Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.) - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-01, 20:28   #4411
aicila
Rozeznanie
 
Avatar aicila
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Katowice/Gostyń
Wiadomości: 997
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
naprawdę?? no to w takim razie rzeczywiście obciach.. nie wiedziałam, dlatego was zapytałam o co w ogóle z tymi "obrączkami" chodzi.. Oczywiście, że trzeba pogadac.. Ale ja chyba nie będę z niczym wyskakiwac.. Jak tż coś napomknie, to sie zgodzę, a jak nie, to nie
możesz dyskretnie podpytać, jak u kogoś takie zobaczycie, bo jeśli to dla Was byłoby to ważne i miało duże znaczenie to nie ma co się przejmować, że to może być dla niektórych "obciach" (jak dla mnie, bo dla mnie liczą się te prawdziwe ślubne obrączki). moja kuzynka (nie 15tka) nosi ze swoim facetem, już kilka lat i jemu taka obrączka w pracy palec uratowała przed odcięciem...
aicila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 21:57   #4412
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Zgłupiałam już po przeczytaniu tylu stron..
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 23:52   #4413
pimboLowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

hej laski

ja co prawda wolna i niezależna jestem, ale w ramach spóźnionego prezentu chcę koledze ( bez zobowiązań-zaznaczam, że nie mam wobec niego planówtzn wobec siebie nie mamy planów ) dać coś :http://www.meble.vox.pl/artykuly-dek...istyka/page/1/ dokładnie zaznaczając modele samochodów i ten rower- widziałam w voxie na żywo te gadżety- osobiście mi sie spodobały i sama mam zamiar sobie sprezentować, nie znamy się na tyle, żebym wiedziała czy mu się może podobać takie coś, a wy jakie macie zdanie?

apropo obrączek- jakiś czas temu przeczytałam, że ktoś wymyślił niebieskie charakterystyczne obrączki dla singli- moja pierwsza reakcja: i kasa się kręci, hollywood szaleje. co do obrączek przedślubnych- jestem negatywnie nastawiona, wolałabym, żeby założenie obrączki czy pierścionka zaręczynowego wywarło na mnie piękne, dziwne, nowe, zachwycające wrażenie.
Nie chcę być odebrana za ladacznice, która odbija mężów, ale absolutny stop wzbudza we mnie zajęty facet, który ma dzieci, aniżeli facet żonaty bez dzieci. Chyba szkoda mi najbardziej dzieci, dorośli to dorośli muszą sobie wyjaśnić, a dzieciaki zazwyczaj słyszą: tatuś i mamusia cie kochają.
pimboLowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 07:41   #4414
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość

Właśnie nie wiem co mój o tym myśli, boję się żeby nie poczuł się taki "usidlony" i "osaczony" przeze mnie, albo że chcę go zaciągnąc przed ołtarz już..
tak, przed ślubem ściągnelibyśmy te i schowali do jednego pudełeczka i zostałyby na pamiątkę
spytaj go wprost
np. jak bedziecie gdzies u jubilera to pokaz mu jakas obraczke i spytaj co mysli o tym zebyscie wy sobie kupili taką na znak waszej miłosci Albo powiedz ze Twoja kolezanka z chlopakiem noszą obraczke, ktora dali sobie na rocznice i dowiesz sie co on o tym mysli:P I jak powie ze pasuje mu, to wiecej nie pytaj i kupisz na rocznice
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 08:04   #4415
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem co mój o tym myśli, boję się żeby nie poczuł się taki "usidlony" i "osaczony" przeze mnie, albo że chcę go zaciągnąc przed ołtarz już..
tak, przed ślubem ściągnelibyśmy te i schowali do jednego pudełeczka i zostałyby na pamiątkę
Tez bym zapytala wprost Ja z moim Tz rozmawialam o tym i jemu sie ten pomysl spodobal Mozna dostac fajne obraczki na allegro z odpowiednia grawerka Zamierzamy wspolnie na rocznice sobie zakupic
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 09:22   #4416
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez aicila Pokaż wiadomość
możesz dyskretnie podpytać, jak u kogoś takie zobaczycie, bo jeśli to dla Was byłoby to ważne i miało duże znaczenie to nie ma co się przejmować, że to może być dla niektórych "obciach" (jak dla mnie, bo dla mnie liczą się te prawdziwe ślubne obrączki). moja kuzynka (nie 15tka) nosi ze swoim facetem, już kilka lat i jemu taka obrączka w pracy palec uratowała przed odcięciem...
ale właśnie jeszcze sama nie wiem co o tym myślec, i czy jestem za niedawno o tym usłyszałam i chciałam się dopytac ocb

