Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z krêconymi w³osami. Rozmawiamy o stylizacji i pielêgnacji loków. Wejd¼, podziel siê do¶wiadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-12-21, 09:35   #1921
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Dziewczyny czy dobry sk³ad ma ta mgie³ka mariona? Widzia³am, ¿e Joanku j± u¿ywa. Ja rok temu j± mia³am i by³am zadowolona. Postanowi³am do niej wróciæ. Faktycznie ona+¿el sprawi³y znów, ¿e moje w³osy by³y sza³owe Przede wszystkim zlikwidowa³a t± sucho¶æ po samym ¿elu. W³oski by³y b³yszcz±ce i wygl±da³y na zdrowe. Dzi¶ te¿ mogê spokojnie i¶æ w rozpuszczonych. Zastanawia mnie tylko sk³ad, bo gdzie¶ wyczyta³am, ¿e ma alkohol i nie wiem czy ten szkodliwy? Ja nie tolerujê tego denatu, bo ostatnio przez prawie 8 miesiêcy u¿ywa³am ¿eli z Joanny nie¶wiadoma z³a jakie w nich tkwi i denat mi strasznie przesuszy³ ;/ Teraz mam ¿el z Joanny prof i nie ma na szczê¶cie alkoholu;/
__________________
Dbam o w³oski!
iwonsia01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-21, 09:37   #1922
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czy dobry sk³ad ma ta mgie³ka mariona? Widzia³am, ¿e Joanku j± u¿ywa. Ja rok temu j± mia³am i by³am zadowolona. Postanowi³am do niej wróciæ. Faktycznie ona+¿el sprawi³y znów, ¿e moje w³osy by³y sza³owe Przede wszystkim zlikwidowa³a t± sucho¶æ po samym ¿elu. W³oski by³y b³yszcz±ce i wygl±da³y na zdrowe. Dzi¶ te¿ mogê spokojnie i¶æ w rozpuszczonych. Zastanawia mnie tylko sk³ad, bo gdzie¶ wyczyta³am, ¿e ma alkohol i nie wiem czy ten szkodliwy? Ja nie tolerujê tego denatu, bo ostatnio przez prawie 8 miesiêcy u¿ywa³am ¿eli z Joanny nie¶wiadoma z³a jakie w nich tkwi i denat mi strasznie przesuszy³ ;/ Teraz mam ¿el z Joanny prof i nie ma na szczê¶cie alkoholu;/
Wrzuæ to siê zastanowimy.
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-21, 09:39   #1923
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ch-wlosow.html to ten
__________________
Dbam o w³oski!
iwonsia01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-21, 09:39   #1924
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Proszê bardzo z ostatniej chwili



¯adnego denatu. Sporo mo¿liwie nadbudowuacych siê sk³adników ale moje w³osy s± szczê¶liwe nie ma sucho jest fajnie miekko (!) b³yszcz±co...
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.

Edytowane przez Joanku
Czas edycji: 2014-12-21 o 09:42
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-21, 09:44   #1925
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Joanku nadrabia³am sobie ostatnio trochê w±tek. Widzia³am, ze pisa³a¶ o zakolach. Dla mnie najlepszym sposobem na zakola (du¿ooooooooooooo babyhair) by³ jednak suplement CELEBRIN. Jest do¶æ tani a kuracja na ca³e 3 miesi±ce. Efekt przede wszystkim w³a¶nie w nowych w³osach. Raz robi³am tak± kuracjê luty-kwiecieñ 2014 i ostatnio pa¼dziernik-grudzieñ i efekt ten sam. Tylko pierwsze efekty widaæ tak po 1.5 miesi±ca. Tak to ju¿ tymi suplementami. Co by nie byæ go³os³own± postaram siê jak±¶ fotkê cykn±æ

Aha i wypadanie te¿ zahamowa³. Teraz walczê tylko z kruszeniem w³osów na d³ugo¶ci :/
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20141221_104638.jpg (104,2 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20141221_104631.jpg (99,5 KB, 27 za³adowañ)
__________________
Dbam o w³oski!

