Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-24, 10:20   #61
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

W SuperPharm jest też ogrom produktów firmy Pachnąca Szafa. Ja osobiście jestem otwarta na wszystkie zapachy,codziennie zmieniam na inny,jeśli nie mam ochoty na np. wanilię,to chowam do szafy i biorę np. pomarańczę. Mam patyczki,odświeżacz ten,co psika 3 zapachy na przemian,w domu mam dwa kominki,neutralizatory,pa chnące kulki do odkurzacza,świece,mgiełki ,naklejki pachnące,no wszyyyyyyystko.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 10:42   #62
Aciaz1000
Raczkowanie
 
Avatar Aciaz1000
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 289
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Cytat:
Napisane przez BlondePearl Pokaż wiadomość
Witaj w naszym świecie. Oczywiście,postaram Ci się pomóc i mam nadzieję,że inne zapachoholiczki również włączą się w dyskusję. Powiedz mi Kochana,co dla Ciebie oznacza zapach świeżości i lekkości? To są zapachy kwiatowe,owocowe,cytrusow e,czy nie masz wyrobionego gustu i chciałabyś,abyśmy doradziły Ci kilka zapachów? Ja akurat jestem kolekcjonerką i zapachoholiczką,zrobię wszystko co w mojej mocy,aby Twoje mieszkanie pachniało najpiękniej na świecie.
Sama do końca nie wiem, myślałam o orzeźwiającej bawełnie, nie potrafię Wam opisać o jaką nutę mi chodzi. Z chęcią posłucham Waszych podpowiedzi i może wybiorę coś innego

Nie szukam zapachów słodkich ani ciężkich. Odpadają czekoladowe, waniliowe i orientalne. ( Na te może się skuszę zimą )

Laura2112 ta trawa cytrynowa mnie zainspirowała.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Jako początkująca dodam tylko że uwielbiam płyny do podłóg Ajaxa. Cudownie potem pachnie
Aciaz1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 11:13   #63
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Cytat:
Napisane przez Aciaz1000 Pokaż wiadomość
Sama do końca nie wiem, myślałam o orzeźwiającej bawełnie, nie potrafię Wam opisać o jaką nutę mi chodzi. Z chęcią posłucham Waszych podpowiedzi i może wybiorę coś innego

Nie szukam zapachów słodkich ani ciężkich. Odpadają czekoladowe, waniliowe i orientalne. ( Na te może się skuszę zimą )

Laura2112 ta trawa cytrynowa mnie zainspirowała.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Jako początkująca dodam tylko że uwielbiam płyny do podłóg Ajaxa. Cudownie potem pachnie

U mnie dziś kominek z waniliową świeczką,a do tego olejek z trawy cytrynowej,pomarańczy i kropelka frezji. Zazwyczaj mieszam olejki,żeby nie mieć nudnego zapachu,ta wanilia świetnie uzupełnia te świeże zapachy.
Jeśli chodzi o olejki zapachowe,to polecam kupić trawę cytrynową,pomarańczę,konw alię,frezję,anti-tabaco,mango,brzoskwinię, kawę,wanilię,kokos,malinę ,lawendę,zieloną herbatę,grapefruit. Wspomniałaś,że kawa może być dla Ciebie za ciężka,ale pomieszana z pomarańczą na przykład,daje rewelacyjny efekt. Ogólnie ja nie lubię takich tych olejków solo,wole je mieszać,czasem powstają bardzo ciekawe połączenia. Kilka kropel anti-tabaco,z kokosem i zieloną herbatą,no rewelka. Do tego warto zainwestować też w zapachowe podgrzewacze do kominka,wbrew pozorom dużo dają. Jeśli chodzi o patyczki zapachowe,to polecam Air Wick o zapachu jeżynowym (fioletowe opakowanie). Mgiełka Pachnąca Szafa o zapachu mango-moja ulubiona. Może uda mi się Ciebie przekonać do nieco słodszych zapachów... Spróbuj odświeżacza,lub wtyczki do kontaktu firmy Air Wick o zapachu wanilia&heban. Zakochałam się w tym zapachu mimo tego,że na wiosnę wolę lżejsze warianty.
NO I OCZYWIŚCIE ZAOPATRZ SIĘ W KILKA FAJNYCH HERBAT.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 11:38   #64
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Ostatnio się skusiłam na Zielone Jabłuszko, też fajne i świeże.
Czad, jak na zimę Biedra wypuszcza podgrzewacze wiśnia - czekolada a wszędzie pojawia się we wszystkich prawie wariantach Jabłko z Cynamonem
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 12:00   #65
Aciaz1000
Raczkowanie
 
Avatar Aciaz1000
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 289
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Mam wrażenie że prawie wszystkie dostępne olejki wymieniłaś

Wanilia i heban to może być ciekawe połączenie A co do kibelka polecacie?

