypróbuj szampon z Joanny ultra color system ?
kiedyś po farbowaniu zaproponowała mi ten specyfik fryzjerka - ma niebieski kolor, trzeba go troszkę potrzymać na włosach - opinie są różne - osobiście używam go raz na jakiś czas i dla mnie jest super. eliminuje żółty odcień i nadaje taki chłodny kolorek włosom.

oczywiście trzeba uważać żeby nie przedobrzyć bo włoski mogą nabrać fioletowej lub niebieskiej poświaty..
__________________

..nie wiem..
może jestem obłąkana, może wszystko to jest snem..
a może zdarza się to tylko raz..

Edytowane przez 28Ania
Czas edycji: 2010-10-27 o 14:26
28Ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 15:39   #187
Ania *
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 8
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Jeżeli masz dość mocno spraną farbę joanny to spróbuj farby syoss złocisty ciemny blond(czy jakos tak). w maju farbowalam orzechowym brązem z joanny, potem kolor wypłukiwal się w trakcie mycia przez 2 miesiące, dodatkowo troche wyjaśnial na slońcu i w lipcu zdecydowalam sie wlasnie na syoss. Kolor przez pierwszy tydzien jest rudawym ładnym, złocistym jasnym brązem, a potem wypłukuje się do zlotego blondu (przynajmniej na moich wlosach)
Ania * jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 10:52   #188
Stella93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 8
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez 28Ania Pokaż wiadomość
a może wypróbuj szampon z Joanny ultra color system ?
kiedyś po farbowaniu zaproponowała mi ten specyfik fryzjerka - ma niebieski kolor, trzeba go troszkę potrzymać na włosach - opinie są różne - osobiście używam go raz na jakiś czas i dla mnie jest super. eliminuje żółty odcień i nadaje taki chłodny kolorek włosom.

oczywiście trzeba uważać żeby nie przedobrzyć bo włoski mogą nabrać fioletowej lub niebieskiej poświaty..
myslalam wlasnie nad jakims szamponem ktory choc odrobine zdejmie mi z wlosow zolc ..
mozesz cos wiecej o nim napisac?
Stella93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 12:02   #189
martas89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

witam, czy któras z was używala tej farby ale numer 950 złocisty blond? jak wychodzi na średnim blondzie?
martas89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 17:12   #190
28Ania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Stella93 Pokaż wiadomość
myslalam wlasnie nad jakims szamponem ktory choc odrobine zdejmie mi z wlosow zolc ..
mozesz cos wiecej o nim napisac?
hmm... nie wiem co mogę więcej o nim napisać.. stosowałam go raz na jakiś czas do 2 razy w tygodniu, potem jakoś zaprzestałam czego żałuję bo konsekwencja w jego stosowaniu przynosi efekt chłodniejszego odcienia, niweluje żółtą poświatę - którą miałam niestety zawsze po wyjściu od fryzjera
wczoraj np. umyłam nim włosy - po wtarciu (robię to w rękawiczkach bo może zostać niebieskawy "film" na dłoniach) - posiedziałam z nim gdzieś do 5 minut, spłukałam obficie aż woda była zupełnie czysta - potem odżywka bo może troszkę wysuszać włosy - ale są różne opinie...
jest jeszcze z tej samej serii odżywka ale u siebie jej nie znalazłam (jeszcze) a i szamponu musiałam się naszukać bo np. w rossmanie go nie mają..
jest dość wydajny - muszę znowu go zakupić plus tę odżywkę..
aha - i cena jest bardzo fajna bo kosztował gdzieś do 6zł
nie wiem czy odpowiedziałam wyczerpująco.. po prostu napisz co chcesz konkretnie wiedzieć..
możesz wrzucić fotkę twoich włosków ?