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2014-12-21 o 09:52
iwonsia01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-21, 09:47   #1926
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Nie ma ¼le tylko trzeba regularnie zmywaæ bo ma trochê rzeczy, które lubi± siê osadzaæ i uwa¿aæ, ¿eby przy przeproteinowaniunie u¿ywaæ. Fajnie, ¿e nie ma alkoholu i innych tego typu atrakcji.
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-21, 09:51   #1927
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Joanku - a mo¿e Twoje w³osiê to ten wyj±tek, który lubi humektanty o tej porze roku? mleczko marion te¿ ma glicerynê a mówisz, ¿e miêkko to mo¿e humektanty siê oka¿± sza³em? u mnie ukochane lidlowe od¿ywy i inne humektantowe czekaj± do wiosny bo teraz mam puch po nich niesamowity.
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-12-21, 09:56   #1928
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

O tak. Glicerynka o tej porze roku trzyma wszystko w ryzach
W ogóle moje w³osy nie reaguj± na pielêgnacjê taka stricte ksi±¿kow± ¿adne punkty rosy czy na co zwracaæ uwagê. Nie.
One maja ustalone co lubi± i tak ma byæ na przekór zaleceniom.
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-21, 10:15   #1929
AgusiA753
Raczkowanie
 
Avatar AgusiA753
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomo¶ci: 151
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;49419756]Moje dzisiejsze. Suszy³am dyfuzorem, wiêc wygl±daj± na trochê prostsze. Da³am te¿ trochê wiêcej ¿elu, ale zwyk³ego Rossmanowego wiêc nie s± posklejane.

Spotka³am dzisiaj kilka osób co nie widzia³am 3 lata, to powiedzieli, ¿e mi uros³y w³osy przez ten czas [/QUOTE]
Prostsze...? Sporo uros³y!
Cytat:
Napisane przez marta448 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Was Dziewczyny
Mam nadzieje ¿e przyjmiecie moj± skromn± osobê w Wasze progi Od jaki¶ kilkudziesiêciu stron regularnie Was czytam. W sumie niedawno dopiero zaczê³am bardziej dbaæ o w³osy, stosowaæ oleje, testowaæ ró¿ne od¿ywki i maski na mojej czuprynie. Ale niestety dalej nie wygl±da ona tak jak bym chcia³a... W przeci±gu ostatniego roku straszliwie polecia³ mi skrêt i teraz niestety jest taki lylawy...obwinia³am ju¿ chyba wszystko hormony, hennê, stres w szkole, stres w pracy itp. ale nadal na dobr± sprawê nie wiem co jest przyczyn±. Byæ mo¿e jest tak jak pisa³a tu jedna z Was ¿e po 20 roku ¿ycia w³osy s± ju¿ nie takie same jak wcze¶niej. Dlatego chêtnie do³±czê ¿eby móc dzieliæ siê moimi postêpami (o ile uda mi siê jakie¶ osi±gn±æ), ale te¿ dlatego ¿e to forum jest kopalni± wiedzy i ró¿nych pomys³ów na pielêgnacjê Na koniec dodajê wkupne zdjêcia sprzed oko³o miesi±ca (1 i 2) i z dzisiaj (3, 4, 5). Wiem ¿e zdjêcia nie s± rewelacyjne a i stan w³osów te¿ nie jest zachwycaj±cy ale mam nadzieje ¿e bêdzie tylko lepiej
Ju¿ widaæ ró¿nicê teraz, a miesi±c wcze¶niej Nie wiem co im robi³a¶, ale lepiej siê prezentuj±. I ten kolor... Jak± farbê k³ad³a¶ na hennê? Bo widzê, ¿e kolor znacznie siê ró¿ni pomiêdzy zdjêciami 1,2 i 3,4,5, boski
Cytat:
Napisane przez wikaa24 Poka¿ wiadomo¶æ
A¿ tak ¶mierdzi? Bo we¼cie, bo juz prawie siê zdecydowa³am, ¿eby zacz±æ u¿ywaæ :p choæ jesienne wypadanie siê skoñczy³o, na szczê¶cie

