Wyjazd i praca w anglii 2015 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-30, 14:03   #121
brzuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Hej ! Wybieram się w październiku do Anglii, z nadzieją na lepsze życie Osoba z którą miałam lecieć rozmyśliła się ;(
Ponieważ na początku jest zawsze ciężko to szukam towarzysza podróży. Jeżeli jesteś zainteresowana to proszę o kontakt na maila mz85@op.pl. Razem zawsze raźniej wynająć pokój, szukać pracy itp.
brzuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 08:38   #122
new_life
Rozeznanie
 
Avatar new_life
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Cześć!

Wybieram się z bratem na koniec czerwca do anglii do pracy i oczywiście też torche pozwiedzać. Chcemy zostać tam 2 miesiące

Z językiem nie mamy problemu ale mnie przeraża np znalezienie pokoju. Czy da się to w ogóle zrobic przez internet? Żebyśmy nie zostali wykiwani?
new_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 10:40   #123
Younger
Przyczajenie
 
Avatar Younger
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 29
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Hej Poszukuje osoby chętnej do wspólnego wyjazdu , jak wiadomo razem raźniej więc jak ktoś jest naprawdę zdecydowany i nie rozmyśli się w trakcie nie dając oznak życia , to proszę pisać na priv
Younger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 14:02   #124
malaviee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 17
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Ja jestem zdecydowana ! Proszę o kontakt ines.z@op.pl
malaviee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 15:06   #125
Younger
Przyczajenie
 
Avatar Younger
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 29
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Cytat:
Napisane przez malaviee Pokaż wiadomość
Ja jestem zdecydowana ! Proszę o kontakt ines.z@op.pl
Napisałam i mam nadzieje, że dotrze tym razem
Younger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 14:54   #126
adrianITF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Ktoś z Państwa do Northampton się wybiera? pracy jest sporo na dzień dzisiejszy Jakby co zapraszam do wyszukiwarki - strona w języku polskim http://www.jobcontainer.com/
adrianITF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 10:06   #127
malaviee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 17
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Dziewczyny czy wybiera sie któraś z was w listopadzie w okolice Bristolu ? Chętnie sie z kimś Poznam wymienimy sie informacjami Pozdrawiam Wszystkich !
malaviee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-24, 13:50   #128
patrycja1809
patrycja1809
 
Avatar patrycja1809
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 5
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Co prawda nie wybieram się więcej do pracy za granicę. W maju tego roku wróciłam do Polski po roku w UK a dokładniej w Hull. Teraz tutaj jestem na wakacjach, odwiedzam chrześnicę Powiem wam tak, to nie jest prosta decyzja o wyjeździe, tęskni się niesamowicie za rodziną, domem. Nie jest też łatwo z początku, trzeba znaleźć pracę, mieszkanie lub pokój, pozałatwiać formalności. No i na początku człowiek jest zupełnie sam, zdany na siebie. Jeśli macie możliwość jechać gdzieś do znajomych bądź rodziny to zachęcam was do tego, bo jest to niesamowita przygoda i wiele się można nauczyć, aczkolwiek chcę was też uprzedzić przed polakami za granicą. Nie można ufać praktycznie nikomu, bo jeśli człowiek jedzie za granicę z nastawieniem na zarabianie i oszczędzanie to kiedy dostaniesz się na lepsze stanowisko bądź poszczęści ci się w życiu.. zrobi wszystko aby ściągnąć cię na ziemię. Piszę o tym, ponieważ sama zapłaciłam ponad 7 000 w przeliczeniu na złotówki za szkody jakie nam wyrządził nasz 'przyjaciel na obczyźnie'.
Pozdrawiam serdecznie
__________________
Tysiące odcieni życia
www.sszzansa.bloog.pl
patrycja1809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 22:36   #129
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

New_life nigdy nie bierz pokoju przez internet. Znam wiele historii co ludzie później nocowała na ulicy lub szukali w ostatniej chwili noclegu. Najlepiej jeśli nie macie tam znajomych to wynająć pokój w hostelu i szukać już pokoju na miejscu.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Warto też nastawić się na wysokie ceny pokoju w Londynie, ceny poszybowaly w górę w ciągu ostatnich paru miesiecy. Teraz pokoju dwójki są nawet po £700.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 15:02   #130
milli11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Witaj, ja też zamierzam jechać do Manchesteru, ale w przyszłym roku bardziej na wiosnę bo z tego co wiem od stycznia do marca jest martwy sezon. jeżeli ktoś ma ochotę przyłączyć się do mnie, podzielić się informacjami nt. pracy, mieszkania w Anglii to proszę pisać: milli11@interia.pl.
Pozdrawiam.

