Ostateczna decyzja dotycząca karmy! - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-15, 13:53   #361
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Cytat:
Napisane przez mysza_87
Dla mnie to nawet nie tyle karma co moc dotknięcia była jakimś wskaźnikiem. Nigdy nie zawiodłam się na osobie które miała moc dotknięcia powyżej 15 A te które miały powyżej 50 były po prostu niesamowite!!! A teraz jedyne co widać to data rejestracji i liczba wiadomości (przy czym ta druga to często wynik nabijania pół-pustych postów
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 14:22   #362
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Z tego co zauważyłam, osoby na ktore prowadzona jest w tym momencie nagonka napisały wyraznie ,ze nie chodzi im o kwadraciki i moc ale o system komentarzy jakim była karma.

Zastanawiające jest to,że patryk pisze dokladnie to samo ( choć w niegrzeczny sposób - zgodzę sie. Jednak nie on zacząl z chamskim tekstem - 'jak ci nie pasuje to mozesz stad isc' ) co wiekszosc osob wypowiadajacych sie w tym watku. Wszystkie wzdychacie za ksiegą wpisów, ulatwieniem komentowania i wyrazania sympatii. O tym samym pisze patryk !!
Ale jego opinie uznawane są za "płakanie i uzalanie się po stracie karmy".
Zadziwiający brak konsekwencji.
To dziwne, ale ja wielokrotnie natykałam się na posty,w których w wyraźny sposób ubolewano nad tym, że będzie wolniej wężyk rósł, a nie tak szybko i efekty działania nie będą widoczne od razu. Więc nie chodzi o same komentarze.
Co do samych komentarzy, to często pojawiają się argumenty w stylu, że szkoda ich, bo wszystkie zniknęły. Też do mnie nie przemawia, bo i tak prędzej czy później by zniknęły
Ja o księdze wpisów nic nie pisałam, jest mi to obojętne czy powstanie czy nie.
Cytat:
A co do internetu...myslę, że nie Tobie osądzać fakt z czego ktoś zdaje sobie sprawę, jakie ma priorytety , co sprawia mu przyjemność i jaką rolę w jego życiu odgrywa internet. I jaką odgrywała karma ( choć nie do konca w tej dyskusji chodzi o samą karmę - ale wiekszosc zdaje się tego nie zauważac).
Ja nie osądzam tylko mnie to dziwi, że można aż tak wielką wagę do tego przywiązywać.
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 14:37   #363
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Szkoda

No ale ja trzeba było - jakoś z trudem sie przyzwyczaję
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 14:46   #364
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

o
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 14:50   #365
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Wątek przeczytałam caly i teraz się cieszę, że Aga ją usunęła, bo widać niektórym się pomyliła karma z zawodami i rywalizacją...

Na początku byłam jej przeciwna, z czasem trochę ją polubiłam, nawet pomyślałam, że to dobry i łatwy sposób na wyrażenie sympatii, ale szybko się okazało, że karma w głowach poprzewracała ludziom i zamiast się nagradzać "za coś" robili to byle nabić licznik... Skutek odwrotny od zamierzonego. Zrobiły się podziały, zwłaszcza wtedy gdy Aga obcięła węże i moc dotknięcia, bo te wypasione miały i tak swoją sporą moc, a te bidulki zostały z niczym, przepaść jeszcze bardziej pogłębiona...

Na wizażu karma się nie sprawdziła, należało ją usunąć i dobrze Aga zrobiła. Może z czasem Szefostwo zafunduję nam jakąś inną zabawkę, pytanie czy będziemy umięli się bawić, czy tylko kłócić i wymyślać.
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 15:14   #366
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Wizaż to fajne miejsce, z karmą i bez karmy, to naprawdę nie ma większego znaczenia.

Jako experyment - był niesamowity.
Z całą pewnością nie zapomnę o extremalnych emocjach, jakie wywoływała karma, o rozmaitych, czasami wprawiających mnie w osłupienie argumentach za i przeciw, o różnych dziwnych sytuacjach, które wynikały z tej zabawy.