Wrzucam wysuszone, bez fal, jak tak patrzê na nie i porównujê z tymi sprzed roku przed pielêgnacj±, to tak cieszê siê, ¿e trafi³am tu na wiza¿!
Ostatnio odpuszczam ¿el lidlowy przy stylizacji, kurzy i matowi mi strasznie, koñce szczególnie
U¿ywam kozieradki, znów do niej wróci³am, i ja tego zapachu nie czujê, jedynie trochê po aplikacji, ale nim wyjdê z domu ju¿ jest ok. Jak przed spaniem siê wysmarujê to tym bardziej. Teraz kozieradkê doda³am do resztki joanny rzepy, kapnê³am 3 kr olejku lawendowego (dobrze maskuje zapach i pobudza kr±¿enie) kilka kr aloesu, kreatyny, szczyptê witamin all in one, i konserwant.
W³osy wygl±daj± super!
Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czy dobry sk³ad ma ta mgie³ka mariona? Widzia³am, ¿e Joanku j± u¿ywa. Ja rok temu j± mia³am i by³am zadowolona. Postanowi³am do niej wróciæ. Faktycznie ona+¿el sprawi³y znów, ¿e moje w³osy by³y sza³owe Przede wszystkim zlikwidowa³a t± sucho¶æ po samym ¿elu. W³oski by³y b³yszcz±ce i wygl±da³y na zdrowe. Dzi¶ te¿ mogê spokojnie i¶æ w rozpuszczonych. Zastanawia mnie tylko sk³ad, bo gdzie¶ wyczyta³am, ¿e ma alkohol i nie wiem czy ten szkodliwy? Ja nie tolerujê tego denatu, bo ostatnio przez prawie 8 miesiêcy u¿ywa³am ¿eli z Joanny nie¶wiadoma z³a jakie w nich tkwi i denat mi strasznie przesuszy³ ;/ Teraz mam ¿el z Joanny prof i nie ma na szczê¶cie alkoholu;/
Cytat:
Napisane przez Joanku Poka¿ wiadomo¶æ
Proszê bardzo z ostatniej chwili

¯adnego denatu. Sporo mo¿liwie nadbudowuacych siê sk³adników ale moje w³osy s± szczê¶liwe nie ma sucho jest fajnie miekko (!) b³yszcz±co...
Widocznie wasze w³osy s± glicerynolubne Moje po tej mgie³ce s± posklejane i sztywne, tak bardzo nie chcia³o mi siê jej d³u¿ej u¿ywaæ, ¿e siê przeterminowa³a bidula ale butelka fajna bêdzie

