Prezent na komunię dla dziewczynki. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-06, 10:55   #61
IloveFASHION007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 151
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

w sumie inwestowanie w zloto sie oplaca.. zawsze bedzie mogla w przyszlosci przerobic sobie np zloty naszyjnik na obraczki
IloveFASHION007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 14:43   #62
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

W tym roku kuzynka mojego TŻ ma komunię i zastanawiamy się co jej kupić. Przeczytałam wątek mniej więcej, ale jakoś kupno biżuterii do mnie nie przemawia. Chciałbym żeby z prezentu ucieszyła się teraz, a jak dostanie jakąś wypasioną biżuterię to rodzice i tak nie pozwolą jej zakładać na co dzień wiec dla mnie to bez sensu. Myślałam o jakiejś fajnej grze planszowe, naprawdę mnóstwo można znaleźć w sklepach, ale nie wiem czy to fajny prezent. Jak myślicie?
Dodam, że budżet mamy mały - około 100 zł. Jest jeszcze możliwość, że będziemy z siostrą TŻ składać się na wspólny prezent - za około 300 zł, ale wtedy tym bardziej nie wiem co kupić. Myślałam nad tabletek czy aparatem, ale boję się że za 300 zł to tylko jakiś szajs kupimy :P
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 16:47   #63
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

tabletu za 300zł nie warto kupować, to racja.
Gra planszowa- dla mnie bomba. Trzeba tylko zorientować się czy dziewczynka lubi takie rzeczy bo niestety dzisiejsze dzieciaki nie traktują za rozrywkę rzeczy, które nie znajdują się na ekranie komputera.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 15:28   #64
Dagsy
Raczkowanie
 
Avatar Dagsy
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

Ja również wybieram się na komunię w tym roku, mój narzeczony jest ojcem chrzestnym. Tyle że u nas będzie chłopczyk. Jak na razie mamy zamiar zapytać czy mały nie lubi jakiś sportów. Podoba mi się na prezent lego albo rolki, czy będzie do tego Pismo Święte albo wisiorek - to jeszcze pomyślimy. Trochę mi trudno stwierdzić do wypada prezentować jeśli jest się chrzestnym dziecka...
Dagsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 09:37   #65
ada_adusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 24
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

My postawilismy w zeszlym roku na oryginalnosc i kupilismy gwiazdke w kingdom of universe.dzieckiami mega zazdroscily jaskowi ze jest wlascicielem czastki wszechswiarta. oprocz tego dostal kase od nas i od paru gosci dzieki czemu pojechal na super oboz jezykowy do londynu. byl zachwycony
ada_adusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 12:39   #66
Adrianna919
Przyczajenie
 
Avatar Adrianna919
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 20
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

Cokolwiek bysmy nie kupily, to dzieciaki i tak najbardziej bedą cieszyc sie z elektroniki. Niestety, tak to juz jest. Ja sama chcialabym otrzymać dobra gre planszowa, ale dla dzisiejszego dzieciaka to bedzie jak podarowanie uczniowi z klasy o profilu matematycznym liczydla.
Adrianna919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 13:52   #67
magdam_90
Raczkowanie
 
Avatar magdam_90
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 96
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

Dlatego moim zdaniem dobrze jest dać pieniądze. Wtedy rodzice będą wiedzieli najlepiej czego dziecku potrzeba. Może potem kupią zabawkę, może rower, a może wyślą dziecko na obóz językowy (jak już ktoś tu wyżej pisał).
A na pamiątkę z tego dnia można dać kartkę z ładną dedykacją od serducha, albo np taki kryształ jak na foto. Dzięki temu oprócz kasy dziecko będzie miało pamiątkę z tego dnia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pamiatka_komunii_chleb_wino_600x600.jpg (109,8 KB, 41 załadowań)
magdam_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 14:28   #68
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

Cytat:
Napisane przez magdam_90 Pokaż wiadomość
Dlatego moim zdaniem dobrze jest dać pieniądze. Wtedy rodzice będą wiedzieli najlepiej czego dziecku potrzeba. Może potem kupią zabawkę, może rower, a może wyślą dziecko na obóz językowy (jak już ktoś tu wyżej pisał).
A na pamiątkę z tego dnia można dać kartkę z ładną dedykacją od serducha, albo np taki kryształ jak na foto. Dzięki temu oprócz kasy dziecko będzie miało pamiątkę z tego dnia.
Kryształ jest obrzydliwy. Tandetny łapacz kurzu - faktycznie dla 9latka to jest ciekawy prezent?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 15:22   #69
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

