Wroc³aw - Si³ownia i Fitness - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-07, 11:40   #481
Mamawiki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Pink_Pixie Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie te¿ zaciekawi³a ta Sofa,a teraz jak us³ysza³am jak dzia³a indoor walking to chyba pójdê i kupiê sobie karnet

Mamawiki86 my¶lisz,¿e dam tam radê na tych zajêciach ? nie æwiczy³am ju¿ od d³u¿szego czasu,kondycja pewnie s³abiutka, a Ty mówisz,¿e 20 minutach by³a¶ wyczerpana.Chocia¿ na stronie pisze,¿e to zajêcia absolutnie dla wszystkich- mo¿e nie umrê w trakcie
Pink_Pixie, pewnie ¿e dasz rade, pot bêdzie siê la³ strumieniami, ale nic Ci nie bêdzie(nie umrzesz, chociaz sama sie nad tym zastanawialam w trakcie). Trening ten dziala w taki sposob, ze jesli przelamiesz ten stan maxymalnego wyczerpania, zyskujesz jakby jakies nowe poklady energii, nabierasz sily. Po zajeciach rozmawialam z Mart±, mowila ze walking wypiera TBC, bo jest o niebo bardziej wydajny i mniej obci±¿a organizm. Dla mnie trening super, bo ³±czy spalanie(musze gubic po ci±¿y) z mega wzmacnianiem miêsni nóg, i posladków. Jesli dobrze bedziesz trzymac sylwetke, to æwiczy takze brzuch. Pozdrawiam i byc moze do zobaczenia na treningach
No i oczywiscie pierwszy trening jest tak wyczerpujacy, z kazdym nastepnym organizm ma lepsza wydlnosc...

Edytowane przez Mamawiki86
Czas edycji: 2011-03-07 o 11:52
Mamawiki86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-09, 18:07   #482
rybka_
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

A czy ktoæ mo¿e chodzi³ do Matchpoint?
rybka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-12, 15:46   #483
UknowUloveMe
Raczkowanie
 
Avatar UknowUloveMe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomo¶ci: 155
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Ja lubiê Active Fitness na Grabiszyñskiej i D¿enê bardzo sympatyczna a¿ chce siê chodziæ do niej na zajêcia
UknowUloveMe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-25, 07:05   #484
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Dziewczyny napiszcie co¶ o fitnesie w arkadach lub parku wodnym. Jedno wiem, ¿e ceny niskie nie s±. A jak wygl±da ca³a reszta?

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Mo¿e kto¶ bêdzie rezygnowa³ z cz³onkowstwa chêtnie podpiszê cesjê pozosta³± do koñca umowy, ale nie wiêcej ni¿ 6 miesiêcy. Fitness park wodny lub arkady.
zebra1981 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-25, 08:44   #485
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 4 365
GG do martina@
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

ja chodzê do Arkad i jestem bardzo zadowolona, zarowno z zajec grupowych jak i z silowni
__________________
¯YCIE, KOCHAM CIÊ NAD ¯YCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-26, 13:24   #486
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 679
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez zebra1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny napiszcie co¶ o fitnesie w arkadach lub parku wodnym. Jedno wiem, ¿e ceny niskie nie s±. A jak wygl±da ca³a reszta?

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Mo¿e kto¶ bêdzie rezygnowa³ z cz³onkowstwa chêtnie podpiszê cesjê pozosta³± do koñca umowy, ale nie wiêcej ni¿ 6 miesiêcy. Fitness park wodny lub arkady.
szkoda ze nie odezwalas sie par emiesiecy temu, bo szukalam kogos, ale wlasnie dzisiaj mam ostatni dzien rocznego czlonkostwa w parku wodnym.

fitnessy prowadzone sa bardzo fajnie, rowerki tez, na jodze bylam ok. pol roku temu i prowadzona byla rewelacyjnie, ale nie jestem pewna, czy marianna nadal tam pracuje, bo faza na joge mi przeszla

jest jedna babeczka u ktorej na fitnessie jest nudno, nie wiem jak ma na imie, ale to taka niska brunetka. chodzilam na shape i myslalam, ze taka specyfika zajec, ale jak raz bylam na zajeciach choreograficznych u niej to po pierwsze uklad mega nudny, a po drugie przy pelnej sali, gdzie wiadomo - nie wszyscy dobrze widza instruktorke to w ogole prawie sie nie odzywala, nie mowila nazw krokow tylko je robila i oczekiwala ze wszyscy zalapia - ja nie widzialam jej prawie wcale i musialam czekac az dziewczyny przee mna zalapia krok i uczyc sie od nich. jest to jedyna instruktorka, ktora moim zdaniem powini tam wymienic.

