Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-28, 09:33   #2791
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
czy depilacja, uzywanie szminki i reszta rzeczy które wymieniłaś powodują trwałe szkody w zdrowiu ? A właśnie.
To taka ironia była Też jestem bledziuszek. Jak mam jasną cerę to czuję się jak księżniczka jakaś Sama używam podkładu Giordani Gold w kolorze porcelana. Moim zdaniem całkiem jasny, neutralny.
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 10:59   #2792
owncorner
Raczkowanie
 
Avatar owncorner
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 51
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
To taka ironia była Też jestem bledziuszek. Jak mam jasną cerę to czuję się jak księżniczka jakaś Sama używam podkładu Giordani Gold w kolorze porcelana. Moim zdaniem całkiem jasny, neutralny.
no i bardzo dobrze
powinniśmy się cieszyc z tego co mamy, a wiec i blada cera nie najgorsza, ja podkresle ze zazwycajk blade cery są bez trądzikowe
owncorner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 11:28   #2793
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Smaluszek Pokaż wiadomość
Ludziska kochane, ale jak uzywacie jak najjasniejszych pudrow, podkladow, czy bog wie czego i caly czas z maksymalnymi filtrami, to chyba jak byscie tego nie uzywaly to byscie mialy troszke ciemniejsza skore - wtedy byloby naturalnie, jak byscie nic z nia nie robily (tylko nie rzucajcie sie, ze uzylam slowa "nic", oczywiscie odpowiednio pielegnowaly) Tylko, ze wy uwazacie, ze byloby to niezdrowe i brzydkie...
daj ludziom pożyć nie chcesz miec jasnej karnacji to sie przyciemniaj opalaj mi to rurka, ale moja twarz zostaw w spokoju i tyle
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 13:03   #2794
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
nie no... np przy łuszczycy chyba właśnie polecają...
potwierdzam, niektórzy polecają, ale za to inni każą unikać jak ognia - różne szkoły w każdym bądź razie mojemu tacie solarium na łuszczycę nie pomogło, a tylko się biedaczek wycierpiał, bo ma taką skórę jak ja - białą, z pieprzykami, opalić się nie może, za to spalić, od razu, mimo bywa w solarium raz na 1-2 tygodnie po 5 minut, później mu plecy pantenolem i innymi cudami (poleconymi przez tegoż samego dermatologa, który chciał tatę usmażyć ) smarowałam na zmianę z mamą


a tak na marginesie - byłam dzisiaj na mikrodermabrazji narazie jestem cała czerwona, no taką niestety mam wrażliwą skórę, ale jutro ma być ładnie podobno, zobaczymy. kiedyś ktoś, nie wiem czy nawet nie w tym wątku, pisał, że to źle wpływa na naczynka, kosmetyczka twierdzi, że nie. jutro Wam napiszę ile w tym prawdy. Ale mam supergładką buzię no i teraz 2 tygodnie nie wolno mi się opalać i mam chodzić z filtrem min. 40tką i muszę unikać basenów (chlorowana woda mi teraz skórę wyżre nie no, aż tak to może nie, ale może być kiepsko), a powinnam powtarzać co jakieś 2 tygodnie właśnie aha, i dowiedziałam się, że to pięknie usuwa przebarwienia, pieprzyki itd i następnym razem będę miała potraktowane ramiona, które są nieco ciemniejsze i zorane pieprzykami
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 13:06   #2795
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cmoksiu, ile zapłaciłaś jeśli mogę wiedzieć ? Mi by się na plecy przydało
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 13:33   #2796
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

120zł za twarz i dekolt.. no nie jest to tania zabawa, poza tym to pierwszy raz było, więc sporo zabawy, bo jednak mocno zanieczyszczona się ta skóra okazała, mimo częstych peelingów, mycia itd
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 13:47   #2797
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

dobra. ja się za bardzo jasną karnacją chwalić nie mogę, śnieżynka nie jestem, ale przynajmniej widać, że nie jestem post-solaryjną frytką wrzucam moje najbardziej aktualnie foto, sprzed 2 tygodni. światło tutaj pewnie przeklamuje jak licho, no ale chyba bardzo ciemna jeszcze nie jestem :P -> http://ic1.deviantart.com/fs13/f/200...__by_laeri.jpg
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-28, 14:35   #2798
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