Cytat:
Napisane przez magdam_90 Pokaż wiadomość
Dlatego moim zdaniem dobrze jest dać pieniądze. Wtedy rodzice będą wiedzieli najlepiej czego dziecku potrzeba. Może potem kupią zabawkę, może rower, a może wyślą dziecko na obóz językowy (jak już ktoś tu wyżej pisał).
A na pamiątkę z tego dnia można dać kartkę z ładną dedykacją od serducha, albo np taki kryształ jak na foto. Dzięki temu oprócz kasy dziecko będzie miało pamiątkę z tego dnia.

schowałabym taki kryształ gdzieś głęboko, żeby nikt go nie zobaczył. Jest okropny.
A to, że łapacz kuru to kolejna sprawa.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 12:31   #70
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

Pieniadze z komuni maja to do siebie, ze czesto gina haha
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 12:52   #71
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Pieniadze z komuni maja to do siebie, ze czesto gina haha

Po komunii oddałam rodzicom pieniądze na przechowanie. Po 18 urodzinach zapytałam o mój tysiąc złotych. Tata oburzony, że chcę jakieś pieniądze powiedział, że mogę sobie odkręcić jedno koło z samochodu
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 13:13   #72
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość

Po komunii oddałam rodzicom pieniądze na przechowanie. Po 18 urodzinach zapytałam o mój tysiąc złotych. Tata oburzony, że chcę jakieś pieniądze powiedział, że mogę sobie odkręcić jedno koło z samochodu
W wielu domach ten sam finał z inna historią
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 07:54   #73
floragia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 268
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

popłakałam się ze śmiechu , my w tym roku idziemy na komunię do córki kuzynki męża, sama nie wiem co kupić, zastanawiałam się nad jakimś sprzętem do układania włosów, bo dziewczynka ma je dosyć długie i z tego co wiem z niej strojnisia , myślicie, że to dobry pomysł?
floragia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 21:40   #74
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

Hm... to zależy
a) od podejścia rodziców
b) co chcecie jej sprezentować.
Ja bym nie była szczęśliwa, gdyby moja dziewięciolatka prostowała włosy albo kręciła je. Nie chodzi mi o kwestię wyglądu, ale o to, że szkoda włosów. Im później zacznie przy niech grzebać, tym lepiej
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 07:12   #75
floragia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 268
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

Pamiętam, że jak byłam w jej wieku to mama od czasu do czasu kręciła mi loki lokówką i byłam tym zachwycona , może rzeczywiście lepiej zapytać jej rodziców, znalazłam jeszcze coś takiego do plecenia warkoczyków, twist secret to się nazywa, włosów to nie podgrzewa tylko je skręca, a można fajne fryzury zrobić, może to byłby lepszy pomysł?
floragia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 17:11   #76
oliwkaa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 18
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

Według mnie zawsze dobrym pomysłem jest biżuteria - sama dostałam złoty łańcuszek na swoją komunię i fakt, że dopiero niedawno dorosłam do niego ale uważam, że to bardzo ładna i praktyczna pamiątka
Gry planszowe też są świetnym pomysłem!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
oliwkaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 07:26   #77
jolaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 177
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

ja w tamtym roku kupowałam rolki i to był trafiony prezent.
jolaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 11:00   #78
annnato
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

może zegarek, jakaś delikatna złota biżuteria. Rower?
annnato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 09:18   #79
dzaks
Raczkowanie
 
Avatar dzaks
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

Dziewczyny, właśnie mam zamiar kupić swojej chrześnicy bransoletkę. Zastanawiam się jednak czy dla dziecka zamiast srebrnej bransoletki nie będzie lepsza taka na sznureczku z zawieszką i grawerem ?
Mniejsza szansa, że się popsuje, ale sam sznurek do mnie nie przemawia. Co uważacie ?
__________________
'Można zmarnować życie, wytyczając granice, albo przeżyć życie, przekraczając je. Ale są pewne granice, których przekraczanie jest zbyt niebezpieczne. Wiem jedno, jeśli człowiek jest gotów zaryzykować, widok z drugiej strony zapiera dech w piersiach.'

dzaks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 20:26   #80
noiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 12
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