Cytat:
Napisane przez pimboLowa Pokaż wiadomość
hej laski

ja co prawda wolna i niezależna jestem, ale w ramach spóźnionego prezentu chcę koledze ( bez zobowiązań-zaznaczam, że nie mam wobec niego planówtzn wobec siebie nie mamy planów ) dać coś :http://www.meble.vox.pl/artykuly-dek...istyka/page/1/ dokładnie zaznaczając modele samochodów i ten rower- widziałam w voxie na żywo te gadżety- osobiście mi sie spodobały i sama mam zamiar sobie sprezentować, nie znamy się na tyle, żebym wiedziała czy mu się może podobać takie coś, a wy jakie macie zdanie?

apropo obrączek- jakiś czas temu przeczytałam, że ktoś wymyślił niebieskie charakterystyczne obrączki dla singli- moja pierwsza reakcja: i kasa się kręci, hollywood szaleje. co do obrączek przedślubnych- jestem negatywnie nastawiona, wolałabym, żeby założenie obrączki czy pierścionka zaręczynowego wywarło na mnie piękne, dziwne, nowe, zachwycające wrażenie.
Nie chcę być odebrana za ladacznice, która odbija mężów, ale absolutny stop wzbudza we mnie zajęty facet, który ma dzieci, aniżeli facet żonaty bez dzieci. Chyba szkoda mi najbardziej dzieci, dorośli to dorośli muszą sobie wyjaśnić, a dzieciaki zazwyczaj słyszą: tatuś i mamusia cie kochają.
śliczne te modele jak będę miała kasę to sprezentuję taki mojemu tż a taki stateczek to sama bym u siebie widziała

No wiadomo, kasa z tego jest. I właśnie tu jest ten dylemat - niby obrączki w imię miłości itd., a jednak "na niby".. coś mi tu nie gra i mam mieszane uczucia trochę.

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
spytaj go wprost
np. jak bedziecie gdzies u jubilera to pokaz mu jakas obraczke i spytaj co mysli o tym zebyscie wy sobie kupili taką na znak waszej miłosci Albo powiedz ze Twoja kolezanka z chlopakiem noszą obraczke, ktora dali sobie na rocznice i dowiesz sie co on o tym mysli:P I jak powie ze pasuje mu, to wiecej nie pytaj i kupisz na rocznice
Raczej nie bywamy u jubilera, a koleżanki to już noszą pierścionki zaręczynowe i on o tym wie-"nie pochwala" (bo juuuż śluuub??)

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
Tez bym zapytala wprost Ja z moim Tz rozmawialam o tym i jemu sie ten pomysl spodobal Mozna dostac fajne obraczki na allegro z odpowiednia grawerka Zamierzamy wspolnie na rocznice sobie zakupic
wiem wiem, widziałam na all
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 09:27   #4417
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
a kto wyszedł z inicjatywą zakupu takich obrączek?