Dziewczyny, ostatnio co by³am w Lidlu to szuka³am ¿elu do w³osów i klops. Ju¿ straci³am nadziejê. Parê dni temu, oczom mym siê ukaza³ na pu³kach gdzie jest "wszystko i nic", tam chyba wywalaj± to co im zalega na magazynie. Jakby która¶ szuka³a, warto sprawdziæ. Ju¿ chyba nie wróc±, co? Czy Ci wszyscy producenci na ³by poupadali?
Akurat wziê³am 2 ostatnie, za to du¿o zosta³o tych niebieskich "wet".
__________________
CG- od 01.07.2012r
AgusiA753 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-21, 10:25   #1930
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Joanku Poka¿ wiadomo¶æ
O tak. Glicerynka o tej porze roku trzyma wszystko w ryzach
W ogóle moje w³osy nie reaguj± na pielêgnacjê taka stricte ksi±¿kow± ¿adne punkty rosy czy na co zwracaæ uwagê. Nie.
One maja ustalone co lubi± i tak ma byæ na przekór zaleceniom.
No widzisz to masz prosty schemat pielêgnacji - robiæ wszystko tak jak na wiza¿u, ale na odwrót U mnie idealnie takie od¿ywy dzia³a³y jeszcze we wrze¶niu, 4 dni nie my³am bo z dnia na dzieñ w³osy lepsze a teraz myju codziennie no bo lipa jest. I jak ju¿ mia³am pielêgnacjê idealn± to znowu musia³am zmieniæ, mam nadziejê ¿e chocia¿ ten lniany bêdzie wybawieniem i jako¶ siê ujedzie.
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-21, 10:26   #1931
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 9 207
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez AgusiA753 Poka¿ wiadomo¶æ
Prostsze...? Sporo uros³y!
Prostsze, bo nie suszy³am g³ow± w dó³. Bo tak, albo jak schn± naturalnie to potrafi± siê skrêciæ tak jak na zdjêciu co kiedy¶ wstawia³am.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-21, 14:07   #1932
Cukiiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Cukiiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 401
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
To s± w³osy dysplastyczne albo dystroficzne, poczytaj o tym. Ja mam teraz takich sporo, ale u mnie to chyba dystroficzne bo te bejbiki to mi kiedy¶ uros³y s± ju¿ od wzrostu w z³ej kondycji i bez koloru, cienkie, zakoñczone szpicem. Ka¿dy ma takie w³osy w niedu¿ej czê¶ci i wtedy nie ma ¼le bo to normalne, ale czasami mo¿e byæ wiêcej takich 'upo¶ledzonych w³osów' i wtedy to znaczy, ¿e co¶ siê dzieje. Na 'kokardce mysi' jest wpis o tym , wygooglaj dysplastyczne s± takie jak opisujesz, a dystroficzne to co¶ takiego jak u mnie w³a¶nie.
Dziêki napewno poszukam, a takich w³osów mam nie wiele wiêc raczej nie ma siê czym martwiæ

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;49419756]Moje dzisiejsze. Suszy³am dyfuzorem, wiêc wygl±daj± na trochê prostsze. Da³am te¿ trochê wiêcej ¿elu, ale zwyk³ego Rossmanowego wiêc nie s± posklejane.

Spotka³am dzisiaj kilka osób co nie widzia³am 3 lata, to powiedzieli, ¿e mi uros³y w³osy przez ten czas [/QUOTE]

Co za skrêt Uwielbiam takie w³osy



Moja kolejna próba z dyfuzorem Chyba naprawdê mam nieregularny skrêt jak Joanku
DSC_0963.jpgDSC_0969.jpg
__________________
Prowad¼ mnie za rêkê, bo sama nie wiem dok±d mam i¶æ, gdzie pod±¿aæ mam, by na zawsze z tob± byæ ... ;*