Cytat:
Napisane przez dzaks Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie mam zamiar kupić swojej chrześnicy bransoletkę. Zastanawiam się jednak czy dla dziecka zamiast srebrnej bransoletki nie będzie lepsza taka na sznureczku z zawieszką i grawerem ?
Mniejsza szansa, że się popsuje, ale sam sznurek do mnie nie przemawia. Co uważacie ?
mam identyczny dylemat
W ogóle to zastanawiam się czy koczyki, naszyjnik czy bransoletka. Kolczyki - boję się, bo mała może mieć uczulenie (ona sama nie wie na co ma), więc raczej odpada, naszyjnik i bransoletka - jeśli nie sznurkowa, to jaki rozmiar? Taki na teraz czy bardziej "na zaś"? Ja dostałam od chrzestnej śliczny łańcuszek, typowo komunijny. Jak byłam mała, to bałam się go nosić, a teraz jest zdecydowanie za krótki i zastanawiam się w takim wypadku, co zrobić z naszyjnikiem/bransoletką dla mojej małej?
noiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 21:01   #81
agniecha341
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

Cytat:
Napisane przez dzaks Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie mam zamiar kupić swojej chrześnicy bransoletkę. Zastanawiam się jednak czy dla dziecka zamiast srebrnej bransoletki nie będzie lepsza taka na sznureczku z zawieszką i grawerem ?
Mniejsza szansa, że się popsuje, ale sam sznurek do mnie nie przemawia. Co uważacie ?
Ja swojej chrześnicy kupiłam delikatną, klasyczną złotą bransoletkę w sam raz na małą rączkę Miałam większy problem z prezentem dla chrześniaka mojego męża (chcieliśmy, żeby było to coś, co mu się przyda) dlatego zdecydowaliśmy się na zakup małej sztabki ze złotej uncji dla małego. Chłopcy raczej nie noszą biżuterii, stąd ten pomysł
agniecha341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 07:46   #82
kasieel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 35
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

Też temat przerabiałam w tym roku i chrześnicy kupiłam wymarzony tablet - zamawiałam przez all taki xxxx i do tego złote kolczyki.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-05-15 o 09:51 Powód: Link, reklama
kasieel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 11:24   #83
donusiaa
wiatr we włosach
 
Avatar donusiaa
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 24
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

ja sobie na drogi prezent pozwolić nie mogę, ale fajny pomysł z tymi grami planszowymi ktoś wyżej rzucił, teraz są tak świetne gry że nawet dla kuzynki na komunię się sprawdzą. do tego jakąś ładną pamiątkę jak te mini albumy na zdjęcia limiQ i prezent mam z głowy. Dobrze że nie jestem chrzestną, bo dopiero byłby kłopot
donusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 22:42   #84
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

reklama na wizazu jest platna
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 11:58   #85
Emmiilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

Nigdy nie zrozumiem sensu dawania TAK DROGICH prezentów TAK MAŁYM dzieciom. Dzieci szybko niszczą a przede wszystkich szybko się nudzą. Ja mojej chrześnicy dałam obraz . Sama zainteresowana była słabo zadowolona ale rodzice byli zadowoleni a ona sama z upływem czasu coraz bardziej docenia ten prezent.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-06-06 o 13:14 Powód: ciach, link
Emmiilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 12:16   #86
Kaja_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 15
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

U mnie w rodzinie zazwyczaj dawali takie rzeczy jak łańcuszek, wisiorek, kolczyki, rower, zegarek itp. W zeszłym roku moja siostra swojej chrześnicy zamówiła taką pamiątkę z grawerem podświetlaną też fajny pomysł na prezent zamiast
zwykłej kartki.
Kaja_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 09:05   #87
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