Edytowane przez milli11
Czas edycji: 2015-11-11 o 15:23 Powód: korekta
milli11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 08:44   #131
new_life
Rozeznanie
 
Avatar new_life
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
New_life nigdy nie bierz pokoju przez internet. Znam wiele historii co ludzie później nocowała na ulicy lub szukali w ostatniej chwili noclegu. Najlepiej jeśli nie macie tam znajomych to wynająć pokój w hostelu i szukać już pokoju na miejscu.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Warto też nastawić się na wysokie ceny pokoju w Londynie, ceny poszybowaly w górę w ciągu ostatnich paru miesiecy. Teraz pokoju dwójki są nawet po £700.
No właśnie nie mamy nikogo w UK. Jedziemy sami ze sobą :P I chyba skończy się właśnie na hostelu na kilka dni aby znaleźć pokój...
new_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 12:44   #132
Younger
Przyczajenie
 
Avatar Younger
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 29
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Czy ktos się wybiera w listopadzie do UK? poszukuje towarzyszki
Younger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 09:26   #133
mattygotoworktouk
Przyczajenie
 
Avatar mattygotoworktouk
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

A więc forumowiczki jak jakieś są ponawiam ogłoszenie może i śmieszne i naiwne, nie oceniajcie, a hejterów będę ignorował pewnie z czystej zazdrości mi będą docinać. Szukam zdecydowanej dziewczyny na wyjazd za granicę bo samemu smutno a tak będzie raźniej i finansowo i w ogóle jedno na drugim będzie mogło polegać i się wspierać toż wiadomo i nasi rodacy już tam są gdzie zmierzamy ale zawsze jest jakieś ale. Oryginalnie zmierzam do UK czyli Anglii czy tam Wielkiej Brytanii jak zwał tak zwał lecz nie wykluczam krajów jak Niemcy, Holandia, Belgia, Norwegia, Szwecja, Finlandia czy Austria ale w północnej Anglii byłem troszkę a więc mam tam wszystko na start co potrzeba by zacząć nowe życie bo nic mnie tu nie wiążę z moim krajem miastem i takie tam a więc nie mam wyboru kasa się kiedyś skończy decyduję się na emigrację na dodatek jestem sam i nie mając nikogo łatwiej mi będzie migrować po europie za pracą. W związku z tym może znajdę tu jakąś chętną nie tyle co zdesperowaną ale taką co ma podobną sytuację i chcę się wyrwać stąd czy na jakiś czas czy na stałe. Generalnie byłoby fajnie się spotkać ale ta polska duża a rozmowa przez skype czy telefon to wiemy jak to jest a więc może dziewczyny z lubelskiego i okolicznych województw jak macie chęć i nóż na gardle to zapraszam we dwoje zawsze lepiej nie zginiemy. Dziewczyny zdecydowane od 18 lat do 30 lat dlaczego no bo w moim przedziale wiekowym z babcią 45 lub 50 lat nie będę dzielił pokoju logiczne toż takie panie mogłyby być prawie moimi matkami a więc przedział 36 w górę odpada ewentualnie 35 lat maksymalnie. Cóż zobaczę czy którakolwiek się ze mną skontaktuje wiadomości proszę kierować na: priv, gadu-gadu: 51882586, lub e-maila: justmyemaildotcom@gmail.c om
Odpowiem odpiszę do/dla każdej ja i tak i tak wyjadę bo zabukowałem już sobie bilet do Doncaster-Sheffield ja tam nie zginę ale wolałbym preferowałbym wyjechać z kimś a za razem kto wie... toż na chłopski rozum wiemy że i opłaty byłyby tańsze, dojazdy do pracy, ogólnie. Mam plan i go zrealizuję na żywioł nie jadę bo namiot i dworzec Wiktorii by mnie czekał ale też od początku tam będę startował damy radę czekam więc na propozycje do usłyszenia/do zobaczenia
mattygotoworktouk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 19:04   #134
kora222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 12
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Cytat:
Napisane przez mattygotoworktouk Pokaż wiadomość
A więc forumowiczki jak jakieś są ponawiam ogłoszenie może i śmieszne i naiwne, nie oceniajcie, a hejterów będę ignorował pewnie z czystej zazdrości mi będą docinać. Szukam zdecydowanej dziewczyny na wyjazd za granicę bo samemu smutno a tak będzie raźniej i finansowo i w ogóle jedno na drugim będzie mogło polegać i się wspierać toż wiadomo i nasi rodacy już tam są gdzie zmierzamy ale zawsze jest jakieś ale. Oryginalnie zmierzam do UK czyli Anglii czy tam Wielkiej Brytanii jak zwał tak zwał lecz nie wykluczam krajów jak Niemcy, Holandia, Belgia, Norwegia, Szwecja, Finlandia czy Austria ale w północnej Anglii byłem troszkę a więc mam tam wszystko na start co potrzeba by zacząć nowe życie bo nic mnie tu nie wiążę z moim krajem miastem i takie tam a więc nie mam wyboru kasa się kiedyś skończy decyduję się na emigrację na dodatek jestem sam i nie mając