Cukiiereczek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-21, 14:17   #1933
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: po³udniowy-wschód
Wiadomo¶ci: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz co, ostatnio widzia³am, ¿e takie oleje zago¶ci³y na tych "ekologicznych" stoiskach gdzie mo¿na znale¼æ ró¿ne domowe przetwory, soki i tak dalej. Mo¿esz te¿ popytaæ w lokalnych mydlarniach i zielarskich bo tam czêsto gêsto tego typu rzeczy maj±. I powodzenia z robalem
Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
My¶lê, ¿e w sklepach ze zdrow± ¿ywno¶ci± bêdzie albo w jakich¶ stoiskach w markecie tam gdzie s± jakie¶ oleje ¶wiata itd. popatrz na ró¿nych stoiskach, na pewno siê znajdzie albo w sklepach internetowych z ¿ywno¶ci±, mo¿esz mu te¿ kupiæ ziarenka dyni do podjadania, w lidlu s±.
Sama bym chêtnie kupi³a ten olej, ale muszê poszukaæ gdzie i za jaka¶ przyzwoit± cenê.
Dziêki dziewczyny wszelkie rady na wagê z³ota podejde mo¿e w Tesco np maj± to kupiê. Chce Juz teraz Przed ¶wiêtami jeszcze bo pó¼niej zapomnê i bêdzie dupka. Poszukam jeszcze tego oleju z pestek wi¶ni bo jak pisa³a Kasia podobny jest do sezamowego wiec akurat siê nada
magda1706 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-21, 14:18   #1934
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Nooo jakie ³adne !
Jakbym swoje czasem widzia³a!
Czasem wkurza mnie to ze one ka¿dego dnia inne ale jak ju¿ siê nauczê co jak robiæ co jak lubi± to nie jest ¼le
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-21, 14:52   #1935
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny wszelkie rady na wagê z³ota podejde mo¿e w Tesco np maj± to kupiê. Chce Juz teraz Przed ¶wiêtami jeszcze bo pó¼niej zapomnê i bêdzie dupka. Poszukam jeszcze tego oleju z pestek wi¶ni bo jak pisa³a Kasia podobny jest do sezamowego wiec akurat siê nada
Mo¿esz te¿ spróbowaæ oleju z orzeszków ziemnych, u mnie podobnie dzia³aj± - tyle ¿e on jest bardziej do arganowego podobny
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-21, 16:08   #1936
AgusiA753
Raczkowanie
 
Avatar AgusiA753
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomo¶ci: 151
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;49424713]Prostsze, bo nie suszy³am g³ow± w dó³. Bo tak, albo jak schn± naturalnie to potrafi± siê skrêciæ tak jak na zdjêciu co kiedy¶ wstawia³am.[/QUOTE]

To siê chyba da³am nabraæ z t± d³ugo¶ci±:P
__________________
CG- od 01.07.2012r
AgusiA753 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-21, 16:09   #1937
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Cukiiereczek Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki napewno poszukam, a takich w³osów mam nie wiele wiêc raczej nie ma siê czym martwiæ



Co za skrêt Uwielbiam takie w³osy



Moja kolejna próba z dyfuzorem Chyba naprawdê mam nieregularny skrêt jak Joanku
Za³±cznik 5866936Za³±cznik 5866937
Bardzo ³adny skrêt I d³ugo¶æ idealna, podkrê¶la skrêt, ale nie s± a¿ za d³ugie
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-21, 17:08   #1938
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 707
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cze¶æ Mam nadziejê, ¿e mnie przyjmiecie w swoje progi. Odk±d ostatnio siê tu trochê udziela³am to min±³ ju¿ chyba rok, albo nawet wiêcej. W ka¿dym razie z okazji ¶wi±t mam trochê luzu, ¿eby nie tylko was poczytaæ ale i trochê popisaæ.
Przedstawiam moje w³osy. Skrêt nie najlepszy , u¿ywa³am rosyjskiej maski do w³osów, te kosmetyki siê u mnie wybitnie nie sprawdzaj±...

Cytat:
Napisane przez Joanku Poka¿ wiadomo¶æ
Na zdjêciu reanimacja w³osów dnia 4.
Woow. Cudnee U mnie ciê¿ko z reanimacj±, a 4. dnia to ju¿ w ogóle to niczego siê nie nadaj±. Chyba rozejrzê siê za tym p³ynem.

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Poka¿ wiadomo¶æ
seriooo?


Cytat:
Napisane przez Joanku Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny jest dramat. Dostrzeg³am dzi¶ zakola. No szlag! Myslalam ze w³osy mam po mamie a to tata sie mocno zakala
Mam ten sam problem! Ostatnio zaczê³am zmasowan± akcjê na porost, i owszem porost ruszy³ sporo, ale zakola siê nie ruszy³y.