PS. za jakiś czas chciałabym znowu spróbować pofarbować włosy i myślałam nad farbą Loreala Casting Creme Gloss tą do włosów blond.. może ona będzie lepsza ?
__________________

..nie wiem..
może jestem obłąkana, może wszystko to jest snem..
a może zdarza się to tylko raz..
28Ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 21:31   #191
Stella93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 8
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

28Ania musze sie zmartwic ale juz nie dodam zdj moich wlosow po farbowaniu bo nie zrobilam aa ten kolor juz nie aktualny.
po kilku pozutuwnych opiniach polecialam do sklepu i kupilam ten szampon. oczywiscie kupno nie bylo takie proste jakby sie moglo wydawac obeszlam pol miasta i tylko w jedej drogeri dostalam ten szampon, kosztowal 7,10zl dokladnie jak na moje oko niedrogo
jakies 15min temu umylam nim glowa bez rekawiczek (rece mam koloru takiego jak przed myciem wiec to chyba dobrze xd) aa wlosy? rewelacja! oczywiscie lekko pomaranczowy odcien zostal ale umylam nim wlosy dopiero raz wiec po jeszcze kilku myciach mysle ze moj kolor wlosow bedzie taki jak oczekiwalam po farbowaniu aa i po umyciu nalozylam na wlosy regenerujaca odzywke z AVONu na okolo 10min i wlosy sa poprostu cudowne ; ))
szkoda ze nie slyszalam o tym szamponie przed farbowaniem.
dziekuje Ci kochana za rade ;*
Stella93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 21:40   #192
greendream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 13
GG do greendream
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Nie polecam zadnych produktow tej firmy poza kosmetykami do pielegnacji wlosow. Farby firmy schwarzkopf sa beznadziejne i strasznie niszcza wlosy nawet glupie szamponetki. Moze efekt wydaje sie dobry lecz stan wlosa jest strasznie oslabiony i zniszczony. Polecam produkty innych marek lecz nie tej.
greendream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 07:13   #193
28Ania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Stella93 Pokaż wiadomość
28Ania musze sie zmartwic ale juz nie dodam zdj moich wlosow po farbowaniu bo nie zrobilam aa ten kolor juz nie aktualny.
po kilku pozutuwnych opiniach polecialam do sklepu i kupilam ten szampon. oczywiscie kupno nie bylo takie proste jakby sie moglo wydawac obeszlam pol miasta i tylko w jedej drogeri dostalam ten szampon, kosztowal 7,10zl dokladnie jak na moje oko niedrogo
jakies 15min temu umylam nim glowa bez rekawiczek (rece mam koloru takiego jak przed myciem wiec to chyba dobrze xd) aa wlosy? rewelacja! oczywiscie lekko pomaranczowy odcien zostal ale umylam nim wlosy dopiero raz wiec po jeszcze kilku myciach mysle ze moj kolor wlosow bedzie taki jak oczekiwalam po farbowaniu aa i po umyciu nalozylam na wlosy regenerujaca odzywke z AVONu na okolo 10min i wlosy sa poprostu cudowne ; ))
szkoda ze nie slyszalam o tym szamponie przed farbowaniem.
dziekuje Ci kochana za rade ;*
cieszę się bardzo, że mogłam pomóc
zapomniałam wczoraj dodać, że czasem myję samym szamponem Joanna ale zwykle najpierw normalnym a potem tym fioletowym.. tylko nie myj za często np. codziennie, żeby włoski nie nabrały fioletowego odcienia
bardzo ciężko jest go kupić to fakt i nie wiem dlaczego
w dużych drogeriach go nie mają ..
pozdrawiam
__________________

