Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-22, 17:32   #1381
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Meadow - ładne włoski a marzą mi się niebieskie, ale to tylko takie marzenie xD

co do pędzli, to mam w domu 2, i myślę, ze dobre są. ale może kupię taki malusi kabuki, bo na all fajne widziałam drewniane. albo z lily lolo był za 70 zł, ale super
rozmawiałam dziś z mamą i ona też jest zainteresowana pudrem mineralnym, więc kupię sobie i jak jej będzie pasować, to zamówimy też dla niej

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
czy macie jakies sposoby na stwierdzenie, jaki odcien podkladu/pudru Wam idalnie pasuje?
na stronie lily lolo jest napisane, żeby nanieść na linię żuchwy. jak jest szary - za jasny, a jak za ciemny, to widać, że za ciemny. jak się wtapia - idealny
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 18:09   #1382
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

7 msc Mam nadzieje, że teraz pójdzie z górki Bo już nie mogę patrzeć na te włosy

zdj z tel, ale co widać co trzeba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0034.jpg (98,7 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-00ghccvb28.jpg (120,3 KB, 54 załadowań)
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 18:12   #1383
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
nie siej fermentu, bo będą baciki
ja tak myślałam całe życie, dlatego tak chętnie farbowałam na intensywny rudy a na starość jakoś mam mniej kompleksów, to i włosy przestały mi przeszkadzać. chociaż muszę mocno podkreślać oczy żeby to miało jakiś sens. jestem zła na siebie, bo dostałam drogi prezent - żelowy liner bobbi brown i chyba zapomniałam zakręcić i wysechł. aaa!
Duraline nie pomoze?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
<poszła zachwycać się swoim mysim blondzikiem>
i tak byc powinno

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
o kurcze szkoda go ja mam zamiar kupić sobie korektor z Bobby Brown, ale cały czas się zastanwiam...troszkę szkoda mi kasy ale na moje cienie pod oczami by się przydał, chociaż rozważam też maca i teraz nie wiem... może któraś z was używała kiedyś jakiegoś fajnego kryjącego korektora pod oczy, bo wszystkie, które do tej pory miałam nie były za dobre ahaa no i sińce miałam od zawsze także nic mi nie jest jakby co...
ja uzywam z essence

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - sorki ze ja ciagle tak o tych mineralach, ale kurcze - moze cos poradzicie. No wiec juz, juz mialam wyslac zamowienie odcienia ktory mi idealnie pasuje, ale postanowilam jednak wykorzystac probke do konca. I tak mi przyszlo do glowy, czy jednak nie wziasc czegos jasniejszego jednak Wiadomo, ze po urlopie karnacja wyglada inaczej niz przez reszte roku, z drugiej strony - moze fajnie byloby w zimie nie wygladac tak koszmarnie blado? Albo zdecydowac sie na dwa pudry - na zime i na lato? To z kolei potwornie drogi interes, bo ja juz i tak za duzo wydaje na kosmetyki Jak Wy rozwiazujecie ten problem?
Aha - i czy macie jakies sposoby na stwierdzenie, jaki odcien podkladu/pudru Wam idalnie pasuje? Bo niektorzy rozprowadzaja podklad na nadgarstku, niektorzy gdzies tam na karku - ja zawsze testuje na buzi, ale wiadomo, ze tam latem skora jest zawsze ciemniejsza (przynajmniej u mnie).
Sorry za offtopa, ale mam wieksze zaufanie do Was i nie chce wchodzic z tym na nieznane topiki
u mnie akurat nie ma duzej roznicy w kolorze
takze latem sprawe rozwiazuje bronzer

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
7 msc Mam nadzieje, że teraz pójdzie z górki Bo już nie mogę patrzeć na te włosy

zdj z tel, ale co widać co trzeba
ladne odrosciki
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 18:25   #1384
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
no właśnie... ja jestem szczerą osobą, ale uważam, że szczerość kończy się na tym kiedy robimy drugiej osobie krzywdę lepiej już nic nie mówić niż sadzić takie rzeczy wystarczy sobie odpuścić

a niewa włoski fajne i z tą długością masz rację jak ktoś ma rzadkie włosy to raczej nie dla niego ale Ty wyglądasz według mnie bardzo ładnie

Dziekuje slicznie :-* a co do szczerosci ludzi, to jakos mam juz na to ... no wiecie same co ludzie gadaja i gadac beda, czasem slusznie a czasem nie.