najbardziej lubie zajecia u justyny i karola.

panowie z silowni sa sympatyczni, ale to czy pracowici chyba zalezy od dnia - ja o ulozenie planu cwiczen prosilam 3 razy i sie nie doczekalam, a kolezance ulozyli za pierwszym razem i wlasciwie to sami zaproponowali.
cwiczenia oczywiscie mi pokazali, obsluge sprzetu itd, ale wyraznej prosby rozpisania planu cwiczen zignorowali.
sprzety na silowni sa fajne, latwe w obsludze, kiedys byl problem z wiecznie niedzialajacymi biezniami (w godzinach szczytu te kilka wylaczonych z uzytku to byl probelm) ale juz sobie z tym poradzili, ostatnio wszystko dziala.

w lecie problemem jest brak klimatyzacji i komary. klimatyzatory sa na salach fitness (ale i tak ich moc jest moim zdaniem za mala no i nie jest to rozwiazanie do klubu fitness, gdzie kobietom cwiczacym z tylu wieje po polecach, a te z przodu sie dusza).
natomiast na silowni nie ma klimy wcale, sa wentylatory (3 czy 4 na cala sale) a w lecie otwierali okna, wiec idac na godzine 18-19 nie dalo sie cwiczyc, bo trzeba bylo komary ubijaæ.


mam tez zastrzezenia co do czystosci. w zimie - wiadomo z butow sie leje, podloga w sztani powinna byc myta doslownie co 15 minut, a nie zawsze tak jest.
prysznice tez sprzatane sa bardzo ogolnie, zdarzylo mi sie widziec kilka dni z rzedu te sama plame z jakiegos kosmetyku na sciance dzialowej.

maty do cwiczen sa ewidentnie brudne i po prostu smierdza. jak sie zapomni recznika na cwiczenia to ciarki przechodza jak sie trzeba na tym polozyc.
panie z recepcji z jednym wyjatkiem (ktory nie odpowiada na dzien dobry nawet) sa mile i przyjazne

generalnie za te cene oczekiwalam czegos wiecej, szkoda mi rezygnowac, bo mieszkam bardzo blisko i bylo mi tam wygodnie chodzic, ale bede szukac dla siebie inengo klubu.
anka.d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-26, 22:02   #487
monikuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

ja tez sofa polecam
monikuska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 05:22   #488
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Ja tez tam chodze w poniedzia³ki na walking i nie narzekam. Aczkolwiek, trochê mog³yby w³a¶cicielki zrobiæ co¶ z szatni±, która jest wogóle nie przemy¶lana i przy nawet ma³ym ob³o¿eniu klubu trudno jest z niej skorzystaæ. Generalnie ok. Zajecia fajne. a tez polecam.
zebra1981 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-28, 21:41   #489
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomo¶ci: 617
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Ja za spraw± groupona siê wkrêci³am do Willi Parkowej. Jest ca³kiem przyjemnie, ale do tej pory by³am 3 razy na pilatesie. W przysz³ym tygodniu idê na TBC, wiêc wypróbujê co innego

chocia¿ ostatnio mieli te¿ fajn± promocjê, karnet na 18 wej¶c za pó³ ceny czyli 72 z³ i siê trochê ludzi namno¿y³o i trzeba siê zapisywaæ ze sporym wyprzedzeniem.
__________________
Zapraszam na blog mojej kuzynki:

