Powrót do naturalności - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-20, 11:35   #1
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827

Powrót do naturalności


Sesja w najnowszym[?] francuskim Elle - bez makijażu, photoshopa - nagie piękno, dobre światło i fotograf. Nowy trend - chwilowa moda? Czy powrót do natury?
No i chyba najważniejsze pytanie, czy naprawdę chcemy oglądać modelki [tudzież aktorki i inne] sote?

Bellucci wygląda pięknie [ale ja mam do niej słabość, więc zero obiektywizmu z mojej strony ]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5fea431800025d7e49e76dc4.jpg (74,6 KB, 336 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1299a534001b16ef49e76da7.jpg (73,0 KB, 387 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 783750d6001771b749e76db6.jpg (66,6 KB, 323 załadowań)

Edytowane przez amistad.k.m.s
Czas edycji: 2009-04-20 o 11:38
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 11:46   #2
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Powrót do naturalności

Uważam, że dobrym pomysłem jest "nietapetowanie" modelek, ale myślę, że te tutaj i tak makijaż mają. Ale taki raczej codzienny,a nie sztuczny jakby ktoś założył im maski. Generalnie mi sie podoba.
Fame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 11:56   #3
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Powrót do naturalności

Wow! Podoba mi się
Elle chyba pierwsze połapało się, że niektórzy mają dość patrzenia na wytapetowane i wyretuszowane do granic absurdu laleczki
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 12:09   #4
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: Powrót do naturalności

No, troche makijazu to na pewno maja ale ciezko od nich wymagac zeby nie mialy - sama bez tapety nie wyjde do spozywczaka

Aczkolwiek roznica miedzy maksymalnie fotoszopowymi zdjeciami oczywiscie jest, i moim zdaniem pomysl swietny. Jesli ten trend lansowania komputerowo zrobionych niby idealnych cial i twarzy bez porow by sie zawrocil, a w zamian w gazetach ukazywalyby sie sesje w stylu tych Elle to pewnie kobiety na calym swiecie zaczelyby spogladac na siebie nieco laskawszym okiem i czuc sie lepiej we wlasnej skorze, nie porownujac sie do sztucznych silikonowych wytworow. Dla niektorych to oczywiste, ze nawet Monica Bellucci ma troche zmarszczek itd. bo jest tylko czlowiekiem, ale jednak dla wielu nie, wiec mysle ze warto byloby to unaocznic.

Ach a taka sesje przeszla juz troche dawniej Kate Moss - nie pamietam w jakim czasopismie, Pudelek o tym pisal.
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 12:34   #5
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Powrót do naturalności

Belluci w końcu wygląda staro
Pozatym są umalowane na 100%. Choćby kredka do oczu na dolnej powiece u Monici i pomadki.
Sczerze to fajny pomysł, chociaż teraz kiedy już wiem że w gazetach nie ma nic prawdziwego wisi mi to. Jako nastolatka miałam kompleksy że one takie piekne a ja co, wtedy to by sie przydalo
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 12:40   #6
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Powrót do naturalności

Redakcja ELLE zarzeka się, że panie nie mają makijażu i zdjęcia nie były retuszowane. Szczerze to nie widzę powodu by wątpić, bo w końcu poza makijażem i ps ważny jest również dobry fotograf i idealne światło. Nie wspominając, że niektóre dziewczyny na w. które pokazały się sote wyglądają równie dobrze, a nawet lepiej [choć przekroczyły 30].
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 12:41   #7
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Powrót do naturalności

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Sesja w najnowszym[?] francuskim Elle - bez makijażu, photoshopa - nagie piękno, dobre światło i fotograf. Nowy trend - chwilowa moda? Czy powrót do natury?
No i chyba najważniejsze pytanie, czy naprawdę chcemy oglądać modelki [tudzież aktorki i inne] sote?

Bellucci wygląda pięknie [ale ja mam do niej słabość, więc zero obiektywizmu z mojej strony ]
Bellucci wyglada bardzo dobrze Pozostale zreszta tez. Ja tam nie mialbym nic przeciwko temu, zeby taki trend sie utrzymal
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 13:09   #8
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Powrót do naturalności

Bellucci wygląda bosko Ma swoje lata, ale wciąż zniewala. A bez retuszu, to już w ogóle. Życzę Wam i sobie, żeby nastąpił niewyobrażalny BOOM na modę na naturalność.
I żeby utrzymał się jako ponadczasowy trend.
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 13:35   #9
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Powrót do naturalności

Bardzo ładne zdjęcia. Też popieram naturalność. Ostatnio sama niemal przestałam się malować (maluję tylko rzęsy), a namówił mnie do tego poniekąd moj chłopak bo wg niego naturalnie wyglądam bardzo dobrze Z tego co wiem to chłopaki nie mają ochoty całowac/dotykac/głaskac centymetrów pudru fluidu i całej tapety ale naszą skórę A te kobiety pokazały że sa piękne i bez przeróbek. Podziwiam je za odwage i chwała im za to
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 14:17   #10
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Powrót do naturalności

Nie jestem bezwzględną przeciwniczką PS Panie które się tu prezentują należą do czołówki i [nie ma przebacz] zasłynęły bardziej ze swojej urody niż talentu
Popieram użycie PS, ale w bardzo minimalnym stopniu np. usunięcia pryszcza wielkości wulkanu, albo redukcji czerwonych oczu.
Retusz zmarszczek, wygładzenie cery, zmiany kształtu twarzy, nosa, czy ust, pomniejszanie tyłka, powiększanie biustu itd. - zdecydowanie jestem na NIE! Im mniej ps, im więcej człowieka tym lepiej
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 14:26   #11
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Powrót do naturalności