nikogo łatwiej mi będzie migrować po europie za pracą. W związku z tym może znajdę tu jakąś chętną nie tyle co zdesperowaną ale taką co ma podobną sytuację i chcę się wyrwać stąd czy na jakiś czas czy na stałe. Generalnie byłoby fajnie się spotkać ale ta polska duża a rozmowa przez skype czy telefon to wiemy jak to jest a więc może dziewczyny z lubelskiego i okolicznych województw jak macie chęć i nóż na gardle to zapraszam we dwoje zawsze lepiej nie zginiemy. Dziewczyny zdecydowane od 18 lat do 30 lat dlaczego no bo w moim przedziale wiekowym z babcią 45 lub 50 lat nie będę dzielił pokoju logiczne toż takie panie mogłyby być prawie moimi matkami a więc przedział 36 w górę odpada ewentualnie 35 lat maksymalnie. Cóż zobaczę czy którakolwiek się ze mną skontaktuje wiadomości proszę kierować na: priv, gadu-gadu: 51882586, lub e-maila: justmyemaildotcom@gmail.c om
Odpowiem odpiszę do/dla każdej ja i tak i tak wyjadę bo zabukowałem już sobie bilet do Doncaster-Sheffield ja tam nie zginę ale wolałbym preferowałbym wyjechać z kimś a za razem kto wie... toż na chłopski rozum wiemy że i opłaty byłyby tańsze, dojazdy do pracy, ogólnie. Mam plan i go zrealizuję na żywioł nie jadę bo namiot i dworzec Wiktorii by mnie czekał ale też od początku tam będę startował damy radę czekam więc na propozycje do usłyszenia/do zobaczenia
A na tym castingu przez skypa to bedziesz prosił o przedstawienie dowodu żeby dana kandydatka czasem cię nie oszukała, że wygląda na 27 a jednak to stara 35 letnia babcia?
kora222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 15:20   #135
Gosi3k1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Hej ja wybieram się w sobotę do Londynu a docelowo to Peterborough Któraś z Was może tez?
Gosi3k1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 01:40   #136
anialondyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Witam
A ja chcę sprowadzić na ziemie osoby wybierające sie za granicę w ciemno bez zapewnionego pokoju czy pracy.
Ja ze swoim chłopakiem wyjechałam poł roku temu do southampton do znajomych gdzie mielismy miec zapewniony pokoj i pracę.
Okazało się ze był problem z pokojem bo własciciel mieszkania nie chciał zeby płacić co tygodniowo a miesieczenie, z miesiecznym depozytem.
I po zapłacie 1000 f bylismy spłukani, chłopak dostał pracę na budowie za 50f na dzien, ja przez 3 miesiace nie mogłam znalezc, mimo ze sa agencje pracy to tylko sie w nich rejestrowalam i siedziałam na pokoju. A jak juz miala byc jakas praca to okazalo sie ze jest daleki dojazd i znowu siedzenie w domu z płaczem i checia powrotu do polski.
Po 3 miesiacah trafiłam na ogłoszenie ze jest firma co pomaga z praca i z mieszkaniami w londynie, napisałam smsa i sie odezwali, po kilkunastominutowej rozmowie bylismy przekonani ze pojedziemy jak najszybciej i jak zawsze biednemu wiatr w oczy, zaczal sie problem z depozytem w kwocie 500 funtow bo wlasciciel powiedzial ze mamy miesiac wypowiedzenia choc przy wprowadzaniu sie zapewnial ze tylko tydzien.
Po miesiacu jeszcze mieszkania wlasciciel oddal nam 300f depozytu a reszte wziąl bo niby sciany byly wytarte i bedzie musiał odmalowac mieszkanie (i to znajomy naszych znajomych)
Po przeprowadzce do Londynu za pokoj płacimy 140 f z tygodniowym depozytem i co tydzien, moj chłopak pracuje na budowie za 420f-450f na tydzien, ja przez agencje pracy za 240 f tygodniowo.
W Londynie skonczył sie moj płacz i kłótnie z moim chłopakiem bo stanelismy na nogi, oboje pracujemy i cieszymy sie soba i zyciem.
I mimo roznych wpisow na forach ze londyn jest drogi i duze miasto ze jest do niczego nie radze nikomu bez znajomosci jechac w ciemno do małego miasteczka bo moze okazac sie wielka porazka, Bo jest tam moze troszke taniej ale jest bardzo ciezko z praca.
W londynie jest moze troszke drozej ale napewno mozna znalezc szybciej prace i ja zmienic .
Nie wiem czy powinnam tu dawac namiary na firme ktora nam pomogła ale zaryzykuje bo dla ludzi ktorzy sie wybieraja do londynu mysle ze sie przyda
www.arga.info.pl https://www.facebook.com/ArgaUK
- pobieraja opłate za znalezienie pokoju czy odbior z lotniska jak i załozenie konta w banku czy inne jakies sprawy urzedowe ale ja mysle ze warto bo to nie jest jakas ogromna suma a ludzie jadacy z pl maja pewna prace, pokoj i wszystkie inne formalnosci .
Ja szczerze polecam bo jak by nie ich pomoc to bylibysmy w polsce z reka w nocniku .
Jezeli ktos bedzie miał pytania to w miare swojego czasu odpowiem na priv.
Pozdrawiam
anialondyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 21:26   #137
adrianITF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