nie chodzi o wystraszanie, bo ja sama umiem odstraszyc skutecznie adoratorów ale to takie z jednej strony fajne, bo możemy sobie wygrawerowac datę od kiedy jesteśmy ze sobą i nasze imiona.. i zawsze gdy spojrzymy na nie pomyślimy o tej drugiej osobie.. to miłe No ale z drugiej strony obrączki to ślub a ślub to poważna sprawa


to zapytaj kiedy zamierza drugą kupic hehe


Właśnie nie wiem co mój o tym myśli, boję się żeby nie poczuł się taki "usidlony" i "osaczony" przeze mnie, albo że chcę go zaciągnąc przed ołtarz już..
tak, przed ślubem ściągnelibyśmy te i schowali do jednego pudełeczka i zostałyby na pamiątkę
my oboje nie było czegoś takiego że ja Tż-ta namawiałam albo on mnie sami zadecydowaliśmy wspólnie że po roku chodzenia kupimy sobie obrączki i nosimy je do tej pory, po zaręczynach prawdopodobnie ją zdejmę ale będę ją nosic na łańcuszku
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 12:52   #4418
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Prezent dla faceta na urodziny

Cytat:
Napisane przez maggieeee Pokaż wiadomość
Mój facet jest bardzo zafascynowany grami chińskimi. Gra w Mahjonga zawodowo w wolnych chwilach. Chciała bym mu zrobić jakiś prezent z okazji zbliżających się jego urodzin. Zastanawiam się czy nie kupić mu jednego z ekskluzywnych wersji mahjonga jakie znalazłam na *** Co Wy o tym sądzicie ?
Reklama?
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 12:58   #4419
pimboLowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Raczej nie bywamy u jubilera, a koleżanki to już noszą pierścionki zaręczynowe i on o tym wie-"nie pochwala" (bo juuuż śluuub??)
a kiedy będzie dobry moment? a jeżeli "nie pochwala" jak rozumiem Kościół mu do szczęścia nie potrzebny?- są urzędy stanu cywilnego.
zazwyczaj odpowiedni moment= jestem w ciąży...., chciałabym trafić na faceta, który sam wyjdzie z inicjatywą zaręczyn. Chociaż na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie, że miałabym deklarować i nie opuszcze Cię az do śmierci, może to bardziej dotyczy facetów: ale przeraża mnie biała suknia itd...
pimboLowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 13:21   #4420
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Kurcze dziewczyny ja mam zupelnie odwrotny problem niz Wy. Moj tz jest ode mnie starszy o 3 lata, ja mam 19, on 22. I ciagle slysze, kiedy sie zareczymy, ja to juz bym chcial sie z Toba ozenic i zebysmy juz razem mieszkali, juz nie mgoe sie tego doczekac... Normalnie szok. Ja jestem jeszcze mloda i o tym nie mysle. Ale on juz(?) tak.... Czy z moim TZtem jest cos nie tak?

Apropo obraczek: moj TZ sam pierwszy wyszedl z inicjatywa zakupienia sobie obraczek, ale pozniej stwierdzil, ze "pedalsko" by w niej wygladal
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 13:24   #4421
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny ja mam zupelnie odwrotny problem niz Wy. Moj tz jest ode mnie starszy o 3 lata, ja mam 19, on 22. I ciagle slysze, kiedy sie zareczymy, ja to juz bym chcial sie z Toba ozenic i zebysmy juz razem mieszkali, juz nie mgoe sie tego doczekac... Normalnie szok. Ja jestem jeszcze mloda i o tym nie mysle. Ale on juz(?) tak.... Czy z moim TZtem jest cos nie tak?

Apropo obraczek: moj TZ sam pierwszy wyszedl z inicjatywa zakupienia sobie obraczek, ale pozniej stwierdzil, ze "pedalsko" by w niej wygladal

dla mnie to nie wygląda pedalsko , wielu facetów nosi obrączki to co złota też pedalska?? głupie myślenie, a ile wy jesteście ze sobą??
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 13:31   #4422
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Prezent dla faceta na urodziny

jest wątek na temat prezentów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=102022
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 13:31   #4423
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: Prezent dla faceta na urodziny

to gra zawodowo czy w wolnych chwilach?
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 13:36   #4424
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Przymierzal taka zwykla ze sklepu za chyba 30 zl i stwierdzil, ze sie w niej zle czuje. Pewnie wina obraczki.... Nie mowie tu o obraczce slubnej zlotej przeciez....