IlonaMarianna, jesteś jasna, bardzo! Pięknie wyglądasz. A te włosy aaach
Cmoksiu, faktycznie niezbyt tanio.
Zastanawiam się czy są różne rodzaje mikrodembrazji - bo np. skóra wrażliwa potrzebuje innej niż tłusta ? Ot co
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 14:43   #2799
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

a ja kupiłam strój kąpielowy. Czerwony, jak chciałam z elementami stalowo-czarnymi
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 14:52   #2800
Karina28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Hej Witam jako nowo zarejestrowana

A propos podkładu Revlon ColorStay, tego najjaśniejszego oczywiście - Ivory, to byłam mu wierna przez ponad 2 lata Dobrze kryje, baaardzo długo utrzymuje się na buzi i ogólnie jest super. Kolor idealny dla bardzo bladych dziewczyn, takich w stylu Nicole Kidman

Problem jest taki, że jakieś pół roku temu firma postanowiła go "ulepszyć" i trochę go zmieniła, moim zdaniem na gorsze. Kolor nadal pozostał idealny, tylko szybciej się świeci i szybciej ściera. Ale i tak po nim wszystkie inne wypadają słabo... Tylko uwaga ze stosowaniem go w lecie, bo jest dość ciężki...

Ale w związku z tym mam pytanie, czy macie coś godnego polecenia w takim kolorze, tylko żeby był lżejszy? Taki typowo na lato, bo ja niestety nigdzie nie wypatrzyłam żadnego jasnego...

Będę wdzięczna za sugestie
Karina28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 15:08   #2801
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Stoisko u mnie w Naturze ubogie w nowości coś. Kupiłam tester malinowego błyszczyka juice. Wszystkie błyszczyki i testery były nowe, leżały przy sobie. Jest tylko czarny napis, żadnej naklejki. Ja nie zauważyłam, a zastanawiałam się między tym czerwonym, a drugim jaśniejszym agrestowym. Pani w kasie też nie zwróciła uwagi. Pachnie trochę sztucznie i teraz w sumie żałuję że nie wzięłam balsamu do ciała Under Twenty (chyba melon? testowałam od kuzynki, bosko pachnie).

Zrezygnowałam z używania podkładów i chyba oprócz tego że piegi są brązowe i trochę widać naczynka wyglądam lepiej.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-28, 15:29   #2802
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Cmoksiu, faktycznie niezbyt tanio.
Zastanawiam się czy są różne rodzaje mikrodembrazji - bo np. skóra wrażliwa potrzebuje innej niż tłusta ? Ot co
z tego co wiem, to są po prostu różne hm.. 'stopnie', nie wiem jak to nazwać, wiem, że buzię mi robiła '10tką', dekolt '15tką', a ramiona planuje '20tką'
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 15:41   #2803
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

dziękuję
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 15:55   #2804
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

właśnie doczytałam, że to są wartości ciśnienia dobierane w zależności od rodzaju skóry, znalazłam stronę firmy, z której jest to całe urządzenie i krótki opis http://www.sorisa.pl/produkty.asp?sel=10&sub=0
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 16:18   #2805
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez owncorner Pokaż wiadomość
no i bardzo dobrze
powinniśmy się cieszyc z tego co mamy, a wiec i blada cera nie najgorsza, ja podkresle ze zazwycajk blade cery są bez trądzikowe
niestety to chyba nie jest reguła, moja jest trądzikowa jak diabli...
i znam kilka innych osób, jasnych i "trądzikowych", a co gorsza, na ciemnych karnacjach mniej widać czerwone wypryski, a na jasnej widać je jak morskie latarnie... i to jest jedyna rzecz, która sprawia że czasem nie chcę być jasna
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 16:26   #2806
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Karina28 Pokaż wiadomość
Hej Witam jako nowo zarejestrowana

A propos podkładu Revlon ColorStay, tego najjaśniejszego oczywiście - Ivory, to byłam mu wierna przez ponad 2 lata Dobrze kryje, baaardzo długo utrzymuje się na buzi i ogólnie jest super. Kolor idealny dla bardzo bladych dziewczyn, takich w stylu Nicole Kidman

Problem jest taki, że jakieś pół roku temu firma postanowiła go "ulepszyć" i trochę go zmieniła, moim zdaniem na gorsze. Kolor nadal pozostał idealny, tylko szybciej się świeci i szybciej ściera. Ale i tak po nim wszystkie inne wypadają słabo... Tylko uwaga ze stosowaniem go w lecie, bo jest dość ciężki...