To ja dodam że w Northampton jest duuużo pracy a ofert z całej UK mozna znaleźć tutaj: www.jobcontainer.com Jak ktos ma kłopot to zapraszam, doradzę.
adrianITF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 00:46   #138
noiwszystko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Witam, wylatuje do UK w polowie grudnia a dokladnie do Northampton do kolezanki i cialabym uzyskac jakies informacje jak jest w tym czase z praca chodz mi bardziej o okres po swietach bo slyszalam, ze w styczniu jest krucho z praca i dopiero w lutym wszystko wraca do normy. Licze na wypowiedz kogos z okolic bo nie wiem na co mam sie nastawiac. Ale i tak licze na to, ze pozalatwiam numer, bank i jakas prace napotkam.
noiwszystko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 10:38   #139
milena_26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

jak byście potrzebowali firmy która oferuje przeprowadzki z polski do anglii xxx to możecie zobaczyć,bo znajomi kiedyś sie przeprowadzali do anglii i byli bardzo zadowoleni z ich usług.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-12-11 o 10:45 Powód: link
milena_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-09, 16:20   #140
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Jak to jest z leczeniem w Anglii?
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 16:22   #141
tocopiekne
Zakorzenienie
 
Avatar tocopiekne
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 25 224
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Cytat:
Napisane przez pat0 Pokaż wiadomość
Jak to jest z leczeniem w Anglii?
Nijak. Od każdego lekarza wracasz z paracetamolem, który sobie oczywiście po drodze sam w aptece kupisz.
__________________
Raz na zachód, raz na wschód
Absolutnie, absolutnie
Będę z tobą aż po grób
Absolutnie, absolutnie..
tocopiekne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 17:04   #142
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Cytat:
Napisane przez tocopiekne Pokaż wiadomość
Nijak. Od każdego lekarza wracasz z paracetamolem, który sobie oczywiście po drodze sam w aptece kupisz.
A jak to jest z poważniejszymi chorobami? typu wątroba, przeszczep,zabiegi itd
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 18:38   #143
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Bez przesady z tym paracetamolem, jak coś się złego dzieje to dostaniesz antybiotyk, zrobią badania tylko muszą mieć do tego podstawy. Nie rozdają tak jak w Polsce za każdym razem antybiotyków na lewo i prawo. Moja córka ma problem z jedna stronę swojego ciała i rezonans magnetyczny załatwili w jeden dzień, przeslalismy im kartę z danymi i chorobami córki a po 2h znaliśmy już godzinę rezonansu i nie było żadnego problemu, że córkę trzeba uspac. Jesli, więc pracujesz i odprowadzasz podatki to na bank Cię będą leczyć. W szpitalu też starają się trzymać jak najkrócej, więc najczęściej przyjeżdżasz do nich w dniu jakiegoś zabiegu i wieczorem lub rano Cię wypisują jeśli dobrze zniosles zabieg.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 18:57   #144
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Bez przesady z tym paracetamolem, jak coś się złego dzieje to dostaniesz antybiotyk, zrobią badania tylko muszą mieć do tego podstawy. Nie rozdają tak jak w Polsce za każdym razem antybiotyków na lewo i prawo. Moja córka ma problem z jedna stronę swojego ciała i rezonans magnetyczny załatwili w jeden dzień, przeslalismy im kartę z danymi i chorobami córki a po 2h znaliśmy już godzinę rezonansu i nie było żadnego problemu, że córkę trzeba uspac. Jesli, więc pracujesz i odprowadzasz podatki to na bank Cię będą leczyć. W szpitalu też starają się trzymać jak najkrócej, więc najczęściej przyjeżdżasz do nich w dniu jakiegoś zabiegu i wieczorem lub rano Cię wypisują jeśli dobrze zniosles zabieg.