I ja mialam w tym roku podobne dylematy do was.
Bylam chrzestna i od paru lat chcialam zrobic ksiazeczke oszczednosciowa dla chrzesnicy, a pozniej jak jej brat bedzie mial komunie to moj chlop( bo on jest u niego chrzestnym) zrobily by to samo. Ale... nie mieszkamy w Pl, czasu nie bylo zeby sie zorientowac w jakim banku najbardziej by sie oplacalo i wogole przejsc sie i zalatwic sprawe. Jako osoba niezarabiajaca duzo odlozylam z dwoch wyplat troche kasy i w przeliczeniu na zlotowki byl tysiak. takiw klad na ksiazeczke oszczednosciowa bylby ( jak dla mnie) bardzo ok.
Jednak wyszlo inaczej, kasa poszla do koperty, a ja kupilam dodatkowo chrzesnicy( kupowalam juz w grudniu) aniolka, bo ona zbiera aniolki. Kilka lat temu bylam z maszym dzieckiem i mezem w Licheniu( maz z innego regionu nigdy tam nie byl, a dziecko wiadomo urodzone poza Pl, wiec tym bardziej pojecia nie mialo) i kupilam dla chrzesnicy aniolka. Byla zachwycona, wiec pomyslalam ze skoro pasja aniolkowa jej nie przeszla, to dostanie figurke od cioci. Pod spodem wypisalam ze to pamiatka I Komunii Swietej i date( poradzilam sie jeszcze jej mamy czy podpisac figurke, bo to sie zapomni kiedy to bylo, na co mama mi przytaknela, bo gdyby nie to ze podarowalam piekna swiece na chrzciny i ona byla podpisana to jak by daty na niej nie bylo, to nikt nie wie, kiedy ta uroczystosc miala miejsce, wiec dopisalam jeszcze date). mala ma pelen karton aniolkow i moze niedlugo dostanie do pokoju witryne , zeby te aniolki poustawiac na polce. narazie lezy wszystko w szafie w kartonie. Ona czasami je wycignie, pobawi sie, pooglada je i troche szkoda ze musza pozniej byc schowane do szafy.
Rower, rolki, konsole itp dzieci maja. Biblia tez jest, wiec problem byl co by tu sprezentowac zeby bylo dobrze i zeby byla pamiatka. Na zalatwienie sprawy z bankiem, czasu nie mielismy( poza tym teraz to co sie dzieje, to tez nie bylam pewna czy to nadal dobry pomysl, czy jak dziecko bedzie juz dorosle to wogole cos na tej ksiazeczce jeszcze bedzie, albo czy cos urosnie, wkoncu po to sie zaklada ksiazeczki/konta oszczednosciowe zeby po latach miec na nich plus, a nie to samo albo jeszcze gorzej minus), buzuteria tez mi przez mysl przeszla( mala nosi kolczyki), ale... no wlasnie, a jak babcia od drugiej strony albo chrzesty by tez taki prezent dal? Dlatego wyszlo jak wyszlo, ze pieniadze beda najbardziej uniwersalne.
W rozmowie pozniej, dowiedzialam sie, ze wlasnie w planach jest ta witryna, zeby poustawiac aniolki i zeby sie nie kurzyly, ze ogolem maly remont pokoju tez jest w planach. Mala ma tam tez jakies plany i finanse ograniczaja,wiec nawet dobrze wyszlo, tak jak wyszlo ;-)

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2016-06-26 o 09:07
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 11:05   #88
greenpoison
Raczkowanie
 
Avatar greenpoison
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 30
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

W sumie już po sezonie komunijnym, ale jakby któraś z Was szukała to polecam taki album.xxx

Wbrew pozorom ja do dzisiaj mam swój i zdarza mi się wrócić do tych czasów, spojrzeć na dziecinne pismo. Pamiętam że bardzo czekałam na ten dzień, jestem nadal praktykująca i za rok mam komunię brata także będę szukać prezentu Ciekawe, co wtedy będzie w modzie.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-12 o 08:52 Powód: reklama
greenpoison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 10:41   #89
Agwerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

ja również jestem za klasycznymi prezentami na komunie a nie drogimi sprzętami, któe odciągają tylko dzieci od istoty tego dnia. Ostatnio koleżanka pokazała mi ciekawą kostkę drewnianą z nadrukowanymi modlitwami np. do Anioła stróża bardzo mi się spodobała, z tego co wiem są też inne. warto zerknąć : xxxx , myślę że fajny prezent nawet jako dodatek do jakiegoś innego przentu medalika itp....

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2017-01-26 o 12:33 Powód: link, reklama
Agwerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 10:48   #90
varia91
Raczkowanie
 
Avatar varia91
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 38
Dot.: Prezent na komunię dla dziewczynki.

Hej!
7 maja mamy z mężem zaproszenie na komunie do Ani, córki naszej koleżanki, jesteśmy chrzestnymi ale jej brata Ignasia i nie wiemy za bardzo co kupić, mała nie bardzo nosi biżuterie, nie jest strojnisią, nie kolekcjonuje niczego, ma biblię, smartfon, tablet, gry odpadają planszówki bo dostaje od nas na różne święta - gwiazdka,Wielkanoc itp. Co doradzicie ?
Chcemy się w 100-200zł zmieścić.
__________________
Ciemność nie zawsze oznacza zło,a światło nie zawsze niesie za sobą dobro.
varia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-16 10:48:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.