Jestesmy ze soba 4 lata, a czemu pytasz?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 13:38   #4425
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Przymierzal taka zwykla ze sklepu za chyba 30 zl i stwierdzil, ze sie w niej zle czuje. Pewnie wina obraczki.... Nie mowie tu o obraczce slubnej zlotej przeciez....

Jestesmy ze soba 4 lata, a czemu pytasz?
bo myślałam że jesteście króciutko bo mój na początku też się chciał zaręczac a teraz oboje wolimy poczekac a też jesteśmy ze sobą 4 lata
może jakby przymierzył naprawdę ładną obrączkę to by zmienił zdanie bo np mój kolega kupił tanią i to rzeczywiście troszku pedalsko wygląda ale to jego sprawa
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem

Edytowane przez madzia2306
Czas edycji: 2009-10-02 o 13:39
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 14:06   #4426
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez pimboLowa Pokaż wiadomość
a kiedy będzie dobry moment? a jeżeli "nie pochwala" jak rozumiem Kościół mu do szczęścia nie potrzebny?- są urzędy stanu cywilnego.
zazwyczaj odpowiedni moment= jestem w ciąży...., chciałabym trafić na faceta, który sam wyjdzie z inicjatywą zaręczyn. Chociaż na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie, że miałabym deklarować i nie opuszcze Cię az do śmierci, może to bardziej dotyczy facetów: ale przeraża mnie biała suknia itd...
"nie pochwala" w "", bo że za szybko itp. Po prostu jeszcze nie jesteśmy na to gotowi.
A z Kościołem to inna bajka.. A USC dla mnie nie istnieją, albo ślub w Kościele albo nigdzie.
Co to zakreślonego: wszystko w swoim czasie

Ale sie ot zrobił, mogłam osobny wątek zrobic, ale nie wiedziałam czy był.. szukałam w wyszukiwarce i nie znalazłam ale różnie to bywa..
Jeśli moderator może wyłonic ten ot i zrobic z niego wątek na intymnym albo tutaj to poproszę
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 14:26   #4427
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

fajny chlopak, z ktorym sie spotykam ma za 2 tygi urodziny- i wiem,ze niedlugo kupuje sobie nowa gitare i ze uwielbia rocka,jak ja i jest fanem londynskiej pilki, wiec majac wczoraj dzien wolny kupilam mu songbook gitarowy z rockowymi brytyjskimi hitami (jest ANglikiem) oraz karte urodzinowa jego ul druzyny pilkarskiej Tottenham, ktora gdy sie otwiera to fani spiewaja jakas piesn

kurde, mam nadzieje,ze doceni moje starania

na razie jeszcze nie wie, czy zamierzam mu cokolwiek kupic, wiec ciiii...

co by tu jeszcze??
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 15:11   #4428
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
fajny chlopak, z ktorym sie spotykam ma za 2 tygi urodziny- i wiem,ze niedlugo kupuje sobie nowa gitare i ze uwielbia rocka,jak ja i jest fanem londynskiej pilki, wiec majac wczoraj dzien wolny kupilam mu songbook gitarowy z rockowymi brytyjskimi hitami (jest ANglikiem) oraz karte urodzinowa jego ul druzyny pilkarskiej Tottenham, ktora gdy sie otwiera to fani spiewaja jakas piesn

kurde, mam nadzieje,ze doceni moje starania

na razie jeszcze nie wie, czy zamierzam mu cokolwiek kupic, wiec ciiii...

co by tu jeszcze??
a to mało?
może jakąś koszulkę jego ulubionej drużyny?
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 15:17   #4429
shortwildbeast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 35
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

mysle, ze wydalas na jego urodziny juz wystarczajaco duzo pieniedzy. poza tym niedlugo Mikolajki, Swieta Bozego Narodzenia takze bedziesz miala okazje sie wykazac. ten prezent napewno mu sie spodoba
__________________
` tylko bądź przy mnie, trwaj, proszę Cię, stój
nie zostawiaj mnie na lodzie, bez Ciebie jak na głodzie.. `
szczęśliwa.

