Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!! - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-09, 23:19   #1051
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Eee... Czyli jakie? Poka

Trelluś, też bym chciała wiedzieć... Ja mam z kolei przesuszoną płytkę i rozdwajające się paznokcie... I już od dłuższego czasu szukam jakiejś dobrej odżywki bazowej, z keratyną najlepiej.
O takie, musiałam zniszczyć zdjęcie aby oddać realny kolor lakieru, jest identyczny jak oryginaly lakier Kawaski.
Wiem, jestem chora psychicznie już na tym punkcie.

Moje również się rozdwajają.. Kurczaki teraz pomalowałam bezbarwnym ale co dalej? Może zrobić przerwę w malowaniu? Nie znam się a pierwszy raz coś takiego mam. Odżywki z f. stosuję od 1,5 miesiąca.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0316.jpg (69,4 KB, 58 załadowań)
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 23:31   #1052
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
O takie, musiałam zniszczyć zdjęcie aby oddać realny kolor lakieru, jest identyczny jak oryginaly lakier Kawaski.
Wiem, jestem chora psychicznie już na tym punkcie.

Moje również się rozdwajają.. Kurczaki teraz pomalowałam bezbarwnym ale co dalej? Może zrobić przerwę w malowaniu? Nie znam się a pierwszy raz coś takiego mam. Odżywki z f. stosuję od 1,5 miesiąca.
Ja zużyłam całe opakowanie Eveline bez przerw i nie zauważyłam nic niepokojącego. Ale ja z natury mam mocne paznokcie na szczęście. Sama nie wiem co poradzić
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 23:35   #1053
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ja zużyłam całe opakowanie Eveline bez przerw i nie zauważyłam nic niepokojącego. Ale ja z natury mam mocne paznokcie na szczęście. Sama nie wiem co poradzić
Fajnie mieć mocne paznokcie, zazdroszczę.
Zaczęły mi się rozdwajać jakoś 2 tygodnie temu, miękkie od tygodnia ale dzisiaj tak mnie bolą, że ledwo dotykam.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 23:42   #1054
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Fajnie mieć mocne paznokcie, zazdroszczę.
Zaczęły mi się rozdwajać jakoś 2 tygodnie temu, miękkie od tygodnia ale dzisiaj tak mnie bolą, że ledwo dotykam.
Kiedyś były mocniejsze.
A może wypróbuj pomarańczową odżywkę z Lovely? Kiedyś słyszałam o niej dobre opinie. Sama ją mam, ale używam od czasu do czasu.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 23:46   #1055
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Kiedyś były mocniejsze.
A może wypróbuj pomarańczową odżywkę z Lovely? Kiedyś słyszałam o niej dobre opinie. Sama ją mam, ale używam od czasu do czasu.
Spróbuję, nie zaszkodzi
Ale za to mam kolejny problem.. Właśnie zmyłam tusz tak jak zawsze i na waciku zostało mi... 6 rzęs. Mam lukę w prawym oku, boje się zmywać lewego.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 23:49   #1056
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Spróbuję, nie zaszkodzi
Ale za to mam kolejny problem.. Właśnie zmyłam tusz tak jak zawsze i na waciku zostało mi... 6 rzęs. Mam lukę w prawym oku, boje się zmywać lewego.
A może brakuje Ci witamin?

Ehh, uciekam w objęcia Morfeusza
Miłych snów
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 23:51   #1057
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A może brakuje Ci witamin?

Ehh, uciekam w objęcia Morfeusza
Miłych snów
Mam za dużo witamin podobno..