http://www.klubkosmetyczny.pl/
pocokomunazwa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 12:40   #490
magdamargines
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Ja chodzê do Willi Parkowej, skorzysta³am z tej promocji (18 wej¶æ za 57 z³). Cena jest bardzo niska i to jest du¿y atut, ale poza tym trochê kiepsko - sala jest ma³a, a zapisuj± bardzo du¿o osób, czêsto le¿y mata na macie, a w ruchu trzeba uwa¿aæ, ¿eby kogo¶ nie uderzyæ rêk±. Poza tym, NIE MA PRYSZNICÓW, a "szatnia" to szafki umieszczone w korytarzu, którym czêsto kto¶ przechodzi do aneksu kuchennego, a druga czê¶æ szatni to równie¿ szafka na szafce (s± bardzo ma³e), jedna ³aweczka do przebierania i dwa miejsca za zas³onk±. Zapisywaæ siê trzeba z naprawdê du¿ym wyprzedzeniem (¶rednio 2 tygodnie, je¶li chodzi o okolice godziny 18-19). By³am na zajêciach u Anety, Sylwii, Marzeny i Piotra, moim zdaniem najlepsza jest Aneta, u Sylwii te¿ jest fajnie. Marzena jest dobra je¶li chodzi o pilates czy body art, nie polecam jej na TBC i tego typu zajêcia. U Piotra dziwnie trochê, ale sympatyczny jest i zajêcia bardzo szybko mijaj±. Panie z recepcji s± ró¿ne i mia³am ju¿ problemy - jedna z nich próbowa³a mi wmówiæ, ¿e by³am zapisana na zajêcia, a nie przysz³am i policzy³a mi to "wej¶cie", a by³o to niemo¿liwe, bo zawsze od razu sobie wszystko notujê, na co siê zapisujê. A do tego moja kole¿anka mia³a tak± sam± sytuacjê, a zapisywa³y¶my siê osobno i w ogóle na inne zajêcia. Ogólnie to mnóstwo osób teraz tam chodzi i jest po prostu t³ok. Sala jest nieklimatyzowana, w zimie siê marz³o, teraz ca³y czas otwieraj± okna, a i tak jest czasami duszno. Nie wiem, co bêdzie, jak siê lato zacznie.
Drugi raz ju¿ tam nie kupiê karnetu, ale polecam, je¶li kto¶ blisko mieszka, bo naprawdê mo¿na spaliæ kalorie, ale na d³u¿sz± metê jest do trochê mêcz±ce.
magdamargines jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-03, 12:35   #491
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 313
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez magdamargines Poka¿ wiadomo¶æ
Ja chodzê do Willi Parkowej, skorzysta³am z tej promocji (18 wej¶æ za 57 z³). Cena jest bardzo niska i to jest du¿y atut, ale poza tym trochê kiepsko - sala jest ma³a, a zapisuj± bardzo du¿o osób, czêsto le¿y mata na macie, a w ruchu trzeba uwa¿aæ, ¿eby kogo¶ nie uderzyæ rêk±. Poza tym, NIE MA PRYSZNICÓW, a "szatnia" to szafki umieszczone w korytarzu, którym czêsto kto¶ przechodzi do aneksu kuchennego, a druga czê¶æ szatni to równie¿ szafka na szafce (s± bardzo ma³e), jedna ³aweczka do przebierania i dwa miejsca za zas³onk±. Zapisywaæ siê trzeba z naprawdê du¿ym wyprzedzeniem (¶rednio 2 tygodnie, je¶li chodzi o okolice godziny 18-19). By³am na zajêciach u Anety, Sylwii, Marzeny i Piotra, moim zdaniem najlepsza jest Aneta, u Sylwii te¿ jest fajnie. Marzena jest dobra je¶li chodzi o pilates czy body art, nie polecam jej na TBC i tego typu zajêcia. U Piotra dziwnie trochê, ale sympatyczny jest i zajêcia bardzo szybko mijaj±. Panie z recepcji s± ró¿ne i mia³am ju¿ problemy - jedna z nich próbowa³a mi wmówiæ, ¿e by³am zapisana na zajêcia, a nie przysz³am i policzy³a mi to "wej¶cie", a by³o to niemo¿liwe, bo zawsze od razu sobie wszystko notujê, na co siê zapisujê. A do tego moja kole¿anka mia³a tak± sam± sytuacjê, a zapisywa³y¶my siê osobno i w ogóle na inne zajêcia. Ogólnie to mnóstwo osób teraz tam chodzi i jest po prostu t³ok. Sala jest nieklimatyzowana, w zimie siê marz³o, teraz ca³y czas otwieraj± okna, a i tak jest czasami duszno. Nie wiem, co bêdzie, jak siê lato zacznie.
Drugi raz ju¿ tam nie kupiê karnetu, ale polecam, je¶li kto¶ blisko mieszka, bo naprawdê mo¿na spaliæ kalorie, ale na d³u¿sz± metê jest do trochê mêcz±ce.
Podpisuje sie rekoma i nogami pod tym co podpisalas Zgadzam sie w 100%
Jednak mi np szatnie nie przeszkadzaja, poniewaz jezdze na zajecia autem i jestem juz ubrana w stroj do cwiczen (koszulka, bluza, dresy, skarpetki). Przebieram na miejscu tylko buty a do tego mi wiele miejsca nie potrzeba
Jesli chodzi o prowadzacych zajecia to bylam rowniez u Anety, Marzeny i Piotra.
Zdecydowanie polecam Anete Przesympatyczna, tlumaczy kazde cwiczenie, pomaga w przypadku zlego wykonywania danego cwiczenia I mobilizuje!
U Piotra tez dosyc sympatycznie.
Natomiast od Marzeny ucieklam. Jej TBC polegalo na polgodzinnym tanczeniu ukladu 'mambo' Poza tym nie tlumaczy cwiczen i mam wrazenie, ze bardzo hmmm podnieca sie tym co robi, nie zwazajac na reszte cwiczacych dziewczyn. Po jej godzinnych zajeciach wychodzilam tak spocona... jak podczas siedzenia przed TV...
Co do pomylek Pan z recepcji, to niestety o prawda. Rowniez mialam taka sytuacje, jednak na szczescie ktoregos dnia wychodzac z zajec podeszlam do recepcji, by przelozyc pewne zajecia, poniewaz ten dzien mi nie pasowal z powodu naglego wyjazdu. Okazalo sie, ze nie jestem wpisana na podana przeze mnie godzine, tylko... 2 godziny wczesniej, kiedy jestem w srodku zajec na uczelni Sama chyba takiej godziny nie podalam... Ale o dziwo Pani nie robila problemu.
Ale ogolnie, same cwiczenia polecam
klajdla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 14:02   #492
siffon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez zebra1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tez tam chodze w poniedzia³ki na walking i nie narzekam. Aczkolwiek, trochê mog³yby w³a¶cicielki zrobiæ co¶ z szatni±, która jest wogóle nie przemy¶lana i przy nawet ma³ym ob³o¿eniu klubu trudno jest z niej skorzystaæ. Generalnie ok. Zajecia fajne. a tez polecam.