Ale w związku z tym mam pytanie, czy macie coś godnego polecenia w takim kolorze, tylko żeby był lżejszy? Taki typowo na lato, bo ja niestety nigdzie nie wypatrzyłam żadnego jasnego...

Będę wdzięczna za sugestie
True Match ma b. podobny odcień - C1. Niestety w drogeriach ciężko go znaleźć, bo ponoć ma być wycofany. Kupiłam niedawno 2 buteleczki na zapas i zamierzam używać właśnie latem.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 18:39   #2807
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

a ja dzis z braku różu postanowiłam poeksperymentowac i na policzki nałożyam leciutko cien do powiek Rimmel Suger beby i jestem bardzo zadowolona z efektu.. dał on tylko leciutką różowawą poświatę, która na jasne cerze wyglądała świeżo i pięknie.
juz nie szukam różu.. narazie bede maziać się cieniem do powiek
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 21:11   #2808
gabi k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Dziewczyny zmieniajac temat na chwile mam do Was pytanie poniewaz filtrow uzywam dopiero jakis miesiac i jeszcze niewiele wiem zapytuje czy istnieje mozliwosc iz po miesiacu zniknelo mi mnostwo zaskornikow nowe nie wychodza a skora jest jasniejsza czy zadzialala moja wyobraznia i sila sugestii?czy moze to zasluga kwasow z tym ze uzywalam ich az5 dni bo niestety sie okazalo iz moja skora srednio je toleruje wiec konczac czy jest szansa ze w tak zbawienny sposob wplywa na cere sam filtr??
gabi k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 21:23   #2809
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Mysle, ze jest to calkiem prawdopodobne, bo sama mialam podobnie, jak zaczynalam stosowac filtry. Badz optymistka, bo to moze byc naprawde czysta cera, a nie tylko zludzenie optyczne
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-28, 22:16   #2810
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Dziewczyny, żegnam na 8 dni Wyjeżdżam...
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 22:19   #2811
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

miłego wyjazdu, nie zapomnij zabrać filtrów i baw się dobrze
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 22:20   #2812
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Udanej zabawy
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 22:28   #2813
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość



a tak na marginesie - byłam dzisiaj na mikrodermabrazji narazie jestem cała czerwona, no taką niestety mam wrażliwą skórę, ale jutro ma być ładnie podobno, zobaczymy. kiedyś ktoś, nie wiem czy nawet nie w tym wątku, pisał, że to źle wpływa na naczynka, kosmetyczka twierdzi, że nie. jutro Wam napiszę ile w tym prawdy. Ale mam supergładką buzię no i teraz 2 tygodnie nie wolno mi się opalać i mam chodzić z filtrem min. 40tką i muszę unikać basenów (chlorowana woda mi teraz skórę wyżre nie no, aż tak to może nie, ale może być kiepsko), a powinnam powtarzać co jakieś 2 tygodnie właśnie aha, i dowiedziałam się, że to pięknie usuwa przebarwienia, pieprzyki itd i następnym razem będę miała potraktowane ramiona, które są nieco ciemniejsze i zorane pieprzykami
Mikrodermabrazja jest super Miałam kilka razy i jestem potwornie zadowolona. Nie podrażniło mi to naczynek, ale z to pięknie oczyściło skórę z zaskórniów, którę traktowałam słabymi kwasami(Acnedrem i Effaclar K)ale nie poradziły sobie. Efekt gładkiej i czystej skóry utrzymuje sie do dziś. Co dziwne po zabiegu nie miałam żadnych podrażnień, skóra wyciszona i jasna.
Robiłam zabieg u dermatologa i płaciłam więcej
Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość
dobra. ja się za bardzo jasną karnacją chwalić nie mogę, śnieżynka nie jestem, ale przynajmniej widać, że nie jestem post-solaryjną frytką wrzucam moje najbardziej aktualnie foto, sprzed 2 tygodni. światło tutaj pewnie przeklamuje jak licho, no ale chyba bardzo ciemna jeszcze nie jestem :P -> http://ic1.deviantart.com/fs13/f/200...__by_laeri.jpg
Masz śliczną, jasną cerę
Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, żegnam na 8 dni Wyjeżdżam...
Miłego pobytu
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 00:51   #2814
bhok'arala
Przyczajenie
 
Avatar bhok'arala
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Witam Szanowne Bladolice!