Ja również idę spać. Z bolącymi paznokciami, luką w prawym oku i umalowanymi rzęsami w lewym.
Dobranoc.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-10, 07:24   #1058
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Trelle,spróbuj smarować na noc rzęsy olejkiem rycynowym,pomaga.Ja też miałam ubytki w jednym oku,po ok 2 tygodniach śladu po tym nie było.A co do tabletek to wezmę drugie opakowanie,jeśli dalej tak będzie to zmienie.Śniło mi się że kupywałam MIYO po 0,79 gr
Jutro do szkoły......Nieeeeeeeeeee ......
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 08:29   #1059
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;34609083]Trelle,spróbuj smarować na noc rzęsy olejkiem rycynowym,pomaga.Ja też miałam ubytki w jednym oku,po ok 2 tygodniach śladu po tym nie było.A co do tabletek to wezmę drugie opakowanie,jeśli dalej tak będzie to zmienie.Śniło mi się że kupywałam MIYO po 0,79 gr
Jutro do szkoły......Nieeeeeeeeeee ......[/QUOTE]
kiedys smarowalam to byly gesciejsze. Mi bez n8czego zarosnie w tydzien ale martwie sie, ze az tyle mi wypadlo-wstalam teraz ale drugiego oka jeszcze nie zmylam .. :sciana:
Aaale fajny sen.
Ja mam jutro 5 sprawdzianow, co sie nie zgadza z regulaminem..
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 08:39   #1060
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

A mnie nie było czwartek, piątek,poniedziałek,wtore k,środa i trochę się martwię...Jutro jade obadać czy mam miyo w drogerii.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 09:19   #1061
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Chyba przeziębiłam zatoki Jak ja tego nie lubię.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-10, 09:24   #1062
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

pomalowałam paznokcie bez ufafrania skórek.Jestem z siebie dumna oł yeeee
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 09:35   #1063
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Co się stało?
No właśnie za diabła nie wiem....

Cytat:
Napisane przez theanna Pokaż wiadomość

Uu, nie boli?
Na szczęście nie boli.

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Uuu, biedna A co się w nóżkę stało?
No właśnie problem w tym, że nie pamiętam abym gdzieś rąbnęła

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
gratulują trzycyfrowej liczby

Ojjj a paluszek szkoda... eh
.
Dzięki



Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Środkowy palec - przecięłam się torbą
Mały palec - wbiłam sobie cyrkiel
O mamo....

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A

Joko sexy lady + GR czerwony z Paris color magic
Cudowny

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Uuuu ktoś nosił za ciasne buty w palcach albo się uderzył.
Śniegowa szybko olejek z drzewa herbacianego pod paznokieć i marsz w miarę możliwości z odkrytymi palcami.
Nie noszę za ciasnych ngdy, Musiałam walnąc felernie, na tyle mocno, że paznokieć ucierpał, ale nie aż tak bym to paniętała.

Dzięki za radę
Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Oglądał ktoś futuramę? Bo wszedł Bender i się zastanawiałem co pozgina Swoją drogą nie oglądałem meczu aleee... Słuchałem całego przez radio Więcej emocji i bardziej mi się podoba niż w TV.
Nie wiem co Ty do mnie rozmawiasz w ogóle.

A więcej emocji niż w 100tysięcznym tłumie to na pewno nie miałeś

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
O takie, musiałam zniszczyć zdjęcie aby oddać realny kolor lakieru, jest identyczny jak oryginaly lakier Kawaski.
Wiem, jestem chora psychicznie już na tym punkcie.
.
Paznokcie pod kolor motocykla.... Ciekawe
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 10:22   #1064
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Mmedi, a ile ich potrzebujesz i jakiej pojemności? Gdybym wyrzuciła resztki odżywki i lakieru (malutki 5 ml) to coś by się znalazło

Światło w drogeriach mnie dobija. Kupiłam raz lakier z jednej z najnowszych kolekcji Wibo. W sklepie kolor wydawał się piękny, taki fioletowo-szafirowy. Na dworze okazało się, że jest po prostu niebieski. Smerfno-niebieski, chociaż w sztucznym świetle daje trochę fioletowo-szafirowych tonów. Ale to już nie to samo Chyba już go nie użyje, bo średnio się w nim czuję
Prezio, nawet jedna flaszeczka 5ml by mnie zadowoliła
Ale jeśli masz się pozbywać przez to lakieru, to ja po prostu poświęcę jeden swój, którego i tak nie używam.