tak, z t± szatni± to prawda - jedna pufa na ¶rodków absolutnie nie wystarczy. No i wielka szkoda, ze nie ma tam si³owni. To w sumie zniechêca mnie od kupienia tam kartetu open. Ale zajêcia s± prowadzone na bardzo wysokim poziomie. No i samo miejsce jest niesamowite z drewnianymi belkami - nie jakie¶ pastelowo-pstrokate typowo fitnesowe wnêtrze. Zreszt± na ich stronie na facebooku mo¿na poogl±daæ filmiki z æwiczeniami i zobaczyæ jak jest.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------



---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------



---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez gramofonedzia Poka¿ wiadomo¶æ
Ma³y klubik(World Woman),rowery co chwilê siê nie odbywaj±..Ogólnie,nie tego szuka³±m-kasa Groupona wyrzucona... Teraz sprawdze Sofê na Rondzie Powstañców ¦l±skich
a ja chodze tam od dwóch tygodni, te¿ z groupona, i wyglada to tak. Klub jest rzeczwiscie ma³y, ale nawet tak opisuj± go na stronie w³asciciele. Du¿ym mankamentem jest to, ¿e trzeba zapisywaæ siê na zajêcia ze sporym wyprzedzeniem. Chodzê na zdrowy krêgos³up i jestem bardzo zadowolona. Nie wiem jak jest na innych zajêciach. Kto¶ w szatni poleca³ kick&core, ale dla mnie to jest zbyt intensywne. Je¶li chodzi o rowerki - by³am raz i by³o bardzo fajnie. Jeszcze ani jednych zajêæ mi nie odwo³ali. Generalnie jest bez fajerwerków ale czysto i przyjemnie. Choæ ewidentnie widaæ, ¿e sprzêt do si³owni by³ wybierany przez facetów Ale jak na ma³y klubik osiedlowy daje radê.
siffon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-10, 16:06   #493
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 679
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

dziewczyny, ktore chodza do world woman na powstancow
mam prosbe.