Co do herbat to jeszcze czekam na kuchnię która będzie dopiero po majówce. I wtedy się zaopatrzę

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Ostatnio się skusiłam na Zielone Jabłuszko, też fajne i świeże.
Czad, jak na zimę Biedra wypuszcza podgrzewacze wiśnia - czekolada a wszędzie pojawia się we wszystkich prawie wariantach Jabłko z Cynamonem
Na zimę extra ale teraz chyba bym się nie skusiła. Kupiłam kiedyś w rossmanie odświeżacz jabłko z cynamonem Glade chyba, i od tamtej pory mam awersję do takich zapachów. Wyjątkowo mi się nie podoba.
Aciaz1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 12:03   #66
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Cytat:
Napisane przez Aciaz1000 Pokaż wiadomość
Mam wrażenie że prawie wszystkie dostępne olejki wymieniłaś

Wanilia i heban to może być ciekawe połączenie A co do kibelka polecacie?

Co do herbat to jeszcze czekam na kuchnię która będzie dopiero po majówce. I wtedy się zaopatrzę

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------


Na zimę extra ale teraz chyba bym się nie skusiła. Kupiłam kiedyś w rossmanie odświeżacz jabłko z cynamonem Glade chyba, i od tamtej pory mam awersję do takich zapachów. Wyjątkowo mi się nie podoba.
Oj uwierz,że jest ich naprawdę duuuuużo,duuużo więcej. Ale jak się wciągniesz,to pewnie sama z czasem zaczniesz testować. Do kibelka fajnie sprawdzają się choineczki zapachowe powieszone przy kratce wentylacyjnej. Jak nienawidzę ich zapachu,tak w czarnej z jaskrawo pomarańczowym napisem jestem zakochana. Dostępne są na Realu.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 12:11   #67
Aciaz1000
Raczkowanie
 
Avatar Aciaz1000
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 289
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Z choinką niezły pomysł, a gdzie jeszcze poza realem dostane ten zapach? Bo mi reala na Auchana zamienili :p

A co myślicie o tych odświeżaczach life scent, które zmieniają zapach co jakiś czas?
Aciaz1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 12:34   #68
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Cytat:
Napisane przez Aciaz1000 Pokaż wiadomość
Z choinką niezły pomysł, a gdzie jeszcze poza realem dostane ten zapach? Bo mi reala na Auchana zamienili :p

A co myślicie o tych odświeżaczach life scent, które zmieniają zapach co jakiś czas?
Każdy Real,to teraz Auchan. Zobacz,może będzie na dziale z akcesoriami do samochodów. Ładnie też pachną niektóre te,co są we wzorki,oczywiście choinki.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 16:05   #69
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Pootwierałam wszystkie okna i balkon na przestrzał, niech wpada wiosna, jeszcze zawiewa mi prosto z dzbanka świeżo zaparzona zielona z grapefruitem, pokrzywa z trawą cytrynową i mięta z jabłkiem. BlondePearl, Ty mieszasz olejki, ja herbatki ; )
A jak mi zaleciało fajami, jak weszłam do samochodu TŻ, brr. Mimo że otwiera okno i ma tych zapachów jak nas...e za przeproszeniem, to i tak capi. Tydzień temu to go ze sprayem konwaliowym goniłam jak jarał. Jeden dzień nie palił, tak sam z siebie. Czyli by wytrzymał. To nie wiem na kij marnuje kasę.
No i czyściej jest w domu. Nie ma nakruszonego tytoniu czy przypadkowego popiołu : )
Ed. zrobiłam sobie peeling kawowy, umyłam się Tutti Frutti Kiwi & Karambola, szampon i odżywka Organix kokosowy, natarłam się na mokro Alterrą Limonka & Oliwka i siedzę sobie przy świecach: jabłkowej, różanej i jakiejś zwykłej ale z brokatem, z widokiem na balkon i lampki solarne, mmm, jest klimacik : ) TŻ obiecał palić na balkonie : )
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...