To chyba Trelle kiedyś mówiła, że w sklepach powinni robić przeszklone dachy, żebyśmy mogły widzieć prawdziwy kolor lakieru. I miała rację

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
O takie, musiałam zniszczyć zdjęcie aby oddać realny kolor lakieru, jest identyczny jak oryginaly lakier Kawaski.
Wiem, jestem chora psychicznie już na tym punkcie.

Moje również się rozdwajają.. Kurczaki teraz pomalowałam bezbarwnym ale co dalej? Może zrobić przerwę w malowaniu? Nie znam się a pierwszy raz coś takiego mam. Odżywki z f. stosuję od 1,5 miesiąca.
Ale ładna zieleń
Ja też często patrząc na samochody myślę sobie, że mam identyczny lakier, albo że taki bym chciała mieć

Może dobrze dla naszych paznokci by było zrobić odwyk i w tym czasie smarować, moczyć w oliwce i robić maseczki z rękawiczkami na noc


Aaaaale mi się nie chce uczyć Taka ładna pogoda i się zmarnuje
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 10:39   #1065
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A ja to tylko wieczorami maluję w dzień bym im nie dała doschnąc...

a właśnie a pro po paznokci - moje obecne

Joko sexy lady + GR czerwony z Paris color magic
Piękne a jakie one długie

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość

Lolli nie przejmuj się, ja w piątek kupiłam 12 lakierów ale nic nie wspominałam żeby nie wkurzyć nailboxodawczyni. Ale powtórek raczej nie będzie .

Jutro jadę na długą przejażdżkę motocyklową. Łiiii
12 oj no miał być odwyk przed nailboxem tylko ja nic nie kupuję

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Ja bym tak nie mogła. Kupiłam ostatnio Rimmela Sky high, bo mi się w sklepie wydawało, że to piękny turkusik jest. W domu się okazało, że jest baaardzo podobny do mojego niebieskiego p2... I do tej pory się zastanawiam, co zrobić z tym Rimmelem. Wymienić czy sobie zostawić


Trelluś, też bym chciała wiedzieć... Ja mam z kolei przesuszoną płytkę i rozdwajające się paznokcie... I już od dłuższego czasu szukam jakiejś dobrej odżywki bazowej, z keratyną najlepiej.
dorzuć do nailboxa

Mnie też się rozdwajają, a złota odżywka Sally Hansen? Ale nie wiem czy ona zawiera formaaldehyd ale mi pomogła po tipsach

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
O takie, musiałam zniszczyć zdjęcie aby oddać realny kolor lakieru, jest identyczny jak oryginaly lakier Kawaski.
Wiem, jestem chora psychicznie już na tym punkcie.
.
O ja identyko soczyste


A ja mam dylemat na jaki kolor pomalować jakieś propozycje?
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 10:56   #1066
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Spróbuję, nie zaszkodzi
Ale za to mam kolejny problem.. Właśnie zmyłam tusz tak jak zawsze i na waciku zostało mi... 6 rzęs. Mam lukę w prawym oku, boje się zmywać lewego.
ojej... to nie dobrze jak aż tyle wypadło ale przez to, że zostawiłaś drugie oko na noc to bałabym się że jeszcze gorzej będzie...
Ja mam luki też ale tej rycyny sie boję po smarowaniu brwi - miałam syfy w brwiach zaraz...

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;34609083]Śniło mi się że kupywałam MIYO po 0,79 gr
[/QUOTE]aleeeee piekny sen!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Cudowny
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Piękne a jakie one długie
nooo wiem, że długie już obiecałam dziewczynom, że jak tylko będę miała trochę czasu przed malowaniem to je podpiłuję - ale to pożera mi masę czasu zawsze...
Chociaż jak patrzę na całą rękę to nie wydają mi się za długie... no ale może jestem zbyt subiektywna