A co do moich wlosow to przyznam szczerze, ze myslalam ze bardziej bedzie mi widac roznice w kolorze farbowancow a prawdziwych. Na szczescie w roznicy kolorow tragedii nie ma.
I cieszy mnie bardzo jak mi mowia na Ty ludzie obcy, bo czuje sie taka mloda ;D oby tak zostalo na dluuugo ...
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 18:25   #1385
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomości: 1 376
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
7 msc Mam nadzieje, że teraz pójdzie z górki Bo już nie mogę patrzeć na te włosy

zdj z tel, ale co widać co trzeba
JEJ ALE ŁADNE WŁOSY NATURALNE
jak odrosną na przyzwoitą długość to obcinasz farbowańce?
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki.
amadziaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 18:28   #1386
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
7 msc Mam nadzieje, że teraz pójdzie z górki Bo już nie mogę patrzeć na te włosy

zdj z tel, ale co widać co trzeba
elegancja francja masz te wloski widac roznice w jakosci wloskow Twoich a farbowancow zreszta jak Cie denerwuja farbowance to podetnij sobie je troszeczki to odczujesz ulge. Z podcieciem mozesz robic tak co mieciac - o 1 cm lub 2 i wtedy farbowancow spokojnie pozbedziesz sie metoda bez szoku
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 18:31   #1387
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez amadziaz Pokaż wiadomość
JEJ ALE ŁADNE WŁOSY NATURALNE
jak odrosną na przyzwoitą długość to obcinasz farbowańce?
Dziękuję ;*
Myślę, że tak. Trochę szkoda mi długości, ale i tak będę musiała sie ich pozbyć i tak, więc lepiej raz a porządnie Ale jeszcze odczekam tak myślę z 3 msc, chyba, że wcześniej znajdę jakąś fajną fryzurkę, to wtedy pomyślę

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Dziękuję ;*
Myślę, że tak. Trochę szkoda mi długości, ale i tak będę musiała sie ich pozbyć i tak, więc lepiej raz a porządnie Ale jeszcze odczekam tak myślę z 3 msc, chyba, że wcześniej znajdę jakąś fajną fryzurkę, to wtedy pomyślę
Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
elegancja francja masz te wloski widac roznice w jakosci wloskow Twoich a farbowancow zreszta jak Cie denerwuja farbowance to podetnij sobie je troszeczki to odczujesz ulge. Z podcieciem mozesz robic tak co mieciac - o 1 cm lub 2 i wtedy farbowancow spokojnie pozbedziesz sie metoda bez szoku

Właśnie widać różnicę i to bardzo. A jak czuć! cudowne uczucie dotykać naturalnych miękkich włosów
A na podcięcie muszę się właśnie umówić, bo są strasznie suche.
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 18:37   #1388
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
niewa fajnie wygladasz we fryzurce i co za sliczny kolor....jak mniemam caly naturalny ;D
dzieki slicznie :-* nie sa cale naturalne jeszcze, ale to znak ze roznicy wielkiej w odroscie i w moich naturalnych nie ma - uff to dobrze

a fruzurke dobrze, ze fryzjerka wybrala mi " na pazia " a nie na " chlopaka" bo jak sa wlosy cale mega zcieniowane, to zeby doszly do jednej dlugosci to potrzeba dwa razy wiecej czasu ;/ na szczescie fryzjerka ostudzila moj zapal na " mega krotkie" wlosy ;]