Edytowane przez shortwildbeast
Czas edycji: 2009-10-03 o 15:18
shortwildbeast jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 15:21   #4430
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
a to mało?
może jakąś koszulkę jego ulubionej drużyny?
no niby nie malo,ale ja zawsze sie boje,ze sie nie spodoba...!
Pamietam, jak jeden chlopka kupil mi na urodziny ksiazke ul autora, plyte ul zespolu, i inna rzecz,ktora byla bardzo w moim stylu,ale to juz na inny watek i pamietam,ze bardzo mnie to rozczulilo,ze wie co lubie
i chyba dlatego jak kminie dalej, co by tu jeszcze ale chyba masz racje, dla faceta nie warto za duzo nigdy
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 16:36   #4431
shortwildbeast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 35
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

ja mojemu TZ kupuje dorgie ale porzadne moze to byc jedna rzecz byle jakos byla odpowiednia ale to inna bajka bo ja z nim rok jestem
__________________
` tylko bądź przy mnie, trwaj, proszę Cię, stój
nie zostawiaj mnie na lodzie, bez Ciebie jak na głodzie.. `
szczęśliwa.
shortwildbeast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 23:18   #4432
karoolecka
Zadomowienie
 
Avatar karoolecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 525
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

moim zdaniem nie liczy się ile zapłaciło się za prezet. Liczy się przedewszystkim pamięć. Ja zawsze najbardziej cieszę się z kartek które Tz dołącza mi do kazdego prezentu Niby taki drobiazg a jak cieszy
karoolecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 10:40   #4433
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez karoolecka Pokaż wiadomość
moim zdaniem nie liczy się ile zapłaciło się za prezet. Liczy się przedewszystkim pamięć. Ja zawsze najbardziej cieszę się z kartek które Tz dołącza mi do kazdego prezentu Niby taki drobiazg a jak cieszy
Zgadzam się. Ja dla mojego Tż zawsze własnoręcznie robię kartkę, którą dołączam do prezentu Raz dałam mu nawet kartkę tak bez okazji, napisałam dużo ciepłych, pełnych miłości słów dla Niego i powiedziałam że to walentynka, tylko troszke spóźniona (w walentynki się jeszcze nie znaliśmy). Tż zwsze cieszy sie bardzo z tych kartek, a życzenia, wiersze, czyta ze łzami w oczach.. Uwielbiam ten moment

Na prezenty kupowałam mu jak na razie same ubrania (raz koszulkę i raz bluzę), bo uznałam że mu się przydadzą, będzie sobie nosił z myślą o mnie, a nie będzie to prezent którym się trochę nacieszy i rzuci w kąt i zapomni..

Teraz już chyba czas powoli myślec i mikołajakach, gwiazdce, a później rocznica Ale to jeszcze trochę
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 10:50   #4434
Ta jedyna
Rozeznanie
 
Avatar Ta jedyna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dom na jeziorze.:3
Wiadomości: 740
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Zgadzam się. Wiele razy było już to mówione, ale prezenty od serca są najcenniejsze. Mojego TŻ najbardziej rozczulił bardzo drobny prezent-lista 100 rzeczy za które najbardziej go kocham (oczywiście inspiracje wzięłam z wizażu). Trochę się namęczyłam, żeby to wymyślić. Prezent sentymentalny, no ale my już tacy jesteśmy.
__________________
12.09.2015
Ta jedyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 12:03   #4435
chocolatemousse
Raczkowanie
 
Avatar chocolatemousse
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 352
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

A ja swojej miłości podarowałam ostatnio MANDAT! widziałam ze auto TŻ-ta stoi pod jego pracą gdzie policja często wlepia mandaciki za parkowanie.No to wynalazłam kartke,odcisnelam usta z czerwona szminką i napisałam tekst" Mandat za bezkarne kradnięcie mojego serca". Napisałam mu smsa "dostales mandat!" oczywiscie stalam za rogiem i podgladalam Mina Skarba- Bezcenna
Do tego ramka z naszą fotką i album ze zdjeciami i smiesznymi podpisami,cytatami miłosnymi,aż sie wzruszył
__________________
Nożyczkom mówie NIE! Zapuszczam włoski

