Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-21, 08:09   #1111
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
A propos sprawy 15letniej Martyny.
Ten człowiek naprawdę nie wzbudziłby Waszych podejrzeń? Matka dziewczynki twierdzi, że wyglądał normalnie i nie dziwi sie córce, że mu zaufała. No nie wiem Zobaczcie same. Upubliczniono jego wizerunek. Ja bym mu na penwo nie zaufała.
Te bym nie zaufała.. Mnie rodzice w wieku 15 lat nigdzie puscic nie chcieli , tzn moglam wyjsc ze znajomymi ale koncert ? dyskoteka ? wykluczone..
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 08:15   #1112
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
A propos sprawy 15letniej Martyny.
Ten człowiek naprawdę nie wzbudziłby Waszych podejrzeń? Matka dziewczynki twierdzi, że wyglądał normalnie i nie dziwi sie córce, że mu zaufała. No nie wiem Zobaczcie same. Upubliczniono jego wizerunek. Ja bym mu na penwo nie zaufała.

Ja też

W ogóle ten wywiad to jest moim zdaniem próba oczyszczenia z jakichkolwiek zarzutów,które padły w stosunku do jej rodziny.
Maja przedstawiona jest jako osoba mądra,która nigdy nic głupiego by nie zrobiła

No ale w wieku 15 lat iść z jakimś nieznajomym człowiekiem gdzieś zamiast na "ukochany" koncert to...ręce opadają mi.
Aż ciężko uwierzyć,że go nie znala i tak sobie z nim poszła

JA PIERDZIELE! Sorry ale krew mnie zalewa!
Jak mozna w ogole isc z kims kogo sie nie zna gdzies?
Przeciez ja bym ze strachu umarla,ze w ogole cos do mnie powiedzial.


Taaa i wcale nie wzbudza podejrzen...eh
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 10:22   #1113
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Wielka szkoda ,ze tak to sie skonczylo.
Z jednej strony rodziny odzyska spokoj z drugiej jest rozpacz i koniec jakichkolwiek nadziei.

Przypomniala mi sie taka historia ,ktora wydarzyla sie w latach 60 w Manchester pewna para mordowala dzieci na bagnach i kiedy ich zlapali oni wskazali miejsce gdzie porzucali ciala.
niestety dziecka jednej z kobiet nie odnaleziono do dzis a ona wciaz szuka i przychodzi zapalac swieczki blisko tego miejsca.Biedaczka nie moze odzyskac spokoju a jest juz strauszka.
Dlatego zycze jej aby cialo jej synka zostalo odnalezione zeby nogla oszyskac spokoj i je pochowac.

Jak nie ma ciala to niewiadomo co myslec ,zyje czy nie ,to takie ciagle czekanie moze czlowieka do grobu wpedzic.Zycie w strachu i nadziei.

Wyrazy wspoluczucia dla rodziny Asi ,bardzo mi przykro ze tak sie skonczylo.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 10:38   #1114
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Te bym nie zaufała.. Mnie rodzice w wieku 15 lat nigdzie puscic nie chcieli , tzn moglam wyjsc ze znajomymi ale koncert ? dyskoteka ? wykluczone..

również bym nie zaufała ale dziwne, że żadna w wieku 15 lat nie imprezowała w dyskotejach czy na koncertach itd.. Ja już w wieku 14 lat chodziłam na całonocne imprezy i wyszłam na ludzi, ale miałyśmy zasadę, że chodziliśmy w większym gronie zawsze był ktoś pełnoletni, a nawet 20 kilko letni i nigdy nie oddalałam się z nieznajomymi od znajomych trzeba być rozsądnym i a według mnie ta dziewczyna postąpiła głupio i nic tego nie usprawiedliwia.. przecież ten koleś wygląda jak kryminał
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 12:20   #1115
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
Przypomniala mi sie taka historia ,ktora wydarzyla sie w latach 60 w Manchester pewna para mordowala dzieci na bagnach i kiedy ich zlapali oni wskazali miejsce gdzie porzucali ciala.
niestety dziecka jednej z kobiet nie odnaleziono do dzis a ona wciaz szuka i przychodzi zapalac swieczki blisko tego miejsca.Biedaczka nie moze odzyskac spokoju a jest juz strauszka.
Dlatego zycze jej aby cialo jej synka zostalo odnalezione zeby nogla oszyskac spokoj i je pochowac.
To była para zwana "Moors Murderers", ale oni cierpieli na zaburzenia psychiczne i seksualne (zwłaszcza on). Zabawne, że o tym wspominasz., bo nie dalej jak 2-3 dni temu byłam na spotkaniu, gdzie w toku dyskusji przypomniała mi się sztuka napisana właśnie na podstawie tej historii (Pre-paradise Sorry Now Fassbindera), telepatia