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Dziękuję ;*
Myślę, że tak. Trochę szkoda mi długości, ale i tak będę musiała sie ich pozbyć i tak, więc lepiej raz a porządnie Ale jeszcze odczekam tak myślę z 3 msc, chyba, że wcześniej znajdę jakąś fajną fryzurkę, to wtedy pomyślę

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------




Właśnie widać różnicę i to bardzo. A jak czuć! cudowne czucie dotykać naturalnych miękkich włosów
A na podcięcie muszę się właśnie umówić, bo są strasznie suche.
a jak sa suche o nie czekaj jak ci sie skrusza, bo jak wlos zacznie sie rozdwajac na koncach, to pozniej leci rozdwojenie coraz wyzej i wyzej do nasady wlosa ... olejuj wlosy ja Ci mowie - wpierw sprawdz sobie porowatosc wlosow, ale jak mniemam masz wlosy srednio lub wysokoporowate -> tu masz link: http://panna-kokosowa.blogspot.com/2...osc-wosow.html
Na Twoje wloski nadadza sie oleje jedno i wielonasycone - chodzi tutaj o to ze te oleje maja duze czasteczki - a duze czasteczki wnikaja super we wlosy bardzo zniczone, czyli z duzymi ubytkami kup sobie np, oliwe z oliwek, oliwe z pestek winogron, ojej lniany ...
super jest wyjasnione tu:
http://recenzjekosmetykowpolskich.bl...lejowaniu.html

olejuj - to naprawde pomaga !
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 18:37   #1389
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
7 msc Mam nadzieje, że teraz pójdzie z górki Bo już nie mogę patrzeć na te włosy

zdj z tel, ale co widać co trzeba
nie są takie złe i odrościk bardzo fajny
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 18:40   #1390
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
a jak sa suche o nie czekaj jak ci sie skrusza, bo jak wlos zacznie sie rozdwajac na koncach, to pozniej leci rozdwojenie coraz wyzej i wyzej do nasady wlosa ... olejuj wlosy ja Ci mowie - wpierw sprawdz sobie porowatosc wlosow, ale jak mniemam masz wlosy srednio lub wysokoporowate -> tu masz link: http://panna-kokosowa.blogspot.com/2...osc-wosow.html
Na Twoje wloski nadadza sie oleje jedno i wielonasycone - chodzi tutaj o to ze te oleje maja duze czasteczki - a duze czasteczki wnikaja super we wlosy bardzo zniczone, czyli z duzymi ubytkami kup sobie np, oliwe z oliwek, oliwe z pestek winogron, ojej lniany ...
super jest wyjasnione tu:
http://recenzjekosmetykowpolskich.bl...lejowaniu.html

olejuj - to naprawde pomaga !
Dziękuję Poczytam i na pewno zastosuje się do Twoich rad
A do fryzjera musze iśc..ale ciagle brakuje tego czasu;/
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 18:41   #1391
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja ścięłam dla naturalek na 2 cm a włosy mam jak 2 nitki na krzyż i było mi okropnie ciężko a tyle z tego wyszło, że pofarbowałam i żałowałam długości włosów... ale już są do ramion i jakoś idzie
przewijam się cały czas po wątkach dotyczących różnych kolorów ale z włosami nic nie robię, może taka dziwna potrzeba mi pozwalała się utrzymać przy odroście, bo nie wiedziałam jaki kolor chcę
ale na prawdę podobny kolor ułatwia życie pomimo tego, że jest lekko jaśniejszy

teraz mój obiekt westchnień i ciekawej znajomości powiedział mi że uwielbia niefarbowane włosy to samoocena mi podskoczyła

wstawiam fotkę jak się mój jasny brązik prezentuje z farbowańcami
(oczywiście ja trzymam pieska, różowowłosa to moja siostra której jestem prywatną fryzjerką przez co mam się na kim "wyżywać kolorystycznie" )
a Twoje wloski sa przesliczne - a Twoja siostra wyglada kosmicznie ;D no jak postac z bajki super !

