Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-29, 17:03   #1621
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Mnie interesuje taki podkład, który będzie dobrze krył i nie będzie robił mi suszków. Akurat tak się trafiło, że ten Infallible ładnie wtapia mi się w skórę i nie wygląda jak crackle, ale jak masz lepszy podkład to chętnie nadstawię uszu Na Lorealu świat się przecież nie kończy

Dla mnie zakupy kosmetyków to gehenna. Nigdy nie wiem, na który się zdecydować. Tyle lat się maluję, a dopiero niedawno dowiedziałam się jaki tusz dobierać do moich rzęs żeby się nie zlepiały. Szkoda, że w świecie pudrów i podkładów nie jestem taka mądra
__________________
.:moje cudaki:.

Edytowane przez neissi
Czas edycji: 2007-09-29 o 17:07 Powód: mały dopisek
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 17:07   #1622
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez neissi Pokaż wiadomość
No niestety Jelonku chyba masz do czynienia z osiołkiem Poszłam i kupiłam. Loreal Infallible 125. W sklepie było ok, ale jak wyszłam z tymi pomalowanymi łapkami to się okazało, że trzeba było kupić jednak Revlona. Na szczęście ten Loreal jest zamknięty i zaklejony, więc nie powinnam mieć problemów ze zwrotem. No niestety znów pokierowałam się konsytencją, a nie kolorem Gdybym miała ciemniejszą cerę to ten Loreal byłby najlepszym podkładem jakiego używałam. Jest boski pod każdym względem. Szkoda, że zbyt ciemny

W Revlonie trochę mnie odstraszają te rozświetlające drobinki, ale kolor ma niemalże biały, więc nadaje się idealnie. Z początku odrzuciło mnie, bo przy rozprowadzaniu robiły się takie kłaczki i uwydatniał suchość skóry. Jednak wystarczyło poczekać i przetrzeć lekko chusteczką żeby uzyskać bardzo dobry efekt.

A najlepsze jest to, że myłam już kilka razy ręce, a oba podkłady nadal się trzymają

Pomęczę się jeszcze z tą IsaDorą 60 do poniedziałku i poczytam dokładniej wąteczek Jak nie znajdę nic lepszego to zamienię Loreala na Revlona

Cieszę się, że jest dużo osób zadowolonych ze swojej, jak to mówią, "trupiej" karnacji Ja kiedyś nie mogłam znieść swojej bladości. Głównie dlatego, że strasznie się czerwieniłam i było to bardzo widoczne. Na szczeście nie miałam takich opinii, z jakimi spotyka się emurulez77. Wszyscy to u mnie podziwiali, bo wyglądałam jak gejsza z czarną oprawą oczu i czarnymi włosami. Do dziś nie wiem po kim to odziedziczyłam, bo w domu wszyscy są ciemniejsi

Ja mam za to innego hopla. Z różnych powodów przerzedziły mi się trochę włosy. Nie jestem łysa, ale fakt, że spod ciemnych włosów świeci taki biały przedziałek wprawia mnie w kompleks łysego Czy Wy też tak macie?

Nie zanudzam Was dalej i idę pogrążyć się w lekturze wąteczku
moze pomoze ci seboradin? i jakis suplement? warto zajrzec na forum fryzjerskie
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 17:15   #1623
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Swego czasu przetestowałam wszystkie te specyfiki. Jedyny, który pomaga to Kamiwaza. Wystarczy, że smaruję głowę raz na jakiś czas, a mam potem sliczne nowe króciutkie włoski Niestety jestem leniwcem i nie mam cierpliowści do smarowania się codziennie. Wtedy miałabym pewnie afro

Ale tak serio to mam coś takiego, że normalnie linieję. Przy takim ciągłym wypadaniu powinnam być łysa, ale na szczęście nie jestem, co widać na avatarku Powinnam stosować Kamiwazę częściej, ale to cholerstwo jest drogie, a przy codziennym stosowaniu starcza na zaledwie 2 tygodnie
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 20:34   #1624
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez neissi Pokaż wiadomość
Swego czasu przetestowałam wszystkie te specyfiki. Jedyny, który pomaga to Kamiwaza. Wystarczy, że smaruję głowę raz na jakiś czas, a mam potem sliczne nowe króciutkie włoski Niestety jestem leniwcem i nie mam cierpliowści do smarowania się codziennie. Wtedy miałabym pewnie afro