Edytowane przez Laura2112
Czas edycji: 2015-04-24 o 20:06
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 15:36   #70
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Pootwierałam wszystkie okna i balkon na przestrzał, niech wpada wiosna, jeszcze zawiewa mi prosto z dzbanka świeżo zaparzona zielona z grapefruitem, pokrzywa z trawą cytrynową i mięta z jabłkiem. BlondePearl, Ty mieszasz olejki, ja herbatki ; )
A jak mi zaleciało fajami, jak weszłam do samochodu TŻ, brr. Mimo że otwiera okno i ma tych zapachów jak nas...e za przeproszeniem, to i tak capi. Tydzień temu to go ze sprayem konwaliowym goniłam jak jarał. Jeden dzień nie palił, tak sam z siebie. Czyli by wytrzymał. To nie wiem na kij marnuje kasę.
No i czyściej jest w domu. Nie ma nakruszonego tytoniu czy przypadkowego popiołu : )
Ed. zrobiłam sobie peeling kawowy, umyłam się Tutti Frutti Kiwi & Karambola, szampon i odżywka Organix kokosowy, natarłam się na mokro Alterrą Limonka & Oliwka i siedzę sobie przy świecach: jabłkowej, różanej i jakiejś zwykłej ale z brokatem, z widokiem na balkon i lampki solarne, mmm, jest klimacik : ) TŻ obiecał palić na balkonie : )
Też mieszam herbatki i też te Biedronkowe,które właśnie wymieniłaś.
Czekam już na lato i świeże owoce sezonowe. Kocham robić taką prawdziwą ice tea z owocami. Co prawda proces nieco długi,ale jak robi się po 2-3 litry dziennie,to jest rewelka.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 09:41   #71
Aciaz1000
Raczkowanie
 
Avatar Aciaz1000
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 289
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Laura2112 nigdy bym się nie zgodziła na palenie w mieszkaniu - tylko i wyłącznie balkon. Musisz trochę tż pogonić

Byłam wczoraj w tesco i szukałam tej trawy cytrynowej i hebanu z vanilią ale niestety nie było

Zastanawiam się nad tym life scent podobno wielowymiarowy zapach ale boję się czy nie będzie za mdły.

Edytowane przez Aciaz1000
Czas edycji: 2015-04-27 o 09:42
Aciaz1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-27, 12:57   #72
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Cytat:
Napisane przez Aciaz1000 Pokaż wiadomość
Laura2112 nigdy bym się nie zgodziła na palenie w mieszkaniu - tylko i wyłącznie balkon. Musisz trochę tż pogonić

Byłam wczoraj w tesco i szukałam tej trawy cytrynowej i hebanu z vanilią ale niestety nie było

Zastanawiam się nad tym life scent podobno wielowymiarowy zapach ale boję się czy nie będzie za mdły.
Dopóki sama nie zaczniesz testować,to nie dowiesz się,co lubisz.

Z zapachami jest jak z seksem. Jeśli nie spróbujesz niczego,to nie dowiesz się,co sprawia Ci przyjemność.