Karma to był Prezent dla nas, taki sam, jakim była tajemnicza Kula z filmu pt.: "Kula" z Dustinem Hoffmanem i Sharone Stone. Chyba jeszcze nie jesteśmy na nią przygotowani...
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 16:06   #367
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Kula szpiegula
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 16:40   #368
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Świetna decyzja. Od początku wiedziałam, że to się źle skończy. Jestem na wizażu 5 lat i nie odczuwam żadnej potrzeby "wartościowania" nikogo w ten sposób - ani sama nie chcę być tak "oceniana". Dobrze, że już po eksperymencie.
katrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 17:09   #369
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Ufff, dobrnęłam do końca wątku. Od początku byłam na "nie" i tak jak maga wiedzialam co się kroi :/ Jest dobrze, można było funkcjonować bez karmy długi czas i nic się nie zmieniło, za dwa tygodnie nikt nie będzie pamiętał o karmie

Aguś, popieram i podziwiam za nerwy
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 17:30   #370
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

A ja przybyłam akurat jak karma sie pojawiła i teraz tak mi dziwnie i nieswojo ale mam nadzieję, ze pomysł z tymi komentarzami zostanie rozpatrzony!
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 17:45   #371
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Witam,
Ciekawy wątek, nie powiem
Karmie byłam przeciwna, co wyraziłam w sondzie i jestem bardzo zadowolona z takiego, a nie innego obrotu sprawy.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 17:56   #372
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

mnie bardzo, bardzo szkoda karmy.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 20:02   #373
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Też uważam że dobrze zrobiono usuwając karmę
Ale z drugiej strony szkoda mi jej, miło było spojrzeć na te pozytywne komentarze i swoją drogą szkoda że niektórzy traktowali to jak swego rodzaju rywalizację
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 21:41   #374
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Powiedzmy to tak - i łyżka do butów może się w nieodpowiednich rękach stać śmiertelną bronią.

Moim zdaniem karma miała wiele plusów - w założeniu miała być źródłem dobra, nagrodą za dobre i pożyteczne posty i jako taka spełniała swoje zadanie. Aż miło było popatrzeć na te wszystkie życzliwe komentarze obok zielonych kwadracików. Jednak stwierdzenie "wszystko jest dla ludzi" można też tłumaczyć jako "ludzie potrafią wszystko spie...yć", a co za tym idzie, także karma stała się symbolem statusu wizażowego, sposobem na odegranie się, itd. Wobec takiego obrotu spraw nie ma co się dziwić, że została usunięta.

Pamiętajcie, że idea komunizmu też była szlachetna i co z tego wyszło?
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 22:41   #375
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Lubiłam Karmę
jako że jestem stosunkowo nową użytkowniczką to wszystkie ciepłe słowa które przeczytałam w panelu były dla mnie czymś... ah oh itp

ale jeżeli karma psuła atmosferę wizażu to wolę żeby jej nie było
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 23:09   #376
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Cytat:
Napisane przez Jadeitea
Powiedzmy to tak - i łyżka do butów może się w nieodpowiednich rękach stać śmiertelną bronią.

...

Pamiętajcie, że idea komunizmu też była szlachetna i co z tego wyszło?
Jesteś niesamowita

__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 23:20   #377
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Przeczytałam wszystko od początku do końca
Przybiegłam na Wizaż od razu po tym jak dostałam "majla" od Agi że karma znika.
Zawału nie dostałam ( ) ręce mi się nie spociły- pachy też (z wrażenia) więc uznałam że jest to mi to w sumie obojętne .
Tak jak wiele osób już tu pisało- żal mi tych komentarzy Szkoda, że nie przewidziałam tego i nie zrobiłam sobie screenów . Bo naprawdę- niektóre były warte zapisania ( ).
Coś odeszło... za parę dni nikt o tym nie bedzie pamiętał.
Skoro ta cała karma wywołała tyle niezdrowych emocji to nawet dobrze że jej nie ma.
Głosowałam co prawda za tym, żeby została-ale jest jak jest. Zasnąć będe mogła .
Zgadzam się co do tego że ta sonda była zupełnie niepotrzebna Bo i tak nasze zdanie nie zostało wzięte pod uwagę .
Poczytam jeszcze redakcyjne- to zapewne utwierdze się w przekonaniu że karma jest "beee"
Kolorowych snów wszystkim

