Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-26, 09:43   #1321
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Kiedy was nadrobię

Nowa porcja fotek w plotkowym.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 12:10   #1322
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Zapisuję na listę zakupów, bo ostatnio nic mnie nie zadowala z rzeczy pod oczy
Poluj na zniżkę, mnie udało się kupić za 125 zł

***
Zamówiłam tę maskę z Dr Organic
A to moje 2 nowe nabytki IMG_20190726_125105.jpg
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 12:41   #1323
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
***
Zamówiłam tę maskę z Dr Organic
A to moje 2 nowe nabytki Załącznik 7685026
kora
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 20:01   #1324
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
U mnie w tk nic ciekawego Kilka produktów REN po 99zł, poczekam aż przecenią.
U mnie nic nie było z REN
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mon_Cherry, zazdroszczę urlopu w górach Też bym sobie pojechała, ale urlop mam dopiero w październiku i zamierzam się wtedy w końcu wybrać do Polski, bo już ponad rok nie byłam.




Pokaż Też byłam wczoraj w TkMaxx i kupiłam parę rzeczy. Mydło Hemp Heyland&Whittle dla mojego faceta, bo zachwalacie tę markę. Krem do rąk Glow Lab, na razie bez testów, bo za gorąco - podobnie krem do ciała Sukin. Przy tych upałach smaruję tylko łydki pianką Kneippa.
Szampon Zatik do normalnych i farbowanych włosów - niby łagodny, ale zostawia szorstkie włosy.
Serum Skin Up w różowym kartoniku polskiej marki Verona nie jest naturalne, ale znam je już i bardzo lubię, a potrzebuję właśnie takiego lekkiego produktu z minimalną okluzją (serum ma jeden emolient), a większość wodnych ser jej nie oferuje.
Też kupiłam ten krem do rąk Glow Lab oraz Phytorelax z hemp, ale udało mi się trafić jeszcze na piankę różaną Andalou (ciekawe, jak będzie z pompką ) oraz na nowość z tej firmy dla mnie- serię męską, więc kupiłam krem do golenia. Trafiłam też wreszcie na piankę do układania włosów Giovanni. Poza tym pierwszy raz widziałam olejek myjący Sukin, więc capnęłam z ciekawości, jak również nieotwarte mleczko Patyka, bo tylko jego mi brakowało do oczyszczania od nich, no i oczywiście mydła w płynie- ECO. z szałwią, ylang i czymś tam jeszcze oraz poszukiwane przeze mnie H&W- clementine & prosecco, tylko do tej pory zastanawia mnie jego kolor (turkusowy) i choć zapach znam z mydła w kostce (podobało mi się), to nie wiem, czy to w płynie nie jest na bakier z naturalnością trochę- muszę sprawdzić jutro i wrzucę foty
A, i jeszcze trafiła mi się duża flaszka kokosowego płynu wybielającego do płukania ust Biomed- zobaczę, co to za cudo

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2019-07-26 o 23:04
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 07:20   #1325
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Sporo. A co to za marka?

Szukając tej, o której ci pisałam, znalazłam o wiele więcej, niektóre mają niższe ceny, ale chyba i tak wyższe niż te zwykłe ze sklepów typu Rossmann.

https://www.ecco-verde.pl/twarz/mase...f%5B86%5D=1366
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 14:25   #1326
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

W tym tygodniu wybieram się w końcu do TK MAXX. Nie planuję nic kupować, tak tylko się rozejrzeć.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 17:19   #1327
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cześć, zrobiłam spory zapas peelingu enzymatycznego w proszku na e-naturalne, tylko do dzisiaj jest zniżka 15% na cały koszyk. Kupiłam parę innych rzeczy po parę zł typu hydrolat, glinka. W sumie wyszło 106 zł i darmowa dostawa od 99 zł.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-28, 19:26   #1328
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
O! Niby wiedziałam, że mają taką serię ale całkiem mi umknęło, że te kosmetyki mają bakuchiol. Muszę się zainteresować, bo szukam czegoś na dzień aktualnie. Serum Zatik mam dosłownie na kilka użyć a krem Clochee też już na wykończeniu. Jak byście miały coś lekkiego na dzień do polecenia to poproszę Jednak odchodzę od całkowicie pozbawionych olei kosmetyków, doszłam do wniosku, że moja skóra musi mieć ich choć trochę, inaczej pojawia się dużo zaskórników i robi się szara.