Cytat:
Napisane przez Cukiiereczek Poka¿ wiadomo¶æ
Moja kolejna próba z dyfuzorem Chyba naprawdê mam nieregularny skrêt jak Joanku
£adna d³ugo¶æ!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20141221_142013_HDR.jpg (66,4 KB, 43 za³adowañ)
__________________
Paradise
Every time she closed her eyes
nez123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-21, 22:10   #1939
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 198
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez AgusiA753 Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ widaæ ró¿nicê teraz, a miesi±c wcze¶niej Nie wiem co im robi³a¶, ale lepiej siê prezentuj±. I ten kolor... Jak± farbê k³ad³a¶ na hennê? Bo widzê, ¿e kolor znacznie siê ró¿ni pomiêdzy zdjêciami 1,2 i 3,4,5, boski
Akurat to co mam teraz to ju¿ do¶æ dobrze wyp³ukana mieszanka 7.44 i 7.40 z Loreal Majirel, wcze¶niejsze to by³a henna ale wychodzi³a ju¿ za ciemno trochê i trzaby³o waln±æ farbê W³a¶nie na dniach czeka mnie zabawa z henna bo ju¿ mam pó³ kilometrowe odrosty, a strasznie mi siê nie chce z tym ciapaæNo ale cza siê ogarn±æ przed ¶wiêtami Choæ nie wiem czego jako¶ nie czuje tej "magii ¶wi±t" w tym roku.
__________________
Moja pazurkowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post46804535


10.2014 pocz±tek walki o piêkne loki

marta448 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-21, 22:27   #1940
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Ja tez zupe³nie nie ;/

Marta ja te¿ marijel 7, 44i henna ;D

Có¿ w ogóle za lawina piêknych w³osów!

Nez jakie rasowe duze loki!
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-21, 22:50   #1941
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 3 463
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Jakie piêkne w³osy. A mi sie wyprostowa³y. Z dnia na dzieñ i ¿adne ugniatanie nie pomaga. I siê przet³uszczaj±. Ju¿ z 3 lata tego nie robi³y... Nie wiem juz o co im chodzi... A ja chcê w³osy zapu¶ciæ, ale tylko mi trochê urosn± a ju¿ siê przyklapuj±.
__________________
Szczê¶cie w budowie...

¯ycie jest jak jazda na rowerze. ¯eby utrzymaæ równowagê musisz siê poruszaæ naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-22, 06:48   #1942
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: po³udniowy-wschód
Wiadomo¶ci: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿esz te¿ spróbowaæ oleju z orzeszków ziemnych, u mnie podobnie dzia³aj± - tyle ¿e on jest bardziej do arganowego podobny
U mnie wszystko bêdzie oprócz kokosa. Na koñcu butelki awokado tez im nawet pasowa³o. Ja to w ogóle mam dziwne w³osy :-D
magda1706 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-22, 09:57   #1943
AgusiA753
Raczkowanie
 
Avatar AgusiA753
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomo¶ci: 151
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Cukiiereczek Poka¿ wiadomo¶æ