Patryk- zbastuj (chociaz jak widze troszkę trzęsiesz portami i się zamotałeś z lekka w swoich słowach i już nie jesteś taki wrogo nastawiony jak na początku jednak bez Wizażu nie da się żyć i na myśl o zbliżającym się BANanie troszkę ostudziła Twój ton ).
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-16, 01:59   #378
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s
Ja nie osądzam tylko mnie to dziwi, że można aż tak wielką wagę do tego przywiązywać.
Mozna.

Nie wiesz jak wielka wage w cudzych zyciach moze miec internet.

I nie dla wszystkich wizaz jest tym samym. A dla niektorych tylko jednym z internetowych zabawek.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-16, 05:58   #379
gusinek
Rozeznanie
 
Avatar gusinek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 631
GG do gusinek
Cool Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

przykro mi , ze karmy juz nie ma, ale doskonale rozumiem i szanuje decyzje Agi, zbyt wiele osób żle do karmy podchodziło, stała sie ona celem co niektórych osób wchodzącch na wizaz a przeciez to nie o to chodzi

niby wszyscy jestesmy dorosli, a jednak zdominowała nas i zawładneła nami zabawa pt. ,,karma"
przykre, ale prawdziwe
__________________
mój skarb Bartuś 30.04.2010 3400 57cm

przeczytaj proszę, może Ty potrafisz pomóc

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post35342764

gusinek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-16, 07:46   #380
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Aga nie uwazam, ze Twoje slowa czy decyzje sa szmatlawe... i tego nie powiedzialam...
a co do "mam to gdzies" to chodzilo mi o karmenie o wizaz czy Ciebie, stwierdzilam ze nie ma sensu walic grochem o sciane... jezeli wg kogos przykladowa opcja dla adminow wlaczania i wylaczania karmy stanowilaby nie wiem ... powod do szykan, obnizenia czyjejs wartosci, stwarzania podzialow- to ok, ale ja tak NIE uwazam, a myslalam nad tym i napewno osoba ktora nie mialaby wlaczonej karmy nie bylaby dla mnie ani lepsza ani gorsza tylko TAKA SAMA, tylko poprostu nie chcaca sie dalej bawic stara zabawka, a ja zabawki z dziecinstwa mam do tej pory, chociaz na pamiatke...

a co do podzialow... moze skasujcie liczbe postow, okreslenia typu rozeznanie, raczkwanie, zadomowienie, skasujcie kolory adminom( funkcji nie- tylko kolory), szefostwo niech ma... zobaczycie od razu ile mniej bedzie podziałow.... w przyszlosci usuncie avatary i juz nic nas nigdy nie rozlaczy, kazdy bedzie czul sie rowny i taki sam)

(fajna bez podzialowa perspektywa??? sprobujcie, a moze bedzie lepiej)
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-16, 08:24   #381
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Malkol odrobina melisy nie zaszkodzi. Mam wrażenie,że ciut histeryzujesz, podchodzisz do tego zbyt emocjonalnie

Tak dla Twojej informacji jakiś ponad rok temu na forum nie było ani avatarów, ani liczników, ani statusów. Na większości for z jakich korzystam są liczniki postów, są daty zarejestrowania,więc nie wiem o co Ci chodzi? Taki jest typ tego forum,że liczniki są i są pomocne,bo przynajmniej wiadomo,że ktoś dopiero rozpoczyna zabawę z forum i jak coś zrobi źle to wiemy,że to nie jest celowe tylko wynika z niewiedzy i z braku rozeznania.