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Ahaaa i mam spóchniętą całą brodę i wielkie coś na samym środku... nic się nie da z tym zrobić. Już wolę jak coś da się wycisnąć bo wtedy wiem ze pozbyłam się syfu ze środka a pozostaje zagoic rankę a to się będzie tak ciągnąc w nieskończoność
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 11:13   #1067
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Miyo Dropsy? A Vipery jakie ?
Tak, całe myio, dropsy też. Vipery nie jestem pewna, ale chyba były te w okrągłych i te w kwadratowych buteleczkach, jumpików nie widziałam. Jakby co, to ta drogeria jest na Curie-Skłodowskiej, naprzeciwko Klinik
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ojjjj OCM się trochę bałam bo tam rycyna a ja kiepsko znosiłam smarowanie brwi rycyna - syfy mi się robiły...
a OCM u niektórych właśnie takimi podskórnymi gulami potrafiło się kończyć...
No to rzeczywiście to może nie być najlepszy pomysł. Chociaż przy ocm rycyny jest mniej i ma krótszy kontakt ze skórą.
Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Bolą mnie paznokcie jak ich dotykam nawet lekko i są miękkie.. Przedawkowałam chyba formaldehyd. Jak długą przerwę muszę teraz zrobić i co dawać jao lakier bazowy?
Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Spróbuję, nie zaszkodzi
Ale za to mam kolejny problem.. Właśnie zmyłam tusz tak jak zawsze i na waciku zostało mi... 6 rzęs. Mam lukę w prawym oku, boje się zmywać lewego.
To wygląda raczej na brak jakiś witamin czy minerałów... A jak skóra i włosy? Też osłabione?
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;34610137]pomalowałam paznokcie bez ufafrania skórek.Jestem z siebie dumna oł yeeee [/QUOTE]
Pokaż
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ahaaa i mam spóchniętą całą brodę i wielkie coś na samym środku... nic się nie da z tym zrobić. Już wolę jak coś da się wycisnąć bo wtedy wiem ze pozbyłam się syfu ze środka a pozostaje zagoic rankę a to się będzie tak ciągnąc w nieskończoność
Oj, współczuję Miesiąc temu miałam 5 takich tragedii na brodzie Ciepłu olej lniany troszkę łagodzi ból, gdybyś miała ochotę się w to pobawić (nie zapycha!)
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 11:19   #1068
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
No to rzeczywiście to może nie być najlepszy pomysł. Chociaż przy ocm rycyny jest mniej i ma krótszy kontakt ze skórą.

Oj, współczuję Miesiąc temu miałam 5 takich tragedii na brodzie Ciepłu olej lniany troszkę łagodzi ból, gdybyś miała ochotę się w to pobawić (nie zapycha!)
Bałam się próbowac OCM żeby nie zrobić gorzej niż było zwłaszcza ze było coraz lepiej... dawno nie miałam takiej masakry...

A lnianego nie mam to raz... dwa - nawet nie chodzi o bół... tylko to jest tak spuchnięte... może szałwia? A u mnie to jedno zajmuje niemal całą brodę więc więcej by się nie zmieściło - okropne!
Niech się chociaż z tego prawowity syf zrobi to będę wiedziała jak go potraktować - a to stoi...

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Wydaje mi się, ze to mogło być z czegoś co zjadłąm... kiedyś ktoś pisał na włosowym ze robią jej się gule podskórne od żółtego sera... :/
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 11:25   #1069
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
dorzuć do nailboxa

Mnie też się rozdwajają, a złota odżywka Sally Hansen? Ale nie wiem czy ona zawiera formaaldehyd ale mi pomogła po tipsach

A ja mam dylemat na jaki kolor pomalować jakieś propozycje?
Był taki plan, ale mojej nailboxbiorczyni mógłby nie przypaść do gustu ten odcień.