farbowac - juz lepiej nie rob tego, bo za dluga droge przeszlas. moim zdaniem wygladasz slicznie w tych wlosach. Wiesz kobity sa takie ze od zawsze lubia kombinowac pozniej jak bedziesz miec dluzsze mozesz sobie delikatne pasemka jakies fajne refleksy polozyc, ale jeszcze zaczekaj z tym
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 18:42   #1392
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
nie są takie złe i odrościk bardzo fajny
Dziękuję No na tych zdjęciach może nie widać dobrze, ale jednak sa mocno podniszczone już
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 18:49   #1393
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Dziękuję Poczytam i na pewno zastosuje się do Twoich rad
A do fryzjera musze iśc..ale ciagle brakuje tego czasu;/
z fryzjerem nie czekaj, bo jesli chodzi o wlosy zniszone czekanie nie jest sprzymierzeńcem.

Olej wystarczy zebys sobie nawet slonecznikowy czy oliwe z oliwek nakladala. Wystarcza dwie lub trzy lyzki stolowe. nakladasz przed polsciem spac, zawiazujesz te tłusciatka w warkocz i idziesz w kimono. A oleje splukuj plynem do kapieli dla kobiet w ciazy - babydream - do kupienia w rossmanie: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lfuhl-bad.html

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
niewa - ślicznie wyglądasz, ładnie Ci urosły! a hejterami się nie przejmuj. wyślij ich do mnie, już ja im coś powiem u mnie same rosną dość prężnie, jak pamiętałam o wcieraniu jantaru to nawet szybciej rosły

dziekuje slicznie :-*

spoko - jak cos bede wszystkich niegrzecznych odsylala do Ciebie
zazdroszcze Ci, bo mi odkad sobie popalilam wlosy - to moje nie chca rosnac tak jak zawsze, ale juz jestem na tej dobrej drodze, gdzie jest lepiej
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 18:50   #1394
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
7 msc Mam nadzieje, że teraz pójdzie z górki Bo już nie mogę patrzeć na te włosy

zdj z tel, ale co widać co trzeba
mam tak samo kolorystycznie prawie i nie smuć się - mamy ombre i tyle

co do olejowania na początek polecę ci olejki alterry lub BD różowy, u mnie na blogu we włosowym kwc znajdziesz są to mieszanki olejów i sprawdzają się praktycznie u każdego a spłukać możesz też szamponem z isany babassu (osobiście tego używam). babydream był dla mnie za słaby

Edytowane przez TwojaKokaina
Czas edycji: 2012-07-22 o 18:51
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 18:54   #1395
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
z fryzjerem nie czekaj, bo jesli chodzi o wlosy zniszone czekanie nie jest sprzymierzeńcem.

Olej wystarczy zebys sobie nawet slonecznikowy czy oliwe z oliwek nakladala. Wystarcza dwie lub trzy lyzki stolowe. nakladasz przed polsciem spac, zawiazujesz te tłusciatka w warkocz i idziesz w kimono. A oleje splukuj plynem do kapieli dla kobiet w ciazy - babydream - do kupienia w rossmanie: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lfuhl-bad.html

