ładny brązik , ale jaką farbą??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-14, 13:00   #1
amini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3
Question

ładny brązik , ale jaką farbą???


.....fajny brązik jest w modzie, ale jaką farbą by nie zniszczyc włosów? Farbowałam włosy na bordo ostatnio na andrzejki i robiłam to u fryzjera.Teraz odrosły mi moje a kolor się zmył, jedynie na końcówkach są dość ciemne. Czy na takie włosy ,,chwyci" mi łsadny jasny brązik?
amini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 13:10   #2
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: ładny brązik , ale jaką farbą???

Zależy co to znaczy "dość ciemne". Ale wydaje mi się, że jasny brąz może nie być na tych ciemnych końcówkach widoczny i wtedy efekt będzie nieciekawy. Włosy będziesz miała u góry jaśniejsze a na dole ciemniejsze, naprawdę źle to wygląda. Trzeba by w tej sytuacji albo rozjaśnić końcówki, albo najlepiej u fryzjera "zdjąć" stary kolor i wtedy położyć na całość nowy. Ja bym Ci polecała właśnie dekoloryzację.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 14:18   #3
aniya
Raczkowanie
 
Avatar aniya
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: sercem w Polsce, ciałem w Kanadzie
Wiadomości: 31
Dot.: ładny brązik , ale jaką farbą???

Ja nie chce za bardzo doradzac, bo to zadanie specjalistow, ale z moich wlasnych doswiadczen to nigdy nie zawiodlam sie na farbach Loreal.

Moje wlosy non stop przechodza rewolucje (naturalny kolor to mysi braz). 3 miesiace temu rozjasnilam je bardzo (sama, rozjasniaczem) i wygladaly calkiem przyjemnie, ale nie lubie potem bawienia sie w farbowanie odrostow, wiec kilka dni temu kupilam farbe Iced Mocca Loreal (chlodny braz). Trzymalam jedynie 10 minut na glowie (zaluje, ze troche za krotko, ale balam sie, ze beda za ciemne) i farba rownomiernie pokryla cale wlosy. Zarowno te rozjasniane (ktore przyciemnila), jak i naturalne odrosty, dosyc ciemne - okolo 2 cm (ktore nabraly slicznego blasku i lekko sie rozjasnily). Obecnie mam chlodno -cieply bardzo ladny, jasny brazowy kolor.

Efekt moze byc jednak inny na roznych wlosach.
__________________
Vote for Pedro.
aniya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 15:33   #4
amini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3
Dot.: ładny brązik , ale jaką farbą???

dzięki , spróbować warto farby z L'oreal-a bo do tej pory zawsze były farby z Garniera albo Joanny(rzadziej)Mój naturalny kolor włosów to właśnie taki mysi szarawy brąz.A odrosty mam już prawie 5 cm!!!! koszmar ,,, hm. dzięki za podsunięcie pomysłu!! Buziaki
amini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 15:51   #5
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: ładny brązik , ale jaką farbą???

Cytat:
Napisane przez aniya
Ja nie chce za bardzo doradzac, bo to zadanie specjalistow, ale z moich wlasnych doswiadczen to nigdy nie zawiodlam sie na farbach Loreal.

Moje wlosy non stop przechodza rewolucje (naturalny kolor to mysi braz). 3 miesiace temu rozjasnilam je bardzo (sama, rozjasniaczem) i wygladaly calkiem przyjemnie, ale nie lubie potem bawienia sie w farbowanie odrostow, wiec kilka dni temu kupilam farbe Iced Mocca Loreal (chlodny braz). Trzymalam jedynie 10 minut na glowie (zaluje, ze troche za krotko, ale balam sie, ze beda za ciemne) i farba rownomiernie pokryla cale wlosy. Zarowno te rozjasniane (ktore przyciemnila), jak i naturalne odrosty, dosyc ciemne - okolo 2 cm (ktore nabraly slicznego blasku i lekko sie rozjasnily). Obecnie mam chlodno -cieply bardzo ladny, jasny brazowy kolor.