Chodzi Ci o odżywkę? Zawiera

Pomaluj na oczo oczo pomarańcz :brzydal

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Tak, całe myio, dropsy też. Vipery nie jestem pewna, ale chyba były te w okrągłych i te w kwadratowych buteleczkach, jumpików nie widziałam. Jakby co, to ta drogeria jest na Curie-Skłodowskiej, naprzeciwko Klinik
Jak w lipcu (mam nadzieję...) zjadę do Wro, to się upomnę o dokładniejszy adres Chociaż Kliniki są spory kawałek ode mnie

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Mgiełciu, bidulko Oby dziad szybko się zagoił!
Mnie też coś ostatnio syfki ochoczo nawiedzają... Najbardziej na czole i na policzkach Nie są to co prawda bolące gule, ale są czerwone i dłuuugo się goją. Ech...
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik

Edytowane przez Mmedeah88
Czas edycji: 2012-06-10 o 11:26
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-10, 11:28   #1070
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Holo malinka z GR, jakość z telefonu.Przepraszam
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 11:34   #1071
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Buziam was moooocno z pociągu
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 11:39   #1072
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Mgiełciu, bidulko Oby dziad szybko się zagoił!
Mnie też coś ostatnio syfki ochoczo nawiedzają... Najbardziej na czole i na policzkach Nie są to co prawda bolące gule, ale są czerwone i dłuuugo się goją. Ech...
niech się chociaż wykluje jak już będzie się goił to przezyję to jakoś

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Buziam was moooocno z pociągu
oooo już wracasz.. myślałam, że jakiś dłuższy weekend. mam nadzieję, ze było fajnie

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;34612142]Holo malinka z GR, jakość z telefonu.Przepraszam [/QUOTE]ładny, mam go nawet
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 11:48   #1073
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Mgiełka - znośnie było niestety nie mogłam dłużej zostac.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 11:56   #1074
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Bałam się próbowac OCM żeby nie zrobić gorzej niż było zwłaszcza ze było coraz lepiej... dawno nie miałam takiej masakry...

A lnianego nie mam to raz... dwa - nawet nie chodzi o bół... tylko to jest tak spuchnięte... może szałwia? A u mnie to jedno zajmuje niemal całą brodę więc więcej by się nie zmieściło - okropne!
Niech się chociaż z tego prawowity syf zrobi to będę wiedziała jak go potraktować - a to stoi...:/
To może spróbuj tą szałwię Nieprzyjemna sprawa
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;34612142]Holo malinka z GR, jakość z telefonu.Przepraszam [/QUOTE]
Ładny Ale holo coś nie widać

Mam pytanie do do dziewczyn, które drożdże piły. Właśnie zaczęłam brać drożdże w tabletkach i zastanawiam, się, czy mam jednocześnie pic pokrzywę, czy sobie odpuścić. No bo pokrzywą wypłukuje z organizmy wit. B, która jest w drożdżach i w końcu nie wiem, czy w takim razie lepiej będzie stosować je razem, żeby się uzupełniały, czy osobno, żeby jedno nie neutralizowało drugiego
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 11:57   #1075
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Potrzebuję porządny biały i czarny lakier, możecie mi coś polecić?
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 12:13   #1076
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Mam pytanie do do dziewczyn, które drożdże piły. Właśnie zaczęłam brać drożdże w tabletkach i zastanawiam, się, czy mam jednocześnie pic pokrzywę, czy sobie odpuścić. No bo pokrzywą wypłukuje z organizmy wit. B, która jest w drożdżach i w końcu nie wiem, czy w takim razie lepiej będzie stosować je razem, żeby się uzupełniały, czy osobno, żeby jedno nie neutralizowało drugiego
Drożdży nie piłam, ale na Twoim miejscu bym odstawiła pokrzywę.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Potrzebuję porządny biały i czarny lakier, możecie mi coś polecić?
Mgiełka polecała czerń z Joko, ale wycofali ją niedawno i nie wiem, czy można ją gdzieś jeszcze dostać.
Ja mam czerń z Wibo. Dobre krycie, ale pędzelek do

