Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-26, 15:10   #1471
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
lipcowa87 masz równomierny kolor jeśli będziesz kładła farbę to wybierz jakiś blond jaśniutki i na niskiej wodzie % bo wrócą do ciemnego .
najlepiej woda 3% nie wyżej, potem jak wyrównasz kolor po farbie to kładź rudy.

Moni@ nie kładź z wodą 6% bo wrócą do ciemnego koloru Ci włosy. poziom 7 jest za ciemny na włosy po dekoloryzacji, mi poziom 7 z wodą 6% wyszeł granatowo czarny, to była farba ton w ton bez amoniaku matrixa
to nie jest kwestia tylko mocy wody. na niskiej wodzie też mogą wyjść bardzo ciemne. nawet bez farbowania zostawione w spokoju włosy po deko ciemnieją same z siebie(mniej lub bardziej, a czasami mogą wrócić do wyjściowego koloru).

a matrixa ton w ton czyli color sync nie łączy się się z 6%, bo on ma odzielny oksydant 2,7% z tego co pamietam, a 6% jest od so color.

a najwazniejsze wg mnie to trzymać farbe bardzo krótko, bo utlenianie zachodzi niestety błyskawicznie po deko.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 15:59   #1472
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

no tak, moze to był 2.7% ale matrix w każdym razie, było to dawno.

no tak ważne jest by trzymać krótko, ale im niższy utleniacz, tym wolniej ciemnieją, także przy niższym mamy czas żeby połozyć w miare równomiernie na całe włosy, a przy wysokim utleniaczu szybciej ciemnieje.
ja przeprowadzałem na mojej głowie ok 4 dekoloryzacje 3 razy renee blanche i raz elgonem. pierwszy raz po renee blanche kładłem blond 7 z matrixa i wyszła granatowa czerń ale trzymałem maksymalny czas bo nie wiedziałem że mogą ściemnieć. kolejnym razem po renee kładłem farbe palette rozjaśniająca na wodzie 9% aby dojśc do blondu i rozjaśniło o ok 2 tony. kolejny raz z renee, kładłem rozjaśniacz na wodzie 12% albo 9% nie pamiętam już, i zrobiły się ciemno brązowe, naromiast po elgonie kładłem rozjaśniacz bez amoniaku z wodą 6% i rozjaśniło je.

także trudno jest dobrać odpowiednią farbę po dekolorze, oxydant, czas trzymania farby, no i zależy tez od użytego dekoloryzatora
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 16:24   #1473
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

no właśnie. deko jest świetna dla kondycji włosów, nie robi im krzywdy, ale farbowanie po, to największy minus.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:29   #1474
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

W takim razie może po prostu - ponieważ planowałam farbować Vitality's 7.44+8.44 zmieszane pół na pół, wezmę po prostu tylko ten jaśniejszy kolor 8.44? Nie chciałabym już szaleć z blondami, trochę szkoda mi włosów i kasy No tylko kwestia utleniacza... Mam w domu 3%, mogę dokupić 6% i spróbować na paśmie włosów jak się będą zachowywały...
A włosy wcale nie są już równomierne, po jednym myciu mam u góry rude - jak wczoraj, natomiast końcówki mocno ściemniały (ale nadal to brąz z odcieniem czerwieni). W ostateczności obetnę te ciemne końcówki jak się nie dadzą zafarbować
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48

Edytowane przez lipcowa87
Czas edycji: 2011-01-26 o 19:30
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 08:12   #1475
Gwiazdka26
Sylvi Walgr
 
Avatar Gwiazdka26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 638
GG do Gwiazdka26
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Zacznij od dekoloryzacji - wielce prawdopodobne, że otrzymasz jakiś odcien rudego. A co dalej z nałozeniem farby - te kwestię sama probuję rozgryść, bo jak zapewne już czytalaś, cześci osób po dekolorze wlosy ciemnieją, czy to po farbowaniu, czy bez. Napewno bedzie Ci latwiej zejść z czerni do rudego niż z czerni do blondu.
Hej Dzięki za porade tez właśnie myślałam na początku o dekoloryzacji i tylko sie zastanawiałam nad tym jak wyjdzie kolor na to położony, czy nie będzie się za bardzo wypłukiwał hymmmm:/ Ciężka decyzja ale już postanowiłam bo mam dość tych "czarnoci" Umówiłam się już i za 2 tyg zobaczymy jaki będzie efekt - wstawię fotkę ) No chyba że się załamię to wyjdzie źle hi hi Buziale
__________________