..nie wiem..
może jestem obłąkana, może wszystko to jest snem..
a może zdarza się to tylko raz..
28Ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 08:01   #194
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

greendream.
Jedynie co polecam ze Schwarzkopf to farby Natural & Easy.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 10:29   #195
kiggi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Witam. Właśnie nałożyłam na włosy złocisty blond i czekam. Kolor wyjściowy miałam bardzo jasny blond rozjaśniany. Chciałam sobie go trochę przyciemnić i ujednolicić bo po ostatnich odrostach niezupełnie było tak jak chciałam. Na razie jestem przerażona bo farba nabrała bardzo ciemnego koloru. Prawie czarnego
kiggi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 11:33   #196
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez kiggi Pokaż wiadomość
Witam. Właśnie nałożyłam na włosy złocisty blond i czekam. Kolor wyjściowy miałam bardzo jasny blond rozjaśniany. Chciałam sobie go trochę przyciemnić i ujednolicić bo po ostatnich odrostach niezupełnie było tak jak chciałam. Na razie jestem przerażona bo farba nabrała bardzo ciemnego koloru. Prawie czarnego
Koniecznie napisz jak wyszło
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 12:13   #197
kiggi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Ogólnie jestem zadowolona Kolor co prawda wyszedł zupełnie inny niż na próbniku, ciemniejszy. Ze złotym też ma niewiele wspólnego. Ale to może lepiej bo wpadają na słońcu w stalowy. I o dziwo farba chwyciła też odrosty, więc końcowy efekt jest fajny. Poza tym, włosy są naprawdę mięciutkie i nie zrobiło się siano. Muszę się przyzwyczaić do ciemniejszych włosków bo od 2lat miałam platynę, prawie białe. Jak będę miała chwilkę to wrzucę zdj przed i po.
kiggi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 12:26   #198
greendream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 13
GG do greendream
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
greendream.
Jedynie co polecam ze Schwarzkopf to farby Natural & Easy.
wiesz co ja nawet nie probuje tych farb od czasu jak klienci zaczeli sie skarzyc na ich dzialanie i nieszczenie wlosow.
najlepiej uzyc farby garniere
greendream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 15:34   #199
profwitch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Pralina po miesiącu mycia włosów szamponem przeciw łupieżowym sprała się na rudawy kolor bez tych różowo-fioletowych refleksów ( dzięki Bogu ! ).
Kolor teraz jest całkiem okej - takie połączenie naturalnego blondu z rudym i złotymi refleksami. Nie jest zły ale nie zaryzykuje znowu z tą farbą. Pierwsze 3 tygodnie wyglądałam jak kupa przez te dziwne różowo - fioletowe tony i nie mam zamiaru przechodzić przez to jeszcze raz. Męczyć się miesiąc żeby dopiero po spraniu kolor był okej to dla mnie zdecydowanie za długo.
profwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 15:58   #200
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

2 dni temu farbowałam na ciemny brąz. Rzeczywiście, kolor wyszedł bardzo ciemny, prawie czarny, ale już po pierwszym myciu trochę się spłukał. Ogólnie jestem zadowolona i nie zgadzam się, że niszczy włosy, chociaż wiadomo każda farbka nawet delikatna wpływa na kondycję włosa. Spodziewałam się jednak, ze będę miała nieco sztywniejsze włosy, a są teraz jeszcze bardziej miękkie...
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 16:19   #201
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

greendream
Ja tam wolę najbardziej ufam Casting
Garnier mi sie wyplukiwal po 3-4 myciach :P
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 22:27   #202
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Kupiłam w Rossmanie za ok 22 zł, i te 22 zł poszło jakby do śmieci Dziewczyny, totalna strata pieniędzy. Włosy maluje od ponad 10 lat i nigdy nie miałam tak beznadziejnej farby, o zgrozo, nie nazwałabym tego szamponetka! Zakupiłam kolor Czarny, taki jak zawsze. Nałożenie faktycznie ok, pianka bardzo wydajna, ale co z tego, skoro nawet mi nie zafarbowało odrostów! Mam swój kolor ciemny mysi, podatny na farby. Włosy zrobiły się brązowe, ale to nawet nie jest podobne do czerni! To nawet nie jest ciemny brąz Trzymałam ją 40 min, tak na wszelki wypadek. Miałam jej użyć przed ślubem, który jest za miesiac. Dziękować niebiosom, że użyłam jej dla sprawdzenia teraz, bo by mnie szlak trafił podwójnie! Podobno farba Sayos jest świetna, tyle że ma chyba amoniak. To ja jużwole zwykły szampon koloryzujący do 36 myć!