Wypróbowałam maseczkę Dr Organic i bardzo mi się podoba. Skóra ładnie oczyszczona i nawilżona. Natomiast zapach miodu manuka roznosi się po całej szafce, w której trzymam maseczkę

Używam też deo Dr Organic. Przy tych temperaturach kremowe deo PH i Pure Deo są trochę ciężkie dla mojej skóry, szybko się "topią" i mam wszystko pod pachą upaćkane Deo DR Organic jak na razie daje radę nawet po całym dniu. Jednak zobaczę jak będzie przy dłuższym stosowaniu. Przy deo Sylveco (też z triethyl citrate) miałam tak, że początkowo mi się sprawdzał a z czasem skóra jakby się przyzwyczaiła i działanie mocno osłabło.

Miałam próbkę tego niby fluidu i dla mnie on był za ciężki, tzn. nie chciał się wchłonąć i miałam warstewkę uklejoną na skórze
Do tej pory właściwie nic co testowałam z pielęgnacji twarzy Madary mi się nie sprawdziło. Nawet żel do cery tłustej, bo rolował się okrutnie.
Może by Ci przypasowały płynne kremy "Zapach ciszy"? W sumie nie wiem jakie one są, ale mnie kusi spróbować kiedyś. Mają właśnie ekstrakty i oleje, boję się tylko o nadmierną tłustość.
Z tej linii manuka miałam kilka rzeczy i zapach był specyficzny, ale można się przyzwyczaić.
U mnie deo LaLe się dobrze zachowuje (końca nie widać), ale jak przesadzę z ilością, to mam potem jego grudki pod pachami.
Też mi Madara nie podchodzi [1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;87026153]Patrzyłam na to bandi, ale tak niezbyt mi składy pasują. To serum ma dla mnie super skład, ale muszę się rozejrzeć jak z jego dostępnością w PL https://bybi.com/products/bakuchiol-skin-booster[/QUOTE]Skład króciutki
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też byłam wczoraj w TkMaxx i kupiłam parę rzeczy. Mydło Hemp Heyland&Whittle dla mojego faceta, bo zachwalacie tę markę. Krem do rąk Glow Lab, na razie bez testów, bo za gorąco - podobnie krem do ciała Sukin. Przy tych upałach smaruję tylko łydki pianką Kneippa.
Szampon Zatik do normalnych i farbowanych włosów - niby łagodny, ale zostawia szorstkie włosy.
Serum Skin Up w różowym kartoniku polskiej marki Verona nie jest naturalne, ale znam je już i bardzo lubię, a potrzebuję właśnie takiego lekkiego produktu z minimalną okluzją (serum ma jeden emolient), a większość wodnych ser jej nie oferuje.
Fajne łupy i jak mu się mydełko podoba? To dobrze, że się nie skusiłam na szampon Zatik, moje włosy jednak lubią takie szampony, co wygładzają i nie plączą, delikatniejsze.
Cytat:
Napisane przez coffee and cigarettes Pokaż wiadomość
Widziałam w Hebe.
Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Za dzień lub dwa pierwsze testy tego olejku BioUp, bo kończy mi się ten z polnego warkocza

Zaczęłam używać serum pod oczy Orphica Pure, jak ono nawilża!
Jak ten olejek z Polnego W. oceniasz, tłusty jest bardzo?
Nie kuś!
Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Zamówiłam tę maskę z Dr Organic
A to moje 2 nowe nabytki Załącznik 7685026


Persefona, mam już opinię o hydrolacie LaLe porzeczkowym, bardzo fajny, nie podrażnia, ładnie pachnie słodkim sokiem z owoców, trochę rzeczywiście zalatuje czasem tak jakby stajnią, ale nie zawsze czuję ten zapach, dominują jednak owoce, aczkolwiek w działaniu chyba był lepszy tamten męski. Ten jest ok., tonizuje dobrze, no i jak mnie teraz szczypie skóra, o czym poniżej, to on nie zaostrza problemu.
Niestety, ta emulsja Clochee lub to myjadło z tk VitaminSea.Beauty robią mi kuku, któreś jest za mocne, obydwa się jednak pienią, piecze mnie skóra coraz bardziej po każdym użyciu, tylko teraz nie wiem które jest sprawcą, jedno odstawiam i będę testować pojedynczo. Bardziej podejrzewam Clochee. Będę używać rzadziej, bo nawet fajnie oczyszczają, są dobre jako jeden z etapów.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 19:47   #1329
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