Gwiazdka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 08:34   #1476
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdka26 Pokaż wiadomość
Hej Dzięki za porade tez właśnie myślałam na początku o dekoloryzacji i tylko sie zastanawiałam nad tym jak wyjdzie kolor na to położony, czy nie będzie się za bardzo wypłukiwał hymmmm:/ Ciężka decyzja ale już postanowiłam bo mam dość tych "czarnoci" Umówiłam się już i za 2 tyg zobaczymy jaki będzie efekt - wstawię fotkę ) No chyba że się załamię to wyjdzie źle hi hi Buziale
Piszesz, że umówiłaś się, więc domyslam się, że dekoloryzację bedziesz robić u fryjera, tak? Tylko upewnij się, ze fryzjerka chce Ci zrobić dekoloryzację, a nie nałozyć rozjaśniacz, bo dla wielu fryzjerek dekoloryzacja=rozjaśniani e.
I oczywiście pochwal się fotkami jak już bedzie bo wszystkim.
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 09:03   #1477
Gwiazdka26
Sylvi Walgr
 
Avatar Gwiazdka26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 638
GG do Gwiazdka26
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Tak do fryzjera To moja przyjaciółka więc na pewno będe w dobrych rękach tego się nie boję, obawiałam się tylko jak to wyjdzie jak się będzie spierać itp.
Na pewno wstawię) ide 14.02 )
__________________

Gwiazdka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 14:18   #1478
kasiulkasp
Raczkowanie
 
Avatar kasiulkasp
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sp:D
Wiadomości: 237
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny z Lublina czy możecie polecić mi kogoś do dekoloryzacji włosów, bedzie to mój pierwszy raz i chcę iśc do salonu ale nie wiem jakiego, w wątku znalazłam awangardę i fabrykę urody, czy dalej tam jest w porządku, a może macie lepsze miejsce? Chcę zrobić blond ze średniego brązu na ślub kuzynki, dlatego robię na wiosnę, żeby w razie czego uratowac co się da:P ale mam nadzieję, że będzie ok
__________________


kasiulkasp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 14:31   #1479
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kasiulkasp Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Lublina czy możecie polecić mi kogoś do dekoloryzacji włosów, bedzie to mój pierwszy raz i chcę iśc do salonu ale nie wiem jakiego, w wątku znalazłam awangardę i fabrykę urody, czy dalej tam jest w porządku, a może macie lepsze miejsce? Chcę zrobić blond ze średniego brązu na ślub kuzynki, dlatego robię na wiosnę, żeby w razie czego uratowac co się da:P ale mam nadzieję, że będzie ok
jak już znajdziesz salon to zapytaj się czym wykonują dekoloryzację, jeśli kąpiel rozjaśniająca bądź rozjaśniacz to nie zgadzaj sie bo zniszczą Ci włosy tylko a kolor i tak nie będzie ładny.
ja bym sie zdecydował na samodzielną dekoloryzację dekoloryzatorem a potem farby
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 14:54   #1480
kasiulkasp
Raczkowanie
 