Regularnie potrzebuje konsultacji lekarza. Obecnie lecze sie w Polsce. Gdybym chciala leczyc sie w UK powinnam przetlumaczyc na jezyk angielski wszystkie swoje wypisy ze szpitala itp? jak myslicie?
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 19:03   #145
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Tak musisz wziąć ze sobą wszystkie badania przetłumaczone, też musisz wiedzieć jakie bierzesz leki, bo mogą Ci je przepisać na podstawie badań z polski, zanim dostaną wyniki ich badań. Dobrze jakbyś miała na wszelki wypadek leki na zapas zanim się zapiszesz do lekarza.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 19:05   #146
tocopiekne
Zakorzenienie
 
Avatar tocopiekne
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 25 224
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Bez przesady z tym paracetamolem, jak coś się złego dzieje to dostaniesz antybiotyk, zrobią badania tylko muszą mieć do tego podstawy. Nie rozdają tak jak w Polsce za każdym razem antybiotyków na lewo i prawo. Moja córka ma problem z jedna stronę swojego ciała i rezonans magnetyczny załatwili w jeden dzień, przeslalismy im kartę z danymi i chorobami córki a po 2h znaliśmy już godzinę rezonansu i nie było żadnego problemu, że córkę trzeba uspac. Jesli, więc pracujesz i odprowadzasz podatki to na bank Cię będą leczyć. W szpitalu też starają się trzymać jak najkrócej, więc najczęściej przyjeżdżasz do nich w dniu jakiegoś zabiegu i wieczorem lub rano Cię wypisują jeśli dobrze zniosles zabieg.
Mam trochę inne zdanie, ale to zależy od doświadczeń. nas mieli gdzieś w każdym razie. Skończyło się operacją w Polsce. Ale gratuluję, że Tobie się udało
__________________
Raz na zachód, raz na wschód
Absolutnie, absolutnie
Będę z tobą aż po grób
Absolutnie, absolutnie..
tocopiekne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 19:13   #147
miiilka91
Raczkowanie
 
Avatar miiilka91
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Cytat:
Napisane przez pat0 Pokaż wiadomość
Jak to jest z leczeniem w Anglii?
Beznadziejnie
miiilka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 19:34   #148
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Kazdy pewnie wypowiada sie na bazie wlasnych przezyc.
Gdy bede miala ubezpeczenie to chyba wizyty nie sa az tak drogie ? ale placi sie za wypisanie recepty itd?
a gdy bede bez ubezpieczenia? pewnie ceny kosmiczne prywatnie
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 19:35   #149
Sweet_Leaf
Przyczajenie
 
Avatar Sweet_Leaf
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 17
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Też rozmyślam nad Anglią...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Sweet_Leaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 19:59   #150
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Bez ubezpieczenia ceny są okropne. Jeśli masz ubezpieczenie to lekarzy masz za darmo, za receptę zawsze płaci się stała kwotę coś koło £8.50. Jeśli chodzi o płacenie za wizytę to płaci się tylko za dentystę.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-25 13:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.