Efekt moze byc jednak inny na roznych wlosach.
A ja na farbach Loreal'a zawiodłam się już kilka razy, kolor wychodził stanowczo za ciemny niż na opakowaniu! Poza tym mocno niszczyły mi włosy.
Zastanawiam się tylko jakim cudem ciemniejsze włosy Ci się rozjaśniły od brązowej farby?? Czyżby to była farba z rozjaśniaczem? Bo inaczej jakoś trudno mi to sobie wyobrazić.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 16:56   #6
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: ładny brązik , ale jaką farbą???

np Joanna Naturia palona kawa lub slodkie capuchinno
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 18:20   #7
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: ładny brązik , ale jaką farbą???

A ja obecnie używam farby Schwarzkopf Brillance Nr 862 "naturalny brąz" i efekt jest bardzo ładny, dokładnie jak na pudełku. Wciąż jednak kusi mnie jeszcze jaśniejszy brąz. Chciałabym wypróbować Nr 854 "świetlisty brąz" z nowej linii Brillance Asia Looks. Czy ktoś może używał tego koloru i może powiedzieć jak wychodzi? Mam na myśli, czy efekt jest taki jak na opakowaniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 862ok_s.jpg (8,3 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 854_s.jpg (12,3 KB, 75 załadowań)
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-14, 18:33   #8
aniya
Raczkowanie
 
Avatar aniya
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: sercem w Polsce, ciałem w Kanadzie
Wiadomości: 31
Dot.: ładny brązik , ale jaką farbą???

Cytat:
Napisane przez frantic
A ja na farbach Loreal'a zawiodłam się już kilka razy, kolor wychodził stanowczo za ciemny niż na opakowaniu! Poza tym mocno niszczyły mi włosy.
Zastanawiam się tylko jakim cudem ciemniejsze włosy Ci się rozjaśniły od brązowej farby?? Czyżby to była farba z rozjaśniaczem? Bo inaczej jakoś trudno mi to sobie wyobrazić.
Dlatego napisałam, że to moje własne doświadczenia i nie wiem czy to była farba z rozjaśniaczem, prawdopodobnie nie. Fakt, że włosy mają równomierny kolor i nawet po rozjaśnianiu i ponownym farbowaniu nie zniszczyły się. Poza tym nikomu nie każę jej kupować. A nawet jeśli nie rozjaśniły się (taki sprawiają efekt) wyglądają bardzo ładnie .
__________________
Vote for Pedro.
aniya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 21:52   #9
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: ładny brązik , ale jaką farbą???

Cytat:
Napisane przez aniya
Dlatego napisałam, że to moje własne doświadczenia i nie wiem czy to była farba z rozjaśniaczem, prawdopodobnie nie. Fakt, że włosy mają równomierny kolor i nawet po rozjaśnianiu i ponownym farbowaniu nie zniszczyły się. Poza tym nikomu nie każę jej kupować. A nawet jeśli nie rozjaśniły się (taki sprawiają efekt) wyglądają bardzo ładnie .
Ech, no właśnie problem w tym, że każde włosy mogą na ten sam produkt reagować inaczej. Także czasem nawet trudno coś doradzić. Pozdrawiam
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 22:21   #10
Aguska20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 358
Dot.: ładny brązik , ale jaką farbą???

Cytat:
Napisane przez czuczenka
np Joanna Naturia palona kawa lub slodkie capuchinno
napisz cos wiecej,jaki kolor wychodzi na wloskach?
Aguska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 11:31   #11
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: ładny brązik , ale jaką farbą???

Cytat:
Napisane przez aniya
Ja nie chce za bardzo doradzac, bo to zadanie specjalistow, ale z moich wlasnych doswiadczen to nigdy nie zawiodlam sie na farbach Loreal.

Moje wlosy non stop przechodza rewolucje (naturalny kolor to mysi braz). 3 miesiace temu rozjasnilam je bardzo (sama, rozjasniaczem) i wygladaly calkiem przyjemnie, ale nie lubie potem bawienia sie w farbowanie odrostow, wiec kilka dni temu kupilam farbe Iced Mocca Loreal (chlodny braz). Trzymalam jedynie 10 minut na glowie (zaluje, ze troche za krotko, ale balam sie, ze beda za ciemne) i farba rownomiernie pokryla cale wlosy. Zarowno te rozjasniane (ktore przyciemnila), jak i naturalne odrosty, dosyc ciemne - okolo 2 cm (ktore nabraly slicznego blasku i lekko sie rozjasnily). Obecnie mam chlodno -cieply bardzo ladny, jasny brazowy kolor.