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Moim zdaniem, to jest ich felerny produkt. Po 1. nie ma go na ich ofecjalnej stronie, po 2. Pudełka są przerabiane. Na pudełkach w obcym języku są zrobione nakładki w naszym. Dla mnie to wygląda, jakby gdzieś indziej się nie sprzedawał, to siup do polski, u nas łykną wszystko

Kupiłam farbę tej samej firmy , ten sam kolor .. Farbowałam już spore odrosty (mój naturalny kolor to też taki "mysi blond ") i wyszły mi włosy kruczo czarne..Farba idealnie pokryła odrosty.. i w tej kwestii nie mam żadnych zastrzeżeń, więc nie wiem ,widocznie trafiłaś na wyjątkowo feralny egzemplarz Farba porównywalna z Castingiem Lorea'la.
__________________
[glamour]530933[/glamour]

Edytowane przez Czarnulka19
Czas edycji: 2010-10-30 o 22:33
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 12:48   #203
martuskaa2
Raczkowanie
 
Avatar martuskaa2
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 112
GG do martuskaa2
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Właśnie jestem po koloryzacji tą pianką. Od dwoch lat farbowałam włosy na jasny blond, ale stwierdziłam, że teraz troszkę je przyciemnię, żeby ich już nie niszczyć aż tak bardzo tymi jasnymi farbami. Zakupiłam kolor "średni blond", sugerując się obrazkiem, że na moich jasnych włosach wyjdzie taki kolor jaki chcę- wzięłam się za farbowanie. No i mam teraz na głowie kupowato mysio brązowo coś. Kolor w ogóle nie umywa się do tego co było pokazane... Także uważajcie, bo kolory wychodzą zdecydowanie za ciemne... Plus za to, że włosy są miękkie, odżywka świetna, ale z kolejnym farbowaniem i tak poczekam, co by włosów nie dobić, bo po tej farbie są na prawdę ładne, ale podejrzewam, że jakbym drugi raz ją nałożyła i to w jaśniejszym odcieniu, włosy by się ze mną pożegnały marszem pogrzebowym :P
__________________


W życiu zdarzają się chwile gdy jedynym wyjściem jest stracić kontrolę.





martuskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 18:04   #204
tinto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

martuskaa2 poczekaj kilka dni i codziennie myj głowę, kolor ci się trochę wypłucze i będzie ładniej. Ja nakładałam orzech laskowy i na początku wyszedł na prawdę ciemny, ale po tygodniu jest już super. Trochę sie rozjaśnił i teraz jest rudo - brązowy.
Ja nakładałam tą farbę na drugi dzień po tym jak nałozyłam ciemny złocisty blond syossa, który okazał się porażką. Włosy były klapnięte przez dwa dni, potem odzyskały sprężystość. Ale codziennie używałam odżywki wzmacniającej kolor i odżywiającej je.
tinto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 18:52   #205
papayka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 128
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Hej
ja mam mieszane uczucia...uważam,że kolor wyszedł za ciemny Swoje mam mysi blond. Rozjasniałam je na początku wrzesnia.. wiec odrosty juz byly dosc spore( foto nr 1 robione na tydzien przed farbowaniem). Pofarbowalam je kolorem średni blond 3 dni temu,juz raz mylam. Odrostów niestety nie załapał za dobrze, gdy się przyjrzeć widać różnicę.. Spodziewałam się jaśniejszego koloru (foto nr 2).. Może jeszcze się spierze.. Sama nie wiem co teraz robić.. kupić jaśniejszy kolor czy poczekać?