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Postaram się odwiedzić fryzjera w najbliższym wolnym czasie
No to trzeba sie wybrać po olej..chyba, że w kuchni znajde, ale chyba nie miałam ostatnio
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 18:56   #1396
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - sorki ze ja ciagle tak o tych mineralach, ale kurcze - moze cos poradzicie. No wiec juz, juz mialam wyslac zamowienie odcienia ktory mi idealnie pasuje, ale postanowilam jednak wykorzystac probke do konca. I tak mi przyszlo do glowy, czy jednak nie wziasc czegos jasniejszego jednak Wiadomo, ze po urlopie karnacja wyglada inaczej niz przez reszte roku, z drugiej strony - moze fajnie byloby w zimie nie wygladac tak koszmarnie blado? Albo zdecydowac sie na dwa pudry - na zime i na lato? To z kolei potwornie drogi interes, bo ja juz i tak za duzo wydaje na kosmetyki Jak Wy rozwiazujecie ten problem?
Aha - i czy macie jakies sposoby na stwierdzenie, jaki odcien podkladu/pudru Wam idalnie pasuje? Bo niektorzy rozprowadzaja podklad na nadgarstku, niektorzy gdzies tam na karku - ja zawsze testuje na buzi, ale wiadomo, ze tam latem skora jest zawsze ciemniejsza (przynajmniej u mnie).
Sorry za offtopa, ale mam wieksze zaufanie do Was i nie chce wchodzic z tym na nieznane topiki
Ktoras nawet tu widzialam napisala to co ja tez bym Ci doradzila
Otoz jak kupujesz podklad lub puder - nigdy nie testuj go na rece, nadgarstku, nodze czy Bog wie gdzie jeszcze .. testuje sie zawsze na buzi na lini zuchwy - bo wtedy widac ze jest roznica z szyja czy nie.

Na wakacje jak skora jest bardziej ciemniejsza kupuje sie puder o ton ciemniejszy od skory, zakaldajac ze masz takze puder caly w normalnym kolorze swojej skory . Mieszasz w proporcjach takich jaki masz w lato odcien skory puder normalny z tym o ton ciemniejszym.

dodatkowo pamietaj - puder testowany w sklepie a puder testowany w domu czy na swiezym powietrzu to rozne bajki ... swiatlo sklepowe doskonale przeklamuje ;/ najlepiej wziac tester ...
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 18:57   #1397
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
mam tak samo kolorystycznie prawie i nie smuć się - mamy ombre i tyle

co do olejowania na początek polecę ci olejki alterry lub BD różowy, u mnie na blogu we włosowym kwc znajdziesz są to mieszanki olejów i sprawdzają się praktycznie u każdego a spłukać możesz też szamponem z isany babassu (osobiście tego używam). babydream był dla mnie za słaby
hehe ;D wiesz, dokładnie tak sobie tłumacze-ombre;d niby to nie wyglada az tak pięknie, ale kiedy sobie tak powtarzam, to robi mi sie lepiej na sercu:P
Wypróbuję jednego i drugiego i olejów wszystkich;d ale stopniowo, bo sie obkupie, a później nie będę się mogła zdecydować czego użyć którego dnia :P
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 19:09   #1398
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
7 msc Mam nadzieje, że teraz pójdzie z górki Bo już nie mogę patrzeć na te włosy

zdj z tel, ale co widać co trzeba
śliczne masz naturalki
My kobiety to już chyba tak mamy, że farbujemy się na jeśniejszy kolor niż naturalne
też się muszę wybrać do fryzjerki z moimi sucharami...
a z olejów to oliwa z oliwek, amla, winogronowy i z orzechów włoskich
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 19:11   #1399
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ludwila - no ombre jak się patrzy, bardzo naturalnie i bardzo ładne śliczna jesteś!

TwojaKokaina - właśnie, a może kabuki z essence? są bardzo tanie
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 19:33   #1400
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
TwojaKokaina - właśnie, a może kabuki z essence? są bardzo tanie
o, dzięki za info obczaję na all czy mają, a jak nie to popatrzę w drogeriach postaram się zrobić zdjęcia tych moim pędzelków to wrzucę i może mi powiecie, czy się nadają bo zawsze puder pędzlem nakładałam
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 19:53   #1401
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
7 msc Mam nadzieje, że teraz pójdzie z górki Bo już nie mogę patrzeć na te włosy

zdj z tel, ale co widać co trzeba
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
o, dzięki za info obczaję na all czy mają, a jak nie to popatrzę w drogeriach postaram się zrobić zdjęcia tych moim pędzelków to wrzucę i może mi powiecie, czy się nadają bo zawsze puder pędzlem nakładałam
essence jest dostępne w sieci 'Natura', może jakaś u Ciebie jest?