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
również bym nie zaufała ale dziwne, że żadna w wieku 15 lat nie imprezowała w dyskotejach czy na koncertach itd.. Ja już w wieku 14 lat chodziłam na całonocne imprezy i wyszłam na ludzi, ale miałyśmy zasadę, że chodziliśmy w większym gronie zawsze był ktoś pełnoletni, a nawet 20 kilko letni i nigdy nie oddalałam się z nieznajomymi od znajomych trzeba być rozsądnym i a według mnie ta dziewczyna postąpiła głupio i nic tego nie usprawiedliwia.. przecież ten koleś wygląda jak kryminał
Ja też chodziłam na imprezy, koncerty zwłaszcza, ale podobnie jak Ty miałam określony system. Przede wszystkim, nigdy nie szłam sama. Jak ktoś rezygnował, a mi bardzo zależało, na posterunku była siostra (mimo że etapami zupełnie czym innym się interesowałyśmy, szłyśmy na zasadzie przysługa za przysługę), odbierali nas rodzice, znajomi etc. zawsze było określone, jak będziemy wracać. W życiu nie poszłabym z kimś obcym wtedy. Ba! Dzisiaj nadal sobie tego nie wyobrażam. Jeśli kogoś poznam i będzie fajnie, to umówimy się inaczej, w innych okolicznościach.

A, i też bym temu facetowi nie zaufała

Edytowane przez martini.
Czas edycji: 2010-11-21 o 12:22
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 12:30   #1116
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
również bym nie zaufała ale dziwne, że żadna w wieku 15 lat nie imprezowała w dyskotejach czy na koncertach itd.. Ja już w wieku 14 lat chodziłam na całonocne imprezy i wyszłam na ludzi, ale miałyśmy zasadę, że chodziliśmy w większym gronie zawsze był ktoś pełnoletni, a nawet 20 kilko letni i nigdy nie oddalałam się z nieznajomymi od znajomych trzeba być rozsądnym i a według mnie ta dziewczyna postąpiła głupio i nic tego nie usprawiedliwia.. przecież ten koleś wygląda jak kryminał
To chyba dwie dziewczyny się tak wypowiadały,ja należę raczej do Twojego grona :P
Zawsze trzymaliśmy się jakąś paczką,może na całonocne imprezy to nie chodziłam w wieku 14 lat ale na pewno takie które trwają pół nocy tak,z tym,że wszystko było ustalone,kto jak czemu odwiezie do domu
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 13:08   #1117
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Nie ma nic złego w puszczeniu 15latki na koncert, pod warunkiem że jest pod czyjąś opieką lub w większej grupie i rodzice dokładnie wiedzą z kim poszła, dokąd, o której wróci i jak (taksówka, autobus, samochód). I obowiązuje zasada, że trzymamy sie razem, nie odchodzimy nigdzie samemu, nawet do toalety w klubie idziemy we dwie/dwoje.
Dziewczyna sama poszła ze swoim mordercą. Bardzo mozliwe, że facet miał bardzo dobre zdolnośći manipulowania ludźmi, wzbudzał zaufanie i zainteresowania sobą. Dziewczyna była bez rodziców, może chciała z gościem pogadac, jakoś ją zaciekawił, zmanipulował i nieszczęście gotowe. Być może dziewczyna była po prostu naiwna i łatwowierna, wychowana w atmosferze zyczliwości i tolerancji dla ludzi. Być może matka artystka nie ostrzegła jej przed tym, ze ludzie są różni i nawet ci usmiechnieci i mili mogą okazać się potworami. Myślę, że to jest kwestia wychowania. Malarstwo, sztuka, bujanie w obłokach, uduchowienie...a świat jest zupełnie inny...
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 13:52   #1118
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Z jednej strony cieszę się,że Asia się odnalazła,bo wszystkie wątpliwości się wyjaśniły...ale z drugiej strony trochę mi jest smutno,że jednak ta nadzieja o odnalezieniu żywej Asi się rozwiała ..
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 19:56   #1119
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Cytat:
Napisane przez wyszukiwarka Pokaż wiadomość
Z jednej strony cieszę się,że Asia się odnalazła,bo wszystkie wątpliwości się wyjaśniły...ale z drugiej strony trochę mi jest smutno,że jednak ta nadzieja o odnalezieniu żywej Asi się rozwiała ..
to prawda
siedzi mi ta sprawa w sercu od 4 lat, bardzo często zastanawiałam się, gdzie Asia jest i w końcu się wyjaśniło... racja, że dla rodziny lepsze takie zakończenie, niż ciągła niepewność, niewiedza, myślenie nad tym, czy właśnie ktoś nie znęca się nad ukochaną osobą... ale ta sprawa boli, bardzo boli, a zdjęcia tej uśmiechniętej, sympatycznej dziewczyny dodatkowo to potęgują... niech ten !(&^#$@#@! zgnije w więzieniu, co za potwór...
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 20:21   #1120
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