Efekt moze byc jednak inny na roznych wlosach.

Mam, pytanie o jakim serii farb z Loreala piszesz?? Czy to jest może Feria z rozjaśniaczem??
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 11:41   #12
aniya
Raczkowanie
 
Avatar aniya
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: sercem w Polsce, ciałem w Kanadzie
Wiadomości: 31
Dot.: ładny brązik , ale jaką farbą???

Cytat:
Napisane przez anetak
Mam, pytanie o jakim serii farb z Loreala piszesz?? Czy to jest może Feria z rozjaśniaczem??
Tak, to farba z serii Feria, Iced Mocha (wczesniej zrobilam blad, napisalam Mocca).
__________________
Vote for Pedro.
aniya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 22:53   #13
modliszka000
Raczkowanie
 
Avatar modliszka000
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 125
Dot.: ładny brązik , ale jaką farbą???

Mi tez sie strasznie podoba Nr 854 "świetlisty brąz" z Brillance Asia...
Niech ktos sie podzieli uwagami na temat tej farby
Czy niszczy strasznie i jak z efektami!
__________________
"I tak zaczyna się ta niewiarygodna historia...choć ostrzegałam go,on płonął jak żywa pochodnia....więc jaki sens w kochaniu jest,gdy wokół miejsca brak dla spalonych serc?!
Kochanie Ty strzeż się,strzeż"
modliszka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 00:36   #14
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: ładny brązik , ale jaką farbą???

z brązików fajne są z firmy Decore, łatwo się nakłada , farba nie spływa, mają w zestawie dobrą odżywkę po farbowaniu, obecnie używam, tylko tej farby
do wyboru masz: jedwabisty, zmysłowy elegancki brąz
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 06:36   #15
Likiertowa
Raczkowanie
 
Avatar Likiertowa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 88
Dot.: ładny brązik , ale jaką farbą???

Rowniez polecam Decore- kolor wychodzi piekny, ale jak dla mnie- na dluzsze wlosy koniecznie dwa opakowania
Likiertowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 07:44   #16
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: ładny brązik , ale jaką farbą???

jeśli farbowałaś na ciemny kolor, który jeszcze nie do końca się wymył z włosów to nie licz na to, że uzyskasz fajny jasny brązik. Takie kolory wychodza dobrze tylko na wcześniej nigdy nie farbowanych włosach. Polecam więc dobrego fryzjera.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 17:51   #17
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: ładny brązik , ale jaką farbą???

Cytat:
Napisane przez modliszka000
Mi tez sie strasznie podoba Nr 854 "świetlisty brąz" z Brillance Asia...
Niech ktos sie podzieli uwagami na temat tej farby
Czy niszczy strasznie i jak z efektami!
Modliszko co do niszczenia włosów, to mogę Ci powiedzieć, że nie niszczy. Używam od pewnego czasu odcienia "naturalny brąz" i kilka moich znajomych stosuje inne odcienie z serii Brillance i są bardzo zadowolone z efektów. Połysk po tych farbach jest świetny i nawet po kilku tygodniach włosy wyglądają jak zaraz po farbowaniu. Poczytaj sobie zresztą opinie na KWC i sama zobaczysz, że sporo dziewczyn te farby zachwala. Nie sądzę więc, żeby z odcieniem "świetlisty brąz" było inaczej.
Nie wiem jednak wciąż, czy kolor wychodzi jak na opakowaniu, dlatego dalej czekam na opinię kogoś kto ten odcień wypróbował.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 18:00   #18
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: ładny brązik , ale jaką farbą???

mozecie mi tez pomoc bo tez chce taki ładny brazik wlasnie,wszystko jest opisane w moim watku bo tez mam dylemat z farbąjakbyscie mogly zajzec to bede wdzieczna buzka:
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.