Sama forma aplikacji jest super, farbowałam się sama, szybko poszło itd.
__________________
If you can dream it
You can do it
papayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 20:17   #206
martuskaa2
Raczkowanie
 
Avatar martuskaa2
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 112
GG do martuskaa2
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez papayka Pokaż wiadomość
Hej
ja mam mieszane uczucia...uważam,że kolor wyszedł za ciemny Swoje mam mysi blond. Rozjasniałam je na początku wrzesnia.. wiec odrosty juz byly dosc spore( foto nr 1 robione na tydzien przed farbowaniem). Pofarbowalam je kolorem średni blond 3 dni temu,juz raz mylam. Odrostów niestety nie załapał za dobrze, gdy się przyjrzeć widać różnicę.. Spodziewałam się jaśniejszego koloru (foto nr 2).. Może jeszcze się spierze.. Sama nie wiem co teraz robić.. kupić jaśniejszy kolor czy poczekać?

Sama forma aplikacji jest super, farbowałam się sama, szybko poszło itd.
Mam identyczny problem, tylko, że u Ciebie ten "średni blond" wyszedł w miarę ładnie, a u mnie, porażka, jakieś siwo, blond, ciemno, nijakie refleksy, masakra. Wyszorowałam dzisiaj głowę i jest lepiej trochę, ale kolor jest okropny i też mam dylemat, czy teraz położyć jakiś naturalny, możę lekko jasny blond czy czekać, aż to coś się do końca spierze : ( U mnie odrosty są jaśniejsze od całości na dodatek... Także już w ogóle misz masz.
__________________


W życiu zdarzają się chwile gdy jedynym wyjściem jest stracić kontrolę.





martuskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 20:24   #207
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Dziewczyny farba farby nie rozjasni, nie ma sensu teraz klasc jasniejszego odcienia Poczekajcie chociaz ok 2tyg zeby kolor sie wyplukal, myjcie szamponem przeciwlupiezowym. Bedzie dobrze
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 22:37   #208
enigmatic91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 74
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Stella93 Pokaż wiadomość
NIGDY WIECEJ!
cos okropnego, moje wlosy maja kolor zolto-pomaranczowy wpadajacy w rudy!
aplikacja prosta, wlosy po farbowaniu mieciutkie leciutkie fajniutkie ale zaluje i to strasznie
nie wiem co teraz z tym zrobic.. myslalam zeby je teraz na jakis ciemny kolor zafarbowac ale boje sie ze znowu cos nie tak wyjdzie pooomocy! (

na ten zółto-pomarańczowy odcień polecam Ci Marion szampon ultra mocny do włosów rozjaśnianych, siwych i blond 250ml . Ja rozjaśniałam włosy i znam to uczucie , pomarańczowe - rudawe włosy . Odkąd myję włosy tym szamponem ten kolor mi schodzi i teraz mam platyne . Powodzenia .
enigmatic91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 18:26   #209
papayka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 128
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

umylam znow glowke dzisiaj i rzeczywiscie kolor sie troche spral i jest o wiele lepiej nabraly lekko zlotego polysku,choc niektore pasma sa lekko siwe :P
__________________
If you can dream it
You can do it
papayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 20:25   #210
Stella93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 8
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez enigmatic91 Pokaż wiadomość
na ten zółto-pomarańczowy odcień polecam Ci Marion szampon ultra mocny do włosów rozjaśnianych, siwych i blond 250ml . Ja rozjaśniałam włosy i znam to uczucie , pomarańczowe - rudawe włosy . Odkąd myję włosy tym szamponem ten kolor mi schodzi i teraz mam platyne . Powodzenia .
kupilam i uzywam szamponu z joanny ulta color system.
aa jaka jest roznica miedzy tymi dwoma szamponami z joanny i z marionu? prosze o pomocne opinie doswiadczonych osob ; ))
Stella93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.