BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-25, 11:56   #4021
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Ja mam pdoobny problem - dotyczacy Legere -wyglada na to, ze nie lubi sie z mineralami Wczoraj wieczorem na policzku mialam kilka suchych, czerwonych wypuklosci - ani to pryszcze, ani gule...

Sloniku - a stosujesz mineraly?
Tak, dokładnie! Bo gule by bolały, a to są takie wypryski jakby mnie coś pogryzło, bo delikatnie swędzą.

Tak, stosuje minerały i akurat tego dnia miałam mineralny kryzys, bo strasznie mi się skóra przesuszyła i minerały mi to strasznie podkreśliły. A że musiałam szybko wyjść, zmyłam wszystko, nałożyłam elemonga i 2 dni później takie cuś
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:00   #4022
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Mam cerę sniada, ale nie bardzo ciemna.
Korektor ma kolor brzoskwiniowy, taki wlasnie losowiowy, wiec tu bardzo nie kieruj sie jego kolorem, poniewaz zaraz po nalozeniu ten kolor zanika i stapia sie z Twoim kolorem cery. Dosc mocno kryje
A ten ciemniejszy nie wiem, jaki ma kolor. Ja bralam w ciemno jedynke i jest idealna
To ja tez chyba mam podobną cerę
Do jakiego kosmetyku mogłabyś porównać jego krycie? Np miałaś kiedyś dermacol albo korektor Magic HR albo jeszcze inny podkład/korektor? Chciałabym tak mniej więcej się zorientowac co do stopnia krycia tego korektora I nie zbiera sie w zgłębieniach skóry/ewentualnych zmarszczkach? (ja tak czasem mam że jak się śmieje, to potem korktor który mam nałożony pod oczami jakoś tak włazi w te zmarszczki mimiczne i niezbyt estetycznie to wygląda )
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:02   #4023
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ł@siczko, a jak określiłabyś ten kolor? To jest jasnożółty z domieszką łososia czyli trochę różu trochę pomarańczu? Albo może mogłabyś porównać go do koloru jakiegoś BB creamu?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:16   #4024
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez słonik Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie! Bo gule by bolały, a to są takie wypryski jakby mnie coś pogryzło, bo delikatnie swędzą.

Tak, stosuje minerały i akurat tego dnia miałam mineralny kryzys, bo strasznie mi się skóra przesuszyła i minerały mi to strasznie podkreśliły. A że musiałam szybko wyjść, zmyłam wszystko, nałożyłam elemonga i 2 dni później takie cuś
Byc moze nie wszystkie BB daja sie bezkarnie laczyc z mineralami... Kiedy stosuje BB solo - nie mam tego typu niespodzianek.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:26   #4025
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

No nic, na razie spróbuję całkowicie odstawić BB Zastanawiam się też, czy te sporadyczne wysypy na twarzy to nie wina sterydów, które odstawiłam na przełomie stycznia i lutego.
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:51   #4026
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