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Nie jestem bezwzględną przeciwniczką PS Panie które się tu prezentują należą do czołówki i [nie ma przebacz] zasłynęły bardziej ze swojej urody niż talentu
Popieram użycie PS, ale w bardzo minimalnym stopniu np. usunięcia pryszcza wielkości wulkanu, albo redukcji czerwonych oczu.
Retusz zmarszczek, wygładzenie cery, zmiany kształtu twarzy, nosa, czy ust, pomniejszanie tyłka, powiększanie biustu itd. - zdecydowanie jestem na NIE! Im mniej ps, im więcej człowieka tym lepiej
Ja również to popieram. W każdym pukncie fotograficznym, robiąc zdjęcia do dowodu/paszportu bez problemu usuwają pryszcze, zmiany na skórze, czerowne oczy
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 14:28   #12
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Powrót do naturalności

to dobry pomysl, choc wiadomo ze makijaz jakis tam maja ale to akurat norma ja sama bez make upa nie wyjde nigdzie ;D chyba ze do lozka;d
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 14:31   #13
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Powrót do naturalności

W końcu widac, ze to żywe kobiety sa, z jakimis doswiadczeniami, że cos przeżyły.
Bardzo mi się podobają. Twarz ma też w pewnym stopniu! pokazywać nasz wiek a nie wyglądac wiecznie jak pupcia niemowlaka.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:40   #14
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Powrót do naturalności

Na bank jakiś makijaż tam mają. Ale bardzo mi się podoba, nareszcie naturalność powraca do łask
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 16:01   #15
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: Powrót do naturalności

jak dla mnie bomba
Może wreszcie bym sie pozbyła kopleksów typu 'jeju jak ja wyglądam jak ostatni paszkwil'

ale pomarzyc można... wątpie żeby w dzisiejszej dobie tego co mamy były takie zdjęcia w czasopismach... raczej jako ekeperyment czy jedno wydawnictwo lub kilka...
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 16:13   #16
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Powrót do naturalności

Ale to jak kobiety beda sie nosic nie zalezy tylko od pism. Jakbyscie zobaczyły na ulice wiekszosc kobiet nieumalowanych, same nieumalowane tez nie czułybyscie się zle. Ja przestałam sie malować, obnosze się z moimi krostami na twarzy a i tak wiem że się podobam innym bo umiem pokazac ze jestem pewna siebie i nie musze sie chowac za tapetą. Zbojkotujmy nadmierne makijaże i przestanmy sie tapetowac!
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 17:01   #17
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Powrót do naturalności

Też uważam że pomysł bardzo dobry, zwłaszcza rezygnacja z Photoshopa. Oglądanie dziewczyn które nic nie mają żadnych zmarszczek, piegów, naczyń krwionośnych wcale mi nie odpowiada.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 17:07   #18
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Powrót do naturalności

Jestem zdecydowanie za naturalnością. Photoshop ok, ale jak już ktoś wspomniał - do usuwania pryszczy, czerwonych oczu czy błyszczącej skóry, czyli czegoś, co rysów twarzy nam nie zmienia, a daje mniej więcej tyle, co delikatny makijaż. Bellucci zaś wygląda cudnie, dojrzała piękność.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 17:43   #19
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Powrót do naturalności

nie wiem czemu, ale mi się nie podoba
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 17:53   #20
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Powrót do naturalności

Typ urody Herzigovej kompletnie mi się nie podoba, ale to rzeczy gustu, a nie make-upu. Bellucci jest piękna bezsprzecznie, poprostu hojnie obdarowana przez naturę . Ale Marceau wygląda strasznie anemicznie, mimo iż uważam ją za bardzo urodziwą- na tym zdjęciu sprawia wrażenie chorej.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 18:10   #21
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Powrót do naturalności

Niespecjalnie mi się podoba. Monica Bellucci nigdy mnie nie zachwycała, tutaj po prostu widać ile ma lat i wygląda na swój wiek. Za parę lat stuknie jej 50, ale muszę przyznać, że i tak nieźle wygłąda.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 18:15   #22
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Powrót do naturalności

Bardzo mi się podoba i mogłoby się to utrzymać.
Jest tyle pięknych kobiet,które niepotrzebnie się aż tak mocno malują.Naturalność też jest piękna.
Nie mówię o takiej naturalności,że nie malujemy się,nie farbujemy włosów i zostawiamy je samopas-ale zadbana,niepomalowana twarz(ewentualnie zamaskowane pryszcze itd),czyste,uczesane włosy-jak najbardziej tak
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 18:30   #23
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Powrót do naturalności

Też mi się za bardzo nie podoba. Po prostu zdjęcia kobiet, które mają swoje lata. Widać zmęczenie i niedoskonałości skóry. Nie podoba mi się, jednak wolę PS, tym bardziej, że nie traktuję zdjęć obrabianych za w 100% realne. A zachwycanie się "brzydotą" nie jest za bardzo w moim stylu. Tutaj może jeszcze nie wzięli jakiś tragicznych postaci ale jakby mieli zrobić sesję takiej np. Madonnie?? Trochę turpistyczne to wszystko.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 19:45   #24
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Powrót do naturalności

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Bellucci wygląda bosko Ma swoje lata, ale wciąż zniewala. A bez retuszu, to już w ogóle. Życzę Wam i sobie, żeby nastąpił niewyobrażalny BOOM na modę na naturalność.
I żeby utrzymał się jako ponadczasowy trend.
Bellucci nigdy się nie zachwycałam, ale z resztą się zgodzę w pełni.

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
nie wiem czemu, ale mi się nie podoba
Być może dlatego, że to jest takie wrażenie, jakby oglądało się zdjęcia sąsiadek, nie żadnym modelek. Już nas trochę za bardzo przyzwyczaili do widoku ideałów na okładkach...
absta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.