Avatar kasiulkasp
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sp:D
Wiadomości: 237
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

dzięki, wiem, że ma być dekoloryzacja ale sama się boję:P

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
jak już znajdziesz salon to zapytaj się czym wykonują dekoloryzację, jeśli kąpiel rozjaśniająca bądź rozjaśniacz to nie zgadzaj sie bo zniszczą Ci włosy tylko a kolor i tak nie będzie ładny.
ja bym sie zdecydował na samodzielną dekoloryzację dekoloryzatorem a potem farby
hmm a jakbym sama się zdecydowała, to farbę mam wybrać taką jak docelowy odcień? bo z tego co czytałam wynika, że po dekoloryzacji włosy mogą ściemnieć, tak? chciałabym perłowy blond albo mrozny a mam brąz:P miałam kiedys robione pasemka ale efekt mi się nie podobał dlatego do tego salonu nie pójdę, a sama cóż farbuję włosy parę lat ale na wszelkie rodzaje brązów, orzechów, czekolad teraz mam chyba całe naturalne
__________________


kasiulkasp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 15:11   #1481
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kasiulkasp Pokaż wiadomość
dzięki, wiem, że ma być dekoloryzacja ale sama się boję:P

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------



hmm a jakbym sama się zdecydowała, to farbę mam wybrać taką jak docelowy odcień? bo z tego co czytałam wynika, że po dekoloryzacji włosy mogą ściemnieć, tak? chciałabym perłowy blond albo mrozny a mam brąz:P miałam kiedys robione pasemka ale efekt mi się nie podobał dlatego do tego salonu nie pójdę, a sama cóż farbuję włosy parę lat ale na wszelkie rodzaje brązów, orzechów, czekolad teraz mam chyba całe naturalne
masz naturalny kolor włosów? w takim razie użyj jakiegoś rozjaśniacza bez amoniaku (firmy elgon jest dobry) + oxydant 6% i juz. ewentualnie na to farba jeśli wyszedłby żółty.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 16:54   #1482
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

To ja mogę polecić rozjaśniacz z Delii (nie ma go na KWC, zgłosiłam ale jeszcze nie przyjęli) ostatnio po dekoloryzacji rozjaśniałam nim końcówki które wyszły dużo ciemniejsze niż reszta. Nie zniszczył mi włosów, są w tak samo dobrym stanie jak przed, mimo że w jednym tygodniu robiłam dekoloryzację, rozjaśnianie a potem jeszcze nakładałam farbę. Jeśli masz naturalne (w sensie nie farbowane) włosy, to sam dekoloryzator raczej Ci nic nie da, na moich włosach (ciemnych) odrostów w ogóle nie ruszył.
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 21:51   #1483
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
masz naturalny kolor włosów? w takim razie użyj jakiegoś rozjaśniacza bez amoniaku (firmy elgon jest dobry) + oxydant 6% i juz. ewentualnie na to farba jeśli wyszedłby żółty.
popieram. ściąganie koloru jest dla FARBOWANYCH włosów. w przypadku naturalnych jest całkowicie bezsensowne!!
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 09:55   #1484
kasiulkasp
Raczkowanie
 
Avatar kasiulkasp
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sp:D
Wiadomości: 237
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

kurczę dobrze widzieć, dzięki dziewczyny. Tylko że ja mam spora różnicę między docelowym kolorem myślałam że i tak się je dekoloryzuje.
Mam taki kolor 5.jpg zdjęcie nie najlepszej jakości:P
da radę bo chcę perłowy blond http://www.zeberka.pl/img/b/199_4.jpg
__________________



Edytowane przez kasiulkasp
Czas edycji: 2011-02-02 o 09:57
kasiulkasp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:01   #1485
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dekoloryzacja o której była mowa tu w wątku to ściąganie pigmentu z farbowanych włosów, Tobie nic nie da skoro nie farbowałaś Ale fryzjerzy często mówiąc o dekoloryzacji mają na myśli właściwie rozjaśnianie i pewnie o to Ci chodziło? Bo rozjaśnić owszem, będziesz musiała jeśli chcesz mieć blond.
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 13:44   #1486
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kasiulkasp Pokaż wiadomość
kurczę dobrze widzieć, dzięki dziewczyny. Tylko że ja mam spora różnicę między docelowym kolorem myślałam że i tak się je dekoloryzuje.
Mam taki kolor Załącznik 3711833 zdjęcie nie najlepszej jakości:P
da radę bo chcę perłowy blond http://www.zeberka.pl/img/b/199_4.jpg
no to jak mówiłem, kup rozjaśniacz elgon bez amoniaku. tak z 2-3 saszetki do tego woda utleniona 6 albo 9 %. Zrób raz, napisz co wyszło, najlepiej pokaż nam na zdjęciu to poradzimy co dalej.