tez mam ten kupon, date waznosci ma do kwietnia - nie wiecie czy do konca kwietnia mozna go aktywowac, czy wykorzystac?
anka.d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-10, 16:31   #494
siffon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Wydaje mi sie, ze musisz sie tam stawiæ przed koñcem wa¿no¶ci kuponu. Ale najlepiej zadzwoñ do nich
siffon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-11, 06:40   #495
siffon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez alkimja1 Poka¿ wiadomo¶æ
Zgadzam siê, wczoraj by³am na pierwszym walkingu, poprostu mega wycisk
je¶li chcecie zobaczyæ jak to wygl±da to tu znajdziecie filmik w³asnie z Sofy www.nasalony.pl/fitness/trendy/53-indoor-walking-cos-dla-ciebie
Ale uczciwie uprzedzam, ¿e to tylko wygl±da tak lajtowo - po 10 minutach cz³owiek ¿a³uje, ¿e ¿yje
siffon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-11, 18:32   #496
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 679
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez siffon Poka¿ wiadomo¶æ
Wydaje mi sie, ze musisz sie tam stawiæ przed koñcem wa¿no¶ci kuponu. Ale najlepiej zadzwoñ do nich
niestety nie
wlasnie dzwonilam i kupony sa wazne do 29 kwietnia - czyli 29 - ostatnie wejscie do klubu
anka.d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-12, 08:33   #497
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wroc³aw/D³ugo³êka
Wiadomo¶ci: 558
GG do Kallla
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Ja od jakiego¶ miesi±ca chodzê do gympoint na Sêpolnie.
Niby to jaki¶ unikalny program æwiczeniowy, póki co podoba mi siê
Jest profesjonalnie, ³adnie no i tylko dla kobiet.
__________________
Bóg stworzy³ kota, ¿eby cz³owiek móg³ pog³askaæ tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-12, 10:06   #498
alikatena
Raczkowanie
 
Avatar alikatena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 436
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Kallla Poka¿ wiadomo¶æ
Ja od jakiego¶ miesi±ca chodzê do gympoint na Sêpolnie.
Niby to jaki¶ unikalny program æwiczeniowy, póki co podoba mi siê
Jest profesjonalnie, ³adnie no i tylko dla kobiet.
Równie¿ siê tam wybieram Ale z racji tego, ¿e narazie mam karnet do Willi Parkowej, nie mam za wiele czasu.
Czy mog³aby¶ mi powiedzieæ jak wygl±daj± te pierwsze zajêcia? No i skoro ka¿de æwiczenie jest na czas, to muszê mieæ ze sob± stoper czy jak to wygl±da? Aaa, podobno mieszanka æwiczeñ si³owych i aerobowych to najlepszy sposób na schudniêcie, ale czy powiedzieli Ci ile razy w tygodniu powinna¶ tak æwiczyæ ¿eby schudn±æ, ile razy tam chodzisz i czy widzisz rezultaty? No i ostatnie pytanie: jest tam du¿y t³ok?? By³abym wdziêczna za odpowiedz
__________________
"Dalej id±c dalej dojdziesz, dalej siedz±c dalej siedzisz!"
alikatena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-12, 10:34   #499
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 10 225
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