oo - to rzeczywiscie..ja stawialabym na sterydy...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 14:10   #4027
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
oo - to rzeczywiscie..ja stawialabym na sterydy...
No właśnie, bo teraz dopiero powoli schodzi mi 'świnka' z twarzy, więc może i stąd te niespodzianki. No nic - dzięki
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 14:52   #4028
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Kolor korektora to bezowa brzoskwinia.
Na zdjeciu nr 1 z lampa, na 2 bez lampy.
Krycie ma takie, jak Astor na zdjeciu nr 3, czyli dosc mocne.
Nigdy nie mialam zadnego z wymienionych korektorow: Dermacol, HR wiec nie wiem jak one kryja...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC11730.jpg (26,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC11732.jpg (21,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC11733.jpg (27,5 KB, 38 załadowań)
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 18:44   #4029
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Kolor korektora to bezowa brzoskwinia.
Na zdjeciu nr 1 z lampa, na 2 bez lampy.
Krycie ma takie, jak Astor na zdjeciu nr 3, czyli dosc mocne.
Nigdy nie mialam zadnego z wymienionych korektorow: Dermacol, HR wiec nie wiem jak one kryja...
Ślicznie dziękuję za fotki
Muszę przyznać że jak na numer 1 to wcale on nie jest taki jasny.. Dobrze że wkleiłaś fotki, bo szczerze powiedziwszy to bardziej skłaniałam się ku kolorowi nr 2 bo wydawało mi się że 1 musi byc strasznie jasny
Podoba mi się ten korektor Bo choc nie licze że ukryje moje cienie w 100% to myslę że powinien się dobrze spisać, biorąc pod uwagę że inne korektory górnopółowe kosztują ponad 100zł, to mysle ze ten się opłaca Tylko szkoda że nie mam konta na ebayu ani paypala
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 07:57   #4030
Miminka73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 25
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Podzielę się z Wami moją opinią o kremie BB Black Label Dr.Jart.
Używam go od tygodnia. Zaznaczam ,że jesli chodzi o podkłady przeszłam już chyba przez wszystko-od Lorealów po wiele podkladów z Douglasa ( clinique,Estee Lauder,Yves Laurent ),tażke apteczneVichy, L.R.P. oraz minerały ....
Mam cerę trudną dlatego tak eksperymentuje .Krem BB Dr. Jart odpowiada mi w 100%. Jest świetny. Stapia sie z cerą, rozswietla ja lekko, ale cera jest matowa, kryje wystarczająco, nie czuje go na twarzy , czuje się świezo.Po demikajażu nie widzę objawów zmęczonej cery. Naprawdę super! Aha. I myślę ,że nie zatyka porów, mi w każdym razie nie przybyło zaskórniaków, ani wyprysków, a mam z tym problem.
Zamówiłam sobie oczywiście także inne Bb creamy -misshę PC i Lioele i skin 79 Oroent Gold. Jestem ciekawa jakie będa w porównaniu z Dr. Jart.
Może ktoś porównywał ten krem z innymi....
Miminka73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 09:15   #4031
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Czy to może ten kremik?: http://www.purplepieces.com/review-d...abel-bb-cream/
Ja używałam Misshe PC, ale ze względu na to że mam bardzo błyszczącą cerę, musiałam zaprzestać jej używania (moze to przez wysoki filtr, który mam Missha w sobie to świecenie na mojej twarzy jeszcze się wzmagało..?). Nie powiem Missha bardzo ładnie wygląda na twarzy, ujednolica koloryt skóry, wygładza. Wszystko ok, gdyby nie to świecenie (nie pomagały pudery matujące ani skrobia).
Teraz używam podkładu mnieralnego, ale chciałabym zaopatrzyc się jeszcze w jakiś kremik BB (i oczywiście korektor skinfood )
Miminka73 jaki masz typ cery? Czy Twój kremik występuje w róznych kolorach czy tylko w jednym?
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 09:23   #4032
Miminka73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 25
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Tak, to ten krem. Moja cera jest mocno problematyczna mimo moich 37 lat. Nic nie zmienilo sie od czasów nastolatkowych
Mam cerę wrażliwą, przetłuszczająca się ,a równocześnie sklonna do przesuszeń i zaczerwieńi mocno zapychająca się. Jak nie posmaruje się czyms trsćiwym mam podrażnienia , jak posmaruje to nie ma podrażnień ,ale zaskórniaki.
Wydaje mi się ,że jest jedem odcień tego kremu. W każdym razie w opisie i na stronie nie pisze ,ze jest wiecej. Zamowilam go z pink melon, ale teraz bede zamawiac z ebay, bo ceny sa duzo nizsze.
Na ten krem stosuje puder w kamieniu, ale bez pudru tez jest ok.
Miminka73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 10:27   #4033
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Czyli wychodzi na to że ten kremik powinien poradzic sobie również z miom błyszczeniem? Na pink melon ceny są mocno wygórowane, nie warto tam kupowac. Dziewczyny polecaja na ebayu rubyruby76 (albo sklep koreabb - juz nie na ebayu ), zaraz zerkne czy ten sprzedawca ma ten kremik, bo tez może się skusze

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Weszłam na strone rubyruby76 na ebayu i z tego co wypatrzyłam, to wychodzi na to że są dwa rodzje tego kremu: w czarnej tubce dla skóry suchej, a w srebrnej dla skóry tłustej : http://stores.ebay.pl/RubyRubyshop/D...=p4634.c0.m322
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 10:36   #4034
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

ja mam ten w srebrnej tubce i jak dla mnie jest swietny - dla niego odstawiłam Misshe PC i Skinfood Gingko już się nim tu zachwycalam parę stron wczesniej. A mam własnie tłustą cerę, skłonną do podrażnień, z kilkoma niespodziankami nasilającymi się w "te" dni
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 10:37   #4035
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Anulenka - polecam ten korektor lososiowy, naprawde ladnie kryje moje since, po przypudrowaniu cera staje sie jednolita pod oczami, ladny efekt Kosmetyk jest bardzo kremowy i tlusty, ale super sie wchlania, nie zostawia lepkiej warstwy. Mysle, ze bedziesz zadowolona

Z korektorow mam jeszcze: Astora (na zdjeciu), Essence Forget It (koleczko z 3 kolorami: bez, rozowy i zielony), korektor mineralny Oriflame GG. Z nich wszystkich najlepiej kryja wlasnie SKINFOOD i Astor
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:30   #4036
Niunia_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Hej dziewczyny, wybrałam sobie dwa kremiki z BB u jednego sprzedawcy z ebay'a i napisałam do niego czy ma na stanie (magazynie) Elemonga, gdyż nie miał go na aukcjach, jeśli tak to miałabym wszystko w jednej paczce. I oto odpowiedź jaką uzyskałam:
'Thank you for your inquiry.