Czytam Wasze wypowiedzi codziennie, to jakaś obsesja normalnie, ale też i stąd się to pewnie bierze, że im bliżej lata tym bardziej się "wyobcowana społecznie" z moją bladą skórą czuję. Dopiero Wasze posty baaardzo powoli pomagają mi zaakceptować swój odcień i nawet się nieco ...dumną poczuć. Dziękuję.
Zwykle nie śmiem się wypowiadać, bo swoją wiedzą -zwłaszcza na temat filtrów/kwasów i innych takich przerastacie mnie o głowę ,
ale dzisiaj milczeć nie mogłam.
Choć wchodzę tu jedynie jako "czytacz", w klimat tego forum wsiąkłam na amen i dlatego pozwolę sobie zaprezentować moją rekację na posty Smaluszka: WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

To co napisała...nie wiem, czy znajdę wystarcząco parlamentarne słowa, powiem tylko-zagotowałam się. To "dzięki" takim ludziom takie osoby jak ja przez lata nabawiły się kompleksów na punkcie swojego koloru... Jakby posiadanie jasnej karnacji oznaczało, że musowo należy się do gorszgo gatunku, ech. A gdyby się nad całością "smoluchowatej" wypowiedzi zastanowić, to jej posty to już właściwie rasizm(!). Żadna z Bladolicych nie włazi przecież na forum "dla skwarek" i nie próbuje na siłę "zbawiać świata" i "nawracać" kogokolwiek.

Uff, I'm sorry, ale jeszcze mi poliki płoną i ręcę się trzesą ze złości, grrr, gr..., dobra, ulżyłam sobie.

Jeszcze raz dzięki, że jesteście! (...i mam nadzieję, że nie dostanę bana za emocje )

PS: Smoluch, czy jak Ci tam-zagęść ruchy, bo Ci miejsce na solarium zajmą!
bhok'arala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 02:44   #2815
bhok'arala
Przyczajenie
 
Avatar bhok'arala
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Khem, khem...to jeszcze raz ja.


Czy któraś z Pań zechciałaby mi podpowiedzieć, jakiż efektowny kolorek włosów warto byłoby sobie na czuprynę położyć? Dotąd miałam coś takiego (załącznik)
- aczkolwiek to niestety zdjęcie imprezowe, obawiam sie, że z fotką w naturalnym świetle może być problem - ale chciałabym zmienić.
Aha, po profesjonalnej analizie kolorystycznej sklasyfikowano mnie jako Lato.

Z góry za pomoc pięknie dziękuję.

I kłaniam się. (dyg, dyg)



PS: Nocny marek ze mnie - jak na wampirzobladziochowatą przystało - ale już mówię grzecznie Dobranoc
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf Dwie foty.pdf (273,6 KB, 105 załadowań)
bhok'arala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 09:53   #2816
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

A mam takie pytanko co do filtrow w kremach.
Mam krem na dzien z filtrem 15 spf i na to nakladam krem koloryzujacy 20 spf czyli w symie mam 35 spf czy to sie nie sumuje?Nie znam sie
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 09:54   #2817
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
A mam takie pytanko co do filtrow w kremach.
Mam krem na dzien z filtrem 15 spf i na to nakladam krem koloryzujacy 20 spf czyli w symie mam 35 spf czy to sie nie sumuje?Nie znam sie
Poczytaj artykuły Basi o filtrach.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 09:55   #2818
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
A mam takie pytanko co do filtrow w kremach.
Mam krem na dzien z filtrem 15 spf i na to nakladam krem koloryzujacy 20 spf czyli w symie mam 35 spf czy to sie nie sumuje?Nie znam sie
Filtry się nie sumują
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 10:00   #2819
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Poczytaj artykuły Basi o filtrach.
Jak znajde to poczytam Dzieki
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 10:03   #2820
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Jak znajde to poczytam Dzieki
Masz je w 'Bazie wiedzy' po lewo.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.