Pozdrawiam
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-16, 08:25   #382
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Głosowałam ze karmą,
ale faktycznie po ostatnich zmianach (zmniejszanie mocy, obcinanie węzyków) zrobiło się strasznie kwaśno i zabawa przestała być zabawą.
Pewnie, ze szkoda mi komentarzy na widok których uśmiechałam się pod nosem, bo to miłe słowa były (parafraza B. Lindy).
Akceptuję decyzję Agi.
Szefowa, dobra robota
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-16, 08:45   #383
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Cytat:
Napisane przez malkol13
Aga nie uwazam, ze Twoje slowa czy decyzje sa szmatlawe... i tego nie powiedzialam...
a co do "mam to gdzies" to chodzilo mi o karmenie o wizaz czy Ciebie, stwierdzilam ze nie ma sensu walic grochem o sciane... jezeli wg kogos przykladowa opcja dla adminow wlaczania i wylaczania karmy stanowilaby nie wiem ... powod do szykan, obnizenia czyjejs wartosci, stwarzania podzialow- to ok, ale ja tak NIE uwazam, a myslalam nad tym i napewno osoba ktora nie mialaby wlaczonej karmy nie bylaby dla mnie ani lepsza ani gorsza tylko TAKA SAMA, tylko poprostu nie chcaca sie dalej bawic stara zabawka, a ja zabawki z dziecinstwa mam do tej pory, chociaz na pamiatke...

a co do podzialow... moze skasujcie liczbe postow, okreslenia typu rozeznanie, raczkwanie, zadomowienie, skasujcie kolory adminom( funkcji nie- tylko kolory), szefostwo niech ma... zobaczycie od razu ile mniej bedzie podziałow.... w przyszlosci usuncie avatary i juz nic nas nigdy nie rozlaczy, kazdy bedzie czul sie rowny i taki sam)

(fajna bez podzialowa perspektywa??? sprobujcie, a moze bedzie lepiej)
Zawiesiłaś się mocno na tym, że moderatorzy mogli wyłączać karmę. Podaj mi choć jeden przykład moderatora, który z tej opcji skorzystał.

Bo ja sobie nie przypominam, ale widząc twoją zaciekłość podejrzewam, że kilkudziesięciu moderatorów bez mojej wiedzy wyłączyło karmę i w ten sposób naśmiewało się z was, maluczkich, uciśnionych...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-16, 08:52   #384
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

natii no coz... nie kazdy kto wypowiada swoje zdanie szczerze histeryzuje...

nie chcemy przeciez podzialow na tym forum wiec czemu odebralas moja propozycje jako histeryzowanie??

nie chcemy podzialu na starych i nowych uzytkownikow, wiec takie dane jak liczba postwo, data rejestracji czy okreslenie ze ktos jest zakorzeniony a ktos raczkuje powinno znalezc sie w profilu, gdzie ktos dociekliwy moze sprawdzic, ile kto tu jest, co napisal itd.

co do avatarow... pamietam, ze sa jakies watki, dziewczyny opisuja w nich ich spostrzezenia z avatarami- zglaszaja te ktore im sie nie podobaja itd. czy to tez nie jest podzial??czemu wszytskie mamy miec grzeczne avatarki??

jak dla mnie to tez rozdziela uzytkowniczki na forum( i to nie jest histeria) wiec jezeli likwidujemy podzialy to moze stworzmy watek o tym co nas jeszcze dzieli? niech kazdy sie wypowie- tylko mam prosbe: niech nikt nie komentuje odczuc drugiej osoby- Tobie moze sie wydawac, ze nic tu juz nikogo nie dzieli od momentu gdy karma zniknela, ja tu jestem krocej od Ciebie, uwazam sie za nowa forumowiczke i niektore rzeczy (juz w momencie rejestracji) pokazuja podzial, a raczej precyzujac przepasc pomiedzy uzytkownikami i zniesienie karmy tych podzialow wg. mnie nie zlikwidowalo i ich nie zlikwiduje
pozdrawiam
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-16, 09:04   #385
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Zawiesiłaś się mocno na tym, że moderatorzy mogli wyłączać karmę. Podaj mi choć jeden przykład moderatora, który z tej opcji skorzystał.