Edytowane przez BlondePearl
Czas edycji: 2015-04-27 o 12:58
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 13:56   #73
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Cytat:
Napisane przez BlondePearl Pokaż wiadomość
Ja osobiście jestem otwarta na wszystkie zapachy,codziennie zmieniam na inny,jeśli nie mam ochoty na np. wanilię,to chowam do szafy i biorę np. pomarańczę. Mam patyczki,odświeżacz ten,co psika 3 zapachy na przemian,w domu mam dwa kominki,neutralizatory,pa chnące kulki do odkurzacza,świece,mgiełki ,naklejki pachnące,no wszyyyyyyystko.
zastanawiała się czy tu pisać bo to w końcu Wasz wątek
no ale ale takie przemyślenie
mój mąż jest uczulony na chemię.jak kupię cokolwiek o bardziej intensywnym zapachu (np płyn do okien itd)to od razu prycha i kicha
chyba by mnie 'zabił' jakbym kupila odświerzacz do powietrza
wierzcie czy nie ale jak jestesmy gdzieś kto ma taki to on od razu wyczuwa i natychmiast chce sie ewakuować
u Ciebie to by się chyba zakichal na śmierć
do czego zmierzam ? czy Wy naprawdę nie uwazacie (niektóre z Was) że otaczacie się wbrew pozorom nie ładnymi zapachami ale chemią do potęgi.max potęgi
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 17:02   #74
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
zastanawiała się czy tu pisać bo to w końcu Wasz wątek
no ale ale takie przemyślenie
mój mąż jest uczulony na chemię.jak kupię cokolwiek o bardziej intensywnym zapachu (np płyn do okien itd)to od razu prycha i kicha
chyba by mnie 'zabił' jakbym kupila odświerzacz do powietrza
wierzcie czy nie ale jak jestesmy gdzieś kto ma taki to on od razu wyczuwa i natychmiast chce sie ewakuować
u Ciebie to by się chyba zakichal na śmierć
do czego zmierzam ? czy Wy naprawdę nie uwazacie (niektóre z Was) że otaczacie się wbrew pozorom nie ładnymi zapachami ale chemią do potęgi.max potęgi
Taką samą chemią,albo raczej mniej szkodliwą od tej, jaką wdychasz codziennie na ulicach,jaką jesz na swoich kanapeczkach (mowa tu o pomidorkach i innych rewelacjach),chemię spożywasz też w postaci soków z kartonu,szynek z polepszaczami smaku,czy rozpulchniaczami,myjąc ręce mydełkiem... Nie dajmy się zwariować.
Ja na przykład mam zawroty głowy od zapachu benzyny,a Twój mąż od odświeżacza. To,że on ma alergię i kicha nie znaczy,że to takie pierwsze zło.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 17:28   #75
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Cytat:
Napisane przez BlondePearl Pokaż wiadomość
Taką samą chemią,albo raczej mniej szkodliwą od tej, jaką wdychasz codziennie na ulicach,jaką jesz na swoich kanapeczkach (mowa tu o pomidorkach i innych rewelacjach),chemię spożywasz też w postaci soków z kartonu,szynek z polepszaczami smaku,czy rozpulchniaczami,myjąc ręce mydełkiem... Nie dajmy się zwariować.
Ja na przykład mam zawroty głowy od zapachu benzyny,a Twój mąż od odświeżacza. To,że on ma alergię i kicha nie znaczy,że to takie pierwsze zło.
no to wiadomo
ale po co jeszcze dodawać
tym bardziej ze naprawde o odświeżaczach sporo napisano.i to nie fajnie.
no nie rozumiem 'porannej bryzy' z odświeżacza
Twój/Wasz wybór

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=550620
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 17:34   #76
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
no to wiadomo
ale po co jeszcze dodawać
tym bardziej ze naprawde o odświeżaczach sporo napisano.i to nie fajnie.
no nie rozumiem 'porannej bryzy' z odświeżacza
Twój/Wasz wybór

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=550620
Nie rozumiem,po co nadal ciągniesz temat. Jedni zbierają znaczki,inni lubią jeść fastfood,a my lubimy zbierać wszystko,co zapachowe. Przypominam-to,że Twój mąż ma jakieś tam swoje uczulenie,to nie znaczy,że wszystkim to szkodzi.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 13:34   #77
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Któraś z Was używa do prasowania tych wód Pachnącej Szafy (chodzi mi głównie o Różany ogród i Cyprysową aleję)? Jaki efekt, nie zostawiają smug lub plamek na ubraniach? Niedawno pisałam o stosowaniu w ciągu jednego dnia kosmetyków z najlepiej jednej kategorii zapachowej, teraz to modyfikuję: niekoniecznie jedna kategoria, ale powtarzająca się nuta. Aktualnie moim signature scent jest Lady Avebury, czyli szyprowo-hesperydowa kompozycja oparta na zielonej herbacie, calone i czarnej porzeczce. Do kompletu z nią na co dzień używam żelu pod prysznic i balsamu Un matin au jardin Zielona Herbata YR, ciekawie podbijają nuty główne i zapach nie jest jednostajny, poziomy ale zmienia się i ewoluuje ukazując różne oblicza zielonych herbacianych listków, wiosna w pełni
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 14:36   #78
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Ja chciałam dodać, że świra kompletnego to ja moim zdaniem nie mam. Odświeżacz tu czy tam, od czasu do czasu spray, wkład do odkurzacza który naprawdę dużo daje w pomieszczeniu, parę świeczek, aromatyczna herbata, smakowite kosmetyki - nie widzę w tym nic złego. A mój balkon jest non stop otwarty gdy tylko pogoda dopisuje. Więc nie jest to tak, że my siedzimy i dusimy się w tej chemii.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 17:34   #79
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Ja chciałam dodać, że świra kompletnego to ja moim zdaniem nie mam. Odświeżacz tu czy tam, od czasu do czasu spray, wkład do odkurzacza który naprawdę dużo daje w pomieszczeniu, parę świeczek, aromatyczna herbata, smakowite kosmetyki - nie widzę w tym nic złego. A mój balkon jest non stop otwarty gdy tylko pogoda dopisuje. Więc nie jest to tak, że my siedzimy i dusimy się w tej chemii.
Ja mam świra na punkcie rzeczy zapachowych i herbaty,ale nawet zimą mam cały czas uchylone okno. Nie lubię zaduchu,tylko świeżość. A chemia chemią-chemia jest wszędzie i we wszystkim.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 18:22   #80
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