Moja kolejna próba z dyfuzorem Chyba naprawdê mam nieregularny skrêt jak Joanku
Za³±cznik 5866936Za³±cznik 5866937
Superek Masz ¶ciête na prosto, tak?
Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny wszelkie rady na wagê z³ota podejde mo¿e w Tesco np maj± to kupiê. Chce Juz teraz Przed ¶wiêtami jeszcze bo pó¼niej zapomnê i bêdzie dupka. Poszukam jeszcze tego oleju z pestek wi¶ni bo jak pisa³a Kasia podobny jest do sezamowego wiec akurat siê nada
Z pestek wi¶ni to ju¿ w ogóle nie widzia³am w ¿adnym sklepie stacjonarnym...
Cytat:
Napisane przez nez123 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Mam nadziejê, ¿e mnie przyjmiecie w swoje progi. Odk±d ostatnio siê tu trochê udziela³am to min±³ ju¿ chyba rok, albo nawet wiêcej. W ka¿dym razie z okazji ¶wi±t mam trochê luzu, ¿eby nie tylko was poczytaæ ale i trochê popisaæ.
Przedstawiam moje w³osy. Skrêt nie najlepszy , u¿ywa³am rosyjskiej maski do w³osów, te kosmetyki siê u mnie wybitnie nie sprawdzaj±...
Ah, piêknie jest! Ten skrêt...
Zio³a przesuszaj±?
Cytat:
Mam ten sam problem! Ostatnio zaczê³am zmasowan± akcjê na porost, i owszem porost ruszy³ sporo, ale zakola siê nie ruszy³y.
Zrób gro¼n± minê, a potem zdziwion± to siê rusz±
Cytat:
Napisane przez marta448 Poka¿ wiadomo¶æ
Akurat to co mam teraz to ju¿ do¶æ dobrze wyp³ukana mieszanka 7.44 i 7.40 z Loreal Majirel, wcze¶niejsze to by³a henna ale wychodzi³a ju¿ za ciemno trochê i trzaby³o waln±æ farbê W³a¶nie na dniach czeka mnie zabawa z henna bo ju¿ mam pó³ kilometrowe odrosty, a strasznie mi siê nie chce z tym ciapaæNo ale cza siê ogarn±æ przed ¶wiêtami Choæ nie wiem czego jako¶ nie czuje tej "magii ¶wi±t" w tym roku.
Tak, jaka¶ farba z 7.4 lub 7.44 to to to! Rozwa¿ê to g³êbiej jak przestan± wypadaæ.
Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Poka¿ wiadomo¶æ
Jakie piêkne w³osy. A mi sie wyprostowa³y. Z dnia na dzieñ i ¿adne ugniatanie nie pomaga. I siê przet³uszczaj±. Ju¿ z 3 lata tego nie robi³y... Nie wiem juz o co im chodzi... A ja chcê w³osy zapu¶ciæ, ale tylko mi trochê urosn± a ju¿ siê przyklapuj±.
Jakie¶ zmiany? Hormony? Kosmetyki? Czapkê nosisz?
__________________
CG- od 01.07.2012r
AgusiA753 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-22, 10:24   #1944
Cukiiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Cukiiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 401
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Dziêki dziewczyny za mi³e s³owa

AgusiA753- mam ¶ciête w U chocia¿ teraz te najd³u¿sze w³osy jako¶ podros³y wiêcej i zrobi³o siê V ale je¶li chodzi o to czy nie cieniowane, ani nie warstwowane to tak, wszystkie s± równe Mam zamiar je trochê powarstwowaæ, mam nadziejê, ¿e dziêki temu zaczn± ³apaæ mocniejszy skrêt

Joanku
- Twoje s± o wiele, wiele ³adniejsze! Te¿ mnie to wkurza, najbardziej lubie jak w lato po umyciu na³o¿e jaki¶ stylizator, trochê po harmonijkuje wyschn± same i ³api± najlepszy skrêt i nie ma wogóle puszka
__________________
Prowad¼ mnie za rêkê, bo sama nie wiem dok±d mam i¶æ, gdzie pod±¿aæ mam, by na zawsze z tob± byæ ... ;*



Cukiiereczek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-22, 10:47   #1945
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Cukiiereczek Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny za mi³e s³owa

AgusiA753- mam ¶ciête w U chocia¿ teraz te najd³u¿sze w³osy jako¶ podros³y wiêcej i zrobi³o siê V ale je¶li chodzi o to czy nie cieniowane, ani nie warstwowane to tak, wszystkie s± równe Mam zamiar je trochê powarstwowaæ, mam nadziejê, ¿e dziêki temu zaczn± ³apaæ mocniejszy skrêt

Joanku
- Twoje s± o wiele, wiele ³adniejsze! Te¿ mnie to wkurza, najbardziej lubie jak w lato po umyciu na³o¿e jaki¶ stylizator, trochê po harmonijkuje wyschn± same i ³api± najlepszy skrêt i nie ma wogóle puszka
W³osy same ³api±ce skrêt *oooooh* marzenie!!!
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-22, 10:49   #1946
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 889
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