Bo ja sobie nie przypominam, ale widząc twoją zaciekłość podejrzewam, że kilkudziesięciu moderatorów bez mojej wiedzy wyłączyło karmę i w ten sposób naśmiewało się z was, maluczkich, uciśnionych...
Zlo nie chodzi mi o to czy skorzystal czy nie( chociaz o ile pamiec mnie nie zawodzi byla taka sytuacja, ze jedna z moderatorek wylaczyla te opcje- prawda, na bardzo kotki czas, wtedy ktos ja poprosil by wlasnie tego w tym momencie nie robila)- znowu ktos nie zrozumial tego co mialam na mysli. Uwazam, ze gdyby byla taka mozliwosc to zlikwidowaloby podzialy i niesnaski miedzy osobami, ktore chca sie w to bawic ( nawet z moca rowna 1 i algorytmami dajacymi jeszcze wieksze wyniki pomiedzy "poziomami " na dany "kwadracik") i ktore nie chca, nikt nie czulby sie do niczego zmuszany, ani nie moglby odebrac tego w jakikolwiek inny sposob.

zacieklosc?? jezeli chcemy zlikwidowac podzialy to zlikwidujmy wszystkie a nie tylko jeden z wielu.


(ps. w zadnej wypowiedzi, w ktorej odnosilam sie do opcji zwiazanych z karma a posiadanych przez adminow, nie mowilam nic na temat ich wylaczania przez nich- tylko o mozliwosci rozszerzenia tej opcji dla wszystkich uzytkownikow- a to jest duza roznica. rowniez nigdy nie napisalam, ze ktorys z adminow nasmiewa sie czy szykanuje innych uczestnikow forum- wiec niestety musze stwierdzic, ze za swoja wypowiedz otrzymujesz ode mnie negatywa, byla poprostu dla mnie chamska. kolejny raz moge szczerze stwierdzic, ze niestety ale "zakorzenieni" czy jak ktos woli" starzy badz upasieni" nie czytaja dokladnie czyichs wypowiedzi.
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-16, 09:06   #386
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Cytat:
Napisane przez malkol13
natii no coz... nie kazdy kto wypowiada swoje zdanie szczerze histeryzuje...

nie chcemy przeciez podzialow na tym forum wiec czemu odebralas moja propozycje jako histeryzowanie??

nie chcemy podzialu na starych i nowych uzytkownikow, wiec takie dane jak liczba postwo, data rejestracji czy okreslenie ze ktos jest zakorzeniony a ktos raczkuje powinno znalezc sie w profilu, gdzie ktos dociekliwy moze sprawdzic, ile kto tu jest, co napisal itd.

co do avatarow... pamietam, ze sa jakies watki, dziewczyny opisuja w nich ich spostrzezenia z avatarami- zglaszaja te ktore im sie nie podobaja itd. czy to tez nie jest podzial??czemu wszytskie mamy miec grzeczne avatarki??

jak dla mnie to tez rozdziela uzytkowniczki na forum( i to nie jest histeria) wiec jezeli likwidujemy podzialy to moze stworzmy watek o tym co nas jeszcze dzieli? niech kazdy sie wypowie- tylko mam prosbe: niech nikt nie komentuje odczuc drugiej osoby- Tobie moze sie wydawac, ze nic tu juz nikogo nie dzieli od momentu gdy karma zniknela, ja tu jestem krocej od Ciebie, uwazam sie za nowa forumowiczke i niektore rzeczy (juz w momencie rejestracji) pokazuja podzial, a raczej precyzujac przepasc pomiedzy uzytkownikami i zniesienie karmy tych podzialow wg. mnie nie zlikwidowalo i ich nie zlikwiduje
pozdrawiam
Mówiąc histeria mam na myśli całość Twoich wypowiedzi-szczególnie Twój pierwszy post w tym wątku.