OMG- ja to mam farta ostatnio ; trafił mi się niespodziewany wyjazd, no i oczywiście wstąpiłam do tkm
Dokupiłam jeszcze z firmy CROP maskę oczyszczającą z kurkumą i Sensitive facial cleansing gel, z Alteya mgiełkę różaną oraz mydło w płynie grapefruit & orange oraz inne zapachy H&W- cherry blossom, earl grey i...green tea & grapefruit
Z nowej marki Blessed by Nature wzięłam Puryfing Face Masque oraz z Olivia Care olej do płukania ust Oil Pulling Mouth Wash.
No i jeszcze parę olejków eterycznych, w tym mieszankę z roll -on
Jestem zaspokojona kosmetycznie i prezentowo przynajmniej do końca roku (wliczając Gwiazdkę)
A, i jeszcze balsam do ust Repair EOS (jajeczko)- bardzo lubię

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2019-07-28 o 19:50
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 19:49   #1330
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jak ten olejek z Polnego W. oceniasz, tłusty jest bardzo?

Nie kuś!
Tłusty jest mega , ale super się zmywa (ja używam tylko olejków z emulgatorem). Jednak najbardziej denerwowało mnie pod koniec, że nie można go całego zużyć, bo jest bardzo gęsty, butelka szklana, pod koniec dodałam wody i ze 2 razy umyłam twarz taką emulsją, ale to już nie to samo

Powiem Wam, że ta maseczka z Miya bardzo fajna, za 20 zł (w promocji hebe) warto
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 20:56   #1331
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Też czytałam się o mydłach z H&Y i przytuliłam dwa - Oarmeal&Poppy i English Lavender.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 06:36   #1332
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że ta maseczka z Miya bardzo fajna, za 20 zł (w promocji hebe) warto
Moze się skuszę kiedyś

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Może by Ci przypasowały płynne kremy "Zapach ciszy"? W sumie nie wiem jakie one są, ale mnie kusi spróbować kiedyś. Mają właśnie ekstrakty i oleje, boję się tylko o nadmierną tłustość.
Z tej linii manuka miałam kilka rzeczy i zapach był specyficzny, ale można się przyzwyczaić.
U mnie deo LaLe się dobrze zachowuje (końca nie widać), ale jak przesadzę z ilością, to mam potem jego grudki pod pachami.
Też mi Madara nie podchodzi

Persefona, mam już opinię o hydrolacie LaLe porzeczkowym, bardzo fajny, nie podrażnia, ładnie pachnie słodkim sokiem z owoców, trochę rzeczywiście zalatuje czasem tak jakby stajnią, ale nie zawsze czuję ten zapach, dominują jednak owoce, aczkolwiek w działaniu chyba był lepszy tamten męski. Ten jest ok., tonizuje dobrze, no i jak mnie teraz szczypie skóra, o czym poniżej, to on nie zaostrza problemu.
Niestety, ta emulsja Clochee lub to myjadło z tk VitaminSea.Beauty robią mi kuku, któreś jest za mocne, obydwa się jednak pienią, piecze mnie skóra coraz bardziej po każdym użyciu, tylko teraz nie wiem które jest sprawcą, jedno odstawiam i będę testować pojedynczo. Bardziej podejrzewam Clochee. Będę używać rzadziej, bo nawet fajnie oczyszczają, są dobre jako jeden z etapów.
Zainteresuje się tym Zapachem Ciszy. Na razie szukam i nie mam faworyta. Za to o tym Bandi dobre opinie czytałam.

Całe szczęście, że Cię nie podrażnia ten hydrolat. Może ten z BU, który ja miałam był jakiś felerny? Nie wiem, ale do tej pory to był jedyny hydrolat, który mnie podrażnił.
Teraz kupiłam sobie małą buteleczkę hydrolatu z lawendy, robionego przez miłą Panią z Lawendowego Poletka i pachnie podobnie jak Make me Bio, tylko bardziej czuć lawendę i zapach jest słabszy. Ale hydrolat bardzo przyjemny. W szklanej, ciemnej butelce z dobrym atomizerem.