alikatena, to co piszesz bardzo przypomina mi mój klub FitCurves i proponowany przez niego program æwiczeñ. Jest to mieszanka æwiczeñ si³owych i aerobowych, ka¿de æwiczenie wykonuje siê 30 sekund (z ta¶my leci g³os, ¿eby zmieniæ stacjê, wiêc samemu nic nie trzeba mierzyæ ). Jedno kó³ko to 8 stacji si³owych (widzê, ¿e ten GymPoint ma bardzo podobne si³owe przyrz±dy, jak FitCurves) i 8 aerobowych, w ¶rodku jest zawsze trenerka, która pokazuje æwiczenia aerobowe. Jeden terning to 3 takie kó³ka (je¶li kto¶ chce i ma si³ê, to mo¿e zostaæ d³u¿ej), pó¼niej jest krótkie rozci±ganie. Trzeba chodziæ regularnie 2-3 razy w tygodniu, ¿eby by³y efekty.
Bardzo mi siê w tym klubie podoba. Po takich 3 kó³kach (ca³o¶æ trwa oko³o 30 minut) wychodzê mokra, solidnie zmêczona i zadowolona. Raz porwa³am siê na 4. okr±¿enie, ale to jeszcze za du¿o jak na moje mo¿liwo¶ci. Dziêki temu, ¿e jest tam narzucone tempo, to naprawdê æwiczê. Jak chodzi³am na si³owniê we w³asnym zakresie, to ró¿nie z tym by³o.

Jak która¶ jest zainteresowana, to mo¿e siê umówiæ na spotkanie z trenerk± (wystarczy wype³niæ formularz na stronie, oni sami oddzwoni±) i zobaczyæ klub od ¶rodka. Dziewczyny wszystko fajnie wyja¶niaj±, robi± pomiar tkanki t³uszczowej, proponuj± cele i zni¿kowe karnety.


A w tym GymPoint oprócz si³owych s± te¿ aeroby pomiêdzy? Na stronie nie widzê takiego info.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 11:24   #500
alikatena
Raczkowanie
 
Avatar alikatena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 436
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez aktogimka Poka¿ wiadomo¶æ
alikatena, to co piszesz bardzo przypomina mi mój klub FitCurves i proponowany przez niego program æwiczeñ. Jest to mieszanka æwiczeñ si³owych i aerobowych, ka¿de æwiczenie wykonuje siê 30 sekund (z ta¶my leci g³os, ¿eby zmieniæ stacjê, wiêc samemu nic nie trzeba mierzyæ ). Jedno kó³ko to 8 stacji si³owych (widzê, ¿e ten GymPoint ma bardzo podobne si³owe przyrz±dy, jak FitCurves) i 8 aerobowych, w ¶rodku jest zawsze trenerka, która pokazuje æwiczenia aerobowe. Jeden terning to 3 takie kó³ka (je¶li kto¶ chce i ma si³ê, to mo¿e zostaæ d³u¿ej), pó¼niej jest krótkie rozci±ganie. Trzeba chodziæ regularnie 2-3 razy w tygodniu, ¿eby by³y efekty.
Bardzo mi siê w tym klubie podoba. Po takich 3 kó³kach (ca³o¶æ trwa oko³o 30 minut) wychodzê mokra, solidnie zmêczona i zadowolona. Raz porwa³am siê na 4. okr±¿enie, ale to jeszcze za du¿o jak na moje mo¿liwo¶ci. Dziêki temu, ¿e jest tam narzucone tempo, to naprawdê æwiczê. Jak chodzi³am na si³owniê we w³asnym zakresie, to ró¿nie z tym by³o.

Jak która¶ jest zainteresowana, to mo¿e siê umówiæ na spotkanie z trenerk± (wystarczy wype³niæ formularz na stronie, oni sami oddzwoni±) i zobaczyæ klub od ¶rodka. Dziewczyny wszystko fajnie wyja¶niaj±, robi± pomiar tkanki t³uszczowej, proponuj± cele i zni¿kowe karnety.


A w tym GymPoint oprócz si³owych s± te¿ aeroby pomiêdzy? Na stronie nie widzê takiego info.
Dziêkujê bardzo za odpowied¼ Zaraz sobie popatrzê na ten Twój klub. Co do GymPoint-u to jeszcze tam nie by³am, ale wiem jak wygl±da program treningowy.