I searched about "Elemong BB cream" and its manufacturer named "Jang's Cosmetic".
First of all, it is NOT popular and I couldn't find any sellers in Korean web site.
Any Korean site didn't sell Elemong BB cream.
Please check below address. It's the result of Korean "Elemong"
http://www.google.co.kr/#sclient=psy...1d9895eef47795

And could you check below google search result again?
http://www.google.pl/#hl=ko&source=h...40185625a924f8

You can read it with google translator.
First one means that "One of Jang's Cosmetic item include steroid illegally. They got penalty from KFDA."
Second one means that "Jang's Cosmetic didn't marking their name on the product illegally. They got penalty from KFDA."
I recommend to use more popular brand. I think elemong is not good choice.
'

Prześledziłam pare stron wątku i dziewczyny skarżyły się, że wyskoczyły gule.. to pewnie przez ten steroid :/ Niektórych uczulił a innych nie.. no i jeśli wierzyć sprzedawcy jest nielegalny. Kurde a już się napaliłam bardzo na Elemonga. Co Wy na to?
Niunia_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:44   #4037
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Niunia_86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wybrałam sobie dwa kremiki z BB u jednego sprzedawcy z ebay'a i napisałam do niego czy ma na stanie (magazynie) Elemonga, gdyż nie miał go na aukcjach, jeśli tak to miałabym wszystko w jednej paczce. I oto odpowiedź jaką uzyskałam:
'Thank you for your inquiry.

I searched about "Elemong BB cream" and its manufacturer named "Jang's Cosmetic".
First of all, it is NOT popular and I couldn't find any sellers in Korean web site.
Any Korean site didn't sell Elemong BB cream.
Please check below address. It's the result of Korean "Elemong"
http://www.google.co.kr/#sclient=psy...1d9895eef47795

And could you check below google search result again?
http://www.google.pl/#hl=ko&source=h...40185625a924f8

You can read it with google translator.
First one means that "One of Jang's Cosmetic item include steroid illegally. They got penalty from KFDA."
Second one means that "Jang's Cosmetic didn't marking their name on the product illegally. They got penalty from KFDA."
I recommend to use more popular brand. I think elemong is not good choice.'

Prześledziłam pare stron wątku i dziewczyny skarżyły się, że wyskoczyły gule.. to pewnie przez ten steroid :/ Niektórych uczulił a innych nie.. no i jeśli wierzyć sprzedawcy jest nielegalny. Kurde a już się napaliłam bardzo na Elemonga. Co Wy na to?
Ale odkrycie, kto by pomyślał. Niunia_86 dzięki za info
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:50   #4038
Amino_kwas
Raczkowanie
 
Avatar Amino_kwas
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 180
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

a który to sprzedawca, jesli można wiedzieć?

bo Elemongi ma tylko Zino

Edytowane przez Amino_kwas
Czas edycji: 2011-02-26 o 14:13
Amino_kwas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:59   #4039
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Ale odkrycie, kto by pomyślał. Niunia_86 dzięki za info
O rany... A komuś tu elemong niesamowicie podpasował...

Powiem wam szczerze, że może po jakiś poszukiwaniach bym się dała namówić na BB Cream'y tak całkowicie, ale fakt sporej nieznajomości składów itp. sprawia, że jednak zostanę przy minerałach. Jestem strasznie wyczulona na to co kładę na twarz.

Ale żeby nie było - dziś sprobowałam z różowym Skin79 i o ile generalnie trzyma się i jakoś kryje, to jednak podbiło moją naturalną bladość w kierunku truposza... Pewnie powinnam przetestowac więcej firm, ale z kolei sprawa długich składów trochę mnie niepokoi. I tak w kółeczko.