Ale tak serio to mam coś takiego, że normalnie linieję. Przy takim ciągłym wypadaniu powinnam być łysa, ale na szczęście nie jestem, co widać na avatarku Powinnam stosować Kamiwazę częściej, ale to cholerstwo jest drogie, a przy codziennym stosowaniu starcza na zaledwie 2 tygodnie
Przepraszam za OT, ale mogłabyś dać jakieś namiary na ten specyfik (co to jest, jak się stosuje, na co dokładnie pomaga itd.)?
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 22:23   #1625
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Przepraszam za OT, ale mogłabyś dać jakieś namiary na ten specyfik (co to jest, jak się stosuje, na co dokładnie pomaga itd.)?
Wysłałam Ci na PW
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 23:52   #1626
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

cos dla milośniczek rudych i bladych( łudze sie ze są tu takie) : 135 zdjęc uroczej barbary_meier
http://www.prosieben.de/lifestyle_ma...ry/index_1.php
__________________
Wątek Rudowłosych Wizażanek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukuję starych zapachów Guerlain !!!


restless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 10:43   #1627
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez restless Pokaż wiadomość
cos dla milośniczek rudych i bladych( łudze sie ze są tu takie) : 135 zdjęc uroczej barbary_meier
http://www.prosieben.de/lifestyle_ma...ry/index_1.php
to sie nie ludz, ja jestem milosniczka i daze do tego idealu
wzor-julianne moore
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-30, 10:49   #1628
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Tusio Pokaż wiadomość
to sie nie ludz, ja jestem milosniczka i daze do tego idealu
wzor-julianne moore

mi troszke przeszlo jesli chodzi o dazenie do tego idealu, ale zboczenie na punkcie zielonookich rudych bladolic zostało
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 11:27   #1629
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Hej, witam, równiez jestem blada i również szukam podkładu
Mam jeszcze trochę Revlona odcień Buff, ale jest za ciemny. Myślę, czy by nie kupić teraz odcienia Ivory, ale boję się, że nie jest jaśniejszy tylko bardziej różowy? Macie jakieś porówanie i możecie mi doradzić?

A co do wypadających włosów to ja polecam ampułki Radical Farmony, na moje włosy zadziałały cudownie- przestały wypadać, szybciej rosły, mniej się przetłuszczały.
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 09:09   #1630
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecają nowe odcienie, które wprowadziła IsaDora- nr 48 i 49.
te odcienie to z IsaDory Hydralight?
bo nigdzie nie widziałam
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 09:12   #1631
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Na pewno z Sheer to cover, bo o tym podkładzie pisały dziewczyny Czy z innych podkładów też, nie wiem.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-01, 09:43   #1632
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dzięki Jelonku
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 12:03   #1633
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Pokaż wiadomość
Mam jeszcze trochę Revlona odcień Buff, ale jest za ciemny. Myślę, czy by nie kupić teraz odcienia Ivory, ale boję się, że nie jest jaśniejszy tylko bardziej różowy? Macie jakieś porówanie i możecie mi doradzić?
Własnie wróciłam ze sklepu z odcieniem Buff. Chciałam Ivory, ale on nie występuje w serii dla cery suchej, a ja takową mam. Jeśli chodzi o porównanie Buff i Ivory z serii dla skóry tłustej i mieszanej to powiem Ci, że Ivory jest jaśniejszy, ale zdecydowanie różowy. Zauważyłam natomiast, że Buff z serii dla skóry suchej jest jaśniejszy od tego Buff dla skóry tłustej. Ale może to dlatego, że mam skórę suchą i ten akurat lepiej się z nią stopił