http://elgon.pl/sklep/rozjasniacz-be...25g-p-417.html

tu link do rozjaśniacza, używałem, na moje wrażliwe i zniszczone włosy, nie pogorszył ich stanu.

oxydant:

http://elgon.pl/sklep/perfumowana-wo...mie-p-127.html
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 14:35   #1487
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kasiulkasp Pokaż wiadomość
kurczę dobrze widzieć, dzięki dziewczyny. Tylko że ja mam spora różnicę między docelowym kolorem myślałam że i tak się je dekoloryzuje.
Mam taki kolor Załącznik 3711833 zdjęcie nie najlepszej jakości:P
da radę bo chcę perłowy blond http://www.zeberka.pl/img/b/199_4.jpg
to nie są takie znowu ciemne włosy. poza tym wyglądaja na cienkie na tej focie, a jeżeli rzeczywiście są cienkie, to łatwiej je rozjaśnić i może wystraczyć sama farba.

na twoim miejscu poszłabym do fryzjera- przynajmniej pierwszy raz- później odrost możesz już sama robić. przy takich delikatnych włosach łatwo sobie zrobić krzywdę- wystarczy, że źle wybierzesz rozjaśniacz lub farbę, czy potrzymasz 5 minut za długo i będzie tragedia
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 14:47   #1488
wandeczka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 28
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Jaki jest według was optymalny okres na farbowanie po dekoloryzacji?
Mam na myśli przypadek gdy chciałabym jaśniejszy kolor, a nie chce mieć zamiast blondu czerń
wandeczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 16:41   #1489
angelina_
Przyczajenie
 
Avatar angelina_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 26
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cześć dziewczyny
Po przeczytaniu mniej więcej wszystkiego() zdecydowałam się na bajelaż a nie dekoloryzacje... Mój naturalny kolor to taki jasny brąz ale od 2 lat farbuję farbą Loreal Ecell 10 - kolor brąz 4'. Farbuję jedynie odrosty, a na ostatnie 4- 5 min przeciągam po włosach żeby wyszedł ładny kolor... Strasznie żałuję, że w ogóle zaczęłam farbować albo że nie poszłam do profesjonalisty!! Niestety czasu nie cofnę a o kolorku z pudełeczka farby jaką co 3 miesiące kupuję mogę pomarzyć - mam czarne jak noc Generalnie podziwiam niektóre z Was za odwagę, ja bałabym kłaść sobie dekoloryzator chyba... Czytałam też o demakijażu, ale to mało skuteczne Więc chyba pójdę do fryzjera na ten balejaż-jakieś złociste pasemka, miedziane refleksy i tak będę schodzić z tej obrzydliwej czerni!!!
angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 17:02   #1490
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez angelina_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Po przeczytaniu mniej więcej wszystkiego() zdecydowałam się na bajelaż a nie dekoloryzacje... Mój naturalny kolor to taki jasny brąz ale od 2 lat farbuję farbą Loreal Ecell 10 - kolor brąz 4'. Farbuję jedynie odrosty, a na ostatnie 4- 5 min przeciągam po włosach żeby wyszedł ładny kolor... Strasznie żałuję, że w ogóle zaczęłam farbować albo że nie poszłam do profesjonalisty!! Niestety czasu nie cofnę a o kolorku z pudełeczka farby jaką co 3 miesiące kupuję mogę pomarzyć - mam czarne jak noc Generalnie podziwiam niektóre z Was za odwagę, ja bałabym kłaść sobie dekoloryzator chyba... Czytałam też o demakijażu, ale to mało skuteczne Więc chyba pójdę do fryzjera na ten balejaż-jakieś złociste pasemka, miedziane refleksy i tak będę schodzić z tej obrzydliwej czerni!!!
Ja też się zastanawiam jak zejść z czerni. Mój naturalny kolor to brązowy, chciałam mieć ciemniejszy odcień, w piątek położyłam farbę, niestety trzymałam za długo i wyszedł prawie, że czarny. Zastanawiam się nad dekoloryzacją, czy sama sobie położyć, bo nigdy tego nie robiłam, czy iść do fryzjera... Kiedyś miałam już czarne, fajnie się w nich czułam, potem ścinałam włosy, żeby pozbyć się tego koloru, aż w końcu doszłam do brązowych i fryzjerka pofarbowała mi na ładny lekko ciemny brązowy odcień. I teraz znowu to samo. Niby ludzie mówią, że fajnie wyglądam, ale ja się źle czuję w tym kolorze, dlatego rozważam opcję dekoloryzacji Jakieś rady ?
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".