przykro mi, że tak się zakończyła sprawa, też pamiętam jak zaginęła, nie znałam jej, ale jej twarz zapadła mi w pamięci
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 21:21   #1121
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
To była para zwana "Moors Murderers", ale oni cierpieli na zaburzenia psychiczne i seksualne (zwłaszcza on). Zabawne, że o tym wspominasz., bo nie dalej jak 2-3 dni temu byłam na spotkaniu, gdzie w toku dyskusji przypomniała mi się sztuka napisana właśnie na podstawie tej historii (Pre-paradise Sorry Now Fassbindera), telepatia
To byla diaboliczna para.
Spojrzenie tej kobiety jest poprostu straszne nie moge patrzec na takie jedno jej najsynniejsze zdjecie.
Ta kobieta mieszkala na Gorton w Manchester mialam tam kiedys kolezanke i jej babcia nam mowila ze ona ja pamieta ,brrr ,kiedys jak od niej wracalam wieczorem i szlam przez ta okolice przypomniala mi sie ,ona ,jeszcze zyla w wiezieniu bo zmarla dopiero w 2002 on chyba jeszcze zyje.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 12:52   #1122
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Równiez przez ponad 4 lata miałam ta sprawe w sercu. Nie raz szukałam czegoś w internecie co mogłoby dać jakąś wskazówkę... jakoś też mi sie wydawało że to ktoś przypadkowy może być ( na podtsawie korenspondencji z Rodziną Asi). Ale specjalistą nie byłam i nie jestem i teraz odnalazłaś się Kochana Asiu spoczywaj w pokoju. a dla tego Typa ....

Dużo sił dla Rodziny!
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 13:51   #1123
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość


Czytałam ten artykuł jakiś czas temu i mną wstrząsnęły 2 rzeczy. Po pierwsze, mam wrażenie, że ta pani jest straszna idealistką, taką, która wierzy, że na świecie jest wszystko piękne, że jej dzieci przyjęły całą mądrość, jaką im chciała przekazać i w wieku lat nastu są już tak mądre jak ona. A po drugie, mam wrażenie, że te dziewczyny były chowane pod strasznym kloszem. Jest w tej sielance opisywanej przez nią coś przerażającego.
Tak, też odniosłam takie wrażenie. I też mnie ta opisywana przez nią sielanka przeraża nieco. Mam też wrażenie, że ta pani straciła racjonalne spojrzenie na rzeczywistość, nie wiem czy po śmierci córki czy już przed... Włos mi się momentami jeżył jak czytałam jej wypowiedzi.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 13:59   #1124
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Tak, też odniosłam takie wrażenie. I też mnie ta opisywana przez nią sielanka przeraża nieco. Mam też wrażenie, że ta pani straciła racjonalne spojrzenie na rzeczywistość, nie wiem czy po śmierci córki czy już przed... Włos mi się momentami jeżył jak czytałam jej wypowiedzi.
To prawda, że często jest tak, że rodzice mają zbyt dobre zdanie o własnych dzieciach, idealizują je. Nie na darmo moja mama mówiła, że ona za swoje dzieci to włosa z głowy by nie dała A tutaj 15 latka (!) i ma być mądra, rozważna, odpowiedzialna...Przecież to wiek, w którym się najwięcej głupot robi.
Niemniej jednak ból rodziców ogromny i bardzo im współczuję.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 14:13   #1125
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nadal trwają poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic!!!