Moze faktycznie za dużo dwa na raz tych myjadeł? Mi nic złego emulsja Clochee nie zrobiła, bardzo ją lubiłam.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Cześć, zrobiłam spory zapas peelingu enzymatycznego w proszku na e-naturalne, tylko do dzisiaj jest zniżka 15% na cały koszyk. Kupiłam parę innych rzeczy po parę zł typu hydrolat, glinka. W sumie wyszło 106 zł i darmowa dostawa od 99 zł.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Widziałam tą promkę. Fajnie bo do tej pory nie pamiętam, żeby były promocje na cały koszyk.
Ja się trzymam rygoru zapasowego a na razie peeling mam

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87030505]U mnie nic nie było z REN

Też kupiłam ten krem do rąk Glow Lab oraz Phytorelax z hemp, ale udało mi się trafić jeszcze na piankę różaną Andalou (ciekawe, jak będzie z pompką ) oraz na nowość z tej firmy dla mnie- serię męską, więc kupiłam krem do golenia. Trafiłam też wreszcie na piankę do układania włosów Giovanni. Poza tym pierwszy raz widziałam olejek myjący Sukin, więc capnęłam z ciekawości, jak również nieotwarte mleczko Patyka, bo tylko jego mi brakowało do oczyszczania od nich, no i oczywiście mydła w płynie- ECO. z szałwią, ylang i czymś tam jeszcze oraz poszukiwane przeze mnie H&W- clementine & prosecco, tylko do tej pory zastanawia mnie jego kolor (turkusowy) i choć zapach znam z mydła w kostce (podobało mi się), to nie wiem, czy to w płynie nie jest na bakier z naturalnością trochę- muszę sprawdzić jutro i wrzucę foty
A, i jeszcze trafiła mi się duża flaszka kokosowego płynu wybielającego do płukania ust Biomed- zobaczę, co to za cudo [/QUOTE]

Kurczę jakie macie fajne łupy w TK. U mnie nic ciekawego, byłam sprawdzić czy nie ma czegoś do twarzy i nic. Są oczywiście kremy Lavera i jakieś pojedyncze Patyka. Ale nie to co bym chciała. Dużo rzucają ostatnio rosyjskich, tylko nie odróżniam czy to Natura Siberica czy coś innego. Widziałam coś z Ren, chyba balsam też za 99 zl. Ostatecznie kupiłam tylko żel do mycia Faith in Nature.

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Poluj na zniżkę, mnie udało się kupić za 125 zł

***
Zamówiłam tę maskę z Dr Organic
A to moje 2 nowe nabytki Załącznik 7685026


Super.
Mi przeszła ochota na Korę, jak się dowiedziałam, że to marka jakiejś modelki celebrytki, a ja mam jakiś problem z takimi kosmetykami, że płacisz za markę bardziej niż za zawartość.

Cytat:
Napisane przez coffee and cigarettes Pokaż wiadomość
Toniku nie miałam, ale wszystko co do tej pory używałam bardzo lubię. Mleczko do ciała, krem do rąk, maseczkę do twarzy, kupiłam też żel do mycia twarzy i póki co użyłam raz, ale wygląda na to, że też go polubię. Mam też krem pod oczy, który używam na wyjazdach, ale nie mam mu nic do zarzucenia. Krzywdy nie robi, dobrze nawilża. W tej cenie to jest ok.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 08:15   #1333
Benera
Rozeznanie
 
Avatar Benera
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 640
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Tłusty jest mega , ale super się zmywa (ja używam tylko olejków z emulgatorem). Jednak najbardziej denerwowało mnie pod koniec, że nie można go całego zużyć, bo jest bardzo gęsty, butelka szklana, pod koniec dodałam wody i ze 2 razy umyłam twarz taką emulsją, ale to już nie to samo