Edytowane przez ojp
Czas edycji: 2011-02-02 o 17:03
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 17:54   #1491
angelina_
Przyczajenie
 
Avatar angelina_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 26
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hmm no albo dekoloryzacja albo pasemkami schodź... Bo wątpię czy szampon rumiankowy/przeciwłupieżowy cokolwiek rozjaśnił przynajmniej mi nic nie pomaga, po tylu farbowaniach zresztą czego ja chcę od zwykłego szamponiku?
Radzę Ci znaleźć dobrego fryzjera Ja radziłam się znajomej i mówiła, że fryzjerka najpierw mi minimalnie czymś rozjaśni a potem dopiero zrobi pasemka. Pójdę za miesiąc i się przekonam, na razie próbuję je trochę zapuścić i wzmocnić czym tylko się da...
angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 13:32   #1492
wandeczka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 28
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Wklejam zdjęcia przed i po Chantalu
W rzeczywistości nie są aż takie jasne przy czubku. i wyglądają bardziej równomiernie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ola.jpg (88,1 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0925.jpg (91,0 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0928.jpg (132,4 KB, 213 załadowań)
wandeczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 16:26   #1493
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez angelina_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Po przeczytaniu mniej więcej wszystkiego() zdecydowałam się na bajelaż a nie dekoloryzacje... Mój naturalny kolor to taki jasny brąz ale od 2 lat farbuję farbą Loreal Ecell 10 - kolor brąz 4'. Farbuję jedynie odrosty, a na ostatnie 4- 5 min przeciągam po włosach żeby wyszedł ładny kolor... Strasznie żałuję, że w ogóle zaczęłam farbować albo że nie poszłam do profesjonalisty!! Niestety czasu nie cofnę a o kolorku z pudełeczka farby jaką co 3 miesiące kupuję mogę pomarzyć - mam czarne jak noc Generalnie podziwiam niektóre z Was za odwagę, ja bałabym kłaść sobie dekoloryzator chyba... Czytałam też o demakijażu, ale to mało skuteczne Więc chyba pójdę do fryzjera na ten balejaż-jakieś złociste pasemka, miedziane refleksy i tak będę schodzić z tej obrzydliwej czerni!!!
balejaż zniszczy włosy o wiele bardziej niż jakikolwiek dekoloryzator bo balejaż robisz rozjaśniaczem. i w końcu balejażu będzie trzeba zrobić tak duzo aby całe kudły były jasne
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 18:23   #1494
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

hej mogę się przyłączyć?
czy któraś z Was chciała wrócić z czarnego koloru do swojego naturalnego? mam już dość czarnych włosów i nie wiem co mam robić... jestem zielona w tych sprawach.
pomożecie?
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 19:11   #1495
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
hej mogę się przyłączyć?
czy któraś z Was chciała wrócić z czarnego koloru do swojego naturalnego? mam już dość czarnych włosów i nie wiem co mam robić... jestem zielona w tych sprawach.
pomożecie?
wydaje mi się że wszyscy w tym wątku chcą, więc głupie pytanie ;D

przeczytaj cały wątek , jest tu mnóstwo porad jak wrócić do naturalnego koloru.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 21:45   #1496
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

no faktycznie się wygłupiłam, wybaczcie

ok poczytam,dzięki.
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 12:41   #1497
angelina_
Przyczajenie
 