Aczkolwiek korektor Skin79 z serii Oriental wciąż mam w bardzo poważnych planach.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 15:38   #4040
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dla mnie Elemong był zawsze trochę podejrzany, brak informacji o składzie, producent nie posiada nawet strony internetowej, ja bym się bała coś takiego stosować :P Na zagranicznych forach Azjatki zachwalają Misshę, Skin79, Skinfood itp a o dziwo o Elemonga nikt nawet nie wspomina.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 15:44   #4041
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Dla mnie Elemong był zawsze trochę podejrzany, brak informacji o składzie, producent nie posiada nawet strony internetowej, ja bym się bała coś takiego stosować :P Na zagranicznych forach Azjatki zachwalają Misshę, Skin79, Skinfood itp a o dziwo o Elemonga nikt nawet nie wspomina.
Fakt Nie miałam nigdy elemonga, ale dziewczyny go chwaliły i chciałam poszukac o nim więcej recenzji na innych zagranicznych forach (np makeupalley) ale nigdy takiej nazwy nie znajdowało.. To zrobilyśmy trochę antyreklamę
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 15:50   #4042
ashka81
Raczkowanie
 
Avatar ashka81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 357
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ja też mam korektor Skin Food i nie wydaje mi się żeby zakrył mocniejsze sińce pod oczami. Krycie ma raczej średnie i do dermacolu dużo mu brakuje. Kolor #1 jest dosyć ciemny, ale po nałożeniu szybko jaśnieje i dobrze się stapia z cerą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SF1.jpg (25,3 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SF3.jpg (13,1 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SF2.jpg (19,7 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez ashka81
Czas edycji: 2011-02-26 o 16:01
ashka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 15:58   #4043
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

A ja mam Elemonga od prawie roku i jeszcze nic złego mi nie zrobił a wręcz przeciwnie
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 16:07   #4044
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez ashka81 Pokaż wiadomość
Ja też mam korektor Skin Food i nie wydaje mi się żeby zakrył mocniejsze sińce pod oczami. Krycie ma raczej średnie i do dermacolu dużo mu brakuje. Kolor #1 jest dosyć ciemny, ale po nałożeniu szybko jaśnieje i dobrze się stapia z cerą.
Huh? Podobny efekt to ja uzyskałam zwykłym bebesiem, tzn. Luminous Pearl ze Skin79... Idę szukać swatchy Orientala...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 16:12   #4045
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez ashka81 Pokaż wiadomość
Ja też mam korektor Skin Food i nie wydaje mi się żeby zakrył mocniejsze sińce pod oczami. Krycie ma raczej średnie i do dermacolu dużo mu brakuje. Kolor #1 jest dosyć ciemny, ale po nałożeniu szybko jaśnieje i dobrze się stapia z cerą.
Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Huh? Podobny efekt to ja uzyskałam zwykłym bebesiem, tzn. Luminous Pearl ze Skin79... Idę szukać swatchy Orientala...
Hmm.. To ja już nie wiem
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 16:41   #4046
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ale jaja z tym elemongiem ... prawda prawdopodobnie lezy gdzies po srodku, tak czy inaczej ja go juz wiecej nie dotkne. Na wszelki wypadek.
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 16:59   #4047
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Hmm.. To ja już nie wiem
Z tego co widziałam na fotce, to ashka81 i ja mamy podobnego rodzaju sińce pod oczami, i jeśli ten SkinFood jej zrobił taki efekt, to wybacz, ale mam przynajmniej ze 3 korektory, które robią mi to samo i jeśli mam być szczera najlepiej póki co to wygląda z Skin79 Luminous Pearl, gdyż ma takie odbicie drobinek, że faktycznie maskuje cienie - a jest zwykłym BB kremem. Korektor powinien kryć mocniej. Liczę właśnie w tej kwestii na Oriental Cover.

A Elemonga nawet nie planowałam brać bo rzecz od początku wydawała się dziwna...

Jak podadzą uczciwie cały skład itp, to może wtedy bym na jakiś test wrzuciła...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 17:13   #4048
ashka81
Raczkowanie
 
Avatar ashka81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 357
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Jedyne czym Skin Food się broni to to, że nie podkreśla suchych skórek. Teraz się maltretuję retinem i pod oczami się dzieją dantejskie sceny, a z tym korektorem nic nie widać
ashka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 19:08   #4049
Amino_kwas
Raczkowanie
 
Avatar Amino_kwas
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 180
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A ja mam Elemonga od prawie roku i jeszcze nic złego mi nie zrobił a wręcz przeciwnie
dokładnie

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

http://cgi.ebay.pl/BAVIPHAT-Sugar-Gi...item33638d80c7
a to ktos miał?
Amino_kwas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 19:20   #4050
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

uzywalam pink skin79. kolor mi odpowiada, ladnie wyrownuje koloryt cery i wybiela. ogolnie bylabym baaardzo zadowolona, gdyby nie to, ze mnie zapycha a to sie naprawde bardzo rzadko zdarza u mnie, mam praktycznie bezproblemowa cere. Czy mozecie polecic cos innego, ale maksymalnie podobnego do pink?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.