Ka¿dy trening podzielony jest na 3 etapy - rozgrzewka (10 minut), trening si³owy (30 minut) oraz trening aerobowy (20 minut).
Rozgrzewka - 9–minutowa na ma³ym stepperze z wykorzystaniem ciê¿arków i zmiany ich po³o¿enia.
Trening si³owy - na ka¿dej z 10 stacji 2 minuty. Zmiana stacji w czasie 10 sekund – wtedy pe³en obwód wykonujesz w 20 minut
Trening aerobowy - W ci±gu 30 minut æwiczysz na 3 przyrz±dach – po 9 minut na ka¿dym (bie¿nia, orbitrek, rower i stepper)

Tak wiêc pomiêdzy æwiczeniami si³owymi nie ma aerobowych, s± na pocz±tku i na koñcu, wiêc trochê inna struktura ni¿ u Ciebie. Ale w Twoim chyba jest to jednak bardziej urozmaicone i idzie trochê szybciej:P Co do si³owni we w³asnym zakresie - posz³abym, bo taki karnet open na si³owniê dla studenta jest tani, ale po prostu nie wiem jak æwiczyæ, na czym æwiczyæ, ile æwiczyæ W ogóle nie umiem siê odnale¼æ w si³owni. Na pocz±tek chyba wiêc wybiorê si³owniê dla kobiet i to tak± gdzie mi powiedz± co mam robiæ

Ale chyba jednak bardziej odpowiada mi GymPoint - 30 minut max wysi³ku to chyba jednak dla mnie za du¿e obci±¿enie i ¶wiadomo¶æ psychiczna, ¿e co¶ siê z naszym cia³em dzieje te¿ mniejsza
__________________
"Dalej id±c dalej dojdziesz, dalej siedz±c dalej siedzisz!"

Edytowane przez alikatena
Czas edycji: 2011-04-12 o 11:33
alikatena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-12, 11:44   #501
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 10 225
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

alikatena, dziêki za opis tego programu z GymPoint. Rzeczywi¶cie jest nieco inny od mojego. W tym moim nie ma ¿adnych rowerków czy stepperów, tylko trenerka w ¶rodku robi co¶ na wzór aerobiku, ró¿ne æwiczenia, za ka¿dym razem inne.

Ja na si³owni te¿ nie umiem siê odnale¼æ. Nie wiem, czy dobrze wykonujê æwiczenia, a mo¿e sobie tylko nimi szkodzê? A tutaj przynajmniej ci±gle instruktorka ma na mnie oko i jak co¶ robiê ¼le, to zaraz to poprawia.

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez alikatena Poka¿ wiadomo¶æ
Ale chyba jednak bardziej odpowiada mi GymPoint - 30 minut max wysi³ku to chyba jednak dla mnie za du¿e obci±¿enie i ¶wiadomo¶æ psychiczna, ¿e co¶ siê z naszym cia³em dzieje te¿ mniejsza
Wysi³ek dostosowujesz do swoich mo¿liwo¶ci. Na kole czêsto s± osoby m³ode, jak i starsze ok. 60 lat. W czasie æwiczeñ mierzymy sobie puls, sprawdzamy z tablic± i widzimy na ile % æwiczymy. Gdyby GymPoint by³ bli¿ej mnie, a nie na drugim koñcu miasta, to bym posz³a i porówna³a oba treningi. Mo¿na tam pój¶æ tylko na jeden trening czy trzeba kupiæ jaki¶ pe³en karnet najpierw?


I jeszcze mam pytanie o Zumbê - by³a która¶ z Was na zumbie w Akademii Ruchu?
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-12, 12:38   #502
alikatena
Raczkowanie
 
Avatar alikatena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 436
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez aktogimka Poka¿ wiadomo¶æ
alikatena: Gdyby GymPoint by³ bli¿ej mnie, a nie na drugim koñcu miasta, to bym posz³a i porówna³a oba treningi. Mo¿na tam pój¶æ tylko na jeden trening czy trzeba kupiæ jaki¶ pe³en karnet najpierw?


I jeszcze mam pytanie o Zumbê - by³a która¶ z Was na zumbie w Akademii Ruchu?
Pierwszy trening jest bezp³atny - ponoæ wszystko t³umacz±, przeprowadzaj± z Tob± ankietê zdrowia (czy jako¶ tak;P) ale w tej kwestii czekam, a¿ wypowie siê Kallla

A co do Zumby - wybieram siê, ale do WroxGym (to te¿ na Sêpolnie, w ogóle trzeba mieæ chyba samochód ¿eby siê tam dostaæ, bo z przystanku idzie siê 30 minut). No ale mam jeszcze tam dwa wej¶cia i nie chce ¿eby mi przepad³o.
__________________
"Dalej id±c dalej dojdziesz, dalej siedz±c dalej siedzisz!"
alikatena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-12, 19:09   #503
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 313
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Ale Gympoint na Sepolnie jest chyba drogi prawda? Wydaje mi sie, ze kiedys wchodzilam na ich strone internetowa i ceny mnie powalily z nog
klajdla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-12, 19:42   #504
alikatena
Raczkowanie
 