Jeśli Buff jest dla Ciebie za ciemny to faktycznie Ivory byłby lepszy, ale jeśli masz cerę naczyńkową to możesz wyglądać trochę sino. Najlepiej idź do sklepu, wymaziaj się nim np. na linii żuchwy, wróc do domu i przyjrzyj się czy by Ci odpowiadał
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 14:48   #1634
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez neissi Pokaż wiadomość
Własnie wróciłam ze sklepu z odcieniem Buff. Chciałam Ivory, ale on nie występuje w serii dla cery suchej, a ja takową mam. Jeśli chodzi o porównanie Buff i Ivory z serii dla skóry tłustej i mieszanej to powiem Ci, że Ivory jest jaśniejszy, ale zdecydowanie różowy. Zauważyłam natomiast, że Buff z serii dla skóry suchej jest jaśniejszy od tego Buff dla skóry tłustej. Ale może to dlatego, że mam skórę suchą i ten akurat lepiej się z nią stopił

Jeśli Buff jest dla Ciebie za ciemny to faktycznie Ivory byłby lepszy, ale jeśli masz cerę naczyńkową to możesz wyglądać trochę sino. Najlepiej idź do sklepu, wymaziaj się nim np. na linii żuchwy, wróc do domu i przyjrzyj się czy by Ci odpowiadał
Jeśli Ivory jest różowawy to odpada.. trafiłaś- mam cerę naczynkową, do tego czerwone włosy, więc myślę, że efekt byłby nieciekawy. Właściwie Buff przy nakładaniu nie jest za ciemny, ale mam wrażenie, że po jakimś czasie ciemnieje w strefie T, albo to efekt pudru..? Nie wiem, chyba muszę jeszcze uważniej poobserwować
Bardzo chciałabym zostać przy Revlonie, bo potrzebuję podkładu mocno kryjącego i bardzo trwałego. Zdarzają mi się dni, gdy od 5 rano do co najmniej 22 muszę "wyglądać", no i Revlon sobie z tym w miarę radzi. W dodatku na filtrze się fajnie rozprowadza
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 17:39   #1635
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Pokaż wiadomość
Hej, witam, równiez jestem blada i również szukam podkładu
Mam jeszcze trochę Revlona odcień Buff, ale jest za ciemny. Myślę, czy by nie kupić teraz odcienia Ivory, ale boję się, że nie jest jaśniejszy tylko bardziej różowy? Macie jakieś porówanie i możecie mi doradzić?
Ja mialam odcień Buff, a teraz mam Ivory. Buff był dla mnie zdecydowanie za ciemny i za żółty. Ivory jest jasny (choć bez przesady, mogłby być jaśniejszy), ja w nim różu nie widzę, jest taki hmm normalny Ale dla mnie jeszcze trochę za ciemny (rozjasniam go białym podkładem StarGazer).
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 17:47   #1636
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

komplement na dziś "Córciu jesteś taka blada, że aż zielona " - to mój ojciec

u chirurga w czasie usuwania przepukliny ścięgna - siotro, prosze otworzyc okno, bo moja pacjenta jest taka blada, ze zaraz zemdleje...
ja mu na to - ja zawsze tak mam...
na co on z rozdziawionymi ustami -niemożliwe..
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 18:39   #1637
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez °Alchemia Pokaż wiadomość
Ja mialam odcień Buff, a teraz mam Ivory. Buff był dla mnie zdecydowanie za ciemny i za żółty. Ivory jest jasny (choć bez przesady, mogłby być jaśniejszy), ja w nim różu nie widzę, jest taki hmm normalny Ale dla mnie jeszcze trochę za ciemny (rozjasniam go białym podkładem StarGazer).
hmm powiadasz? to znowu mnie w rozterki wpędziłaś problem mam tego rodzaju, że podkład kupuję na Allegro i nie mam możliwości pójścia do sklepu i przetestowania. Chyba kupię ten Ivory, bo na razie nie mam pojęcia co innego zrobić, a nóż widelec będzie dobry a jak nie to dokupię Buff i oba wymieszam- trzeba kombinować
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 18:41   #1638
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Mogę jutro wkleić jak wygląda Ivory w buteleczce i na dłoni (jak będzie dzienne światło)
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 19:06   #1639
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Nowy mejbelin, jeśli chodzi o kolor to porażka. Jakiś czas temu na allegro na zdjęciach był ślicznie jasny i na szczęście się nie pokusiłam.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-01, 19:10   #1640
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez °Alchemia Pokaż wiadomość
Mogę jutro wkleić jak wygląda Ivory w buteleczce i na dłoni (jak będzie dzienne światło)
Byłabym baaardzo wdzięczna
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 11:50   #1641
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Bardzo proszę Revlon Colorstay odcień Ivory