No jakby nie patrzeć
Gdzieś się podziewała, hę?
Ja tu odkurzyłam z wkładem Grapefruit & Marakuja, wymyłam podłogi konwaliowym Ajaxem, popsikałam sobie konwaliowym Glade, zapaliłam kominek z nutą świerku (kupiłam wyobraź sobie w aptece), a tej nie ma. Oj ti ti
Strasznie do konwalii osy ciągną. Jak umyłam te podłogi i popsikałam trochę, zaraz się zleciały. Chyba się przerzucę na inny zapach.
Włosy mam całe w kokosach, bo dokupiłam do tych szamponów i odżywki jeszcze olejek
Fajnie jak w domu pachnie, a nie cuchnie ciągle tymi papierochami
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 09:35   #81
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
No jakby nie patrzeć
Gdzieś się podziewała, hę?
Ja tu odkurzyłam z wkładem Grapefruit & Marakuja, wymyłam podłogi konwaliowym Ajaxem, popsikałam sobie konwaliowym Glade, zapaliłam kominek z nutą świerku (kupiłam wyobraź sobie w aptece), a tej nie ma. Oj ti ti
Strasznie do konwalii osy ciągną. Jak umyłam te podłogi i popsikałam trochę, zaraz się zleciały. Chyba się przerzucę na inny zapach.
Włosy mam całe w kokosach, bo dokupiłam do tych szamponów i odżywki jeszcze olejek
Fajnie jak w domu pachnie, a nie cuchnie ciągle tymi papierochami
Dostałam bana na tydzień,stąd moja nieobecność. Dobrze,że piszesz o tych konwaliach. Jestem uczulona na osy,ogólnie na jad owadów,a o tym nie wiedziałam. Uratowałaś mi życie,bo właśnie dostałam od mamy olejek konwaliowy między innymi. U mnie od kilku dni w pracy odpalony kominek z lawendową świeczuszką,i olejkami zielona herbata i trawa cytrynowa. Ostatnio wybrałam się na zakupy i oczywiście jak zwykle ukochany kokos-kokosowy zestaw Yves Rocher z mleczkiem do ciała i pod prysznic,później zaszłam po drodze do hurtowni fryzjerskiej i od razu w oczy rzucił mi się zestaw z kokosowym szamponem i gęstą,kokosową maską do włosów. No jeszcze dobrałam rewelacyjny olejek keratynowy... Moje włosy pachną jak obłędny deser. Miałam kupić troszkę herbat,ale ostatnio mam poważne problemy z głosem i zauważyłam,że picie herbaty pogarsza mój stan. Ogólnie to przeszłam na dietę wysokobiałkową.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 10:32   #82
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Wysokobiałkową czyli? Bo ja ostatnio namietnie wpieprzam kogel - mogel Więc też sporo białka sobie dostarczam. No tych os normalnie to nie widzę, a jak popsikam na firanki, czy na kołdrę, która się wietrzy, od razu są.
Kombinowałam dziś z kominkiem. Przekleję Ci z innego posta: więc tak: olejek spożywczy zapachu nie daje, Ajax konwaliowy do podłóg daje nawet radę, płyn do zmiękczania tkanin ewentualnie może być. Mi to się nudzi w życiu, co?
Kupiłam świetne odświeżacze Air Wick Stick Ups w żelu, takie okrągłe, można je przykleić np. w szafie, ja dałam od razu dwa, aż się wydobywa na pokój, piękny zapach brzoskwini. Muszę tego więcej zakupić, bo strasznie mi się podoba. Tylko trzeba odkręcić, ja kiedyś za pierwszym razem nie zajarzyłam i mówię "Co za badziew" hehe.
Dziś wielkie pranie. Kołdry, posciele, nie wyjde zaś z łóżka chyba ; ) Kupiłam takie kapsułki, Vizir i K Parfumelle. Do tego Niemca jakoś nie dotarłam tym razem.
No niby mamy świra, a co tu powiedzieć o mojej sąsiadce? Ona jakimś tanim dezodorantem psika wycieraczkę przed drzwiami Żeby to chociaż jakoś pachniało, a nie najgorszym goownem, aż duszności człowiek dostaje. I na co to? Żeby jej podeszwy butów pachniały?
Jak sobie wczoraj zaparzyłam dzbanek Owoców Leśnych, to stwierdziłam, że innej herbaty już nigdy nie kupię : D
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 11:06   #83
Wendy
Rozeznanie
 