'numer jeden mistrz świata tylko dla mnie teraz zatańcz'
chocolatemousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 12:32   #4436
Ta jedyna
Rozeznanie
 
Avatar Ta jedyna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dom na jeziorze.:3
Wiadomości: 740
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez chocolatemousse Pokaż wiadomość
A ja swojej miłości podarowałam ostatnio MANDAT! widziałam ze auto TŻ-ta stoi pod jego pracą gdzie policja często wlepia mandaciki za parkowanie.No to wynalazłam kartke,odcisnelam usta z czerwona szminką i napisałam tekst" Mandat za bezkarne kradnięcie mojego serca". Napisałam mu smsa "dostales mandat!" oczywiscie stalam za rogiem i podgladalam Mina Skarba- Bezcenna
Do tego ramka z naszą fotką i album ze zdjeciami i smiesznymi podpisami,cytatami miłosnymi,aż sie wzruszył
Nigdy bym nie wpadła na tak genialny pomysł. Oj, żeby tylko takie mandaty dostawać.
__________________
12.09.2015
Ta jedyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 16:03   #4437
KiSiA00
Raczkowanie
 
Avatar KiSiA00
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Niemcy / Kassel
Wiadomości: 115
GG do KiSiA00
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez ZuziaFruzia Pokaż wiadomość
A pomysł z tortem z papieru toaletowego jest the best! Mam tylko pytanie czy te rolki papieru (warstwy) były jakoś posklejane, żeby się to nie rozwaliło?
Tak posklejalam je malutkimi kawalkami tasmy dwustronnej, a w dziury pod papieru toaletowego powsadzalam kwiatki Te Cukierki tez sa poprzyklejane oraz perfumy.

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
A jeszcze spytam, skad wziełas taką folię żeby go owinąc i gdzie kupiłas taka wielką wstążke? Moze w kwiaciarni? Tż ma 14 listopada urodziny, i tez bym mu takie cos zrobiła
Folia przezroczysta do pakowania prezentow. Taka w rolce, mozna kupic w papierniczych tam gdzie tez mozna kupic zwykly papier do pakowania.
Wstazke mialam juz gdzies w domu, a kokarde zrobila mama

W niemczech takie wstazki mozna kupic w kazdym lepszym sklepie, a w Polsce to nie wiem
__________________
Sorry za wszelkie bledy ortograficzne oraz brak polskich znakow.
~°~°~°~°~°~°~°~°~°~
Byc moze Bog chce abym poznala wielu zlych mezczyzn zanim poznam tego wlasciwego, by moc go latwiej rozpoznac kiedy sie pojawi.

-No i sie pojawil Slub planowany na Lato 2014

KiSiA00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 16:21   #4438
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez KiSiA00 Pokaż wiadomość

Folia przezroczysta do pakowania prezentow. Taka w rolce, mozna kupic w papierniczych tam gdzie tez mozna kupic zwykly papier do pakowania.
Wstazke mialam juz gdzies w domu, a kokarde zrobila mama

W niemczech takie wstazki mozna kupic w kazdym lepszym sklepie, a w Polsce to nie wiem
ehh a w Polsce to pewnie problem, no nic poszukam super miałaś z mamą pomysł
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 16:54   #4439
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Jakby któraś z Was chciała to zrobiłam taki wzór mandatu Na podstawie oryginalnego wzoru.
TUTAJ.
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:59   #4440
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

A ja mam takie pytanie, ponieważ Tż ma 18 - nastkę za niecały miesiąc. Co mu mogę kupić? Myślałam tak w ogóle żeby kupić coś fajnego takiego kojarzącego się może z tą 18 - nastką i do tego zrobić coś fajnego od siebie. Myślałam też o wonder boxie. Albo żeby na imprezę przebrać się za króliczka (różowe uszy, ogonek, coś na szyję, wiecie ).
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.