Powiem Wam, że ta maseczka z Miya bardzo fajna, za 20 zł (w promocji hebe) warto
tez kupilam ale narazie czeka na swoja kolej,ale mialam ja na liscie do przetestowania,a promocja to wiadomo...
Benera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 11:02   #1334
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Dziewczyny polecacie jakieś naturalne filtry do twarzy i ciała? Czego używacie? Jadę do Chorwacji i zastanawiam się co kupić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2019-07-29 o 11:04
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 11:14   #1335
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Tłusty jest mega , ale super się zmywa (ja używam tylko olejków z emulgatorem). Jednak najbardziej denerwowało mnie pod koniec, że nie można go całego zużyć, bo jest bardzo gęsty, butelka szklana, pod koniec dodałam wody i ze 2 razy umyłam twarz taką emulsją, ale to już nie to samo

Powiem Wam, że ta maseczka z Miya bardzo fajna, za 20 zł (w promocji hebe) warto
Rozumiem
Przyglądałam się tym kosmetykom Miya, lecz składy trochę odbiegają od naturalnych, ale może się skuszę, bo opinie mają niezłe.
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Widziałam tą promkę. Fajnie bo do tej pory nie pamiętam, żeby były promocje na cały koszyk.
Ja się trzymam rygoru zapasowego a na razie peeling mam
Widzę, że przedłużyli tę zniżkę do końca lipca. Rzadko mają promocję na cały koszyk, z reguły tylko na wybrane działy, np. tylko oleje, albo tylko zestawy. U nich najtaniej wychodzi zakup peelingu enzymatycznego w proszku, bo można kupić większą ilość, a nie jakieś saszetki śmieszne 30 g. Tzn. taka ilość też na długo starcza, ale jak ktoś tak jak ja, używa regularnie, to męczy dokupowanie, szukanie okazji co chwilę, więc mi ich oferta bardzo pasuje, no i mają naturalne składy obydwu tych peelingów, bez talku i innych ulepszaczy.



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 11:23   #1336
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Rozumiem
Przyglądałam się tym kosmetykom Miya, lecz składy trochę odbiegają od naturalnych, ale może się skuszę, bo opinie mają niezłe. Widzę, że przedłużyli tę zniżkę do końca lipca. Rzadko mają promocję na cały koszyk, z reguły tylko na wybrane działy, np. tylko oleje, albo tylko zestawy. U nich najtaniej wychodzi zakup peelingu enzymatycznego w proszku, bo można kupić większą ilość, a nie jakieś saszetki śmieszne 30 g. Tzn. taka ilość też na długo starcza, ale jak ktoś tak jak ja, używa regularnie, to męczy dokupowanie, szukanie okazji co chwilę, więc mi ich oferta bardzo pasuje, no i mają naturalne składy obydwu tych peelingów, bez talku i innych ulepszaczy.



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Nie no peelingi są super. Muszę w końcu znowu kiedyś zamówić.

Jest tak gorąco, że nie wiem już jak się malować. A muszę. Wszystko ze mnie spływa Zastanawiam się, czy nie zamówić krzemionki z kolorówki. Zainspirowała mnie Arsenic. Może by coś pomogło na moje sebum...
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 11:37   #1337
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Fajne łupy i jak mu się mydełko podoba? To dobrze, że się nie skusiłam na szampon Zatik, moje włosy jednak lubią takie szampony, co wygładzają i nie plączą, delikatniejsze.
Ciezko wydusic z mojego faceta cos wiecej niz "porzadku" w temacie kosmetycznym. Jemu wszystko co jest w kostce pasuje. Czy to mydlo czy kostka Dove.
To mydelko ma taki specyficzny zapach, jakby lekko stechle ziola i utrzymuje sie na skorze, ale mi to nie przeszkadza.


Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Jest tak gorąco, że nie wiem już jak się malować. A muszę. Wszystko ze mnie spływa Zastanawiam się, czy nie zamówić krzemionki z kolorówki. Zainspirowała mnie Arsenic. Może by coś pomogło na moje sebum...
Krzemionka mnie nigdy nie matowila mocno, jedynie skrobia kukurydziana jak jej pierwszy raz zaczelam uzywac, potem skora sie przyzwyczaila.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 18:32   #1338
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez coffee and cigarettes Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Toniku nie miałam, ale wszystko co do tej pory używałam bardzo lubię. Mleczko do ciała, krem do rąk, maseczkę do twarzy, kupiłam też żel do mycia twarzy i póki co użyłam raz, ale wygląda na to, że też go polubię. Mam też krem pod oczy, który używam na wyjazdach, ale nie mam mu nic do zarzucenia. Krzywdy nie robi, dobrze nawilża. W tej cenie to jest ok.
Też używam żelu do mycia twarzy z tej serii i jest bardzo fajny. Myślę że będę do niego wracać, bo mam Hebe pod nosem i często tam jestem, żeby uzupełnić podstawowe kosmetyki.