jutro idę do pracodawcy byłego wręczyć mu wezwanie do zapłaty, a jeśli nie w środę idę zanieść pozew...
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 19:57   #1402
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

w Pń są, a mieszkam w sumie niedaleko, zresztą studiuję tam

i chyba wybrałam sobie już odcień, powinien być dobry porównałam z pudrem, który mam teraz, a poza tym chyba jest transparentny jeszcze spytam 'znajomej', która się zna

a zanieś im, niech płacą! w ogóle to jakaś masakra, co niektórzy pracodawcy odwalają... żona kuzyna też nie dostała kilku tysiaków wypłaty, bo firmę zamknęli, ludzie zostali bez kasy i bez pracy... nie widzę dla siebie tu przyszłości chyba
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 19:58   #1403
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
7 msc Mam nadzieje, że teraz pójdzie z górki Bo już nie mogę patrzeć na te włosy

zdj z tel, ale co widać co trzeba
a ja patrzę i patrzę bo odrost nie jest równy i wygląda jak jakieś pasemka z ombre
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 20:04   #1404
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
w Pń są, a mieszkam w sumie niedaleko, zresztą studiuję tam

i chyba wybrałam sobie już odcień, powinien być dobry porównałam z pudrem, który mam teraz, a poza tym chyba jest transparentny jeszcze spytam 'znajomej', która się zna

a zanieś im, niech płacą! w ogóle to jakaś masakra, co niektórzy pracodawcy odwalają... żona kuzyna też nie dostała kilku tysiaków wypłaty, bo firmę zamknęli, ludzie zostali bez kasy i bez pracy... nie widzę dla siebie tu przyszłości chyba
no właśnie dlatego my nie czekamy (ok 40 osób jest w takiej sytuacji) aż się zwiną, tylko jutro wezwanie, a jak nie to szybko do sądu pracy, żeby nie zdążyli dać nogi podobno kiedyś już tak zrobili, że 2 miesiące ludzi oszukiwali zanim wypłacili, a teraz mina im zrzedła jak dostali pierwsze wezwanie do zapłaty
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 20:07   #1405
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

to walczcie o swoje, nie ma co z takimi typami a tak to może się wystraszą, to kasę oddadzą.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 20:17   #1406
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
a ja patrzę i patrzę bo odrost nie jest równy i wygląda jak jakieś pasemka z ombre
weszłam sobie na Twój blog masz bardzo ładne włosy i odrost też bardzo fajnie wygląda, tak naturalnie
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 20:20   #1407
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
to walczcie o swoje, nie ma co z takimi typami a tak to może się wystraszą, to kasę oddadzą.
tzn. oni tej kasy nie mają, bo na wypłatę potrzebują pewnie ze stu tysięcy na wszystkie pensje... ale to ich problem!
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 20:32   #1408
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
tzn. oni tej kasy nie mają, bo na wypłatę potrzebują pewnie ze stu tysięcy na wszystkie pensje... ale to ich problem!
taa, ciekawe na co ją prze... dla siebie pewnie biorą, a pracownicy z czego żyć mają?

tak samo jak było w wiadomościach o tych turystach za granicą... współczuję tym ludziom, chyba bym zawału dostała...
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 21:40   #1409
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
weszłam sobie na Twój blog masz bardzo ładne włosy i odrost też bardzo fajnie wygląda, tak naturalnie
niedługo 11 miesięcy
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 22:55   #1410
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
niedługo 11 miesięcy
pamiętam, że mamy podobny staż
ale Twój odrost mi się dłuższy wydaje od mojego
jakieś 1,5-2 cm zmarnowało mi się przy rozjaśnianiu
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.