U¿ywa³ kto¶ z was maski poni¿ej ? pierwsza to regeneruj±ca ma wysoko w sk³adzie oliwê z oliwek której troszkê siê bojê aby nie obci±¿y³a a druga to maska peeling na porost w³osów ewentualnie ta znana dro¿d¿owa jedni mówi± fajna drudzy nie bardzo mo¿e kto¶ co¶ doradziæ ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1078-777-large.jpg (16,0 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1079-778-large.jpg (16,2 KB, 2 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 255-127-large.jpg (12,8 KB, 2 za³adowañ)
sandra1515 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-22, 11:15   #1947
Cukiiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Cukiiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 401
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Joanku Poka¿ wiadomo¶æ
W³osy same ³api±ce skrêt *oooooh* marzenie!!!
No chodzi³o mi o to, ¿e wtedy naj³adniej mi siê krêc± np. w³osy z profilowego sch³y same, napaækane tylko kremem z joanny i harmonijkowane
__________________
Prowad¼ mnie za rêkê, bo sama nie wiem dok±d mam i¶æ, gdzie pod±¿aæ mam, by na zawsze z tob± byæ ... ;*



Cukiiereczek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-22, 11:18   #1948
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

No to u mnie bardziej sa bardziej oporne. :/
Potrzebny zwykle wujek dyfuzor...
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-22, 12:16   #1949
AgusiA753
Raczkowanie
 
Avatar AgusiA753
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomo¶ci: 151
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Cukiiereczek Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny za mi³e s³owa

AgusiA753- mam ¶ciête w U chocia¿ teraz te najd³u¿sze w³osy jako¶ podros³y wiêcej i zrobi³o siê V ale je¶li chodzi o to czy nie cieniowane, ani nie warstwowane to tak, wszystkie s± równe Mam zamiar je trochê powarstwowaæ, mam nadziejê, ¿e dziêki temu zaczn± ³apaæ mocniejszy skrêt
O cieniowanie mi chodzi³o, tak Co¶ czujê, ¿e po tym bêd± siê jeszcze piêkniej krêciæ i nabior± objêto¶ci. Ale uprzedzam, ¿e to tylko moje odczucia
Cytat:
Napisane przez sandra1515 Poka¿ wiadomo¶æ
U¿ywa³ kto¶ z was maski poni¿ej ? pierwsza to regeneruj±ca ma wysoko w sk³adzie oliwê z oliwek której troszkê siê bojê aby nie obci±¿y³a a druga to maska peeling na porost w³osów ewentualnie ta znana dro¿d¿owa jedni mówi± fajna drudzy nie bardzo mo¿e kto¶ co¶ doradziæ ?
A stosowa³a¶ oliwê z oliwek? Mo¿e najpierw sprawd¼ jak na Ciebie dzia³a. Ja j± kiedy¶ kocha³am, ale dawno nie u¿ywa³am ju¿, wiêc maskê bym bra³a (o ile dalszy sk³ad by mi odpowiada³). Drug± widzia³am na blogu Anwen, wyl±duje u mnie w koszyku kiedy¶ ze wzglêdu na ten peeling w³a¶nie. Dro¿d¿ow± mam i mêczê czasami. Zapach kwestia sporna, jak dla mnie to nie piêkny zapach ciastek tylko zwietrza³y ma¶lany, mo¿e byæ. Jest bardzo lekka, u mnie siê nie sprawdzi³a, chocia¿ mam cienkie w³osy. Je¶li u¿ywasz masek na skalp to mo¿na wypróbowaæ.
__________________
CG- od 01.07.2012r
AgusiA753 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-22, 12:20   #1950
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 1 445
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

macie jaki¶ sposób na unikniêcie puszka przy odgniataniu? :/
__________________
Instagram
Ewelajna140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-04-13 18:22:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.