Cytat:
Napisane przez Benera Pokaż wiadomość
tez kupilam ale narazie czeka na swoja kolej,ale mialam ja na liscie do przetestowania,a promocja to wiadomo...
Lubię kremy Miya, zużyłam 3 tubki żółtego Hello Yellow. Świetny na lato. To taki dobry podstawowy krem. Może efektów specjalnych nie ma, ale ładnie nawilża, skóra jest taka lekko pudrową i dobrze sprawdza się pod makijaż.
Na zimę zużyłam tubkę niebieskiego Call me later, ten jest już treściwy, zdecydowanie dla cer lubiących cięższe konsystencje. Może kupię go znowu na jesień, bo sprawdzał się na dzień i pod makijaż, a nie mam pomysłu co bym mogła używać jak wykończę zielony loton Inisfree.

Kliknęłam peeling w enaturalnie. Tyle o nim pisałyście na wątku, że chyba dokupię mleczko Avalon do kompletu
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 19:37   #1339
coffee and cigarettes
Rozeznanie
 
Avatar coffee and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 579
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Toniku nie miałam, ale wszystko co do tej pory używałam bardzo lubię. Mleczko do ciała, krem do rąk, maseczkę do twarzy, kupiłam też żel do mycia twarzy i póki co użyłam raz, ale wygląda na to, że też go polubię. Mam też krem pod oczy, który używam na wyjazdach, ale nie mam mu nic do zarzucenia. Krzywdy nie robi, dobrze nawilża. W tej cenie to jest ok.
Dzięki za odpowiedź, właśnie widziałam w Hebe w doskonałej cenie 11 zł, skład ok i pomyślałam, że na tym wątku możecie coś o nim wiedzieć Kupiłam, bo ma dobre opinie w KWC, czeka na swoją kolej. Dam znać jak się sprawdzi.
coffee and cigarettes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-30, 11:04   #1340
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ciezko wydusic z mojego faceta cos wiecej niz "porzadku" w temacie kosmetycznym. Jemu wszystko co jest w kostce pasuje. Czy to mydlo czy kostka Dove.
To mydelko ma taki specyficzny zapach, jakby lekko stechle ziola i utrzymuje sie na skorze, ale mi to nie przeszkadza.
Typowe
Kosmetyki z olejem konopnym z reguły tak dziwnie zalatują. Ja miałam tej firmy dawno temu mydełko waniliowe, wieki temu i nie pamiętam, żeby jakiekolwiek waniliowe perfumy czy inne kosmetyki tak pięknie pachniały, zapach był niesamowity, nie do opisania, zupełnie inny, niż wanilia jaką znałam do tej pory.
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Kliknęłam peeling w enaturalnie. Tyle o nim pisałyście na wątku, że chyba dokupię mleczko Avalon do kompletu
O fajnie, że się skusiłaś. Mleczko Avalon to też mój ulubieniec od lat.

Jeśli chodzi o peelingi enzymatyczne, to wspominałam już kiedyś, że nie jestem Przekonana do nich w formułach wodnych czy emulsyjnych. Nie sprawdzają się zbytnio u mnie, nie działają. Poza tym dawno temu na jakiejś zagranicznej stronie przeczytałam w specyfikacji enzymów proteolitycznych, że rzeczywiście nie powinno się ich umieszczać w takiej formule, ponieważ ulegają rozkładowi, tak więc najlepszym rozwiązaniem są peelingi w formie proszku lub enzymy zatopione w tłuszczach. Wczoraj na yt na kanale "Kosmetologia Naturalnie" został umieszczony film na ten temat, tytuł: "Jak stosować peeling enzymatyczny od Sylveco?". W tym filmie Pani uważająca się za alfę i omegę, poza stekiem bzdur rzeczywiście ładnie wyjaśnia kwestie formulacji peelingów enzymatycznych. Polecam posłuchać.