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
Wiecie co to dobre zakończenie tej sprawy wiem, że mogłoby byc lepsze, ale nawet nie umiem sobie wyobrazic przez co przechodzili jej najbliżsi przez te 4 lata, długie 4 lata, a teraz będą mogli ją pochowac, będą mogli iśc się pomodlic i zaplalic świeczkę i będą wiedzieli, że ich córka jest w lepszym świecie. Będą mogli zamknąc ten koszmarny rozdział w życiu i zacząc życ na nowo już nie martwiąc się ciągle o córkę już nie czekając, myślę, że to dużo . Jest mi oczywiście bardzo przykro z tego powodu, ale rodzice zaginionej Iwony mogą jeszcze długo przechodzi ten dramat co rodzice Asi i to jest najbardziej przykre
ale z tego co pisze powyżej dziewczyna pewnie z tamtych stron to ten pan był podejrzewany o jej zniknięcie, ale policja nie miała dowodów, ale jak widac każdy popełni w końcu błąd i wpadnie

W sumie to jeden z wątków np. książki (filmu) Nostalgia Anioła, nawet po śmierci dziecka rodzice nie przestają szukać jej ciała, a więc ostatecznie trafą nadzieje i poszukują sprawcy i co prawda dziecka już nikt im nie wróci, ale przynajmniej mają względny spokój, a po drugie przestępca trafia do więzienia i nikomu już nie zaszkodzi.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 15:03   #1126
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Link do wczorajszego wydania programu 997 o Asi

http://www.youtube.com/watch?v=bQj9aefn2dk

a jednak sprawca wpadł przez telefon komórkowy który ukradł Asi
a okazało się, że zaczepił Asię jak ta szła na dworzec i kiedy nie zwróciła na niego uwagi to wziął kamień i zaatakował ją i zamordował
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 15:33   #1127
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

chore ktos kto to robi musi byc chory na glowe- zy on nie zdawal sobie sprawy co robi?
pamietam ze gdzies czytalam o tym ze jak ktos zaczepia - nie zawsze jest lepiej ignorowac bo wlasnie jesli jest to psychol poczuje sie zlekcewazony i moze to byc prowokacja
lepiej zareagowac stanowczo patrzac w oczy- powiedziec- przepraszam ale sie spiesze... i potem powatrzac to samo w razie kolejnych tekstow
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 22:51   #1128
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Wczoraj na tvp info był reportaż o Asi i rzeczywiscie motyw zbrodni był rabunkowy. Morderca nie znał Asi, spotkał ją gdy szła na dworzec, spodobała mu się, coś do niej powiedział, ona podobno mu odpowiedziała, że nie ma czasu, śpieszy się. Chciała sie pozbyc natreta a on ją zaatakował, uderzył kamieniem w głowę...
Ja bym jeszcze zrozumiala zbrodnie w stylu " facet sie zakochal, zostal odrzucony, silne emocje, za mocno szarpnął i zabił". Ale tutaj motyw jest tak błahy, że aż słów brak!!! Zabił przypadkową dziewczynę, której nie znał, bez żadnego powodu, na zimno..
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 10:23   #1129
Rilen
Zakorzenienie
 
Avatar Rilen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 110
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Morderca nie znał Asi, spotkał ją gdy szła na dworzec, spodobała mu się, coś do niej powiedział, ona podobno mu odpowiedziała, że nie ma czasu, śpieszy się. Chciała sie pozbyc natreta a on ją zaatakował, uderzył kamieniem w głowę...
Ja bym jeszcze zrozumiala zbrodnie w stylu " facet sie zakochal, zostal odrzucony, silne emocje, za mocno szarpnął i zabił". Ale tutaj motyw jest tak błahy, że aż słów brak!!! Zabił przypadkową dziewczynę, której nie znał, bez żadnego powodu, na zimno..
Ja nadal nie umiem tego zrozumieć. Mieszkam niedaleko, więc całą tą sprawę mam prawie na świeżo. I teraz pomyśleć, że gdyby nie ten telefon on nadal był by wolny. Ponadto jakoś nadal nie umiem zrozumieć faktu, że okolica wiele razy była przeszukiwana, psy również brały udział i nic nie znaleźli... A przecież była tak blisko.
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć.