Avatar Wendy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 895
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Witajcie
Czy można się przyłączyć?
Wątek idealny dla mnie ponieważ uwielbiam piękne zapachy wokół siebie
Wendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 12:00   #84
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Wysokobiałkową czyli? Bo ja ostatnio namietnie wpieprzam kogel - mogel Więc też sporo białka sobie dostarczam. No tych os normalnie to nie widzę, a jak popsikam na firanki, czy na kołdrę, która się wietrzy, od razu są.
Kombinowałam dziś z kominkiem. Przekleję Ci z innego posta: więc tak: olejek spożywczy zapachu nie daje, Ajax konwaliowy do podłóg daje nawet radę, płyn do zmiękczania tkanin ewentualnie może być. Mi to się nudzi w życiu, co?
Kupiłam świetne odświeżacze Air Wick Stick Ups w żelu, takie okrągłe, można je przykleić np. w szafie, ja dałam od razu dwa, aż się wydobywa na pokój, piękny zapach brzoskwini. Muszę tego więcej zakupić, bo strasznie mi się podoba. Tylko trzeba odkręcić, ja kiedyś za pierwszym razem nie zajarzyłam i mówię "Co za badziew" hehe.
Dziś wielkie pranie. Kołdry, posciele, nie wyjde zaś z łóżka chyba ; ) Kupiłam takie kapsułki, Vizir i K Parfumelle. Do tego Niemca jakoś nie dotarłam tym razem.
No niby mamy świra, a co tu powiedzieć o mojej sąsiadce? Ona jakimś tanim dezodorantem psika wycieraczkę przed drzwiami Żeby to chociaż jakoś pachniało, a nie najgorszym goownem, aż duszności człowiek dostaje. I na co to? Żeby jej podeszwy butów pachniały?
Jak sobie wczoraj zaparzyłam dzbanek Owoców Leśnych, to stwierdziłam, że innej herbaty już nigdy nie kupię : D
Jeśli chodzi o dietę,to głównie składa się ona z produktów takich jak chudy twaróg,jogurt 0%,mleko 0,5% i wszystkie odtłuszczone nabiały. Jeśli chodzi o mięsko,to tylko kurczak i indyk. Ewentualnie raz w tygodniu jakaś wołowina. Do tego żeby sporządzić danie to jakiś ryż,warzywa,świeże zioła,owoce,soki z dużą zawartością witaminy C. Schudłam tak 10kg ostatnimi czasy. Ale niestety ostatnio przez pracę nie miałam czasu normalnie jeść i już mam +3kg,więc teraz te 3 zrzucę,żeby mieć te 50kg. Może uda mi się zjechać do 48kg,choć nie wiem,czy jest sens.
Kiedyś mieszałam olejki spożywcze z perfumami,czy płynami do płukania i innymi pachnidłami,ale zapach mnie bardzo męczył,dlatego wolę nasze Polskie olejki zapachowe z naturalnych wyciągów. Ja ostatnie kilka dni prałam pościele w moich Vernelach. Może to dziwne z tym psikaniem wycieraczki,ale ja na przykład psikam dywaniki takie malutkie w domu,co mam w łazience,na przedpokoju i w salonie. Zawsze jakiś zapach się uwalnia jak się ruszy nóżką. Tyle,że ja spryskuje wodą z olejkami tymi,co wlewam je do kominków. Ogólne u mnie wszystko musi pachnieć. Jeśli chodzi o herbatki,to ja na kilka dni mam stop,ale,że teraz już łada pogoda,to planuję zacząć parzyć moją popisową ice tea.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Wendy Pokaż wiadomość
Witajcie
Czy można się przyłączyć?
Wątek idealny dla mnie ponieważ uwielbiam piękne zapachy wokół siebie
No oczywiście! Witamy w klubie maniaczek.