A porządny biały lakier też bym chciała. Najlepiej jednowarstwowy.
Coś mi się kojarzy, że dziewczyny tu kiedyś ten do Konada polecały, ale głowy sobie za to nie dam uciąć.
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 12:15   #1077
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Żyję. Byłam nad Wisłą, było cudownie
Tylko dzisiaj ledwo żyję.
Dam znać jak nadrobię
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 12:16   #1078
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

mgieła- bosh.. jakie ty masz piękne długie pazurki, a ta czerwień boska <3

dziewczyny może jutro pokaże moje kłaczki bo dziś mi sie nie chciało nic z nimi robić i związane są
jakoś ostatnio nie moge sie za nic zabrać, brakuje mi czasu
i Śniegowa pamiętam, że miałam pokazać buty
wszystko (może) jutro
hahaha.. śmiesznie sie czuje w blond włosach (tzn pasma blondu sa i 3 odcienie brazu ale jak zwiąże w kitka to sie wydaja blond całe)
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 12:43   #1079
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Oj Mgiełko, Mgiełko... Dziwię się, ze jeszcze się żadna firma nie zgłosiła, byś reklamowała lakiery na billboardach


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;34609083]Trelle,spróbuj smarować na noc rzęsy olejkiem rycynowym,pomaga.Ja też miałam ubytki w jednym oku,po ok 2 tygodniach śladu po tym nie było.A co do tabletek to wezmę drugie opakowanie,jeśli dalej tak będzie to zmienie.Śniło mi się że kupywałam MIYO po 0,79 gr
Jutro do szkoły......Nieeeeeeeeeee ......[/QUOTE]

Piękny sen...


Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Prezio, nawet jedna flaszeczka 5ml by mnie zadowoliła
Ale jeśli masz się pozbywać przez to lakieru, to ja po prostu poświęcę jeden swój, którego i tak nie używam.
Medi, one i tak już zgęstniałe na wykończeniu, bo robiłam nimi wzorki Chyba nawet dwie 5 ml buteleczki będę miała, i po odżywce też

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Był taki plan, ale mojej nailboxbiorczyni mógłby nie przypaść do gustu ten odcień.

Też się zastanawiam co zrobić z tym smerfem. Moze jakiegos brokatu dosypię, przynajmniej do odlanej części Ale jak znowu straci kolor to się zirytuję

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;34612142]Holo malinka z GR, jakość z telefonu.Przepraszam [/QUOTE]

Ehh ta malinka
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 13:31   #1080
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Światło w drogeriach mnie dobija. Kupiłam raz lakier z jednej z najnowszych kolekcji Wibo. W sklepie kolor wydawał się piękny, taki fioletowo-szafirowy. Na dworze okazało się, że jest po prostu niebieski. Smerfno-niebieski, chociaż w sztucznym świetle daje trochę fioletowo-szafirowych tonów. Ale to już nie to samo Chyba już go nie użyje, bo średnio się w nim czuję
Ja kupiłam ciemny puder, bo światło tak padało w rossie na jasny, że wydawał się za trupi

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;34610137]pomalowałam paznokcie bez ufafrania skórek.Jestem z siebie dumna oł yeeee [/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
12 oj no miał być odwyk przed nailboxem tylko ja nic nie kupuję
Gratuluję silnej woli! Ja chyba ze 4 kupiłam

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
[/COLOR]Ahaaa i mam spóchniętą całą brodę i wielkie coś na samym środku... nic się nie da z tym zrobić. Już wolę jak coś da się wycisnąć bo wtedy wiem ze pozbyłam się syfu ze środka a pozostaje zagoic rankę a to się będzie tak ciągnąc w nieskończoność
Ja mam tak caluuutką brodę i naokoło, jeszcze takie malutkie syfki pod skórą co ani wycisnąć, ani posmarować. Brr, ja chcę już do dermatologa

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;34612142]Holo malinka z GR, jakość z telefonu.Przepraszam [/QUOTE]

Ja poproszę ten lakier

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Potrzebuję porządny biały i czarny lakier, możecie mi coś polecić?
Napewno nie czarny express growth wibo :P Niezłe krycie, ale potrzeba 2 warstw, słabo schnie i szybko gęstnieje.
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.