Avatar angelina_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 26
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Do fryz5 - dziękuje za odpowiedź Przyznam, że nie znam się zbytnio na fryzjerstwie, od 2 lat sama bądź przy pomocy siostry farbuję excellem 10', ale jak mówię kładłam tylko na odrost a na ostatnie minutki przeciągałam po długości. Mam w pobliżu salon Loreal i tam wybieram się w takim razie na dekoloryzację. Mam jednak pewne pytanie, dekolor wypłuka mi ten ciemny pigment który mam plus podczas tej samej wizyty od razu jest farbowanie? Bo czytałam, że po dekoloryzacji każdy włos jest w innym odcieniu tęczy w zależności jak kiedyś tam chwyciła farba. Więc czy od razu jest farbowanie? Zastanawiam się jak długo potrwa schodzenie z mojego koloru (naprawdę ciemny brąz choć wg niektórych to jest czarny) do mojego wymarzonego:
http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura975326.htm
angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 15:25   #1498
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez angelina_ Pokaż wiadomość
Do fryz5 - dziękuje za odpowiedź Przyznam, że nie znam się zbytnio na fryzjerstwie, od 2 lat sama bądź przy pomocy siostry farbuję excellem 10', ale jak mówię kładłam tylko na odrost a na ostatnie minutki przeciągałam po długości. Mam w pobliżu salon Loreal i tam wybieram się w takim razie na dekoloryzację. Mam jednak pewne pytanie, dekolor wypłuka mi ten ciemny pigment który mam plus podczas tej samej wizyty od razu jest farbowanie? Bo czytałam, że po dekoloryzacji każdy włos jest w innym odcieniu tęczy w zależności jak kiedyś tam chwyciła farba. Więc czy od razu jest farbowanie? Zastanawiam się jak długo potrwa schodzenie z mojego koloru (naprawdę ciemny brąz choć wg niektórych to jest czarny) do mojego wymarzonego:
http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura975326.htm
mimo wszytsko odradzam dekoloryzację w salonie bo oni pracują na rozjaśniaczach i zniszczą Ci włosy. zapytaj się czym chcą Ci zrobić dekoloryzcję najpierw, byłaś na konsultacji? dekoloryzatory:chantal, renee blanche, matrix czy elgon nie niszczą włosów bo są na bazie siarki.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 16:09   #1499
angelina_
Przyczajenie
 
Avatar angelina_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 26
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Nie byłam jeszcze na konsultacji, jutro jadę. Hmm dekoloryzacja w domu? Kurcze trochę się boję. No nic zobaczymy co mi jutro powie fryzjerka, dam znać. Jeśli faktycznie zabieg będzie inwazyjny to chyba zrezygnuję i pomyślę o czymś z listy fryz5
angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 16:18   #1500
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
no faktycznie się wygłupiłam, wybaczcie

ok poczytam,dzięki.
Poczytaj, poczytaj - a jak bedziesz miała juz konkretne pytania po lekturze tego wątku - pytaj śmiało- ja juz czuję sie "weteranką" schodzenia z czerni, jesli tylko będę mogła pomóc, to

Angelina - domowej dekolorki nie musisz się tak bardzo bac, jesli skorzystasz z produktow polecanych prze Fryza. Problem jest dopiero po dekoloryzacji - jak chcesz otrzymany kolor jeszcze bardzie rozjaśnić. Ja w ciągu dwóch tygodni zrobiłam trzy dekolory, szamponetkę, dwie farby i rozjasniacz - dopiero po rozjaśniaczu widze lekkie przesuszenie, ale po dekoloryzatorze było ok. Używałam i chantala i renne blanche - róznicy wielkej nie było, renee troche droższy
__________________
Aniołek[*]28.11.2015

Edytowane przez anetka832
Czas edycji: 2011-02-06 o 16:22
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.