Na pierwszym zdjęciu najlepiej widac kolor moim zdaniem (czarną poziomą kreską zaznaczyłam do którego miejsca jest podkład, powyżej nie patrzeć, bo tam już ściemniały same resztki na ściankach)

Na ręce wygląda jakoś różowawo, ale na twarzy to znika, więc taka kapka na dłoni nie oddaje w pełni koloru. Powiem tak - bardziej mu do różowego niż do żółtego, bo żółci nie ma w nim wcale. Różowości może taka kapeczka, bardziej pastelowa. Porównałam go teraz na dłoni z Max Factor LP fair 100 i Revlon przy nim wygląda na ciepły odcień. Fair jest odrobinkę jaśniejszy i bardziej chłodny. W ten sposób.
Ale ja wyglądąłam w Revlonie w miarę ok (a jestem blada, ale własnie nie porcelanowa, dziwną mam cerę ), gdyby nie to, że na mojej twarzy prawie każdy podkład nieco ciemnieje, to byłby dobry pod względem koloru.

Mam nadzieję, że dobrze opisałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg revlon1.jpg (30,0 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg revlon2.jpg (26,5 KB, 129 załadowań)
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 12:09   #1642
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez °Alchemia Pokaż wiadomość
Bardzo proszę Revlon Colorstay odcień Ivory

Na pierwszym zdjęciu najlepiej widac kolor moim zdaniem (czarną poziomą kreską zaznaczyłam do którego miejsca jest podkład, powyżej nie patrzeć, bo tam już ściemniały same resztki na ściankach)

Na ręce wygląda jakoś różowawo, ale na twarzy to znika, więc taka kapka na dłoni nie oddaje w pełni koloru. Powiem tak - bardziej mu do różowego niż do żółtego, bo żółci nie ma w nim wcale. Różowości może taka kapeczka, bardziej pastelowa. Porównałam go teraz na dłoni z Max Factor LP fair 100 i Revlon przy nim wygląda na ciepły odcień. Fair jest odrobinkę jaśniejszy i bardziej chłodny. W ten sposób.
Ale ja wyglądąłam w Revlonie w miarę ok (a jestem blada, ale własnie nie porcelanowa, dziwną mam cerę ), gdyby nie to, że na mojej twarzy prawie każdy podkład nieco ciemnieje, to byłby dobry pod względem koloru.

Mam nadzieję, że dobrze opisałam
ale fotkę robiłas zaraz po nałozeniu, prawda? no własnie, gdyby LP nie ciemniał, byłby idealny ciekawam tylko jak duża jest róznica miedzy zwyklym colorstayem a tym z softlexem, niby oba ivory
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 12:13   #1643
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Po nałozeniu. Ale miałam na myśli, ze to Revlon na mnie ciemnieje, nie LP(może LP minimalnie, ale jest jaśniejszy, więc nie jest tak źle, Revlon muszę rozjaśniać, LP nie). Źle się wyrazilam może, na zdjęciach jest tylko Revlon, z LP porównałam, ale fotki nie robiłam już
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 12:24   #1644
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez °Alchemia Pokaż wiadomość
Po nałozeniu. Ale miałam na myśli, ze to Revlon na mnie ciemnieje, nie LP(może LP minimalnie, ale jest jaśniejszy, więc nie jest tak źle, Revlon muszę rozjaśniać, LP nie). Źle się wyrazilam może, na zdjęciach jest tylko Revlon, z LP porównałam, ale fotki nie robiłam już
aaa, ja dzis ogólnie zakręcona jestem

jestem bardzo ciekawa dlaczego niektóre podkłady ciemnieją a inne nie? znaczy z chemicznego punktu widzenia