Jeszcze raz napiszę-na tego typu forum w standardzie jest data rejestracji, liczba postów, pewnie można to jakoś ukryć, ale po co? Żeby przysparzać dodatkowej pracy Złosiowi?

Co do avatarów to odsyłam do tego typu wątków, znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Poza tym nie wiem czy chciałabyś oglądać np. avatar przedstawiający np. zabite martwe zwierze, gdzie głowa i tułów byłyby od siebie odłączone

Karmy nie ma i nie będzie, więc bez sensu jest rozprawianie o tym co,że może zróbmy sobie opcję włączania i wyłączania karmy. Nie ma karmy i tyle. THE END

Wątek o tym co nas dzieli też jest bez sensu,bo zawsze będzie coś jednego człowieka różniło od drugiego
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-16, 09:09   #387
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

czyli rozumiem, ze tym postem potwierdzasz moje zdanie dotyczace podzialow, ze nigdy nie znikna, nawet gdyby sie wywalilo wszystko co jest mozliwe.

edit: a co do pierwszego postu w tym watku- napisalam, ze mialam ciezki dzien, czy mam wytlumaczyc na zasadzie prostszej? okres, klotnia z chlopakiem, ciezki dzien w pracy + zaginiecie karmy, w momencie gdy chcialam przeczytac pewne 2 komentarze. dla mnie to nie bylo zagranie w porzadku, jezeli moc zostala zmniejszona i dlugosc weza to mozna bylo przeczekac jeszcze np. tydzien zobaczyc jak wtedy to by wygladalo a nie od razu likwidoac.
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-16, 09:10   #388
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Zlo - ja mam taka prosbe: czy daloby sie jakas specjalna emotke macania wprowadzic ? Wizazanki polubily wirtualne, bezkarmowe macanko - tylko ikonki nam brak
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-16, 09:16   #389
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Uff... Prawdę mówiąc najpierw myślałam, że sobie żartujemy na temat tych podziałów, ale widzę, że tu się zaczynają brać za mordy.

W każdym razie wczoraj tak się złożyło, że oglądałam "Żywot Briana" i przypomniała mi się teraz ta jedna scena, kiedy Narodowy Front Judei debatuje nad prawem jednego z członków (mężczyzny) do bycia kobietą i posiadania dzieci (urodzonych własnobrzusznie, znaczy się). No bo to przecież podział społeczny i dyskryminacja! Jak to jest, że mężczyźni są pozbawieni prawa do rodzenia?

Nigdy nie będzie społeczności bez podziałów i pogódźmy się z tym.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-16, 09:21   #390
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

Cytat:
Napisane przez malkol13
czyli rozumiem, ze tym postem potwierdzasz moje zdanie dotyczace podzialow, ze nigdy nie znikna, nawet gdyby sie wywalilo wszystko co jest mozliwe.
Podziały dotyczą nie tylko tego co widać,ale także tego co każdy z nas ma w głowie i co sie komu wydaje. Tobie się może wydawać,że jesteś nowa na forum. Ja bym się z tym kłóciła,bo dla mnie tak nie jest,ale sama dokonujesz swojego własnego, indywidualnego podziału-my na to nie możemy mieć wpływu.

Poza tym jakbyśmy się mieli sprzeczać dalej do co do tych podziałów to nie jest to takie proste do uogólnienia. Chcesz zbyt łatwo uprościć,a tak się nie da tego zrobić. Na niektóre podziały nikt z nas nie ma wpływu, np. na naszą płeć,ale na inne mamy, np. na karmę. Karmę zkliwidowaliśmy i jest jeden podział mnie, podział, który był dla wielu osób krzywdzący i nie spełnił swojej roli. Z podziałem ze względu na płeć już tak nie możesz postąpić, nie możesz tego usunąć. Ja uważam,że im mniej podziałów tym lepiej.

Mam wrażenie,że szukasz dziury w całym. Dalsza dyskusja pt.Co by było gdyby jest bez sensu,bo karma to przeszłość.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.