Avatar alikatena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 436
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez klajdla Poka¿ wiadomo¶æ
Ale Gympoint na Sepolnie jest chyba drogi prawda? Wydaje mi sie, ze kiedys wchodzilam na ich strone internetowa i ceny mnie powalily z nog
To zale¿y - 9 z³ dla studentki to chyba niewiele
__________________
"Dalej id±c dalej dojdziesz, dalej siedz±c dalej siedzisz!"
alikatena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-12, 22:24   #505
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 313
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez alikatena Poka¿ wiadomo¶æ
To zale¿y - 9 z³ dla studentki to chyba niewiele
To musieli zmienic cennik Gdy ja wchodzilam na ich strone kiedys, to najtansze wejscie kosztowalo 19 zl!
klajdla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-12, 23:23   #506
alikatena
Raczkowanie
 
Avatar alikatena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 436
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez klajdla Poka¿ wiadomo¶æ
To musieli zmienic cennik Gdy ja wchodzilam na ich strone kiedys, to najtansze wejscie kosztowalo 19 zl!
Tak, teraz maj± ceny promocyjne
__________________
"Dalej id±c dalej dojdziesz, dalej siedz±c dalej siedzisz!"
alikatena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-13, 06:35   #507
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 313
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez alikatena Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, teraz maj± ceny promocyjne
To ja sie chyba skusze Mam silownie pod samym nosem (100 m od mojego domu), ale tam rowniez ceny sa zabojcze. 19 zl za jednorazowe wejscie. To juz wole troche podjechac i placic 2 razy mniej Poza tym i tak wracam Mickiewicza z uczelni, wiec w sumie mam po drodze
A nie wiesz, czy ta promocje studencka wprowadzili na stale, czy tylko na jakis czas?
klajdla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-13, 07:58   #508
francuzzka
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 419
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

a jak± dobr± si³owniê mo¿ecie poleciæ ? Szukam miejsca gdzie bêdzie du¿o bie¿ni, rowerków i przyrz±dów do aerobów.
francuzzka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-13, 10:03   #509
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomo¶ci: 1 133
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez francuzzka Poka¿ wiadomo¶æ
a jak± dobr± si³owniê mo¿ecie poleciæ ? Szukam miejsca gdzie bêdzie du¿o bie¿ni, rowerków i przyrz±dów do aerobów.
To zale¿y gdzie we Wroc³awiu mieszkasz...

Ja z czystym sumieniem mogê Ci poleciæ si³ownie w PURE (Renoma) i Fitness Academy (w Aquaparku).

Obie si³ownie s± bardzo du¿o i ¶wietnie wyposa¿one.
__________________
Two roads diverged in a wood, and I
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.


R.Frost


Cel osi±gniêty.
Karolinitka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-13, 12:38   #510
Maryannka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 3
Unhappy Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez aktogimka Poka¿ wiadomo¶æ
to co piszesz bardzo przypomina mi mój klub FitCurves i proponowany przez niego program æwiczeñ.
(...)
Bardzo mi siê w tym klubie podoba
(...)
Jak która¶ jest zainteresowana, to mo¿e siê umówiæ na spotkanie z trenerk± (wystarczy wype³niæ formularz na stronie, oni sami oddzwoni±) i zobaczyæ klub od ¶rodka. Dziewczyny wszystko fajnie wyja¶niaj±, robi± pomiar tkanki t³uszczowej, proponuj± cele i zni¿kowe karnety.
Parê dni temu widzia³am informacjê o tym klubie na Gazecie Wroc³awskiej. Umówi³am siê na po ¶wiêtach na - jak to pani okre¶li³a - analizê kondycji. Oj, maaaarnie bêdzie....
Najbardziej mnie martwi, ¿e - jak piszesz - trzeba chodziæ 2-3 razy w tygodniu. Ja tyle nie dam rady.....
Maryannka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-09-01 15:35:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.