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 12:36   #1341
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Też używam żelu do mycia twarzy z tej serii i jest bardzo fajny. Myślę że będę do niego wracać, bo mam Hebe pod nosem i często tam jestem, żeby uzupełnić podstawowe kosmetyki.


Lubię kremy Miya, zużyłam 3 tubki żółtego Hello Yellow. Świetny na lato. To taki dobry podstawowy krem. Może efektów specjalnych nie ma, ale ładnie nawilża, skóra jest taka lekko pudrową i dobrze sprawdza się pod makijaż.
Na zimę zużyłam tubkę niebieskiego Call me later, ten jest już treściwy, zdecydowanie dla cer lubiących cięższe konsystencje. Może kupię go znowu na jesień, bo sprawdzał się na dzień i pod makijaż, a nie mam pomysłu co bym mogła używać jak wykończę zielony loton Inisfree.

Kliknęłam peeling w enaturalnie. Tyle o nim pisałyście na wątku, że chyba dokupię mleczko Avalon do kompletu
Tez je lubię. Kupuje na targach kosmetykow eko. Moze mi starczy do listopada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 13:28   #1342
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Hejka dziewczyny nie udzielam się za bardzo, ale podglądam was czasem. Na ostatnich ekotykach kupiłam hydrolat eukaliptusowy i nie wiem czy to tylko tej firmy czy one wszystkie tak strasznie śmierdzą? Normalnie osikanym sianem i niemytą stopą


Dzięki temu wątkowi daję drugą szansę mydłom jedyne co mi się kiedyś sprawdziło to aleppo. Dziś z braku laku kupiłam to ze zdjęcia, bo nie było sylveco na które się czaiłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mydlo1.jpg (116,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mydlo2.jpg (76,8 KB, 27 załadowań)
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 13:34   #1343
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny nie udzielam się za bardzo, ale podglądam was czasem. Na ostatnich ekotykach kupiłam hydrolat eukaliptusowy i nie wiem czy to tylko tej firmy czy one wszystkie tak strasznie śmierdzą? Normalnie osikanym sianem i niemytą stopą
Cudny opis
Nie wiem, czy mialam kiedys hydrolat eukaliptusowy, ale tak, hydrolat z tej samej rosliny moze roznie pachniec. Mam obecnie oczarowy z Muter Natura z ecco-verde i zupelnie nie przypomina zapachem hydrolatow oczarowych z polskich sklepow z polproduktami, ktore mialam wczesniej.
Narobilyscie mi ochoty na porzeczkowy, bede zamawiac w sierpniu jakis wiekszy zapas hydrolatow, to bede na niego polowac.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 08:21   #1344
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

I ja znowu byłam w tkm, tym razem w samym centrum Dublina, o wiele lepiej zaopatrzony niż ten u mnie. Kupiłam maskę Phenome Vitality Shine za 16e, były też kremy do rąk a-a za 17e.

Tak psioczyłam na szampon Zatik, a on nawet fajny, długo włosy są świeże i błyszczące, tylko dość trudny w obsłudze.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 08:38   #1345
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

To sama pielęgnacja twarzy. Z Phytemy były kremy i olejek myjący, szkoda, że tego żelu pilingującego nie widziałam. Dużo Glow Lab, jakieś mgiełki Olivia Care, Crop, marki, których nie znam. Dopiero w domu, na zdjęciach zobaczyłam, że było Caudalie, Ren, ja miałam za mało czasu na przejrzenie wszystkiego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20190730_003.jpg (103,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20190730_004.jpg (99,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20190730_005.jpg (88,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20190730_006.jpg (109,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20190730_007.jpg (92,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20190730_008.jpg (99,5 KB, 36 załadowań)
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 09:01   #1346
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Dostałam w prezencie. Baza, top coat i lakier. Polowałam na to już kilka lat, bo widziałam na zagranicznych stronach i w końcu pojawiły się w Polsce (szczerze mówiąc nie myślałam, że się doczekam ). Lakier super, jedna warstwa wystarczy. Baza ułatwia nakładanie, jestem naprawdę zadowolona.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 67459621_405037763462398_6580211556162732032_n.jpg (46,9 KB, 46 załadowań)
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 09:22   #1347
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dostałam w prezencie. Baza, top coat i lakier. Polowałam na to już kilka lat, bo widziałam na zagranicznych stronach i w końcu pojawiły się w Polsce (szczerze mówiąc nie myślałam, że się doczekam ). Lakier super, jedna warstwa wystarczy. Baza ułatwia nakładanie, jestem naprawdę zadowolona.