"Najtrudniej jest spełnić obietnice złożone samemu sobie.
Szczególnie te wypowiedziane szeptem lub pomyślane w tajemnicy przed wszystkimi. Nie ma nikogo, kto mógłby poczuć się rozczarowany lub dotknięty tym, że ich nie dotrzymaliśmy."
Rilen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 16:29   #1130
nick60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Wiadomości: 401
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Grupa poszukiwawcza straży pożarnej przez 5, lub 6 dni przetrząsała całą okolice z psami, zaczynając od miejsca gdzie ostatni raz odezwał się jej telefon, więc trudno im zarzucić że szukali niedokładnie. Dodatkowo namieszali "jasnowidzący", którzy skierowali ich aż do Kobióra!
Mam nadzieję że powiększyło się grono osób rozumiejących że jasnowidze to całkowita bujda.
Zapaliliśmy z żoną znicz na miejscu zabójstwa... tak niewiele Jej brakło żeby dojść do celu, może ze 20m. Na załączonym zdjęciu widać z tyłu peron kolejowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 123.jpg (148,3 KB, 271 załadowań)
__________________
http://www.szukamywas.pl
nick60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 20:35   #1131
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

i na tym peronie ludzie nie stali? nikt nic nie slyszal, nie widzial?
moim zdaniem zle szukala policja skoro nie znalezli blisko dworca sladow zakopania jej...
a w jasnowidzow cale szczescie nigdy nie wierzylam
dobrze ze zapaliliscie swieczki w tym miejscu
__________________
"Believe in magic"


Edytowane przez Brook
Czas edycji: 2010-12-07 o 21:03
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 20:49   #1132
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Okropne miejsce. Bardzo to mile, ze zapaliscie znicze.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 21:25   #1133
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
i na tym peronie ludzie nie stali? nikt nic nie slyszal, nie widzial?
moim zdaniem zle szukala policja skoro nie znalezli blisko dworca sladow zakopania jej...
a w jasnowidzow cale szczescie nigdy nie wierzylam
dobrze ze zapaliliscie swieczki w tym miejscu
w okresie letnim są tam okropne chaszcze i krzaczory-wątpię by dało się coś zobaczyć-lata świetności goczałkowic zdroju minęły-zresztą sam budynek stacji jest zamknięty i popada w ruinkę
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 21:33   #1134
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

http://nasygnale.pl/kat,1025343,titl...wiadomosc.html


__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 13:34   #1135
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Jest wyrok za zabójstwo Asi Surowieckiej.
klik
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 20:24   #1136
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Jest wyrok za zabójstwo Asi Surowieckiej.
klik
Kpina, a nie wyrok. Zgwałcił (prawdopodobnie), zmasakrował głowę, zostawił ciało po czym po kilkudziesięciu godzinach wrócił, wywiózł taczkami i zakopał, pomagał w poszukiwaniu i po 15 latach będzie mógł wyjść z więzienia?!

Edytowane przez My Life
Czas edycji: 2012-03-01 o 20:28
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 22:39   #1137
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Po jakich 15? Dostał 25 lat. A po 15stu to będzie miał prawo napisać pisemko z prośbą o warunkowe zwolnienie. I tyle. A wcale nie musi takiej zgody od sądu uzyskać.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 06:40   #1138
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Po jakich 15? Dostał 25 lat. A po 15stu to będzie miał prawo napisać pisemko z prośbą o warunkowe zwolnienie. I tyle. A wcale nie musi takiej zgody od sądu uzyskać.
Wiem, ale chodzi mi o to, że ma możliwość wyjścia po 15 latach.
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 07:38   #1139
tequila_77
Wtajemniczenie
 
Avatar tequila_77
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Noord Brabant
Wiadomości: 2 284
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Nasze prawo jest beznadziejne...
__________________



Never give up.
There is no such thing as an ending.
Just a new beginning!
roweeerrrr
tequila_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 08:11   #1140
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dziedzic - zakończone

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Wiem, ale chodzi mi o to, że ma możliwość wyjścia po 15 latach.
jesli sie dobrze bedzie sprawowal, to na pewno wyjdzie. Niestety, rzadko sie zdarza, ze ktos odsiaduje cały wyrok
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.