Ale może niedługo poznam odpowiedz, bo własnie zaczełam kształcenie w kosmetycznej tematyce Marzy mi sie utworzenie receptury idealnego podkładu dla Nas- bladziochow. Jasnego, ani skrajnie różowego, ani zoltego, lekkiego, ale kryjącego, nieciemniejącego i najlepiej nie gryzącego się z filtrami, ehh gdyby to było takie proste, to dawno by już ktoś to wymyslil, prawda?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 13:04   #1645
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez °Alchemia Pokaż wiadomość
Bardzo proszę Revlon Colorstay odcień Ivory

Na pierwszym zdjęciu najlepiej widac kolor moim zdaniem (czarną poziomą kreską zaznaczyłam do którego miejsca jest podkład, powyżej nie patrzeć, bo tam już ściemniały same resztki na ściankach)

Na ręce wygląda jakoś różowawo, ale na twarzy to znika, więc taka kapka na dłoni nie oddaje w pełni koloru. Powiem tak - bardziej mu do różowego niż do żółtego, bo żółci nie ma w nim wcale. Różowości może taka kapeczka, bardziej pastelowa. Porównałam go teraz na dłoni z Max Factor LP fair 100 i Revlon przy nim wygląda na ciepły odcień. Fair jest odrobinkę jaśniejszy i bardziej chłodny. W ten sposób.
Ale ja wyglądąłam w Revlonie w miarę ok (a jestem blada, ale własnie nie porcelanowa, dziwną mam cerę ), gdyby nie to, że na mojej twarzy prawie każdy podkład nieco ciemnieje, to byłby dobry pod względem koloru.

Mam nadzieję, że dobrze opisałam

Na dłoni w porównaniu z tym ciemniejszym odcieniem wygląda trochę różowo, ale myślę, że na twarzy będzie lepsze wrażenie sprawiał hmm w buteleczce wygląda jeszcze inaczej, taki odcień jak dla mnie idealny
Chyba się na niego zdecyduję
Dziękuję za pomoc
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 13:06   #1646
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Nie ma za co Mam nadzieję, że Ci się spodoba
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 14:15   #1647
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
aaa, ja dzis ogólnie zakręcona jestem

jestem bardzo ciekawa dlaczego niektóre podkłady ciemnieją a inne nie? znaczy z chemicznego punktu widzenia

Ale może niedługo poznam odpowiedz, bo własnie zaczełam kształcenie w kosmetycznej tematyce Marzy mi sie utworzenie receptury idealnego podkładu dla Nas- bladziochow. Jasnego, ani skrajnie różowego, ani zoltego, lekkiego, ale kryjącego, nieciemniejącego i najlepiej nie gryzącego się z filtrami, ehh gdyby to było takie proste, to dawno by już ktoś to wymyslil, prawda?
takiego, ktory przystosowywalby sie do koloru skory...pracuj, pracuj, truskawkowa i wymysl cos
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 14:46   #1648
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Na pewno z Sheer to cover, bo o tym podkładzie pisały dziewczyny Czy z innych podkładów też, nie wiem.
Były fotki tych odcieni w tym wątku?
W mojej perfumerii są testery wszystkich podkładów IsaDory, ale akurat tych dwóch nowych nie ma. W opakowaniu wygląda kusząco, a ja zaczynam się rozglądać za czymś bardziej kryjącym. No i już zostały same 49.
Na mnie wszystko ciemnieje pod wpływem nadmiaru sebum. Niektóre jasne pigmenty pewnie szybko się utleniają?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 17:18   #1649
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1445
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 20:15   #1650
madziulaz
Raczkowanie
 
Avatar madziulaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 62
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Nie wiem w którym wątku o to zapytać więc postanowiłam, że zapytam tu ponieważ jak czytam nie jest to tylko mój problem:
czy są sposoby na to żeby podkład nie ciemniał na twarzy - strasznie mnie to drażni bo mam taki boski kolor podkładu jak dla mnie a ciemnieje mi po kilku godzinach a może to wina pudru. Dziewczyny powiedzcie jak to jest?? dziękuję z góry

M.
__________________
moje małe królestwo czasu wolnego


... jeśli będziesz pracował osiem godzin dziennie może ci się kiedyś uda zostać kierownikiem i pracować dwanaście ...
madziulaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.