Daj znać jak się noszą.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 12:05   #1348
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny nie udzielam się za bardzo, ale podglądam was czasem. Na ostatnich ekotykach kupiłam hydrolat eukaliptusowy i nie wiem czy to tylko tej firmy czy one wszystkie tak strasznie śmierdzą? Normalnie osikanym sianem i niemytą stopą


Dzięki temu wątkowi daję drugą szansę mydłom jedyne co mi się kiedyś sprawdziło to aleppo. Dziś z braku laku kupiłam to ze zdjęcia, bo nie było sylveco na które się czaiłam.
Kojarzę tę firmę, od lat produkują ekologiczne mieszanki z ziół, herbatki, napary, itp. Naprawdę smaczne i aromatyczne. Mydełka nie miałam, daj znać czy fajne
Niestety, wiele hydrolatów nie pachnie fiołkami, zwłaszcza te produkowane z innych części rośliny, niż kwiat lub owoc.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Cudny opis
Nie wiem, czy mialam kiedys hydrolat eukaliptusowy, ale tak, hydrolat z tej samej rosliny moze roznie pachniec. Mam obecnie oczarowy z Muter Natura z ecco-verde i zupelnie nie przypomina zapachem hydrolatow oczarowych z polskich sklepow z polproduktami, ktore mialam wczesniej.
Narobilyscie mi ochoty na porzeczkowy, bede zamawiac w sierpniu jakis wiekszy zapas hydrolatow, to bede na niego polowac.
Porzeczkowy jest spoko, ale nie będzie moim ulubieńcem.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dostałam w prezencie. Baza, top coat i lakier. Polowałam na to już kilka lat, bo widziałam na zagranicznych stronach i w końcu pojawiły się w Polsce (szczerze mówiąc nie myślałam, że się doczekam ). Lakier super, jedna warstwa wystarczy. Baza ułatwia nakładanie, jestem naprawdę zadowolona.
Nie słyszałam nigdy o nich, przefajny ten słonik, ciekawe produkty, rozumiem, że to jakieś ekologiczne lakiery? Super prezent

Dotarło zamówienie z e-naturalne:
Peeling enzymatyczny ananas-papaja;
Peeling enzymatyczny z owoców tropikalnych;
Peeling polinezyjski;
Francuska glinka czerwona;
Węgiel aktywny;
Woda żurawinowa 100%

Z tego co zauważyłam, to udało mi się załapać na większą pojemność peelingu ananas-papaja, nie wiem jak dzisiaj, ale wczoraj kliknęłam na produkty i była wyższa cena, z 16,90 na 17,90 zł za najmniejszą pojemność, a największa kosztowała tyle, co wcześniej, tylko, że zmniejszyli pojemność ze 130g na 120. Trochę niefajnie.

DSC_0006.jpgDSC_0008.jpg

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 12:47   #1349
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie słyszałam nigdy o nich, przefajny ten słonik, ciekawe produkty, rozumiem, że to jakieś ekologiczne lakiery? Super prezent

Są cruelty free, vegan i 7-free. Nie mają takich składników jak: Formaldehyde, Toluene, DiButyl Phthalate (DBP), Formaldehyde Resin, Camphor, Triphenyl Phosphate (TPHP) i Xylene.
I faktycznie śmierdzą mniej niż zwykłe lakiery czy bazy, czuć różnicę.


Edit: Opis ze strony: "Ella+Mila to obecnie jedna z najbardziej pożądanych marek lakierów do paznokci w Stanach Zjednoczonych. Marka powstała z potrzeby stworzenia lakierów przyjaznych dla zdrowia i środowiska, a przy tym mających wysoką jakość. Nazwa firmy zainspirowana jest córkami bliźniaczkami założycieli, noszącymi imiona Ella i Mila".
Mają w tej chwili ponad 100 kolorów, więc jest w czym wybierać.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2019-07-31 o 12:51
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 13:56   #1350
minitasia
Raczkowanie
 
Avatar minitasia
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 446
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Dziewczyny a na co warto z REN polowac w TK?
minitasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-15 15:45:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.