Edytowane przez BlondePearl
Czas edycji: 2015-05-06 o 12:03
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 12:03   #85
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Witaj
Właśnie skończyłam prać, ach, zapach świeżego prania, otwarty balkon i kwitnąca pod nim śliwa i ten dyskretny zapach brzoskwiń wydobywający się z mojej "garderoby". Już widzę, jak tam wszystko będzie obłędnie pachnieć, bo zapach jest cudowny, jakbym miała w ręku prawdziwą brzoskwinię, taką swojską, nie z marketu ; )
Wendy, opowiadaj, jakie zapachy lubisz, czego używasz i w ogóle wszystko chcemy wiedzieć
BlondePearl, no zasłony czy kołderkę też lubie psiknąć, czy po meblach (tapczan, fotele) miło się potem leży czy siedzi, ale kurde wycieraczkę przed drzwiami?
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...


Edytowane przez Laura2112
Czas edycji: 2015-05-06 o 12:06
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 12:38   #86
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Witaj
Właśnie skończyłam prać, ach, zapach świeżego prania, otwarty balkon i kwitnąca pod nim śliwa i ten dyskretny zapach brzoskwiń wydobywający się z mojej "garderoby". Już widzę, jak tam wszystko będzie obłędnie pachnieć, bo zapach jest cudowny, jakbym miała w ręku prawdziwą brzoskwinię, taką swojską, nie z marketu ; )
Wendy, opowiadaj, jakie zapachy lubisz, czego używasz i w ogóle wszystko chcemy wiedzieć
BlondePearl, no zasłony czy kołderkę też lubie psiknąć, czy po meblach (tapczan, fotele) miło się potem leży czy siedzi, ale kurde wycieraczkę przed drzwiami?
Nie no,wycieraczkę PRZED DRZWIAMI,to już chyba też niekoniecznie bym psikała. Ale Ci zazdroszczę klimatu. Ja aktualnie siedzę w pracy przy kominku co prawda,ale zaraz idę robić wykończeniówkę,więc nawącham się pyłu po szlifowaniu blaszanej konstrukcji i farby w sprayu.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 12:43   #87
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Uuu, niefajnie, ale są i tacy amatorzy takich zapachów
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 13:07   #88
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Moja mama... Zapach rozjaśniacza do włosów,zapach farb do włosów,benzyny,rozpuszcza lników i... Nałogowo kupuje kulki do WC firmy Bref i je wącha. Nie czaje jej w ogóle.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 13:11   #89
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Haha. A'propos - uwielbiam zapach świeżo otwartej kawy mielonej. Aż mi się w głowie kręci z zachwytu
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 09:27   #90
Wendy
Rozeznanie
 
Avatar Wendy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 895
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego

Dzięki Dziewczyny za miłe przyjęcie
Ja się tutaj nie wyłamię jeśli napiszę że uwielbiam perfumy, świece zapachowe oraz dobrej jakości herbaty
Mój dzień zwykle zaczyna się od filiżanki aromatycznego herbacianego naparu, potem oczywiście perfumy bez których nie wyjdę z domu i już czuję że żyję Po przyjściu do pracy od razu odpalam jakąś świecę zapachową. Na szczęście mam taką pracę że przez większość czasu siedzę sama w biurze więc szef nie ma nic przeciwko moim "fanaberiom".
Teraz właśnie siedzę przy świecy YC Oud Oasis oraz przy kubku herbaty Twinings waniliowej. Zarówno świeca jak i herbata pachną obłędnie
A jakie są Wasze ulubione herbaty? Ja kocham herbaty Twinings zarówno klasyczne jak i owocowe oraz białe aromatyzowane Irving. Mój hit to Irving poziomka z mandarynka, którą po zaparzeniu czuć w całym pokoju
Wendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-04 04:01:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.